Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 14:39   #4921
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez kingamieczyslawa Pokaż wiadomość
Witajcie,

Dołączam do wątku. Axotret biorę tydzień i od razu mam do Was prośbę o radę. Zmagam od kilku dni ze strasznym przetłuszczaniem twarzy, umyje buzie i już za jakąś godzinę cala się świecę mam wrażenie, że ten tłuszcz spływa mi po twarzy. Zawsze miałam łojotok ale teraz mam wrażenie, że gruczoły pracują ze strojoną siła. Nie wiem czy mam myc buzię co jakieś dwie godziny (narazie myje 3 razy dziennie, nie maluje się bo akurat jestem na urlopie). Zmiana żelu i kremu nie pomogła. Czy to tak powinno być?
ktoś już Ci odp na Twoje pytanie, ja ze swojej strony poleciłabym wodę termalną, odświeży buzię, a nie będzie konieczności mycia i podrażnienia.

Cytat:
Napisane przez Bniewie Pokaż wiadomość
Ehhh dziewczyny... Jestem po dwóch terapiach izotekiem. I co? Mam wysyp. Na szyi. Nie jest to już tak dokuczliwe jak na twarzy ale mnie wkurza. Czemu to dziadostwo się tak na mnie uparło? ;((
pewnie nie znasz konkretnej przyczyny, badałaś tarczycę? (nie chcę się wymądrzać, nie jestem specjalistą, ale byłam jakiś czas temu u endykrynologa i tłumaczył mi, że często trądzik ma podłoże hormonalne; nie chodzi tu tylko o 'krosty na brodzie i po bokach twarzy' Zrobiłabym kompleksowe badanie hormonów. Ja (być może zrobiłam błąd - oby nie!) najpierw poszłam do dermatologa i dostałam lek, później -chociaż z innego powodu- do endokrynologa
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 15:30   #4922
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Nie lepiej skonsultować to po prostu z okulistą?
Ja do okulisty latam regularnie no ale przy tej przypadłości co o n mi może więcej powiedzieć? Wiadomo, że to się nasili przy tej kuracji i może być nie do zniesienia, osłabi oczy jeszcze bardziej.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:32   #4923
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja do okulisty latam regularnie no ale przy tej przypadłości co o n mi może więcej powiedzieć? Wiadomo, że to się nasili przy tej kuracji i może być nie do zniesienia, osłabi oczy jeszcze bardziej.
Skoro nie lekarz to w internecie tym bardziej nikt Ci nie doradzi. Jakbyś się go spytała to byś chociaż wiedziała czy jest nad czym się zastanawiać. Skoro chodzisz do niego regularnie to chyba nie problem. No ale jak uważasz
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:12   #4924
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Skoro nie lekarz to w internecie tym bardziej nikt Ci nie doradzi. Jakbyś się go spytała to byś chociaż wiedziała czy jest nad czym się zastanawiać. Skoro chodzisz do niego regularnie to chyba nie problem. No ale jak uważasz
No ale właśnie mi lekarz tak powiedział i dlatego nie wiem co robić w tej sytuacji.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:16   #4925
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

moje oczy teraz po urlopie cierpią
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 22:00   #4926
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cześć dziewczyny. Po kilkunastu latach walki (mniejszej lub większej) z trądzikiem zdecydowałam się na kurację izotretynoiną Jutro idę kupić pierwsze opakowanie. Wiecie może gdzie w Krakowie dostanę najtaniej? Niestety apteki raczej nie mają stron internetowych, w których można sprawdzić cenę i nie wiem od czego zacząć poszukiwania...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 22:55   #4927
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Po kilkunastu latach walki (mniejszej lub większej) z trądzikiem zdecydowałam się na kurację izotretynoiną Jutro idę kupić pierwsze opakowanie. Wiecie może gdzie w Krakowie dostanę najtaniej? Niestety apteki raczej nie mają stron internetowych, w których można sprawdzić cenę i nie wiem od czego zacząć poszukiwania...
jaki konkretnie lek wykupujesz? mogę napisać gdzie jest najtańszy aknenormin
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 08:12   #4928
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Aknenormin, Izotek lub w ostateczności Curacne. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc! Słyszałam, że w słonecznej jest niedrogo i dziś zamierzałam tam iść.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:57   #4929
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Aknenormin, Izotek lub w ostateczności Curacne. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc! Słyszałam, że w słonecznej jest niedrogo i dziś zamierzałam tam iść.
o własnie pisałam Ci na pw o słonecznej
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:07   #4930
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

No to świetnie bo właśnie tam kupiłam - 100 zł
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:27   #4931
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Po kilkunastu latach walki (mniejszej lub większej) z trądzikiem zdecydowałam się na kurację izotretynoiną Jutro idę kupić pierwsze opakowanie. Wiecie może gdzie w Krakowie dostanę najtaniej? Niestety apteki raczej nie mają stron internetowych, w których można sprawdzić cenę i nie wiem od czego zacząć poszukiwania...
Ja jeszcze raz podejdę do tabletek anty. Jeśli to nie wypali to chyba też się zdecyduje, bo teraz mam nasilenie znowu i boję się, że będę mieć sporo przebarwień. Cały czas coś zapalnego mi się robi, a w zaskórnikach mam prawie całą twarz, oprócz środka jednego policzka. Plecy i dekolt oczywiście też.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 18:53   #4932
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A w Katowicach znacie jakąś aptekę gdzie tanio dostanę Curacne? Ktoś coś?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 23:38   #4933
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ratunku! Dostałam takiej egzemy, że hej... Mam całe łydki w czerwonych liszajach. Piecze i swędzi jak jasny gwint.
Derma powiedziala tylko, że na pewno minie jak skoncze kuracje izo.
Nic mi nie dala na to.
Ale nie wiem czy wytrzymam :/
Co robic??
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 11:01   #4934
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Ratunku! Dostałam takiej egzemy, że hej... Mam całe łydki w czerwonych liszajach. Piecze i swędzi jak jasny gwint.
Derma powiedziala tylko, że na pewno minie jak skoncze kuracje izo.
Nic mi nie dala na to.
Ale nie wiem czy wytrzymam :/
Co robic??
mnie pomagał pilarix, po nocy wszystko schodziło
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 15:11   #4935
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
mnie pomagał pilarix, po nocy wszystko schodziło
Dzięki za radę, spróbuję!
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 20:44   #4936
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Ratunku! Dostałam takiej egzemy, że hej... Mam całe łydki w czerwonych liszajach. Piecze i swędzi jak jasny gwint.
Derma powiedziala tylko, że na pewno minie jak skoncze kuracje izo.
Nic mi nie dala na to.
Ale nie wiem czy wytrzymam :/
Co robic??
Jeśli nie pomoże Pilarix ja polecam Lorinden, jest na receptę, ale w aptece na pewno znajdą coś o podobnym składzie bez recepty I zacząć smarować się kremami do atopowej skóry. Ja używam Avene, ale jest tani odpowiednik z Ziaji. Obecnie używam przepisanego przy kuracji Dexeryl i też sobie chwalę.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 10:30   #4937
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Łuszczę się przeokropnie... A mija dopiero kilka dni. Z jednej strony super, bo reaguję na lek, z drugiej... zrobiłam dziś makijaż i wyglądam jak kupa każda jedna skórka podkreślona...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 20:45   #4938
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Jeśli nie pomoże Pilarix ja polecam Lorinden, jest na receptę, ale w aptece na pewno znajdą coś o podobnym składzie bez recepty I zacząć smarować się kremami do atopowej skóry. Ja używam Avene, ale jest tani odpowiednik z Ziaji. Obecnie używam przepisanego przy kuracji Dexeryl i też sobie chwalę.
Dziewczyny, ogromne dzięki!
Próbuję na razie Pilarix - trzeci dzień, jeszcze mi nie zeszło, ale dziękibogu już tak nie swędzi!! uff
Po posmarowaniu trochę piecze, ale to pewnie mocznik tak działa, bo po paru minutach przestaje.
Poczekam jeszcze tydzień, jeśli nie będzie dalszej porprawy, to poszukam jakiegoś odpowiednika Lorindenu, który polecasz.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:24   #4939
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja na suche/swędzące miejsca na ciele (czyli ogólnie całe ciało) uzywam balsam Isana z Rossmana https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rpermilch.html bardzo upierdliwie się nakłada i wooolno wchłania, ale działa Chyba wypróbuję też ten Pilarix, bo wszyscy polecają
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 16:12   #4940
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Bniewie Pokaż wiadomość
Ehhh dziewczyny... Jestem po dwóch terapiach izotekiem. I co? Mam wysyp. Na szyi. Nie jest to już tak dokuczliwe jak na twarzy ale mnie wkurza. Czemu to dziadostwo się tak na mnie uparło? ;((
Nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale jestem w podobnej sytuacji. Jestem przebadana pod kątem ginekologicznym i endokrynologicznym. U mnie stwierdzono, że nie ma nieprawidłowości medycznych, które tłumaczyłoby ciągłe nawroty. Stwierdzono nadwrażliwość mieszkków włosowych, które "histercznie" reagują na działanie hormonów (które nota bene są w normie), które powodują objawy pozornie sugerujące, ze jest coś nie tak znimi... Zatem dla mnie nie ma już chyba żadnej nadzieji. Lekarka namawia mnie na kolejną izo (boję się, po lekach pogorszył mi się wzrok). Tradzik pojawił się typowo w okresie dojrzewania, ale totalny armagedon nastąpił ok 18 r.z. i z gorszym lub lepszym skutkiem walczę do dziś, a bliżej mi już do 30 niż do 20
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 23:17   #4941
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
U mnie stwierdzono, że nie ma nieprawidłowości medycznych, które tłumaczyłoby ciągłe nawroty. Stwierdzono nadwrażliwość mieszkków włosowych, które "histercznie" reagują na działanie hormonów (które nota bene są w normie), które powodują objawy pozornie sugerujące, ze jest coś nie tak znimi... Zatem dla mnie nie ma już chyba żadnej nadzieji.
A próbowałaś naturalnych metod? Próbowałaś odtsawić na parę tygodni gluten, nabiał i cukier?
Polecam blogi (anglojęzyczne) http://thelovevitamin.com/ oraz http://highonclearskin.com/how-to-get-clear/
Polecam też zapoznać się z dietą dr. Dąbrowskiej - wiele dziewczyn sobie chwali, że cera się bardzo poprawiła na tej diecie.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 12:40   #4942
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

oficjalnie mogę stwierdzić, że lecą mi włosy od tabletek :/
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:41   #4943
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
A próbowałaś naturalnych metod? Próbowałaś odtsawić na parę tygodni gluten, nabiał i cukier?
Polecam blogi (anglojęzyczne) http://thelovevitamin.com/ oraz http://highonclearskin.com/how-to-get-clear/
Polecam też zapoznać się z dietą dr. Dąbrowskiej - wiele dziewczyn sobie chwali, że cera się bardzo poprawiła na tej diecie.
Próbowałam,ale... kocham jeść Poza tym dużo czytałam, ze odstawianie glutenu w sytuacji, gdy nie choruje się na celiakię jest znacznie bardziej szkodliwe niż jego spożywanie. Staram się jeść racjonalnie, nie jem gotowców,ograniczam kupne słodkości, sama gotuję. Szczerze jestem negatywnie nastawiona do wszystkich restrykcyjnych diet, np. wyłącznie owoce, warzywa, tylko kpusta kiszona itp. Przyznaje jednak, że jem mało surowych owoców, chociaż tez je uwielbiam. Pracuję nad tymMyślę o testach alergicznych/pokarmowych, ale to wszystko jest strasznie drogie. Badania, herbatki, maści, cudowne kremy- wypróbowałam chyba wszytsko. Teraz piję Inofem, ponoć też może być pomocny...

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2015-10-12 o 16:48
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:34   #4944
gestapo
Raczkowanie
 
Avatar gestapo
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dziewczyny, jestem 3 miesiące po skończeniu kuracji. to, że trądzik wraca to jedno, ale jeszcze gorsze jest to, że potwornie wypadają mi włosy. jestem przerażona, bo wychodzą mi dosłownie garściami!!!
co ja mam robić?? moja derma jest 800km. stąd więc nie mam możliwości się do niej zgłosić.
iść do rodzinnego? zrobić jakieś badania krwi? endokrynolog?

myślałam, że to się za chwilę zatrzyma, ale mam wrażenie, że jest coraz gorzej!!
nie wiem nawet czy wiązać to z Izo.
miałyście tak po skończeniu kuracji?
gestapo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:01   #4945
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez gestapo Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem 3 miesiące po skończeniu kuracji. to, że trądzik wraca to jedno, ale jeszcze gorsze jest to, że potwornie wypadają mi włosy. jestem przerażona, bo wychodzą mi dosłownie garściami!!!
co ja mam robić?? moja derma jest 800km. stąd więc nie mam możliwości się do niej zgłosić.
iść do rodzinnego? zrobić jakieś badania krwi? endokrynolog?

myślałam, że to się za chwilę zatrzyma, ale mam wrażenie, że jest coraz gorzej!!
nie wiem nawet czy wiązać to z Izo.
miałyście tak po skończeniu kuracji?
Ja bym wiązała, mnie bardzo włosy leciały po izoteku, ale ja jestem przyzwyczajona do wypadania, bo i od niedoczynności mi lecą.
Powinnaś od początku kuracji brać suplementy na włosy (bez wit. A!), jeśli tego nie robiłaś, to zacznij od teraz, jakieś wcierki popróbuj, zdrowe odżywianie. I przede wszystkim staraj się zachować spokój, bo poprawy od razu nie będzie.
Jeśli chodzi o derm i rodzinnego to jestem sceptycznie nastawiona do ich rad, pewnie dadzą Alpicort. Jeśli podejrzewasz problemy z tarczycą (nie tylko wypadanie, ale i inne objawy), to zrób samodzielnie TSH, fT3, fT4 i już coś będziesz wiedzieć.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:10   #4946
gestapo
Raczkowanie
 
Avatar gestapo
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ja bym wiązała, mnie bardzo włosy leciały po izoteku, ale ja jestem przyzwyczajona do wypadania, bo i od niedoczynności mi lecą.
Powinnaś od początku kuracji brać suplementy na włosy (bez wit. A!), jeśli tego nie robiłaś, to zacznij od teraz, jakieś wcierki popróbuj, zdrowe odżywianie. I przede wszystkim staraj się zachować spokój, bo poprawy od razu nie będzie.
Jeśli chodzi o derm i rodzinnego to jestem sceptycznie nastawiona do ich rad, pewnie dadzą Alpicort. Jeśli podejrzewasz problemy z tarczycą (nie tylko wypadanie, ale i inne objawy), to zrób samodzielnie TSH, fT3, fT4 i już coś będziesz wiedzieć.
w trakcie kuracji nic nie brałam.
jestem tym wszystkim przerażona!
odżywiam się zdrowo. jestem weganką i przywiązuję dużą wagę do tego co jem. suplementuję B12, planuję kupić K2 i D3.
jakie suplementy polecasz do włosów? Biotynę? Skrzyp? czy takie suple z apteki w ogóle dadzą radę? nie mają za małego stężenia?
gestapo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:45   #4947
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja biorę biotynę w czasie kuracji i liczę,ze uniknę wypadania włosów
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:52   #4948
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja nie brałam niczego i pod koniec kuracji leciały mi nieco, ale może miesiąc, dwa. A czytałam nie raz, że dziewczyny brały już przed a i tak leciały im włosy garściami. Więc myślę że niestety nie ma na to reguły
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 20:16   #4949
gestapo
Raczkowanie
 
Avatar gestapo
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja nie brałam niczego i pod koniec kuracji leciały mi nieco, ale może miesiąc, dwa. A czytałam nie raz, że dziewczyny brały już przed a i tak leciały im włosy garściami. Więc myślę że niestety nie ma na to reguły
widzę, że jesteś z Wrocławia. powiedz, znasz jakiegoś dobrego endokrynologa?
gestapo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 20:18   #4950
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja nie brałam niczego i pod koniec kuracji leciały mi nieco, ale może miesiąc, dwa. A czytałam nie raz, że dziewczyny brały już przed a i tak leciały im włosy garściami. Więc myślę że niestety nie ma na to reguły
A ja wczytując się w ten temat w Internecie trafiłam na informacje (może nawet na wizazu),że izo zaburza wchłanianie biotyny i powinno się nią suplementować,dlatego wielu osobom pomagał biotebal. Ja się tego trzymam i biorę na razie biotynę do ssania
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.