Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 17:27   #4921
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiałam nad tym, czy takie dziecięce delikatne szampony poradzą sobie porządnie ze zmyciem. Bo w odżywkach mam silikony, używam też balsamu bez spłukiwania (silikony) i lakieru do włosów, to lepiej chyba żeby szampon dobrze je wymywał. No i przed myciem nakładam olejek rycynowy... Czy takie szampony sobie z tym wszystkim poradzą.?
Ech już sama nie wiem na co sie zdecydować. Za dużo wiadomosci na raz i za duży wybór
Z miksturami olejowymi sobie poradzą. Dwa mycia spokojnie wystarczą. A co do silikonów to rób sobie kuracje oczyszczające co jakiś czas szamponami ziołowymi. Nie musisz nimi myć stale włosów.
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny przy was to ja zbankrutuje Dorwalam dzisiaj Bejbi Barwe w markecie, a w lazience stoi 6 innych szamponow w tym 2 jeszcze nie uzywane Oby z ta barwa byl strzal w dziesiatke
No to ja czekam na relację. Znam swoje, bądź co bądź, subiektywne zdanie. Teraz czekam na Twoje
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 17:51   #4922
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Z miksturami olejowymi sobie poradzą. Dwa mycia spokojnie wystarczą.
Jesli da sie zmyc oleje to z przetluszczajacymi tez sobie da rade a jak ladnie pachnie

Jolie mam do Ciebie pytanko. Zaczelam uzywac oleju kokosowego, ktory tak zachwalalas i wlosy faktycznie byly cudowne. Po myciu nakladalam minimalna ilosc na koncowki i byly tak nawilzone ze milo bylo patrzec. Niestety po ostatnim zastosowaniu wlosy posklejaly sie w smutne straki i mimo ze mylam od tego czasu juz kilka razy szamponami, ktore powinny go zmyc to dalej sa takie hm 'oklapniete'. Co z tym zrobic
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 18:00   #4923
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dam znać ciotce, żeby Ci na złość wykupiła, mowa o tej z Gołebiówki
A co do najniższej półki, jak pare miesięcy temu kupowałam w Auchan tataro-chmielową barwe, to stała ona dośc wysoko. Musiałam wdrapac sie popółkach jak małpa, żeby sobie zdjąc butelkę (notabene po 3 tygodniach odstawiłam Barwę, bo to co robiła z moimi włosami to był horror)
Jutro idę z kumpelą na zakupy, więc...
Koniec offtopu, o
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 18:03   #4924
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Niestety po ostatnim zastosowaniu wlosy posklejaly sie w smutne straki i mimo ze mylam od tego czasu juz kilka razy szamponami, ktore powinny go zmyc to dalej sa takie hm 'oklapniete'. Co z tym zrobic

Ja nie umie stosować tego olejku kokosowego Wydaje mi się, że po jego użyciu (oczywiście zmywam go z głowy) moje włosy wyglądają gorzej niż gdybym go sobie wogóle darowała Więc słoiczek stoi sobie nieużywany w łazience i aż mi go żal czasami.

Moja rada: Nakładaj go mnie na włosy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 18:08   #4925
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Moze to wina temperatury? Kiedy w lazience bylo zimno i olej byl w stanie stalym to nakladal sie bardzo dobrze i potrzeba mi bylo tylko troszke, a teraz kiedy tak strasznie grzeja i olej sie prawie rozpuscil to jakos go nie moge wyczuc. Wcieram troche we wlosy ale wydaje mi sie ze wszystko wciagnely wiec nakladam wiecej.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 18:18   #4926
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jesli da sie zmyc oleje to z przetluszczajacymi tez sobie da rade a jak ladnie pachnie

Jolie mam do Ciebie pytanko. Zaczelam uzywac oleju kokosowego, ktory tak zachwalalas i wlosy faktycznie byly cudowne. Po myciu nakladalam minimalna ilosc na koncowki i byly tak nawilzone ze milo bylo patrzec. Niestety po ostatnim zastosowaniu wlosy posklejaly sie w smutne straki i mimo ze mylam od tego czasu juz kilka razy szamponami, ktore powinny go zmyc to dalej sa takie hm 'oklapniete'. Co z tym zrobic
W pierwszej kolejności pomyślałam, że go nie domyłaś, no ale doczytałam do końca i prawdę powiedziawszy to trochę dziwne, bo z tego co rozumiem, to nie są przetłuszczone. Może, jeśli nakładasz olej też na skórę, to spróbuj na same włosy (tak od ucha) a jeśli nie, to spróbuj albo nakladać mniej albo zmniejszyć częstotliwość stosowania.
A Bebi z przetłuszczającymi się włosami sobie doskonale poradzi, a ponieważ nie wysuszy skóry, to produkcja łoju powinna z czasem złagodnieć
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 18:33   #4927
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
W pierwszej kolejności pomyślałam, że go nie domyłaś, no ale doczytałam do końca i prawdę powiedziawszy to trochę dziwne, bo z tego co rozumiem, to nie są przetłuszczone. Może, jeśli nakładasz olej też na skórę, to spróbuj na same włosy (tak od ucha) a jeśli nie, to spróbuj albo nakladać mniej albo zmniejszyć częstotliwość stosowania.
A Bebi z przetłuszczającymi się włosami sobie doskonale poradzi, a ponieważ nie wysuszy skóry, to produkcja łoju powinna z czasem złagodnieć
Teraz tak mysle ze faktycznie moze go za duzo daje bo w plynnej postaci nie moge go wyczuc. Dzisiaj uzyje ostatni raz, dam chwile spokoju, a po jakims czasie sprobuje od nowa.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 18:53   #4928
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Moja kotka jest ze mną niespełna 2 tyg więc na razie każdy dzień jest niczym Dzień Kota. Całe zycie rodzinne kręci się dookoła niej
A jak się zapatrujesz na składzik Bebi, który wklepała Jula? Chciałam się skonsultować
A taurynę kotu kupić to nie łaska ?!

A składzik jak składzik. Jakiś szczególnie zjadliwych rzeczy tam nie ma, chociaż nie podoba mi się szczególnie to Cocamide DEA. Napewno myje lepiej niż Hipp, ale jak ktoś ma pecha i wybitnie wrażliwy łeb to mu może nie podpasować .

Ale mówisz, że Ci służy, a to najważniejsze . Zapisuję na liście: do wypróbowania


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No popatrz, dobrze, że nie czytam LU, bo już bym w ogóle dostała kota w głowie


Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiałam nad tym, czy takie dziecięce delikatne szampony poradzą sobie porządnie ze zmyciem. Bo w odżywkach mam silikony, używam też balsamu bez spłukiwania (silikony) i lakieru do włosów, to lepiej chyba żeby szampon dobrze je wymywał. No i przed myciem nakładam olejek rycynowy... Czy takie szampony sobie z tym wszystkim poradzą.?
Ech już sama nie wiem na co sie zdecydować. Za dużo wiadomosci na raz i za duży wybór
Hipp nie zmyje .

Babydream też raczej , za to Bebi powinno sobie poradzić. Ale wnioskuję tylko ze składu, nie z autopsji.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jolie mam do Ciebie pytanko. Zaczelam uzywac oleju kokosowego, ktory tak zachwalalas i wlosy faktycznie byly cudowne. Po myciu nakladalam minimalna ilosc na koncowki i byly tak nawilzone ze milo bylo patrzec. Niestety po ostatnim zastosowaniu wlosy posklejaly sie w smutne straki i mimo ze mylam od tego czasu juz kilka razy szamponami, ktore powinny go zmyc to dalej sa takie hm 'oklapniete'. Co z tym zrobic
Przepraszam, że tak się wcinam między wódkę a zakąskę , ale myślę że powinnaś odstawić olej kokosowy na czas jakiś.
Z nim też można przedobrzyć.

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja nie umie stosować tego olejku kokosowego Wydaje mi się, że po jego użyciu (oczywiście zmywam go z głowy) moje włosy wyglądają gorzej niż gdybym go sobie wogóle darowała Więc słoiczek stoi sobie nieużywany w łazience i aż mi go żal czasami.
Milka, jeśli Ci żal, to się nad nim ulituj i użyj do celów kulinarnych .

Doszły mnie słuchy, że olej kokosowy jest wskazany przy problemach z tarczycą.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 19:17   #4929
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
A taurynę kotu kupić to nie łaska ?!

A składzik jak składzik. Jakiś szczególnie zjadliwych rzeczy tam nie ma, chociaż nie podoba mi się szczególnie to Cocamide DEA. Napewno myje lepiej niż Hipp, ale jak ktoś ma pecha i wybitnie wrażliwy łeb to mu może nie podpasować .

Ale mówisz, że Ci służy, a to najważniejsze . Zapisuję na liście: do wypróbowania
Taaaa, najpierw sama wypróbuję w końcu nie chce kota otruć.
A co do szamponu- no właśnie dziwna sprawa, bo mój łeb należy do wibitnie wrażliwych a ten dziad go nie rusza. Nic tylko się cieszyć
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:18   #4930
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czy łupież przyczynia się do wypadania włosów?
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:23   #4931
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehehe, czyżby smalczyk?
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Pewnie bardziej sianko
Coś pomiędzy... tzn. włosy suche, jakbym je przez pół dnia katowała prostownicą, gładziutko przylegające do głowy, a po przeczesaniu - polowa włosow gładko leżala na głowie, druga połowa podnosiła się w górę jak u punka. Po 3 tygodniach byłam już tak przerażona, że zmieniłam Barwe na familijny z papaja - po 2 tygodniach włosy wróciły do normy

A co do tauryny dla kota, to jedna z Wizażanek mi mówila, że tauryne daje się zwierzakom na porost sierści (ja biorę w tym samym celu)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 21:13   #4932
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
W aptece, to pewnie jej nie znajdziesz, prędzej w marketach
miałas rację, kupiłam w Rossmanie za 6,99 a jaka smaczna!

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
a probowalyscie kosmetykow AloeVera? dorwalam w drogerii natura maske tej firmy do wlosow suchych i lamliwych czy jakos tak i baaardzo sobie chwale!
z Aloe vera mam pomadkę ochronną, jak dl amnie dużo lepsza od Tisane
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:19   #4933
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
miałas rację, kupiłam w Rossmanie za 6,99 a jaka smaczna!
To bardzo się cieszę Na mnie też właśnie czeka kubeczek
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:36   #4934
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Coś pomiędzy... tzn. włosy suche, jakbym je przez pół dnia katowała prostownicą, gładziutko przylegające do głowy, a po przeczesaniu - polowa włosow gładko leżala na głowie, druga połowa podnosiła się w górę jak u punka. Po 3 tygodniach byłam już tak przerażona, że zmieniłam Barwe na familijny z papaja - po 2 tygodniach włosy wróciły do normy
O rany ale reakcja
U mnie to był totalny smalczyk po 1 dniu [a włosy myję co kilka dni], szybko odstawiłam od głowy i poleciałam po Rzepę, Barwę stosowałam tylko do zmywania nafty i/lub po długości włosów - ta keratynka w składzie mnie zachęciła.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 06:39   #4935
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Wczoraj była u mnie fryzjerka, żeby rozjaśnić mi odrosty (tylko na czubku głowy), nałożyłam Repair Cream Welli i pozostawilam włosy do wyschnięcia...niby miękkie, bardzo błyszczące (co można uznać za sukces w przypadku blond włosów) ale wyglądają okropnie - jak kopka siana..., takie bezkształne...nie mówiąc już o tym że są strasznie cienkie.Nawet nie wiem kiedy take sie stały... A co gorsza chyba nie ma możliwości ich pogrubienia
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 10:28   #4936
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

musze powiedzieć, że jakoś nie chce mi sie nakładac tego olejku kokosowego na całę włosy;/ robiłam to dopiero raz:P
ale jak nałoże odrobinke na końcówki to są cudowne, u was tez?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:23   #4937
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ile razy dziennie mozna pic herbatke vitaxu beauty??
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:25   #4938
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
ile razy dziennie mozna pic herbatke vitaxu beauty??
Jest na opakowaniu: dwa.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:48   #4939
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Wczoraj była u mnie fryzjerka, żeby rozjaśnić mi odrosty (tylko na czubku głowy), nałożyłam Repair Cream Welli i pozostawilam włosy do wyschnięcia...niby miękkie, bardzo błyszczące (co można uznać za sukces w przypadku blond włosów) ale wyglądają okropnie - jak kopka siana..., takie bezkształne...nie mówiąc już o tym że są strasznie cienkie.Nawet nie wiem kiedy take sie stały... A co gorsza chyba nie ma możliwości ich pogrubienia
Na cienkosc nie poradzisz ale na to żeby wlosy byly gęstsze i owszem Zawsze lepiej miec cienkie wlosy ale gęste niż cienkie i pare na krzyż.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 16:52   #4940
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ale jak nałoże odrobinke na końcówki to są cudowne, u was tez?
Pisałam o tym już wiele razy
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:56   #4941
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Nakladacie ta maseczke na skore glowy dermaglin?
Ja kupilam ja dzisiaj...trzeba ja nalozyc po umyciu czy przed?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:02   #4942
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A co gorsza chyba nie ma możliwości ich pogrubienia
Są możliwości .

Spróbuj czegoś z porządną zawartością protein.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:10   #4943
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja mam pytanie do iwonatom,przeczytalam 130 str tego watku i zaciekawila mnie ta kuracja bc kolagenowo-enzymatyczna, pewnie przeszlas juz cala, jak ja oceniasz?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:42   #4944
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Na cienkosc nie poradzisz ale na to żeby wlosy byly gęstsze i owszem Zawsze lepiej miec cienkie wlosy ale gęste niż cienkie i pare na krzyż.
Wydaje mi się że chyba coś mi rośnie na głowie bo na czubku pojawiło mi sie trochę "niesfornych" krótkich włosów które odstają.
A poza tym pod spodem mam włosy nie rozjaśniene, które odrosły i są zdecydowanie grubsze od tych rozjasnionych na czubku głowy.
Musiałabym się na 2 lata zamknąć na jakimś odludziu na czas odrastania włosów bo inaczej nie wyobrażam sobie powrotu do naturalnego koloru.
Podziwiam dziewczyny z wątku "wracamy do naturalnego koloru włosów"...
Jak sobie pomyślę o odrostach do połowy głowy to...



Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Są możliwości .

Spróbuj czegoś z porządną zawartością protein.
Mam hydro Maskę Welli SP - która ma proteiny
Chyba że masz jakieś konkretne i sprawdzone typy?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:39   #4945
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam!
Podczytuję ten wątek już baardzo długo i w koncu zdecydowalam sie odezwac, bo mam problem natury praktycznej
Dorwalam w koncu olej kokosowy (w supermarkecie "piotr i paweł", za 9.90), ale w szkalanej butelce, nie w słoiczku i zastanwiam sie, czy jesli bedę go wstawiać wielokrotnie do cieplej wody, to nie straci swoich wlasciwosci? Bo muszę go jakos z tej butelki wydobyc, a inaczej sie nie da, chyba ze przez rozbicie jej

Tu zdjecie oleju jaki ja mam(250ml), jakby ktos poszukiwal w tym markecie (wiem że są też w innych miastach). W Toruniu stoi na drewnianej polce, tam gdzie mleko i napoje sojowe w kartonach, mleko kokosowe w puszce i tym podobne wymyślne rzeczy(np. orzechy w miodzie w słoiczkach)

EDIT: tak sobie myślę, że moje pytanie jest bezsensowne chyba, skoro ten olej służy też do smażenia, ale wole się upewnić
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:50   #4946
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez luxoria Pokaż wiadomość
Witam!
Podczytuję ten wątek już baardzo długo i w koncu zdecydowalam sie odezwac, bo mam problem natury praktycznej
Dorwalam w koncu olej kokosowy (w supermarkecie "piotr i paweł", za 9.90), ale w szkalanej butelce, nie w słoiczku i zastanwiam sie, czy jesli bedę go wstawiać wielokrotnie do cieplej wody, to nie straci swoich wlasciwosci? Bo muszę go jakos z tej butelki wydobyc, a inaczej sie nie da, chyba ze przez rozbicie jej

Tu zdjecie oleju jaki ja mam(250ml), jakby ktos poszukiwal w tym markecie (wiem że są też w innych miastach). W Toruniu stoi na drewnianej polce, tam gdzie mleko i napoje sojowe w kartonach, mleko kokosowe w puszce i tym podobne wymyślne rzeczy(np. orzechy w miodzie w słoiczkach)

EDIT: tak sobie myślę, że moje pytanie jest bezsensowne chyba, skoro ten olej służy też do smażenia, ale wole się upewnić
Jula miała taki sam problem jakies 3 tyg temu Lepiej zrobisz jak go rozgrzejesz i przelejesz do słoiczka. Będzie Ci potem łatwiej go używać. Rozbić też możesz, ale szkoda narażać ręce na okaleczenie. Wielokrotne (lekkie) podgrzewanie mu nie zaskodzi, ale zanim rozgrzejesz tyle co trzeba, przy takiej ilości i za każdym razem....ehhh no szkoda zabawy. Lepiej raz a dobrze.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:58   #4947
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Jak sobie pomyślę o odrostach do połowy głowy to...
Ja takie mam Da się żyć
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 06:12   #4948
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Jula miała taki sam problem jakies 3 tyg temu
To prawda Włożyłam butelkę do gorącej wody, olej się rozpuścił i przelałam go do słoiczka, teraz wyciągam go tylko tyle ile potrzebuje.

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja takie mam Da się żyć
Mój naturalny kolor włosów jest taki jak Aniston na zdjeciu. Ale tak prawdę mówiąc nie chciałabym mieć innego koloru poza blondem... Zastanawia mnie czy nie byłoby lepiej gdybym zamiast rozjaśniania zaczęła je farbować na blond? Czy to mniej niszczyłoby włosy?
Od ok roku (tak jak juz pisałam) rozjaśniam tylko czubek głowy.Dołu nie ruszam tak więc pod spodem odrosły mi już moje "mysie" włosy...

Podczytuję wątek o dobrych fryzjerach i chyba wybiorę się do salony Kiss Kiss Paris (jest chyba najbardziej polecany)...może tam mi ktoś doradzi co z tymi włosami zrobić...

2 zdjęcie mam na kompie od pół roku i jak na nie patrzę to chce mi sie płakać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aniston włosy.jpg (44,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pony2.jpg (12,9 KB, 89 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 07:11   #4949
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

2 zdjęcie mam na kompie od pół roku i jak na nie patrzę to chce mi sie płakać [/quote]fotka nr 2.wow jaka kitaaaaa gruba
moja kolezanka ma takie same tylko ze rude i 2 razy dłuzsze...
czasem nie daje sobie z nimi rady takie geste...
ja bym chciała miec polowe z tego co ona ma
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 07:41   #4950
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
2 zdjęcie mam na kompie od pół roku i jak na nie patrzę to chce mi sie płakać
fotka nr 2.wow jaka kitaaaaa gruba
moja kolezanka ma takie same tylko ze rude i 2 razy dłuzsze...
czasem nie daje sobie z nimi rady takie geste...
ja bym chciała miec polowe z tego co ona ma
faktycznie ta 2 fota jest oszałamiająca... Madzia Ty masz ładne włosy! nie narzekaj! ja to mam takie siakie nie wiadomo jakie...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.