Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 12:19   #4981
stycho0987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Nastepnym razem pewnie zastosujemy a teraz chcialbym sie dowiedziec jak to jest w tym wypadku??
stycho0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:06   #4982
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam..
jestem chlopakiem i mam 20 lat .wczoraj kochalem sie z dziewczyna moja. uprawialismy 2 razy sex .pisze z zapytaniem czy mam sie bac o wpadke jesli nakladajac prezerwatywe na penisa po 1 wytrysku kiedy postanowilismy si edrugi raz kochac nie wytarlem resztki spermy jaka mogla sie znajdowac na cewce..pamietam ze troche bylo ale nie wiem czy to nie byl preekuljat poniewaz przed tem po 1 stosunku oddalem mocz...pamietam jak nalozylem prezerwatywe drugi raz na durgi stosunek nie wytarlem przed tem rak i mam obawy czy plemnikimogly sie znalesc na prezerwatywie (wiem ze plemniki moga sie znajdowac na penisi enawet po wytarciu spermy).w srodku mojej dziewczyny zakonczylem al eprezerwatywa nie pekla..mam obawy czy na prezerwatywie mogly sie znajdowac plemniki po nalozeniu przeze mnie reka prezerwatywy ktora wycieralem reka sperme). chcialbym dodac ze miala 20 dzien cyklu a ostatnio miala 43 dniowy cykl..poniewaz miesiac temu musiala zabrac tabletke72 poniewaz pekla nam prezerwatywa ale wowczas nie mialem orgazmu i sperma nie znalazla sie w jej pochwie ale prawdopodobnie preekuljat.prosze o pomoc co mam zrobic...czy ma brac ponownie tabletke 72 bo od wczorajszego stosunku minelo ok 23 h,prosze o pomoc......

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

i chcialbym dodac ze miedzy dwoma stosunkami oddalem mocz.
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:08   #4983
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wg mnie nie masz o co się martwić. Na przyszłość więcej rozwagi a będzie mniej stresów i mieszania sobie w organizmie.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:17   #4984
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ale na 100 procent nie jest mozliwosc zajscia w ciaze tak...bo mogly sie plemniki znajdowac na prezerwatywie....prosze o odp..

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

bo jak miala 21 dzien cyklu a poprzedni cykl trwal 42 dni to pewnie miala dni plodne....mega sie tym przejmuje i w dodatku na swieta...
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:25   #4985
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

plemniki w złych warunkach nie żyją długo. Nie ma co panikować.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:36   #4986
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Moim zdaniem nie ma szans. Były na rękach (pewnie jakiś czas) samo to pewnie je zabiło. Może zastanówcie się nad tabletkami ? Mniej stresu
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:51   #4987
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

a czy wedlug was po pierwszym stosunku moze sie ponownie przy podnieceniu pojawic sie sperma czy preekuljat-przed ponownym nalozeniem prezerwatywy mialem plyn na cewce ale nie wiedzialem co to bylo sperma po 1 stosunku czy preekuljat.prosze o pomoc

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

niech ktos mi odp prosze o odpp...
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 21:52   #4988
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Facet, zacznij myśleć głową a nie główką. Może jak wpadniecie to zaczniecie uważać bardziej.
Moze sie pojawic płyn ejakulacyjny a sperma moze byc i po poprzednim wytrysku.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:54   #4989
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wiec jest szansa na wpadke tak.... to mam poprosic aby moja dziewczyna zabrala tabletke 72 h takk..prosze o odp..
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 21:59   #4990
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Przeczytaj ze zrozumieniem odp na swojego pierwszego posta.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 22:44   #4991
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

bo je ze bedzie wpadka....

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

nie wyobrazam sobie wpadki..

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

pomocy,,,,,
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 23:18   #4992
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Zachowujesz sie jak 15 latek który przeżył swoj pierwszy raz i na dodatek nie umie czytać ze zrozumieniem....
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 23:22   #4993
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Pomyślałeś może o swojej dziewczynie ? Czy zdajesz sobie może sprawę jak destrukcyjna dla organizmu jest tabletka po ? Jeszcze na dodatek brana tak często? To nie jest forma antykoncepcji! Po za tym nie widzę powodów dla których miała by ją brać. Jeśli nie umiesz zakładać gumek to pomyślcie o innej formie antykoncepcji! W sumie to już jest wigilia więc jak teraz zaczniesz myśleć to może utrzyma Ci się to cały rok.
Nawet jeśli Ci się coś tam pojawiło to zostało to w prezerwatywie jak nakładałeś, jeśli miałeś plemniki na rękach to pozdychały bo są kruche, delikatne i nawet powiem Ci że wiele umiera w samej pochwie po środowisko jest za kwaśne. Której części nie rozumiesz?
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 09:21   #4994
smerfeta901
Rozeznanie
 
Avatar smerfeta901
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 514
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czesc dziewczyny, musze z kims popisac bo zaraz oszaleje stramy sie z chlopakiem o dzidzie i boje sie ze moze mi sie nie udac bo za pierwszym razem poronilam, okres mam dostac za kilka dni ale i tak dziwnie sie czuje bo w tym miesiacu nie mam zyt uplawow co zawsze mam i to duze a tu sucho i teraz doszedl bol sutkow i bole glowy...jak myslicie moge byc w ciazy?
__________________
"Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie"



smerfeta901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 09:32   #4995
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

no faceci sobie mysla ze tabletka 72 po to metoda... co za ŻENADA. Nie ich zdrowie... ale mnie takie podejscie oslabia...

Dziewczyny napiszcie mi czy jeśli zrobiłam dwa testy płytkowe jeden po 7 dniach ale drugi po miesiacu od daty "niepewnej" to czy ciaza jest CALKOWICIE WYKLUCZONA? Mi sie spoznia miesiaczka i to dużo ale moze miec na to wpływ to ze przez jeden cykl bralam plastry pozniej mialam tylko krwawienie z odstawienia...i miesiaczki nie dostalam a mineło duzo czasu ok 33dni.
Wlasciwie to pyt brzmi czy mozliwe ze antykoncepcja zaklocila wynik testu? I czy moge nie ufac testowi?Moze byc tak ze przez antykoncepcje - tylko miesiac stosowalam (a wlasciwie nie wspolzylam bo sie u mnie pozmienialo wiec po1 mcu zaprzestalam) owulacja mi sie przesunela o ok 10 dni? bo kilka dni temu czulam bol jajnika ale to juz bylo blisko przed spodziewana data miesiaczki... z tym, ze to by wtedy zmaczylo, ze okres dostane za tydzien... a to by znaczylo ze w ogole mi sie spozni okres o jakies 20 dni?! Wczesniej mialam idealnie rowne cykle 28dniowe. Ale tez chyba nie powinnam sie stresowac bo licze dlugosc cyklu od "krwawienia z odstawienia" ktore mialo miejsce w 22 dniu cyklu a przeciez normalnie mialabym 6 dni pozniej... Juz nic nie wiem ale wkurza mnie to czekanie a oczekiwanie tez okresu nie przyspiesza. Kupilam test ale ile tych testow mozna robic...zbankrutuje..bo ja od razu robie testy nawet nie jak mysle ze to ciaza tylko zeby te mysli wyeliminowac...

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfeta901 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, musze z kims popisac bo zaraz oszaleje stramy sie z chlopakiem o dzidzie i boje sie ze moze mi sie nie udac bo za pierwszym razem poronilam, okres mam dostac za kilka dni ale i tak dziwnie sie czuje bo w tym miesiacu nie mam zyt uplawow co zawsze mam i to duze a tu sucho i teraz doszedl bol sutkow i bole glowy...jak myslicie moge byc w ciazy?
Jedni chca dzidzie inni nie chca...
Ja Ci zycze powodzenia,ale nie stresuj sie poczekaj na okres a jak nie dostaniesz w terminie zrob test Bedzie jasne
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 09:49   #4996
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
nDziewczyny napiszcie mi czy jeśli zrobiłam dwa testy płytkowe jeden po 7 dniach ale drugi po miesiacu od daty "niepewnej" to czy ciaza jest CALKOWICIE WYKLUCZONA? Mi sie spoznia miesiaczka i to dużo ale moze miec na to wpływ to ze przez jeden cykl bralam plastry pozniej mialam tylko krwawienie z odstawienia...i miesiaczki nie dostalam a mineło duzo czasu ok 33dni.
Wlasciwie to pyt brzmi czy mozliwe ze antykoncepcja zaklocila wynik testu? I czy moge nie ufac testowi?Moze byc tak ze przez antykoncepcje - tylko miesiac stosowalam (a wlasciwie nie wspolzylam bo sie u mnie pozmienialo wiec po1 mcu zaprzestalam) owulacja mi sie przesunela o ok 10 dni? bo kilka dni temu czulam bol jajnika ale to juz bylo blisko przed spodziewana data miesiaczki... z tym, ze to by wtedy zmaczylo, ze okres dostane za tydzien... a to by znaczylo ze w ogole mi sie spozni okres o jakies 20 dni?! Wczesniej mialam idealnie rowne cykle 28dniowe. Ale tez chyba nie powinnam sie stresowac bo licze dlugosc cyklu od "krwawienia z odstawienia" ktore mialo miejsce w 22 dniu cyklu a przeciez normalnie mialabym 6 dni pozniej... Juz nic nie wiem ale wkurza mnie to czekanie a oczekiwanie tez okresu nie przyspiesza. Kupilam test ale ile tych testow mozna robic...zbankrutuje..bo ja od razu robie testy nawet nie jak mysle ze to ciaza tylko zeby te mysli wyeliminowac...
Antykoncepcja niczego nie fałszuje, więc w ciąży nie jesteś.
Miesiączka na 100% Ci się spóźnia przez ten plastrowy cykl. Powinnaś wiedzieć, że to bardzie niezdrowe...
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 10:14   #4997
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wiem ze nie mozna stosowac antykoncepcji "doraznie" . Tego z zalozenia nie robie...tak wyszlo.stwierdzilam ze lepiej po jednym cyklu przerwac stosowanie niz naklejanie kolejne bez potrzeby. A jak juz przykleilam to wolalam caly cykl plastrowy zakonczyc niz np oderwac plaster drugi badz pierwszy...zeby mi sie nie rozregulowalo. I tak sie rozregulowało...
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 11:09   #4998
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Rozregulowało się dlatego, iż w tym pierwszym miesiącu stosowania hormonów zaczęło się "w środku" zmieniać. Teraz odstawiłaś, organizm musi wrócić do normy.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 11:17   #4999
elvira
Raczkowanie
 
Avatar elvira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

kochane dziewczynki,

Bardzo proszę o odpowiedź
cykle mam średnio 24-26 dniowe. Stosunek miałam w 6 dniu cyklu, wieczorem. Jak myślicie czy jest szansa na ciążę? Jak tak wszystko liczę to chyba bardzo mała .... szkoda ....
elvira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-24, 12:00   #5000
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Oczywiście że szansa jest, nie da się dokładnie określić jaka i konkretnie kiedy.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 12:04   #5001
elvira
Raczkowanie
 
Avatar elvira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Oczywiście że szansa jest, nie da się dokładnie określić jaka i konkretnie kiedy.
ja wiem że to takie wróżenie z fusów bo przecież nikt tego nie wie ale pomyślałam że może którejś z was się udało w tak wczesnym dniu cyklu... 6 dzień to pewnie za wcześnie bo owulacja powinna być ok 11 dnia ....
elvira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 12:49   #5002
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wiesz, wiele warunków sprzyja przesunięciu się owulacji. Więc jeśli chcecie dzieciątko to starać się i nie stresować
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 13:01   #5003
elvira
Raczkowanie
 
Avatar elvira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Wiesz, wiele warunków sprzyja przesunięciu się owulacji. Więc jeśli chcecie dzieciątko to starać się i nie stresować

problem w tym że już w tym miesiącu sexu nie będzie dlatego to jedyna szansa że będę miała prezent pod choinkę, tzn chciałabym.
6 dzień ... eh pewnie za wcześnie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Wiesz, wiele warunków sprzyja przesunięciu się owulacji. Więc jeśli chcecie dzieciątko to starać się i nie stresować

problem w tym że już w tym miesiącu sexu nie będzie dlatego to jedyna szansa że będę miała prezent pod choinkę, tzn chciałabym.
6 dzień ... eh pewnie za wcześnie
elvira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 14:35   #5004
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

mam obawy czy nie dac dziewczynie tabletki 72 h...po drugim sexie gdzie na prezerwatywie moglem naniesc reka sperme resztki...a prezerwatywa nie pekla ,miedzy 1 a 2 sexem oddalem mocz,wiem ze plemniki moga byc n areke nawet po wytarciu spermy i penisa mialem w miajtkach brudnych od spermy i na penisa mokrego od spermy nalozylem druga prezerwatywy i boje sie ze bedzie wpadka..pomocy...nie wiem czy mam jej kazac bra tabletke 72 h ,byla w 23 cyklu dniu a miesac temu mialas 43 dniowy cykl b ozabrala tkabletke 72 h gdzy pekla prrezerwatywa ale nie bylo w niej spermy-pekniecie przed wytryskiem,prosze o pomoc..

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

wwa i minelo od tej chwili okolo 40 h
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 19:07   #5005
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
mam obawy czy nie dac dziewczynie tabletki 72 h...po drugim sexie gdzie na prezerwatywie moglem naniesc reka sperme resztki...a prezerwatywa nie pekla ,miedzy 1 a 2 sexem oddalem mocz,wiem ze plemniki moga byc n areke nawet po wytarciu spermy i penisa mialem w miajtkach brudnych od spermy i na penisa mokrego od spermy nalozylem druga prezerwatywy i boje sie ze bedzie wpadka..pomocy...nie wiem czy mam jej kazac bra tabletke 72 h ,byla w 23 cyklu dniu a miesac temu mialas 43 dniowy cykl b ozabrala tkabletke 72 h gdzy pekla prrezerwatywa ale nie bylo w niej spermy-pekniecie przed wytryskiem,prosze o pomoc..

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

wwa i minelo od tej chwili okolo 40 h
Chłopcze, czy Ty jesteś głupi? Mówimy po 20 razy, że nikt w takim przypadku w ciąży nie będzie, a ty dalej swoje. Jeśli masz takie objawy to nie zabieraj się za seks, bo to zabawa dla dojrzałych i odpowiedzialnych ludzi. A jak chcesz narazić zdrowie swojej dziewczyny to katuj ją tą tabletką po...
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 12:10   #5006
portugal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam.
pisze do was z pewnym zapytaniem..
wczoraj kochalem sie z dziewczyna i nie doszlo do wytrysku wewnatrz pochwy tylko na zewnatrz po wyjeciu i zdjeciu prezerwatywy.
po pewnym czasie ujrzalem na poczatku prezerwatywy -(nie przy zbiorniczku tylko trzon penisa).i wlasnie nie wiem czy te pekniecie male nie bylo spowodowane przez zachaczenei paznkokciem jak patrzylem czy prezerwatywa nie pekla poniewz dmuchalem powietrze do prezerwatywy czy nei jest peknieta i bylo wszystko dobrze co najwazniejsze nie bylo pekniecie przy zbiorniku i wlasnie nie wiem czy pekla prezerwatywa po tym moim jej sprawdzaniu po wyjeciu czy podczas stosunku...byl to sex ponownym po owczesnym po 1 wytrysku umylem penisa i oddalem mocz..
dodam ze moja dziewczyna miala 45 dniowy cykl pozazyciu tabletki 72 h bo pekla prezerwatywa ale nie bylo wewnatrz spermy . i mam wieli dylemay czy ma brac tabletk eczy nie i od tego monetu minelo 10 h prosze o pomoc..pozdrawiam serdecznie
portugal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:42   #5007
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez elvira Pokaż wiadomość
kochane dziewczynki,

Bardzo proszę o odpowiedź
cykle mam średnio 24-26 dniowe. Stosunek miałam w 6 dniu cyklu, wieczorem. Jak myślicie czy jest szansa na ciążę? Jak tak wszystko liczę to chyba bardzo mała .... szkoda ....
Przy tak krótkim cyklu szanse na ciążę istnieją - ponieważ już ostatnie dni @ mogą się "nakładać" na tzw. dni płodne.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
mam obawy czy nie dac dziewczynie tabletki 72 h...po drugim sexie gdzie na prezerwatywie moglem naniesc reka sperme resztki...a prezerwatywa nie pekla ,miedzy 1 a 2 sexem oddalem mocz,wiem ze plemniki moga byc n areke nawet po wytarciu spermy i penisa mialem w miajtkach brudnych od spermy i na penisa mokrego od spermy nalozylem druga prezerwatywy i boje sie ze bedzie wpadka..pomocy...nie wiem czy mam jej kazac bra tabletke 72 h ,byla w 23 cyklu dniu a miesac temu mialas 43 dniowy cykl b ozabrala tkabletke 72 h gdzy pekla prrezerwatywa ale nie bylo w niej spermy-pekniecie przed wytryskiem,prosze o pomoc..

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

wwa i minelo od tej chwili okolo 40 h
Po kiego grzyba chcesz "truć" dziewczynę tabletką "po" z tak błahego powodu??? Zrujnujesz jej zdrowie przez swoją panikę człowieku. Weź nervosol i nie panikuj.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 00:01   #5008
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Faceci się nauczyli że kobieta będzie żarła te tabletki jak dropsy. A dziewczyny sobie ma to pozwalają... Rany. Głupota ludzka i egoizm jest okropny...
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 05:56   #5009
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam. pisze do was ponownie z pewnym zapytaniem.. wczoraj kochalem sie z dziewczyna i nie doszlo do wytrysku wewnatrz pochwy tylko na zewnatrz po wyjeciu i zdjeciu prezerwatywy. po pewnym czasie ujrzalem na poczatku prezerwatywy -(nie przy zbiorniczku tylko trzon penisa).i wlasnie nie wiem czy te pekniecie male nie bylo spowodowane przez zachaczenei paznkokciem jak patrzylem czy prezerwatywa nie pekla poniewz dmuchalem powietrze do prezerwatywy czy nei jest peknieta i bylo wszystko dobrze co najwazniejsze nie bylo pekniecie przy zbiorniku i wlasnie nie wiem czy pekla prezerwatywa po tym moim jej sprawdzaniu po wyjeciu czy podczas stosunku...byl to sex ponownym po owczesnym po 1 wytrysku umylem penisa i oddalem mocz.. dodam ze moja dziewczyna miala 45 dniowy cykl pozazyciu tabletki 72 h bo pekla prezerwatywa ale nie bylo wewnatrz spermy . i mam wieli dylemay czy ma brac tabletk eczy nie i od tego monetu minelo 35 h prosze o pomoc..wiem ze ponownie pisza z podobna sprawa ale niestety mi sie ponownie ta sprawa przytrafila ,prosze naprawde o wyrozumialosc ,to nie jest zadna prowokacja tylko prosilbym o wasze zdanie i wiem ze napewno bedzie trafne,.....prosze o szybka odp...wiem ze jestem narazony n anegatywne posty w moim kierunku ale kto pyta ten nie bładzi..pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

mam mega pecha..
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 07:45   #5010
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
witam. pisze do was ponownie z pewnym zapytaniem.. wczoraj kochalem sie z dziewczyna i nie doszlo do wytrysku wewnatrz pochwy tylko na zewnatrz po wyjeciu i zdjeciu prezerwatywy. po pewnym czasie ujrzalem na poczatku prezerwatywy -(nie przy zbiorniczku tylko trzon penisa).i wlasnie nie wiem czy te pekniecie male nie bylo spowodowane przez zachaczenei paznkokciem jak patrzylem czy prezerwatywa nie pekla poniewz dmuchalem powietrze do prezerwatywy czy nei jest peknieta i bylo wszystko dobrze co najwazniejsze nie bylo pekniecie przy zbiorniku i wlasnie nie wiem czy pekla prezerwatywa po tym moim jej sprawdzaniu po wyjeciu czy podczas stosunku...byl to sex ponownym po owczesnym po 1 wytrysku umylem penisa i oddalem mocz.. dodam ze moja dziewczyna miala 45 dniowy cykl pozazyciu tabletki 72 h bo pekla prezerwatywa ale nie bylo wewnatrz spermy . i mam wieli dylemay czy ma brac tabletk eczy nie i od tego monetu minelo 35 h prosze o pomoc..wiem ze ponownie pisza z podobna sprawa ale niestety mi sie ponownie ta sprawa przytrafila ,prosze naprawde o wyrozumialosc ,to nie jest zadna prowokacja tylko prosilbym o wasze zdanie i wiem ze napewno bedzie trafne,.....prosze o szybka odp...wiem ze jestem narazony n anegatywne posty w moim kierunku ale kto pyta ten nie bładzi..pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

mam mega pecha..
Chyba dostałeś odpowiedź w poprzednich postach?? Nie musiałeś też zakładać nowego konta?

Ja na miejscu twojej dziewczyny nie zażyłabym następnej tabletki PO w tak krótkim okresie czasu.
Na pewno nie pozostanie obojętna dla jej organizmu, a ty chcesz po raz kolejny zafundować bombę hormonalną. Świetnie, widać jak dbasz o jej zdrowie

Skoro się boicie to zainwestujcie w tabsy, a nie zabawy z gumką, które powodują u ciebie, aż takie schizy.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain

Edytowane przez Diablica z Tasmanii
Czas edycji: 2011-12-26 o 07:52
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.