Rossmann cz. XXI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 10:28   #4921
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
a ja z tego tygodnia chcę tylko bibułki matujące Wibo bo podkład Revlona zamówiłam sobie w promocji na necie za 27zł więc i Rossmann nie przebił tej ceny czekam na tydzień z tuszami do rzęs
A gdzie taka promocja? podeślesz link albo nazwę sklepu?
Też miałam kupować w Rossmannie, ale nie po drodze mi do tego, w którym jest Revlon, więc zamówię w necie. I tak wyjdzie taniej niż w Rossmannie.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:31   #4922
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Emmmm, ale nie ze wszystkim się z Tobą zgodzę, bo ja handlu i marży akurat nie uważam za zdzierstwo. Biznes jest biznes, jest popyt jest i podaż. A marże mogą wynieść i 1000%, bo jeśli jest klient na towar za taką cenę to czemu nie? Szczególnie, jeśli chodzi o towary luksusowe, bo tak naprawdę kosmetyki nie są nam potrzebne do przeżycia.
Przy przysłowiowym chlebie to już nie jestem tak wyrozumiała
Gdybym sama miała swój biznes to też bym oczywiście chciała zarobić i nie robiłabym marży na 5 proc a znacznie więcej gdyby tylko ktoś chciał za tyle kupować. I wiem, że trzeba z tego co sie zarobi na marży m.in. zapłacić za lokal, wynagrodzenie dla pracowników, media, towar z kolejnej dostawy itd. ale abstrahując od tego wszystkiego sam fakt tego, że cena jest kilkukrotnie przebijana jest zdzierstwem bo płacimy 50 zł za coś, co warte jest faktycznie max 10 zł. Nie biorąc pod uwagę wszystkich tych kosztów pobocznych i chęci zysku a same liczby to jednak jakoś tak mniej cieszy droższy podkład czy tusz

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
I uważasz że gdyby marża na produktach sięgała tylko 100% to drogeria byłaby w stanie opłacić miejsce w galerii handlowej, kilku pracowników, produkty które są kradzione/niszczone i idą na straty itd?
oczywiscie że tak nie uważam, nie twierdzę też że drogerie nie powinny zarabiać i generowac zyski bo przecież od tego one są
chodzi mi jedynie o samą różnicę pomiędzy ceną rzeczywistą a cena handlową i o to, że te różnice są tak ogromne - jedynie rzuciłam takie spostrzezenie a nie chodzi mi o chęć bojkotowania drogerii

ps u mnie cała półka czekoladek bourjois

Edytowane przez emmmm
Czas edycji: 2014-04-22 o 10:35
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:35   #4923
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
korektor




w rossmannie ciężko znaleźć taki korektor, a wiem co mówię, ponieważ moje cienie są wręcz chorobowe. Po recenzjach na amerykańskim yt skusiłam się na maybelline fit me i to dla mnie najlepszy korektor pod oczy z jakim do tej pory pracowałam. Właśnie powoli zbieram się do zamówienia kolejnego opakowania
Gdzie kupujesz ten korektor?
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:38   #4924
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ejj no to jest wkurzające! Ja chce tylko kupić puder Max Factor bo się mamie skończył i dla siebie chciałam puder Synergen. I teraz się okaże że Synergen nie kupie bo nie jest w szafie? Jak na banerze jest napis pudry - to ciekawe jakie? Jeżeli tak będzie faktycznie to napisze do nich skargę bo wprowadzają ludzi w błąd !
Od zawsze promocje na kolorowkę w R. były tylko na produkty, które stoją w szafach. Nic nowego.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:40   #4925
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Art scenic, mi pasuje, a on jest w szafie i łapał się na promocję. Ten drugi pewnie jest na kremach (nigdy go nie mogę znaleźć, do tej pory nie wiem gdzie leży)więc zapewne promocja go nie obejmuje, ale pewności nie mam
hmm wlasnie mignęly mi produkty art scenic na rossnecie i nie były przecenione co mnie zdziwiło
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:40   #4926
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XXI

Bobrze, że mówicie o tych bibułkach. pewnie je kupię, o ile nie zapomnę, bo jak wchodzę do Rossmanna to różnie to bywa.....
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:44   #4927
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann cz. XXI

szkoda ze korektor eveline 4d nie podlega promocji :<
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 10:47   #4928
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXI

a ktoras probowala laczyc rabaty z tymi z ksiazeczki? wiem ze napisane jest, ze promocje sie nie lacza ale lepiej samemu sprawdzic.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:50   #4929
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz ten korektor?

pierwszy egzemplarz miałam przywieziony ze stanów, a teraz zamówię najprawdopodobniej na iperfumy, bo nie rzucił mi się w oczy w innych drogeriach internetowych.
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:51   #4930
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: Rossmann cz. XXI

dziewczyny, mam takie pytanie, czy można zwrócić towar w rossmannie(oczywiście zafoliowany, nieużywany)?
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:05   #4931
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
pierwszy egzemplarz miałam przywieziony ze stanów, a teraz zamówię najprawdopodobniej na iperfumy, bo nie rzucił mi się w oczy w innych drogeriach internetowych.


To ja też może się skuszę, bo mam dokładnie taki sam problem z sińcami, jak Ty. Nie wysusza ?
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 11:08   #4932
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
hmm wlasnie mignęly mi produkty art scenic na rossnecie i nie były przecenione co mnie zdziwiło
no nie mów, kurcze może i u mnie tez nieprzecenione Dostałam rachunek, ale kiedy zorientowałam się że policzyli mi 26 zł za pudry z Manhattanu to na tym się skupiłam, zgłosiłam i potem rachunek mi kasjerka zainkasowała, bo powiedziała,że musi. To piękna ta promocja, nie ma co
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:12   #4933
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Rossmann cz. XXI

Chyba się wybiorę po fluid z Eveline (jeśli będzie w promocji), bo mi się kończy i maseczki i peeling z Bielendy w saszetkach, bo są w promocji, a opinie niezłe.
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:22   #4934
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość


To ja też może się skuszę, bo mam dokładnie taki sam problem z sińcami, jak Ty. Nie wysusza ?
Nie mam z nim żadnych problemów. Jedynym minusem jest to, że wydaje mi się być niewydajny. Może to też kwestia tego, że mam duże sińce, czyli dużo go nakładam
Zawsze miałam 2-3 korektory w użyciu i w zależności od humoru używałam, a teraz głównie ten i być może przez to się zużywa. Lubię też mieszać go z rozświetlającym z catrice
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:22   #4935
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Rossmann cz. XXI

U mnie korektory Eveline Art Scenic w płynie były przecenione Capnęłam 2 po 6,59zł. Do tego wzięłam podkład Healthy mix - 30,60zł (obawiam się, że może być zbyt jasny) i 4 opakowania bibułek matujących Wibo po 2,89. Zastanawiałam się nad pudrem transparentnym Manhattan, ale ostatecznie nie wzięłam - mam swój ulubiony z YR Wydawało mi się, że ten może bielić.
Zauważyłam spore braki w szafach, a podobno wczoraj wszystko uzupełniali Jak zapytałam o tester /Burżuja 123, pani stwierdziła, że niestety nie ma, ale mogę sobie sprawdzić odcień, jak tak bardzo chcę Masakra! Ogólnie wszystkie te podkłady były jakieś uciapkane, nie kumam jak tak można.
Czekam na informację, czy promocja łączy się z książeczką
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2014-04-22 o 11:25
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:24   #4936
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XXI

Czytam was teraz i mnie krew zalewa. Piszecie że to nie wchodzi, tamto nie wchodzi a nad forum jest banner Rossmana -49% na WSZYSTKIE pudry,podkłady..... Normalnie nic tylko iść się kłócić, bo ja nie widzę żadnych "małych druczków", a Wy?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:26   #4937
justilove
Raczkowanie
 
Avatar justilove
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Chyba się wybiorę po fluid z Eveline (jeśli będzie w promocji), bo mi się kończy i maseczki i peeling z Bielendy w saszetkach, bo są w promocji, a opinie niezłe.
Bielenda mikrodermabrazja peeling gruboziarnisty NAJLEPSZY! Bardzo dobry zdzierak. Uwielbiam go

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Czytam was teraz i mnie krew zalewa. Piszecie że to nie wchodzi, tamto nie wchodzi a nad forum jest banner Rossmana -49% na WSZYSTKIE pudry,podkłady..... Normalnie nic tylko iść się kłócić, bo ja nie widzę żadnych "małych druczków", a Wy?
Mogli przynajmniej dodać że tylko szafy się zaliczają. Pewnie dużo osób będzie niezadowolonych gdy sie dowie że jednak nie wszystkie rzeczy się włączają. Ale reklama już poszła. I każdy kto się wybierze pewnie coś kupi.
justilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:27   #4938
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Rossmann cz. XXI

Dziewczyny możecie polecić jakiś kolor różów z bourjois ? Nigdy nie miałam, a chętnie spróbuję. Używam brzoskwiniowych odcieni. Z góry dziękuję za podpowiedzi
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:28   #4939
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Czytam was teraz i mnie krew zalewa. Piszecie że to nie wchodzi, tamto nie wchodzi a nad forum jest banner Rossmana -49% na WSZYSTKIE pudry,podkłady..... Normalnie nic tylko iść się kłócić, bo ja nie widzę żadnych "małych druczków", a Wy?
Ja dziś zapłaciłam normalną, regularną cenę za korektor Maybelline Dream Lumi
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 11:28   #4940
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XXI

Dziewczyny mam pewną informację:
W moim R gdzie byłam nie były wszystkie pudry przecenione! Sama miałam zgrzyt bo wzięłam Manhattan Clear Face i wybiło cenę standardową 22,99. Zwrócono mi pieniądze i usłyszałam że nie wszystkie są przecenione i mają taki przykaz z centrali

Widziałam kilka rzeczy w CND:
-
Garnier te trzy kremy - 7, 89
- kremy Perfecty około 10 zł
- jakieś smarowidło do biustu bodajże z Eveline z tej serii dermacoś za 10, 79
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:28   #4941
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Czytam was teraz i mnie krew zalewa. Piszecie że to nie wchodzi, tamto nie wchodzi a nad forum jest banner Rossmana -49% na WSZYSTKIE pudry,podkłady..... Normalnie nic tylko iść się kłócić, bo ja nie widzę żadnych "małych druczków", a Wy?
Może to celowe zagranie? Jak ktoś robi duże zakupy, nie tylko makijażowe nie zwróci uwagi na to, że część weszła po normalnych cenach Ja kupowałam tylko promocyjne kosmetyki i sprawdziłam dokładnie rachunek. A ile osób tego nie zrobi? Albo sprawdzi dopiero w domu? Dwie laski przy mnie wrzucały do koszyków wszystko jak leci, pomadki, tusze, lakiery Dopiero zostały przeze mnie uświadomione, że promocja jest tylko na makijaż twarzy, było wielkie zdziwko
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:37   #4942
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rossmann cz. XXI

dziewczyny, ile w promocji kosztuje ten elektroniczny pilnik Fusswohl?
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:39   #4943
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Rossmann cz. XXI

ZAWSZE sprawdzajcie ceny pod czytnikiem to się nie zdziwicie przy kasie.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:41   #4944
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Może to celowe zagranie? Jak ktoś robi duże zakupy, nie tylko makijażowe nie zwróci uwagi na to, że część weszła po normalnych cenach Ja kupowałam tylko promocyjne kosmetyki i sprawdziłam dokładnie rachunek. A ile osób tego nie zrobi? Albo sprawdzi dopiero w domu? Dwie laski przy mnie wrzucały do koszyków wszystko jak leci, pomadki, tusze, lakiery Dopiero zostały przeze mnie uświadomione, że promocja jest tylko na makijaż twarzy, było wielkie zdziwko
Ja tak zrobiłam, bo robiłam dość duże zakupy, ale zależało mi na tym korektorze wiec machnęłam ręką Ale zwracajcie uwagę dziewczyny, zwłaszcza jak chcecie kupić droższe rzeczy.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:42   #4945
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Może to celowe zagranie? Jak ktoś robi duże zakupy, nie tylko makijażowe nie zwróci uwagi na to, że część weszła po normalnych cenach Ja kupowałam tylko promocyjne kosmetyki i sprawdziłam dokładnie rachunek. A ile osób tego nie zrobi? Albo sprawdzi dopiero w domu? Dwie laski przy mnie wrzucały do koszyków wszystko jak leci, pomadki, tusze, lakiery Dopiero zostały przeze mnie uświadomione, że promocja jest tylko na makijaż twarzy, było wielkie zdziwko
Dobrze, że trafiły na Ciebie Ciekawe ile osób się nacięło, myśląc, że to standardowa promocja na kolorówkę

Ja się skusiłam tylko na Nearly Naked od Revlonu, właściwie kupiła mi go siostra, bo w jej Rossie mają szafę Revlonu. Cena super, zobaczymy jak się sprawdzi, mam odcień Vanilla (120)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:45   #4946
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Rossmann cz. XXI

Hej, przychodzę z szybkim pytaniem

Chce skorzystać z obecnej promocji na podkłady w Rossmannie i chętnie wypróbowałabym czegoś nowego.
Szukam podkładu do cery tłustej i mieszanej, z mocnym kryciem.
Jakie sie u Was sprawdzają? Będę wdzięczna za wszelkie propozycje, poczytam sobie o nich i zakupie kilka.

Do tej pory najlepiej sprawdzał się u mnie Revlon colorstay, więc chętnie coś o podobnych właściwościach
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:49   #4947
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Rossmann cz. XXI

A ktos wie co to za ploty o -40% w naturze?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:51   #4948
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann cz. XXI

Ile kosztuje bronzer czekoladka z Bourjois? Nie chodzi mi Rossnet

O promocji w naturze było już wałkowane, wystarczy poszukać.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:52   #4949
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXI

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A ktos wie co to za ploty o -40% w naturze?

Od 28go na kolorowke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:52   #4950
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Rossmann cz. XXI

dziewczyny powiedzcie, czyli Manhattan w ogóle nie jest na promocji, czy tylko wybrane pudry? bo ja chcę kupić puder sypki, bo mi się właśnie kończy
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 16:08:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.