Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 16:09   #4951
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
nie pamietam ile lat biegam-serio(z kilkanaście?),i prawie nie pamiętam ile mam lat (41)

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------


następnym razem musimy się umówić z boksach startowych
Koniecznie!!! Za mną już chodzi jakiś półmaraton Planujesz jakieś zawody na początku lata?

Właśnie sobie przeanalizowałam międzyczasy i prawie latam pod sufitem z zadowolenia, bo z wychodzi mi, że biegnąc na sporym na luzie i oszczędzając siły połówkę zrobiłam w jakieś 2:20-2.21 (biegam bez zegarka ani niczego, liczyłam z czasów zapisanych na stronie z pomiaru na 15 i 25 km), a miesiąc temu dając z siebie absolutnie wszystko na półmaratonie wyciągnęłam raptem kilka minut lepszy czas
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 16:30   #4952
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Doradźcie mi, dziewczyny... Bo bieganie bieganiem, ale chciałabym jeszcze robić coś w domu, szczególnie na uda i pośladki. Nie chcę zrzucać wagi, chcę zgubić tłuszczyk (i cellulit), który mam tak naprawdę tylko w tych dwóch miejscach już. W mojej rodzinie uda zawsze były obtłuszczone, teraz biorę jeszcze tabletki anty (i od nich wziął się cellulit). 2 miesiące temu zmieniłam dietę na zdrową, piję dużo wody, zielonej herbaty, wywaliłam sztuczny cukier i alkohol całkowicie, poza tym właściwie jem wszystko, z przewagą warzyw i porządnej porcji owoców raz dziennie (które dostarczają mi cukry).
Także biegam sobie, choć na razie powoli przyzwyczajam organizm do ruchu i myślę, co mogłabym jeszcze robić dodatkowo. W bieg wplatam serie z wysokim podnoszeniem kolan, na mojej trasie są też niewysokie schody, po których wbiegam i zbiegam unosząc kolana wysoko, robię to również seriami (mijam te schody 4x podczas biegu i wtedy powtarzam ćwiczenie 5x).
Co mogę do tego dołożyć?
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 16:35   #4953
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Doradźcie mi, dziewczyny... Bo bieganie bieganiem, ale chciałabym jeszcze robić coś w domu, szczególnie na uda i pośladki. Nie chcę zrzucać wagi, chcę zgubić tłuszczyk (i cellulit), który mam tak naprawdę tylko w tych dwóch miejscach już. W mojej rodzinie uda zawsze były obtłuszczone, teraz biorę jeszcze tabletki anty (i od nich wziął się cellulit). 2 miesiące temu zmieniłam dietę na zdrową, piję dużo wody, zielonej herbaty, wywaliłam sztuczny cukier i alkohol całkowicie, poza tym właściwie jem wszystko, z przewagą warzyw i porządnej porcji owoców raz dziennie (które dostarczają mi cukry).
Także biegam sobie, choć na razie powoli przyzwyczajam organizm do ruchu i myślę, co mogłabym jeszcze robić dodatkowo. W bieg wplatam serie z wysokim podnoszeniem kolan, na mojej trasie są też niewysokie schody, po których wbiegam i zbiegam unosząc kolana wysoko, robię to również seriami (mijam te schody 4x podczas biegu i wtedy powtarzam ćwiczenie 5x).
Co mogę do tego dołożyć?
Nic nie mozesz, bo zaburzasz naturalna prace organizmu tabletkami. Chycbys stanela na glowie i zatupala uszami nic ci nie pomoze .Celulit i galarete masz od zlej gospodarki hormonalnej, a te masz od tabletek. Organizm to delikatna maszyneria, dziala najlepiej w okreslonych optymalnych warunkach. Zaburzasz te warunki tabletkami i tyle. Ja wiem ,ze tu sie zaraz pojawi pewnie 100 wypowiedzi, ze tabletki nie szkodza. To jest osobna dyskusja. natomiast tabletki COS zmieniaja, bo gdyby nie zmienialy to bys ich nie brala, co nie ? No i zmienily ci wyglad pupencji tez. Taka prawda
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 16:44   #4954
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez justine_08 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=sRcg5vjby8s dziewczyny pooglądajcie, 3:35 różnimy się od zwykłego człowieka na szczęście nie zarzucam nogami na boki tylko problemy z rękoma mam :| tak przykurczone są gdy biegam :| popracuję nad tym i obiecuję poprawę
Super film instruktażowy Dobrze, że obejrzałam go dzisiaj rano Ja też mam tendencje do dziwnych kobiecych wymachów rękami Dobrze, że zobaczyłam filmik to podczas dzisiejszego biegu kontrolowałam się


Tak się cieszę z każdego biegu Myslałam, że juz nigdy mi się nie uda, ale coraz bardzie zaczynam wierzyć, że wszystko jest możliwe
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 17:12   #4955
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Nic nie mozesz, bo zaburzasz naturalna prace organizmu tabletkami. Chycbys stanela na glowie i zatupala uszami nic ci nie pomoze .Celulit i galarete masz od zlej gospodarki hormonalnej, a te masz od tabletek. Organizm to delikatna maszyneria, dziala najlepiej w okreslonych optymalnych warunkach. Zaburzasz te warunki tabletkami i tyle. Ja wiem ,ze tu sie zaraz pojawi pewnie 100 wypowiedzi, ze tabletki nie szkodza. To jest osobna dyskusja. natomiast tabletki COS zmieniaja, bo gdyby nie zmienialy to bys ich nie brala, co nie ? No i zmienily ci wyglad pupencji tez. Taka prawda
Nie no, zdaje sobie sprawę, że cellu nie zgubie w 100%, ale czy to znaczy, że biorąc tabletki jestem skazana na tłuszcz i brak jakiejkolwiek rzeźby na nogach...? Chyba nie.
Tabsy biorę głównie ze względu na PCOS, także nawet gdybym je odstawiła, moja gospodarka hormonalna nie byłaby 'normalna'...
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 17:29   #4956
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Koniecznie!!! Za mną już chodzi jakiś półmaraton Planujesz jakieś zawody na początku lata?

Właśnie sobie przeanalizowałam międzyczasy i prawie latam pod sufitem z zadowolenia, bo z wychodzi mi, że biegnąc na sporym na luzie i oszczędzając siły połówkę zrobiłam w jakieś 2:20-2.21 (biegam bez zegarka ani niczego, liczyłam z czasów zapisanych na stronie z pomiaru na 15 i 25 km), a miesiąc temu dając z siebie absolutnie wszystko na półmaratonie wyciągnęłam raptem kilka minut lepszy czas
w maju:4starty,w czerwcu nic a w lipcu 13.07 15km w Kociewskim Biegu Turystycznym 4 Jezior-polecam co do zawodów to pisz śmialo na prv
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:03   #4957
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Doradźcie mi, dziewczyny... Bo bieganie bieganiem, ale chciałabym jeszcze robić coś w domu, szczególnie na uda i pośladki. Nie chcę zrzucać wagi, chcę zgubić tłuszczyk (i cellulit), który mam tak naprawdę tylko w tych dwóch miejscach już. W mojej rodzinie uda zawsze były obtłuszczone, teraz biorę jeszcze tabletki anty (i od nich wziął się cellulit). 2 miesiące temu zmieniłam dietę na zdrową, piję dużo wody, zielonej herbaty, wywaliłam sztuczny cukier i alkohol całkowicie, poza tym właściwie jem wszystko, z przewagą warzyw i porządnej porcji owoców raz dziennie (które dostarczają mi cukry).
Także biegam sobie, choć na razie powoli przyzwyczajam organizm do ruchu i myślę, co mogłabym jeszcze robić dodatkowo. W bieg wplatam serie z wysokim podnoszeniem kolan, na mojej trasie są też niewysokie schody, po których wbiegam i zbiegam unosząc kolana wysoko, robię to również seriami (mijam te schody 4x podczas biegu i wtedy powtarzam ćwiczenie 5x).
Co mogę do tego dołożyć?
Na pośldaki Mel B. jest dobra (wspominałyśmy parę wcześniej o niej) d tego jakieś przysiady, spróbuj tez skakankę a może kup też sobie jakieś kremy ujędrniające i rozgrzewające przed treningami? One też coś dają, nie duże, ale lepszy rydz niż nic
__________________
MATURA 2014:
- podstawowa matematyka
- podstawowy polski
- rozszerzona chemia
- podstawowy i rozszerzony angielski


AGH, WAT, Politechnika Rzeszowska

http://www.youtube.com/watch?v=SRvCvsRp5ho
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 00:02   #4958
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Nie no, zdaje sobie sprawę, że cellu nie zgubie w 100%, ale czy to znaczy, że biorąc tabletki jestem skazana na tłuszcz i brak jakiejkolwiek rzeźby na nogach...? Chyba nie.
Tabsy biorę głównie ze względu na PCOS, także nawet gdybym je odstawiła, moja gospodarka hormonalna nie byłaby 'normalna'...
To wal zelazo, trening silowy.
Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Koniecznie!!! Za mną już chodzi jakiś półmaraton Planujesz jakieś zawody na początku lata?

Właśnie sobie przeanalizowałam międzyczasy i prawie latam pod sufitem z zadowolenia, bo z wychodzi mi, że biegnąc na sporym na luzie i oszczędzając siły połówkę zrobiłam w jakieś 2:20-2.21 (biegam bez zegarka ani niczego, liczyłam z czasów zapisanych na stronie z pomiaru na 15 i 25 km), a miesiąc temu dając z siebie absolutnie wszystko na półmaratonie wyciągnęłam raptem kilka minut lepszy czas
Ja bym Ci radzila teraz robic predkosc, przebiezki, zmiany tempa itd. Juz wiesz, ze sie mozesz przeczolgac przez 21 km. teraz zeby to bylo bardziej przyjemne
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:53   #4959
ZosiaSssamosia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

wczoraj 4.23 km w 30 km
ZosiaSssamosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 10:14   #4960
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Ja bym Ci radzila teraz robic predkosc, przebiezki, zmiany tempa itd. Juz wiesz, ze sie mozesz przeczolgac przez 21 km. teraz zeby to bylo bardziej przyjemne
Mam wrażenie, że u mnie wszystko leży i kwiczy do tego stopnia, że nie wiadomo, co robić!!!

Myślisz, że raz na tydzień interwały 1k biegu/1km truchtu + raz na tydzień przebieżki: 60 kroków/przestać umierać/powtórzyć, jako trening na szybkość będą ok? Czy mam biec z maksymalna prędkością, tak żeby wypluwać płuca, czy poniżej maksymalnej?

Przez ostatni miesiąc za Twoją radą starałam się głównie pilnować techniki (skutek jakiś jest, ale jeszcze bardzo dużo pracy przede mną) i trochę wplotłam siły biegowej, jakieś delikatne podbiegi na bieżni, bo jedyna górka w okolicy do niedawna była potwornie zabłocona, troszkę sztangi, ale raczej na lekko póki co (jeśli Ismenkusia ma kota, to jej kot pewnie podnosi tyle na ogonie ) i mam wrażenie, że to najlepiej zadziałało - no niestety u mnie problemem jest nadwaga i nogi muszą mieć sporo siły na dźwiganie mojej dużo za dużej osoby.

Gdzieś mi uciekł link, ale jakieś dwa tyg. temu na którymś z portali był fajny artykuł, że ćwiczenie siły biegowej zapobiega szuraniu i zwiększa tempo, bo silniejsze nogi biegacz podnosi dużo wyżej i to się przekłada na szybkość. Znajdę to wrzucę

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
w maju:4starty,w czerwcu nic a w lipcu 13.07 15km w Kociewskim Biegu Turystycznym 4 Jezior-polecam co do zawodów to pisz śmialo na prv
Ok
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 12:45   #4961
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

20 min za mną (bieg i szybki marsz)

mam takie pytanie: czy swędzą was uda i pośladki w trakcie biegu? dziś okropnie mnie wszystko swędziało i myślałam, że zadrapię się na śmierć dodam, że zwykle biegam w obcisłych spodniach typu legginsy, a dziś miałam trochę luźniejsze spodnie, podobne do pumpów
liven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 12:54   #4962
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
20 min za mną (bieg i szybki marsz)

mam takie pytanie: czy swędzą was uda i pośladki w trakcie biegu? dziś okropnie mnie wszystko swędziało i myślałam, że zadrapię się na śmierć dodam, że zwykle biegam w obcisłych spodniach typu legginsy, a dziś miałam trochę luźniejsze spodnie, podobne do pumpów
Ja tak mam w jednych spodniach, ale typu obcislego, Fila. takie sliskie z lycry. Nienawidze ich i uzywam ich juz tylko do jazdy na rowerze.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 13:06   #4963
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Nie wiem czy to wasze rejony, ale zapraszam na
Maraton Puszczy Goleniowskiej 28 kwietnia w godz 10-16
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 13:12   #4964
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

te, w których dziś biegałam są w 96% zrobione z wiskozy, także to wiele wyjaśnia
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 15:16   #4965
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to wasze rejony, ale zapraszam na
Maraton Puszczy Goleniowskiej 28 kwietnia w godz 10-16
Oh muj borze! brzmi super, az sie rozmarzylam. Szkoda, ze nie moje rejony. o jakies kilkanascie tysiecy kilometrow....
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:13   #4966
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
20 min za mną (bieg i szybki marsz)

mam takie pytanie: czy swędzą was uda i pośladki w trakcie biegu? dziś okropnie mnie wszystko swędziało i myślałam, że zadrapię się na śmierć dodam, że zwykle biegam w obcisłych spodniach typu legginsy, a dziś miałam trochę luźniejsze spodnie, podobne do pumpów
Jak biegałam w legginsach miałam to samo denerwujące jest to -.- więc zmieniłam na zwykłe dresy

Dziewczyny, poradźcie mi :P jak mam biec przez 30 minut żeby biec i nie robić żadnych przerw? Zazwyczaj biegam truchtem i jest ok, ale to było z przerwami... A zależy mi na tym aby nie przerywać a wolę się dziś zapytać bo jutro będzie za późno
__________________
MATURA 2014:
- podstawowa matematyka
- podstawowy polski
- rozszerzona chemia
- podstawowy i rozszerzony angielski


AGH, WAT, Politechnika Rzeszowska

http://www.youtube.com/watch?v=SRvCvsRp5ho
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:19   #4967
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

jakiej muzyki słuchacie w trakcie biegania?
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:20   #4968
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

żadnej ale może jutro sobie włączę żeby się nie dłużyło

<-- avatar
__________________
MATURA 2014:
- podstawowa matematyka
- podstawowy polski
- rozszerzona chemia
- podstawowy i rozszerzony angielski


AGH, WAT, Politechnika Rzeszowska

http://www.youtube.com/watch?v=SRvCvsRp5ho
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:23   #4969
Ettel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
jakiej muzyki słuchacie w trakcie biegania?
Takiej samej jaka słucham podczas innych czynności czyli jest to rock lub blues
Jak słucham czystego głosu Maćka Balcara to mogę daleko biegać

W tym tygodniu jeszcze nie biegałam masakra ale nie mam kompletnie czasu ani siły na to
Ettel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 18:29   #4970
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
jakiej muzyki słuchacie w trakcie biegania?
Mi się najlepiej biega przy rapie i reggae, chociaż kłóci się to z moim avkiem
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:40   #4971
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

witajcie, jeszcze nie biegam, ale bardzo chcę zacząc- właściwie pobiegłabym chociaż teraz, ale póki co kontuzja mi nie pozwala

w każdym badz przypadku za 2 tygodnie do miesiąca chcę już odbyc pierwszy bieg, mam za sobą juz zakup butów i wybór programu treningowego. i tu pojawia się pytanie: czy jest jakaś aplikacja (najlepiej na iphone) która w czasie biegu informowała by, że minął czas marszu czy biegu?
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:49   #4972
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Rubella Pokaż wiadomość
witajcie, jeszcze nie biegam, ale bardzo chcę zacząc
hej, powodzenia
Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
jakiej muzyki słuchacie w trakcie biegania?
najczęściej śpiewu ptaków
Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to wasze rejony, ale zapraszam na
Maraton Puszczy Goleniowskiej 28 kwietnia w godz 10-16
brzmi kusząco
Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
mam takie pytanie: czy swędzą was uda i pośladki w trakcie biegu? dziś okropnie mnie wszystko swędziało i myślałam, że zadrapię się na śmierć dodam, że zwykle biegam w obcisłych spodniach typu legginsy, a dziś miałam trochę luźniejsze spodnie, podobne do pumpów
organicznie nie znoszę legginsów, rajstop i niczego obcisłego na nogach. spodnie tylko dresowe, latem krótkie spodenki
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:22   #4973
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;40474832]Mi się najlepiej biega przy rapie i reggae, chociaż kłóci się to z moim avkiem [/QUOTE]
oj kłóci kłóci uwielbiam przy IM biegać
Cytat:
Napisane przez justine_08 Pokaż wiadomość
żadnej ale może jutro sobie włączę żeby się nie dłużyło

<-- avatar
polecasz jakiś zespół z 'Twoich ulubionych'?
Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
jakiej muzyki słuchacie w trakcie biegania?
u mnie najczęściej leci mieszkanka rocka, metalu czasem coś innego się zahaczy.
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:32   #4974
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
oj kłóci kłóci uwielbiam przy IM biegać

polecasz jakiś zespół z 'Twoich ulubionych'?

u mnie najczęściej leci mieszkanka rocka, metalu czasem coś innego się zahaczy.
Bon Jovi Kiss i normalnie Alice Cooper
słucham Linkin Park'a, ale tylko do płyty 'Minutes to midnight' popsuli się strasznie od 2007 roku, tzn. nie odpowiada mi ich muzyka :| jakieś takie brzmienia jak na dyskotece jakiejś Iron Maiden są spoko, ale to już trash metal, tak samo Metallica i Judas Priest jak widzisz, same lata 80-te trash'owych zespołów tak często nie słucham, mam tylko po parę ich ulubionych piosenek

Jeszcze lubię Papa Roach
__________________
MATURA 2014:
- podstawowa matematyka
- podstawowy polski
- rozszerzona chemia
- podstawowy i rozszerzony angielski


AGH, WAT, Politechnika Rzeszowska

http://www.youtube.com/watch?v=SRvCvsRp5ho

Edytowane przez justine_08
Czas edycji: 2013-04-24 o 19:38
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:38   #4975
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez justine_08 Pokaż wiadomość
Bon Jovi Kiss i normalnie Alice Cooper
słucham Linkin Park'a, ale tylko do płyty 'Minutes to midnight' popsuli się strasznie od 2007 roku, tzn. nie odpowiada mi ich muzyka :| jakieś takie brzmienia jak na dyskotece jakiejś Iron Maiden są spoko, ale to już trash metal, tak samo Metallica i Judas Priest jak widzisz, same lata 80-te trash'owych zespołów tak często nie słucham, mam tylko po parę ich ulubionych piosenek
bo w tych latach to była muzyka..
IMO ofc..
otatnio mnie naszło na Panterę, Avenged Sevenfold, Stone Sour o i Rammstein
starałam się biegać przy AC/DC ale ni cholerki
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:48   #4976
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
bo w tych latach to była muzyka..
IMO ofc..
otatnio mnie naszło na Panterę, Avenged Sevenfold, Stone Sour o i Rammstein
starałam się biegać przy AC/DC ale ni cholerki
No dokładnie :| a co się na koncertach działo... Jeju szkoda że nie było mi dane życie w tamtych czasach :/

Def Leppard i Europe są jeszcze fajni a AC/DC znam tylko Highway to hell
__________________
MATURA 2014:
- podstawowa matematyka
- podstawowy polski
- rozszerzona chemia
- podstawowy i rozszerzony angielski


AGH, WAT, Politechnika Rzeszowska

http://www.youtube.com/watch?v=SRvCvsRp5ho
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:34   #4977
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
jakiej muzyki słuchacie w trakcie biegania?
zadnej. Lepiej jest biegac bez. Latwiej trzymac rytm.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:29   #4978
Selbstmordversuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 40
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Hej!
Mam za sobą pierwszy dzień według tego planu treningowego:
http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy
Następny w czwartek Będę biegać ok. 21:00 (a rano chodzę na siłkę )
Na szczęście mam blisko boisko, które należy do jakiegoś tam liceum
i bez problemu da się tam pobiegać.
Mam nadzieję, że będę systematyczna i tego możecie mi życzyć!
Biegam z przyjacielem, więc jest raźniej i nawzajem się dopingujemy
Selbstmordversuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:14   #4979
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

mi legginsy zaczynaja juz przeszkadzac. po biegu jestem tak spocona, ze ledwo daje rade je sciagnac, sa tak przyklejone do nog...

wczoraj ja i TZ w krotkim rekawku i pocilismy sie jak swinie, a w drodze powrotnej widzielismy taka jedna co chodzi biegac w dlugich legginsach (pewnie zimowych), bluza z dlugim rekawem i na to pikowana kamizelka ja bym tak padla...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:18   #4980
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Moda przede wszystkim

Ja na siłowni widuję faceta, który pomimo że tam jest ostra parówa cały czas ćwiczy w długiej, grubej bluzie Nie wiem co on chce osiągnąć, bo widać że fajnie zbudowany, wstydzić się więc nie musi... Dziwne to.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.