CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 10:50   #4981
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A co do danych, podanych przez jedną z wypowiadających się wątku, to nie linczujcie dziewczyny, bo wiele źródeł internetowych te dane powtarza. Na jednym stronach można przeczytać, że plemniki poza organizmem człowieka mogą przeżyć góra 15 minut, a inne, że - w temp. 20 stopni C - aż 72 h. Chyba najprawdziwsze dane to te, podające, że plemniki mogą wyżyć 1 h poza organizmem (w sprzyjających warunkach, przy odpowiedniej temp.), a do dwóch dni w organizmie kobiety.

Oczywiście, nie stosując antykoncepcji hormonalnej, należy uważać na spermę - np. zaraz po stosunku nie wkładać sobie placów, na których jest świeża sperma (wtedy rzeczywiście jest spore zagrożenie ciążą). Ale ogólnie rzecz biorąc do zapłodnienia wcale tak łatwo nie dochodzi - plemniki zostają wystrzelone z penisa z odpowiednią prędkością etc. Więc sperma na ręczniku, czy toalecie i nieumyślne zapłodnienie się nią? Raczej miejski mit, niż fakt.
Co do życia plemników w organizmie kobiety, to ponoć odnotowano przypadek (nie jest to absolutnie reguła!), że jakiś przetrwał tydzień. Spryciarz

Nie wiem jak by się musiała dziewczyna wycierać takim ręcznikiem, żeby się zapłodnić, bo musiałaby wprowadzić spermę do środka, i to dość świeżą spermę
Przeżywalność plemników w suchym środowisku jest słabiutka i giną szybko, wraz z postępującym wysychaniem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 10:51   #4982
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Oczywiście, że mogło..
Do zapłodnienia może dojść nawet gdy np chłopak zostawi swoje nasienie na ręczniku a dziewczyna w ciągu 72 h się nim podetrze..
Ekstremalna sytuacja no ale dopuszczalna.
Jeśli od tego czasu nie minęło 72h ja osobiscie nie chcac dziecka poszlabym do lekarza po tabletkę po stosunku np typu Escapelle.
Ty to serio czy tak tylko?

Od tego czasu minęło ponad 10 dni.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 10:55   #4983
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: spóźniająca się miesiączka

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Co do życia plemników w organizmie kobiety, to ponoć odnotowano przypadek (nie jest to absolutnie reguła!), że jakiś przetrwał tydzień. Spryciarz
(...)
Lexie, no to to był pewnie jakiś krewny tego plemnika, który mi dzisiaj przebiegł po biurku. Wydaje mi się zresztą, że szukał jakiejś młodej macicy, ale jak zobaczył, że mam obcisłe jeansy, to spasował.

Wniosek: jeśli nosisz spódnicę i kuse majteczki (lub nie nosisz majteczek), to siadając na krześle, najpierw je uważnie obejrzyj (krzesło, nie majteczki) .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 13:48   #4984
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Widzę, że tu Wam humorek poprawiłam

Muszę stwierdzić, że przypadek jest zasłyszany jako autentyczny.
Też nie mogłam w to uwierzyć lecz taka sytuacja była przedstawiona na pewnym szkoleniu.
Kobieta zaszła w ciążę, planowała dziecko ze swoim mężczyzną. Pewiem czas po narodzinach dziecka okazało się, że jest na coś chore i podczas badań wyszło, że ojcem dziecka nie jest stały jej partner. Badaniom na grupę krwi został poddany 'dziadek' narodzonego dzieciaczka, który jak się okazało jest jego ojcem biologicznym mimo, że do stosunku nie doszło. Otóż za tym wszystkim stała jak się okazało sytuacja ze słynnym ręcznikiem.
Sytuacja ekstremalna ale ja w to osobście w to uwierzyłam drogie Wizażanki
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 14:01   #4985
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Sytuacja ekstremalna ale ja w to osobście w to uwierzyłam drogie Wizażanki
A ja nie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 14:08   #4986
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Widzę, że tu Wam humorek poprawiłam

Muszę stwierdzić, że przypadek jest zasłyszany jako autentyczny.
Też nie mogłam w to uwierzyć lecz taka sytuacja była przedstawiona na pewnym szkoleniu.
Kobieta zaszła w ciążę, planowała dziecko ze swoim mężczyzną. Pewiem czas po narodzinach dziecka okazało się, że jest na coś chore i podczas badań wyszło, że ojcem dziecka nie jest stały jej partner. Badaniom na grupę krwi został poddany 'dziadek' narodzonego dzieciaczka, który jak się okazało jest jego ojcem biologicznym mimo, że do stosunku nie doszło. Otóż za tym wszystkim stała jak się okazało sytuacja ze słynnym ręcznikiem.
Sytuacja ekstremalna ale ja w to osobście w to uwierzyłam drogie Wizażanki
a to Ciekawa historia. mogłabyś przytoczyć, na jakim dokładnie "szkoleniu" to usłyszałaś?
mało wiarygodnie to wszystko brzmi.
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 14:35   #4987
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

a ja się pytam - skąd sperma ze zdolnymi do zapłodnienia plemnikami na ręczniku? Takie to podejrzane... a tłumaczenia na "nieojcostwo" często są powalające, tak jak historia dziewczynki, która zaszła w ciążę z wodą z basenu.

No i jak ta panna musiała się tym ręcznikiem wycierać... to jest zastanawiające. Od środka?!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 17:39   #4988
du$ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Kiedyś mama opowiadała mi jak 30-pare lat temu w 'Filipince' dziewczyny zadawały pytania typu "Czy jak usiadłam na krześle po chłopcu, to mogę być w ciąży?" i wydawało mi się to totalnie abstrakcyjne i odpowiedź automatycznie się nasuwała "tylko poprzez stosunek!". Ale skoro można zajść w ciążę z ręcznikiem, to ja już nie wiem... Gdzieś czytałam o dziewczynie, która wróciła z wakacji w Egipcie z brzuchem, a do zapłodnienia miało dojść poprzez wodę w basenie. Wydało mi się to nieprawdopodobne. Ale po tym co piszecie, zaczynam wątpić
__________________
du$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:42   #4989
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez du$ka Pokaż wiadomość
Kiedyś mama opowiadała mi jak 30-pare lat temu w 'Filipince' dziewczyny zadawały pytania typu "Czy jak usiadłam na krześle po chłopcu, to mogę być w ciąży?" i wydawało mi się to totalnie abstrakcyjne i odpowiedź automatycznie się nasuwała "tylko poprzez stosunek!". Ale skoro można zajść w ciążę z ręcznikiem, to ja już nie wiem... Gdzieś czytałam o dziewczynie, która wróciła z wakacji w Egipcie z brzuchem, a do zapłodnienia miało dojść poprzez wodę w basenie. Wydało mi się to nieprawdopodobne. Ale po tym co piszecie, zaczynam wątpić
przecież nie można zajść w ciążę z ręcznikiem!
przeczytaj, co pisałyśmy wyżej, ta historia została zdementowana.
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:47   #4990
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez du$ka Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam o dziewczynie, która wróciła z wakacji w Egipcie z brzuchem, a do zapłodnienia miało dojść poprzez wodę w basenie.
Bujda.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:09   #4991
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez du$ka Pokaż wiadomość
Kiedyś mama opowiadała mi jak 30-pare lat temu w 'Filipince' dziewczyny zadawały pytania typu "Czy jak usiadłam na krześle po chłopcu, to mogę być w ciąży?" i wydawało mi się to totalnie abstrakcyjne i odpowiedź automatycznie się nasuwała "tylko poprzez stosunek!". Ale skoro można zajść w ciążę z ręcznikiem, to ja już nie wiem... Gdzieś czytałam o dziewczynie, która wróciła z wakacji w Egipcie z brzuchem, a do zapłodnienia miało dojść poprzez wodę w basenie. Wydało mi się to nieprawdopodobne. Ale po tym co piszecie, zaczynam wątpić
jakoś musiała rodzicom wytłumaczyć ciążę

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bujda.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 18:53   #4992
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Muszę stwierdzić, że przypadek jest zasłyszany jako autentyczny.
Też nie mogłam w to uwierzyć lecz taka sytuacja była przedstawiona na pewnym szkoleniu.
ciekawe co to za szkolenie
tylko sie domyslam ale jesli bylabys uprzejma to prosze powiedz gdzie cie tak szkolili to napewno bede omijac szerokim lukiem bo to jak opowiesci z krypty czy inny amway
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 01:15   #4993
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Hahah.. Historia świetnie poprawiająca humor

A co do tej dziewczyny i basenu- pomyśleć, że jej matka jest tak głupia..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:11   #4994
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Widzę, że tu Wam humorek poprawiłam

Muszę stwierdzić, że przypadek jest zasłyszany jako autentyczny.
Też nie mogłam w to uwierzyć lecz taka sytuacja była przedstawiona na pewnym szkoleniu.
Kobieta zaszła w ciążę, planowała dziecko ze swoim mężczyzną. Pewiem czas po narodzinach dziecka okazało się, że jest na coś chore i podczas badań wyszło, że ojcem dziecka nie jest stały jej partner. Badaniom na grupę krwi został poddany 'dziadek' narodzonego dzieciaczka, który jak się okazało jest jego ojcem biologicznym mimo, że do stosunku nie doszło. Otóż za tym wszystkim stała jak się okazało sytuacja ze słynnym ręcznikiem.
Sytuacja ekstremalna ale ja w to osobście w to uwierzyłam drogie Wizażanki
Mhm. Ta, jasne. Jak się takie historie dzieją i taki poziom wiedzy społeczeństwa jest, to ja się nie dziwię, że ostatnio zrobił nam się dodatni przyrost naturalny.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:07   #4995
aniajagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Witam dzewczyny i prosze o porade. Dzis nad ranem pękła nam prezerwatywa (jakies 4-5 mcy temu odstawilam tabletki z powodu niebecności Męzczyzny w kraju). Termin planowanego okresu mam jutro. Niestety kochaliśmy sie do końca. Nie zastałam mojej lekarki (Postinor), jednak mam możliwość Zastosowania metody Yuzpe z Microgynonem 21. Okresy mam regularne, że tak powiem" "psychicznie" czuję, że okres otrzymam., no a teoretycznie dni sa niepłodne. Co radzicie?
aniajagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:10   #4996
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniajagoda Pokaż wiadomość
Witam dzewczyny i prosze o porade. Dzis nad ranem pękła nam prezerwatywa (jakies 4-5 mcy temu odstawilam tabletki z powodu niebecności Męzczyzny w kraju). Termin planowanego okresu mam jutro. Niestety kochaliśmy sie do końca. Nie zastałam mojej lekarki (Postinor), jednak mam możliwość Zastosowania metody Yuzpe z Microgynonem 21. Okresy mam regularne, że tak powiem" "psychicznie" czuję, że okres otrzymam., no a teoretycznie dni sa niepłodne. Co radzicie?
dzien przed okresem nie zajdziesz w ciaze
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:15   #4997
aniajagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

no teoretycznie tak, a jeśli wystąpiło jakieś przesuniecie owulacji to grrr :| no ale nie zaszkodzi mi wykupić chyba tabletki *bralam je kiedys, a i tak wracam do tabletek) i w razie czego zazyc, gdy okres otrzymam..

Mogłby ktoś jeszcze mnie podtrzymać na duchu ? Bo bardzo panikuję, nie wiem czy czekać do rana i w razie czego udać sie po Microgynon. ehh

Edytowane przez aniajagoda
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:16
aniajagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 20:43   #4998
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniajagoda Pokaż wiadomość
no teoretycznie tak, a jeśli wystąpiło jakieś przesuniecie owulacji to grrr :| no ale nie zaszkodzi mi wykupić chyba tabletki *bralam je kiedys, a i tak wracam do tabletek) i w razie czego zazyc, gdy okres otrzymam..

Mogłby ktoś jeszcze mnie podtrzymać na duchu ? Bo bardzo panikuję, nie wiem czy czekać do rana i w razie czego udać sie po Microgynon. ehh
w dzień okresu, weź tabletki i niczym się nie przejmuj. Zapewne naczytałaś się bajek o zachodzeniu w ciążę z wodą z basenu bądź ręcznikiem albo niepokalane poczęcie i się martwisz. Sama mówisz, że masz regularne cykle (czego gratuluję po odstawieniu tabletek) więc tym bardziej nie wiem, co cię tak niepokoi
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:10   #4999
Justyna333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Czy moge byc w ciazy?Przepraszam za głupie pytanie:(

okres spoznia mi sie 6 dni po raz pierwszy.Wspolzylam w dzien kiedy mial nadejsc ,dzien wczesniej oraz dwa razy w kilka dni po porzednim okresie zawsze oczywiscie z gumka ktora nie wykazywala wad.ale wiadomo nie ma pewnosci do konca.Test robilam dzis z porannego moczu jedna kreska.Ale przeciez maialm dostac 6 dni temu okres i to teoretycznie dni nie plodne ale moze cos sie przesunelo i byly plodne plemnik sie jakos przedostal i jestem w ciazy i dlatego niemam okresu a test za szybko zrobiony zeby to wykryc? On wykrywa 10 dni od stosunku czyli poprzednie by wykryl tylko nie tych ostatnich. Nie mam zadnych objawow ze andejdzie okres a zawsze mialam od gromaTo tak angle od siebei nie mija:/ Duze prawdopodobienstwa?Zreszt a tyle sie naczytalam o zawodnosci testow.Ze kobiety byly jzu w 5 tyg ciazy a byla 1 kreska.Nie negujcie mnie za to pyatnie jestem tu nowa prosze o zrozumienie.Moze powinnam isc do lekarza po tabletki na wywolanie??
Justyna333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 12:20   #5000
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czy moge byc w ciazy?Przepraszam za głupie pytanie:(

jesli zawsze mialas regularne cykle to mozesz przejsc sie do lekarza ,ale nie panikowałabym. W ciazy nie jestes ,chyba ze twoj chłopak wyhodował pleminki rabo -terminatory
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:21   #5001
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Czy moge byc w ciazy?Przepraszam za głupie pytanie:(

nie mogłaś się spytac w wątku zbiorczym?? tylko nowy zakładac? tak poza tym test robi się 14 dni po stosunku, może miałaś stres albo się odchudzałaś nie wiem ale nie panikuj... jeśli gumka ani razu nie pękła ani się nie zsunęła to nie ma szansy na ciążę...poraz 1000000000000000 raz powtarzam że plemniki to nie terminatory
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:25   #5002
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy moge byc w ciazy?Przepraszam za głupie pytanie:(

stres, zmiana diety, antybiotyki...okres się może spóźniać z różnych powodów.

W ciąży raczej nie jesteś...ale do lekarza się przejdź, może są inne powody.

BTW...dlaczego ludzie niewyedukowani w kwestiach dotyczących seksu się za ów seks łapią...? :/
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:24   #5003
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czy moge byc w ciazy?Przepraszam za głupie pytanie:(

Jeśli będziesz w ten sposób myśleć to jeszcze bardziej możesz go opóźnić... ja też panikowałam i wiem , że to STRES był przyczyną
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:26   #5004
Sen Si
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 11
Dot.: Czy moge byc w ciazy?Przepraszam za głupie pytanie:(

Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do ginekologa i głowa do góry
__________________
moralne salto
Sen Si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:27   #5005
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy moge byc w ciazy?Przepraszam za głupie pytanie:(

Sa 2 watki zbiorcze na temat ciazy. Czy ludzie naprawde nie mysla?
Do autorki:
Nie, nie ma obaw. Plemniki to nie terminatory.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:18   #5006
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=15084697 - kontynuacja wątku.

Obecny zamykam ponieważ przekroczył 5000 postów.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.