2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 11:54   #5011
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
tutaj czytałaś? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rycynowym.html
ja same dobre widziałam, a te złe to jak ktoś ma uczulenie i wrażliwą skórę...
też mam tego waxa, właśnie ten polski najlepszy u mnie starcza spokojnie na parę miesięcy, używam raz w tygodniu czasem rzadziej. Ale z tego co poczytałam na włosowym to wax powinno się używać głównie na skórę
a gdzie kupujesz olej kokosowy? na pewno super pachnie

Ja waxa co drugie mycie stosuje i to tak od serca sobie nakładam , może dlatego na tak krótko mi wystarcza....
Olej kokosowy kupuje w sklepie stacjonarnym w Warszawie, mają świetne ceny i ogólnie mnóstwo fajnych kosmetyków. Sprzedają też na allegro http://allegro.pl/sklep/1874579_skle...etanski-deesis Wypróbowałam przez lata całe mnóstwo olejów i polecam parachute, dla mnie bezkonkurencyjny! Z tego sklepu polecam też świetną pastę do zębów vicco. Żeby nie było, nie mam z nimi nic wspólnego, po prostu Tż od dawna jeździ do nich po kosmetyki i przyprawy i jestem bardzo zadowolona. Zawsze dostaje mnóstwo próbek .
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:59   #5012
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Kalex a przed nami niby kolejny skok 23-26 tydzięń hehehhe
nie dobijaj mnie:P
Mati ma chyba permanentne skoki

o kurczę, już 5 tys postow nastukałyśmy? co do tytułu: ja jestem niestety cienka w wymyślalniu takich rzeczy, więc nie popiszę się moją twórczością. Jak dla mnie może być taki sam tytuł

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2011-03-01 o 12:00
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:14   #5013
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

no ja tez nie umiem wymyslac. najwyzej nastepnym razem zaraz zrobie watek

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

LINK DO NOWEGO WATKU https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511949
Ten mozna zamknac
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 14:17   #5014
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ja na szybko, póki Borysek jeszcze śpi.


Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
Wczoraj ugotowałam ziemniaczki z marchewką i pietruszką i dodałam też trochę natki. Oczywiście dzidzia wszystko od razu wypluła... Próbowałam ją oszukać, dałam bananka i nagle dwie łyżki mojego obiadku i nic! Nie dała się nabrać, tylko na wymioty jej się zbierało... Jak Wy to robicie, że dzieci jedzą samodzielnie przygotowane dania??!!
Bardzo prawdopodobne, że nie chciała jeść przez natkę. O tej porze roku ma bardzo intensywny smak i zapach i może dzieciaczkom to przeszkadzać. Albo też za dużo nowych smaków na raz. Ale ja obstawiam natkę

hagar1, ja nie wygotowuję, tylko zwyczajnie myję naczynia, łyżeczki itp. W tym wieku już nie trzeba sterylizować.
CO do przecieru, to dodałaś wodę z gotowania? Ja wyciągam najpierw warzywka, miksuję i na koniec dodaję tej wody. Nigdy nie musiałam całej wlewać. Max 1/2.
I daję zawsze po jednej sztuce. Jedna marchewka=jeden słoiczek/obiadek. Jak dodałam do tego 1 ziemniaka, to miałam obiad na dwa dni. Potem, jak będę dawać więcej rzeczy na raz, to porcje będę zmniejszać, ale póki co, jest tak jak piszę. I zawsze staram się robić właśnie na dwa dni obiadek. Mrożenie mnie nie przekonuje.

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Zaloze, tylko moze najpierw wymyslimy tytul?
O, tak tak tak. Nowy tytuł by się przydał, bo ten mi się już znudził

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

No i będę płakać, bo nie ma nowego tytułu (
:p
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:32   #5015
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Szukam stroju dla Natki bo się na basen wybieramy.

Dziewczyny - jak można zrobić dziecku coś takiego?
http://allegro.pl/kostium-kapielowy-...463807117.html
Toż to największe pośmiewisko na całej plaży...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 17:31   #5016
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ZAPRASZAMY DO KOLEJNEJ CZĘŚCI

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511949
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.