Co robicie na obiad? Część X - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-19, 17:28   #4951
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Masakra, współczuję Ci dobrze że będzie przynajmniej sałatka warzywna, owoce, ciasta...... Kurde, szkoda że nie rozumieją.
Nie wiem czy będą sałatki warzywne a za ciastami nie przepadam i nie będę się żywić ciastkami.... Jak będę głodna a nie będzie co jesć to najwyżej pójdę do domu i się najem...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 17:32   #4952
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

A dzisiaj jeden z moich ulubionych obiadów: naleśniki razowe z farszami do wyboru: smażona mielona wołowina, smażone pieczarki, szpinak, duszona cukinia. Każdy zadowolony bo może sobie skomponować co zechce 😊 do tego zrobiłam jeszcze guacamole, kwiaty cukinii w cieście naleśnikowym i carpaccio z pomidorów 😃
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 17:35   #4953
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
A dzisiaj jeden z moich ulubionych obiadów: naleśniki razowe z farszami do wyboru: smażona mielona wołowina, smażone pieczarki, szpinak, duszona cukinia. Każdy zadowolony bo może sobie skomponować co zechce 😊 do tego zrobiłam jeszcze guacamole, kwiaty cukinii w cieście naleśnikowym i carpaccio z pomidorów 😃
Prześlesz mi jeszcze raz na pw przepis na naleśniki

a ten szpinak to sam?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 17:37   #4954
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Nie wiem czy będą sałatki warzywne a za ciastami nie przepadam i nie będę się żywić ciastkami.... Jak będę głodna a nie będzie co jesć to najwyżej pójdę do domu i się najem...
Pisałaś że masz blisko z sali do domu, dobre i to. Mi to ciężko pojąć, bo wiem jak jest u mnie w domu, każdy je co innego i jakoś nauczyliśmy się tak żyć i gotować.
Napewno będzie przynajmniej jedna sałatka warzywna, przecież to podstawa 😊 trzymam kciuki
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 17:46   #4955
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Pisałaś że masz blisko z sali do domu, dobre i to. Mi to ciężko pojąć, bo wiem jak jest u mnie w domu, każdy je co innego i jakoś nauczyliśmy się tak żyć i gotować.
Napewno będzie przynajmniej jedna sałatka warzywna, przecież to podstawa 😊 trzymam kciuki
No mam jakies 2 moze 2,5 km w trampkach bym zaszła w 15 góra 20 minut (tak chodziłam do szkoły z plecakiem bo jest niedaleko ) U mnie w domu też każdy je co chce chociaż mama jak jest zła mówi ze powinnam być jej wdzięczna, że moę sobie gotowac bo nikt nie wyrobił by na gaz i prąd prowadząc dwie kuchnie... tak, tylko moja kuchnia jest jakos tańsza niż ich

Czekam na przepis
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 18:23   #4956
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

bigos z młodej kapusty z chlebkiem
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 19:05   #4957
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

pierś z kurczaka pieczona w ziołowej skorupce, kartofle, fasolka, mizeria
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 20:14   #4958
Akasta
Zadomowienie
 
Avatar Akasta
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 1 813
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Makaron graham + sos grzybowy
Mizeria
Burger z orkiszu i soczewicy
Akasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 20:31   #4959
ania_1703
Raczkowanie
 
Avatar ania_1703
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 354
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Ervisha A czy Twój brat w ogóle pytał w miejscu, gdzie będzie to wesele, czy jest możliwość zamówienia dla 1 osoby dań wegetariańskich czy sam stwierdził, że się nie da? Wydaje mi się, że nie jest to problem i dla takich miejsc to normalne... W zeszłym roku wesele miał mój kuzyn, w małej miejscowości i jego siostra z rodziną nie jedzą wieprzowiny i dostawali w zastępstwie inne mięsa. 2 osoby miały zestawy wegetariańskie i z tego co wiem nie było z tym kompletnie żadnego problemu, a ceny takie same jak innych dań...
ania_1703 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 20:51   #4960
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
No mam jakies 2 moze 2,5 km w trampkach bym zaszła w 15 góra 20 minut (tak chodziłam do szkoły z plecakiem bo jest niedaleko ) U mnie w domu też każdy je co chce chociaż mama jak jest zła mówi ze powinnam być jej wdzięczna, że moę sobie gotowac bo nikt nie wyrobił by na gaz i prąd prowadząc dwie kuchnie... tak, tylko moja kuchnia jest jakos tańsza niż ich

Czekam na przepis
Poszło 😃

Powiem Ci, że się z tym nie zgodzę, że kuchnia wegetariańska jest tańsza od mięsnej. Na przykładzie mojego brata który chwilowo z nami mieszka i gotuję też dla niego. A ja z TŻ jemy mięso i najczęściej jest to wołowina, która też ma swoją cenę. Może inni mają inaczej, ale mój brat zjada dużo serów, potrafi wciągnąć na raz paczkę 300gram. Do tego cały czas kombinowanie co by tu ugotować, żeby nie same ziemniaki. I na przyrządzanie jego potraw często schodzi mi więcej czasu i prądu/gazu niż na nasze mięsne.
Takie moje wrażenia. Z kolei moi dwaj pozostali bracia, którzy też są wegetarianami, potrafią codziennie smażyć po kilka porcji frytek, co też tanie nie jest.
Podsumowując, myślę że obie diety są w równym stopniu ni drogie, ni tanie.
Ale to tylko moje zdanie, każdy ma swoje
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 21:18   #4961
aleksandra112233
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra112233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 1 014
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

makaron z pesto + grilowana cukinia z serem feta
a od jutro urlopuję więc obiadki wyjazdowe
__________________
zapraszam na mój blog : http://rogalikodkuchni.blogspot.com/
aleksandra112233 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 23:08   #4962
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

u mnie było dojadanie zupy pomidorowej z makaronem, bób dla taty, a dla reszty naleśniki z serem i dżemem truskawkowym
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 06:27   #4963
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez ania_1703 Pokaż wiadomość
Ervisha A czy Twój brat w ogóle pytał w miejscu, gdzie będzie to wesele, czy jest możliwość zamówienia dla 1 osoby dań wegetariańskich czy sam stwierdził, że się nie da? Wydaje mi się, że nie jest to problem i dla takich miejsc to normalne... W zeszłym roku wesele miał mój kuzyn, w małej miejscowości i jego siostra z rodziną nie jedzą wieprzowiny i dostawali w zastępstwie inne mięsa. 2 osoby miały zestawy wegetariańskie i z tego co wiem nie było z tym kompletnie żadnego problemu, a ceny takie same jak innych dań...
Dokładnie to było tak, że zrobił minę taką jakbym sobie cos wymyśliła... potem powiedział, że nie wie czy się da a jak mama powiedziała, że na pewno tak to on "Jak Ty sobie to wyobrażasz na 160 osób??"...

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Poszło ��

Powiem Ci, że się z tym nie zgodzę, że kuchnia wegetariańska jest tańsza od mięsnej. Na przykładzie mojego brata który chwilowo z nami mieszka i gotuję też dla niego. A ja z TŻ jemy mięso i najczęściej jest to wołowina, która też ma swoją cenę. Może inni mają inaczej, ale mój brat zjada dużo serów, potrafi wciągnąć na raz paczkę 300gram. Do tego cały czas kombinowanie co by tu ugotować, żeby nie same ziemniaki. I na przyrządzanie jego potraw często schodzi mi więcej czasu i prądu/gazu niż na nasze mięsne.
Takie moje wrażenia. Z kolei moi dwaj pozostali bracia, którzy też są wegetarianami, potrafią codziennie smażyć po kilka porcji frytek, co też tanie nie jest.
Podsumowując, myślę że obie diety są w równym stopniu ni drogie, ni tanie.
Ale to tylko moje zdanie, każdy ma swoje
Wiesz ja jestem drobną kobitką to na raz nie zjem tyle sera.. po za tym staram się urozmaicać dietę a jak sobie gotuje to tez na kilka dni (czasem mroże), więc gaz codziennie nie schodzi bo jak np. mama ugotuje ziemniaki to i ja te ziemniaki zjem, ale nie z kotletem mięsnym z np. z warzywnym... za zupami nie przepadam to sobie nie gotuje a gotuje dla rodziny na wywarze mięsnym....
To chyba zależy od osoby ja tak powiedziałam ogólnie, że z tego co patrze to na moje produkty nie idzie więcej kasy - bo tylko dla siebie z tego co teraz pamiętam to tylko dla siebie czasem kupuje tortille i ostatnio suszone pomidory a tak sery białe to zje siostra i czasem mama (chociaż mama to głównie mięsna)

A i Ty masz problem co ugotować dla brata a ja co dla rodziców bo nie zawsze maja ochotę na mięso czy moją lasagne a ryby u nas nie kupisz, tylko wodę z rybą (pstrągi im się przejadły)
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2014-07-20 o 06:31
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 06:52   #4964
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Ervishko prześlij mi też ten przepis na naleśniki Z góry dziękuję. Buzi buzi;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 07:53   #4965
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Dziś lassagne ze szpinakiem, a że chyba będzie go trochę zbyt mało by było tylko ze szpinakiem to będzie również z pieczarkami i camembertem (i beszamelem ale to oczywista oczywistość ).
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 08:05   #4966
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Ervishko prześlij mi też ten przepis na naleśniki Z góry dziękuję. Buzi buzi;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
już wysyłam

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Testujemy Pokaż wiadomość
Dziś lassagne ze szpinakiem, a że chyba będzie go trochę zbyt mało by było tylko ze szpinakiem to będzie również z pieczarkami i camembertem (i beszamelem ale to oczywista oczywistość ).
A ja robię bez beszamelu tylko zapiekam pod pomidorowym sosem z mozzarellą (o ile ją mam) i jakoś taka smakuje mi najbardziej
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 08:46   #4967
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

wczoraj risotto z cukinią, a dziś papryki faszerowane ryżem i mięsem mielonym
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 09:09   #4968
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
już wysyłam

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

A ja robię bez beszamelu tylko zapiekam pod pomidorowym sosem z mozzarellą (o ile ją mam) i jakoś taka smakuje mi najbardziej
Próbowałem już takich eksperymentów, ale bez beszamelu zawsze wychodziło jakoś zbyt sucho .
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 09:46   #4969
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Dziś będzie grillowo, więc szaszłyki z kurczakiem, 3 kolorami papryki, cukinią, pieczarkami i czerwoną cebulką Do tego kiełbaski

A wczoraj pizza margerita na cieście francuskim
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 10:31   #4970
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

wczoraj - łosoś pieczony, gnocchi z sosem kaparowo śmietanowym do tego mix sałat.

dziś pieczone ćwiartki z kuroka, mizeria i puree.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 11:02   #4971
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Dzisiaj karkóweczka marynowana z frytkami i sałatką grecką, na jutro i wtorek robię krem brokułowo-cukiniowy. Udało mi się przekonać TŻ żeby większość przyszłego tygodnia była wege bo mi to bardziej służy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 11:13   #4972
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Chili con carne z ryzem
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 11:32   #4973
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Wiesz ja jestem drobną kobitką to na raz nie zjem tyle sera.. po za tym staram się urozmaicać dietę a jak sobie gotuje to tez na kilka dni (czasem mroże), więc gaz codziennie nie schodzi bo jak np. mama ugotuje ziemniaki to i ja te ziemniaki zjem, ale nie z kotletem mięsnym z np. z warzywnym... za zupami nie przepadam to sobie nie gotuje a gotuje dla rodziny na wywarze mięsnym....
To chyba zależy od osoby ja tak powiedziałam ogólnie, że z tego co patrze to na moje produkty nie idzie więcej kasy - bo tylko dla siebie z tego co teraz pamiętam to tylko dla siebie czasem kupuje tortille i ostatnio suszone pomidory a tak sery białe to zje siostra i czasem mama (chociaż mama to głównie mięsna)

A i Ty masz problem co ugotować dla brata a ja co dla rodziców bo nie zawsze maja ochotę na mięso czy moją lasagne a ryby u nas nie kupisz, tylko wodę z rybą (pstrągi im się przejadły)
No właśnie ja też nigdy nie gotuję na jeden dzień, tylko minimum dwa. I staram się dla nas i dla brata robić podobne rzeczy, żeby dodatki były te same. Jak np robię gulasze (mięsny i warzywny) to jemy 4-5 dni i codziennie z czym innym, tak że nie czujemy tak bardzo znudzenia, haha.
A teraz chyba będziemy jeść tylko cukinie, haha. Właśnie zerwałam dziesięć, a jutro pewnie będzie drugie tyle, ehhh. A kupiłam specjalne nasiona na kwiaty, a tu i kwiatów dużo i owoców. Chcecie? Podzielę się, ale odbiór u mnie
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 11:47   #4974
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

I pyszny drobiowy rosół z jarzyn w ogródka
II ziemniaki, kawałki mięsa w sosie własnym, panierowana fasolka szparagowa, kompot z wiśni i śliwek
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 11:47   #4975
frenk
Raczkowanie
 
Avatar frenk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 67
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

udka z kurczaka pieczone, ziemniaki i surówka
frenk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 12:11   #4976
myszka87914
Zadomowienie
 
Avatar myszka87914
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 471
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

gulasz z kaszą gryczaną i pewno jakiś ogórek
myszka87914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 12:52   #4977
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Dzisiaj na szybko, więc trochę mało niedzielnie... Potrawka z kaszy jęczmiennej, fasolki z puszki i warzyw.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 13:25   #4978
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Makaron z pesto i parmezanem.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 13:33   #4979
Asiczkaa
Rozeznanie
 
Avatar Asiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 979
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Kotlety schabowe z puree i zapiekanymi faszerowanymi pieczarkami. Kompot z suszonych jabłek z cynamonem.
Asiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 15:47   #4980
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co robicie na obiad? Część X

Wczoraj pizza na mieście w miłym towarzystwie.

Dzisiaj łosoś (nie byłam fanką, ale chyba zostanę, bo odpowiednio przyprawiony naprawdę mi smakował), ziemniaki, surówka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 19:41:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.