TOP MODEL - Zostań modelką - część III - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 15:37   #4921
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Marcie brakuje warunków, aha....
A tak bardziej merytorycznie?
Moim zdaniem Marta ma warunki na modelkę, ale nigdy nie będzie top. Anja Rubik czy Gisele Bundchen czy inne znane topmodelki może nie wszyscy uznają za piękności, ale większość tak - co do Marty toczą się dyskusje czy jest brzydka czy w miarę znośna. Niewielu powie, że jest piękna bo nie jest. A top modelki na ogół jednak są, niby nie idealne - ale z twarzy piękne. Nie wmówi mi się że w byciu top liczy se tylko "dziwna" twarz. Twarze top modelek są na ogół śliczne.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:38   #4922
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Marcie brakuje warunków, aha....
A tak bardziej merytorycznie?
Merytorycznie? Ok to przywale brutalnie Marta znakomicie pracuje cialem, ma swiadomosc wlasnego ciala i umie pozowac. Poza tym jej wymiary i zwlaszcza nogi sa swietne. Od szyji w gore juz nie jest tak idealnie. Jej twarz nie ma w sobie nic modelingowego. Na niemal kazdym zdjeciu jest grozna twarz z wytrzeszczonymi oczami, male usta z nieprzyjemnym grymasem, slowem nie ma w niej nic ujmujacego. Moze to moja subietywna opinia ale nawet zaliczanie jej do modelek charakterystycznych i niekomercyjnych jest troche na wyrost. Przeciez wiekszosc modelek high fashion nie ma komercyjnej urody i nie spelnia wymogow estetycznych przecietnych ludzi. Mimo to ich nietuzinkowosc idzie w parze z pieknymi i regularnymi rysami i dzieki temu ich twazre sa interesujace. Twarz Marty ma niedoststki, ktore nie czynia jej intesesujaca
ani piekna.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:44   #4923
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Merytorycznie? Ok to przywale brutalnie Marta znakomicie pracuje cialem, ma swiadomosc wlasnego ciala i umie pozowac. Poza tym jej wymiary i zwlaszcza nogi sa swietne. Od szyji w gore juz nie jest tak idealnie. Jej twarz nie ma w sobie nic modelingowego. Na niemal kazdym zdjeciu jest grozna twarz z wytrzeszczonymi oczami, male usta z nieprzyjemnym grymasem, slowem nie ma w niej nic ujmujacego. Moze to moja subietywna opinia ale nawet zaliczanie jej do modelek charakterystycznych i niekomercyjnych jest troche na wyrost. Przeciez wiekszosc modelek high fashion nie ma komercyjnej urody i nie spelnia wymogow estetycznych przecietnych ludzi. Mimo to ich nietuzinkowosc idzie w parze z pieknymi i regularnymi rysami i dzieki temu ich twazre sa interesujace. Twarz Marty ma niedoststki, ktore nie czynia jej intesesujaca
ani piekna.
No właśnie. Marta ma świetne ciało do tego zawodu, ale z twarzy jest co najwyżej przeciętna - nie interesująca, nietypowa, inna. Po prostu przeciętna, a dla niektórych nawet brzydka, bo jest w niej coś... no nie wiem... "sowiego". Nie oszukujmy się że topmodelkom brakuje urody. Te szeregowe mogą być szkaradne, byle chude, ale niech mi ktoś pokaze topmodelkę równie urodziwą jak Marta.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:51   #4924
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III


Mochoben, cottan
całkowicie się z Wami zgadzam.
Jak dla mnie ona na każdej fotce ma taką samą minę, wiecznie zła, naburmuszona, usta wykrzywione..
A co do samej jej osoby, tonie kojarzę jej żeby kiedykolwiek się uśmiechała. Tak szczerze a nie ironicznie
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:23   #4925
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Merytorycznie? Ok to przywale brutalnie Marta znakomicie pracuje cialem, ma swiadomosc wlasnego ciala i umie pozowac. Poza tym jej wymiary i zwlaszcza nogi sa swietne. Od szyji w gore juz nie jest tak idealnie. Jej twarz nie ma w sobie nic modelingowego. Na niemal kazdym zdjeciu jest grozna twarz z wytrzeszczonymi oczami, male usta z nieprzyjemnym grymasem, slowem nie ma w niej nic ujmujacego. Moze to moja subietywna opinia ale nawet zaliczanie jej do modelek charakterystycznych i niekomercyjnych jest troche na wyrost. Przeciez wiekszosc modelek high fashion nie ma komercyjnej urody i nie spelnia wymogow estetycznych przecietnych ludzi. Mimo to ich nietuzinkowosc idzie w parze z pieknymi i regularnymi rysami i dzieki temu ich twazre sa interesujace. Twarz Marty ma niedoststki, ktore nie czynia jej intesesujaca
ani piekna.
ok, dla mnie Struss, Bijoch i Szczawińska też są brzydkie, tak ja je widzę, a mimo to określane są top.
Alessandra Ambrosio - top modelka z odstającymi uszami i brakiem talii.
Może niech lepiej znawcy i rynek definiują, kto się nadaje, a kto nie.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:46   #4926
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III




One wszystkie nie są typowymi pięknościami, ale w ich rysach jest cos szlachetnego - niezależnie od tego czy mnie osobiście się podobają czy nie. Marta jest zwykłą niezbyt urodziwą dziewczyną, a niektórzy ten brak urody próbują nazwać "dziwnością" czy "wyjątkowością". Nie sądzę, by można ją było porównać do topmodelek na powyższych zdjęciach.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:47   #4927
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

A dla mnie twarz Marty jest BARDZO ciekawa i zapadająca w pamięć. Czyli taka jak powinna być.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 17:25   #4928
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość


One wszystkie nie są typowymi pięknościami, ale w ich rysach jest cos szlachetnego - niezależnie od tego czy mnie osobiście się podobają czy nie. Marta jest zwykłą niezbyt urodziwą dziewczyną, a niektórzy ten brak urody próbują nazwać "dziwnością" czy "wyjątkowością". Nie sądzę, by można ją było porównać do topmodelek na powyższych zdjęciach.
Rozumiem, że siedzisz w tej branży, to ok. Jakoś Tyszka, Woliński i Sokołowska mają inne zdanie, Bar Rafaeli też.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 17:38   #4929
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że siedzisz w tej branży, to ok. Jakoś Tyszka, Woliński i Sokołowska mają inne zdanie, Bar Rafaeli też.
Tak, ale jakoś ci nasi spece od mody jeszcze nikogo w tym programie nie wypromowali. Magda Roman robi karierę, a ją z programu wywalili. Marta na pewno radę sobie da, na modelkę się nadaje, ale nigdy nie będzie top, nie oszukujmy się.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 18:18   #4930
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Tak, ale jakoś ci nasi spece od mody jeszcze nikogo w tym programie nie wypromowali. Magda Roman robi karierę, a ją z programu wywalili. Marta na pewno radę sobie da, na modelkę się nadaje, ale nigdy nie będzie top, nie oszukujmy się.
A to nie ich rolą jest promować, po programie każdy musi radzić sobie sam.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 18:32   #4931
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość


Sorry, dla mnie jedynie ta ostatnia wygląda dobrze, a pierwsze trzy to jakieś dziewczyny z ulicy, nigdy bym nie pomyślała, że to modelki. Przykro mi, ja tam nic szlachetnego w ich twarzach nie widzę.

Nie bronię tu Marty, bo nie jest jakoś mega urodziwa, ciągle wygląda, jakby chciała kogoś skopać, ale zdjęcia z nią zapadają mi w pamięć. Ma taką urodę trochę lalkową, co widać na zdjęciach.
Bardziej ją widzę na wybiegach, bo robi to świetnie. Czy będzie topmodelką, nie wiem, nie mnie to oceniać, ale dziewczyna na rynku da sobie radę, co widać już od pierwszych odcinków. Wie czego chce i robi wszystko, żeby to osiągnąć. Nie siedzi i nie płacze, tylko robi co jej fotograf każe, a oprócz tego daje coś od siebie. I za to właśnie zyskała moją sympatię, którą zresztą skutecznie obniża tym gadaniem o pewności siebie etc.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 20:25   #4932
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Marty twarz mi się podoba i zapamiętałam ją z castingów.
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:44   #4933
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
ok, dla mnie Struss, Bijoch i Szczawińska też są brzydkie, tak ja je widzę, a mimo to określane są top.
Alessandra Ambrosio - top modelka z odstającymi uszami i brakiem talii.
Może niech lepiej znawcy i rynek definiują, kto się nadaje, a kto nie.
Oni pewnie juz zdecydowali ze nie i dlatego osoby jak Marta szukaja szczescia w programie rozrywkowym. Uwielbiam Kasie Struss, mimo ze jest za chuda i o zadnej z tych modelek nie powiedzialabym, ze sa brzydkie a wrecz cos zupelnie przeciwnego.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:13   #4934
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Oni pewnie juz zdecydowali ze nie i dlatego osoby jak Marta szukaja szczescia w programie rozrywkowym. Uwielbiam Kasie Struss, mimo ze jest za chuda i o zadnej z tych modelek nie powiedzialabym, ze sa brzydkie a wrecz cos zupelnie przeciwnego.
no widzisz, a dla mnie ona jest wręcz brzydka, Szczawińska tak samo, no taki mam gust
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:16   #4935
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Jesli nazywasz polskie topmodelki i najlepsze reprezentantki tego zawodu brzydkimi to widac ze nie interesujesz sie modelingiem i jestes zupelnym laikiem w tym temacie wiec ci podpowiem. Programy typu TM jest z zalozenia czysto rozrywkowy i jedyna topmodelke/a jaka wypromuje (zwlaszcza pokroju Zuzu z poprzedniej edycji) to bedzie miala swoje 5 minut w postaci paru pokazow, kilku marnych sesji po czym wysle sie ja za granice do jakiegos kraju, ktory z pewnoscia nie bedzie stolica mody (ale w pojeciu przecietnego czlowieka praca w obcym, egzotycznym kraju to prestiz) a TVN bedzie staral sie ja promowac na roznych imprezach i w innych programach typu telewizja sniadaniowa. Moge takze pokusic sie o troche wiecej zlosliwosci i napisac, ze Marta ze swoja 20-stka na karku powinna powoli klasc sie do modelingowej trumny bo ten wiek moze w tych czasach stanowc komplikacje na drodze do "kariery"
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:22   #4936
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Jesli nazywasz polskie topmodelki i najlepsze reprezentantki tego zawodu brzydkimi to widac ze nie interesujesz sie modelingiem i jestes zupelnym laikiem w tym temacie wiec ci podpowiem.
ty mi odbierasz prawo do określenia jakiejś modelki mianem brzydkiej? Mogę być laikiem, ale sorry, nie prawa do posiadania własnego gustu mi nie odbierzesz.
Tak, Katarzyna Struss jest dla mnie brzydka, podobnie Kamila Szczawińska i p. Bijoch.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:28   #4937
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
ty mi odbierasz prawo do określenia jakiejś modelki mianem brzydkiej? Mogę być laikiem, ale sorry, nie prawa do posiadania własnego gustu mi nie odbierzesz.
Tak, Katarzyna Struss jest dla mnie brzydka, podobnie Kamila Szczawińska i p. Bijoch.
Nie odbieram ci prawa do gustu, kazdy lubi cos innego i ja to szanuje. Chodzilo mi bardziej na ocenie realnych szans na kariere uczestnikow TM
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 21:44   #4938
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Marta też na pewno dużo straciła przez zrobienie sobie plastikowych piersi i tego koszmarnego blondu w kolorze kurczątka, trochę to wszystko tanie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 22:44   #4939
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Marta ma warunki na modelkę, ale nigdy nie będzie top. Anja Rubik czy Gisele Bundchen czy inne znane topmodelki może nie wszyscy uznają za piękności, ale większość tak - co do Marty toczą się dyskusje czy jest brzydka czy w miarę znośna. Niewielu powie, że jest piękna bo nie jest. A top modelki na ogół jednak są, niby nie idealne - ale z twarzy piękne. Nie wmówi mi się że w byciu top liczy se tylko "dziwna" twarz. Twarze top modelek są na ogół śliczne.
Nie wiem jak można powiedzieć, że MArta jest z buzi brzydsza niż Anja...
Inna sprawa, że dla mnie twarz Anji jest lekko mówiąc nieładna, a gdzie jej do piękności...
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 23:12   #4940
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Nie wiem jak można powiedzieć, że MArta jest z buzi brzydsza niż Anja...
Inna sprawa, że dla mnie twarz Anji jest lekko mówiąc nieładna, a gdzie jej do piękności...
Widzisz a wedlug mnie Anja jest o wiele ladniejsza, ale to nie wybory miss ani najpiekniejszej wiec chyba nie bedziemy ich porownywac. Poza tym o gustach sie ponoc nie dyskutuje
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 08:35   #4941
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Nie wiem jak można powiedzieć, że MArta jest z buzi brzydsza niż Anja...
Inna sprawa, że dla mnie twarz Anji jest lekko mówiąc nieładna, a gdzie jej do piękności...
no jakoś można.


to nie dyskusja o tym, która wg was jest ładniejsza. Inna sprawa, że co by o Anji nie sądzić, to zrobiła ogromną karierę w modelingu, a Marta póki co odnosi sukcesy w renomowanym polskim topmodel nie wiem jak w ogóle można to porównywać
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 09:08   #4942
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

ja mam nadzieję, że wygra Osi ale kto by nie wygrał i tak uważam, że słusznie bo cała trójka jest świetna. Każdemu się z nich należy
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 12:09   #4943
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Mnie z kolei nikt z finałowej trójki nie zachwyca, więc bez emocji obejrzę ten finał.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 12:55   #4944
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Mnie z kolei nikt z finałowej trójki nie zachwyca, więc bez emocji obejrzę ten finał.
a w ogóle ktoś cię zachwycił w tej edycji?
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:02   #4945
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

To najmocniejsza trójka jaka była w Top Model.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:21   #4946
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
To najmocniejsza trójka jaka była w Top Model.
zgadzam się!
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 17:13   #4947
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Sorry za głupawe pytanie, ale się już zamotałam... Kiedy ten finał?
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 17:14   #4948
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

dzisiaj? :P
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 17:55   #4949
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
dzisiaj? :P
Ooo.. dobrze wiedzieć, haha, dzięki!
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 18:13   #4950
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
a w ogóle ktoś cię zachwycił w tej edycji?
Michalina, chociaż zdaję sobie sprawę, że na wybieg szanse ma bardzo małe, żeby nie powiedzieć zerowe. Chociaż zarzekała się, że pracowała nad chodzeniem. Zobaczymy dzisiaj co z tego wyszło.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 23:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.