Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 08:43   #4891
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez helpme Pokaż wiadomość
blue_ apple wszystkiego co opisywałaś już próbowałam. Po prostu strasznie trudno znależć dla mnie krem. Wszystko mnie zapycha. A podkreślam, że jestem z tym co wiedzą co nieco o składach, zawsze przed zakupem staram się rozpracować go trochę dopiero potem pakuje do koszyka a potem na twarz Te wszystkie zachwalane vichy, dermedic, to jest szajs jak popatrzeć na skład to zapychaczy a zapychaczy, ale wiadomo każdego coś innego dobija Nadal szukam. Może znacie jakieś dobre lekkie ale odżywcze kremiki? Wiem napewno że źle działa na mnie lanolina, wszystkie pochodne parafiny, triglyceride czy coś tam niewiem jak to się pisze. gliceryna.... Właściwie wszytko co tłuste. Dziś już lepiej po prostu nawaliłam tonik migdałowy na gębe i przyschlo.
Jeśli chodzi o stężenie, to raczej nie jest ono dla mnie zbyt duże, miałam na sobie już i TCA 50% więc jakoś daję rade. Wydaje mi się po prostu, że tak się to zbiegło z innnymi czynnikami, gdyż często od np pogody albo z niewyspania mam przesuszoną i piekącą skórę.
Zastanawia mnie jedna rzecz. Co ile mogę sobie coś takiego robić na twarz. Bo niby peeling uzywam, ale w miedzy czasie mam zamiar tez tonikiem sie mazac. Peeling raz na tydzien, dwa a tonik co drugi dzien. Czy to nie za czesto? Już tak dawno tego nie robiłam, że zapomniałam co i jak

oj, wiem co czujesz.... mnie też wszystko zapycha

ale wyobraż sobie, że ostatnio kupiłam krem Iwostinu Purritin Rehydrin i naprawdę jestem zadowolona , nie wiem co ma w składzie, bo wyrzuciłam kartonik, ale naprawdę jest fajny.

Fajny, aczkolwiek też mało zypychający jest najtłustszy krem jaki w zyciu używałam, który świetnie redukuje wszystkie podrażnienia to Avene Cicalfate
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:08   #4892
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny a pomózcie mi bo nie wiem dlaczego ale po kwasach AHA/BHA na czole i policzkach wychodzą mi takie malenkie krostki (chyba maja w srodku rope)... nie są to duże ropne gule a własnie takie malenkie...
Używam 10% toniku BU AHA/BHA co 2 dzien ... nawilżam buzie 2 kremami na zmiane Ziaja Calma po peelengu i Olay w normalny dzien bez peelengu.
Do tego żel Ziaja Pro antybakteryjny który mi zawsze służył i płym micelarny i co jakis czas Lush Dark Angels...
I nie wiem co mi robi takie kuku...i strasznie mnie to denerwuje!! Macie jakiś pomysł...co wyeliminować a co dodac zeby przesatły mi takie krostki wychodzić...czy to moze przez ten kwas???
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:39   #4893
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pomózcie mi bo nie wiem dlaczego ale po kwasach AHA/BHA na czole i policzkach wychodzą mi takie malenkie krostki (chyba maja w srodku rope)... nie są to duże ropne gule a własnie takie malenkie...
Używam 10% toniku BU AHA/BHA co 2 dzien ... nawilżam buzie 2 kremami na zmiane Ziaja Calma po peelengu i Olay w normalny dzien bez peelengu.
Do tego żel Ziaja Pro antybakteryjny który mi zawsze służył i płym micelarny i co jakis czas Lush Dark Angels...
I nie wiem co mi robi takie kuku...i strasznie mnie to denerwuje!! Macie jakiś pomysł...co wyeliminować a co dodac zeby przesatły mi takie krostki wychodzić...czy to moze przez ten kwas???
moze byc to reakcja skory na kwas (poprostu oczyszcza sie i wychodzi na zewnatrz), obecnie kwasze sie raz na tydzien 50% glikolem i co pare dni wlasnie cos takiego mi wyskakuje szczegolnie w obrebie brody ,glownie zalezy mi na dzialaniu przeciwzmarszczkowym niz na leczeniu tradziku bo takich problemow raczej nie mam .

Dziewczyny po tym 50% glikolowym wogole sie nie luszcze za krotko go trzymam ??????????chce dokupic 88% mlekowy i TCA mam do wyboru stezenie 50% i 25% (chcialam kupic 50% ale tyle sie naczytalam ,ze obawiam sie ,ze bedzie za silny )doradzcie cos prosze
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-11 o 10:40
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:08   #4894
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pomózcie mi bo nie wiem dlaczego ale po kwasach AHA/BHA na czole i policzkach wychodzą mi takie malenkie krostki (chyba maja w srodku rope)... nie są to duże ropne gule a własnie takie malenkie...
Używam 10% toniku BU AHA/BHA co 2 dzien ... nawilżam buzie 2 kremami na zmiane Ziaja Calma po peelengu i Olay w normalny dzien bez peelengu.
Do tego żel Ziaja Pro antybakteryjny który mi zawsze służył i płym micelarny i co jakis czas Lush Dark Angels...
I nie wiem co mi robi takie kuku...i strasznie mnie to denerwuje!! Macie jakiś pomysł...co wyeliminować a co dodac zeby przesatły mi takie krostki wychodzić...czy to moze przez ten kwas???
używałaś przedtem Ziai Calma?
dla mnie był za cięzki i mnie zapchał właśnie w postaci takich malenkich krostek
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 13:18   #4895
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
używałaś przedtem Ziai Calma?
dla mnie był za cięzki i mnie zapchał właśnie w postaci takich malenkich krostek
Sa dwa kremy z serii Calma - biolipidowy i nawilzajacy. Ktory Cie zapchal? Pytam z ciekawosci - bo moim zdaniem nawilzajacy nie powinien sie tak zachowac
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 13:41   #4896
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pomózcie mi bo nie wiem dlaczego ale po kwasach AHA/BHA na czole i policzkach wychodzą mi takie malenkie krostki (chyba maja w srodku rope)... nie są to duże ropne gule a własnie takie malenkie...
Używam 10% toniku BU AHA/BHA co 2 dzien ... nawilżam buzie 2 kremami na zmiane Ziaja Calma po peelengu i Olay w normalny dzien bez peelengu.
Do tego żel Ziaja Pro antybakteryjny który mi zawsze służył i płym micelarny i co jakis czas Lush Dark Angels...
I nie wiem co mi robi takie kuku...i strasznie mnie to denerwuje!! Macie jakiś pomysł...co wyeliminować a co dodac zeby przesatły mi takie krostki wychodzić...czy to moze przez ten kwas???
Jeżeli to są maleńkie krostki z osoczem w środku to ja obstawiam alergię,jak dla mnie za dużo tego wszystkiego w pielęgnacji.Dowiesz sie co ci szkodzi jedynie na podstawie eliminacji,ja na początek odstawiłabym na jakiś czas kwasy.Jeżeli problem sie zoostrzy odstaw wszystko i używaj tylko jednego kremu.Nowości wprowadzaj w odsępach 1-2 tygodniowych wtedy wyłapiesz co ci szkodzi

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Dark angels to niezły zdzierak też może sie przyczyniac do podrażnien
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:14   #4897
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Sa dwa kremy z serii Calma - biolipidowy i nawilzajacy. Ktory Cie zapchal? Pytam z ciekawosci - bo moim zdaniem nawilzajacy nie powinien sie tak zachowac
musiałam sprawdzić na opakowaniu (chociaż tyle mi zostało po tym kremie ) - oczywiście biolipidowy. z przeznaczeniem dla cery bardzo suchej. pamiętam, że jak go kupowałam, to potrzebowałam czegoś super extra nawilżającego i stojąc przed półką zastanawiałam się, czy ten do suchej, czy do bardzo suchej niestety był to zły wybór.
teraz spojrzałam na skład a tam triglicerydy, czemu ja na to nie spojrzałam wtedy, to nie wiem
w takim razie może jeszcze kiedyś spróbuje tego zwyczajnego nawilzającego
dziękuje za uświadomienie


Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Jeżeli to są maleńkie krostki z osoczem w środku to ja obstawiam alergię,jak dla mnie za dużo tego wszystkiego w pielęgnacji.Dowiesz sie co ci szkodzi jedynie na podstawie eliminacji,ja na początek odstawiłabym na jakiś czas kwasy.Jeżeli problem sie zoostrzy odstaw wszystko i używaj tylko jednego kremu.Nowości wprowadzaj w odsępach 1-2 tygodniowych wtedy wyłapiesz co ci szkodzi

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Dark angels to niezły zdzierak też może sie przyczyniac do podrażnien
też bym odstawiła kwasy na początek... chociaż ja przeważnie w takich momentach odstawiam wszystko od razu, zostawiam tylko to, czego jestem pewna, że nie robi mi szkody i za jakiś czas znowu stosuję to, co podejrzewałam o ewentualne szkody.
odstawiając pojedynczo dłużej trwałoby znalezienie winowajcy, dalej mógłby czynić szkodi, bo a nóż byłby to kosmetyk, który jako ostatni odstawie ? no i w dalszym ciągu byłoby dużo różności w pielęgnacji.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

carolinascotties, w KWC jest opinia, że ten nawilżający również może zapchać i tu moje pytanie, czy oprócz gliceryny jest tam cokolwiek, co może kogoś potencjalnie zapchać
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 16:18   #4898
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Jeżeli to są maleńkie krostki z osoczem w środku to ja obstawiam alergię,jak dla mnie za dużo tego wszystkiego w pielęgnacji.Dowiesz sie co ci szkodzi jedynie na podstawie eliminacji,ja na początek odstawiłabym na jakiś czas kwasy.Jeżeli problem sie zoostrzy odstaw wszystko i używaj tylko jednego kremu.Nowości wprowadzaj w odsępach 1-2 tygodniowych wtedy wyłapiesz co ci szkodzi

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Dark angels to niezły zdzierak też może sie przyczyniac do podrażnien
No własnie nie są z osoczem tylko takie malutkie ropne... moze faktem jest to ze Ziaja Calma jest za cięzka dla mnie... kupiłam ja po to zeby nawilza policzki po kawasach bo Olay nie dawal rady czułam cały czas mega naciągniecie...a z lenistwa smarowałam cały puszczek i własnie na czole i przy nosie powychodzily mi takie cuda...

Angel'sa uzywam 2 x w tyg... chyba odstawie Ziaje Calma i zobacze co sie wydarzy

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Sa dwa kremy z serii Calma - biolipidowy i nawilzajacy. Ktory Cie zapchal? Pytam z ciekawosci - bo moim zdaniem nawilzajacy nie powinien sie tak zachowac
No własnie tez tak myslalam i kupiłam ten nawilzający... i tak nakładałam cieniutką warstwę po kwasach byl dobrym ukojeniem a tu takie podejrzenie...

Jedyne czego jestem pewna ze mi nie szkodzi to zel antybakeryjny Ziaja Pro i Olay nawilżający kremik...

A pozatym dlaczego uważacie ze za duzo jest róznosci w pilegnacji??
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:03   #4899
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Gonia, daj znać jak poszło z tym peelingiem kupionym na allegro, też się czaję.
Czy muszę mieć super czystą twarz bez żadnych krostek, aby zrobić taki peeling?
Słyszałam, że kwas migdałowy jest bezpieczny dla naczynkowej skóry, czy wam również nie zaszkodził na naczynka?
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:18   #4900
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość

TCA mam do wyboru stezenie 50% i 25% (chcialam kupic 50% ale tyle sie naczytalam ,ze obawiam sie ,ze bedzie za silny )doradzcie cos prosze
To zależy gdzie i co kupisz . Jak kupisz na alegro , to pewnie będzie słaby . Ja mam orginalny firmowy kwas TCA , to dopiero jest siekiera

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-11-11 o 20:20
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:43   #4901
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
To zależy gdzie i co kupisz . Jak kupisz na alegro , to pewnie będzie słaby . Ja mam orginalny firmowy kwas TCA , to dopiero jest siekiera
Bardzo jestem ciekawa - gdzie go kupilas?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 23:14   #4902
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa - gdzie go kupilas?
w Krakowie , ale nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 00:16   #4903
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
w Krakowie , ale nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej
szkoda... bede szukac dalej dziekuje za odpowiedz
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 01:16   #4904
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
szkoda... bede szukac dalej dziekuje za odpowiedz
ja się chętnie wymienie na migdałowy kwas
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:31   #4905
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
To zależy gdzie i co kupisz . Jak kupisz na alegro , to pewnie będzie słaby . Ja mam orginalny firmowy kwas TCA , to dopiero jest siekiera
wiem bo widzialam twoje posty na watku o kwasie TCA , te kwasy kupuje na ebay z USA i sa tylko i wylacznie do urzytku profesionalnego z atestami dlatego troszke sie waham nad stezeniem bo o ile glikolowy 50% nie robi mi krzywdy to obawiam sie tego TCA . Moze lepiej kupic na poczatek to stezenie 25% i polozyc dwie warstwy (bo z tego co pisalyscie wtedy zwieksza sie sile i stezenie kwasu). Kladziesz to 50% na buzie czy raczej na cialo???
A mozesz mi powiedziec czy powinno wystepowac luszczenie skory po kwasie 50% glikolowym .I cy przed nalozeniem 50% glikolowego moge nalozyc np 88% mlekowego czy to za duzo ?
minal tydzien od pierwszego nalozenia 50% glikolowego dzis bede nakladac znowu a juz buzia wyglada o 50% lepiej mam nadzieje ,ze po calej serii beda mega super efekty juz jest super
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:43   #4906
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wiem bo widzialam twoje posty na watku o kwasie TCA , te kwasy kupuje na ebay z USA i sa tylko i wylacznie do urzytku profesionalnego z atestami dlatego troszke sie waham nad stezeniem bo o ile glikolowy 50% nie robi mi krzywdy to obawiam sie tego TCA . Moze lepiej kupic na poczatek to stezenie 25% i polozyc dwie warstwy (bo z tego co pisalyscie wtedy zwieksza sie sile i stezenie kwasu). Kladziesz to 50% na buzie czy raczej na cialo???
A mozesz mi powiedziec czy powinno wystepowac luszczenie skory po kwasie 50% glikolowym .I cy przed nalozeniem 50% glikolowego moge nalozyc np 88% mlekowego czy to za duzo ?
minal tydzien od pierwszego nalozenia 50% glikolowego dzis bede nakladac znowu a juz buzia wyglada o 50% lepiej mam nadzieje ,ze po calej serii beda mega super efekty juz jest super
a złuszcza Ci się mocno skóra po tym glikolowym 50%? bo jak ja kładłam 30% to nic, zero efektu,jakbym sobie zwykłym olejkiem skórę posmarowała i co miałaś na myśli pisząc" że buzia wygląda o 50%lepiej"?, przebarwienia zbladły mocno?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:12   #4907
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Olejków używałam, ale tak samo jak kremy niestety nie wchłaniają się na mnie zbyt dobrze i rano mam zapchane i rozszerzone pory... Najlepiej byłoby zmieszać pół na pół z kremem ale.. jak mówiłam kremów też nie lubię Ostatnio kremowałam się Isaną urea do twarzy i powiem wam, że super krem naprawdę, gdyby mnie nie zapchał po dwóch tygodniach Ja mam właśnie tak że już myślę, że znalazłam krem a tu nagle.. rozczarowanie. A przecież nie będe zmieniać kremu co tydzień, to nie są tanie rzeczy hehe
Ja też zauważyłam, że parafina apteczna różni się jakością od parafiny drogeryjnej, jeśli jest coś takiego. Używałam teraz przez pare dni alantanu w kremie bo już nie mogłam patrzeć na te brązowe plamy suche, i pomogło. Niewiem czy zapchało, bo akurat miałam w domu remont i swoją drogą dostałam pryszczycy od tynków itd.. Eh ja to mam z tą skórą. Wczoraj i dzisiaj pomaziałam się tonikiem i trochę przyschły. Zastanawiam się właśnie nad tym kremem Iwostinu, bo kiedyś miałam chyba piankę i peeling z tej serii i była naprawdę fajna. A no i ma w składzie z tego co pamiętam olejek z drzewa herbacianego, który to chciałam sobie zakupić na syfki właśnie. Wkurza mnie wygląd mojej twarzy po tych kwasowych zabiegach, bo wtedy wszystkie nawet stare przebarwienia na chwile wyłażą i wygląda się okropnie Cała jestem w jakieś brązowe plamki, skórki i takie tam atrakcje. No ale cóż trzeba cierpieć Któraś z koleżanek pisała tu o TCA 50%. Kupiłam ten kwas na allegro i ostrzegam - nie jest on słaby, wyżarł mi twarz "popękał naczynka" i narobił pare ładnych nowych blizn i stanów zapalnych. Także niewiem. Jeśli ktoś ma ochotę i doświadczenie już z tym kwasem mogę się wymienić zostało mi prawie całe 30 ml ważne do 2013, ja już raczej podziękuje za niego ale może ktoś się skusi...

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Aaaaa, dziewczyny, jak się robi tonik 15% z migdała, gdzieś to wyczytałam ale kurna zagubiłam w tych wątkach, może któraś pomoże?
__________________
www.obsesya.blog.pl
helpme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:24   #4908
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

A może szuka ktoś z Was kwasu salicylowego? (Mam z Mazideł) chętnie zamieniłabym się na migdałowy.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:34   #4909
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
a złuszcza Ci się mocno skóra po tym glikolowym 50%? bo jak ja kładłam 30% to nic, zero efektu,jakbym sobie zwykłym olejkiem skórę posmarowała i co miałaś na myśli pisząc" że buzia wygląda o 50%lepiej"?, przebarwienia zbladły mocno?
wiesz co tzn skora po zaaplikowaniu tego 50% bardzo szczypie musialam sobie wlaczyc zimny nawiew z suszarki bo sie nie dorobilam wentylatorka jeszcze hehe ja podobno mam bardo wysoka odpornosc na bol(kiedys chodzilam na laser aby usunac rozstepy to lekarz byl w szoku ,ze daje rade bez nieczulenia na taka wysoka moca lasera zniesc caly zabieg mimo ,ze rany po nim byly nieziemskie).
Skora mi sie wlasnie nie luszczy wcale (jedynie w okolicy nosa -po obu stronach -tam wyskakuja mi czasami zmiany atopowe skory-i tam po zabiegu zrobila mi sie taka skorupa z zaschnietego osocza chyba, ale po kilku dniach zeszla i atopowe zmiany ladnie sie wygoily a zawsze musialam kilka tygodni meczyc sie z roznymi masciami.
Zwezily mi sie ladnie pory mam na nosie ,czole i w obszarach kolo nos ,ladnie oczyscily z zaskurnikow mialam bardzo duzo ich.(choc przez pare dni wszystko mi wylazilo na wieszch byl taki maly efekt wysypania ale widze ,ze teraz wszystko wraca do normy.)

Zmarszczek jeszcze duzych jak na swoj wiek nie mam ale zapobiegawczo wlasnie nakladam te kwasy i powiem ci ,ze te drobniusienkie(bo cos tam wypatrzylam) sie splycily ,skor bardziej napieta jest.Przebarwien nie mam wiec ciezko mi tutaj cokolwiek powiedziec.Na dzien uzywam serum 10% C i na to 50+ filtra stabilnego Soltan Bootsa.kiedys filtr okropnie mi sie lepil na buzi a tera od kad zaczelam smarowac sie tym serum C ladnie sie wchlania i juz nie mam takiej leppiek skory ,ze np jadac rowerem do pray wszystko mi sie przylepalo do twarzy nawet czasami takie malenkie muszki zgroza

A gdzie kupowalas swoj kwas?i naprawde nie czulas nawet minimalnego szczypania????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 13:07   #4910
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wiesz co tzn skora po zaaplikowaniu tego 50% bardzo szczypie musialam sobie wlaczyc zimny nawiew z suszarki bo sie nie dorobilam wentylatorka jeszcze hehe ja podobno mam bardo wysoka odpornosc na bol(kiedys chodzilam na laser aby usunac rozstepy to lekarz byl w szoku ,ze daje rade bez nieczulenia na taka wysoka moca lasera zniesc caly zabieg mimo ,ze rany po nim byly nieziemskie).
Skora mi sie wlasnie nie luszczy wcale (jedynie w okolicy nosa -po obu stronach -tam wyskakuja mi czasami zmiany atopowe skory-i tam po zabiegu zrobila mi sie taka skorupa z zaschnietego osocza chyba, ale po kilku dniach zeszla i atopowe zmiany ladnie sie wygoily a zawsze musialam kilka tygodni meczyc sie z roznymi masciami.
Zwezily mi sie ladnie pory mam na nosie ,czole i w obszarach kolo nos ,ladnie oczyscily z zaskurnikow mialam bardzo duzo ich.(choc przez pare dni wszystko mi wylazilo na wieszch byl taki maly efekt wysypania ale widze ,ze teraz wszystko wraca do normy.)

Zmarszczek jeszcze duzych jak na swoj wiek nie mam ale zapobiegawczo wlasnie nakladam te kwasy i powiem ci ,ze te drobniusienkie(bo cos tam wypatrzylam) sie splycily ,skor bardziej napieta jest.Przebarwien nie mam wiec ciezko mi tutaj cokolwiek powiedziec.Na dzien uzywam serum 10% C i na to 50+ filtra stabilnego Soltan Bootsa.kiedys filtr okropnie mi sie lepil na buzi a tera od kad zaczelam smarowac sie tym serum C ladnie sie wchlania i juz nie mam takiej leppiek skory ,ze np jadac rowerem do pray wszystko mi sie przylepalo do twarzy nawet czasami takie malenkie muszki zgroza

A gdzie kupowalas swoj kwas?i naprawde nie czulas nawet minimalnego szczypania????
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

kupowałam na mazidłach, a więc raczej z pewnego źródła, nie czułam zupełnie nic, tak jakbym lekko tłustawa wodą się posmarowałam,żadnego łuszczenia, za to przy 30%peelingu migdałowego skóra dosć mocno piecze, ale migdał zupełnie nie dla mnie

skórę mam cieńką i suchą,ale o dziwo odporną,parę przebarwień pozapalnych, peeling chciałam zrobić, aby ogólnie wyrównać koloryt cery, z tego co napisałaś stężenie 50% jest dużo skutecznieksze w działaniu, a miałaś kwas z ZSK?bo z tych sklepów ,które znam tylko tam sprzedają, większe stężenie , nawet 70%

bardzo mnie Twój opis działania peelingu zachęcił
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 20:14   #4911
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

kupowałam na mazidłach, a więc raczej z pewnego źródła, nie czułam zupełnie nic, tak jakbym lekko tłustawa wodą się posmarowałam,żadnego łuszczenia, za to przy 30%peelingu migdałowego skóra dosć mocno piecze, ale migdał zupełnie nie dla mnie

skórę mam cieńką i suchą,ale o dziwo odporną,parę przebarwień pozapalnych, peeling chciałam zrobić, aby ogólnie wyrównać koloryt cery, z tego co napisałaś stężenie 50% jest dużo skutecznieksze w działaniu, a miałaś kwas z ZSK?bo z tych sklepów ,które znam tylko tam sprzedają, większe stężenie , nawet 70%

bardzo mnie Twój opis działania peelingu zachęcił

ja walsnie jestem po 2-gim zabiegu dzis potrzymalam kwasik dluzej i nawet maznelam sie podoczami .Jestem w szoku bo najpierw posmarowalam czolo i nic nie pieklo przez ok 2 minut dopiero pozniej zaczelo.. nalozylam pare warstw i do tego zaczelam intensywnie masowac skore (oczywiscie w rekawiczkach lateksowych).Niechcacy zalaly mi sie usta (i po zneutralizowaniu kwasu odrazu zlazla mi z nich skora teraz mam usta jak z reklamy blyszczykow mega gladkosc jak po photo shopie .Pory zupelnie znikly ale niestety wiem,ze za pare dni zaczna sie na nowo otwierac ale beda duzo mniejsze niz przed zabiegami mam nadzieje ,ze z kazdym kolejnym kwaszeniem bedzie coraz lepiej.Nalozylam kremik z zestawu i sobie odpoczywam skora jeszcze troszke piecze ale ogolnie podraznienie duzo mniejsze jak za pierwszym razem.
Z tego co piszesz kwasik ,kory kupilas powinien byc ok to pewne zrodlo moze powinnas wziac nastepnym razem ta 50% tylko najpierw potrzymac za pierwszym razem krocej a potem czasstopniowo wydluzac jak zobaczysz jak skora reagujena wieksze stezenie (ja tak zrobilam).

Ja nastepnym razem kupuje stezenie 70% bo to 50% po czasie widze ,ze bedzie na mnie za slabe .Kupuje kwasik z podobnego sklepu jak te mazidlowe tylko z USA bo mieszkam w uk nie mam za bardzo jak kupic na Mazidlach w polsce niestety
Zestaw ktory kupilam kosztuje ok 10£ w tym mam 30ml kwasu 50% glikolowego ,serum z witamina C 10% 30ml i krem na wieczor 60ml mocno nawilzajacy wszystko z naturalnych skladnikow bez parabenow fajne skladziki wiec narazie jestem zadowolona.

A smarujesz rano buzie serum C ????i nie ma za co dziekowac


aha kwas nakladam zaraz po umyciu buzi zeby wzmocnic jego dzialanie(czasami dziewczyny tak nakladaja retin bo wtedy szybciej przenika )
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-12 o 20:17
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 20:19   #4912
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
oj, wiem co czujesz.... mnie też wszystko zapycha

ale wyobraż sobie, że ostatnio kupiłam krem Iwostinu Purritin Rehydrin i naprawdę jestem zadowolona , nie wiem co ma w składzie, bo wyrzuciłam kartonik, ale naprawdę jest fajny.

Fajny, aczkolwiek też mało zypychający jest najtłustszy krem jaki w zyciu używałam, który świetnie redukuje wszystkie podrażnienia to Avene Cicalfate
Mnie zapchał strasznie Ale podraznienia i zaczerwienienia rzeczywiście super koi

A mam duży problem z zapychaniem, na razie uzywam kremu z JOPPA (mineralne kosmetyki) i odpukać jest ok
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 20:37   #4913
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

witam przy kolejnej sesji migdałka jak zwykle działa cudownie.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:25   #4914
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wiem bo widzialam twoje posty na watku o kwasie TCA , te kwasy kupuje na ebay z USA i sa tylko i wylacznie do urzytku profesionalnego z atestami dlatego troszke sie waham nad stezeniem bo o ile glikolowy 50% nie robi mi krzywdy to obawiam sie tego TCA . Moze lepiej kupic na poczatek to stezenie 25% i polozyc dwie warstwy (bo z tego co pisalyscie wtedy zwieksza sie sile i stezenie kwasu). Kladziesz to 50% na buzie czy raczej na cialo???
A mozesz mi powiedziec czy powinno wystepowac luszczenie skory po kwasie 50% glikolowym .I cy przed nalozeniem 50% glikolowego moge nalozyc np 88% mlekowego czy to za duzo ?
minal tydzien od pierwszego nalozenia 50% glikolowego dzis bede nakladac znowu a juz buzia wyglada o 50% lepiej mam nadzieje ,ze po calej serii beda mega super efekty juz jest super

Sprawdź jakie ma ph te 50% glikolowego kwasu ? Nie stosuje się dwóch kwasów AHA jeden po drugim , to nie ma sensu . Stosuje się np. migdałowy na to salicyl . Glikolowy nie daje dużego łuszczenia . Ale duże znaczenie ma ph i długość peelingu . Nie stosuj 88% mlekowego , to za wysokie stężenie .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:09   #4915
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Sprawdź jakie ma ph te 50% glikolowego kwasu ? Nie stosuje się dwóch kwasów AHA jeden po drugim , to nie ma sensu . Stosuje się np. migdałowy na to salicyl . Glikolowy nie daje dużego łuszczenia . Ale duże znaczenie ma ph i długość peelingu . Nie stosuj 88% mlekowego , to za wysokie stężenie .
dziekuje Natalia myslisz ,ze ten kwas mlekowy 88% bedzie za mocny nawet np na miejsca z rozstepami ???jesli tak to jakie jest bezpieczne stezenie ale na tyle mocne aby dzialalo na takie zmiany (bo wiadomo ,ze na rozstepy musi byc silne uderzenie skoro nawet taka agresywne zdzieanie skory do ran laserem przynosilo minimalna poprawe ).A ile procentmoge nakladac na buzie ?

aha i dzis podczas zabiegu kiedy nalozylam neutralizator to az mi sie tak spienil na twarzy (z takim syknieciem jak np wlozy sie patelke z olejem zaraz po smarzeniu pod bierzaca wode ) ten neutralizator ma ph 8 kurcze nie moge sie dogrzebac ile ma kwas musze poszukac

Czyli jesli decyduje sie nakwas glikolowy to jako 2-gi pozostaje mi TCA ? bo niestetynie mam juz dostepu do innychy
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 08:06   #4916
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Mnie zapchał strasznie Ale podraznienia i zaczerwienienia rzeczywiście super koi

A mam duży problem z zapychaniem, na razie uzywam kremu z JOPPA (mineralne kosmetyki) i odpukać jest ok
A który dokladnie krem używasz z Joppy, mozesz dać linka?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:41   #4917
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

cześć dziewczyny niedługo chyba stane sie entuzjastką migdałka, wczoraj testowałam na szyi 5% roztwór migdalka w towarzystwie toniku z BHA. Jakos brakło mi odwagi zeby zrobić to samo na buzi, ale chyba sie przekonam, bo moje tradzikowe pozostałosci na złaczeniu z żuchwą niemalże zniknęły, zostało jedynie leciutkie zaczerwienienie. Wiec efekt godny glebszej refleksji ciesze sie bardzo

Pewnie bede tu czesciej wpadać. I jeszcze chcialam podziekowac i pogratulować Wam wątku, istna skarbnica wiedzy mucio gracias
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:48   #4918
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny niedługo chyba stane sie entuzjastką migdałka, wczoraj testowałam na szyi 5% roztwór migdalka w towarzystwie toniku z BHA. Jakos brakło mi odwagi zeby zrobić to samo na buzi, ale chyba sie przekonam, bo moje tradzikowe pozostałosci na złaczeniu z żuchwą niemalże zniknęły, zostało jedynie leciutkie zaczerwienienie. Wiec efekt godny glebszej refleksji ciesze sie bardzo

Pewnie bede tu czesciej wpadać. I jeszcze chcialam podziekowac i pogratulować Wam wątku, istna skarbnica wiedzy mucio gracias
Skoro dobrze znioslas probe zabiegu na szyi smialo nastepnym razem maznij buzie ,poniewaz skora na szyi jest duzo delikatniejsza niz na twarzy
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:35   #4919
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ja walsnie jestem po 2-gim zabiegu dzis potrzymalam kwasik dluzej i nawet maznelam sie podoczami .Jestem w szoku bo najpierw posmarowalam czolo i nic nie pieklo przez ok 2 minut dopiero pozniej zaczelo.. nalozylam pare warstw i do tego zaczelam intensywnie masowac skore (oczywiscie w rekawiczkach lateksowych).Niechcacy zalaly mi sie usta (i po zneutralizowaniu kwasu odrazu zlazla mi z nich skora teraz mam usta jak z reklamy blyszczykow mega gladkosc jak po photo shopie .Pory zupelnie znikly ale niestety wiem,ze za pare dni zaczna sie na nowo otwierac ale beda duzo mniejsze niz przed zabiegami mam nadzieje ,ze z kazdym kolejnym kwaszeniem bedzie coraz lepiej.Nalozylam kremik z zestawu i sobie odpoczywam skora jeszcze troszke piecze ale ogolnie podraznienie duzo mniejsze jak za pierwszym razem.
Z tego co piszesz kwasik ,kory kupilas powinien byc ok to pewne zrodlo moze powinnas wziac nastepnym razem ta 50% tylko najpierw potrzymac za pierwszym razem krocej a potem czasstopniowo wydluzac jak zobaczysz jak skora reagujena wieksze stezenie (ja tak zrobilam).

Ja nastepnym razem kupuje stezenie 70% bo to 50% po czasie widze ,ze bedzie na mnie za slabe .Kupuje kwasik z podobnego sklepu jak te mazidlowe tylko z USA bo mieszkam w uk nie mam za bardzo jak kupic na Mazidlach w polsce niestety
Zestaw ktory kupilam kosztuje ok 10£ w tym mam 30ml kwasu 50% glikolowego ,serum z witamina C 10% 30ml i krem na wieczor 60ml mocno nawilzajacy wszystko z naturalnych skladnikow bez parabenow fajne skladziki wiec narazie jestem zadowolona.

A smarujesz rano buzie serum C ????i nie ma za co dziekowac


aha kwas nakladam zaraz po umyciu buzi zeby wzmocnic jego dzialanie(czasami dziewczyny tak nakladaja retin bo wtedy szybciej przenika )
widać Tobie służy ten kwas

ja właśnie nie uzywam serum z wit. C,żeby dodatkowo nie podrażniać skóry teraz stosuję salicyla i jestem zadowolona, ale niestety wygląda się przez tydzień nieciekawie a po glikolowym z tego co piszesz nie straszy się otoczenia skorupą na twarzy, ale 70%to chyba bym już się bała stosować

jak uzywałam kwasu glikolowego 30% to nawet go nie zmywałam z twarzy, bo nic go nie czułam na skórze, może po prostu glikolowy nie dla mnie?

dziękuję
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:41   #4920
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Skoro dobrze znioslas probe zabiegu na szyi smialo nastepnym razem maznij buzie ,poniewaz skora na szyi jest duzo delikatniejsza niz na twarzy
o! dziękuję Aaliyah
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.