Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 09:19   #4981
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

słyszałam, że to straszna kicha i nie warto zamawiać. też chciałam się skusić, ale zrezygnowałam...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:21   #4982
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Fv sprzed chwili, braki:
UL. NOWA KOLEKCJA LOGO
WYKRECAN. BL/UST CHOCOLATE
WYKRECAN. BL/UST PLUM
AB SAMOOPALACZ/TW.SPF 6
ZESTAW TOREBEK MAJA
WYKRECAN. BL/UST CARAMEL
Ładnie
__________________


Poproszę o codzienny głos

Edytowane przez porzeczka2602
Czas edycji: 2010-04-08 o 09:22
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:25   #4983
Kasiac89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 84
GG do Kasiac89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Właśnie dostałam ten kosmetyczny zestaw podróżny i muszę powiedzieć, że śmierdzi strasznie :/ i jest malutki bardzo
__________________
"Niektórzy ludzie żyją w świecie marzeń. Inni - patrzą na rzeczywistość. Są też tacy, którzy zamieniają jedno w drugie."
- Douglas Everett


Studentka politologii




Kasiac89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:43   #4984
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Fv sprzed chwili, braki:
UL. NOWA KOLEKCJA LOGO
WYKRECAN. BL/UST CHOCOLATE
WYKRECAN. BL/UST PLUM
AB SAMOOPALACZ/TW.SPF 6
ZESTAW TOREBEK MAJA
WYKRECAN. BL/UST CARAMEL
Ładnie
avon sie chyba nie uczy na wlasnych bledach...:/

ja mam dla siebie zamowienie z 6..na...140zl...i raczej nic do wykreslenia...no moze kredka diamond..bo moglabym kupic na 2 termin nic no oszczedzanie w moim przypadku nie wychodzi
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:43   #4985
adrenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Smynio Pokaż wiadomość
tak będzie - najpierw przechodzisz weryfikację - jeśli wsio im się zgadza, czyli masz zamówienie z katalogu na 250zł to dostaniesz ten zestaw w następnym zamówieniu... Więc wpisz spokojnie ten kod zestawu - będzie jako 1szt. za 0zł.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

ja się zgapiłam i myślałam, że chodzi o całość zamówienia w tym netto, demo itp. a tu chodzi o kwote 250zł z katalogu tylko, więc ja pewnie nie dostane swojego zestawu szkoda, bo brakowało mi ok. 50zł...
Wiesz nie masz co żałować ja przekroczyłam kwotę 250zł ale zanim zamówiłam ten mini zestaw podróżny chyba 6,90zł kosztował miałam okazję go zobaczyć w COKu i moje napalenie na niego od razu zniknęło. Wszystko wydawało się takie kruche jakby miało się połamać. Stwierdziłam że jest to może nie wiele a po co sobie zagracać pułki. Z reszta na początku roku rozdawali do zamówienia zestaw do manicure i jest naprawdę fajny i stwierdziłam że po co mi drugi. Staram się nie kupować wszystkogo co jest w promocji bo widze że mi coraz wiecej rzeczy zalega.
__________________
konsultantka avon od 10lat
adrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:55   #4986
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Wzoraj dostałam Majki.... Póki co-dwie z 4 pasują, bo miałam okazję spr. A pozostałe czekaja na klientki... I moje spostrzeżenia-śmierdzi strasznie.... Włożylam do iej saszetkę "pachnąca szafa" żeby stłumic ten smród... Poza tym, jestem z niej zadowolona, mniej więcej tego się spodziewałam... I moja siostra tż jest z niej zadowolona, więc myslę że pozostałe dwie panie też będą...


Pozdrawiam.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:56   #4987
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Złożyłam zamówienie przez neta, wszystko było ok, ale dziwne jest to że nie miałam tych kolorowych kropek. Była legenda - czerwona to to, zielona to tamto- ale nie było kropek. Wiecie dlaczego?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 10:01   #4988
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie przez neta, wszystko było ok, ale dziwne jest to że nie miałam tych kolorowych kropek. Była legenda - czerwona to to, zielona to tamto- ale nie było kropek. Wiecie dlaczego?
czasami sie tak dzieje...najlepiej wtedy zrobic zdjecie str z zamowieniem, zeby miec dowod jak Ci cos nie przyjdzie z netto itp i obnizy np próg opustu.

kropek nie ma tez przy wszystkim. sa tylko przy produktach z netto i tych " do wyczerpania zapasów"
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:15   #4989
adrenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Ależ skąd! Zapytałam nawet dziewczynę, która jest w AC od kat.13, czyli od samego początku edycji, czy przypadkiem nie było takich spotkań wcześniej. Myślałam, że mnie coś ominęło, jednak nie. Spotkań nie było i nie ma żadnej informacji, czy w ogóle będą.



klask i:
Witam u mnie sprawa wygląda trochę inaczej ja jestem z kuj-pom. i bylam w klubie róży 4 razy raz nawet nawet na 2 poziom weszłam. W ub roku akurat nie udało mi się wejść do klubu.Ale powiem jak to wyglądało w tamtych latach. Spotkania były w różnych lokalach chyba 2 do rku jedno po połowie trawani cyklu czyli ok w kwietniu a drugie tak w listopadzie żeby podsumować cały rok, Bo jak wiedicie avon club zaczyna się jakoś wraz z katalogiem 13 czyli pod koniec pażdziernika. To byłam na róznych imprzach raz to w dyskotece z poczęstunkiem i konkursami, pózniej w resturacji dostałam śliczne kolczyki firmy YES od OMS a od mojej kordynatorki teraz LS kolczyki również i każda dostałą firmowe kosmetyki w prezencie. Na innchy róznież dostawałam prezenty zawsze coś dodatkowo od moich przełożonych ponad to co dawała Avon według pziomów Avon club ( kiedyś to był klub róży). W tym roku nie wiem jak jest, ale może sie przekonam bo barkuje mi 500zł żeby się dostać
Pamiętam że jak udało mi się wejśc na 2 poziom to zprosili mnei na jakieś szkolenie koło Gniezna, były tam 2 dywizję i obiad zaserwowali bardzo dobry i przenty konkursy i oczywiście część szkoleniowato było z 3 lata temu.
U mnie są te spotkania i to bardzo miło być tak wyróżnianym, kiedys byłu spotkania co misiąc dla wszystkich chętnych konsultantek i były wyrózniane te które miały najwyższą sprzedaż w danym kataloguu, te które sprzedały najwięcej jakiegoś produktu które wchodził i spośród obenych losowali prezenty 3 osoby dostawały nagrody żeby tym co im się tak dobrze nie wiedzie tez coś dostały. A te co miły najwyższe wyniki dawały porady po odebraniu nagrody. Z czasem się to skończyło a szkoda bo dość często chodziłam na takei spotkania. Ja mam dość dobre relacje z moja OMS i kiedyś jej się pytałąm czemu jest coraz mniej wszystkiego. Ona że firma daje teraz małe budżety na klubowiczki i za te pieniądze to ona może nam po ciastku kupić w kawiarni i tyle, a co dopiero jakięs preznty, a jak coś więcej chce to musi ze swoje pensji...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Dodam że na tych co miesięcznych spotkaniach nie chodziło tylko o rozdawania prezentów skupiłam sie na tym bo o to ktoś pytał wcześniej, spotkanie głownie polegało na omawianiu katalogu nowości były informację o produkcie żeby konsultantka mogła wykazać się wiedzą przed klietntką możnabyłoje zaobaczyć na żywo te produkty. I OMS dawał wskazówki jak zwikszać sprzdaż . I na trych spotkaniach omwialiśm y katalog tóry miał się pojawic za kilka dni żeby być przygotowanym do promowania go, ale już takich spotkań nie ma, ale to też trroche wina konsultatek bo z czasem przychodziło ich coraz mniej....

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Daj znać co Ci odpiszą
Dziękujemy za przekazane uwagi. Pani sugestie zostaną skierowane do odpowiedniego działu. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że stale staramy się podnosić jakość naszych produktów i wyrażamy nadzieję, że niebawem wszystkie nasze produkty zdobędą uznanie zarówno Pani, jak i Pani klientów.
taką informację otrzymałam. Ciekawe czy wzięli do siebie moje uwagi
__________________
konsultantka avon od 10lat
adrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:20   #4990
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 113
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Kasiac89 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam ten kosmetyczny zestaw podróżny i muszę powiedzieć, że śmierdzi strasznie :/ i jest malutki bardzo
W 5 zamówiłam sobie z oferty internetowej portfel w motylki ten za 11,90,
i też śmierdział tanią chińszczyzną.
watam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:20   #4991
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
czasami sie tak dzieje...najlepiej wtedy zrobic zdjecie str z zamowieniem, zeby miec dowod jak Ci cos nie przyjdzie z netto itp i obnizy np próg opustu.

kropek nie ma tez przy wszystkim. sa tylko przy produktach z netto i tych " do wyczerpania zapasów"
Zobaczycie jeszcze nas zaskoczą i będą kropki gdzie tylko się da bo dziś ma ruszyć ta nowa stronka interenetowa ale jak narazie nie widzę zmian
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 10:28   #4992
mousedream
Zadomowienie
 
Avatar mousedream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 1 371
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

czy ja dobrze zrozumiałam?Zamawiałyście ten zestaw podróżny w katalogu 5 ale w paczce nie dostałyście?? Ja go zamówiłam i mi przyszedł z zamówieniem Fakt mój TŻ złapała za kawałek wstążki,którą się otwiera pudełko i urwał... ale 6,90 to nie majątek a pinceta do brwi dobrze wyrywa... tylko to na razie zdąrzyłam sprawdzić:P
mousedream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:33   #4993
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez watam Pokaż wiadomość
W 5 zamówiłam sobie z oferty internetowej portfel w motylki ten za 11,90,
i też śmierdział tanią chińszczyzną.
Wszystko co ma w składzie PCV (PCW/PVC) będzie śmierdziało. Polichlorek winylu kwiatkami nie pachnie
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:00   #4994
noneczka89
Raczkowanie
 
Avatar noneczka89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Hessen
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
słyszałam, że to straszna kicha i nie warto zamawiać. też chciałam się skusić, ale zrezygnowałam...
to dzieki za info bo juz się nad nim zastanawiałam
noneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:16   #4995
klekotka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witam was dziewczyny. Na forum jestem nowa. Konsultantka jestem dopiero ok miesiaca i za bardzo nie jestem oblatana w avon. Mam do was pytanie. Czy jeżeli zloze zamowienie przez internet to bede musiala płacic za przesyłke 9.90 nawet jesli wartośc zamowienia wynosi wiecej niz 150 zl? W COK pewna pani mnie o tym nie poinformowala, wrecz zapewniala ze zawsze przy wiekszym zamowieniu przesyłka jest bezplatna. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam was
klekotka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:23   #4996
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez adrenka Pokaż wiadomość
Wiesz nie masz co żałować ja przekroczyłam kwotę 250zł ale zanim zamówiłam ten mini zestaw podróżny chyba 6,90zł kosztował miałam okazję go zobaczyć w COKu i moje napalenie na niego od razu zniknęło. Wszystko wydawało się takie kruche jakby miało się połamać. Stwierdziłam że jest to może nie wiele a po co sobie zagracać pułki. Z reszta na początku roku rozdawali do zamówienia zestaw do manicure i jest naprawdę fajny i stwierdziłam że po co mi drugi. Staram się nie kupować wszystkogo co jest w promocji bo widze że mi coraz wiecej rzeczy zalega.
właściwie po obejrzeniu zdjęć i po przeczytaniu komentarzy o tym zestawie, to zaczynam myśleć, że może lepiej się stało... mógłby być na prezent, ale jak dziadostwo kruche, to szkoda zrobić z siebie dziada ciekawa jaka będzie ta torba z motywem zebry - sam motyw i krój torby mi odpowiada- ciekawe jak będzie z wykonaniem i rzeczywistym wyglądem.... na razie się nie napalam
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:24   #4997
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez klekotka10 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Na forum jestem nowa. Konsultantka jestem dopiero ok miesiaca i za bardzo nie jestem oblatana w avon. Mam do was pytanie. Czy jeżeli zloze zamowienie przez internet to bede musiala płacic za przesyłke 9.90 nawet jesli wartośc zamowienia wynosi wiecej niz 150 zl? W COK pewna pani mnie o tym nie poinformowala, wrecz zapewniala ze zawsze przy wiekszym zamowieniu przesyłka jest bezplatna. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam was
nie płacisz za przesyłkę jeśli masz zamówienie min. 150 zł
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:27   #4998
klekotka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziekuje bardzo za informacje. Poprostu zwiodła mnie wiadomosc na stronie internetowej avonu.


"Koszt opłaty kurierskiej 9,90 zł
niezależnie od wielkości zamówienia.

Od katalogu 02/2010 zamówienia kurierskie złożone do godz. 11.00 przez:
Internet, Avon Non Stop lub Avon Sms
dostarczamy już następnego dnia roboczego pod wskazany przez Ciebie adres.

Teraz dodatkowo, wprowadzamy jednakowy koszt opłaty kurierskiej 9,90 zł
niezależnie od wielkości danego zamówienia."
klekotka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:31   #4999
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez klekotka10 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Na forum jestem nowa. Konsultantka jestem dopiero ok miesiaca i za bardzo nie jestem oblatana w avon. Mam do was pytanie. Czy jeżeli zloze zamowienie przez internet to bede musiala płacic za przesyłke 9.90 nawet jesli wartośc zamowienia wynosi wiecej niz 150 zl? W COK pewna pani mnie o tym nie poinformowala, wrecz zapewniala ze zawsze przy wiekszym zamowieniu przesyłka jest bezplatna. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam was
Pierwsze zamówienie z danego katalogu musi być za 150 zł. aby dostarczenie było bezpłatne. Na kolejne dwa terminy minimum 50zł. zamówienia aby nie płacić za kuriera

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez klekotka10 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za informacje. Poprostu zwiodła mnie wiadomosc na stronie internetowej avonu.


"Koszt opłaty kurierskiej 9,90 zł
niezależnie od wielkości zamówienia.

Od katalogu 02/2010 zamówienia kurierskie złożone do godz. 11.00 przez:
Internet, Avon Non Stop lub Avon Sms
dostarczamy już następnego dnia roboczego pod wskazany przez Ciebie adres.

Teraz dodatkowo, wprowadzamy jednakowy koszt opłaty kurierskiej 9,90 zł
niezależnie od wielkości danego zamówienia."
Tak bo tu chodzi o nieregularne zamówienia. Na przykład potrzebujesz coś na już to bierzesz kuriera i masz paczkę za 2 dni u siebie ale płacisz 9,90
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 11:35   #5000
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

w wiadomosciach pisze;
Informujemy, że w związku z uruchomieniem nowej strony internetowej www.avon.pl od 15.04.2010 nie będzie możliwości wykonywania doładowań, rejestracji i sprawdzania stanu konta avonkow poprzez stronę www.avon.pl.
W dalszym ciągu istnieje możliwość wykonywania doładowań poprzez zarejestrowany telefon w sieci myAVON, w Centrach Obsługi Konsultantek oraz poprzez
www.myavon.pl.
Rejestracji i sprawdzenia salda avonków nadal można dokonać korzystając z Avon Non Stop pod numerem: 22 8782800 lub 0 800 800 888.


czyli strona startuje za tydzień.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:42   #5001
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Wiatm po malej przerwie panie konsultantki hihihi

Kochane jutro odbieram moje kosmetyki i wlasnie ogladalam nowy katalog online. W Niemczech ebdzie teraz w promocji kilka rzeczy na ktore ostrze pazurki juz od dawna np. seria Avon Care ta SOS.Seria Liv Botanicals, wiec wezme kolejne serum bo mi bardzo podeszlo. Ale i dwa kremy tonujace. Jeden to Ideal Shade a drugi z serii Solutions Plus z jakimis mikrogranulkami czy cos. Znacie moze te kremy? Niedawno dostalam razem z katalogiem nowy krem tonujacy od CCB i wlasnie on byla jak zwykly krem, ale mial jakies tam pigmenty ktora sie po chwili uwalnialy i tonowaly skore. Czy ten Solutons to dziala cos w podobie?
Szukalam na KWC tych kremow tonujacych z Avonu ale nic mi nie wyskoczylo. Czego powinnam sie spodziewac? Ideal Shade to spewnoscia normalny krem tonujacy, albo? Ladnie tonuje? jest bardziej przejrzysty czy kryjacy jak tonujacy od Nivea? A co z tym Soutions, dobrze rozumie z opisu ze to ma miec pigmenty ktore sie po chwili uwalniaja i tonuja skora, a tak normalnie to to bedzie zwykla emulsja jak kazdy inny krem?

Z gory dziekuje na opisy tych produktow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:44   #5002
sto_krotka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

malka i aneszna dzięki bardzo za odpowiedz

chcę zwrócić torebkę Thilie bo wyrwała mi się rączka i nie wiem czy mi uznają reklamacje. a gdyby ta wiadomość o nieuwzględnieniu zwrotu przyszła pocztą to musiałabym jechać po to do cioci bo jej adres podałam jako adres zamieszkania no a korespondencja właśnie przychodzi na ten adres. A jeśli to będzie na fakturze to super. Dzięki jeszcze raz!
sto_krotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:45   #5003
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez adrenka Pokaż wiadomość

Dziękujemy za przekazane uwagi. Pani sugestie zostaną skierowane do odpowiedniego działu. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że stale staramy się podnosić jakość naszych produktów i wyrażamy nadzieję, że niebawem wszystkie nasze produkty zdobędą uznanie zarówno Pani, jak i Pani klientów.
taką informację otrzymałam. Ciekawe czy wzięli do siebie moje uwagi
Jednak dobrze obstawiałam odpowiedź Miejmy nadzieję, że wzięli i Twoje, i moje, i jeszcze na pewno innych KK uwagi do siebie...


Dziewczyny, uwielbiam Was, ta "pinceta" kilka postów wyżej rozbawiła mnie do łez, dosłownie A taki miałam kiepski nastrój zanim tu zajrzałam. Już mam wiosenny i uśmiech od ucha do ucha

Edytowane przez malka
Czas edycji: 2010-04-08 o 11:51
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:06   #5004
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez noneczka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie troche z innej beczki, wynalazlam na tych rozowych formularzach tester nawilzenia skory za 8,9 cóż to jest? to jest jakis przyrząd? czy może nic wartego polecenia?
nic wartego polecenia
Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie przez neta, wszystko było ok, ale dziwne jest to że nie miałam tych kolorowych kropek. Była legenda - czerwona to to, zielona to tamto- ale nie było kropek. Wiecie dlaczego?
Bo one są tylko przy produktach z netto i ze stron wyprzedażowych.
Może nic z tych stron nie zamawiałaś?

Cytat:
Napisane przez adrenka Pokaż wiadomość
-
Dziękujemy za przekazane uwagi. Pani sugestie zostaną skierowane do odpowiedniego działu. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że stale staramy się podnosić jakość naszych produktów i wyrażamy nadzieję, że niebawem wszystkie nasze produkty zdobędą uznanie zarówno Pani, jak i Pani klientów.
taką informację otrzymałam. Ciekawe czy wzięli do siebie moje uwagi
No automatyczna formułka, którą wszystkim odpisują, jak nie mają nic konkretnego do napisania....

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ale i dwa kremy tonujace. Jeden to Ideal Shade a drugi z serii Solutions Plus z jakimis mikrogranulkami czy cos. Znacie moze te kremy? Niedawno dostalam razem z katalogiem nowy krem tonujacy od CCB i wlasnie on byla jak zwykly krem, ale mial jakies tam pigmenty ktora sie po chwili uwalnialy i tonowaly skore. Czy ten Solutons to dziala cos w podobie?
.
Mam ten z Solutions. Ma mikrogranulki, które stopniowo uwalniają kolor. Po jakimś czasie buzia jest jakby lekko opalona, "zdrowo wygląda" jak ja to mówię . Bardzo lubię ten krem
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:26   #5005
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Smynio Pokaż wiadomość
No fajniutka była

kurde skoro cream to pewnie będzie ciemny dosyć dla jasnej cery
a tak w ogóle to ten podkład dobrze się sprawuje na cerze mieszanej z tendencją do świecenia i wyprysków? z góry dziękuje za odpowiedź
Ja mam jasną cerę i używam Ivory. Wszystkie inne są dla mnie za ciemne, a Nude jest jasny ale za żółty. Moja siostra używa Cream, ale dla mnie jest stanowczo za ciemny. Pożyczyłam od niej tylko kilka razy na wieczór, bo w świetle świec się u mnie sprawdza razem z kulkami brązującymi, wyglądam jakbym była ładnie opalona Ale moja siostra używa podkładu sporadycznie, ma jeszcze mnóstwo i raczej na pewno nie będzie go teraz chciała. A ja też specjalnie nie mam na niego klientek.
Gdybym mogła sobie wybrać odcień podkładu to bym zestaw wzięła od razu!
Cerę mam wrażliwą i trądzikową, ale co dziwne nie mam problemu ze świeceniem i ten podkład jest dla mnie ok. Kosmetyczka na szkoleniu polecała go do cer wrażliwych alergicznych bo jest lekki.
Jedynie do błyszczącej tłustej cery się nie nadaje, zresztą tak jak piszą dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Ależ skąd! Zapytałam nawet dziewczynę, która jest w AC od kat.13, czyli od samego początku edycji, czy przypadkiem nie było takich spotkań wcześniej. Myślałam, że mnie coś ominęło, jednak nie. Spotkań nie było i nie ma żadnej informacji, czy w ogóle będą.


U nas w okręgu takie spotkania podsumowujące są co kwartał i to dla okręgu a nie tylko osób z AC.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:30   #5006
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Mam ten z Solutions. Ma mikrogranulki, które stopniowo uwalniają kolor. Po jakimś czasie buzia jest jakby lekko opalona, "zdrowo wygląda" jak ja to mówię . Bardzo lubię ten krem
krem jest super, buzia wygląda na lekko opaloną, zdrową i rozświetloną, pasuje do każdego typu cery
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:53   #5007
sto_krotka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

mam jeszcze pytanie do dziewczyn z okręgów prognozujących. czy w k07/2010 jest dostępny Idealnie trwały podkład? bo oglądam skany katalogu i nie widzę go. ale może jest gdzieś strona ucięta i dlatego nie widzę
sto_krotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:54   #5008
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Nowa część:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post18436968
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.