Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 14:55   #4951
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, współczuję. Ja też muszę wyrwać ósemki, ale odkładam to i odkładam, bardzo się boję. Wiem, że nie boli, wszyscy to mówią, ale jakoś nie mogę się zmusić.

Hosenko, ale pech! Jedyne dobre to to, że grypa żołądkowa szybko przechodzi i za dwa dni powinnaś być już w pełni sił.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Ale się dziś zezłościłam na uczelni. Mam już tak dość tego całego studiowania! Nie znoszę, kiedy się mnie traktuje w ten sposób, a ja nic nie mogę zrobić.
Hehe fajne pocieszenie Podróż z grypą żołądkową
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:14   #4952
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale się dziś zezłościłam na uczelni. Mam już tak dość tego całego studiowania! Nie znoszę, kiedy się mnie traktuje w ten sposób, a ja nic nie mogę zrobić.
Oj, szkoda nerwów na uczelnię

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to dobrze, że nie wzięłaś
po nasmarowaniu skóry na jej powierzchni są takie jakby drobinki złotego brokatu, wygląda to niezbyt pięknie.. cała ich masa została mi na dłoniach
Właśnie, dlaczego do kosmetyków brązujących tak często dają drobinki? Przecież nie dość, że można sobie ubranie/piżamę/pościel pobrudzić jak się niedokładnie rozsmaruje, to jeszcze potem cały się człowiek świeci
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 10:43   #4953
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Z ofertami pracy kicha, wczoraj ledwo ledwo znalazłam jakąś jedną, na którą aplikowałam Znajomość języków jest prawie w każdej ofercie, dlatego chyba muszę się wziąć za naukę. Myślę o zrobieniu któregoś z certyfikatów z angielskiego
Ja się przymierzam do wysyłania cv po korporacjach, trudno.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to prawda, znajomość języków to podstawa..

zaszłam wczoraj do Rossmanna, kupiłam brązujący mus Bielendy, ale po pierwszym użyciu jestem średnio zadowolona, z konsystencji to żaden mus, poza tym śmierdzi samoopalaczem..
Ale z tego co zauważyłam w ogłoszeniach to wcale pracodawcy nie chcą potwierdzenia w postaci certyfikatów. No ale nie szukam w ofertach administracyjnych to tu nie wiem

Zanabyłam na ostatnich zakupach maseczkę glinkową Bielendy, tonik i żel YR z tym żelem pod prysznic grati. Wkurzyłam się, bo uzbierałam pieczątki żeby sobie odebrać gratis, chciałąm zestaw miniaturek z tej linii nawilżającej też a babka do mnie, że można wybrać 1 produkt a nie zestaw
Butów oczywiście nie znalazłam. Spodobały mi się dosłownie jedne z Badury http://www.badura.pl/buty-damskie,sa...fiction-new-br ale te kwiatki takie trochę za duże, no i ponad 220 zł za takie sandałki to o połowę za dużo albo nawet więcej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
fuksjaa, będzie dobrze Ja mam wszystkie 4 ósemki, ale (odpukać) nie sprawiają problemów.
Ja też jeszcze mam wszystkie, wyrwę jak mi nagle zacznie zależeć na prostych zębach- też mam malutką szczękę jak fuksjaa. Póki co ciężko mi nawet myślec o wyrwaniu zdrowego zęba.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[Właśnie, dlaczego do kosmetyków brązujących tak często dają drobinki? Przecież nie dość, że można sobie ubranie/piżamę/pościel pobrudzić jak się niedokładnie rozsmaruje, to jeszcze potem cały się człowiek świeci
też nie rozumiem, jak ktoś będzie chciał to sam się rozświetli- są spraye, pudry olejki do tego

widziałyście nową ulotkę z Rossmanna z promocjami na konkretne dni?Jest parę fajnych ofert- zapoluję na puderekBourjois (pół ceny), lakiery L'Oreala te nowe też za pół ceny, pedzle eco tools Tylko bez sensu, ze nie można wszystkiego w jeden dzień kupić :/

Byłam w Avonie, nic nie kupiłam, z Oriflame zamówię sobie żelik i mydełko z nowego zapachu Discover. Byłam wczoraj z filii powąchać kilka nowych perfum ale lipne strasznie.

I wzięłam od mamy do testów kilka rzeczy z TianDe. Między innymi maseczki w proszku- jedna z pereł druga z zieloną herbatą. Ta perwsza rewelacyjnie ściąga i oczyszcza, działa jak glinka, w ogóle nie podrażnia. Druga tak jakby ujędrnia i wygładza. Stosuję co drugi dzień na zmianę. Peeling enzymatyczny jest super- bije na głowę proszkowego Oriflame, za którym łzy wylewałam Silnie złuszcza. Jest też moim pierwszym czerwcowym zużyciem Peeling cytrynowy z kwasami też jest świetny, jak skończę kurację maseczkami to do niego wrócę. Jak na razie wpadkowe były te żele do mycia twarzy- do tłustych cer za słabe. Ale pewnie fajnie się sprawdzą do skóry z naturalnie słabą barierą ochronną. Więc jestem pozytywnie zaskoczona jakością tych wschodnich wynalazków. Aha, jeszcze miałam szampon na objętość- chyba kiedyś pisałam, ze dobry ale mało wydajny. I próbowałam też balsam do spłukiwania z tej linii. Jest fajny pod suszarkę, jak skończę spray i serum które mam to się za niego zabiorę.

W taka pogodę ratuje tylko dobre jedzenie- piekę placki z rabarbarem, smażę cukinię, wymyśliłam ostatnio fajne danie paprykowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:01   #4954
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa, ten mus miał być perłowy, ale perły tu w ogóle nie widać w opakowaniu też nie widać tego brokatu, a na skórze masa
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Butów oczywiście nie znalazłam. Spodobały mi się dosłownie jedne z Badury http://www.badura.pl/buty-damskie,sa...fiction-new-br ale te kwiatki takie trochę za duże, no i ponad 220 zł za takie sandałki to o połowę za dużo albo nawet więcej
bardzo ładne chociaż dosłownie każde buty tego typu ranią mi przestrzeń pomiędzy palcami, a potem dłuugo się goi, więc sięgam po jedne najwygodniejsze
przydałyby mi się klasyczne, czarne sandałki
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze mam wszystkie, wyrwę jak mi nagle zacznie zależeć na prostych zębach- też mam malutką szczękę jak fuksjaa. Póki co ciężko mi nawet myślec o wyrwaniu zdrowego zęba.
też nie rozumiem, jak ktoś będzie chciał to sam się rozświetli- są spraye, pudry olejki do tego
mi jeszcze żadna nie wyrosła, mam nadzieję, że nie będzie z nimi kiedyś problemów
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
widziałyście nową ulotkę z Rossmanna z promocjami na konkretne dni?Jest parę fajnych ofert- zapoluję na puderekBourjois (pół ceny), lakiery L'Oreala te nowe też za pół ceny, pedzle eco tools Tylko bez sensu, ze nie można wszystkiego w jeden dzień kupić :/
tak, wczoraj znalazłam w skrzynce spore obniżki zrobili
też mnie zainteresowały lakiery L'Oreal za 10,99 - zawsze powinny tyle kosztować, a nie tylko przez jeden dzień..
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W taka pogodę ratuje tylko dobre jedzenie- piekę placki z rabarbarem, smażę cukinię, wymyśliłam ostatnio fajne danie paprykowe
zjadłabym taką smażoną cukinię
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:07   #4955
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
widziałyście nową ulotkę z Rossmanna z promocjami na konkretne dni?Jest parę fajnych ofert- zapoluję na puderekBourjois (pół ceny), lakiery L'Oreala te nowe też za pół ceny, pedzle eco tools Tylko bez sensu, ze nie można wszystkiego w jeden dzień kupić :/
gdzie, co i jak? ja nic nie wiem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:12   #4956
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Przejaśnia się wreszcie
Miałam dziś dzień wolny, ale wpadłam rano do biura, przejrzałam oferty pracy i poszłam do Bonarki. Chciałam zwykłą białą koszulową bluzkę, ale nie ma. Albo same prześwitujące, albo z jakimiś ozdobnikami typu żabocik, koronka itp. Dobrze, że mam jedną koszulową bluzkę w niebieskie paski z H&M, bo inaczej w razie rozmowy kwal. nie miałabym co założyć
Dziś za to kupiłam klasyczne czarne spodnie (lekko zwężające się ku dołowi) w RE i czarne czółenka skórzane z Deichmanna z 5th Avenue. Wydają się bardzo wygodne

Aha, w H&M są fajne zestawy po 2 lakiery (różowy i różowy drobinkowy taki jakby holograficzny i druga wersja kolorystyczna w złocie). Wzięłabym ten różowy zestaw, ale póki co nie będę nowych lakierów kupować. Nigdy nie wiadomo czy w nowej pracy będę mogła mieć takie kolorowe paznokcie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:13   #4957
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zanabyłam na ostatnich zakupach maseczkę glinkową Bielendy, tonik i żel YR z tym żelem pod prysznic grati.
Jaki tonik YR wzięłaś? Ja zamówiłam ten z nowej serii, razem z koncentratem nawilżającym. Ciekawa jestem jak się sprawdzi.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze mam wszystkie, wyrwę jak mi nagle zacznie zależeć na prostych zębach- też mam malutką szczękę jak fuksjaa. Póki co ciężko mi nawet myślec o wyrwaniu zdrowego zęba.
Ja miałam wyrwane już 4 zdrowe czwórki do aparatu, nie ma ani odrobiny miejsca po zdjęciu (nosiłam prawie 2 lata), także masakra z tą moją szczęką..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 11:29   #4958
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
gdzie, co i jak? ja nic nie wiem
Rossmann ma gazetkę na cały czerwiec - każda strona zawiera mniej-więcej po 4 produkty, które są przecenione tylko danego dnia
w tym właśnie lakiery L'Oreal przecenione o połowę (w poniedziałek)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:41   #4959
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Rossmann ma gazetkę na cały czerwiec - każda strona zawiera mniej-więcej po 4 produkty, które są przecenione tylko danego dnia
w tym właśnie lakiery L'Oreal przecenione o połowę (w poniedziałek)
Ninka trzeba mieć jakiś kupon? Nie widziałam takiej gazetki, ale lubię te lakiery, więc chętnie jeszcze jakiś przygarnę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:49   #4960
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aha, w H&M są fajne zestawy po 2 lakiery (różowy i różowy drobinkowy taki jakby holograficzny i druga wersja kolorystyczna w złocie). Wzięłabym ten różowy zestaw, ale póki co nie będę nowych lakierów kupować. Nigdy nie wiadomo czy w nowej pracy będę mogła mieć takie kolorowe paznokcie
mi się właśnie chce nowych lakierów
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ninka trzeba mieć jakiś kupon? Nie widziałam takiej gazetki, ale lubię te lakiery, więc chętnie jeszcze jakiś przygarnę
nie, to promocja dla wszystkich

z ciekawszych rzeczy jest tusz 2000 Calorie za 14,99, podkład Lumi Maique za 27,99, korektor Rimmel Wake Me Up za 10,79, żele Ayurituel - 5,09, odżywka Eveline do paznokci (8w1, SOS i diamentowa) - 6,29

moja mama kategorycznie zabroniła wyrzucać tej gazetki, żeby nie zapomniała co i kiedy ją interesowało

edit: dopiero doczytałam, że chodzi o wybrane rodzaje, ciekawe, czy w takim razie obniżą większość, czy tylko kilka kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ross.jpg (90,6 KB, 34 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-06-06 o 11:55
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:58   #4961
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się właśnie chce nowych lakierów
nie, to promocja dla wszystkich

z ciekawszych rzeczy jest tusz 2000 Calorie za 14,99, podkład Lumi Maique za 27,99, korektor Rimmel Wake Me Up za 10,79, żele Ayurituel - 5,09, odżywka Eveline do paznokci (8w1, SOS i diamentowa) - 6,29
świetne te promocje, dzięki za info, pewnie skorzystam; ten podkład L'Oreala mnie kusi od dawna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 17:25   #4962
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładne chociaż dosłownie każde buty tego typu ranią mi przestrzeń pomiędzy palcami, a potem dłuugo się goi, więc sięgam po jedne najwygodniejsze
przydałyby mi się klasyczne, czarne sandałki

zjadłabym taką smażoną cukinię
Ja żadnych nie mam więc cos koniecznie musze kupić. Ale chciałabym na lekkim podwyższeniu, a tu albo całkiem płaskie, albo szpile/wysokie koturny

dziś wszamałam smażonego bakłażana zapieczonego z fetą i ziołami w piekarniku
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
gdzie, co i jak? ja nic nie wiem
jest ta gazetka na stronie rossnetu już
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
PChciałam zwykłą białą koszulową bluzkę, ale nie ma. Albo same prześwitujące, albo z jakimiś ozdobnikami typu żabocik, koronka itp. Dobrze, że mam jedną koszulową bluzkę w niebieskie paski z H&M, bo inaczej w razie rozmowy kwal. nie miałabym co założyć
Zobacz w Camaieu- były takie fajne z mini kołnierzykiem-stójką za 39,90 mierzyłam na szybko ale chyba wrócę i kupię w jakimś kolorze.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jaki tonik YR wzięłaś? Ja zamówiłam ten z nowej serii, razem z koncentratem nawilżającym. Ciekawa jestem jak się sprawdzi.

Ja miałam wyrwane już 4 zdrowe czwórki do aparatu, nie ma ani odrobiny miejsca po zdjęciu (nosiłam prawie 2 lata), także masakra z tą moją szczęką..
ten nowy właśnie z Hydra vegetal. I żel do mycia twarzy też. A serum kupiłam wcześniej 2 sztuki w cenie 1, teraz czekam na decyzję koleżanki cyz odkupi a jak nie to leci na allegro. Jest bardzo fajne, ale chciałam go stosować pod filtr a niestety jakoś się z nim nie łączy więc nie chcę drugiej butelki. Którys z kremów kupie też jak mi się skończy

To rzeczywiście ciasno masz u mnie jedna wyszła cała a pozostałe tylko do połowy. Moje siostry obie mają powyrywane (nie wiem czy wszystkie, na pewno kazda po 2)
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
świetne te promocje, dzięki za info, pewnie skorzystam; ten podkład L'Oreala mnie kusi od dawna
A mnie głównie prasowaniec Bourjois, ale ciekawe, bo też ma podpis, że "wybrane"...:confused :

Ojej, jakieś dziwne żyjątko wylazło mi z dziury w ścianie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:06   #4963
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
J
O, jak zamierzasz go używać? Ja bym chciała moringę, bo uwielbiam ten zapach
Na razie używałam do ciała po kąpieli i chcę jeszcze do włosów, ale nie mam kiedy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wiadomość z wczoraj - jestem w ciąży
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
straszne jest odstawianie w takim razie..
mam nadzieję, że szybko Ci się unormuje
zgadza się, jak patrzę na skuteczność innych środków, to aż mnie trzęsie ze strachu
tym bardziej, że ciąża teraz, to jednak byłaby dla mnie tragedia

no i przeraża mnie, że po odstawieniu jest się nadpłodnym przez kilka miesięcy, łatwiej o ciążę mnogą
Również mam taką nadzieję, bo już mnie to przerasta
Oczywiście komu na to nie ponarzekam to się puka w głowę, że niby nie jest tego dużo i nie widać, ale ja widzę Poza tym jak się nie miało właściwie nigdy takich problemów to teraz ciężko przejść nad tym do porządku dziennego


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja muszę pochwalić wodę brzozową, skóra głowy jest uspokojona, włosy dłużej zostają świeże - na razie wytrwale stosuję, a po tym co widzę nie zapowiada się, żebym przestała
A jak stosujesz?Wcierasz czy psikasz?Moja tak jak wspominałam zaliczyła zlew, ale ostatnio do szału doprowadza mnie szybkość klapnięcia włosów, więc może jednak dałabym radę spróbować czy na mnie też zadziała tak jak na Ciebie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I wyłamię się, bo ja bym chciała synka. Tzn. córeczkę też, ale najpierw synka.
Też chcę najpierw syna Zawsze chciałam mieć starszego brata A jakbym miała mieć dzieci jednej płci to też wolałabym dwóch chłopców

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
byłam wczoraj u gina, ale niestety nic mądrego się nie dowiedziałam, lekarka była zdziwiona czemu zwalam żyły na tabletki do tej pory miałam ją za kompetentną, ale to + jak wyjaśniła mi do kiedy jestem zabezpieczona odstawiając tabletki, to zwątpiłam (powiedziała, że mogę współżyć do wystąpienie krwawienia z odstawienia, gdzie każda ulotka mówi, że w przypadku, gdy nie zaczyna się nowego opakowania przerwa nie jest bezpieczna..)
No to łączę się w bólu, bo też mnie czeka poszukiwanie nowego gin.
Z dotychczasowej byłam zadowolona do ostatniej wizyty kiedy to usłyszałam, że jedyne słuszne to są tabletki, inne metody są o kant
Oczywiście wiadomo, że tabletki są najskuteczniejsze, ale uważam, że takie podejście u lekarza jest nie do przyjęcia, bo nie każdy może lub chce przyjmować hormony, chociaż ja osobiście sobie chwaliłam.
Także czeka mnie testowanie kolejnych lekarzy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale z tego co zauważyłam w ogłoszeniach to wcale pracodawcy nie chcą potwierdzenia w postaci certyfikatów. No ale nie szukam w ofertach administracyjnych to tu nie wiem


widziałyście nową ulotkę z Rossmanna z promocjami na konkretne dni?Jest parę fajnych ofert- zapoluję na puderekBourjois (pół ceny), lakiery L'Oreala te nowe też za pół ceny, pedzle eco tools Tylko bez sensu, ze nie można wszystkiego w jeden dzień kupić :/
Rzadko który pracodawca będzie prosił o certyfikat, większości wystarczy sprawdzenie umiejętności językowych wpisanych do CV podczas rozmowy

Lecę oglądać! Chociaż oczywiście muszą robić promocję jak ja już wreszcie dorwałam tego miętowego Loreala i zanabyłam za te 17 zł

I czas na spóźnione podsumowanie maja: zużyłam 8 sztuk pielęgnacji a kupiłam 9 (w tym 2 z kolorówki i 1 perfumy)
Poza tym wpadł mi biały tulipan z Zary i dziś 3 staniki i 3 pary majtek w Intimissimi A poszłam tylko po 1 stanik do sukienki na wesele, które mam w sobotę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-06-06 o 20:08
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 22:38   #4964
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Na razie używałam do ciała po kąpieli i chcę jeszcze do włosów, ale nie mam kiedy

No to łączę się w bólu, bo też mnie czeka poszukiwanie nowego gin.
Z dotychczasowej byłam zadowolona do ostatniej wizyty kiedy to usłyszałam, że jedyne słuszne to są tabletki, inne metody są o kant
Oczywiście wiadomo, że tabletki są najskuteczniejsze, ale uważam, że takie podejście u lekarza jest nie do przyjęcia, bo nie każdy może lub chce przyjmować hormony, chociaż ja osobiście sobie chwaliłam.
Także czeka mnie testowanie kolejnych lekarzy

Lecę oglądać! Chociaż oczywiście muszą robić promocję jak ja już wreszcie dorwałam tego miętowego Loreala i zanabyłam za te 17 zł

I czas na spóźnione podsumowanie maja: zużyłam 8 sztuk pielęgnacji a kupiłam 9 (w tym 2 z kolorówki i 1 perfumy)
Poza tym wpadł mi biały tulipan z Zary i dziś 3 staniki i 3 pary majtek w Intimissimi A poszłam tylko po 1 stanik do sukienki na wesele, które mam w sobotę
testowałam tę moringę w sklepie, bardzo fajna, tylko nie wiem czy bym wytrzymała nerwowo z tym głupim opakowaniem bo nie da się kontrolować przy wylewaniu za bardzo :/

A mnie czeka cytologia, tylko ciągle zapominam się zarejestrować, ale jest szansa, że jeszcze zdążę w tym cyklu

Bo to dla mnie zrobili w nagrodę, że tak dzielnie się opierałam

Ładnie Ci poszło

Moja dobra znajoma się zaręczyła, ale na razie nic nie mówi o terminie ślubu więc chyba jeszcze w tym roku mam spokój
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 06:58   #4965
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zobacz w Camaieu- były takie fajne z mini kołnierzykiem-stójką za 39,90 mierzyłam na szybko ale chyba wrócę i kupię w jakimś kolorze.
O, dawno nie byłam w tym sklepie. Zajrzę przy okazji Może jeszcze do Orsaya wpadnę, również od dawna tam nie zaglądałam, jakoś wolę teraz H&M, RE i Mango
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 12:42   #4966
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dziś wszamałam smażonego bakłażana zapieczonego z fetą i ziołami w piekarniku
nie pisz o takich pysznościach mam fetę w lodówce, ale brak bakłażana
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Również mam taką nadzieję, bo już mnie to przerasta
Oczywiście komu na to nie ponarzekam to się puka w głowę, że niby nie jest tego dużo i nie widać, ale ja widzę Poza tym jak się nie miało właściwie nigdy takich problemów to teraz ciężko przejść nad tym do porządku dziennego
znam ten ból - też jak komuś pokazuję te żyły, to mówią że normalne.. tylko ja znam swoje ciało i wiem, które były widoczne, a które nie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A jak stosujesz?Wcierasz czy psikasz?Moja tak jak wspominałam zaliczyła zlew, ale ostatnio do szału doprowadza mnie szybkość klapnięcia włosów, więc może jednak dałabym radę spróbować czy na mnie też zadziała tak jak na Ciebie
wcieram, bo mam tę Malwy w butelce, a nie mam do czego przelać.. albo nalewam na wacik i staram się przecierać skórę głowy (ale to jest trudne tak pasmo po paśmie )

nie spodziewałam się cudów, ale naprawdę widać efekty, do tego kosztuje mało
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też chcę najpierw syna Zawsze chciałam mieć starszego brata A jakbym miała mieć dzieci jednej płci to też wolałabym dwóch chłopców
ja też ale jak mówię TŻ, to on nie podziela mojego chciejstwa, bo sam ma średni kontakt ze swoją młodszą siostrą i pewnie przez to ma spaczony obraz układu starszy brat-młodsza siostra
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No to łączę się w bólu, bo też mnie czeka poszukiwanie nowego gin.
Z dotychczasowej byłam zadowolona do ostatniej wizyty kiedy to usłyszałam, że jedyne słuszne to są tabletki, inne metody są o kant
Oczywiście wiadomo, że tabletki są najskuteczniejsze, ale uważam, że takie podejście u lekarza jest nie do przyjęcia, bo nie każdy może lub chce przyjmować hormony, chociaż ja osobiście sobie chwaliłam.
Także czeka mnie testowanie kolejnych lekarzy
omg, co za podejście..

byłam jeszcze u innej gin., ale okazuje się, że w Medicoverze mają wgląd do tego, na co się było u kogo innego (nie wiem czy też mogą oglądać diagnozy, ale pewnie tak ) ja jej mówię o co mi chodzi, a ta "ale pani już była z tym problemem" - także mogą się sugerować opinią innego lekarza, co strasznie mi się nie podoba

co gorsza, powiedziała mi, że skoro teraz mi widać żyły, to i tak muszę brać tabletki, bo jak zajdę w ciążę, a ciąża nie sprzyja żyłom, to będzie gorzej
więc z dwojga złego mam brać tabletki, bo jak nie będę brała, to zajdę w ciążę i dopiero będę wiedziała co to problem z żyłami
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym wpadł mi biały tulipan z Zary i dziś 3 staniki i 3 pary majtek w Intimissimi A poszłam tylko po 1 stanik do sukienki na wesele, które mam w sobotę
zazdroszczę
byłam przedwczoraj po tego tulipana, ale obok wisiały inne i nie skojarzyłam, że się różnią czymkolwiek i kupiłam inną sukienkę o podobnym kroju (też na suwak z tyłu)
dzisiaj pojechałam obejrzeć tulipana (już właściwego), ale masakrycznnie odstaje na - wygląda jak kuper :/ a tak mi się podoba.. chyba nawet bardziej od tej, którą ja wzięłam (mierzyłam też większą, myśląc, że to wina rozmiaru, ale też odstaje..)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg za2.jpg (26,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg za4.jpg (28,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg za5.jpg (24,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg za6.jpg (27,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg za7.jpg (26,2 KB, 46 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:02   #4967
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie pisz o takich pysznościach mam fetę w lodówce, ale brak bakłażana

byłam jeszcze u innej gin., ale okazuje się, że w Medicoverze mają wgląd do tego, na co się było u kogo innego (nie wiem czy też mogą oglądać diagnozy, ale pewnie tak ) ja jej mówię o co mi chodzi, a ta "ale pani już była z tym problemem" - także mogą się sugerować opinią innego lekarza, co strasznie mi się nie podoba

co gorsza, powiedziała mi, że skoro teraz mi widać żyły, to i tak muszę brać tabletki, bo jak zajdę w ciążę, a ciąża nie sprzyja żyłom, to będzie gorzej
więc z dwojga złego mam brać tabletki, bo jak nie będę brała, to zajdę w ciążę i dopiero będę wiedziała co to problem z żyłami
zazdroszczę

byłam przedwczoraj po tego tulipana, ale obok wisiały inne i nie skojarzyłam, że się różnią czymkolwiek i kupiłam inną sukienkę o podobnym kroju (też na suwak z tyłu)
dzisiaj pojechałam obejrzeć tulipana (już właściwego), ale masakrycznnie odstaje na - wygląda jak kuper :/ a tak mi się podoba.. chyba nawet bardziej od tej, którą ja wzięłam (mierzyłam też większą, myśląc, że to wina rozmiaru, ale też odstaje..)
Dziś chyba też zrobię to danie

Beznadziejne podejście, przecież zawsze było normalne, ze konfrontuje się jedną opinielekarską z inną :/

Na zdrowy rozum, to przeciez jeśli coś się dzieje od tabletek to powinno się je odstawić no ale ja się nie znam. Coraz bardziej nie podobają mi się współcześni lekarze, wypisuja tylko recepty sugerując się jakimiś schematami objawów zamiast myśleć :/

Faktycznie tulipan ostaje, a ja mam taki tyłek normalnie ale ta pierwsza bardzo ładna

Troche póxno wstałam (przed chwilą ) muszę się wyrobić po puderek do rossa, bo potem będzie kiepsko- mecze, impreza, spotkanie ze znajomymi

Miłego piątku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 13:52   #4968
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Organzza, strasznie mnie rozbawiło to zdjęcie z kuprem, prawie jak Kaczor Donald.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Faktycznie tulipan ostaje, a ja mam taki tyłek normalnie ale ta pierwsza bardzo ładna
Głupoty gadasz.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:45   #4969
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hehe ta sukienka-tulipan daje tyłek jak u Kim Kardashian czy jak jej tam

Zjarało mnie dziś na ramionach i udach przy koszeniu trawy, ała Najlepsze, że właściwie cały czas były chmury i nie czułam, że mnie coś łapie. Nawet się nie posmarowałam filtrem, bo nie sądziłam, że mnie opali aż tak na buraka.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 21:13   #4970
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wcieram, bo mam tę Malwy w butelce, a nie mam do czego przelać.. albo nalewam na wacik i staram się przecierać skórę głowy (ale to jest trudne tak pasmo po paśmie )
Hmm ja mam pustą butelkę po odżywce Pantene to może do psikania bym się jeszcze zmotywowała, bo do takiego wcierania to na na pewno
A tę Malwę gdzie kupiłaś?
Ja dziś dorwałam tę odżywkę Joanny bez spłukiwania, o której Wam mówiłam.Chciałam wziąć od razu 2, ale przeliczyłam ile mam jeszcze odżywek i odłożyłam jedną grzecznie na półkę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
byłam jeszcze u innej gin., ale okazuje się, że w Medicoverze mają wgląd do tego, na co się było u kogo innego (nie wiem czy też mogą oglądać diagnozy, ale pewnie tak ) ja jej mówię o co mi chodzi, a ta "ale pani już była z tym problemem" - także mogą się sugerować opinią innego lekarza, co strasznie mi się nie podoba

co gorsza, powiedziała mi, że skoro teraz mi widać żyły, to i tak muszę brać tabletki, bo jak zajdę w ciążę, a ciąża nie sprzyja żyłom, to będzie gorzej
więc z dwojga złego mam brać tabletki, bo jak nie będę brała, to zajdę w ciążę i dopiero będę wiedziała co to problem z żyłami
No i co z tego, że byłaś?Płacisz, więc na dobrą sprawę możesz pójść do 4 kolejnych i zapytać o to samo, co za podejścieTyle się mówi, że dziewczyny bagatelizują problemy, biorą tabletki mimo ewidentnej nietolerancji, ale co tu się dziwić jeśli w gabinecie trafiasz na takie podejście

Natomiast co do samego systemu z historią badań, opisów wizyt, recept itd. to ja jestem bardzo zadowolona z tej formy Ostatnio sobie np. korespondowałam miło z moim lekarzem prowadzącym w temacie wyników badań krwi


Byłam w Medicoverze u super gin., który przy okazji usg bardzo dużo mi powiedział, wyjaśnił sporo wątpliwości, które moja gin. wcześniej zbywała 2 słowami. Strasznie byłam zadowolona i już miałam plan, żeby wybrać go na swojego lekarza prowadzącego a tu się okazało, że niestety robi tylko usg

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zazdroszczę
byłam przedwczoraj po tego tulipana, ale obok wisiały inne i nie skojarzyłam, że się różnią czymkolwiek i kupiłam inną sukienkę o podobnym kroju (też na suwak z tyłu)
dzisiaj pojechałam obejrzeć tulipana (już właściwego), ale masakrycznnie odstaje na - wygląda jak kuper :/ a tak mi się podoba.. chyba nawet bardziej od tej, którą ja wzięłam (mierzyłam też większą, myśląc, że to wina rozmiaru, ale też odstaje..)
dokładnie tak mi odstawał ten kwiecisty tulipan A Wy mi wtedy w Lolku mówiłyście, że to taki fason
Natomiast w tym mi się tak nie robi Bardzo ładnie leży, tylko muszę oddać do krawcowej, żeby mi górę lekko poprawiła, bo trochę odstaje w cyckach , ale zauważyłam na wątku zarowym, że sporo dziewczyn ma z tym problem.
Tę Twoją też widziałam, wisiały zresztą w Arkadii pomieszane z tulipanem. Były jeszcze granatowe i czerwone chyba?
Spodobała mi się jeszcze marynarka w kwiaty, ale nie wiem czy miałabym ją do czego nosić
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 08:40   #4971
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Beznadziejne podejście, przecież zawsze było normalne, ze konfrontuje się jedną opinielekarską z inną :/

Na zdrowy rozum, to przeciez jeśli coś się dzieje od tabletek to powinno się je odstawić no ale ja się nie znam. Coraz bardziej nie podobają mi się współcześni lekarze, wypisuja tylko recepty sugerując się jakimiś schematami objawów zamiast myśleć :/
dla mnie było oczywiste, żeby się upewnić, ale jak widać opinia jednego lekarza jest święta i nie można jej podważać..
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Faktycznie tulipan ostaje, a ja mam taki tyłek normalnie ale ta pierwsza bardzo ładna
no przestań to są meganienaturalne kształty i niemożliwe żebyś tak miała
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Organzza, strasznie mnie rozbawiło to zdjęcie z kuprem, prawie jak Kaczor Donald.
dokładnie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hehe ta sukienka-tulipan daje tyłek jak u Kim Kardashian czy jak jej tam
omg
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zjarało mnie dziś na ramionach i udach przy koszeniu trawy, ała Najlepsze, że właściwie cały czas były chmury i nie czułam, że mnie coś łapie. Nawet się nie posmarowałam filtrem, bo nie sądziłam, że mnie opali aż tak na buraka.
ja wczoraj testowałam, czy moja Avenka się jeszcze nadaje - nałożyłam rano jak nie było słońca, a potem jak wyszłam, to byłam zadowolona, że mam ją na twarzy, bo tak świeciło
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hmm ja mam pustą butelkę po odżywce Pantene to może do psikania bym się jeszcze zmotywowała, bo do takiego wcierania to na na pewno
A tę Malwę gdzie kupiłaś?
Ja dziś dorwałam tę odżywkę Joanny bez spłukiwania, o której Wam mówiłam.Chciałam wziąć od razu 2, ale przeliczyłam ile mam jeszcze odżywek i odłożyłam jedną grzecznie na półkę
w Auchan - gdybym nie wiedziała, że tam ją sprzedają, to w życiu bym nie znalazła, przynajmniej na Woli jest tak ukryta ale wszędzie dziewczyny piszą, że kupują w A., to szukałam do skutku

szukałam dla Ciebie tej odżywki w kilku miejscach, ale nigdzie nie było
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Natomiast co do samego systemu z historią badań, opisów wizyt, recept itd. to ja jestem bardzo zadowolona z tej formy Ostatnio sobie np. korespondowałam miło z moim lekarzem prowadzącym w temacie wyników badań krwi
mi to też się podoba i że lekarz w medicover online zostawia wiadomość, o wynikach badań, że mogę zamówić receptę bez wizyty
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Byłam w Medicoverze u super gin., który przy okazji usg bardzo dużo mi powiedział, wyjaśnił sporo wątpliwości, które moja gin. wcześniej zbywała 2 słowami. Strasznie byłam zadowolona i już miałam plan, żeby wybrać go na swojego lekarza prowadzącego a tu się okazało, że niestety robi tylko usg
szkoda, też bym chciała znaleźć dobrego
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
dokładnie tak mi odstawał ten kwiecisty tulipan A Wy mi wtedy w Lolku mówiłyście, że to taki fason
Natomiast w tym mi się tak nie robi Bardzo ładnie leży, tylko muszę oddać do krawcowej, żeby mi górę lekko poprawiła, bo trochę odstaje w cyckach , ale zauważyłam na wątku zarowym, że sporo dziewczyn ma z tym problem.
Tę Twoją też widziałam, wisiały zresztą w Arkadii pomieszane z tulipanem. Były jeszcze granatowe i czerwone chyba?
Spodobała mi się jeszcze marynarka w kwiaty, ale nie wiem czy miałabym ją do czego nosić
bo nawet mi się nie śniło, że coś może AŻ TAK odstawać
tak, są jeszcze czerwone i granatowe, a jako że wisiały obok siebie to myślałam, że to jest ten słynny tulipan
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:28   #4972
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja wczoraj testowałam, czy moja Avenka się jeszcze nadaje - nałożyłam rano jak nie było słońca, a potem jak wyszłam, to byłam zadowolona, że mam ją na twarzy, bo tak świeciło
Ja się dziś rano już wysmarowałam filtrem a tu po 10.00 przyszły chmury i chyba będzie lało A tak chciałam sobie doopalać równo ramiona, bo mam ślady od ramiączek biustonosza.

Oglądałyście wczoraj mecz? Nie jestem fanką piłki, ale zwykle jak jest taka impreza to oglądam. Tak czy inaczej nie wiem czy kolejne mecze będę oglądać. Chyba tylko ten finałowy. Kibicuję Niemcom ewentualnie Holandii i mam nadzieję, że któraś z tych drużyn wygra
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 21:03   #4973
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja nie oglądałam, ale jeździłam na rolkach w trakcie naokoło Błoń, gdzie jest strefa kibica, więc byłam w miarę na bieżąco.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 08:39   #4974
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Holandia przegrała, Niemcy ledwo wymęczyły na 1-0, co to się dzieje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 09:07   #4975
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oglądałyście wczoraj mecz? Nie jestem fanką piłki, ale zwykle jak jest taka impreza to oglądam. Tak czy inaczej nie wiem czy kolejne mecze będę oglądać. Chyba tylko ten finałowy. Kibicuję Niemcom ewentualnie Holandii i mam nadzieję, że któraś z tych drużyn wygra
tak
u mnie całe osiedle wymarło na czas meczu, nikogo nie było na ulicach
a jak padła bramka, to rozległ się jeden wielki krzyk - jako że każdy ma pootwierane balkony, to strasznie było słychać

co do wczorajszego, też myślałam, że Niemcy dadzą z siebie więcej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 16:02   #4976
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wróciłam

Na szczęście dolegliwości ulzyły mi na tyle, że w trakcie jazdy prawie nic mi się nie działo - tzn wierciło w żołądku, ale bez nieprzyjemnych akcji.
Dużo mi dało, ze jednak nie poszłam do pracy, choc mam niesamowitego kaca moralnego bo powinnam być. No ale siedziałam cały czas na służbowym mailu, mimo, iż czułam się fatalnie.

Co do Paryża ... Na pewno warto było jechać, nie żałuję, ale nie zauroczył mnie W dzień praktycznie wrażenia nie robi, ale nocą wiele zyskuje.
Dosyć brudne miasto. Rasistką nie jestem, ale widok tylu murzynów (takich "czarnych czarnych") mnie troche odpychał.

Z kosmetycznych rzeczy kupiłam tylko żel o zapachu bzu. Nic mi ani w oko, ani tym bardziej w nos nie wpadło - teraz wszystko mi śmierdzi niemiłosiernie (nawet mydełek z LF i MT nie mogę wachac i uzywać z przyjemnością).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-06-10 o 19:13
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:15   #4977
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wróciłam

Na szczęście dolegliwości ulzyły mi na tyle, że w trakcie jazdy prawie nic mi się nie działo - tzn wierciło w żołądku, ale bez nieprzyjemnych akcji.
Dużo mi dało, ze jednak nie poszłam do pracy, choc mam niesamowitego kaca moralnego bo powinnam być. No ale siedziałam cały czas na służbowym mailu, mimo, iż czułam się fatalnie.

Co do Paryża ... Na pewno warto było jechać, nie żałuję, ale nie zauroczył mnie W dzień praktycznie wrażenia nie robi, ale nocą wiele zyskuje.
Dosyć brudne miasto. Rasistką nie jestem, ale widok tylu murzynów (takich "czarnych czarnych") mnie troche odpychał.

Z kosmetycznych rzeczy kupiłam tylko żel o zapachu bzu. Nic mi ani w oko, ani tym bardziej w nos nie wpadło - teraz wszystko mi śmierdzi niemiłosiernie (nawet mydełek z LF i MT nie mogę wachac i uzywać z przyjemnością).
dobrze, że już jesteś cała i zdrowa
nie każde miejsce na ziemi musi się każdemu tak samo podobać, ważne że jesteś bogatsza o tę podróż

współczuję tej wrażliwości na zapachy, tak się ma przez całą ciążę czy w pierwszym trymestrze?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:35   #4978
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Organzza: mam nadzieję, że wszystko mi minie z końcem I trymestru, ale jednak różne kobiety różnie przechodzą ciążę. Np. moja mama wymiotowała aż do 8 miesiąca (ja póki co nie, ale uczucie mdłości i dyskomfortu mam prawie przez cały dzień).

Zupełnym fenomenem jest dla mnie sposób jazdy wokół Łuku Triumfalnego. O ile zasada "prawej ręki" jest tu zrozumiała, tak zafascynowała mnie płynność ruchu, brak korków, a mimo zajeżdżania drogi - brak kolizji. Przykładowy filmik z YT: http://www.youtube.com/watch?v=9xRwXyt97SQ
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-06-10 o 19:46
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:53   #4979
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Głupoty gadasz.
wiem co gadam Ale lubię go
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no przestań to są meganienaturalne kształty i niemożliwe żebyś tak miała
No dobra, może ciut mniej, ale półeczka jest
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie oglądałam, ale jeździłam na rolkach w trakcie naokoło Błoń, gdzie jest strefa kibica, więc byłam w miarę na bieżąco.
Ja wielka fanką nie jestem, oglądałam tak raczej patriotycznie wczoraj też widziałam oba mecze a dziś to tak piąte przez dziesiąte oglądam. Bardziej mnie interesowały finały tenisowe- wczorajszy był ciekawy a dzisiejszy niestety przełożony, kibicuję Djokovicowi
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie całe osiedle wymarło na czas meczu, nikogo nie było na ulicach
a jak padła bramka, to rozległ się jeden wielki krzyk - jako że każdy ma pootwierane balkony, to strasznie było słychać
U mnie to samo. W międzyczasie zdążyłam sobie poimprezować, aż wczoraj nie miałam siły na trzeci dzień balowania
i udało mi się upolować puderek Bourjois- dopiero w 6 rossmannie z kolei (3 po drodze w ogóle nie miały tej marki, w dwóch skończyły się najjaśniejsze kolory). W sumie to nawet nie wiem z jakim pędzle go używać i do czego, bo odkąd stosuję Hauschkę to prasowaniec stał mi się zbędny i nie miałam go chyba z 2 lata już Ale sezon bardziej wyjazdowy się zaczął więc może się przyda kiedyś I dziś dorwałam Listerine bezalkoholowy, też ostatni. Przyglądałam się też lakierkom L'Oreala ale nie wiem, chyba mnie żadem nie rzucił na kolana tak, żeby jutro pędzić po zakup. Już mnie irytuje, ż ecodzień trzeba tam jeździć po 1 rzecz :/ I jeszcze kupiłam w aptece małą bombeczkę Sensibio- taka śliczna ta mała buteleczka Ale coś mi się wydaje, że słabszy jest ten micel niż kiedyś i siostry też potwierdzają, chociaż nie malują się tak mocno jak ja. Także jak to powykańczamy to kupimy Bourjois.
Zużyłam żel do mycia twarzy i tonik, strasznie ciekawa jestem jak się spiszą nowości z YR A w ogóle to zarzuciłam mycie twarzy żelem na wieczór i katastofy jak na razie nie ma
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 05:51   #4980
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do Paryża ... Na pewno warto było jechać, nie żałuję, ale nie zauroczył mnie W dzień praktycznie wrażenia nie robi, ale nocą wiele zyskuje.
Dosyć brudne miasto. Rasistką nie jestem, ale widok tylu murzynów (takich "czarnych czarnych") mnie troche odpychał.

Z kosmetycznych rzeczy kupiłam tylko żel o zapachu bzu. Nic mi ani w oko, ani tym bardziej w nos nie wpadło - teraz wszystko mi śmierdzi niemiłosiernie (nawet mydełek z LF i MT nie mogę wachac i uzywać z przyjemnością).
Nie byłam nigdy w Paryżu, ale mój wujek był jakoś ze dwa lata temu z dziewczyną i też po zdjęciach które widziałam średnio mi się podobało to miasto. W TV może i pięknie wygląda, ale jak już się widzi normalne zdjęcia to już inaczej. Odniosłam wrażenie, że jest bardzo ciasne (te wąskie uliczki) więc przy tej ilości turystów bardzo zatłoczone.
Ale ja w ogóle niezbyt rozumiem fenomen Paryża i w ogóle j. francuskiego (wybacz em ).


Oj, współczuję tych "rewelacji" zapachowych Ale mam nadzieję, że szybko Ci minie. A masz smaki na różne dziwne jedzeniowe połączenia? Ja do dziś pamiętam, jak moja koleżanka w ciąży zajadała mortadelę podsmażoną na patelni z ketchupem i do tego lody truskawkowe (na jednym talerzu)


Oglądałam wczoraj wyścig F1 a tu jak pioruny nie zaczną walić, aż w gniazdkach od prądu strzelało Pierwsza taka burza w tym roku.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.