Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 19:05   #4891
Cessna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Lusiek17 ja mam dokladnie takie wlosy jak opisujesz, (jesli jestes chetna zob. w dodanych przeze mnie zdjeciach) i musze powiedziec,ze keratyny zuzylam 1/2 butelki, szamponu 1/3 butelki a odzywki tez 1/3butelki, takze wiecej niz sie spodziewalam...a mam nawet rzadkie wlosy.
co do allegro to kupilam od rehusika, paczke mialam na drugi dzien, wszystko oryginalnie zapakowane i efekt jak widac tez profesjonalny:P nie ukrywam,ze ladnych pare lat czekalam na taki produkt
odnosnie prostownicy....moim skromnym zdaniem jesli wlosy sa "nieposluszne" lub mocno krecone jak moje 200stopni moze nie wystarczyc. ja robilam na 230stopni Philipsem i po 6 przeciagnieciach dopiero sie prostowaly,wiec to duzo zalezy od wlosa. nie zniszczyla je temperatura,wiec mimo wszystko lepiej miec wiecej tych stopni,niz ryzykowac nieudanym zabiegiem...
Cessna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:31   #4892
dknika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez wawrzunka Pokaż wiadomość
Hej.Ja tez niedługo bedę robić włoski keratyną.Czy moge pofarbować je tydzien przed keratyna jesli bede farbowac szamponetką?
lepiej zrob to tydzien po , bo przy zabiegu razem z kreatyna odparuje twoj kolor przy prostowaniu
dknika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:41   #4893
dknika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

robilam wczoraj pierwszy raz zabieg encanto, a raczej robila mi go przyjaciolka.zestaw zamawialam na ebayu. co do zabiegu to hmm.. przyjaciolka robila mi go nie spelna 4 godz, chociaz i tak sie uwijala wiec jesli zrobilabym go sama to ehh .. trwalo by napewno dluzej ..po wususzeniu kreatyny wlosy mialam jakgby ..gumowe? plastikowe? bynajmniej mega szorstkie i w ogole nie przyjemne dopiero pozniej wszystko sie ulozylo i stalo sie gladkie i cacy generalnie chcialam zauwazyc ze moje wlosy przed biegiem bardzo sie puszyly po wysuszeniu, naprawde bardzo , byly nie sworne delikatnie lokowane z tylu, w sumie to dziwnie je okreslic, ale po umyciu wygladalam doslownie jak pudel ;] po zabiegu wlosy wygladaja na zdrowsze , ladnie ,lekko sie "blyszcza".są miekkie. zabieg robilam prostownica o temp. 205 stopni. oczywiscie powyzej opisywalam efekt po pierwszym dniu , co bedzie dalej to zobaczymy ale juz po suszeniu po kreatynie moje wlosy byly proste , duzo duzo gladsze i w ogole , wiec na chwile obecna jestem zadowolona i polecam zabieg .. niesttey nie mam zdj przez zabiegiem , ale dodam dzisiejsze ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (81,8 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (75,6 KB, 397 załadowań)
dknika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 22:45   #4894
aladeriva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Do prostowania keratynowego używałam mojej starej poczciwej Rowenty nagrzewającej się do 200 stopni i jestem bardzo zadowolona z efektu
też mam starą, zwykłą prostownicę nagrzewającą się do 200 stopni, ale jak oglądałam filmy instruktażowe, to mówili o 240-230 stopniach i się zastanawiałam czy to nie za mało. Ale skoro mówisz, że jest ok, to się bardzo cieszę, bo już jutro będę mogła wszystko zrobić )

pozdrawiam serdecznie!
aladeriva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 01:53   #4895
wawrzunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dzięki dknika za radę.Zrobię więć po keratynie.Bardzo mi zależy na kolorze ponieważ pewien czas temu miałam dekoloryzację i teraz farba krótko mi trzyma na włosach.Wystarczy kilka myć i już jej nie ma.Ale i tak jestem zadowolona że nie mam już tych kruczoczarnych włosów bo nie mogłam już na nie patrzeć.Teraz mam czerwień

Szykuję się wciąż do zabiegu encanto i mam pytanie do dziewczyn które są już po zabiegu.Czy keratyną mogłabym wyprostować włosy od połowy ich długości?Nie zależy mi by przy głowie były proste tylko bardziej na dole.Unikłabym tym samym ich przyklapnięcia.Co o tym sądzicie?Załączam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2433s.jpg (104,8 KB, 213 załadowań)

Edytowane przez wawrzunka
Czas edycji: 2011-01-09 o 01:55
wawrzunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 02:05   #4896
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez wawrzunka Pokaż wiadomość
Dzięki dknika za radę.Zrobię więć po keratynie.Bardzo mi zależy na kolorze ponieważ pewien czas temu miałam dekoloryzację i teraz farba krótko mi trzyma na włosach.Wystarczy kilka myć i już jej nie ma.Ale i tak jestem zadowolona że nie mam już tych kruczoczarnych włosów bo nie mogłam już na nie patrzeć.Teraz mam czerwień

Szykuję się wciąż do zabiegu encanto i mam pytanie do dziewczyn które są już po zabiegu.Czy keratyną mogłabym wyprostować włosy od połowy ich długości?Nie zależy mi by przy głowie były proste tylko bardziej na dole.Unikłabym tym samym ich przyklapnięcia.Co o tym sądzicie?Załączam zdjęcia.
wow ale fajne wloski
co do pytania - jesli przy nasadzie nie masz mocno kreconych to jak najbardzoej mozesz od polowy zrobic .
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:11   #4897
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez wawrzunka Pokaż wiadomość
Dzięki dknika za radę.Zrobię więć po keratynie.Bardzo mi zależy na kolorze ponieważ pewien czas temu miałam dekoloryzację i teraz farba krótko mi trzyma na włosach.Wystarczy kilka myć i już jej nie ma.Ale i tak jestem zadowolona że nie mam już tych kruczoczarnych włosów bo nie mogłam już na nie patrzeć.Teraz mam czerwień

Szykuję się wciąż do zabiegu encanto i mam pytanie do dziewczyn które są już po zabiegu.Czy keratyną mogłabym wyprostować włosy od połowy ich długości?Nie zależy mi by przy głowie były proste tylko bardziej na dole.Unikłabym tym samym ich przyklapnięcia.Co o tym sądzicie?Załączam zdjęcia.
Jak najbardziej możesz tak zrobić. Ja właśnie robiłam w ten sposób i jestem bardzo! zadowolona.
Efekty już pokazywałam, ale jak chcesz możesz sama zobaczyć jak wyszło TU

Piękne masz włosy!! Ja też kiedyś zrobiłam dekoloryzację i przemalowałam się na rudo, ale po pół roku wróciłam do czerni
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 21:27   #4898
wawrzunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Anwen ślicznie Ci to wyszło.Twoje włosy na tych fotkach wyglądają na mega zdrowe.Ślicznie się błyszczą i są wygładzone.Nie są proste jak druty dlatego wygląda to naturalnie ładnie.Chciałabym żeby też mi tak wyszło...Nie zależy mi właśnie aby były jakoś specjalnie proste tylko żeby były wygładzone i żeby się nie puszyły.
wawrzunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:16   #4899
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hmm.... a czy któraś z was ma sposób, by włosy bo keratynowym prostowaniu unieść od nasady? Bo pianki, lakier, suszenie głową w dół itd. nie pomagają, bo po keratynie włosy są strasznie ciężkie i takie "lejące" się.
Jak nie szopa z lokami, to proste, ale i przyklapnięte. Zmora.
Możecie coś poradzić?
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:25   #4900
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Niestety, trochę czasu i się podniosą
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:23   #4901
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Isabells ja wlasnie suszylam glowa w dol bo tu gdzie mieszkam nie mozna dostac zadnych specjalistycznych preparatow ale jak czytalam watek to dziewczyny sie wypowiadaly ze spray z nivea jest dobry. Musialabys poczytac troche wstecz a ogolnie przyliz mi znikl po ok 4 umyciach a mylam co drugi dzien.
Pozdrawiam
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 12:53   #4902
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Niestety, trochę czasu i się podniosą
hehehe Witaj po tygodniach ciszy

Jak Tam Twoje włoski? Nadal robisz Encanto? ile zabiegów zrobiłaś?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:17   #4903
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej, jeżeli ktoś jest chętny to mam do odstąpienia 1/3 zestawu Encanto z zamówienia u Waampirka tj ok 78 ml.

Kupowałam całe opakowanie, a wiem, że nie dam rady całego go zużyć, a ktoś może skorzystać.

zapraszam na pw.
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:21   #4904
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

heej .
jestem juz jakis czas po abiegu i powiem wam ze nie jestem juz zachwycona efektem ( mialam nadzieje ze bede miala mega proste wlosy , a encanto jedynie je zdyscyplinowal , z lokow zrobily sie ladne fale , ale mnie nie o taki efekt chodzilo , dodam ze moja kolezanka miala wlosy niesamowiscie znisczone ,mocno krecone suche farbuje je co tydz a robila ze mna razem i ma super proste wlosy po wysuszeniu lekko suszarka!! tylko moje wlosy jakos nie przyjely tego tak jak powinny (
_________________________ _______
dziewczyny mam pytanie niezwiazane z encanto ale zwiazanie z prostowaniem , mam nadzieje ze wybaczycie mi to ze nie pisze nieodniosnie keratyny
wczoraj kupilam świetna prostownice , swoja droga polecam ja ( remington wet2straight ) i bardzo sie boje zniszcenia wlosow , bo nigdy prostownicy nie uzywalam , tylko prostowalam ja rowenta prostujaca ze szczotka , i w zwiazku z tym mam pytanie , co mam stosowac eby chronic wlosy przed wysoka temp ? czy jedwab chi pomoze mi w tej syt ? co polecacie z drogeryjnych produktow do ochrony wlosow przed prostownica ? zamierzam prostowac wloski tylkoo raz w tyg dla odmiany
prosze pomozcie , probowalam poslyzyc sie wyszukiwarka a nie moglan niz znalesc .
__________________

rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:46   #4905
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

rendsaid prostownica remington super wybor dobra jakosc, dluga zywotnosc, ja sama uzywam takiej samej i nie palila mi wlosow, nie szarpala, jest idealna teraz niestety nie uzywam jej bo nie mam takiej potrzeby. Jako ochrone uzywalam takiego kremy pod prostownice z serii Elseve taka rozowa butelka lub tez w Polsce jak bylam uzywalam zwyklego jedwabiu a takze kremu pod prostownice z Nivea.
Pozdrawiam
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 07:14   #4906
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
hehehe Witaj po tygodniach ciszy

Jak Tam Twoje włoski? Nadal robisz Encanto? ile zabiegów zrobiłaś?
W sumie to chyba ze 3
Już od pół roku nie robiłam Encanto - włosy są w dalszym ciągu dużo lepsze od stanu wyjściowego
Teraz mam troszkę 'fazę' na włosy, które nie są aż tak proste.
Dalej używam jedynie Babydream (plus olej kokosowy) i narazie tak mi dobrze
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:27   #4907
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

rendsaid może miałaś za mało keratyny nałożone, albo spróbuj jeszcze raz zrobić zabieg.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:53   #4908
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja robiłam u fryzjera, i owszem "wielki przyliz" zszedł po 2-3 myciach. Ale jesrem już miesiąc po, i dalej włosy się tak fajnie nie układają, jak u dziewczyn z naturalnie prostymi włosami. Moje bardziej leżą. Spróbuję tego nivea.
Suszenie na okrągłej szczotce trochę je podnosi.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:01   #4909
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a ja nie jestem również zadowolona miesiac po i mam włosy takie jak miałam i jeszcze bardziej poniszczone;/uzywałam szamponu z barwy co prawda myłam włocy co 2 dzien bo nie dało sie inaczej i nie wiem czemu tak;/troche sie zawiodłam i nie wiem czy kolejny raz robić juz nie wspomne ile włosow mi wypadło w czasie zabiegu bo chyba tona;/
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 12:30   #4910
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

mowicie o wielkim przylizu, zreszta wiem cos o tym bo robilam grzywke. myslicie ze da sie ten wielki przyliz przeczekac zwiazujac wlosy czy lepiej nie bo sie odksztalca?
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 20:00   #4911
babapiaskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
farby po keratynie

Hej dziewczyny, jestem po keratynowym prostowaniu włosów /encanto/i mam pytanie, jakich używacie farb do włosów?
Pytam, bo muszę farbować włosy co miesiąć; chodzę do fryzjera i po każdym farbowaniu widzę że efekt prostowania się osłabia. Czy są na rynku farby które nie osłabiają keratyny?
/zaznaczę jeszcze że oprócz farbowania dbam o to aby keratyna jak najdużej się utrzymała-używam tylko szamponu Babydream i odżywek z keratyną/.
babapiaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 21:35   #4912
vizz28
Raczkowanie
 
Avatar vizz28
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
GG do vizz28
Dot.: farby po keratynie

Cytat:
Napisane przez babapiaskowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem po keratynowym prostowaniu włosów /encanto/i mam pytanie, jakich używacie farb do włosów?
Pytam, bo muszę farbować włosy co miesiąć; chodzę do fryzjera i po każdym farbowaniu widzę że efekt prostowania się osłabia. Czy są na rynku farby które nie osłabiają keratyny?
/zaznaczę jeszcze że oprócz farbowania dbam o to aby keratyna jak najdużej się utrzymała-używam tylko szamponu Babydream i odżywek z keratyną/.
Może spróbuj farb bez amoniaku? Są znacznie delikatniejsze dla włosów, więc może to coś da? Ja od lat farbuję wyłącznie Castingiem L'Oreala bądź Essential Color Schwarzkopfa (od ok. roku ta druga). Raz skusiłam się na zwykłą farbę z amoniakiem (Londa). Efekt na dwa tygodnie super, ale później wypadło mi pół włosów, nie mówiąc już o tym jak okropnie wyglądały! Wyprowadzałam je na prostą bardzo długo! Powiedziałam sobie: "nigdy więcej!"Po zabiegu encanto farbowałam dopiero raz (Essential Color), ale nie narzekam, efekt prostych włosków utrzymuje się nadal. Im mniej chemii, tym lepiej
__________________
zwiedzam wizaż...
_________________________ ____________
Aby być KIMŚ musisz najpierw być SOBĄ...
vizz28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 00:22   #4913
aladeriva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: farby po keratynie

ja robiłam encanto tydzień temu. włosy są gładsze, mniej wypadają, ale jeśli chodzi o proste włosy to z tym nie bardzo. ale cieszę się, bo od tygodnia nie używam prostownicy, bo nie muszę (używałam jej, żeby z siana zrobić jako-takie włosy). po wysuszeniu suszarką mam teraz właśnie takie, jak wcześniej po suszarce i prostownicy.

mam tylko pytanie odnośnie babydream'a:
nie jestem w stanie dobrze umyć włosów, bo jak tylko nałożę go na wierzchnią warstwę robi mi się jakiś pancerz, dłoń w ogóle nie dociera w głąb fryzury i robi mi się z nich wielki kołtun. czy to normalne?

Edytowane przez aladeriva
Czas edycji: 2011-01-17 o 00:23
aladeriva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 05:06   #4914
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Robiłam encanto dokładnie 28 listopada, włoski cały czas są proste Polecam zabieg, ja na pewno jeszcze nie raz nałożę keratynkę na włosy Jedyny minus jest taki, że jednak bez wysuszenia włoski są przyklapnięte i trzeba uważać żeby nie przesadzić z keratyną hydrolizowaną dodawaną do odżywki (2 krople w zupełności wystarczą)
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:33   #4915
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Czy mogę używać tej gumy po keratynie:
Drogerie Natura Artiste styling gum
Składniki(INCI): Aqua(water), Glycerin, PVP, Triethanolamine, Carbomer, PEG- 90M, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Polysorbate-20 (and) Tocopherol (and) Linoleic Acid (and) PABA (and) Retinyl Palmitate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, DMDM Hydantoin, Parfum (fragrance), Disodium EDTA, Titanium Dioxide, Cl 19140, Cl 16255, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde
__________________
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół. "
George Bernard Shaw
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:45   #4916
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Czy mogę używać tej gumy po keratynie:
Drogerie Natura Artiste styling gum
Składniki(INCI): Aqua(water), Glycerin, PVP, Triethanolamine, Carbomer, PEG- 90M, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Polysorbate-20 (and) Tocopherol (and) Linoleic Acid (and) PABA (and) Retinyl Palmitate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, DMDM Hydantoin, Parfum (fragrance), Disodium EDTA, Titanium Dioxide, Cl 19140, Cl 16255, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde
Uważałabym na kosmetyki z PVP. Wg mnie oblepiają mocniej niż silikony i mniej się wycierają. Szampony bez SLES różnie sobie z takimi kosmetykami do stylizacji radzą. Od czasu do czasu oczywiście możesz użyć, ale nie codziennie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 21:45   #4917
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: farby po keratynie

Cytat:
Napisane przez aladeriva Pokaż wiadomość
mam tylko pytanie odnośnie babydream'a:
nie jestem w stanie dobrze umyć włosów, bo jak tylko nałożę go na wierzchnią warstwę robi mi się jakiś pancerz, dłoń w ogóle nie dociera w głąb fryzury i robi mi się z nich wielki kołtun. czy to normalne?
Mam tak samo - i przy używaniu Babydream'a i Hipp'a - oba szampony bardzo plączą włosy (ale także nivea dla dzieci działa w identyczny sposób). Żeby temu zaradzić po prostu biorę więcej szamponu - tu wychodzi problem z wydajnością, bo na jedno mycie potrzeba go naprawdę dużo. I pomaga rozcieńczanie z wodą.

Ja już jestem 3 raz po encanto i jestem naprawdę meeega zadowolona - to jedna z lepszych rzeczy jakie udało mi się znaleźć po drugim trochę się bałam bo włosy wypadały na potęgę - jak się okazało był to (tak jak sądziłam) przejściowy okres przed zimą, obecnie wszystko wróciło do normy a ja się cieszę każdego dnia z prostych włosów - bez prostownicy
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 03:18   #4918
Olapara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zrobilam sobie encanto w sobote i niedziele,tzn nalozylam keratyne i prostowalam w sobote a odzywke dopiero w niedziele(zmeczona bylam w sobote)..narazie wlosy sa zbyt proste i juz tesknie za loczkami ale mam nadzieje ze po 3-4myciach beda bardziej falowane/puszyste..oto zdjecia przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.2010.jpg (103,6 KB, 404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150275.jpg (68,9 KB, 411 załadowań)
Olapara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 08:48   #4919
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Mam tak samo - i przy używaniu Babydream'a i Hipp'a - oba szampony bardzo plączą włosy (ale także nivea dla dzieci działa w identyczny sposób). Żeby temu zaradzić po prostu biorę więcej szamponu - tu wychodzi problem z wydajnością, bo na jedno mycie potrzeba go naprawdę dużo. I pomaga rozcieńczanie z wodą.

Ja już jestem 3 raz po encanto i jestem naprawdę meeega zadowolona - to jedna z lepszych rzeczy jakie udało mi się znaleźć po drugim trochę się bałam bo włosy wypadały na potęgę - jak się okazało był to (tak jak sądziłam) przejściowy okres przed zimą, obecnie wszystko wróciło do normy a ja się cieszę każdego dnia z prostych włosów - bez prostownicy
i o ile dłużej człowiek sobie pośpi ;p;p

Cytat:
Napisane przez Olapara Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie encanto w sobote i niedziele,tzn nalozylam keratyne i prostowalam w sobote a odzywke dopiero w niedziele(zmeczona bylam w sobote)..narazie wlosy sa zbyt proste i juz tesknie za loczkami ale mam nadzieje ze po 3-4myciach beda bardziej falowane/puszyste..oto zdjecia przed i po
ale efekt!!! powinnaś sprzedać zdjęcia ludziom którzy na allegro sprzedaja Encanto ;p;p


super długośc włosów!!!! Bosko wyglada!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 09:07   #4920
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Olapara Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie encanto w sobote i niedziele,tzn nalozylam keratyne i prostowalam w sobote a odzywke dopiero w niedziele(zmeczona bylam w sobote)..narazie wlosy sa zbyt proste i juz tesknie za loczkami ale mam nadzieje ze po 3-4myciach beda bardziej falowane/puszyste..oto zdjecia przed i po
Świetny efekt po
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.