Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 12:31   #4951
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ja największą część zapasów oddałam w wakacje. Po prostu okres wyjazdów do dalszej rodziny i miałam prezenty. Jesienią twardo postanowiłam, że z kasą dużo gorzej i nie ma też sensu. Wyrzuciłam końcówki, których nie byłam w stanie zużyć i pierwszy raz przejaśniało. Na półce teraz są tylko te w bieżącym użyciu. Wszystko x 2 - 2 balsamy, 2 żele, krem na dzień, krem na noc Trochę dużo wód, ale to dlatego, że w grudniu dostałam 3 w prezencie, ale to schodzi. Zależnie od nastroju. Mam też w użyciu kosmetyki YR, które skończę i których więcej nie kupię.

3 zafoliowane wody są w zapasie i więcej nie posiadam. Z kolorówki mam tylko w bieżącym użyciu, zapasy są bardzo skromne i takie, że wiem, iż potrzebuję w najbliższym czasie.

Ze styczniowej paczki bardzo się ucieszyłam. Zero zbędnych produktów (może po za żelem-prezentem, ale będzie dla dziecka, bo on po mamie alergik, a te są bardzo łagodne).

W lutym może skorzystam z oferty na urodziny. Na pewno nic nie zamawiam, bo nic nie potrzebuję.

Myślę, że zakupy też są podyktowane pieniędzmi. My teraz żyjemy skromniej, więc głupio by mi było kupować "dla zachcianki". Styczniową paczkę opłacił mi mąż i dokładnie mu wyjaśniłam co i po co kupuję. Taka analiza się przydaje. Na pewno strzałem w 10 był olejek do masażu TdH i jak będzie dobra promocja, to go dokupię, bo coś szybko się kończy
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 13:39   #4952
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Na pewno strzałem w 10 był olejek do masażu TdH i jak będzie dobra promocja, to go dokupię, bo coś szybko się kończy
Zgadzam sie to jeden z moich ulubiencow w rosku. Cala serię bardzo lubię, i czatuję na dobre kody z nimi.
Zapasów różnych mam dużo, ale to co mam to jest w uzyciu, więc bez specjalnych wyrzutów trzymam , a z kolei nie chce mi się zamawiać bo nic nie potrzebuje i co najważniejsze nowości kompletnie mi nie leżą
Jeśli równie popłuczynowe będą letnie premiery to nie zamierzam żadnych flaszek kupować .
Udało mi się pozbyć 3 flaszek rośkowych i cieszy że już nie musi koleć mnie w oczy. No opanowałam nadmiary rośkowe tego co nie lubię pozbyłam się, kremy powydawałam i zużywam to co lubię.
Więc jest dobrze


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wymiana raczej nie pomaga w zmniejszeniu zapasów.
Ostrzegałam na samym początku.

Nie ma sensu wymieniać się na coś nieciekawego ani sprzedawać na allegro na licytacjach za grosze.
Po prostu zrób sobie odwyk od tego forum. Całkowity szlaban, a zapasy szybko zużyjesz.
Cosmetix o ile sie z Toba zgadzam w wiekszosci postów, tak teraz nie
Warto się pozbyć czegoś jeśli wiesz że nie jest do Twojej cery, masz inne ulubione itd.. bo to leży w szafkach poupychane i się starzeje...a to nie depozyt bankowy
W kwestii pozbycia się na allegro, ja się pozbyłam "za grosze" i nie załuje. Z resztą też czasem udało mi się coś kupić na alle więc to jest loteria. Więc ja się pozbyłam bo uważam że każdy sposób dobry, kupowane było w większości z kodami, nie będę się bić o parę złotych a ulga pozbycia się nietrafów od razu większa.

Nie chce nikomu serwować złotych rad, ale pisze o sobie. Podobnie zrobiłam duzy remanent w ciuchach, pozbyłam sie tony ciuchów, które miałam załozone raz czy dwa a zajmowały masę miejsca.Wywaliłam, odsprzedałam,wymieniłam, podarowałam i ulga ogromna



Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Cosmetix nie ma co demonizować zapasów . Ja się akurat cieszę, że mam zapas kosmetyków które używam, kupuję jak są naprawdę dobre kody. Teraz w e-sklepie są beznadziejne prezenty, wiem że raczej nie będę nic zamawiać w lutym.

Xandrine co do wymiany to jest to średni pomysł jeżeli chcesz się pozbyć nadmiaru kosmetyków. Raz, że ciężko znaleźć u chętnej na wymianę coś sensownego i przydatnego, dwa że dodatkowo trzeba jeszcze za wysyłki zapłacić . Jak dla mnie to już lepiej wystawić na allegro, nawet od złotówki zalegające rzeczy. I nie oszukujmy się, za gratisowy krem z YR nie dostaniemy 100zł ani ekwiwalentu na wymiance o takiej wartości.



Zgadzam się
Hejnarka zgadzam się w 100% z Twoim zdaniem. Warto mieć to co się zuzyje czy ulubieńców, ale zalegacze trzeba usunąc.
Na targowisku siedzą takie same wizażanki, które też mogą kupic z kodami i dostać gratisy więc szału nie ma jeśli się oferuje ogólnodostępnego rośka, a raczej chodzi o to by upłynnic bez miesiecznej debaty o żelu

Edytowane przez umman
Czas edycji: 2015-01-24 o 14:01
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 14:14   #4953
bubble
Raczkowanie
 
Avatar bubble
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

A ja zauwazylam jakis czas temu, ze z rochera najbardziej lubie zele pod prysznic, moje kolezanki tak samo. Teraz jak cos zamawiam to same zele wlasnie Mimo tego, ze wychodzi ich mnostwo w zamowieniu to zawsze znajda sie chetni, zeby odkupic (jdm wychodzi po ok. 4zl w promocjach -100zl albo -50%). U mnie w domu tez sporo zeli sie zuzywa. Dzieki temu nie mam wyrzutow sumienia gdy robie zamowienia Z gratisow wybieram albo to, co mi, TZtowi czy komus innemu z bliskich sie przyda, albo cos niekosmetycznego - moj pies uwielbia kocyki rosiowe, mama kosmetyczki, a przyjaciolka torby weekendowe.
Tez kiedys zamawialam perfumy, balsamy czy kremy, bo tanio wychodzily, ale na szczescie sie opanowalam zanim utonelam w zapasach
bubble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 14:19   #4954
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Noszę dziś CuE Intense i pachnie przecudnie. Tak cudownie pachnie, choć nie lubię kwiatowych zapachów, on jest przecudowny. zupełnie inny zapach niż klasyczna CuE
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 14:40   #4955
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Noszę dziś CuE Intense i pachnie przecudnie. Tak cudownie pachnie, choć nie lubię kwiatowych zapachów, on jest przecudowny. zupełnie inny zapach niż klasyczna CuE

Dla mnie pachnie pralinkowo.
Mam 15stkę do torebki i jakoś nie mogę zużyć, o ile na początku byłam zachwycona, teraz jest dla mnie migrenogenny.
Może to wpływ ciąży i organizm teraz toleruje tylko bardzo delikatne zapachy zaczynając na perfumach a kończąc na żelach do kąpieli.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 14:53   #4956
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dla mnie pachnie pralinkowo.
Mam 15stkę do torebki i jakoś nie mogę zużyć, o ile na początku byłam zachwycona, teraz jest dla mnie migrenogenny.
Może to wpływ ciąży i organizm teraz toleruje tylko bardzo delikatne zapachy zaczynając na perfumach a kończąc na żelach do kąpieli.
Tak, ciąża zmienia sposób w jaki reagujemy na zapachy.
Miałam kiedyś do czynienia z kobietą, której ciąża tak zmieniła wrażliwość na zapach, że nie mogła wytrzymać w biurze z osobami noszącymi na sobie jakiekolwiek perfumy. Zaczęło się to u niej w ciąży i 3 lata po urodzenia dziecka nadal tak miała.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 15:12   #4957
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Noszę dziś CuE Intense i pachnie przecudnie. Tak cudownie pachnie, choć nie lubię kwiatowych zapachów, on jest przecudowny. zupełnie inny zapach niż klasyczna CuE
przy najbliższej okazji zamawiam je klasyczne nie przypadły mi do gustu a skoro piszesz, że pachną zupełnie inaczej to...
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 15:23   #4958
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
przy najbliższej okazji zamawiam je klasyczne nie przypadły mi do gustu a skoro piszesz, że pachną zupełnie inaczej to...
Teraz tak czytam to, co napisałam o tych perfumach i się śmieje, bo w sumie mogłam napisać tylko 'przecudowne'. Jak narazie jestem pod wrażeniem i słabo u mnie z opisaniem ich, ale są niby delikatne a jednak intensywne muszę je jeszcze trochę ponosić, żeby powiedzieć coś więcej

Edytowane przez navioe
Czas edycji: 2015-01-24 o 15:31
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 15:46   #4959
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Na pewno strzałem w 10 był olejek do masażu TdH i jak będzie dobra promocja, to go dokupię, bo coś szybko się kończy
Tradition de Hammam? Mam taki ze 2 razy użyty i czekający na chętnych. Z radością bym się go pozbyła, nawet gratis, obawiam się tylko, że daleko mieszkamy
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:40   #4960
vova091281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

jaki prezent niespodzianka teraz? Może ktoś wie?
vova091281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 17:00   #4961
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Witam
Piszecie, że ostatnimi czasy nie robicie już tak często zamówień w YR. W moim przypadku jest dokładnie to samo. Jeszcze rok temu często można było dostać dużo lepsze gratisy, lepsze kody. Zamówienia robiłam często i każdy był okazją. Ostatnio jednak kody wydają mi się coraz mniej opłacalne
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 17:32   #4962
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Cosmetix o ile sie z Toba zgadzam w wiekszosci postów, tak teraz nie
Warto się pozbyć czegoś jeśli wiesz że nie jest do Twojej cery, masz inne ulubione itd.. bo to leży w szafkach poupychane i się starzeje...a to nie depozyt bankowy
W kwestii pozbycia się na allegro, ja się pozbyłam "za grosze" i nie załuje. Z resztą też czasem udało mi się coś kupić na alle więc to jest loteria. Więc ja się pozbyłam bo uważam że każdy sposób dobry, kupowane było w większości z kodami, nie będę się bić o parę złotych a ulga pozbycia się nietrafów od razu większa.

Nie chce nikomu serwować złotych rad, ale pisze o sobie. Podobnie zrobiłam duzy remanent w ciuchach, pozbyłam sie tony ciuchów, które miałam załozone raz czy dwa a zajmowały masę miejsca.Wywaliłam, odsprzedałam,wymieniłam, podarowałam i ulga ogromna




Hejnarka zgadzam się w 100% z Twoim zdaniem. Warto mieć to co się zuzyje czy ulubieńców, ale zalegacze trzeba usunąc.
Na targowisku siedzą takie same wizażanki, które też mogą kupic z kodami i dostać gratisy więc szału nie ma jeśli się oferuje ogólnodostępnego rośka, a raczej chodzi o to by upłynnic bez miesiecznej debaty o żelu
To nie o to chodzi, żeby kisić kosmetyki, ale sprzedaż czy wymiana pochłania dużo czasu, dlatego wolę oddać po prostu komuś w prezencie.

Polityka firmy coraz bardziej mnie martwi. Obniżanie jakości na każdym kroku.

Dzisiaj test porównawczy nowej zielonej herbaty UMAJ EdT i starej FV EdC. I co się okazuje? Stara woda kolońska trwalsza od nowej wody toaletowej o 3 godziny. W nowej przebija jakaś sfermentowana nuta, ale zarazem szybko znika.

No cóż - sprawdziły się najgorsze przewidywania:
kompozycja zmieniona
pojemność mniejsza
trwałość gorsza

Powoli nie mam po co zaglądać do YR.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-24 o 17:46
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 17:36   #4963
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To nie o to chodzi, żeby kisić kosmetyki, ale sprzedaż czy wymiana pochłania dużo czasu, dlatego wolę oddać po prostu komuś w prezencie.

Polityka firmy coraz bardziej mnie martwi. Obniżanie jakości na każdym kroku.

Dzisiaj test porównawczy nowej zielonej herbaty UMAJ EdT i starej FV EdC. I co się okazuje? Stara woda kolońska trwalsza od nowej wody toaletowej o 3 godziny. W nowej przebija jakaś sfermentowana nuta, ale zarazem szybko znika.

No cóż - sprawdziły się przewidywania:
kompozycja zmieniona
pojemność mniejsza
trwałość gorsza

Powoli nie mam po co zaglądać do YR.
Mam takie same przemyślenia
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:11   #4964
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;49911886]Tradition de Hammam? Mam taki ze 2 razy użyty i czekający na chętnych. Z radością bym się go pozbyła, nawet gratis, obawiam się tylko, że daleko mieszkamy[/QUOTE]

Bardzo chętnie pokryję koszty przesyłki, jeśli to nie jest dla Ciebie kłopot. Ewentualnie mogę się za coś zamienić, ale zostały mi praktycznie same żele z YR.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:12   #4965
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ile razy już czytałam te narzekania na YR (i sama pewnie też niemało psioczyłam)...

Przejrzałam swoje zapasy. Najwięcej mam gratisowych kremów (4) i wód (5: CuEI, CuEH, VN, MdB i wanilia BIO czy jak jej tam). Zachomikowałam też 4 maseczki TdH (bo miały być wycofywane...) i 3 wody Werbena (tu poszalałam). Żele "tylko" 4 (ryż, werbena, limitka która była gratisem i gruszka), reszta kosmetyków w pojedynczych egzemplarzach. Z kolorówki mam 1 tusz VV (gratis), 1 korektor, 1 pomadkę GR (gratis) i 1 błyszczyk (gratis) - to chyba nie tak dużo? Do włosów 1 szampon (blond) i 1 olejek (ten w użyciu dzisiaj wykończę). Poza tym mam jeszcze 1 balsam gruszkowy, 1 balsam karite (gratis), 1 balsam VN (gratis) i 1 maseczkę anti-stress ( albo gratis, albo "pomyłka" rochera), 1 krem pod oczy SV (gratis), i 1 zakupiony krem nagietkowy.

Z produktów otwartych, których chętnie bym się pozbyła, mam Naturelle, Flower Party i wodę kwiaty cytrusów JdM.

Ogólnie gratisy nie zachęcają, więc najbliższe zamówienie albo w marcu, albo nawet później.

Czy ktoś już wrzucał lutową ulotkę stacjonarną?

Edytowane przez emilinka
Czas edycji: 2015-01-24 o 18:19
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:24   #4966
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj test porównawczy nowej zielonej herbaty UMAJ EdT i starej FV EdC. I co się okazuje? Stara woda kolońska trwalsza od nowej wody toaletowej o 3 godziny. W nowej przebija jakaś sfermentowana nuta, ale zarazem szybko znika.

No cóż - sprawdziły się najgorsze przewidywania:
kompozycja zmieniona
pojemność mniejsza
trwałość gorsza

Powoli nie mam po co zaglądać do YR.
A jak sam zapach? Jest chociaż trochę podobny do starej wersji?
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:27   #4967
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
A jak sam zapach? Jest chociaż trochę podobny do starej wersji?
Zapach jest podobny, ale cieplejszy, mniej świdrujący, zawiera mocno wyczuwalne cytrusy, i to taką nutę, jak w herbacie z cytryną, która za długo stoi. Ulatnia się w ciągu pół godziny. No ale wiadomo każdy nos jest inny.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-24 o 18:31
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:31   #4968
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Żeli mam w zapasie koło 40 Koszt przesyłki wystarczy. Podaj adres i jaki chcesz rodzaj listu (zwykły czy polecony) to wyślę. Nie widzę tu nigdzie opcji wiadomość prywatna
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:32   #4969
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;49914239]Żeli mam w zapasie koło 40 Koszt przesyłki wystarczy. Podaj adres i jaki chcesz rodzaj listu (zwykły czy polecony) to wyślę. Nie widzę tu nigdzie opcji wiadomość prywatna[/QUOTE]

Klikasz na nick i rozwija się menu, z którego można wybrać "Wyślij prywatną wiadomość do..."
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 18:52   #4970
shutterfly
Raczkowanie
 
Avatar shutterfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Moje zapasy rocherowe mieszczą się w dwóch pudełkach po paczkach YR. Wszystkiego po trochu: 3 szampony, z 10 żeli, około 8 kremów, 6 smarowideł do ciała, mleczko i tonik zapasowe do demakijażu i kosmetyki kolorowe też po sztuce mniej więcej. O kurde i sobie przypomniałam, że podkłady mam 4 zapasowe
2 MdB i CuE zafoliowane. Wszystko inne używam na bieżąco. Uważam, że rozsądnie
shutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:58   #4971
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Rabanek - napisałam priv.

Też jestem ciekawa, co to za gratis będzie. Jak ktoś zamówi, niech się pochwali.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 19:07   #4972
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Kojarzy ktoś czy w stacjo szampon z hamamelisem jest w promocji czy po normalnej cenie 11,90?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:46   #4973
profik
Rozeznanie
 
Avatar profik
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Zbliżamy się wielkimi krokami do końca tego wątku, jak pewnie zauważyłyście ostatnio rzadko się udzielam i mam drobne obsuwy z aktualizowaniem pierwszej strony (mimo, tego, że się staram być możliwie systematyczny ). Niestety ilość obowiązków (nowa praca), jak i zapasów z YR (lekki odwyk) spowodowały, że nieco rzadziej zaglądam na forum. Z chęcią z wami zostanę , jednak myślę, że fajnie było by, gdyby ktoś inny zadbał o pierwszą stronę nowego wątku .
profik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 23:30   #4974
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez shutterfly Pokaż wiadomość
Moje zapasy rocherowe mieszczą się w dwóch pudełkach po paczkach YR. Wszystkiego po trochu: 3 szampony, z 10 żeli, około 8 kremów, 6 smarowideł do ciała, mleczko i tonik zapasowe do demakijażu i kosmetyki kolorowe też po sztuce mniej więcej. O kurde i sobie przypomniałam, że podkłady mam 4 zapasowe
2 MdB i CuE zafoliowane. Wszystko inne używam na bieżąco. Uważam, że rozsądnie
Rozsądnie? Żele wystarczą na dobry rok, a kremy do twarzy i ciała, podkłady i perfumy to chyba na dwa ja ostatnio przezywalam że po świętach mam dwa żele pod prysznic do zachomikowania
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 23:33   #4975
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

No bez jaj ze 10 zeli na tok

U mnie ida 2-3 zele miesiecznie
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 23:55   #4976
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
No bez jaj ze 10 zeli na tok

U mnie ida 2-3 zele miesiecznie
Ja zuzywam od 4-5 w miesiac + jakies mini zele :p pozatym po jeszcze 2 kawowe dla brata , 2 dla taty i 2 dla mamy :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 00:06   #4977
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
No bez jaj ze 10 zeli na rok

U mnie ida 2-3 zele miesiecznie


Żeli YR JdM idzie mi 4-5 sztuk na miesiąc, 10 sztuk przy takim zużyciu to żaden zapas .
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 01:38   #4978
kikamrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 318
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Rozsądnie? Żele wystarczą na dobry rok, a kremy do twarzy i ciała, podkłady i perfumy to chyba na dwa ja ostatnio przezywalam że po świętach mam dwa żele pod prysznic do zachomikowania
10 żeli to na maks 4 miesiace:P zwlaszcza przy kilku osobachw domu. 4 podklady to nie duzo:P jak dla mnie to na ok 6-8 msc
kikamrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 06:53   #4979
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Zużywam prawie 1 żel JdM na tydzień. Kupuję też rodzinie i jedna osoba myje też nim włosy - w okresie letnim sama zużywa 2 żele na tydzień! W dodatku każdy lubi inny zapach i jak zabraknie jakiegoś, to są narzekania. Wybrzydzają jak dam w zamian owocowe PN, mówią że rzadkie i traktują je jak płyn do kąpieli.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-25 o 08:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 07:36   #4980
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

wolę żele PN - pompka jest wygodniejsza, dla mnie nie są za rzadkie i mają lepsze zapachy, choć mniejszy wybór (wanilia ), ale też sporo limitek
1-2 naciśnięcia i pianę potem ciężko spłukać
we dwójkę zużywamy jeden taki żel na ok. miesiąc, dodatkowo jakiś JdM lub olejek dla odmiany
żele JdM wybieramy na basen i wyjazdy, bo zajmują mniej miejsca

wg mnie zapas 10 żeli i to jeszcze po 200 ml dla kilkuosobowej rodziny to nie dużo
u mnie akurat w zapasie 3 x PN i 4 x JdM - czyli następne zakupy żelowe w maju-czerwcu
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.