P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 07:25   #4981
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

No to lecimy
Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ale ten czas śmiga juz ostatnie dni...Pewnie nie mozesz sie doczekac
zostalo mi 36 dni

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
piękny podpis

mala rosnie w sile, ale mam nadzieje ze do 4,5 kg nie dobije, tak jak jej mama za mlodu

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość

Waga: 47, 7kg.
Bravo zdjecia prosimy

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
jak sie czujesz???
Jak wielorybek. Ostatni miesiac juz nie jest taki przyjemny

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
ale nawet swego czasu jedząc jedno kromkę wasy dziennie nie schudłam ani kg
Mam nadzieje, ze teraz juz nie stosujesz takich trikow

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość

Po ciezkich poszukiwaniach mieszkanka znalazłam ładne dwupoziomowe w centrum.
czekamy na foto relacje
Gratuluje nowej pracy

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
3. założyłam dzis topik różowiasty bez stanika i spódniczkę w tym kolorze i klapki...!
Ty odwazna jestes

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość

Zarejestrowałam się na UW na 3 kierunkach dziennych i 2 zaocznych - zobaczymy, gdzie się dostanę Jeśli nie dostanę się na mój wymarzony, to w przyszłym roku poprawiam rosyjski...
jakie kierunki? pochwal sie

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Hej Kobietki
Nadrobiłam
Wstyd się przyznać ale zapuściłam się z ćwiczeniami od tygodnia nic a nic. Miałam zamieszanie z obroną i randkowaniem.Ale jutro czas to zmienić! Jeżeli chodzi o żywienie to bez zmian bez grzeszków
Grzechy odpuszczone Wazne, ze trzymalas diete, cwiczenia moga poczekac.
Czy tylko mi sie wydaje, ze cwiczenia mozna na chwile zaniedbac bez wiekszych konsekwencji ale dieta Ci tego nie wybaczy.
Zaraz widac na wadze.

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Ja od dwoch miesiecy cwicze 6 razy w tyg plus jestem na diecie a ostatnio nic nie chudne Skura jedynie mi sie zrobila taka jakby grubsza, mam mniej cellulitu, i nie trzese sie tak ale cm nie spadaja Oczywiscie cwicze dalej i sie nie poddaje...
twarda jestes

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki kto potrzebuje to trzymam kciuki i zycze powodzenia!
a za Ciebie kiedy mamy trzymac?

EDIT :
TRZYMAM Z CALYCH SIL

Edytowane przez vette
Czas edycji: 2010-07-05 o 07:37
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 07:35   #4982
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej lasencje

jak po weeekndzie?

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
A z Turkiem jak się komunikujecie po angielsku ?
Ja wczoraj byłam z kumpelą na soldach i poznałyśmy 2 fajnych Amerykanów odświeżyłam przy okazji mój zakurzony english
czesc Maddalenka dawno Cie nie widzialam i musze Cie usciskac

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Jutro uciekam do tej Anglii cholernej, a dziś mam jeszcze tyle spraw do załatwienia, że pewnie nie będzie kiedy poćwiczyć... Ale rano zrobiłam Insanity, więc w zasadzie jestem po...
Najgorsze, że do najbliższego lotniska mam 250km i jutro będzie gorąco, a ja jadę busikiem.... To się wypocę...
Zostawiasz nas?
a ja chcialam pogratulowac rewelacyjnej figury no i pozbycia sie cellulitka
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 08:43   #4983
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Dobryyy

Ja już nie śpię (co jest dziwne, bo zazwyczaj wstaję o 11 xD) bo musiałam z rańca jechać do banku wpłacić opłatę rekrutacyjną na studia. Jeszcze się nie mogłam do biura ds. rekrutacji UW dodzwonić - 3 numery i wszystkie zajęte

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
jakie kierunki? pochwal sie
Kierunki dzienne:
- Tłumaczenie specjalistyczne - język główny rosyjski, drugi angielski
- filologia polska, specjalność literaturoznawczo-językoznawcza
- filologia rosyjska

Kierunki zaoczne:
- filologia polska, specjalność literaturoznawczo-językoznawcza
- filologia rosyjska

Zobaczymy, gdzie się dostanę
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:03   #4984
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość

jak po weeekndzie?

czesc Maddalenka dawno Cie nie widzialam i musze Cie usciskac
Vette witaj
Ostatnie tygodnie z tego co widzę
Uściski dla Ciebie i małej Fitnesski

A ja wyspałam się dziś za wszystkie czasy,poszłam wczoraj spać o 22 bo ostatnie dni zarywałam noce i zaczynałam czuć się jak zombie

Teraz lekko pada u mnie ,ale po południu zapowiadają słońce i cały tydzień ma być cieplutko
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 10:29   #4985
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Część Fitnesski

Vette - to zleci zaraz i będzie mała fitnesska

Mrofko - trzymam kciuki żebyś dostała sie tam gdzie najbardziej chcesz!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:14   #4986
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Czesc

Spedziłam fajny weekend...relaks nad woda impreza piatkowa taka sobie...poszlam tylko na domowke i wrocilam do domku.

Mam w planach pojechać na poczatku wrzesnia do turkish frienda bo w sumie co mam do stracenia...oprocz zycia tak mnie kusi. On poki co nie moze przyjechac, bo prolemy wizowe...wiecej z tego by byl;o zamieszania niz moj lot. On cos o Sylwestrze pozniej wspominal. Nic nie planuje, nic nie mysle...co ma byc to bedzie...ale tydzien w Istanbule kusi

Malwi...potem napisze Ci PW, bo ja kompa to zwykle w pracy uzywam, a tu nie mam dostepu do gg...a w domu to bardzo rzadko siedze na necie. Nie wstawialam zdjec boya..ale dzis sie poprawie i wieczorkiem wstawie

Vette...weekendzik jak wyzej...bardzo fajnie o matko jak ta Twoja ciaza minela...jeszcze chwilka i bedziecie w trojke, jestem w szoku!

Mroffcia...kciukasy za rekrutacje

Madzia...ja wczoraj tez poszlam spac po 21 i dzis jaka wyspana jestem!

Czepiaczku...tureckie kochanie to jak wyzej...zobaczymy co z tego wynikie...tzn z mojego wyjazdu i jego przyjazdu

Iwonko....nie zobaczymy nagiego Diego mam nadzieje, że jakoś to przezyjesz :P

bhokarala...jak zabek? No i z ta waga nie przesadz kobitko , bo przeciez juz super ladnie i zgrabnie wygladasz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:18   #4987
czepiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 223
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cześć

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mi tez przykro, ale Argentyna sie nie popisała w meczu z Niemcami i gdyby cudem ten mecz wygrali to nie byłoby to sprawiedliwe, a ja lubie gry fair play!
Całym sercem jestem za Hiszpania, ale wydaje mi się, że Niecmy ida na miSZCZa mimo tego iz mnie drażnia i ich nie lubię to trzeba przyznać, że sa dobrzy i mocni i strzelaja ile wzlezie
Miszczem będzie Holandia Albo Drużyna Zjednoczonego Świata pod szyldem Niemiec

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Heej! Nadrobiłam Was

Wybrnęłam z jajcami z rekrutacją na studia. Na uksw się nie rejestrowałam, bo po pierwsze głupio zrobili z tymi wpłatami do dzisiaj (jakby do poniedziałku nie mogło być...) a na studia zaoczne/wieczorowe to jest taka zasada: kto pierwszy złoży dokumenty, ten studiuje! Gupkiii

Zarejestrowałam się na UW na 3 kierunkach dziennych i 2 zaocznych - zobaczymy, gdzie się dostanę Jeśli nie dostanę się na mój wymarzony, to w przyszłym roku poprawiam rosyjski...

To tak jak ja... nie jem ostatnio nic prawie. Stres duży - umrę chyba do 12.07 do godziny 12.00 (wyniki rekrutacji...)

W ten piątek byłam na ognisku klasowym - nasza pani od angielskiego zrobiła u siebie na działce (ma 26 lat kobitka tylko, mamy dobry z nią kontakt) no i ona się tam buduje z mężem i miała pracowników. U mnie większość klasy z LO to dziewczyny (tylko 3 chłopaków miałam na 30 osób) i jeden jak nas zobaczył jak przyszłyśmy to było "Siema dziewczyny! Ale wy ładne jesteście!"


Ja dzisiaj po południu z rodzicami robię sobie grilla... może coś przełknę, bo na razie mam kamień w żołądku od 2 dni
Zapuściłam się - nie ćwiczyłam już łuhuhuhuhuhuuu... muszę zacząć z powrotem, bo aż wstyd, że wy takie Fit jesteście, a ja nie
Mrófciu, trzymam kciuki za wyniki rekrutacji Wracaj do Szona, czy zmieniasz na kogoś innego ?

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Hej Kobietki
Nadrobiłam
Wstyd się przyznać ale zapuściłam się z ćwiczeniami od tygodnia nic a nic. Miałam zamieszanie z obroną i randkowaniem.Ale jutro czas to zmienić! Jeżeli chodzi o żywienie to bez zmian bez grzeszków

czepiak co do różu myślałam że masz może swój ulubiony, ja jakoś trafić nie mogę z fajnym odcieniem
Mam jasną karnację i pewnie mój odcień i tak by ci nie odpowiadał, Kiedyś nałogowo 93 (a może 94?) burżuja Brawa jeszcze raz za obronę

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
A wiecie, że jutro jest dzień łapania za cycki?
Złapię się za swoje

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Heloł Dzieweczki

Dobra to tak:

1. z jedzonkiem:
a) o śniadaniu zapomniałam, pewnie będzie ...aaaaa...czepiak nadchodzi...
b) rybcia była dziś smażona na dwóch łyżkach oliwy (jakoś mnie ostatnio do tych rybek strasznie ciągnie) plus góra warzywek na ciepło rozmaitych....mniaaaam

c) już niecałe 3h potem poczułam...głód Znaczy się organizm zaczął się domagać czegoś treściwszego? System przynajmniej w minimum minimum zastosowany (eee...chyba właściwe połączenia składników?) zaczyna działać? Pożarłam więc...brzoskwinkę zmrożoną...stała najbliżej

d) Ale 2h temu wpadłam z TŻ na kawkę...eee...średni tiger w Coffee Heaven (oj, będą ) i pożarłam tortillę zapiekaną z nadzieniem (znaczy się nadzienie ze szpinaku, sera pleśniowego, pomidorów suszonych i czegoś tam)

e) mam się przygotować psychicznie że przytyję? Yhmm...no dobra
a) Za śniadanie to wiesz co
b) świetnie, oliwa nie gryzie
c) to nie posiłek; masz zwolnienie przez ząb
d) głodowałaś przez ileś dni, żadnych bacików nie dostaniesz. Takie nadzienie musi być pyszne
e) zrozumieć, że taki spadek to też woda po miesiączce, drastyczne obcięcie jedzenia i niejako głodowanie przez resekcję. Po prostu nie rób z tej aktualnej wagi centrum świata, ciesz się żarciem, ćwiczeniami i staraj przestrzegać zasad

[QUOTE=bhokarala;20464051] 2. Jutro jadę o swicie do PIP-u...ojojoj...mam stresa.

3. Zrewolucjonizowałam swoje CV , sporządziłam listę zrealizowanych w ciągu ostatniego 1,5 roku...31 (!) wydarzeń i 13 (!) projektów pogrzebałam w necie i znalazłam kilka ciekawych ogłoszeń, w tym jedno super - więc jutro szturmuję te firmę , pogrzebałam w wizytówkach i kontaktach i kilkanaście osób od jutra przypomni mnie sobie ze szczegółami , mam listę ho ho i jeszcze trochę agencji headhunterskich i rekrutacyjnych i skorzystam z niej, więc też im będę zawracać gitarę, no i jeszcze sporo firm, gdzie kiedyś chciałam pracować, byłam na rozmowach i wtedy nie wyszło, bo nie miałam takiego doświadczenia jak teraz - do ataku, bum, bum, bum! , a jeszcze do tego parę pomysłów, gdzie jeszcze mogę uderzyć i jak mnie wyrzucą drzwiami, to wrócę lufcikiem, jak zatrzasną lufcik, wrócę przez klimatyzację, itd., itp. TUP! "Nu, paprubujem Rafaelło" (autentyk, z rosyjskiej reklamy ; ja tego sloganu używam w znaczeniu: "ja wam jeszcze pokażę" ). Tyle o moich działaniach i motywacji
Oj, jeszcze dodam, że coś podobnego napisałam bardzo zmartwionym sytuacją moim Rodzicom , to mi odpisali sms-a, że "moc jest z Tobą i my z nią"

4. A w okresie wypowiedzenia zamierzam zdobyć "licencję na ujeżdżanie smoków" 'Smoki' to of coz samochody, te które mi się podobają... Tak więc mrofka, jeszcze i o moich przygodach z myleniem pedałów kręceniem nie w tę stronę co potrzeba i te pe poczytacie - Ty i inne Fitnesski

Jesteś genialna, podziwiam Twoją energię

[QUOTE=bhokarala;20464051] 5. Zębol (czy raczej jego brak=krater po nim) nadal się szarogęsi, więc patrzę na niego bardzo krzywo , ale ćwiczę intensywnie ten mój nadal zramolały, baleronowaty jęzor...mam go wreszcie w 1/3 sprawny, więc może w końcu przy zbitkach spółgłoskowych zacznę mówić normalnie...grrr...zwłasz cza nie tylko po polsku....dam radę!

6. Marzę już o piątkowej zumbie...teraz to chyba tylko na pilates pójdę albo coś, grrr...wystarczy, że podbiegłam do autobusu i mało mi szczęki nie rozerwało, awrrr. No nic, przeżyję

Możesz teraz ćwiczyć? Uważaj na siebie

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
7. We wtorek idę na komplet zabiegów do kosmetyczki...to tak w ramach odstresowania się

Buziaki dla wszystkich


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki kto potrzebuje to trzymam kciuki i zycze powodzenia!
Trzymałam w weekend
Z Twoich zawsze można skorzystać

[QUOTE=vette;20466425]No to lecimy
zostalo mi 36 dni


mala rosnie w sile, ale mam nadzieje ze do 4,5 kg nie dobije, tak jak jej mama za mlodu

Jak wielorybek. Ostatni miesiac juz nie jest taki przyjemny
Vette

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Grzechy odpuszczone Wazne, ze trzymalas diete, cwiczenia moga poczekac.
Czy tylko mi sie wydaje, ze cwiczenia mozna na chwile zaniedbac bez wiekszych konsekwencji ale dieta Ci tego nie wybaczy.
Zaraz widac na wadze.
Imo dieta wybaczy pojedyncze spore wpadki, czy powiedzmy te 10% jedzenia, przy założeniu, że reszta jest idealnie. Reszta niestety wychodzi bokiem, a właściwie wchodzi tam, gdzie nie powinna

Przy braku ćwiczeń też chwilę trwa, zanim zgubisz np. siłę, z aero ten spadek jest dużo wolniejszy.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Moniczorku
Cieszę się, że miałaś udany weekend, należał Ci się Uważaj na siebie z kochaniem
__________________
panta rhei
czepiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 19:01   #4988
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Czesc

Spedziłam fajny weekend...relaks nad woda impreza piatkowa taka sobie...poszlam tylko na domowke i wrocilam do domku.

Mam w planach pojechać na poczatku wrzesnia do turkish frienda bo w sumie co mam do stracenia...oprocz zycia tak mnie kusi. On poki co nie moze przyjechac, bo prolemy wizowe...wiecej z tego by byl;o zamieszania niz moj lot. On cos o Sylwestrze pozniej wspominal. Nic nie planuje, nic nie mysle...co ma byc to bedzie...ale tydzien w Istanbule kusi

Malwi...potem napisze Ci PW, bo ja kompa to zwykle w pracy uzywam, a tu nie mam dostepu do gg...a w domu to bardzo rzadko siedze na necie. Nie wstawialam zdjec boya..ale dzis sie poprawie i wieczorkiem wstawie

Vette...weekendzik jak wyzej...bardzo fajnie o matko jak ta Twoja ciaza minela...jeszcze chwilka i bedziecie w trojke, jestem w szoku!

Mroffcia...kciukasy za rekrutacje

Madzia...ja wczoraj tez poszlam spac po 21 i dzis jaka wyspana jestem!

Czepiaczku...tureckie kochanie to jak wyzej...zobaczymy co z tego wynikie...tzn z mojego wyjazdu i jego przyjazdu

Iwonko....nie zobaczymy nagiego Diego mam nadzieje, że jakoś to przezyjesz :P

bhokarala...jak zabek? No i z ta waga nie przesadz kobitko , bo przeciez juz super ladnie i zgrabnie wygladasz
Monik ja sie wybieram zaraz na bieganko, chyba na wyspę-jak trafię
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 20:01   #4989
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość


twarda jestes
Nooooo tylko kiedy jakies efekty zobacze?

Po jakim czasie u was byly efekty? Chodzi mi o spadajace cm, bo jedrniejsza skore mam
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 20:07   #4990
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Nooooo tylko kiedy jakies efekty zobacze?

Po jakim czasie u was byly efekty? Chodzi mi o spadajace cm, bo jedrniejsza skore mam
musze się i ja pomierzyć,choć ja nie oczekuję,że cokolwiek mi ubyło...
jestem po okresie i humor zamiast mi sie poprawić to jakaś taka jestem nie wiem czemu....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 20:50   #4991
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
musze się i ja pomierzyć,choć ja nie oczekuję,że cokolwiek mi ubyło...
jestem po okresie i humor zamiast mi sie poprawić to jakaś taka jestem nie wiem czemu....
Też się muszę pomierzyć, bo ostatni raz robiłam to miesiąc temu

Chwilkę poskakałam na skakance i pokręciłam 20min hula-hopem
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 20:50   #4992
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
Miszczem będzie Holandia Albo Drużyna Zjednoczonego Świata pod szyldem Niemiec
Moniczorku
Cieszę się, że miałaś udany weekend, należał Ci się Uważaj na siebie z kochaniem
Ja sie obawiam, że Niemcy wygraja Dobrze graja skurczybyki !



Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Monik ja sie wybieram zaraz na bieganko, chyba na wyspę-jak trafię
Malwinki coś dlugo nie ma...chyba ja komary zjadly na tej wyspie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:06   #4993
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Mam w planach pojechać na poczatku wrzesnia do turkish frienda bo w sumie co mam do stracenia...oprocz zycia tak mnie kusi. On poki co nie moze przyjechac, bo prolemy wizowe...wiecej z tego by byl;o zamieszania niz moj lot. On cos o Sylwestrze pozniej wspominal. Nic nie planuje, nic nie mysle...co ma byc to bedzie...ale tydzien w Istanbule kusi

Malwi...potem napisze Ci PW, bo ja kompa to zwykle w pracy uzywam, a tu nie mam dostepu do gg...a w domu to bardzo rzadko siedze na necie. Nie wstawialam zdjec boya..ale dzis sie poprawie i wieczorkiem wstawie

Iwonko....nie zobaczymy nagiego Diego mam nadzieje, że jakoś to przezyjesz :P
Ja bym pojechała do Istambulu ale ja lubie podróże

I ja tez kcem fotki!

No niestety myslę, że jakoś dam radę

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
Miszczem będzie Holandia Albo Drużyna Zjednoczonego Świata pod szyldem Niemiec
Ja tam mówię, że to Hiszpania będzie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:24   #4994
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Turkish Boy nie w moim typie zupelnie, bo ja lubie łysych i umieśnionych ....ale ma w sobie to cos co sprawia, ze chce mi sie z nim dalej utrzymywac kontakt
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:28   #4995
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Turkish Boy nie w moim typie zupelnie, bo ja lubie łysych i umieśnionych ....ale ma w sobie to cos co sprawia, ze chce mi sie z nim dalej utrzymywac kontakt

jaaa! ale ciasteczko Moni

czepiak
z burżuja miałam tusz i bardzo sobie chwaliłam, luknę na ten róż
mrofka nikt mnie nie łapał za cycki dzisiaj
vette dziękuję za odpuszczenie grzechów

__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.




Edytowane przez <meg>
Czas edycji: 2010-07-05 o 21:33
<meg> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:30   #4996
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Turkish Boy nie w moim typie zupelnie, bo ja lubie łysych i umieśnionych ....ale ma w sobie to cos co sprawia, ze chce mi sie z nim dalej utrzymywac kontakt
Fajny fajny Na niektórych zdjęciach przypomina mi Sebastiana Karpiela-Bułeckę z Zakopower
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:33   #4997
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
jaaa! ale ciasteczko Moni
hehe ... serio ?

Mam wrazenie, ze na fotkach wyglada mlodziej niz w rzeczywistosci...moze sa strasze, bo podkosilam mu z facebooka i w rzeczywistosci tez wygladal inaczej...mial delikatnie dluzsze wlosy i taki troszke inny zarost ( a ja nie lubialm facetów z zarostem a tu mi nie przeszkadza )...ale tak mniej wiecej zarys
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:35   #4998
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Fajny fajny Na niektórych zdjęciach przypomina mi Sebastiana Karpiela-Bułeckę z Zakopower
Karpiel- Bułecka

moniczorek urodowo chłopak w moim typie 100 %
a mnie zarost u facetów bardzo się podoba, nawet temu z którym się teraz spotykam proszę żeby przyjeżdżał z takim 3 dniowym facet z zarostem jest taki męski
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.




Edytowane przez <meg>
Czas edycji: 2010-07-05 o 21:39
<meg> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:44   #4999
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Fajny fajny Na niektórych zdjęciach przypomina mi Sebastiana Karpiela-Bułeckę z Zakopower
Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Karpiel- Bułecka


o z nim to bym go nie skojarzyla

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

o i 5000 post ;P vette zakladaj nowy watek
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 21:54   #5000
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Turkish Boy nie w moim typie zupelnie, bo ja lubie łysych i umieśnionych ....ale ma w sobie to cos co sprawia, ze chce mi sie z nim dalej utrzymywac kontakt
eeennnooo fajny ale my type to ten na kanpie w koszuli szarej z białymi mankietami
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:58   #5001
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Malwi.... moj tez juz predzej on tez byl z nim w hotelu...na zywo wyglada rownie fajnie i nazywa sie Gokhan
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 23:01   #5002
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Turkish Boy nie w moim typie zupelnie, bo ja lubie łysych i umieśnionych ....ale ma w sobie to cos co sprawia, ze chce mi sie z nim dalej utrzymywac kontakt
Interesujący a ile ma lat w ogóle? to ten Hiszpano-Turek?

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
jaaa! ale ciasteczko Moni
No własnie! nie mój typ, ale zadbany bardzo (mówię o fotkach, bo go nie znam) i przystojny i może się bardzo podobać paniom

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Fajny fajny Na niektórych zdjęciach przypomina mi Sebastiana Karpiela-Bułeckę z Zakopower
Tak, tak! jak przeczytałam to tak skojarzyłam!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Malwi.... moj tez juz predzej on tez byl z nim w hotelu...na zywo wyglada rownie fajnie i nazywa sie Gokhan
I jak znajomośc sie rozwija Twoja z panem z białymi mankietami?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 23:28   #5003
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Dziewczyny załóżcie proszę nowa część
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 07:23   #5004
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Interesujący a ile ma lat w ogóle? to ten Hiszpano-Turek?
Tak Iwonko to ten international Pochodzi z Bosni, urodził sie w Turcji,a połowę życia spedził w Hiszpanii

no i mlody niestety bo ma 26...no niecale 27.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
I jak znajomośc sie rozwija Twoja z panem z białymi mankietami?
Moja znajomość z tym panem skończyła sie na kilku zamienionych zdaniach Cihan nam nie dal
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 07:34   #5005
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Oficjalnie zamykamy pierwsza czesc i zapraszamy tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=446097




gaduly
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.