Lipcówki 2017 ❤ cz. 3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-30, 08:38   #4981
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Nonie, Darietta - super wyglądacie
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:40   #4982
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś stukneła mi 100 dniówka.

Maluszek fika może dziś sie ujawni bo chyba jestem jedyna co nie wie. Wczoraj wieczorem mówiłam mamie że caly czas na dole kopie i nie chce uderzyć w okolicach pępka. Położyłam się i jak na zawołanie tak się rozszalało aż myslałam że mi pępek wykopie. Tylko jak chciałam nagrać przestawało- chyba nie lubi zdjęć i filmów. Ja wizytuje o 15:45 więc proszę o kciuki.

Zdjęcia mojego brzuszka sorki za pordki od piżamki ale od miesiąca to jest mój jedyny strój galowy hehe.

Coś mi zdjęcia odwrotnie zamieszcza przepraszam przeze mnie skrzywienia sie nabawicie.
Masz ładny, zgrabny brzuszek Wiesz, może dziecinka wstydzi się jeszcze fleszy, z czasem się rozkręci Oczywiście kciuki za Twoją wizytę

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Ja też poproszę akurat jak Ty może z gabinetu wyjdziesz bo wizytuje o 15.45

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tylko wyjdę to zacisnę Obyśmy wyszły zadowolone
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:44   #4983
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś stukneła mi 100 dniówka.

Maluszek fika może dziś sie ujawni bo chyba jestem jedyna co nie wie. Wczoraj wieczorem mówiłam mamie że caly czas na dole kopie i nie chce uderzyć w okolicach pępka. Położyłam się i jak na zawołanie tak się rozszalało aż myslałam że mi pępek wykopie. Tylko jak chciałam nagrać przestawało- chyba nie lubi zdjęć i filmów. Ja wizytuje o 15:45 więc proszę o kciuki.

Zdjęcia mojego brzuszka sorki za pordki od piżamki ale od miesiąca to jest mój jedyny strój galowy hehe.

Coś mi zdjęcia odwrotnie zamieszcza przepraszam przeze mnie skrzywienia sie nabawicie.
Darietta tez wizytuje 15.45 za Wasza wizytę i niech maluszek już sie ujawni! Piękny masz brzuszek

Ja mialam dzis ciężka noc. Brzuch mnie ciągnął, kłuł w okolicach pęcherza po siku wcale nie przeszlo. Strasznie sie dzis nameczylam zeby sie ułożyć.

Emmos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:55   #4984
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Zachwycam się dzisiaj moim zakupem z targów w końcu wszystko w komplecie zastanawiam się tylko czy zostawiać karuzelkę czy sprzedać hmmmm
Agg_s, super te zakupy. Najbardziej mnie ten leżaczek 3w1 zaintrygował - myślisz, że mogłaby to być opcja na sam początek do dolnego pokoju zamiast łóżeczka?
Brzuszek bardzo ładny! I w ogóle tymi +5kg się nie przejmuj - jak widać wszystko w brzuch idzie.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja zamykam wyprawkę. Kupiłam w końcu błękitny dywan i adapter do auta.
Został mi wózek i przypinka do smoczka. Koniec - mam wszystko
super zakupy, fajnie, że tak sprawnie idzie Ci kompletowanie. Ja z kolei myślę nad błękitną kanapą albo miętową do dolnego pokoju - tam są szare ściany, meble jaśniutkie drewno i można byłoby go czymś ocieplić.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
To jest chore, że musimy się martwić o takie rzeczy.

Ostatnio czytałam, że laska leżała na korytarzu bo nie było miejsc na sali :/

Chilli Ty wybrałaś szpital?
Z tym korytarzem to norma w Lublinie....
Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość

Śliczny brzuszek to moj z wczoraj, spójrzcie na te wielkie biodra

Załącznik 6994867


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie, super wyglądasz i wcale nie masz dużych bioder!

emmos, kciuki za wizytę!

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Piłam zwykłą z cytryną, da się wypić, tylko teraz to utrzymać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakby Cię brało na wymioty to koniecznie się połóż na lewym boku

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś stukneła mi 100 dniówka.

Maluszek fika może dziś sie ujawni bo chyba jestem jedyna co nie wie. Wczoraj wieczorem mówiłam mamie że caly czas na dole kopie i nie chce uderzyć w okolicach pępka. Położyłam się i jak na zawołanie tak się rozszalało aż myslałam że mi pępek wykopie. Tylko jak chciałam nagrać przestawało- chyba nie lubi zdjęć i filmów. Ja wizytuje o 15:45 więc proszę o kciuki.

Zdjęcia mojego brzuszka sorki za pordki od piżamki ale od miesiąca to jest mój jedyny strój galowy hehe.

Coś mi zdjęcia odwrotnie zamieszcza przepraszam przeze mnie skrzywienia sie nabawicie.
śliczny brzuszek, malutki jeszcze

xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:55   #4985
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dziewczyny dziękuję za kciuki !

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Kurka ładna, jeszcze piszą, że z miękkiej bawełny

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...iebieski/Krata

Nie ma jakiegoś rabatu w hm teraz?
Ślicznaaaaaa

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś stukneła mi 100 dniówka.

Maluszek fika może dziś sie ujawni bo chyba jestem jedyna co nie wie. Wczoraj wieczorem mówiłam mamie że caly czas na dole kopie i nie chce uderzyć w okolicach pępka. Położyłam się i jak na zawołanie tak się rozszalało aż myslałam że mi pępek wykopie. Tylko jak chciałam nagrać przestawało- chyba nie lubi zdjęć i filmów. Ja wizytuje o 15:45 więc proszę o kciuki.

Zdjęcia mojego brzuszka sorki za pordki od piżamki ale od miesiąca to jest mój jedyny strój galowy hehe.

Coś mi zdjęcia odwrotnie zamieszcza przepraszam przeze mnie skrzywienia sie nabawicie.
Zgrabniutki brzuszek za wizytę!!

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Kurczę, to ja jestem daleko za wami z moim terminem porodu a już mam 5kg na plusie
Tata dzisiaj coś reperował w łazience i wyniosl wagę - chwała mu za to

Załącznik 6994802



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Kolejny śliczny brzusio

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
U mnie to nie pomaga miałam ochote na chipsy jeszcze po kolacji ale sie powstrzymałam, ciekawe na jak długo




Śliczny brzuszek to moj z wczoraj, spójrzcie na te wielkie biodra

Załącznik 6994867




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tu nie widzę "wielkich" bioder, zgrabniutko i śliczna sypialnia

Carolles za wizytę
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:06   #4986
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość

Aggs super wygladasz, chyba tylko w brzuccch Ci ta ciaza idzie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś stukneła mi 100 dniówka.

Maluszek fika może dziś sie ujawni bo chyba jestem jedyna co nie wie. Wczoraj wieczorem mówiłam mamie że caly czas na dole kopie i nie chce uderzyć w okolicach pępka. Położyłam się i jak na zawołanie tak się rozszalało aż myslałam że mi pępek wykopie. Tylko jak chciałam nagrać przestawało- chyba nie lubi zdjęć i filmów. Ja wizytuje o 15:45 więc proszę o kciuki.

Zdjęcia mojego brzuszka sorki za pordki od piżamki ale od miesiąca to jest mój jedyny strój galowy hehe.

Coś mi zdjęcia odwrotnie zamieszcza przepraszam przeze mnie skrzywienia sie nabawicie.
Ekstra! Z okazji 100 dniówki trzeba to jakoś oblać, może maluszek stwierdzi że to super okazja do ujawnienia się!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Kurka ładna, jeszcze piszą, że z miękkiej bawełny

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...iebieski/Krata

Nie ma jakiegoś rabatu w hm teraz?
Ależ śliczna!
(Ale nie zachwycam się i nie wzdycham bo dostanę od Bartka po pęcherzu................. ... )

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Agg_s, super te zakupy. Najbardziej mnie ten leżaczek 3w1 zaintrygował - myślisz, że mogłaby to być opcja na sam początek do dolnego pokoju zamiast łóżeczka?
Brzuszek bardzo ładny! I w ogóle tymi +5kg się nie przejmuj - jak widać wszystko w brzuch idzie.
Dzięki na razie jeszcze nie panikuję, mam nadzieję tylko, że nie utrzymam tempa obecnego przyrostu bo mój kręgosłup chyba tego nie udźwignie.

Ja właśnie taki mam plan co do tego leżaczka - chciałabym aby Młody podrzemał sobie w nim czasem jak będzie ze mną w salonie. Wygląda na mięciutki i stabilny, dobrze zabezpieczony po bokach, ma pasy i funkcję kołyski, gabarytowo też powinien być ok.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość

Kolejny śliczny brzusio

__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.


Edytowane przez Agg_s
Czas edycji: 2017-03-30 o 09:08
Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:11   #4987
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Kurka ładna, jeszcze piszą, że z miękkiej bawełny



http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...iebieski/Krata



Nie ma jakiegoś rabatu w hm teraz?

Wczoraj siostra wysłała mi takie cus IMG_1490861432.602659.jpg

Darietta gratuluje studniówki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 09:16   #4988
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Dzieki

Ja w jedym miesiącu w pierwszej ciąży przytyłam 5kg ale tabliczke czekolady jadłam od reki na raz i kiełbasę teraz tylko musztarda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hehe to ja tak teraz mam, moze zajem musztarda?
Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
1kg to już konkretny chłopak kurczę, ten czas tak leci, maluchy już coraz bardziej takie bobaski achhhh
Super zamówienie tez będę miała te piżamki-rampersy




Ale czaderska bluza!!! Szkoda ze jej nie widziałam




Daj znać po wizycie co tam lekarka postanowiła. Może skieruje Cię najpierw na posiew i spróbuje leczyć w domu




Ja mam jeden z tej drugiej serii - dostałam na targach na razie więcej nie kupuje, zobaczę czy będziemy używać


Zachwycam się dzisiaj moim zakupem z targów w końcu wszystko w komplecie zastanawiam się tylko czy zostawiać karuzelkę czy sprzedać hmmmm

Załącznik 6994602

Niestety nie mam zdj rozłożonego leżaczka i fotelika - nie miałabym gdzie ich trzymać na razie ale gondolka ma piękny niebieski kolor, nie wiem czy zdj odda cały urok

Załącznik 6994607

Załącznik 6994612





Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Pieeeeekne łupy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tez mam ten fotelik. Tylko mało się buja.
Dobrze ze sie mało buja:p. Ostatnio czytalam artykul na temat leżaczkow- bujaczkow i generalnie z punktu rozwoju noworodka to srednia sprawa. Raz ze sie dziecka krzywi jesli nie da sie go na płasko rozłozyc. Dwa ze dziecko nie pracuje miesniami posturalnymi, tak jak na podlodze, tylko napięcie wychodzi na obwod.

I tak mi sie wydaje ze ten bujak z TinyLove jest jednym z lepszych na rynku bo bujanie mozna zablokowac i jest rozkladany na płasko. Starcza na dlugo raczej bo chyba jest do 18 kg. Strasznie sie bije z myslami co do leżaczka bo sama jestem fizjoterapeuta ale jakbym miala brac to ten

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
coś dla rodzących we Wro http://www.gazetawroclawska.pl/zdrow...atem,11909346/

jak ja się cieszę ,że urodzę koniec czerwca ew.początek lipca... będzie masakra od połowy lipca na porodówkach...
Ja rodze przelom lipca i sierpnia wiec najgorzej:/

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać, że alergolog kazał mi anulować kolejną spirometrie bo to naciska na szyjkę.
Podczas badania usłyszała jakies szmery w moim sercu. Potem się okazało, że to moja torbiel. Musiała sporo urosnąć.
W czerwcu mam kolejne usg.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------





No problemo

Niefajnie brzmią te torbiele:/ ja mialam gruczolakowlokniaka w piersi ale wycielam dziada.
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wyglądasz, bo jestes szczuplutka i rosnie Ci sam brzuszek




Ale masz piękne włosy Ja tu wielkich bioder nie widzę, ja swoje szersze nawet lubię, bo dzięki nim mam wcięcie w talii poza tym dziewczyny z szerszymi maja ponoć łatwiej przy sn

Tak w ogóle to dzień dobry gdyby któraś miała dziś wolne kciuksy od 15:15 to poprosze zacisnąć za moja wizyte


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Piłam zwykłą z cytryną, da się wypić, tylko teraz to utrzymać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Cześć Czy u Was tez pogoda siadła? U mnie ciepło, ale ciemno i pada :/

Zrobiłam sorbet cytrynowy- jest pyszny, ale konsystencję ma zamrożonej wody, nie dało się go upulchnić... kwaśny jest mega i lekko słodki...więc zaspakaja moje zachcianki na te smaki, a przede wszystkim z naturalnych składników i cytryny a nie aromatów!
Brzmi pysznie a jak to zrobiłas bez maszyny do lodow? Ja sie boje ze stępie ostrza blendera krusząc lód

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś stukneła mi 100 dniówka.

Maluszek fika może dziś sie ujawni bo chyba jestem jedyna co nie wie. Wczoraj wieczorem mówiłam mamie że caly czas na dole kopie i nie chce uderzyć w okolicach pępka. Położyłam się i jak na zawołanie tak się rozszalało aż myslałam że mi pępek wykopie. Tylko jak chciałam nagrać przestawało- chyba nie lubi zdjęć i filmów. Ja wizytuje o 15:45 więc proszę o kciuki.

Zdjęcia mojego brzuszka sorki za pordki od piżamki ale od miesiąca to jest mój jedyny strój galowy hehe.

Coś mi zdjęcia odwrotnie zamieszcza przepraszam przeze mnie skrzywienia sie nabawicie.

Sliczny brzuszek i seksowna piżamka kciuki oczywiscie zaciskamy
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:23   #4989
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
To ja trzymam o 15:15 za Ciebie a Ty trzymaj o 19:15 za mnie!
Ah jak dawno nie podglądałam mojego skarba

Kciuki! Dasz radę

Od trzech nocy nie mogę spać wiercę się w łóżku, mam wrażenie że w brzuchu mam ogromny kamień..ehh dobrze że na zwolnieniu jestem bo nie wiem jak bym funkcjonowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam! :/

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość



hehe miałam to samo jak na nią jechałam, to było mi słabo i niedobrze



Fajowe macie te brzuszki, ja mam wrażenie, że mój w ogóle nie rośnie, dzisiaj zaczynamy 26tc a tylko 4,7 kg na plusie (5,7 kg licząc od najniższej wagi w 1 trymestrze) a przez 2 trymestr pochłonęłam ogromne ilości cukru, gdzie się mieści prawie 1 kg synka?!

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Jon Snow, kiucki za Ciebie też
Ja liczę od najmniejszej wagi bo tak to wychodzi ze przytyłam 4.5 kg, a nie 7kg wiec mamy podobnie.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Cześć Czy u Was tez pogoda siadła? U mnie ciepło, ale ciemno i pada :/

Coś spać nie mogłam... Synek dziś już pełen energii, nie wiem co go wczoraj złapało, ale ewidentnie jakieś osłabienie i to ostre bo pól dnia leżał- a tak się dzieje tylko przy gorączce zazwyczaj Dzięki za pozdrowionka dla niego.

Aggs- ty po jesteś szczuplutka ... po ciąży to śladu nie będzie a brzusio ładniutki

nonie- ... Świetnie wyglądasz! A szerokie biodra ( u mnie to jeszcze dochodzą uda, a raczej udziska ) to ja Ci mogę pokazać

karolinuuusia - współczuję i trzymaj się

emmos- trzymam kciuki i czekam na wieści

Jon Snow -

Zrobiłam sorbet cytrynowy- jest pyszny, ale konsystencję ma zamrożonej wody, nie dało się go upulchnić... kwaśny jest mega i lekko słodki...więc zaspakaja moje zachcianki na te smaki, a przede wszystkim z naturalnych składników i cytryny a nie aromatów!
Oby na weekend było ciepło! Ja znowu mam urodziny!

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś stukneła mi 100 dniówka.

Maluszek fika może dziś sie ujawni bo chyba jestem jedyna co nie wie. Wczoraj wieczorem mówiłam mamie że caly czas na dole kopie i nie chce uderzyć w okolicach pępka. Położyłam się i jak na zawołanie tak się rozszalało aż myslałam że mi pępek wykopie. Tylko jak chciałam nagrać przestawało- chyba nie lubi zdjęć i filmów. Ja wizytuje o 15:45 więc proszę o kciuki.

Zdjęcia mojego brzuszka sorki za pordki od piżamki ale od miesiąca to jest mój jedyny strój galowy hehe.

Coś mi zdjęcia odwrotnie zamieszcza przepraszam przeze mnie skrzywienia sie nabawicie.
Fajna piłka

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

[QUOTE=xzora;72397182]Agg_s, super te zakupy. Najbardziej mnie ten leżaczek 3w1 zaintrygował - myślisz, że mogłaby to być opcja na sam początek do dolnego pokoju zamiast łóżeczka?
Brzuszek bardzo ładny! I w ogóle tymi +5kg się nie przejmuj - jak widać wszystko w brzuch idzie.


super zakupy, fajnie, że tak sprawnie idzie Ci kompletowanie. Ja z kolei myślę nad błękitną kanapą albo miętową do dolnego pokoju - tam są szare ściany, meble jaśniutkie drewno i można byłoby go czymś ocieplić.


Z tym korytarzem to norma w Lublinie....

nonie, super wyglądasz i wcale nie masz dużych bioder!

emmos, kciuki za wizytę!


jakby Cię brało na wymioty to koniecznie się połóż na lewym boku


śliczny brzuszek, malutki jeszcze

[/QUOTE ]

Też myślałam czy mięta czy błękit

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Hehe to ja tak teraz mam, moze zajem musztarda?


Pieeeeekne łupy



Dobrze ze sie mało buja:p. Ostatnio czytalam artykul na temat leżaczkow- bujaczkow i generalnie z punktu rozwoju noworodka to srednia sprawa. Raz ze sie dziecka krzywi jesli nie da sie go na płasko rozłozyc. Dwa ze dziecko nie pracuje miesniami posturalnymi, tak jak na podlodze, tylko napięcie wychodzi na obwod.

I tak mi sie wydaje ze ten bujak z TinyLove jest jednym z lepszych na rynku bo bujanie mozna zablokowac i jest rozkladany na płasko. Starcza na dlugo raczej bo chyba jest do 18 kg. Strasznie sie bije z myslami co do leżaczka bo sama jestem fizjoterapeuta ale jakbym miala brac to ten



Ja rodze przelom lipca i sierpnia wiec najgorzej:/




Niefajnie brzmią te torbiele:/ ja mialam gruczolakowlokniaka w piersi ale wycielam dziada.


Powodzenia







Brzmi pysznie a jak to zrobiłas bez maszyny do lodow? Ja sie boje ze stępie ostrza blendera krusząc lód




Sliczny brzuszek i seksowna piżamka kciuki oczywiscie zaciskamy
Też uważam , że powinno być na płasko

Mam jeszcze drugi. Ala huśtawkę, ale to jak będzie siedzieć.

Tez chciałabym to wyciąć, ale teraz kiepski moment jak mam karmić.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:26   #4990
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Ja dopiero o 12 bede dzwonic sie pytac o ktorej lekarz mnie przyjmie. Wazylam sie i sie okazalo ze mam -2kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:42   #4991
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

W 6 mc ? To chyba niezbyt dobrze? Może za mało pijesz?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 09:45   #4992
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Ja dopiero o 12 bede dzwonic sie pytac o ktorej lekarz mnie przyjmie. Wazylam sie i sie okazalo ze mam -2kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oooo. No jak to tak? Czekolada do jednej reki i kilebasa do drugiej juz!
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:46   #4993
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dziękuję za kciuki. Co do oblewania 100 dniówki jak będą dobre wieści to na pewno to zrobie.

A co myslicie o takich bujaczkach mam okazje zgarnąć za 30 zł sprawny nie ma dwóch zabawek ale to sobie sama coś zamontuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 511054144_2_1000x700_lezaczek-fisher-price-dodaj-zdjecia.jpg (52,4 KB, 53 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:47   #4994
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki. Co do oblewania 100 dniówki jak będą dobre wieści to na pewno to zrobie.

A co myslicie o takich bujaczkach mam okazje zgarnąć za 30 zł sprawny nie ma dwóch zabawek ale to sobie sama coś zamontuje.
Przed chwilą o tym pisalysmy.
Na początek powinien być taki co się rozkłada na płasko.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:48   #4995
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Oooo. No jak to tak? Czekolada do jednej reki i kilebasa do drugiej juz!
Ale ja sobie podjadam caly czas 1490863694587.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:52   #4996
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Vadi ważyłam się przed chwilą. Mi wychodzi w 27t 4kg lub 6kg. Zależy jak liczysz; ) jest nadzieja, że zamknę się w 10kg
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:55   #4997
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Przed chwilą o tym pisalysmy.
Na początek powinien być taki co się rozkłada na płasko.
Właśnie czytałam ale tak sie zastanawiam na później jak już maluszek bedzie większy czy się nie przyda.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:59   #4998
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki. Co do oblewania 100 dniówki jak będą dobre wieści to na pewno to zrobie.

A co myslicie o takich bujaczkach mam okazje zgarnąć za 30 zł sprawny nie ma dwóch zabawek ale to sobie sama coś zamontuje.
Darietta moja siostra miala dla córy ten leżaczek ale używała go dopiero od 4 miesiąca i powiem Ci ze byl super. Tam ma taki podnozek zeby sie nie bujal i wtedy dziecko jest w bardziej leżącej pozycji niż siedzącej. No ale to nie jest leżaczek na początek. Raczej wlasnoe tak od 5-6 miesiaca.

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Ja dopiero o 12 bede dzwonic sie pytac o ktorej lekarz mnie przyjmie. Wazylam sie i sie okazalo ze mam -2kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeść! Jeść! Jeść! Nie chudnąć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:01   #4999
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Ja też miałam taki i faktycznie tak od 4 miesiaca będzie super!

Myszowata... jak to jest możliwe?? Co na to lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 10:03   #5000
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Moje zamówienie z hm całe do zwrotu. Juz mi słabo.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:03   #5001
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Ja też miałam taki i faktycznie tak od 4 miesiaca będzie super!

Myszowata... jak to jest możliwe?? Co na to lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do tej pory nic mi nie mowil. Dzis mam wizyte ale raczej tez nic nie powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:04   #5002
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Ale to jest -2kg na całą ciąże? Od podstawowej wagi?
A gdzie wody płodowe itd.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:04   #5003
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam ale tak sie zastanawiam na później jak już maluszek bedzie większy czy się nie przyda.


Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Ale ja sobie podjadam caly czas Załącznik 6995102

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biala czekolada, sam cukier intłuszcze utwardzane mniam:p ja zrobilam pseudo sernik na zimno bo mi zostalo troche rzeczy w lodowce deserowych. Oczywiscie dalam za malo żelatyny i masa serowa troche sie nie sciela:p ale wyjem łyzeczka mniam

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki. Co do oblewania 100 dniówki jak będą dobre wieści to na pewno to zrobie.



A co myslicie o takich bujaczkach mam okazje zgarnąć za 30 zł sprawny nie ma dwóch zabawek ale to sobie sama coś zamontuje.

Na pozniej czemu nie ale to ja jak juz dziecko siedzi pewnie dopiero bym dała. Ja sie zastanawiam nad lezaczkami tylko dlatego ze mam dwa koty w domu. Spia przez wiekszosc doby i niensprawiaja klopotow ale raz lub dwa w ciagu dnianodbijanim na pare minut palma. Biegaja i skacza wtedy bez opamietania. Zdarzylo sie pare razy ze w zabawie skoczyly na nas i tego sie boje... No i jakbym chciala wziac kąpiel i miec malucha w lazience to tez sienprzyda chyba.

Przyszli mi klimatyzacje zakladac. Pan jak wierci to podstawia szufelke wiec juz go kocham:p
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:04   #5004
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z hm całe do zwrotu. Juz mi słabo.
Dlaczego?
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:05   #5005
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Nowy wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1129182
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 11:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.