..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::.. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 22:51   #4891
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Solciuchna, postaraj się jednak nie generalizować. Przynajmniej w przypadku Zumby nie ma znaczenia czy pocę się w domowym zaciszu, czy przy ludziach. Przynajmniej jeśli chodzi o efekty, bo w domu czuję się przede wszystkim bardziej komfortowo I mogę kręcić tyłkiem jak mi się tylko podoba, bez obaw, że wygląda to dość dziwnie
Jeśli chodzi o ćwiczenia na sprzętach (no, chyba, że ktoś ma rowerek w domu) to tu się zgadzam.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 00:12   #4892
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Emilka, widzę, że nikt Ci nie odpowiedział - marchewkę niestety tylko surową można na II fazie.

Dziewczyny, tak naprawdę podstawa to dieta Ale ćwiczenia też bardzo ważne. Ja na jem ładnie od zeszłego poniedziałku (5 dni 1. fazy i potem 2.) i nic nie schudłam :/ Co prawda zgrzeszyłam w nd, ale taki jednorazowy grzech nigdy wcześniej mi nie rujnował chudnięcia. Sama nie wiem.

Co do ćwiczenia, to pewnie tak piszę, bo nie ćwiczę sama! Miałam biegać na tym orbitreku, ale teraz magisterka najważniejsza i mimo wszystko szkoda mi tej godziny, którą mogę poświęcić na pisanie. Wiadomo, gdzieś bym upchnęła te ćwiczenia, ale chcę mieć jeszcze czas na bierny relaks w ciągu dnia. Też leń ze mnie A poza tym to co się zabierałam do tego orbitreka, to mnie kolano bolało (mam coś z nogami, czasem mnie bolą, a usg u lekarza nic nie wykazało). No więc tak... W wolnej chwili czasem sobie wracam z uczelni pieszo czy coś - ale wiadomo, teraz to po zajęciach gnam jak najszybciej, żeby pracę pisać.

W ogóle to mnie od wczoraj głowa boli, co u mnie jest niespotykane wręcz... Przez to dziś sobie zrobiłam małą drzemkę, która trwała 3h :/
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:05   #4893
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

dziewczyny zjadlam wlasnie trufle... mistrzostwo!!

tylko obawiam sie tego mleka w proszku... niby 8 lyzek to tyle ile mozemy spozyc mleka w ciagu jednego dnia... tylko to w proszku ma duzo wegli!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:10   #4894
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dziewczyny zjadlam wlasnie trufle... mistrzostwo!!

tylko obawiam sie tego mleka w proszku... niby 8 lyzek to tyle ile mozemy spozyc mleka w ciagu jednego dnia... tylko to w proszku ma duzo wegli!
Asmenaa, specjalnie dla Ciebie liczę:
mleko zwykłe 0,5% ma w 2 szkl. 21,6 g węgli (wg ilewazy.pl)
mleko w proszku w 8 łyżkach (40g) ma 20,48 g węgli (wg opakowania mojego mleka w proszku SM Gostyń).

To się tylko tak wydaje, kochana

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

A ja się wkurzyłam dziś nieco, bo w kawiarni kupiłam cappucino na chudym mleku, zapłaciłam już i babka mówi, że chude się skończyło (przypomniało jej się, jak powtórzyłam, żeby na pewno na chudym zrobiła - bo często zapominają)... Ale nie to, że przeprasza, tylko mi oznajmia, bo w końcu to żadna różnica... Nie kłóciłam się już o zwrot kasy i wypiłam ten mały kubek mleka 3,2% :/ Ojj chyba się stanę bardziej upierdliwą klientką
__________________
Życie jest piękne

Edytowane przez peggy7
Czas edycji: 2012-04-04 o 15:11
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:30   #4895
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Asmenaa, specjalnie dla Ciebie liczę:
mleko zwykłe 0,5% ma w 2 szkl. 21,6 g węgli (wg ilewazy.pl)
mleko w proszku w 8 łyżkach (40g) ma 20,48 g węgli (wg opakowania mojego mleka w proszku SM Gostyń).

To się tylko tak wydaje, kochana

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

A ja się wkurzyłam dziś nieco, bo w kawiarni kupiłam cappucino na chudym mleku, zapłaciłam już i babka mówi, że chude się skończyło (przypomniało jej się, jak powtórzyłam, żeby na pewno na chudym zrobiła - bo często zapominają)... Ale nie to, że przeprasza, tylko mi oznajmia, bo w końcu to żadna różnica... Nie kłóciłam się już o zwrot kasy i wypiłam ten mały kubek mleka 3,2% :/ Ojj chyba się stanę bardziej upierdliwą klientką
Uff, pocieszylas mnie i rzeczywiscie 8 lyzek to 2 szklanki? (na moim mleku nie jest napisane)

Ja bym byla upierdliwa i powiedziala, ze to jest za tluste
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:31   #4896
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Tak, u mnie jest napisane, że na szklankę wchodzi 4 łyżki - ok. 20g. Za tłuste? To chyba ma mniej niż 0,5% tłuszczu po rozrobieniu! Nie chce mi się już liczyć :P
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:38   #4897
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Tak, u mnie jest napisane, że na szklankę wchodzi 4 łyżki - ok. 20g. Za tłuste? To chyba ma mniej niż 0,5% tłuszczu po rozrobieniu! Nie chce mi się już liczyć :P
Mowilam o Twoim mleku - cappucino!

Och to super, czyli moge zjesc moje trufle bez wyrzutów sumienia. Pyszności
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 15:52   #4898
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Mowilam o Twoim mleku - cappucino!

Och to super, czyli moge zjesc moje trufle bez wyrzutów sumienia. Pyszności
AAA matko, nie doczytałam uważnie

No ja już nic nie powiedziałam, chyba bałam się bycia ocenioną jako paniusia, która czepia się pierdółek :/ Gdyby to było przed zapłatą, to na pewno bym podziękowała, a tak to szkoda mi było zachodu.

Ale w smaku pycha Taka treściwsza ta kawa jakby, a nie wodnista jak zwykle
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:57   #4899
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
AAA matko, nie doczytałam uważnie

No ja już nic nie powiedziałam, chyba bałam się bycia ocenioną jako paniusia, która czepia się pierdółek :/ Gdyby to było przed zapłatą, to na pewno bym podziękowała, a tak to szkoda mi było zachodu.

Ale w smaku pycha Taka treściwsza ta kawa jakby, a nie wodnista jak zwykle
Kawki nie pije, czasami mam ochote skoczyc do starbucks'a na pyszne latte ze smakowym syropem (bez cukru) ale maja wlasnie tylko tluste mleko
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 16:14   #4900
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

No co Ty, w Starbucksie mają chude na bank, nie raz tam piłam taką kawę...
Raz tylko mnie oszukał tam sprzedawca, bo zamówiłam mrożoną kawę (Frostito to się u nich nazywa - skruszony lód, mleko i kawa) bez cukru i też na chudym mleku. A niedawno się dowiedziałam, że ta kawa u nich zawsze jest z cukrem, bo bazę stanowi jakiś tam syrop, który właśnie bez cukru być nie może :/
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 16:22   #4901
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
No co Ty, w Starbucksie mają chude na bank, nie raz tam piłam taką kawę...
Raz tylko mnie oszukał tam sprzedawca, bo zamówiłam mrożoną kawę (Frostito to się u nich nazywa - skruszony lód, mleko i kawa) bez cukru i też na chudym mleku. A niedawno się dowiedziałam, że ta kawa u nich zawsze jest z cukrem, bo bazę stanowi jakiś tam syrop, który właśnie bez cukru być nie może :/
o kurde, wlasnie weszlam na strone kawiarni (costa) i rzeczywiscie maja skimmed milk osz ja gluptaska jutro lece na kawusie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 16:45   #4902
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Heheh ja już mam obczajone, gdzie mają chude mleko Otóż w Starbucksie, Coffee Heaven, McDonald's Cafe (ale tylko cafe, w zwykłym maku nie mają), w biegu cafe, costa coffee, iCoffee, Wayne's coffee... W niesieciówkach często nie mają
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 16:48   #4903
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Heheh ja już mam obczajone, gdzie mają chude mleko Otóż w Starbucksie, Coffee Heaven, McDonald's Cafe (ale tylko cafe, w zwykłym maku nie mają), w biegu cafe, costa coffee, iCoffee, Wayne's coffee... W niesieciówkach często nie mają
Ja pijam kawkę tu: www.costa.co.uk ale bylam pewna, ze nie maja chudnego mleka!

Dzisiaj bede miala nalesniorki na kolacje mniam mniam wage nadal omijam szerokim lukiem
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:19   #4904
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Aaa to Ty nie w Polsce, tak? U nas też jest costa, tak jak pisałam, i z tego co widzę, to ta sama sieć... Logo takie samo i w ogóle. Na stronie nawet reklamują niskotłuszczową latte
Szkoda, że jest limit na mleko, w prawie każdej kawiarni trzeba brać małą kawę, a to i tak na ogół ponad 300 ml.
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:25   #4905
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

peggy ja w UK

nalesniki mi nie wyszly przykleily sie do patelni mimo dania oliwy
wiec jadlam ciasto nalesnikowe zmieszane z bialym serem
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:33   #4906
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

ja wiem czy bardzo dużo toć to ja ćwiczę 5 x w tygodniu :
2 x siłownia 50 min.
1 x ćw. siłowe 30 min. + bieg ze średnią intensywnością 35-60 min.
1 x bieg-interwały (które to naprawdę dają w kość) 30 min.
1 x joga około 60 min.

Takie domowe serie ćwiczeń słabo się sprawdzają. Dobrym pomysłem jest wykonywanie lekkich ćwiczeń siłowych (np. z ciężarkami albo obciążnikami), a następnie tuż po nim aeroby - czyli nordic walking, bieg, marsz. Wtedy najszybciej się chudnie.
wg tego co mokka napisała wydaje mi się że nie ćwiczy za mało
natomiast nawet przy niskiej i umierakowanej intesywności poszczególne partiee mieśni muszą mieć czas na regeneracje minimum 2 dni

u Ciebie widzę jogę która jest świetnym uzupełnieniem interwałów i siłowni

tak na marginesie gratuluje silnej woli

u mnie póki co marszobiegi 2-3 tazy w tygodniu+1 trening łączony(interwał i siłowy)
no i codzienne spacerki z wózkiem

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, tak naprawdę podstawa to dieta Ale ćwiczenia też bardzo ważne. Ja na jem ładnie od zeszłego poniedziałku (5 dni 1. fazy i potem 2.) i nic nie schudłam :/ Co prawda zgrzeszyłam w nd, ale taki jednorazowy grzech nigdy wcześniej mi nie rujnował chudnięcia. Sama nie wiem.

Co do ćwiczenia, to pewnie tak piszę, bo nie ćwiczę sama! Miałam biegać na tym orbitreku, ale teraz magisterka najważniejsza i mimo wszystko szkoda mi tej godziny, którą mogę poświęcić na pisanie. Wiadomo, gdzieś bym upchnęła te ćwiczenia, ale chcę mieć jeszcze czas na bierny relaks w ciągu dnia. Też leń ze mnie A poza tym to co się zabierałam do tego orbitreka, to mnie kolano bolało (mam coś z nogami, czasem mnie bolą, a usg u lekarza nic nie wykazało). No więc tak... W wolnej chwili czasem sobie wracam z uczelni pieszo czy coś - ale wiadomo, teraz to po zajęciach gnam jak najszybciej, żeby pracę pisać.

W ogóle to mnie od wczoraj głowa boli, co u mnie jest niespotykane wręcz... Przez to dziś sobie zrobiłam małą drzemkę, która trwała 3h :/
nie zgodzę się
jest to sprawa indywidualna
niektórzy lepiej tracą kilogramy dzięki aktywności fizycznej bez diety ajedynie zachowując wzglednie zdrowe nawyki żywieniowe

choc sama zaliczam się do osób które muszą przede wszystkim trzymać diete i do tego ćwiczyć
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:27   #4907
mokka_kk
Raczkowanie
 
Avatar mokka_kk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zzzamorza
Wiadomości: 118
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Hejka Wam, ja nie piszę ale czytam,

Może moje treningi są za mało intensywne, może za krótkie, ale nieraz naprawdę nie mam już siły albo czasu i wolę porobić coś chwilę niż nic. Wczoraj np tylko spacer 20 min, hula hop 30 min i ćw na brzuch plus 2 serie pompek, dziś wróciłam późno i dopiero kolację zjadłam (jajecznica z 2 jajek i pieczarkami plus sałatka z sosem jogurtowo-koperkowym), może jak mi się to uleży to coś porobię, albo zrobię sobie wolne od ćwiczeń.

Myślę, że w moich jadłospisach może leżeć przyczyna, przekopuję teraz ósmą część wątku i czytam sobie rady jakie kiedyś tam dziewczyny pisały (ja też hehe) wiele rzeczy sobie przypomniałam dzięki temu.

Jestem teraz na 2 węglach i dwóch owocach, po prawie miesiącu SB waga drgnęła tylko o 300 gram, (60,7 dziś) w brzuchu ubyło mi raptem 2 cm a w talii 1cm, coś tu jest nie tak...


Dziewczyny co planujecie na Wielkanoc? Jakie dania SB zrobicie i jakie "słodkości', żeby umilić sobie Wielkanoc?
__________________
1.04.2009: 73,5kg
9.03.2012: 61kg (SB1)
cel: 58kg-->56kg, wyrzeźbiony BRZUCH, ramiona, plecy

SB2 dzień 17
włosy: pokrzywa, olejowanie, masaż
mokka_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:44   #4908
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Właśnie - Wielkanoc!
Ja planuję przede wszystkim sernik, który smakuje jak sernik Kupiłam w Kauflandzie ser na sernik 0% - pakowany po 500ml - mam nadzieję, że to coś w stylu tego ,,wiaderkowego". I rozważam jak go upiec. Z innych słodkości test muffinek orzechowych - gdzieś znalazłam przepis chyba bez tłuszczu.
Poza tym sos tatarski.
I tyle pomysłów mam
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:20   #4909
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
nie zgodzę się
jest to sprawa indywidualna
niektórzy lepiej tracą kilogramy dzięki aktywności fizycznej bez diety ajedynie zachowując wzglednie zdrowe nawyki żywieniowe

choc sama zaliczam się do osób które muszą przede wszystkim trzymać diete i do tego ćwiczyć
Nie wiem w czym miałby tkwić sekret chudnięcia przez same ćwiczenia, bo patrząc na spalanie kalorii, to do zrzucenia 1 kg trzeba spalić 7 tys kalorii, a więc np. pływać przez 20 godzin...

Możliwa jest też taka opcja, że ktoś, kto wcześniej opychał się fast foodami i słodyczami nagle zaczyna ćwiczyć i wprowadza właśnie względnie zdrowe jedzenie (ale jednak nie jakieś dietetyczne z naszego punktu widzenia).

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Co do Świąt, to sama nie wiem czy w moim przypadku jest sens nastawiania się na dietę, czy może od razu dać sobie dyspensę
Tak czy siak pewnie przedświąteczny czas (jutro-piątek) umilą mi babeczki czekoladowe z fasoli
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 10:12   #4910
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dziewczyny zjadlam wlasnie trufle... mistrzostwo!!

tylko obawiam sie tego mleka w proszku... niby 8 lyzek to tyle ile mozemy spozyc mleka w ciagu jednego dnia... tylko to w proszku ma duzo wegli!
To bardzo dobrze, że ma dużo węgli, bo jemy ich za mało na I i II fazie, starcza na pokrycie ledwie 30% naszego dziennego zapotrzebowania.

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Nie wiem w czym miałby tkwić sekret chudnięcia przez same ćwiczenia, bo patrząc na spalanie kalorii, to do zrzucenia 1 kg trzeba spalić 7 tys kalorii, a więc np. pływać przez 20 godzin...

Możliwa jest też taka opcja, że ktoś, kto wcześniej opychał się fast foodami i słodyczami nagle zaczyna ćwiczyć i wprowadza właśnie względnie zdrowe jedzenie (ale jednak nie jakieś dietetyczne z naszego punktu widzenia).
Oczywiście, że można w ten sposób schudnąć Już samo przestawienie się na względnie zdrowsze jedzenie sprawi, że człowiek będzie mniej otłuszczony. A jeśli zacznie uprawiać sport - no to bilans wychodzi kcal ujemny, więc chudnie.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:26   #4911
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To bardzo dobrze, że ma dużo węgli, bo jemy ich za mało na I i II fazie, starcza na pokrycie ledwie 30% naszego dziennego zapotrzebowania.
.
tak?
ale skoro w ciagu dnia jem np 8lyzek tego mleka, 3 kromki chleba zytniego, troche jogurtu to nie jest to... za duzo?
(mowie o węglach)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:34   #4912
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
tak?
ale skoro w ciagu dnia jem np 8lyzek tego mleka, 3 kromki chleba zytniego, troche jogurtu to nie jest to... za duzo?
(mowie o węglach)
Ahhh...

Najlepiej ściągnij sobie dziennik posiłków i sprawdź sama, albo może w necie jest jakiś kalkulator zapotrzebowania na BTW ?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:44   #4913
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ahhh...

Najlepiej ściągnij sobie dziennik posiłków i sprawdź sama, albo może w necie jest jakiś kalkulator zapotrzebowania na BTW ?
A tam, nie chce mi sie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:20   #4914
mokka_kk
Raczkowanie
 
Avatar mokka_kk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zzzamorza
Wiadomości: 118
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Hej, co tu taka cisza? Zabieracie się do wielkanocnych przygotowań? A może ćwiczycie?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ahhh...

Najlepiej ściągnij sobie dziennik posiłków i sprawdź sama, albo może w necie jest jakiś kalkulator zapotrzebowania na BTW ?
ja ściągnęłam jakiś czas temu i mi nie działa, buuu
__________________
1.04.2009: 73,5kg
9.03.2012: 61kg (SB1)
cel: 58kg-->56kg, wyrzeźbiony BRZUCH, ramiona, plecy

SB2 dzień 17
włosy: pokrzywa, olejowanie, masaż
mokka_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 07:31   #4915
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez mokka_kk Pokaż wiadomość
Hej, co tu taka cisza? Zabieracie się do wielkanocnych przygotowań? A może ćwiczycie?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



ja ściągnęłam jakiś czas temu i mi nie działa, buuu
ani jedno ani drugie ale grzecznie dietkujemimo ochoty na czekolade!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:38   #4916
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Znowu nie kiwnęłam palcem jeśli chodzi o ćwiczenia i znowu mi wstyd z tego powodu Dobrze by było poprawić trochę muskulaturę, już tłumaczę to sobie na różne sposoby- że się lepiej wygląda, że szybciej się spala tkanka tłuszczowa no i zmienia się postawa. Nic to nie daje, ciągle mi się nie chce. Chciałabym, poza bieganiem czy fitnessem (jeszcze nie wiem co wybrać ), poćwiczyć też na siłowni, ale trochę się boję tam iść...
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:00   #4917
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Mam pyt. Czy możliwe, że zbyt dużo tłuszczu utrudnia mi chudnięcie? Walczę przy okazji o ładne włosy i cerę i używam codziennie ok. 2 łyżki oleju lnianego, przekonałam się do orzechów (garstka dziennie), czasem słonecznik, codziennie jem makrelę lub pstrąga, łykam tran, czasem oliwa... to wszystko tłuszcz...

Dziś powinna mi przyjść pocztą wreszcie książka i doczytam dokładnie, ale póki co wolę Was zapytać, co o tym sądzicie?
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:31   #4918
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
Mam pyt. Czy możliwe, że zbyt dużo tłuszczu utrudnia mi chudnięcie? Walczę przy okazji o ładne włosy i cerę i używam codziennie ok. 2 łyżki oleju lnianego, przekonałam się do orzechów (garstka dziennie), czasem słonecznik, codziennie jem makrelę lub pstrąga, łykam tran, czasem oliwa... to wszystko tłuszcz...

Dziś powinna mi przyjść pocztą wreszcie książka i doczytam dokładnie, ale póki co wolę Was zapytać, co o tym sądzicie?
Możliwe. A poza wyżej wymienionym smażysz też? Tłuszcze też są w innych produktach, np. mięsie, jajkach, nabiale i czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego ile ich zjadamy.

Ja czasami zjadam sobie 2 łyżeczki migdałów w płatkach, a i tak wyrabiam normę tłuszczów trochę ponad 100%, mimo, że gotuję głównie na parze.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:33   #4919
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

ja jem orzechy codziennie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 17:00   #4920
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Witam dziewczyny ponownie!
Po świętach czyli od PN robię "podjazd" drugi raz do diety plaż południowych W tamtym roku byłam na niej i do II etapu wytrwałam, chwalę sobie bo nie było ciężko...
W każdym razie, chcę zakupić książkę bo wydaje mi sie za mam ciągle za mało wiedzy na temat tej diety. W internecie wszedzie piszą coś innego...
Na początek poproszę o odpowiedzi na najwazniejsze pytania :
1. W ogole nie można spożywać nabiału ( mleko, twaróg, jogo 0% ?) Bo z tym sie spotkałam na jakiejs ze stron int. Kofeina calkowicie out? Ja kawosz jestem... Czy np. dwie łyżki otrębów owsianych/ żytnich dozwolone?
2. Czy posilki musza byc 3 i 2 przekaski czy głownie skupiamy sie na tym CO jemy a nie KIEDY i ILE.
3. Jakie można używać przyprawy
4. Czy można jeść pomidory?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Dodam że dużo ćwiczę tj. rolki, step, fitness, spinning ok 4 razy w tygodniu ale zależy mi głównie na zrzuceniu WSZYSTKIEGO wody, tłuszczu, mięśni... nie chcę się umięśniać ...zależy mi na szczupłej wiotkiej sylwetce..i muszę odmyślić jakiś plan...

pomóżcie
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.