Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-21, 22:22   #4921
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Dziewczyny - czy któraś tu ćwiczy siłowo? Robi Martwy Ciąg? Ja zaczęłam niedawno i mam cholerny problem z tym ćwiczeniem, mam wrażenie, że schodzę za nisko do przysiadu, no i też nie "jadę" jakby po nogach sztangą, a mam znaczny odstęp pomiędzy ciałem, a nią.
Dzisiaj się skatowałam, jutro idę na plecy
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 07:42   #4922
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy któraś tu ćwiczy siłowo? Robi Martwy Ciąg? Ja zaczęłam niedawno i mam cholerny problem z tym ćwiczeniem, mam wrażenie, że schodzę za nisko do przysiadu, no i też nie "jadę" jakby po nogach sztangą, a mam znaczny odstęp pomiędzy ciałem, a nią.
Dzisiaj się skatowałam, jutro idę na plecy
Mialysmy kiedys dziewczyny cwicAce silowo ale przestaly sie odzywac




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Polecam, super sprawa! Już 2 tygodnie biegam, wkręcam się nieźle. Efekty sa. Nie mogę doczekać się kwietnia, wtedy kończy mi się plan treningowy i cały czas myślę, jak będę wyglądać i jak będę zasuwać po okolicy! ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj biegalam raz w tyg tak jako urozmaicenie.

Dzisiaj odpadam, Synek obudzil sie w nocy na 2 h... i odplywam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 16:56   #4923
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Kurde dziewczyny umieram. Juz drugi raz po rybie umieram. Chyba jednak mi nie sluza. Do tego alkohol tez mi nie przysluzyl. Od rana mialam byc w pracy dopiero teraz przestałam wymiotowac jak kot. Odwazylam sie zjesc kromke białego chleba bez skorki zeby wziac paracetamol. Wcześniej jechałam o wodzie to wszystko zwróciłam, coca cola zwróciłam, gorzka herbate zwróciłam. A musze sie jeszcze zebrać i.pojechać zamknąć dzień w pracy
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 17:07   #4924
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy któraś tu ćwiczy siłowo? Robi Martwy Ciąg? Ja zaczęłam niedawno i mam cholerny problem z tym ćwiczeniem, mam wrażenie, że schodzę za nisko do przysiadu, no i też nie "jadę" jakby po nogach sztangą, a mam znaczny odstęp pomiędzy ciałem, a nią.
Dzisiaj się skatowałam, jutro idę na plecy
Musisz trzymać sztangę maksymalnie blisko ciała czyli właśnie jak to określiłaś "jechać po nogach" i bezwzględnie pamiętać o prostych plecach.Mmniej kontuzjogenna wersja tego ćwiczenia,to stoimy na podeście i zamiast sztangi trzymamy sztangielki.Wówczas również angażujemy prostownik grzbietu,mm.pośladkowe i dwugłowe ud,ale ni eobiążamy tak kręgosłupa
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 20:26   #4925
Istil
Raczkowanie
 
Avatar Istil
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 106
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Dloni jeszcze nie klade calych, ale juz spokojnie dotykam glebiej palcami
Powolutku sie dzieje.

Moze dzisiaj mi Mezul pobierze te joge... tylko w nocy mamy nielimitowane internety



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ćwiczę trzy tygodnie z planem wstępnym do Turbo Fire (takim, co jeszcze nie ma HIITów, a ma za to dużo strechingu, czyli ćwiczenia z wieloma asanami z jogi: warrior I i II, pies z głową w górę i w dół i inne, których nazw nawet nie znam i przyznam, że jest różnica w rozciągnięciu. Zaczynałam ledwo dotykając palcami podłogi, dzisiaj kladę całe dłonie i pogłębiam jeszcze skłon (czyli dłonie nie przede mną, a bezpośrednio pode mną - trochę ciężko to opisać). Już nie mówiąc o kondycji Właśnie się przymierzam do 30dniowego wyzwania z jogą u Fightmaster, a od jutra ruszam z Turbo Fire już prawidłowym, myślę, że dam radę.

Ale mam pytanie, co do marszobiegów, jak się ubrać, żeby nie zamarznąć i się nie zabić na tych śliskich chodnikach? Jakaś recepta? I z jakim planem Yariewenka biegasz?
__________________
Od 22.09.2016 nie palę!

Teraz rozliczę się z wagą
Istil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 21:19   #4926
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Istil Pokaż wiadomość
Ćwiczę trzy tygodnie z planem wstępnym do Turbo Fire (takim, co jeszcze nie ma HIITów, a ma za to dużo strechingu, czyli ćwiczenia z wieloma asanami z jogi: warrior I i II, pies z głową w górę i w dół i inne, których nazw nawet nie znam i przyznam, że jest różnica w rozciągnięciu. Zaczynałam ledwo dotykając palcami podłogi, dzisiaj kladę całe dłonie i pogłębiam jeszcze skłon (czyli dłonie nie przede mną, a bezpośrednio pode mną - trochę ciężko to opisać). Już nie mówiąc o kondycji Właśnie się przymierzam do 30dniowego wyzwania z jogą u Fightmaster, a od jutra ruszam z Turbo Fire już prawidłowym, myślę, że dam radę.

Ale mam pytanie, co do marszobiegów, jak się ubrać, żeby nie zamarznąć i się nie zabić na tych śliskich chodnikach? Jakaś recepta? I z jakim planem Yariewenka biegasz?
Aplikacja na komórkę "Running for beginers" - biegniesz ze słuchawkami i co chwilę słyszysz czy masz biec czy iść, nie zastanawiasz się. Plan na 16tygodni, zaczynasz od 2minut marszu/1 min biegu, kończy się na godzinie biegu po tych 16 tygodniach

Nie wiem, czy ubieram się właściwie, ale mi to wystarcza: dresowe portki, buty do biegania z Lidla tiszert, bawełniana bluza i krótka kurtka sportowa, taka z tych cieplejszych. Na pewno nie marznę, ale jak tylko temperatura przeskoczy kilka stopni na plusie to zmieniam kurtkę na cieńszą. Zamiast czapki kaptur od kurtki.

Biegalam tak jak było koło zera i jak było -10, tylko wtedy mi tyłek zmarzł w bawełnianych portkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!


Edytowane przez Yariewenka
Czas edycji: 2017-01-22 o 21:20
Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 22:07   #4927
Istil
Raczkowanie
 
Avatar Istil
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 106
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Aplikacja na komórkę "Running for beginers" - biegniesz ze słuchawkami i co chwilę słyszysz czy masz biec czy iść, nie zastanawiasz się. Plan na 16tygodni, zaczynasz od 2minut marszu/1 min biegu, kończy się na godzinie biegu po tych 16 tygodniach

Nie wiem, czy ubieram się właściwie, ale mi to wystarcza: dresowe portki, buty do biegania z Lidla tiszert, bawełniana bluza i krótka kurtka sportowa, taka z tych cieplejszych. Na pewno nie marznę, ale jak tylko temperatura przeskoczy kilka stopni na plusie to zmieniam kurtkę na cieńszą. Zamiast czapki kaptur od kurtki.

Biegalam tak jak było koło zera i jak było -10, tylko wtedy mi tyłek zmarzł w bawełnianych portkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aplikacji chętnie się przyjrzę, choć chciałabym chyba za dużo treningów w jednym czasie. I sama nie wiem, czy jakoś poprzeplatać, czy robić razem jak starczy energii, czy jednak po kolei, wszystko w swoim czasie. Szalinki nie chcę odpuścić, bo daje mi ogromnego powera i o ile w wymiarach nie ma za dużych efektów (na razie) to rozciągnięcie i kondycja naprawdę bardzo poszły na plus.
__________________
Od 22.09.2016 nie palę!

Teraz rozliczę się z wagą
Istil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-22, 22:17   #4928
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Istil Pokaż wiadomość
Aplikacji chętnie się przyjrzę, choć chciałabym chyba za dużo treningów w jednym czasie. I sama nie wiem, czy jakoś poprzeplatać, czy robić razem jak starczy energii, czy jednak po kolei, wszystko w swoim czasie. Szalinki nie chcę odpuścić, bo daje mi ogromnego powera i o ile w wymiarach nie ma za dużych efektów (na razie) to rozciągnięcie i kondycja naprawdę bardzo poszły na plus.
I mnie to wygląda tak: (apka przewiduje 3 biegi tygodniowo) 1 dzien bieg/ 2 dzien skalpel/ 3 dzien odpoczynek. I takim cyklem staram się iść od Świąt czy tam Nowego Roku. Wcześniej przez miesiąc nordic walking, ale różnorodność też jest fajna. przeplataj, ja sobie tłumacze ze inne mięśnie ćwiczę i widzę, jak łatwiej mi biegac po skalpelu i ćwiczyć po bieganiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 23:07   #4929
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Istil Pokaż wiadomość
Ćwiczę trzy tygodnie z planem wstępnym do Turbo Fire (takim, co jeszcze nie ma HIITów, a ma za to dużo strechingu, czyli ćwiczenia z wieloma asanami z jogi: warrior I i II, pies z głową w górę i w dół i inne, których nazw nawet nie znam i przyznam, że jest różnica w rozciągnięciu. Zaczynałam ledwo dotykając palcami podłogi, dzisiaj kladę całe dłonie i pogłębiam jeszcze skłon (czyli dłonie nie przede mną, a bezpośrednio pode mną - trochę ciężko to opisać). Już nie mówiąc o kondycji Właśnie się przymierzam do 30dniowego wyzwania z jogą u Fightmaster, a od jutra ruszam z Turbo Fire już prawidłowym, myślę, że dam radę.

Ale mam pytanie, co do marszobiegów, jak się ubrać, żeby nie zamarznąć i się nie zabić na tych śliskich chodnikach? Jakaś recepta? I z jakim planem Yariewenka biegasz?
Walczysz o gibkosc , ze tak stawiasz na rozciaganie?

Zainteresowalas mnie tym 30 dniowym wyzwaniem z joga. To jest jeden filmik, ktory sie wykonuje przez 30 dni? Bo duzo tego jest i niebardzo wiem Ostatnio doszlam do wniosku, ze takie cwiczenia rozciagajace super na mnie dzialaja - mam wiecej energii, czuje sie lekko, rozluzniona, napiecie psychiczne mi znika.

Tylko, ze znwu 30 dni , codziennie na joge to troche duzo. TYm bardziej, ze mam jeszcze inne treningi silowe, cardio, a czasu wieczorami nie za wiele.

A znasz sie na tym troche? Myslisz, ze jezeli w dni nietreningowe wprwadzilabym te sesje jogi z wyzwania to daloby to mialoby to sens? Bo z tego co czytalam, to z cwiczeniami rozciagajacymi nie ma co sobie robic za dlugich przerw. Ja czasami czuje gdy np. mam 3 dni przerwy, ze to juz nie jest to. Dzisiaj nie mialam czasu na pelny trening, to sie rozgrzalam i wykonalam cwiczenia rozciagajace i tez fajnie sie czulam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 04:32   #4930
Istil
Raczkowanie
 
Avatar Istil
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 106
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Walczysz o gibkosc , ze tak stawiasz na rozciaganie?

Zainteresowalas mnie tym 30 dniowym wyzwaniem z joga. To jest jeden filmik, ktory sie wykonuje przez 30 dni? Bo duzo tego jest i niebardzo wiem Ostatnio doszlam do wniosku, ze takie cwiczenia rozciagajace super na mnie dzialaja - mam wiecej energii, czuje sie lekko, rozluzniona, napiecie psychiczne mi znika.

Tylko, ze znwu 30 dni , codziennie na joge to troche duzo. TYm bardziej, ze mam jeszcze inne treningi silowe, cardio, a czasu wieczorami nie za wiele.

A znasz sie na tym troche? Myslisz, ze jezeli w dni nietreningowe wprwadzilabym te sesje jogi z wyzwania to daloby to mialoby to sens? Bo z tego co czytalam, to z cwiczeniami rozciagajacymi nie ma co sobie robic za dlugich przerw. Ja czasami czuje gdy np. mam 3 dni przerwy, ze to juz nie jest to. Dzisiaj nie mialam czasu na pelny trening, to sie rozgrzalam i wykonalam cwiczenia rozciagajace i tez fajnie sie czulam.
Nie walczę, ale nie gardzę takimi efektami, zwłaszcza, że to mobilizuje i lepiej się czuję. Po prostu program Turbo Fire jest tak skonstruowany, że to intensywny interwałowy trening cardio z elementami aerobiku i kickboxingu.

Program "przedtreningowy", który zaczęłam robić to program, który ma przygotować ciało do wysiłku, jakim jest Turbo Fire. Jak twierdzi autorka, jest w nim więcej ćwiczeń siłowych, bo im większe mięśnie, tym szybciej spalasz tłuszcz i rozciągających, żebyś była wstanie wyżej podnieść nogę przy wykopach i to po miesiącu naprawdę rzuca się w oczy.
Dzisiaj zaczynam już zwykłą standardową rozpiskę i zobaczymy jak to będzie dalej i czy dam radę coś dodatkowo wpleść, bo przyznam, że biegać zawsze chciałam (choć brakowało motywacji ) a joga mnie teraz zafascynowała.

Co do filmików na YT przejrzałam ich mnóstwo i wybrałam takie wyzwanie, w którym nie irytowała mnie dziewczyna prowadząca. Z tego co widziałam, te 30 dni przygotowuje ciało do tego by stanąć na głowie. Kazdego dnia jest też inny filmik (od kilkunastominutowych do półgodzinnych).Jak widać nie jestem jakąś specjalistką, ale z tego co czytałam to faktycznie jogę najlepiej ćwiczyć codziennie, bo wtedy efekty są najlepsze, ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie, żeby ją powklejać w trening w miarę możliwości.

Choć faktycznie ja myślałam, żeby to faktycznie zajęło mi trzydzieści dni. Kombinuję tak, żeby cardio czy siłowy robić od rana w celu dodania sobie energii, a jogę, która mimo że jest sporym wysiłkiem (serio, nie miałam pojęcia, że to może tak męczyć) wieczorami ze względu na to, że naprawdę fajnie relaksuje i wycisza ciało. Niestety nie wiem jak to pogodzić z pracą, więc na razie skupiam się głównie na Turbo Fire, a jogę zostawiam w planach 😁


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 22.09.2016 nie palę!

Teraz rozliczę się z wagą
Istil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 08:51   #4931
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Za jogę zaboorę się od lutego. Póki co muszę system ogarnąć z dawnymi ćwiczeniami, domem... już się boję co to znowu będzie

Przerwa się przydała... po dwóch tygodniach czuję efekty w pośladkach i udach; moich strefach problemu.

Dzisiaj metamorfoza chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 10:45   #4932
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Musisz trzymać sztangę maksymalnie blisko ciała czyli właśnie jak to określiłaś "jechać po nogach" i bezwzględnie pamiętać o prostych plecach.Mmniej kontuzjogenna wersja tego ćwiczenia,to stoimy na podeście i zamiast sztangi trzymamy sztangielki.Wówczas również angażujemy prostownik grzbietu,mm.pośladkowe i dwugłowe ud,ale ni eobiążamy tak kręgosłupa
Staram się właśnie tak robić. Jeszcze o ile udaje mi się zachować proste plecy to po prostu zbytnio schodzę jak do przysiadu. Wydaje mi się, że wina leży po stronie braku 'podestu', może podłożyć po obu stronach jakieś podwyższenia?
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 19:29   #4933
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Dzis dla odmiany zrobiłam sukces Chodakowskiej kurczę spodobało mi sie! Spociłam sie
Cały dzien bez slodyczy i chleba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 22:00   #4934
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
Dzis dla odmiany zrobiłam sukces Chodakowskiej kurczę spodobało mi sie! Spociłam sie
Cały dzien bez slodyczy i chleba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj zeżarłam tyle cukru, że aż mi wstyd. Choć może i nie tyle wstyd, co po prostu źle dla samopoczucia, dla zdrowia, a mimo wszystko nadal ładowałam w siebie cukier. Dziś miałam zrobić odwyk, ale nadal to samo. Wykluczając slodzenie kawy i herbaty to ja dosładzam owsianki, które jem prawie codziennie... Ponadto słodka bułka, która za mną chodzi non stop.
Jutro zamierzam ambitnie zacząć od serka wiejskiego. Macie jakieś pomysły na urozmaicenie go? Bo klasyczna wersja już mi się znudziła.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 00:00   #4935
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Floydka mozesz dodac czarnuszke albo pieprz grubomielony z Prymatu czy sama mozesz zmielic i dorzucic No chyba ze chcesz na slodko to wtedy z moiodem czy z dzemem

Ja tez mam problem ze slodyczami, jak juz wpadne w trans to codziennie cos slodkiego musze zjesc. Ajak zrobie sobie tygodniowa przerwe, to zupelnie inaczej sie czuje.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Istil Pokaż wiadomość
Nie walczę, ale nie gardzę takimi efektami, zwłaszcza, że to mobilizuje i lepiej się czuję. Po prostu program Turbo Fire jest tak skonstruowany, że to intensywny interwałowy trening cardio z elementami aerobiku i kickboxingu.

Program "przedtreningowy", który zaczęłam robić to program, który ma przygotować ciało do wysiłku, jakim jest Turbo Fire. Jak twierdzi autorka, jest w nim więcej ćwiczeń siłowych, bo im większe mięśnie, tym szybciej spalasz tłuszcz i rozciągających, żebyś była wstanie wyżej podnieść nogę przy wykopach i to po miesiącu naprawdę rzuca się w oczy.
Dzisiaj zaczynam już zwykłą standardową rozpiskę i zobaczymy jak to będzie dalej i czy dam radę coś dodatkowo wpleść, bo przyznam, że biegać zawsze chciałam (choć brakowało motywacji ) a joga mnie teraz zafascynowała.

Co do filmików na YT przejrzałam ich mnóstwo i wybrałam takie wyzwanie, w którym nie irytowała mnie dziewczyna prowadząca. Z tego co widziałam, te 30 dni przygotowuje ciało do tego by stanąć na głowie. Kazdego dnia jest też inny filmik (od kilkunastominutowych do półgodzinnych).Jak widać nie jestem jakąś specjalistką, ale z tego co czytałam to faktycznie jogę najlepiej ćwiczyć codziennie, bo wtedy efekty są najlepsze, ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie, żeby ją powklejać w trening w miarę możliwości.

Choć faktycznie ja myślałam, żeby to faktycznie zajęło mi trzydzieści dni. Kombinuję tak, żeby cardio czy siłowy robić od rana w celu dodania sobie energii, a jogę, która mimo że jest sporym wysiłkiem (serio, nie miałam pojęcia, że to może tak męczyć) wieczorami ze względu na to, że naprawdę fajnie relaksuje i wycisza ciało. Niestety nie wiem jak to pogodzić z pracą, więc na razie skupiam się głównie na Turbo Fire, a jogę zostawiam w planach 😁


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz Wiesz no niby moglabym wplesc, zreszta ja tez sie rozciagam z dobre 30 minut, ale chcialabym jakos tak powanziej podejsc do tego rozciagania, tylko ze nie chce tez rezygnowac ani z cardio ani z silowego, bo to treningi, ktore rowniez daja mi fajne efekty.

Tez bede kombinowac.Pozno z pracy przychodze i tego czasu wieczorem + obowiazki domowe, nie mam za wiele, wiec zawsze staram sie jak najwiecej wyciagnac z treningow. Ale wybiore sobie filmiki po 30 minut i na zakonczenie treningu postaram sie wplesc ZObacze czy mi cos to da. Sprobowac nie zaszkodzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 10:30   #4936
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Dzien dobry!

Ja zaczęłam dzien omletem i kawa .. Z jedna łyżeczka cukru .. I juz pocwiczylam.. Zrobiłam aż 15 min killera i wtorek z melb. Mam zakwasy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 10:58   #4937
Istil
Raczkowanie
 
Avatar Istil
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 106
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tez bede kombinowac.Pozno z pracy przychodze i tego czasu wieczorem + obowiazki domowe, nie mam za wiele, wiec zawsze staram sie jak najwiecej wyciagnac z treningow. Ale wybiore sobie filmiki po 30 minut i na zakonczenie treningu postaram sie wplesc ZObacze czy mi cos to da. Sprobowac nie zaszkodzi.

Coś o tym wiem. Dla mnie najbardziej problematyczne są dni, kiedy mam zmianę dwunastogodzinną (tak jak wczoraj), gdzie w godzinach 8-22 jestem całkiem wyjęta z życiorysu. W efekcie wczoraj trening cardio robiłam jeszcze przed 6 rano A po powrocie z pracy myślałam tylko o tym, żeby się umyć i spać. W efekcie dzisiaj ledwo żyję z totalnego niewyspania.

Muszę się jeszcze poobserwować, zanim dorzucę sobie kolejne treningi, bo chcę jakoś tak zdrowo i rozsądnie podejść do życia.

Uciekam na dzisiejszy trening. Mój pierwszy HIIT z Turbo Fire. Mam nadzieję, że przeżyję Życzcie mi powodzenia
__________________
Od 22.09.2016 nie palę!

Teraz rozliczę się z wagą
Istil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 12:10   #4938
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Jestem w dołku, ratunku

Czy to życje fit jest mi aż tak potrzebne?

Faworki na mnie patrzą.
Ciasta też.
PMS zaczął się dwa tygodnie przed okresem, żołądek mi wyparował, widok ładniejszego tylka nie działa, RATUNKU!

Dzisiaj postaram się potrenować po południu - na wieczór. Muszę iść na zakupy jak Mąż wroci z pracy. Po zakupach postaram się zrobić coś.
COŚ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 12:14   #4939
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Jestem w dołku, ratunku

Czy to życje fit jest mi aż tak potrzebne?

Faworki na mnie patrzą.
Ciasta też.
PMS zaczął się dwa tygodnie przed okresem, żołądek mi wyparował, widok ładniejszego tylka nie działa, RATUNKU!

Dzisiaj postaram się potrenować po południu - na wieczór. Muszę iść na zakupy jak Mąż wroci z pracy. Po zakupach postaram się zrobić coś.
COŚ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jest potrzebne bo dzięki temu super wyglądasz..

Mi maz ostatnio przyniósł tiramisu i zjadłam
W weekend najadłam sie pieczywa i złe sie czułam nie służy mi najwidoczniej ..
W sklepie koło kasy polki uginają sie od slodyczy .. Ale nie kupuje
Córeczce daje jabłka na spacerze i sama tez jem

Mam w domu czekoladę ale leży grzecznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A dzis chyba zrobie szarlotkę z płatkami owsianymi
Bo moze fasolowe brownie jest fit ale tak mi posmakowało ze całe zjadłam sama w 2 dni...
__________________
Lilly 20.06.2015

Edytowane przez sylwusiach
Czas edycji: 2017-01-24 o 12:16
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 12:29   #4940
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
Jest potrzebne bo dzięki temu super wyglądasz..

Mi maz ostatnio przyniósł tiramisu i zjadłam
W weekend najadłam sie pieczywa i złe sie czułam nie służy mi najwidoczniej ..
W sklepie koło kasy polki uginają sie od slodyczy .. Ale nie kupuje
Córeczce daje jabłka na spacerze i sama tez jem

Mam w domu czekoladę ale leży grzecznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A dzis chyba zrobie szarlotkę z płatkami owsianymi
Bo moze fasolowe brownie jest fit ale tak mi posmakowało ze całe zjadłam sama w 2 dni...
Ja tu mam kryzys słodkościowy a Ty dowalasz bardziej jedyne, co wyczytalam z Twojego ppsta to "tiramisu" i "brownie" ...

Zjadłabym.


Ciasta często piekę na ppdwieczorek-kolację. Zamiast cukru wsad daktylowy.
Chociaż wczoraj zrobilam z cukrem kokosowe. Taki cięższy biszkopt kokosowy.


Muszę kupic szpinak mrożony... i wracam do zielonych smoothie.
Świeżego myć mi się nie chce...
Kiedy stalam się takim leniem?



Cycki mnie już bolą, cholera, nie znoszę takich wczesnych pmsów...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 15:27   #4941
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Kusza mnie cwiczenia z fitnesblender ... fajne sa efekty po ćwiczeniach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 15:31   #4942
chabrowacczytelniczka
Raczkowanie
 
Avatar chabrowacczytelniczka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 176
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Ja tu mam kryzys słodkościowy a Ty dowalasz bardziej jedyne, co wyczytalam z Twojego ppsta to "tiramisu" i "brownie" ...

Zjadłabym.


Ciasta często piekę na ppdwieczorek-kolację. Zamiast cukru wsad daktylowy.
Chociaż wczoraj zrobilam z cukrem kokosowe. Taki cięższy biszkopt kokosowy.


Muszę kupic szpinak mrożony... i wracam do zielonych smoothie.
Świeżego myć mi się nie chce...
Kiedy stalam się takim leniem?



Cycki mnie już bolą, cholera, nie znoszę takich wczesnych pmsów...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie kryzys ale tak w ogóle. Spodnie sobie upatrzylam ale się nie wcisne
Chciałabym w końcu jeść te 5 posilkow dziennie ale ze wzgledu na alergie zdjęcie wypadl mi nabiał, jaja,ryby I nie mam kompletnie pomyslu co jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chabrowacczytelniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 18:15   #4943
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez chabrowacczytelniczka Pokaż wiadomość
U mnie kryzys ale tak w ogóle. Spodnie sobie upatrzylam ale się nie wcisne
Chciałabym w końcu jeść te 5 posilkow dziennie ale ze wzgledu na alergie zdjęcie wypadl mi nabiał, jaja,ryby I nie mam kompletnie pomyslu co jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeglądas blogi kilinarne?



Proszę o rozgrzeszenie - jako pokutę zrobiłam cala rewolucję chodaka i 25 minut rozciągania.

Koktajle lepsze na swiezym szpinaku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 18:34   #4944
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Jestem w dołku, ratunku

Czy to życje fit jest mi aż tak potrzebne?

Faworki na mnie patrzą.
Ciasta też.
PMS zaczął się dwa tygodnie przed okresem, żołądek mi wyparował, widok ładniejszego tylka nie działa, RATUNKU!

Dzisiaj postaram się potrenować po południu - na wieczór. Muszę iść na zakupy jak Mąż wroci z pracy. Po zakupach postaram się zrobić coś.
COŚ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma sensu wywierac na sobie presji Wiec jezeli nie masz ochoty na cwiczenia - to daj sobie spokoj na jakis czas. Ja tak zawsze robie, ze daje sobie czas na wytchnienie tydzien przerwy maksymalnie dwa i wracam z zupelnie inna energia do aktywnosci fizycznej.

Kolejna sprawa, ze jak mam ochote na slodycze, to tez sie nie ograniczam. Jak zjesz kilka faworkow czy kawalek ciasta, to swiat sie nie zawali

Ja uwazam, ze nie ma co byc niewolnikiem zycia fit. I tyle.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
Kusza mnie cwiczenia z fitnesblender ... fajne sa efekty po ćwiczeniach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To zalezy jakich efektow oczekujesz Oni dosc mocno stawiaja na silowe, mi sie za bardzo sylwetka "napompowala" od ich treningow, a cwiczylam z nimi regularnie z dobry rok.

Na pewno te cwiczenia super ujedrniaja, wzmacniaja, miesnie mialam takie, ze glowa mala. Ale ja takich efektow nie oczekuje. Mysle, ze w tym przypadku sylwetka Kelli bedzie dosc pogladowa Bo moja tez zaczela sie taka robic.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 19:16   #4945
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie ma sensu wywierac na sobie presji Wiec jezeli nie masz ochoty na cwiczenia - to daj sobie spokoj na jakis czas. Ja tak zawsze robie, ze daje sobie czas na wytchnienie tydzien przerwy maksymalnie dwa i wracam z zupelnie inna energia do aktywnosci fizycznej.

Kolejna sprawa, ze jak mam ochote na slodycze, to tez sie nie ograniczam. Jak zjesz kilka faworkow czy kawalek ciasta, to swiat sie nie zawali

Ja uwazam, ze nie ma co byc niewolnikiem zycia fit. I tyle.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------




To zalezy jakich efektow oczekujesz Oni dosc mocno stawiaja na silowe, mi sie za bardzo sylwetka "napompowala" od ich treningow, a cwiczylam z nimi regularnie z dobry rok.

Na pewno te cwiczenia super ujedrniaja, wzmacniaja, miesnie mialam takie, ze glowa mala. Ale ja takich efektow nie oczekuje. Mysle, ze w tym przypadku sylwetka Kelli bedzie dosc pogladowa Bo moja tez zaczela sie taka robic.
Na mnie to nie zadziala i nie o cwiczenia tu chodzi



Bosko mi po rewolucji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 19:26   #4946
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Hej, jestem 5 mies po porodzie i od stycznia zaczęłam ćwiczyć na początek robię Mel B - rozgrzewka, pośladki, brzuch i abs - wychodzi tak Ok 35 minut . Na razie ćwiczę raz w tyg , chciałabym częściej ale maluch nie pozwala. Poza tym spaceruje tak Ok 2-2,5 h prawie codziennie przyłączam się do was


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 19:45   #4947
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Hej, jestem 5 mies po porodzie i od stycznia zaczęłam ćwiczyć na początek robię Mel B - rozgrzewka, pośladki, brzuch i abs - wychodzi tak Ok 35 minut . Na razie ćwiczę raz w tyg , chciałabym częściej ale maluch nie pozwala. Poza tym spaceruje tak Ok 2-2,5 h prawie codziennie przyłączam się do was


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiiiitaj!

Maluch nie nabija się z Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 04:26   #4948
chabrowacczytelniczka
Raczkowanie
 
Avatar chabrowacczytelniczka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 176
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wiiiitaj!

Maluch nie nabija się z Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem ciekawa. Mój ostatnio też się smial, a ja myslalam że śpi. Dzisiaj o wpół do piątej wstał I uderzal łapką w kołdrę że chce do babci, a więc przed 6 mam już zaliczoną rozgrzewkę, brzuch, pośladki, klatkę piersiową I rozciąganie. Teraz chwilę leżę I czuję takie przyjemne mrowienie w mięśniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chabrowacczytelniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 07:19   #4949
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez chabrowacczytelniczka Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa. Mój ostatnio też się smial, a ja myslalam że śpi. Dzisiaj o wpół do piątej wstał I uderzal łapką w kołdrę że chce do babci, a więc przed 6 mam już zaliczoną rozgrzewkę, brzuch, pośladki, klatkę piersiową I rozciąganie. Teraz chwilę leżę I czuję takie przyjemne mrowienie w mięśniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szalona!ja dopiero podniosłam tyłek z łóżka

Idę zrobić tosty, koktajl szpinakowy i kawę na deser. Z miodem i cudowną, kokosową pianką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 07:46   #4950
chabrowacczytelniczka
Raczkowanie
 
Avatar chabrowacczytelniczka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 176
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Szalona!ja dopiero podniosłam tyłek z łóżka

Idę zrobić tosty, koktajl szpinakowy i kawę na deser. Z miodem i cudowną, kokosową pianką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dzisiaj placuszki bananowe. Pycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chabrowacczytelniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.