Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 10:16   #4921
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

wytłumaczcie mi jak laikowi, jak dostać się do informacji, ile % zajętej przestrzeni mam w picasaWeb w Google.
Szukam, szukam i nic
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:26   #4922
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ooo dzięki wielkie, będę szukać w weekend najpierw oblookam te marketowe, mam nadzieje że oryginalna nie będzie potrzebna
Ja do tefala nie wyobrażam sobie kupować pokrywek jakiś "marketowych". Po to płaciłam za jakość, żeby z tego korzystać
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:37   #4923
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Ja do tefala nie wyobrażam sobie kupować pokrywek jakiś "marketowych". Po to płaciłam za jakość, żeby z tego korzystać
ja mam bujną wyobraźnię, na szczęście i właśnie jakąś "marketową" mam zamiar zaqpić. Oby tylko pasowała
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:41   #4924
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja mam bujną wyobraźnię, na szczęście i właśnie jakąś "marketową" mam zamiar zaqpić. Oby tylko pasowała
Ty tak, ale ciekawe czy osoba której zbiłaś też Zazwyczaj jak się komuś coś zepsuje/zniszczy to odkupuje się to samo Taka niepisana zasada
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:46   #4925
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Ty tak, ale ciekawe czy osoba której zbiłaś też Zazwyczaj jak się komuś coś zepsuje/zniszczy to odkupuje się to samo Taka niepisana zasada
wiedziałam że ktoś się przyczepi, nie znając sytuacji gwoli wyjaśnienia - garnek nie należy do osoby prywatnej i nie służy nawet do gotowania, więc przykrywka nie jest wcale potrzebna. Po prostu musi być pro forma więc nieważne jaka będzie ...

gdybym zbiła komuś ze znajomych/rodziny or sth to odqpiłabym cały komplet, nie ryzykując że przykrywka nie będzie pasować nie jestem taka świnia
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:01   #4926
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja mam bujną wyobraźnię, na szczęście i właśnie jakąś "marketową" mam zamiar zaqpić. Oby tylko pasowała

też uważam, że powinna być oryginalna (lepiej się zapytać, po co ma być kwas niepotrzebnie). tu są siakieś pokrywki od tefala
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7552,id-185349
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7652,id-185351
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7852,id-184391
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7752,id-185353
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...6991,id-185391

(już doczytałam, ale może komuś się przyda)

Edytowane przez szprotka_
Czas edycji: 2013-04-18 o 11:02
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:23   #4927
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
też uważam, że powinna być oryginalna (lepiej się zapytać, po co ma być kwas niepotrzebnie). tu są siakieś pokrywki od tefala
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7552,id-185349
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7652,id-185351
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7852,id-184391
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...7752,id-185353
http://www.mediamarkt.pl/pokrywa-tef...6991,id-185391

(już doczytałam, ale może komuś się przyda)
w życiu bym nie pomyslała o MM dzięki wielkie może jednak qpię oryginalną jeśli bedzie, potrzebne jest fi21 więc nie zbankrutuję

garnek nigdy w życiu nikomu się nie przyda, dam sobie rękę uciąć, ale mimo to raczej nie wypada nie odqpić wcale

w każdym razie dzięki wielkie za pomoc
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 12:22   #4928
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Dziewczyny, możecie mi powiedzieć o co chodzi moim rodzicom? Mam 20 lat, jestem z moim TŻ'tem od pół roku, stwierdziłam, że czas go "przywieźć" do domu, szczególnie, że za miesiąc mam wesele siostry, jestem świadkową, więc chcę chłopa zaznajomić trochę z rodziną, co by nie czuł się skrępowany, bo w trakcie ślubu, nie będę zbyt wiele z nim przebywać (z wiadomych obowiązków). Oczywiście rodzice jak najbardziej-chcą go poznać, nie mają nic przeciwko, zapraszają, ALE schody zaczynają się, gdy chodzi o nocleg. Moja mama doskonale wie, że sypiamy ze sobą, że TŻ zostaje u mnie często na noc (mamy raczej dobry kontakt), co więcej- że od czerwca zmieniam mieszkanie i będziemy mieszkać razem w jednym pokoju. Co najlepsze- uważa, że trzeba zachować pozory, tj - ulokować mnie i jego w osobnych pokojach. Dla mnie-zabawne. Chłopak mojej starszej siostry, już na I roku nocował u nas, spali w jednym pokoju, problemu nie było. Ja, jako młodsza, mam niestety trochę gorzej.
Pytanie brzmi: zgodzić się na taką pseudo szopkę i lokację nas osobno, czy iść za ciosem? Podejrzewam, że tata będzie kręcił nosem, no ale... Jak teraz tego nie zrobię, to chyba zejdzie na zawał, jak się dowie, że będziemy mieszkać w jednym pokoju z JEDNYM łóżkiem.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:37   #4929
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

A co Ci szkodzi, że nie będziecie raz spać razem? Skoro teraz mama ma takie zasady to trudno, żyje się dalej.

My z Tżtem też często razem spalismy na wyjazdach, o czym podejrzewam, mama wiedziała ale jak we trojke pojechaliśmy do Polski mama położyła nas oddzielnie i krzyku nie było.
Ogólnie skłaniam się ku opcji, że dom rodzicòw=ich zasady.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:45   #4930
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi powiedzieć o co chodzi moim rodzicom? Mam 20 lat, jestem z moim TŻ'tem od pół roku, stwierdziłam, że czas go "przywieźć" do domu, szczególnie, że za miesiąc mam wesele siostry, jestem świadkową, więc chcę chłopa zaznajomić trochę z rodziną, co by nie czuł się skrępowany, bo w trakcie ślubu, nie będę zbyt wiele z nim przebywać (z wiadomych obowiązków). Oczywiście rodzice jak najbardziej-chcą go poznać, nie mają nic przeciwko, zapraszają, ALE schody zaczynają się, gdy chodzi o nocleg. Moja mama doskonale wie, że sypiamy ze sobą, że TŻ zostaje u mnie często na noc (mamy raczej dobry kontakt), co więcej- że od czerwca zmieniam mieszkanie i będziemy mieszkać razem w jednym pokoju. Co najlepsze- uważa, że trzeba zachować pozory, tj - ulokować mnie i jego w osobnych pokojach. Dla mnie-zabawne. Chłopak mojej starszej siostry, już na I roku nocował u nas, spali w jednym pokoju, problemu nie było. Ja, jako młodsza, mam niestety trochę gorzej.
Pytanie brzmi: zgodzić się na taką pseudo szopkę i lokację nas osobno, czy iść za ciosem? Podejrzewam, że tata będzie kręcił nosem, no ale... Jak teraz tego nie zrobię, to chyba zejdzie na zawał, jak się dowie, że będziemy mieszkać w jednym pokoju z JEDNYM łóżkiem.
Dziwię się, że robisz z tego problem. Co to za różnica jedna noc razem czy osobno? Zrób przyjemnośc rodzicom i tyle.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:47   #4931
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Ja do tefala nie wyobrażam sobie kupować pokrywek jakiś "marketowych". Po to płaciłam za jakość, żeby z tego korzystać
Pokrywka to pokrywka. Do przykrycia służy i tyle.
Oryginalna może się zbić tak samo jak zwykła. Nie wiem gdzie szukać jakości w pokrywce. Garnek to rozumiem.
Aby średnica była dobra.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 13:06   #4932
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
A co Ci szkodzi, że nie będziecie raz spać razem? Skoro teraz mama ma takie zasady to trudno, żyje się dalej.

My z Tżtem też często razem spalismy na wyjazdach, o czym podejrzewam, mama wiedziała ale jak we trojke pojechaliśmy do Polski mama położyła nas oddzielnie i krzyku nie było.
Ogólnie skłaniam się ku opcji, że dom rodzicòw=ich zasady.
jestem tego samego zdania i też, chociaż mieszkam z TŻtem i śpimy w jednym łóżku (), a rodzice o tym doskonale wiedzą, w domu rodziców spaliśmy oddzielnie w ten sposób rodzice czują się komfortowo, nie ma żadnej spiny, a Wy przecież wytrzymacie te noc czy dwie

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4037166 9]Pokrywka to pokrywka. Do przykrycia służy i tyle.
Oryginalna może się zbić tak samo jak zwykła. Nie wiem gdzie szukać jakości w pokrywce. Garnek to rozumiem.
Aby średnica była dobra.[/QUOTE] widać jak życiowe podejścia u ludzi się różnią, nawet w kwestii pokrywki do garnka ...
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:15   #4933
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;40371631]Dziwię się, że robisz z tego problem. Co to za różnica jedna noc razem czy osobno? Zrób przyjemnośc rodzicom i tyle.[/QUOTE]

Nie robię z tego problemu, czuję się po prostu trochę skrzywdzona, bo siostra z takim samym stażem związku, w tym samym wieku, mogła spać razem ze swoim facetem, a ja nie. I to nie są zasady moich rodziców. No chyba, że obowiązują tylko mnie.
Przystałam na osobne spanie, nie robi mi to żadnej różnicy, ale dziwi mnie a)dlaczego moja siostra traktowana była inaczej
b)czy to działa na zasadzie "czego oczy nie widzą...", bo przecież wiedzą, że sypiamy ze sobą, uprawiamy seks, etc
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:27   #4934
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Nie robię z tego problemu, czuję się po prostu trochę skrzywdzona, bo siostra z takim samym stażem związku, w tym samym wieku, mogła spać razem ze swoim facetem, a ja nie. I to nie są zasady moich rodziców. No chyba, że obowiązują tylko mnie.
Przystałam na osobne spanie, nie robi mi to żadnej różnicy, ale dziwi mnie a)dlaczego moja siostra traktowana była inaczej
b)czy to działa na zasadzie "czego oczy nie widzą...", bo przecież wiedzą, że sypiamy ze sobą, uprawiamy seks, etc
Dalej nie bardzo rozumiem. Najwidoczniej Twoi rodzicie zmienili poglądy w przeciągu kilku ostatnich lat.

Zresztą opcji może być wiele. Może wiedzą, że uprawiacie seks, ale nie do końca im to odpowiada z jakichś tam powodów? No, ale przecież co mają powiedzieć: dziecko moje nie uprawiaj seksu?
Może się sparzyli na jakichś tam doświadczeniach z Twoją siostrą, dlatego z Tobą postępują surowiej. I tyle.
Edit: dodam jeszcze dość oczywistą myśl, że ty znasz swoich rodziców i możesz przypuszczać, dlaczego tak sie zachowują. My oczywiście nie. Ale jak widać inne dziewczyny akceptują tego typu zachowanie, zdając sobie sprawę z tego, że u siebie (na studiach,m czy gdziekolwiek indziej) żyją tak jak chcą, ale kiedy są w domu rodzinnym to stosują zasady rodziców. I póki zasady rodziców nie polegają na kanibalizmie czy rytualnych morderstwach, to naprawdę nie widzę sensu traktowania tego jako coś nad czym warto się jakoś wyjątkowo pochylać.

Edytowane przez 150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Czas edycji: 2013-04-18 o 13:36
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:39   #4935
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

poratujcie , szukam programu który przerobi mi napisy na takie cuda jak z załącznika
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:16   #4936
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez famka89 Pokaż wiadomość
poratujcie , szukam programu który przerobi mi napisy na takie cuda jak z załącznika
Photoshop wątpię, żeby był do tego jakiś gotowy program (chociaż się nie znam, bo używam wspomnianego psa).
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:27   #4937
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Photoshop wątpię, żeby był do tego jakiś gotowy program (chociaż się nie znam, bo używam wspomnianego psa).
też w to wątpię. zwłaszcza, że na pierwszy rzut oka to widać, że ktoś się pobawił brushami i teksturami (ew. jeszcze coś poprzestawiał w efektach warstw). przynajmniej ja bym tak zrobiła.

żadna czarna magia
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:50   #4938
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Zamawiam coś na allegro i wybieram: przesyłka kurierska. Muszę wybrać jeszcze metodę płatności, a do wyboru mam: przelew bankowy, konto payU, płatnosc online kartą pocztową.
Teraz nie rozumiem Kurierska tzn ze kurier przynosi towar do domu i mu płacę "do ręki" to po co mam wybierać jeszcze metodę płatności...?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:52   #4939
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez famka89 Pokaż wiadomość
poratujcie , szukam programu który przerobi mi napisy na takie cuda jak z załącznika
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Photoshop wątpię, żeby był do tego jakiś gotowy program (chociaż się nie znam, bo używam wspomnianego psa).
Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
też w to wątpię. zwłaszcza, że na pierwszy rzut oka to widać, że ktoś się pobawił brushami i teksturami (ew. jeszcze coś poprzestawiał w efektach warstw). przynajmniej ja bym tak zrobiła.

żadna czarna magia

a wg mnie da się i to w Wordzie

wystarczy sciągnąć jakąś czcionkę stąd (większośc jest free), wrzucić pobrany plik do windows->fonts i będzie nam się wyświetlać w czcionkach w wordzie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 15:56   #4940
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
wzmacnia mięsnie rąk i brzucha

lepiej jeździć codziennie
a nie wyszczupla też nóg? Jeśli chcę spalić "oponkę" z brzucha to rower stacjonarny mi w tym pomoże?
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:56   #4941
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Zamawiam coś na allegro i wybieram: przesyłka kurierska. Muszę wybrać jeszcze metodę płatności, a do wyboru mam: przelew bankowy, konto payU, płatnosc online kartą pocztową.
Teraz nie rozumiem Kurierska tzn ze kurier przynosi towar do domu i mu płacę "do ręki" to po co mam wybierać jeszcze metodę płatności...?
Widocznie nie jest pobraniowa, a wtedy musisz zapłacić wcześniej, a nie dopiero przy odbiorze.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:56   #4942
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Zamawiam coś na allegro i wybieram: przesyłka kurierska. Muszę wybrać jeszcze metodę płatności, a do wyboru mam: przelew bankowy, konto payU, płatnosc online kartą pocztową.
Teraz nie rozumiem Kurierska tzn ze kurier przynosi towar do domu i mu płacę "do ręki" to po co mam wybierać jeszcze metodę płatności...?
Nie, przesyłka kurierska, tzn. że towar dostaniesz kurierem, a nie pocztą. Więc zazwyczaj szybciej.
Ale płacisz przelewem.

Dopiero przesyłka kurierska ZA POBRANIEM oznacza, że płacisz przy odbiorze.
Ale nie każdy sprzedawca umożliwia wysyłki za pobraniem, a inni robią ograniczenia w postaci wymogu np. 10 pozytywnych komentarzy, zanim wyślą do Ciebie paczkę za pobraniem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:57   #4943
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Zamawiam coś na allegro i wybieram: przesyłka kurierska. Muszę wybrać jeszcze metodę płatności, a do wyboru mam: przelew bankowy, konto payU, płatnosc online kartą pocztową.
Teraz nie rozumiem Kurierska tzn ze kurier przynosi towar do domu i mu płacę "do ręki" to po co mam wybierać jeszcze metodę płatności...?
Przesyłka kurierska wcale nie oznacza przesyłki za pobraniem
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:59   #4944
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

eh lipa cięzko mi z tym idzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (25,3 KB, 39 załadowań)
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:01   #4945
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
a nie wyszczupla też nóg? Jeśli chcę spalić "oponkę" z brzucha to rower stacjonarny mi w tym pomoże?

no jasne że wyszczupla nogi dla mnie było to tak oczywiste, ze to pominęłam

na 'oponkę' rower jest świetny, bo należy do grupy aerobów, czyli ćwiczeń, które w najefektywniejszy sposób spalają tłuszcz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:01   #4946
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
a wg mnie da się i to w Wordzie

wystarczy sciągnąć jakąś czcionkę stąd (większośc jest free), wrzucić pobrany plik do windows->fonts i będzie nam się wyświetlać w czcionkach w wordzie
normalnie Cie kocham
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:03   #4947
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Pytanie kulinarne

Nigdy nie robiłam sosu do mięsa Jutro będę piec w rękawie karkówkę dzisiaj zamarynowaną. Zapewne trochę się z niej wytopi podczas pieczenia. Jak mam to później zrobić, żeby wyszedł sosik, a nie tylko taka woda/tłuszcz smakowy?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:08   #4948
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez famka89 Pokaż wiadomość
normalnie Cie kocham
chociaż ktoś
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:11   #4949
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Widocznie nie jest pobraniowa, a wtedy musisz zapłacić wcześniej, a nie dopiero przy odbiorze.
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie, przesyłka kurierska, tzn. że towar dostaniesz kurierem, a nie pocztą. Więc zazwyczaj szybciej.
Ale płacisz przelewem.

Dopiero przesyłka kurierska ZA POBRANIEM oznacza, że płacisz przy odbiorze.
Ale nie każdy sprzedawca umożliwia wysyłki za pobraniem, a inni robią ograniczenia w postaci wymogu np. 10 pozytywnych komentarzy, zanim wyślą do Ciebie paczkę za pobraniem.
Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Przesyłka kurierska wcale nie oznacza przesyłki za pobraniem

dziekuje
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 17:43   #4950
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
no jasne że wyszczupla nogi dla mnie było to tak oczywiste, ze to pominęłam

na 'oponkę' rower jest świetny, bo należy do grupy aerobów, czyli ćwiczeń, które w najefektywniejszy sposób spalają tłuszcz
o to to, nogi i brzuch zaraz się biorę do roboty
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.