Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 17:31   #4921
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

behawe to sklep dla mieszaczy, istnieje znacznie dluzej niz polskie sklepy, niestety w DE niektorych skladnikow sie nie kupie, nie wiem czemu wkoncu Q10 czy nacinamide to nie kwasy, chodz i z kwasami trudno, nawet tymi delikatnymi ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:22   #4922
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
O widzisz z tej firmy uzywalam tylko puder do kapieli jak moje dziecie bylo male. Widzialam potem kilka rzeczy w dm, ale ostatnio cos mi sie kolacze ze juz nic z tej marki nie maja, wiec pewnie zostaje mi apteka i online zamowic.

a co u ciebie cloche? jakies odkrycia pielegnacyjne albo kolorowkowe poczynilas?
ach, z odkryc to zadne cuda... podklad living nature mam w ogole coraz bardziej naturalna sie robie.
a töpfera cale masy sa w müller drogerie. mozna tez pomacac. az mi sie zachcialo dzieciaczka, zeby to wszystko moc wyprobowac

co do behawe, to juz od dawna sie czaje... chcialabym wyprobowac cos zmieszac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:36   #4923
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dzieciece kosmetyki mozesz uzywac sama nie musisz czekac na dziecko. a Müller u mnie nie ma. ja mam tylko Rossmann, dm i Schlecker ktory uapdl i zamykaja male drogerie. Podobno byl Ihr Platz ale niegdy nie wiedzialam, nie bylam tam gdzie mial byc. ostatnio tamtendy szlam i widzialam tylko Rossmann, wiec mysle ze jesli byl to juz go nie ma. Pozostaje mi aptek, albo zamowic online. Maja fajny shop chodz nigdy nia zamwialam

http://www.toepfer-babywelt.de/lang-...lege/c153.html
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:28   #4924
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Moni,z dzieciowym balsamow to ja tylko jednen uzywalam przez jakis czas,Penaten Intensiv Lotion-raczej lekki,szybko sie wchlanial i mial cudowny zapach
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:55   #4925
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

majka, wlasnie ten macalam z testera w dm, ale jest lekki, ja bym chciala taki jak ten Bübchen, pamietasz skarzylas mi sie za na tobie tez smierdzial. Babydream mial kiedys taka tresciwa konsystencje, a teraz wszystko lekkie. Ale jestem dobrej mysli, ze moze Nivea baby ta biala seria, polecana do suchej skory, moze miec swoja tlustosc i konsystencje. W innym watku dziewczyna polecila mi dodanie maska shea, chodz fajny pomysl, to jednak sie obawiam, bo w wiekszosci jak probowalam poprawic gotowce , to przewaznie nie bylam zadowolona, jedynie co to dodaje mocznik, ale to znow nie sprawie ze balsam zrobi sie tresciwy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:05   #4926
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Faktycznie,testowalam jakis smierdzacy Bübchen,ale poza zapachem,nic wiecej nie pamietam

Bylam dzis w dm rozejrzec sie w balsamach,wzielam do reki niebieskie mleczko nivea i odplynelam-cudny ten zapach! nie wzielam jednak,bo pamietam,ze to tluscioch i nie wchlania sie szybko,a ja nie lubie jak mi sie cos tam klei szkoda...
A wlasnie,masz juz perfumy Nivea?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:46   #4927
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Majka granatowe Nivea to moj wrog - choc fakt, aldnie pachnie ale uzywa go tylko Tzet jak ma suche lydki Jasno nebieskie jest bardziej lejace.

Ja ostatnio wole Garniera.Mam czerwone, biale, zielone - nazw nie pamietam, tylko kolory. Biale (chyba Urea) jest najlepsze jak dla mnie
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 18:26   #4928
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

uwielbiam granatowa NIvea i bez parabenow i jak dla mnie to nie tluste u mnie sie wchlania jak trzeba. Fajny jest tez ten liliowy balsam Soft Milk jesli ci parabeny nie przeszkadzaja. nawilza i lekko natluszcza, jest o wiele lzejsze i tez ma sliczny zapach.

Z garniera mialam probke tego mocznikowego balsamu do skory suchej... cudenko, ale jakos tak nie kupilam jeszcze calego opakowania, wyporbowalm balsam Urea z Aldi Süd bez parabenow i mimo lekkiej konsystencji swietnie nawilza i dobrze pielegnuje, woda z naskorka mnie i malemu juz nie ucieka jak to bywa przy innych takich lekkich balsamach. Majka ta Urea z Aldi Süd jest teraz w stalym sortymencie, moze wyporbujesz?

A i w zapasie mam krem Garniera z maskem shea ten w pudelku . wedlug producenta krem do wszystkiego - ciala, twarzy rok i o ladnym skladzie bez parabenow , ale czeka na swoja kolej. Kupilam jak byl akurat w promocji, ale w domu musialam obmacac ;o) i wydaje sie lekki dobrze nawilzajacy, zaden tam ulepek jak Nivea Creme. zapachowo tez mi pasuje, no ale to nie zapach babyka ;o)

maja, nie perfum jeszcze nie mam ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:49   #4929
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Majka granatowe Nivea to moj wrog - choc fakt, aldnie pachnie ale uzywa go tylko Tzet jak ma suche lydki Jasno nebieskie jest bardziej lejace.

Ja ostatnio wole Garniera.Mam czerwone, biale, zielone - nazw nie pamietam, tylko kolory. Biale (chyba Urea) jest najlepsze jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
uwielbiam granatowa NIvea i bez parabenow i jak dla mnie to nie tluste u mnie sie wchlania jak trzeba. Fajny jest tez ten liliowy balsam Soft Milk jesli ci parabeny nie przeszkadzaja. nawilza i lekko natluszcza, jest o wiele lzejsze i tez ma sliczny zapach.

Z garniera mialam probke tego mocznikowego balsamu do skory suchej... cudenko, ale jakos tak nie kupilam jeszcze calego opakowania, wyporbowalm balsam Urea z Aldi Süd bez parabenow i mimo lekkiej konsystencji swietnie nawilza i dobrze pielegnuje, woda z naskorka mnie i malemu juz nie ucieka jak to bywa przy innych takich lekkich balsamach. Majka ta Urea z Aldi Süd jest teraz w stalym sortymencie, moze wyporbujesz?

A i w zapasie mam krem Garniera z maskem shea ten w pudelku . wedlug producenta krem do wszystkiego - ciala, twarzy rok i o ladnym skladzie bez parabenow , ale czeka na swoja kolej. Kupilam jak byl akurat w promocji, ale w domu musialam obmacac ;o) i wydaje sie lekki dobrze nawilzajacy, zaden tam ulepek jak Nivea Creme. zapachowo tez mi pasuje, no ale to nie zapach babyka ;o)

maja, nie perfum jeszcze nie mam ;o(
Dzis znowu chcialam powachac granatowe mleczko nivea i mi przez przypadek wyskoczylo troche produktu,wiec rozsmarowalam to na dloniach i klejuch straszny-to nie dla mnie!

Garniery tez lubie Ostatnio pare razy pod rzad kupowalam zielony o zapachu czekoladowym,czy kakao-jak dla mnie najlepszy z tej zielonej serii.Mialam tez mano i teraz skusilam sie na oliwkowy i oba jak dla mnie przecietne

Bialego Garniera tez mialam kiedys,ale on mi chyba smierdzial na ciele na siuski
Czerwony milo wspominam

Wracajac do Nivea-zamiast balsamu wzielam sobie na pocieszenie zwykly krem Nivea-w sumie nie wiem po co mi on,najwyzej bede sobie go wachac
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:49   #4930
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

majka bylam dzis w Rossmannie i w koszyczkach z miniaturkami jest ten granatowy balsam. Mozesz sobie przetestowac na ciele, ale jak ci to mleczko na rekach bylo tluste to i krem bedzie, chodz rece to nie cialo, moze akurat ci jednak sie spodoba.

A czerwony Garnier ci nie byl klejuchem? Toz on bardzo tresciwy jest? I ten z Urea ale do suchej skory tez.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:45   #4931
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
majka bylam dzis w Rossmannie i w koszyczkach z miniaturkami jest ten granatowy balsam. Mozesz sobie przetestowac na ciele, ale jak ci to mleczko na rekach bylo tluste to i krem bedzie, chodz rece to nie cialo, moze akurat ci jednak sie spodoba..
tak zrobie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A czerwony Garnier ci nie byl klejuchem? Toz on bardzo tresciwy jest? I ten z Urea ale do suchej skory tez.
Chyba nie kleil sie ten czerwony w sumie nie pamietam juz-tesciowa zostawila go ostatnio u nas,to dzis sobie przetestuje
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 20:05   #4932
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

majka, a jak bedziesz krem Nivea probowac na twarz to nie smaruj sie tak tradycyjnie, tylko wez mala ilosc w dlonie, rozsmaruj i dotykaj takimi dlonmi do twarzy. Ja wlasnie tak robie wtedy umiesz lepiej dozowac jaka ilosc ci potrzebna. przy tradycyjnym uzywaniu czyli po kropce na czolo, poliki , nos itd i potem rozsmarowywaniu potrzebujesz uzyc wiecej zeby sie wogole udalo ten krem rozsmarowac i jak cera nie jest sucha to sie moze buntowac przed taka iloscia kremu , no i nie nacigasz jej i nie przyspieszac pojawiania sie zmarszczek. Ja wlasnie dzis umylam sie rozowym mleczkiem Loreala, przetarlam sie rozowym tonikiem Nivea do ktorego dodalam mocznik i ectoin i na koniec tak wklepalam odrobinke Nivea Creme. Gdybym nie mialam kremu pod oczy z Biomaris to bym dodatkowo doklepala pod oczy krem NIvea. Bardzo lubie go nakladac wiecej w tej okolicy, lagodzi, natluszcza ladnie, a reszta twarzy ktora nie potrzebuja az tyle tluszczu cieszy sie z takiego minimum, bo bez kremu to tez poki co nie da rady. latem w upaly jak uzywam jeszcze tresciwego myjadla i/lub toniku rozowego NIvea to czesto moge sie obyc bez kremu.

Aaaa i jeszcze zobacz moze i u ciebie bedzie mieniaturka kremu Nivea z Q10 lekka formula do cery mieszanej. wlasnie wprowadzila ta lekka wersje moze ci sie spodoba.
http://www.nivea.de/Produkte/gesicht...te-Tagespflege

calej tej serii zmienili formule. ja mialam jesienia 2010 nocna wersje, ciekawa na ile nowa formula sie rozni od starej, gdybys natknela sie na miniaturke nocnej serii z nowa formula to wez mi prosze ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:05   #4933
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
majka, a jak bedziesz krem Nivea probowac na twarz to nie smaruj sie tak tradycyjnie, tylko wez mala ilosc w dlonie, rozsmaruj i dotykaj takimi dlonmi do twarzy. Ja wlasnie tak robie wtedy umiesz lepiej dozowac jaka ilosc ci potrzebna. przy tradycyjnym uzywaniu czyli po kropce na czolo, poliki , nos itd i potem rozsmarowywaniu potrzebujesz uzyc wiecej zeby sie wogole udalo ten krem rozsmarowac i jak cera nie jest sucha to sie moze buntowac przed taka iloscia kremu , no i nie nacigasz jej i nie przyspieszac pojawiania sie zmarszczek. Ja wlasnie dzis umylam sie rozowym mleczkiem Loreala, przetarlam sie rozowym tonikiem Nivea do ktorego dodalam mocznik i ectoin i na koniec tak wklepalam odrobinke Nivea Creme. Gdybym nie mialam kremu pod oczy z Biomaris to bym dodatkowo doklepala pod oczy krem NIvea. Bardzo lubie go nakladac wiecej w tej okolicy, lagodzi, natluszcza ladnie, a reszta twarzy ktora nie potrzebuja az tyle tluszczu cieszy sie z takiego minimum, bo bez kremu to tez poki co nie da rady. latem w upaly jak uzywam jeszcze tresciwego myjadla i/lub toniku rozowego NIvea to czesto moge sie obyc bez kremu.

Aaaa i jeszcze zobacz moze i u ciebie bedzie mieniaturka kremu Nivea z Q10 lekka formula do cery mieszanej. wlasnie wprowadzila ta lekka wersje moze ci sie spodoba.
http://www.nivea.de/Produkte/gesicht...te-Tagespflege

calej tej serii zmienili formule. ja mialam jesienia 2010 nocna wersje, ciekawa na ile nowa formula sie rozni od starej, gdybys natknela sie na miniaturke nocnej serii z nowa formula to wez mi prosze ;o)
Na twarz chyba nie bede ryzykowac tego kremu jakos sie boje,ale wysmarowalam sobie wczoraj nim stopki

Pogrzebie w miniaturkach za tymi kremami i jak znajde,to Ci wezme
Dzieki za Tipp!
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:48   #4934
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

hej Dziewcyzny, mam do Was ogromna prosbe.
Chcialabym zebyscie mi polecily cos co jest b fajne i dostepne w Niemczech a czego nie moge sobie kupic w UK. Moja przyjaciolka bedzie u mnie za niecale 3 tyg i zastanawiam sie czy jest cos takiego o co moge ja poprosic zeby mi przywiozla do UK.
Macie jakies pomysly?
Z gory dziekuje za odp
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:17   #4935
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Na twarz chyba nie bede ryzykowac tego kremu jakos sie boje,ale wysmarowalam sobie wczoraj nim stopki

Pogrzebie w miniaturkach za tymi kremami i jak znajde,to Ci wezme
Dzieki za Tipp!
Majka ale dla mnie tylko wersja nocna jak bys spotkala, ta dzienna lekka to dla ciebie moze spodoba ci sie tak jak Ziaja olwikowa z Q10


Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewcyzny, mam do Was ogromna prosbe.
Chcialabym zebyscie mi polecily cos co jest b fajne i dostepne w Niemczech a czego nie moge sobie kupic w UK. Moja przyjaciolka bedzie u mnie za niecale 3 tyg i zastanawiam sie czy jest cos takiego o co moge ja poprosic zeby mi przywiozla do UK.
Macie jakies pomysly?
Z gory dziekuje za odp
Napisalam ci w watku niemieckim ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 20:43   #4936
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Majka ale dla mnie tylko wersja nocna jak bys spotkala, ta dzienna lekka to dla ciebie moze spodoba ci sie tak jak Ziaja olwikowa z Q10
)
oki
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 23:43   #4937
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mialam tez jakies miniaturki balsamu od babylove z dm, ale tez to nie bylo to.
A który miałaś, bo ich jest kilka? Bo ja miałam ten z serii żółtej z sheabutter i jak dla mnie to był klajster straszny - wykończyłam go bo ładnie pachniał, i nadawał się jako baza do mieszania z mocznikiem jako krem do stóp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product_pflegemilk.jpg (12,1 KB, 5 załadowań)
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:28   #4938
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

wlasnie jakis zolty w miniaturce sobie kupilam, ale ja ogolem nie trawie zapachow babylove. Kiedys mieli jakis limitowany balsamik na zime , ale tez zapach jakis taki... babylove ostatnie lata mniej mi sie podoba. Kiedys mieli taki fajny zel pod prysznic w opakowaniu z haczykiem, mozna bylo powiesic i wtedy nawet mi sie wiele rzeczy podobalo. jak zmienili serii i zamiast tylko zoltej zrobilo sie kilka roznych opakowan to , to co wyprobowalam srednio mi sie podobalo, a przez to nie oplaca mi sie jezdzic specjalnie po te kosmetyki do dm. zebym miala ta drogerie niedaleko to bym inaczej pewnie mowila, a tak to musze specjalnie jechac do miasta i jeszcze jak nie zapach, to konsystencja, a jak konsystencja pasuje to i tak slabo odzywia i na koncu koncze z kolejna butelka granatowego mleczka Nivea.
Ostatnio ogladalam znow balsamy dzieciece w Rossmannie. Potrzasalam kazdy jaki sie dalo. Natknelam sie na tresciwy z Nachtkerzen nod Penaten. Ciekawe czy by mi sie podobal, tylko ze sa parabeny, ale raz na jakis czas... zaraz mi nie zaszkodzi.
Co mnie jeszcze zastanawia czy aby napewno sie skusic na Penaten( ogolem lubie ta marke, zapachowo, pieleganacyjnie i sporo produktow ma nowa formule bez parabenow, ale w niektorych jeszcze zostaly) bo ze zmiana ksztaltu opakowania, nie bede mogla balsamu postawic na glowie. Chyba ze w cos wstawie zeby sie nie przewrocilo jak juz balsamu bedzie malo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:02   #4939
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Hej dziewczynki

w koncu otworzyli u nas stoisko Benefit i mam w zwiazku z tym pytanie...

Kupilam juz ich nowy roz Hervana i przypadl mi do gustu no i przyszedl czas na brazerek wiec czy ktoras moze zna Dallas? Najlepiej w porownaniu do Hoola..?



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 16:09   #4940
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

mam oba-dallas i hoola i jak dla mnie dallas moze robic za roz,jako brazera na cala twarz nie odwazylabym sie,bo wpada w brudny roz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Benefit-Boxed-Blush-2-Medium.jpg (54,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vergleich benefit.jpg (47,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BILD0024.jpg (32,2 KB, 11 załadowań)
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:14
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:25   #4941
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
mam oba-dallas i hoola i jak dla mnie dallas moze robic za roz,jako brazera na cala twarz nie odwazylabym sie,bo wpada w brudny roz


A powiedz jak jest z drobinkami w Dallas? Bardzo je widac??

Bo ja nie uzywam brazera na cala twarz tylko do konturowania i czasami troche na dekolt jak za bardzo rozni sie od twarzy... Jak myslisz - do tego Dallas bylby ok?


A na cala twarz zastanawiam sie nad Georgia, ale nie wiem czy nie za jasna jednak bedzie..?



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:27
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:31   #4942
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


A powiedz jak jest z drobinkami w Dallas? Bardzo je widac??

Bo ja nie uzywam brazera na cala twarz tylko do konturowania i czasami troche na dekolt jak za bardzo rozni sie od twarzy... Jak myslisz - do tego Dallas bylby ok?


A na cala twarz zastanawiam sie nad Georgia, ale nie wiem czy nie za jasna jednak bedzie..?



Nie sa bardzo widoczne ale wiadomo,ze w sztucznym swietle to juz inna sprawa

ja tez uzywam brazera do konturowania tylko -w takim celu dallas powinien sie sprawdzic

Georgia,to chyba bardziej roz niz brazer,albo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Benefit-Boxed-Blush-1-Medium.jpg (57,2 KB, 10 załadowań)
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:33
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:37   #4943
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Nie sa bardzo widoczne ale wiadomo,ze w sztucznym swietle to juz inna sprawa

ja tez uzywam brazera do konturowania tylko -w takim celu dallas powinien sie sprawdzic

Georgia,to chyba bardziej roz niz brazer,albo?

Kurcze...czuje, ze i tak skoncze z dwoma - Hoola i Dallas tylko nie wiem od ktorego zaczac... ale kolor Dallas jakos tak mnie urzekl...

Georgia to rozswietlajacy puder prasowany


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:11   #4944
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Hoola my love!
Mam go od niedawna, a juz widac dno :/ Supi jest i teraz uzywam go codziennie! A mam go dzieki Mejkowi
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:07   #4945
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Czy te pudry Benefita to roze czy pudry Opisane jako pudry a kolorki takie troche robiace za roz czy brazer

Kamilka a jak Hervana? Ciekawia mnie te fioletowe tony, jak to na buzi wyglada?
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 06:58   #4946
tadyszka
Raczkowanie
 
Avatar tadyszka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 79
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

witam. jakie polecacie pedzle do makijazu dostepne do makijazu?
__________________
Ale tylko nieliczni mają cos do powiedzenia,
bo tylko nieliczni potrafią zniesc ciszę,
i napiecie, konieczne, kiedy się
myśli.
PANIE POMÓŻ MI
TRZYMAC JEZYK ZA ZEBAMI,
DOPOKI NIE BEDE WIEDZIALA
CO CHCE POWIEDZIEC. AMEN
tadyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:18   #4947
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia*** Pokaż wiadomość
Hoola my love!
Mam go od niedawna, a juz widac dno :/ Supi jest i teraz uzywam go codziennie! A mam go dzieki Mejkowi
tez go kocham i nie zamienie na zaden inny
Odbuziakowuje

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Czy te pudry Benefita to roze czy pudry Opisane jako pudry a kolorki takie troche robiace za roz czy brazer
Madzia,ja tez sie nie orientuje za bardzo na pewno hoola to brazer,a reszta wedle uznania

Cytat:
Napisane przez tadyszka Pokaż wiadomość
witam. jakie polecacie pedzle do makijazu dostepne do makijazu?
Ja lubie pedzle Sigma (wzorowana na pedzlach Mac) ale fajne tez sa od Zoeva-mam zamiar nabyc w najblizszym czasie
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:45   #4948
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Czy te pudry Benefita to roze czy pudry Opisane jako pudry a kolorki takie troche robiace za roz czy brazer

Kamilka a jak Hervana? Ciekawia mnie te fioletowe tony, jak to na buzi wyglada?
To zalezy, bo np. Georgie mozna uzywac jako rozu jesli tylko jest sie wystarczajacym bladziochem a jak nie, to jest ladnym pudrem rozswietlajacym na cala twarz


Hmmm...fioletowe..? Ja tam nic fioletowego raczej nie zauwazylam...raczej taki ciemniejszy roz
I bardzo mi sie podoba efekt, jaki daje. Jestem pozytywnie zaskoczona

No i skusilam sie tez na serum minimalizujace pory....


A jutro ide po Hoola....obym nie wrocila z Dallas...


A tak w ogole to bardzo mnie kusi Benefit 10 - to polaczenie brazera z rozswiatlaczem






---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie

Latem-jesienia zeszlego roku ktoras z was wstawiala fotki cudnego lakieru - takiej saczystej malinki
Nie jestem pewna, ale moze byla to Madzia..? Moze...

Co to za lakier byl?? Bo chodzi mi po glowie juz dluzszy czas...

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2012-02-28 o 12:04
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:31   #4949
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tadyszka Pokaż wiadomość
witam. jakie polecacie pedzle do makijazu dostepne do makijazu?
Zoeva, uwielbiam, chodz wczensiej mialam i mam nadal, ale poki co uzywam juz tylko jeden reszta lezy pedzle do TBS. ogolem wychwalam pedzle ze sztucznego wlosia, bo naturalnie sie u mnie malo co prawdzilo. Do cieni to ok, mam kilka i uzywam, ale tworzowe pedzleki to tylko sztuczne wlosie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:00   #4950
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

kupilam sobie szampon Alverde do wlosow z lupiezem i jest okropny. W gole sie nie pieni. ...Wlosy sa dzisiaj takie brzydkie

Mam tez Lusha, i po jakichs 5 ciu myciach wlosy sie ujarzmily...

Jakie macie doswiadczenia z Alverde? mozecie jakis inny szampon z tej serii polecic.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.