Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-31, 10:43   #4951
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Życzę Wam wszystkim udanej zabawy Sylwestrowej i wielu fantastycznych okazji zakupowych z YR w Nowym Roku!

Edytowane przez ew23ona
Czas edycji: 2013-12-31 o 19:53
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:53   #4952
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Dzastinaaaaa, ode mnie też wiadomość na priv.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Życzenia dla Was na 2014 rok-każdy ma jakieś plany i marzenia, jedne mniej ważne, drugie bardziej. Oby w nadchodzącym roku nastąpiło ich pomyślne rozwiązanie oraz wielu wspaniałych chwil tworzących razem obraz spokojnego życia
Tak to pięknie napisałaś...

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2013-12-31 o 11:41
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 12:25   #4953
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 12:38   #4954
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

wszystkiego dobrego.

yr po ostatniej akcji stracił we mnie klientkę, więc chętnie przekażę komuś prowadzenie wątku. niedługo stuknie 5000 postów, może ktoś chętny się znajdzie?

zastanawiam się też nad usunięciem danych z bazy YR, czy ktoś kiedyś coś takiego uskuteczniał i ma jakieś dobre rady? dawno temu próbowałam usunąć dane, niby pani przyjęła do wiadomości, a wciąż dostawałam jakieś oferty. nie wiem, lepiej dzwonić, pisać?

serię świąteczną zużyłam, tzn. jeszcze kremy do rąk męczę, i chcę zapomnieć. tak wysuszającego dziadostwa dawno nie używałam.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 13:05   #4955
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez Blackigirl Pokaż wiadomość
mi sie lustereczko podoba a mowiac szczeze mala to ja juz ie jestem a szkoda
To dobrze, w takim razie ja jestem inna bo mi się nie podoba Pewnie komuś oddam

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
wszystkiego dobrego.

yr po ostatniej akcji stracił we mnie klientkę, więc chętnie przekażę komuś prowadzenie wątku. niedługo stuknie 5000 postów, może ktoś chętny się znajdzie?

zastanawiam się też nad usunięciem danych z bazy YR, czy ktoś kiedyś coś takiego uskuteczniał i ma jakieś dobre rady? dawno temu próbowałam usunąć dane, niby pani przyjęła do wiadomości, a wciąż dostawałam jakieś oferty. nie wiem, lepiej dzwonić, pisać?

serię świąteczną zużyłam, tzn. jeszcze kremy do rąk męczę, i chcę zapomnieć. tak wysuszającego dziadostwa dawno nie używałam.
Umbra, ten wątek bez Ciebie nie będzie taki sam... Szkoooooda...




Wyjątkowego Sylwestra i samych wspaniałości w Nowym Roku!
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 13:15   #4956
dzihadka
Raczkowanie
 
Avatar dzihadka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Hej dziewczyny, dałam ciała z ofertą urodzinową, zamawiałam półprzytomnie w nocy i poszło na mniej niż 49 zł.
Napisałam maila z modyfikacją (tzn. dodałam produkty i poprosiłam o konkretny zapach w gratisie), ale czy to w ogóle coś da? nawet nie wiem czy dziś działają czy wolne, co radzicie zrobić? help
dzihadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 13:46   #4957
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Możesz anulować, a jeśli już wysłane, nie odebrać przesyłki.
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 22:46   #4958
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

wszystkiego naj w 2014 życzę
gosus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 22:52   #4959
profik
Rozeznanie
 
Avatar profik
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Również dołączam się do życzeń
Wszystkiego najlepszego w nowym roku i przede wszystkim wielu mega atrakcyjnych ofert w YR.
profik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 12:36   #4960
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość

yr po ostatniej akcji stracił we mnie klientkę, więc chętnie przekażę komuś prowadzenie wątku. niedługo stuknie 5000 postów, może ktoś chętny się znajdzie?

zastanawiam się też nad usunięciem danych z bazy YR, czy ktoś kiedyś coś takiego uskuteczniał i ma jakieś dobre rady? dawno temu próbowałam usunąć dane, niby pani przyjęła do wiadomości, a wciąż dostawałam jakieś oferty. nie wiem, lepiej dzwonić, pisać?
Poważnie nadepnęli Ci na odcisk... Poniekąd rozumiem emocje, bo przechodziłam podobne z firmą O.

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Umbra, ten wątek bez Ciebie nie będzie taki sam... Szkoooooda...
Zgadzam się - Umbra to kręgosłup tego wątku - szkoda będzie, jeśli jej tutaj zabraknie.

Wszystkim Rocheromaniaczkom i Rocheromaniakom życzę samych najlepszych ofert w Nowym Roku
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 13:47   #4961
neonatus
Rozeznanie
 
Avatar neonatus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 679
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Chciałoby sie powiedzieć -"happy new year !"
- ale coś źle się zaczyna nowy rok po pierwsze bez Umbry 2014 rok? -nie!
dodatkowo kod kroku1 - wyświetla napis"kod nieprawidłowy" ! na to tez się nie zgadzam ! masakra !

2014
neonatus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 14:09   #4962
maxeen
Tinka Martinka
 
Avatar maxeen
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Witam wszystkich w Nowym Roku
Czy ktoś wie po ile są w stacjonarkach żele i pianki do golenia dla mężczyzn?
maxeen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 14:25   #4963
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Nie działają wszystkie kroki i cri50 też
No to skończyły się dobre czasy...
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 14:33   #4964
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Ktoś pisał że jutro mają być promocje na e-sklepie pewnie dlatego kody blokują... Witam wszystkich w nowym roku. Życze wam wszystkim 365 dni radości i zdrowia w 2014 r .
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 14:59   #4965
profik
Rozeznanie
 
Avatar profik
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Ciekawe, czy w miejsce kroków wprowadzą jakieś nowe kody "dla nowych" w e-sklepie - mam nadzieję, że nie wpadną na pomysł generowania kodów indywidualnych

Umbra jest szansa, że zmienisz jeszcze zdanie? ten wątek bez Ciebie to już nie będzie to samo...

Edytowane przez profik
Czas edycji: 2014-01-01 o 15:02
profik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 15:29   #4966
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

czy ktos wie kiedy zmienią sie prezenty?
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 15:47   #4967
profik
Rozeznanie
 
Avatar profik
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Powinny dziś o 24
profik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 16:03   #4968
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

mam nadzieje
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 16:10   #4969
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Nowych kodów z FB też nie daje wygenerować, że niby są "w przygotowywaniu". Obawiam się, że nawet jeśli uda się puścić zamówienia ze starym kodem to YR może je nam mailowo anulować, więc ogólnie kicha na nowy rok, pewnie w zemście za grudniowe akcje. Podejrzewam, że kody wrócą dopiero po noworocznych promocjach, żebyśmy sobie jeszcze bardziej nie mogli uatrakcyjniać zamówień.
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 16:49   #4970
profik
Rozeznanie
 
Avatar profik
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Nowych kodów z FB też nie daje wygenerować, że niby są "w przygotowywaniu". Obawiam się, że nawet jeśli uda się puścić zamówienia ze starym kodem to YR może je nam mailowo anulować, więc ogólnie kicha na nowy rok, pewnie w zemście za grudniowe akcje. Podejrzewam, że kody wrócą dopiero po noworocznych promocjach, żebyśmy sobie jeszcze bardziej nie mogli uatrakcyjniać zamówień.
Moim zdaniem to własnie przez to, że "w mocy" były jeszcze dawne kody z FB to przesunęli poświąteczną wyprzedaż na nowy rok, żeby nie było zbyt różowo i żeby obniżonych cen nie obniżyć o dodatkowe 35%. YR w ostatnim czasie naprawdę się zmieniło, blokując produkty, konstruując siermiężne opisy promocji (często nieświadomie tworząc w nich luki), anulując zamówienia - to nie jest ta sama firma, którą poznałem kilka miesięcy temu - mam nadzieję, że to chwilowe zawirowania, a nie zmiana polityki firmy. Zobaczymy co przyniesie nowy dzień...
profik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 16:55   #4971
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez profik Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to własnie przez to, że "w mocy" były jeszcze dawne kody z FB to przesunęli poświąteczną wyprzedaż na nowy rok, żeby nie było zbyt różowo i żeby obniżonych cen nie obniżyć o dodatkowe 35%. YR w ostatnim czasie naprawdę się zmieniło, blokując produkty, konstruując siermiężne opisy promocji (często nieświadomie tworząc w nich luki), anulując zamówienia - to nie jest ta sama firma, którą poznałem kilka miesięcy temu - mam nadzieję, że to chwilowe zawirowania, a nie zmiana polityki firmy. Zobaczymy co przyniesie nowy dzień...
Może jutro znów przekombinują i będzie szał zamówień... Albo uszczelnią stronę i nie będzie co zamawiać. Dużo zależy też od gratisów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:04   #4972
profik
Rozeznanie
 
Avatar profik
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Może jutro znów przekombinują i będzie szał zamówień... Albo uszczelnią stronę i nie będzie co zamawiać. Dużo zależy też od gratisów
W każdym bądź razie warto nie spać w okolicach 24 ostatnio YR szybko reaguje na swoje wpadki ale podejrzewam, że oferta podstawowa nie zrobi na nas mega wrażenia i trzeba będzie poczekać na jakiś ciekawy kod... oby nieco atrakcyjniejszy od swoich poprzedników
profik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:16   #4973
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez profik Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to własnie przez to, że "w mocy" były jeszcze dawne kody z FB to przesunęli poświąteczną wyprzedaż na nowy rok, żeby nie było zbyt różowo i żeby obniżonych cen nie obniżyć o dodatkowe 35%. YR w ostatnim czasie naprawdę się zmieniło, blokując produkty, konstruując siermiężne opisy promocji (często nieświadomie tworząc w nich luki), anulując zamówienia - to nie jest ta sama firma, którą poznałem kilka miesięcy temu - mam nadzieję, że to chwilowe zawirowania, a nie zmiana polityki firmy. Zobaczymy co przyniesie nowy dzień...
Ktoś tu pisał, że ponoć YR nie będzie pracował w przerwie świątecznej aż do drugiego stycznia. Zapewne ktoś miał dyżur ale nie wyobrażam sobie, żeby robić w takim czasie promocje i wielkie ruszenie w zamówieniach. Niezależnie co było powodem to jedno jest pewne, że nas wyrolowali. A jeśli ktoś jest bardzo niecierpliwy i ciekawy styczniowych prezentów, to polecam zajrzeć na rumuńską str. http://www.yves-rocher.ro/control/promotions/
po godzinie 23. Ponoć zawsze mamy takie same gratisy jak oni, a tam jest przesunięcie czasowe o godzinę naprzód. Ale że na sto procent będą takie same to głowy nie daję
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:20   #4974
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

będą rozdawać kubki na prawo i lewo
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:21   #4975
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez profik Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie warto nie spać w okolicach 24 ostatnio YR szybko reaguje na swoje wpadki ale podejrzewam, że oferta podstawowa nie zrobi na nas mega wrażenia i trzeba będzie poczekać na jakiś ciekawy kod... oby nieco atrakcyjniejszy od swoich poprzedników
Oj będę czekać Raz w grudniu nie czekałam i po północy był szał zakupowy
Ale na kod i tak dziś nie ma co liczyć
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:42   #4976
profik
Rozeznanie
 
Avatar profik
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

na chwilę obecną z kodów dostępnych na pierwszej stronie działają już tylko:

FRUITS 40% na najdroższy kosmetyk w koszyku i darmowa dostawa. Kod rabatowy jest ważny, gdy wartość Twojego zamówienia przekroczy 99 zł.
DECEMB 40% na najdroższy kosmetyk w koszyku i darmowa dostawa. Kod jest aktywny, gdy wartość Twojego zamówienia przekroczy 89 zł.
WIZYTA rabat 35 zł od zamówienia za 120 zł, darmowa przesyłka od 99 zł po odjęciu rabatu

Edytowane przez profik
Czas edycji: 2014-01-01 o 17:45
profik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:47   #4977
alex1383
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 189
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

hej
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

to nie dobrze z tymi kodami .a jak myslicie będą prezenty po północy ????
alex1383 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:19   #4978
bitterchoc
Raczkowanie
 
Avatar bitterchoc
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
A jeśli ktoś jest bardzo niecierpliwy i ciekawy styczniowych prezentów, to polecam zajrzeć na rumuńską str. http://www.yves-rocher.ro/control/promotions/
po godzinie 23. Ponoć zawsze mamy takie same gratisy jak oni, a tam jest przesunięcie czasowe o godzinę naprzód. Ale że na sto procent będą takie same to głowy nie daję
Rumuńska oferta jest ważna do 6 stycznia. Z pobieżnego i szybkiego przeglądu we wszystkich albo w większości sklepów oferty są ważne do 6-7 stycznia. Nie zdziwiłabym się gdyby zrobili taką obsuwę jak kilka miesięcy temu
bitterchoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:28   #4979
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

coś w kulki leci YR sami sobie szkodzą.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:02   #4980
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Życzenia dla Was na 2014 rok-każdy ma jakieś plany i marzenia, jedne mniej ważne, drugie bardziej. Oby w nadchodzącym roku nastąpiło ich pomyślne rozwiązanie oraz wielu wspaniałych chwil tworzących razem obraz spokojnego życia
Rozpłynęłam się. Przy takich życzeniach, każdy twardziel by zmiękł.
Ach... Sama nie wymyślę niczego lepszego, a nawet jeśli, jakimś tam cudem- to i po co? Zatem, pozostaje mi jedynie pokornie dołączyć się do życzeń Aishy, i idąc śladem grona użytkowników rozsyłać poczciwe "Szczęśliwego Nowego Roku! "


---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
wszystkiego dobrego.

yr po ostatniej akcji stracił we mnie klientkę, więc chętnie przekażę komuś prowadzenie wątku. niedługo stuknie 5000 postów, może ktoś chętny się znajdzie?
(...)
serię świąteczną zużyłam, tzn. jeszcze kremy do rąk męczę, i chcę zapomnieć. tak wysuszającego dziadostwa dawno nie używałam.
Nie dziwię się Twojej reakcji.
Przyznam, że mój entuzjazm też opadł, o czym świadczyć może, min. słabnąca ilość postów.
Ostatnimi czasy YR nas nie rozpieszcza. Ba, mogę powiedzieć nawet, że leci sobie w kulki.
Co prawda ten stan rzeczy w pewnym stopniu jest i mi na rękę, nie wydaję, nie szaleję, nie magazynuję, nie wzdycham, ale nie tylko ja jedna na tym świecie żyję.
Oj, raz kiedy daliby ludziom zaszaleć i nacieszyć się udanymi zakupami.
Obroty wzrastają, urazy ustają, przywiązanie rośnie.

Umbra, cokolwiek nie postanowisz, i tak będziemy pamiętać o Tobie jako Prekursorce.
Nie ma nic na siłę.
Na pewno znajdą się tutaj takie osoby, które Cię odciążą, (poprzednio bardzo dobrze wątkiem zajęła się Cosmetix, więc i tym razem ktosik tam da radę) a Ty w końcu będziesz się mogła nacieszyć nienormowanym trybem pracy, chociażby jako ""zwyczajny" forumowicz"

Całę szczęście, że nie lubię kakao w połączeniu z pomarańczą, pistacją, maliną. Dzięki temu uniknęłam, znacznych ubytków w portfelu jak i przesuszenia skóry. Tegoroczne zimowe limitowanki, w ogóle mnie nie skusiły.

Profik , wielkie dzięki za aktualizację kodów.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 16:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.