Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 09:36   #4891
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ja nie Szugar, ale pozwolę sobie napisać, że mimo moich niezbyt grubych włosów, to ta odżywka nie obciążała mi ich specjalnie. A pachnie jak polski krem glicerynowy do rąk, taki cytrynowy .

Szugar już nadrabiam

A wątek bardzo fajny . Właśnie przeglądam załączone tam linki, bo siedzę z maską na głowie pod tym czymś, co ostatnio kupiłam . Wygodne to jest, suszarka dmucha mi ciepłe powietrze, włoski, już sobie wyobrażam, wciągają cenne składniki... Żyć nie umierać
Dzięki wielkie I uciekam stąd, bo jeszcze przyjdzie mi ochota na testowanie Dobrze, że dolar powoli spada
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:18   #4892
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wiecie co pijcie pokrzywe ja pije juz od tygodnia po 3 kubki i juz widze roznice;d sam wax tego nie zdzialal
Ale w jakim sensie twoje wlosy sie zmienily??
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:46   #4893
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie I uciekam stąd, bo jeszcze przyjdzie mi ochota na testowanie Dobrze, że dolar powoli spada
Mogę ci wysłać saszetkę, to sobie wypróbujesz . Jeszcze kilka zabłąkanych znajdzie się w szufladzie . Skrobnij tylko adres na PW.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:40   #4894
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A sobie kupiłam takie coś : ---->TU
Jeszcze nie próbowałam, ale zrobię to jutro. Wydaje się być proste i wygodne. Mam nadzieję, że to będzie rewolucja w moich akcesoriach do pielęgnacji włosów na poziomie ręcznika z mikrofibry.
Ooooo, takie coś widzoałam chyba kiedyś na Allegro, zatem jeśli któraś Wizażanka byłaby zainteresowana, to warto tam poszukać

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Oooo tak, te kosmetyki to moja miłość jest, nawet wątek założyłam o kosmetykach dla włosów afro. Tylko nam do Polski nawet z UK wyszłaby kosmicznie droga przesyłka
Coś mi się widzi, że będziemy molestować nasze koleżanki-wizażanki jeśli któraś zdecyduje się na odwiedziny ojczystego kraju

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
Witam Panie
Przyczłapałam się pożalic zamówiłam w thanatosie dwa opakowania kreatyny,proteiny mleka i mleczko waniliowe a dostałam dwa mleczka waniliowe, wysłałam faceta do apteki po zel aloesowy palomy, przyniósł mi jakiś aloe panten (oczekuje pochwały ze dzielnie sie spisał) brak słów
A oprócz podwójnego mleczka dostałaś pozostałe produkty w zamawianej ilości? Nie są jeszcze wycofane?

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno byłabym wdzięczna za opinię o takim wynalazku na KWC nie ma niestety, nanothik :http://www.nanogen.pl/nanothik.html

ryzykować,kupować? ;-D
Nie. To preparat działający doraźnie, jak przedłużające włoski w tuszu do rzęs. Spryskujesz włosy, a mikrowłókna przylepiają się do nich. W opisie zresztą to zaznaczono - pogrubia na 8 godzin. Efekt nie jest trwały.

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Testowałaś te kosmetyki? Nie są masakrycznie obciążające? Naczytałam się supersprzecznych opinii, proszę o weryfikację!
Z tego co kiedyś przeglądałam na e-bay, one mają bardzo dużą zawartość olejów i olejków, odniosłam wrażenie, że przy naszych uwarunkowaniach nadawałyby się bardziej do stosowania jako maski przed myciem, niż po... Co się chyba nawet pokrywa z testem jednej wizażanki, która używała tych odżywek [po spłukaniu tłuste włosy].

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo za pomoc
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez lolojta20
znowu mnie nudzisz.
Heh, tylko takiej odpowiedzi można było się spodziewać po kimś, kto nie ma nic do powiedzenia...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb
Szczęśliwej drogi, już czas ...



__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:36   #4895
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Musze sie pozalic Porady z forum stosuje juz od dluzszego czasu i przewinelo sie tego dosyc sporo, zaczynajac od odzywek kupnych na domowych konczac i na odwrot. Mam wlosy cienkie ale jest ich dosyc sporo, wiec nawet nie wygladaja jak tragicznie cieki mysi ogonek Nigdy ich nie farbowalam, nie robilam trwalej. Jedyne czym im szkodze to suszenie suszarka co 2 dzien, choc i tutaj staram sie nie nagrzewac ich do czerwonosci i koncze suszenie zimnym powietrzem. Myje je rowniez co 2 dni na zmiane lagodnym szamponem (obecnie testuje Babydreama) i odzywka.

U innej osoby takie traktowanie wlosow spowodowaloby ze bylyby one piekne, zdrowe i szybko rosly. Moje niestety sciete ostatni raz na krotko po komunii () do tej pory siegaja ledwo zapiecia stanika Nie mam juz do nich sily i powaznie zastanawiam sie nad scieciem, ale wiem, ze bede sie z takimi meczyc jeszcze bardziej niz teraz i nie wiem ile zejdzie mi zeby je znowu zapuscic do obecnej dlugosci Nie mam pojecia co jeszcze moge im zafundowac..
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:51   #4896
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Ja tez mam dosc duzy problem
Otoz po umyciu wlosow jedna strona jest ok, a druga to kompletne siano Po prostu wlosy ociekaja woda, a ta jednsa strona nie dosc, ze sucha to jeszcze napuszona... probowalam zalagodzic pianką - nie da rady
Prosze - pomozcie..
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:14   #4897
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U innej osoby takie traktowanie wlosow spowodowaloby ze bylyby one piekne, zdrowe i szybko rosly. Moje niestety sciete ostatni raz na krotko po komunii () do tej pory siegaja ledwo zapiecia stanika Nie mam juz do nich sily i powaznie zastanawiam sie nad scieciem, ale wiem, ze bede sie z takimi meczyc jeszcze bardziej niz teraz i nie wiem ile zejdzie mi zeby je znowu zapuscic do obecnej dlugosci Nie mam pojecia co jeszcze moge im zafundowac..
Zapaałko, a może to tylko Twoja subiektywna ocena? Wiadomo, że zawsze jesteśmy nastawieni bardziej krytycznie do siebie i szukania wad. Wrzuć może jakieś foto , będziemy mogły obiektywnie spojrzeć i ocenić, czy stan Twoich włosów jest taki, jakim go widzisz

Cytat:
Napisane przez kukis Pokaż wiadomość
Ja tez mam dosc duzy problem
Otoz po umyciu wlosow jedna strona jest ok, a druga to kompletne siano Po prostu wlosy ociekaja woda, a ta jednsa strona nie dosc, ze sucha to jeszcze napuszona... probowalam zalagodzic pianką - nie da rady
Prosze - pomozcie..
Hm, pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, to efekt spania na jednym boku - kiedyś inna Wizażanka opisywała podobny problem. Wtedy z jednej strony włosy są bardziej zniszczone, inaczej się zachowują niż pozostała część.
O pielęgnacji suchych włosów jest odrębny wątek i ściąga Jolie, poszukaj tam 'patentów' i może intensywniej zadbaj o tą puszącą się stronę wg znalezionych wskazówek.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 13:28   #4898
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Poszukam, dziekuje
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:09   #4899
loloita20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Mogę ci wysłać saszetkę, to sobie wypróbujesz . Jeszcze kilka zabłąkanych znajdzie się w szufladzie . Skrobnij tylko adres na PW.
i jakie fekty po tym urządzeniu?????
loloita20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:22   #4900
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zapaałko, a może to tylko Twoja subiektywna ocena? Wiadomo, że zawsze jesteśmy nastawieni bardziej krytycznie do siebie i szukania wad. Wrzuć może jakieś foto , będziemy mogły obiektywnie spojrzeć i ocenić, czy stan Twoich włosów jest taki, jakim go widzisz
Foto wstawie jutro, kiedy umyje i odpicuje wlosy coby sie za nie nie wstydzic

Mam przy okazji pytanie odnosnie jedwabiu i oleju kokosowego. Uzywam tego drugiego, zeby natluscic koncowki, a co za tym idzie przedluzyc ich zywot, ale zastanawiam sie czy taki jedwab naladowany silikonami nie zabezpieczalby ich mocniej i lepiej niz sam olej?

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2008-10-31 o 15:23
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:28   #4901
karmelkawafelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
GG do karmelkawafelka Send a message via Skype™ to karmelkawafelka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Dziewczyny pomalowałam włosyCasting Crème Gloss Świtlisty blond miałam ciemny blon i chiałabym usunąc nowy kolor. POMOCY
karmelkawafelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 15:29   #4902
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Foto wstawie jutro, kiedy umyje i odpicuje wlosy coby sie za nie nie wstydzic

Mam przy okazji pytanie odnosnie jedwabiu i oleju kokosowego. Uzywam tego drugiego, zeby natluscic koncowki, a co za tym idzie przedluzyc ich zywot, ale zastanawiam sie czy taki jedwab naladowany silikonami nie zabezpieczalby ich mocniej i lepiej niz sam olej?
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o wlaściwości zabezpieczające, to silikony sprawdziłyby się bardziej. One pozostawiają fizyczną otoczkę, która stanowi swoistą barierę między szkodliwym czynnikiem niszczącym a włosem.

Swoją drogą dobrze byłoby zaeksperymentować w tym temacie - na podkład dać olej, który odżywi i nawilży, a gdy włosy już go wchłoną, pociągnąć jeszcze jakimś serum na końcówki - takie dwa w jednym.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:37   #4903
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez karmelkawafelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomalowałam włosyCasting Crème Gloss Świtlisty blond miałam ciemny blon i chiałabym usunąc nowy kolor. POMOCY
Uzylas tej farby do 28 myc??
Jaki efekt uzyskalas??? Jestem ciekawa jak sie zachowuje ten kolor na wlosach srendni/ciemny blond.


Ja mam sredni blond i uzywalam koloru perlowy blond i poprostu po paru myciach sie zmylo, ale nie do konca. Taki charakterystyzny odcien pozostal na trwale i na tyle, ze jak sie przyjrzec to widac odrosty.
Takie farby (szczegolnie jasniejsz eod naturalnego kolorow wlosow) raczej sie nigdy nie zmyja do konca.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:46   #4904
karmelkawafelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
GG do karmelkawafelka Send a message via Skype™ to karmelkawafelka
Czyli nie mam szans na powrót do mojejgo starego koloru ?? Mia la ciemny blond a teraz mam dość jasny. Moż ejednak ktoś zna jakiś pomysł. Nr farby to 900

A i zapomniałam dodać że jak prostuję w łosy to zostaje na prostownicy nalot po koloryazji

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-10-31 o 16:18 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji.
karmelkawafelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:51   #4905
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o wlaściwości zabezpieczające, to silikony sprawdziłyby się bardziej. One pozostawiają fizyczną otoczkę, która stanowi swoistą barierę między szkodliwym czynnikiem niszczącym a włosem.

Swoją drogą dobrze byłoby zaeksperymentować w tym temacie - na podkład dać olej, który odżywi i nawilży, a gdy włosy już go wchłoną, pociągnąć jeszcze jakimś serum na końcówki - takie dwa w jednym.
Ale trzeba by je było systematycznie, co mycie usuwać(silikony).
Chyba.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:21   #4906
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ale trzeba by je było systematycznie, co mycie usuwać(silikony).
Chyba.
Tak, przy łagodnym szamponie byłoby to wskazane.
Chociaż w częstotliwości wymywania np. raz na tydzień też 'dałoby radę'
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:41   #4907
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak, przy łagodnym szamponie byłoby to wskazane.
Chociaż w częstotliwości wymywania np. raz na tydzień też 'dałoby radę'
Czyli trzeba pomyśleć i porozglądać się za czymś ciekawym i jednocześnie silikonowym do końcówek
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:50   #4908
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Z tego co kiedyś przeglądałam na e-bay, one mają bardzo dużą zawartość olejów i olejków, odniosłam wrażenie, że przy naszych uwarunkowaniach nadawałyby się bardziej do stosowania jako maski przed myciem, niż po... Co się chyba nawet pokrywa z testem jednej wizażanki, która używała tych odżywek [po spłukaniu tłuste włosy.
Ja również stosowałam tylko przed myciem. Po myciu nigdy nie próbowałam. Po użyciu włosy naprawdę wyglądają na lepiej odżywione, są bardziej błyszczące i nie zauważyłam ujemnego wpływu na loki.
Cytat:
Napisane przez loloita20 Pokaż wiadomość
i jakie fekty po tym urządzeniu?????
Dobre, zgodne z oczekiwaniami
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 22:50   #4909
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

powiedzcie mi, bo ja jednej rzeczy nie rozumiem. Dziś byłam u fryzjerki - potwierdziłą to, co sama sądzę. Że włosy są baaardzo zdrowe, przez co śliskie, aż ciężkie, nawilżone.

a potem czytam:

Trudno ułożyć włosy, które za jednym pociągnięciem szczotki rozwiewają się na wszystkie strony. Także zetknięcie włosów ze sztucznymi materiałami lub wełną powoduje ich "fruwanie". Im bardziej włosy są suche, czyste i mniej obciążone, tym częściej elektryzują się.\

no to dlaczego, (do %&%@ *!@%&#) one elektryzuję się tak strasznie, skoro nie ogrzewam jeszcze, nie przebywam w klimatyzowanych pomieszczeniach, na dworze nie jest zimno, nie noszę wełnianych swetrów ani czapek (ani żadnych w ogóle)???? Zwariuję
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 23:11   #4910
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Mogę ci wysłać saszetkę, to sobie wypróbujesz . Jeszcze kilka zabłąkanych znajdzie się w szufladzie . Skrobnij tylko adres na PW.
Bardzo to miłe z Twojej strony, ale dziękuję. Niech służy Twoim kręciołom

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
powiedzcie mi, bo ja jednej rzeczy nie rozumiem. Dziś byłam u fryzjerki - potwierdziłą to, co sama sądzę. Że włosy są baaardzo zdrowe, przez co śliskie, aż ciężkie, nawilżone.

a potem czytam:

Trudno ułożyć włosy, które za jednym pociągnięciem szczotki rozwiewają się na wszystkie strony. Także zetknięcie włosów ze sztucznymi materiałami lub wełną powoduje ich "fruwanie". Im bardziej włosy są suche, czyste i mniej obciążone, tym częściej elektryzują się.\

no to dlaczego, (do %&%@ *!@%&#) one elektryzuję się tak strasznie, skoro nie ogrzewam jeszcze, nie przebywam w klimatyzowanych pomieszczeniach, na dworze nie jest zimno, nie noszę wełnianych swetrów ani czapek (ani żadnych w ogóle)???? Zwariuję
Podejrzewam, że dają upust swojej frustracji, bo właścicielka ich nie docenia
A poważnie - może czas na zakupienie jakiejś zabawki do stylingu?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 06:58   #4911
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Czyli trzeba pomyśleć i porozglądać się za czymś ciekawym i jednocześnie silikonowym do końcówek
Czekać będę na rezultat poszukiwań i testów. Może też się skuszę ?!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:17   #4912
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez loloita20 Pokaż wiadomość
znowu mnie nudzisz.....

uzyłam ostatnio jedwabiu wax jest super i extra nabłyszcza włosy ma duzo silikonów wiec raczej nie czesto go bede używała no ale polecam
Twoje infantylne zachowanie jest nader irytujące. I proszę zmienić ten opis- jego przeznaczenie jest wybitnie jednoznaczne. Ode mnie punkt karny.

Z tego konta też chcesz iść na urlop
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 11:47   #4913
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Czekać będę na rezultat poszukiwań i testów. Może też się skuszę ?!
Ja bez oporów 'maluję i miziam' swoje końcówki silikonami na bogato i muszę przyznać, że to się sprawdza. Włosy zdecydowanie mniej się kruszą, nie strzępią się, nie "wycierają" - a mam porównanie, bo przez długi czas nie zabezpieczałam ich niczym. Z serum jest zdecydowanie lepiej

Cytat:
Napisane przez Jolie2601
Z tego konta też chcesz iść na urlop
Ale przecież to konto 'koleżanki'
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 12:20   #4914
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość


Podejrzewam, że dają upust swojej frustracji, bo właścicielka ich nie docenia
A poważnie - może czas na zakupienie jakiejś zabawki do stylingu?

używam pianki, praktycznie cały czas i niewiele pomaga.

Myślicie, że płyn do płukania tkanin (rozcieńczony) badzo niszczy włosy? Bo to jedyne co działa
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 12:23   #4915
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
używam pianki, praktycznie cały czas i niewiele pomaga.

Myślicie, że płyn do płukania tkanin (rozcieńczony) badzo niszczy włosy? Bo to jedyne co działa
A żel? A może jakiś wosk? Ja bym obstawiała coś obciążającego.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 12:25   #4916
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
używam pianki, praktycznie cały czas i niewiele pomaga.

Myślicie, że płyn do płukania tkanin (rozcieńczony) badzo niszczy włosy? Bo to jedyne co działa
Bo pianka wysusza i zamiast nawilżać co podkreśli skręt i z czasem włoski by się ładnie kręciły bez żadnych utrwalaczy niszczy je. A jak chcesz coś utrwalającego to może żel aloesowy Palomy (jest o nim oddzielny wątek)

Ty ten płyn do płukania tkanin używasz do włosów?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 13:34   #4917
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ty ten płyn do płukania tkanin używasz do włosów?
Tu się nie ma czemu dziwić - czytałam już taką wypowiedź, że jedna z Wizażanek
szamponem przeznaczonym dla psów włosy myła lub zamierzała.

'Estelle' - kusicie mnie, oj kusicie ! Trzeba będzie przysiąść i o silikonach poczytać. I będę włoski miziać i miziać.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 13:39   #4918
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tu się nie ma czemu dziwić - czytałam już taką wypowiedź, że jedna z Wizażanek
szamponem przeznaczonym dla psów włosy myła lub zamierzała.
Nie sposób się nie dziwić
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 15:42   #4919
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

No to tak teraz ja zaczynam SYSTEMATYCZNĄ walkę o zdrowe włosy.
Moje włosy nie sa w złym stanie, maja średnio suche końcówki, lecz się przetłuszczają i muszę myc codziennie. Ustaliłam sobie tak. Że razz na 2 tyg zapobiegawczo zóltko, olejek r,nafta i cytryna. Równiez na zmianę co 2 tyg, odzywka Ziaja do włosów cienkich( na całą długośc włosów). Raz na tydzień Joanna z apteczki babuni do przetłuszczających się i co 2 dni Avon do włosów suchych. Mam pyatnie odnośnie tak jakby łączenia odzywek. Jeżeli daję na skóre głowy Joanne to na końcówki moge dac coś innego?Czy lepiej nei meiszac tak. Okej a tearz znikam do poczytania o sylikonach
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 15:54   #4920
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

ja również walczę o zdrowe piękne włosy. swoją walkę zaczęłam od decyzji o powrocie do naturalnego koloru włosów. mam farbowane od wielu lat cienkie, zniszczone suche, przetłuszczające się i wypadające cienkie włosy wczoraj ścięłam połowę z nich, żeby rozpocząć regenrację na maksa...
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.