Misja w Zambii - proszę pomóż ! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 09:13   #5011
Nela85
Raczkowanie
 
Avatar Nela85
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Oslo, Pobierowo, Szczecin, Poznań - już sama nie wiem gdzie mieszkam ...
Wiadomości: 213
GG do Nela85 Send a message via Skype™ to Nela85
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Ach no i oczywiście zapomniałam powitać nowe mamy i tatusiów - witajcie Baaardzo się cieszę że jesteście z nami i że jest nas coraz więcej.

I myślę oczywiście bardzo ciepło o małym Matim ...
Nela85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:22   #5012
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Nela sklepik jest w galerii na stronie www.adopcjaserca.pl ale nie musisz ograniczać się tylko do tego co tam jest , siostra może kupić co tylko jest w sklepie a małemu potrzebne. Tę nadwyżkę i tak pewnie odłoży albo spożytkuje, moze nawet juz kupiła twojej rodzinie jakiś inwentarz, ubrania, lekarstwa itp...

Siostra na pełny etat pracuje w szpitalu na zmiany jak każda pielęgniarka a dziećmi zajmuje się po nocach, często dostaje e-maile wysyłane koło północy, a rano do pracy, jak była cholera to wogóle ze szpitala nie wychodziła i wszscy pracowali dzień i noc.
Ale siostra podkreśla że jej to nie męczy i ma wiele radości .
Dzieci rzeczywiście mieszkaja w róznych miejscach ale siostra co jakiś czas je odwiedza i przywozi zakupy a ogladałaś filmiki?
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:23   #5013
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Ponieważ wątek przekroczył magiczną liczbę 5000 postów i - ponieważ nie czuję się osobą odpowiednią do założenia nowego - proszę założycielkę tego wątku, _MAMĘ_ o założenie nowego, koniecznie z linkiem do starego (tego) wątku
Wtedy ja zamknę obecny, zdejmę i podwieszę nowy jako redakcyjny.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:26   #5014
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Nela85 Pokaż wiadomość
I teraz pytanko:
to trochę wstyd pytać, ale Wy zawsze rozmawiacie o tym sklepiku. Ja go nie mogłam znaleźć na stronie internetowej ;( - poradźcie, tzn wyślijcie dokładne instrukcje. Bo ja Kennedyemu (nieświadomie) wysłałam za dużo pieniążków - byłam pewna, że to te 150 $, a On jest szkrab jeszcze To może poprosiłabym Siostrę o kilka rzeczy dla niego. Tylko jak się dorwać do tego sklepiku ?

I kolejne pytanko:
jak wygląda dzień Siostry Józefy ? Nie jestem pewna, już mam mętlik w głowie, czy Siostra na co dzień pracuje w szpitalu ? I "po godzinach" zajmuje się dziećmi ? Czy w ogóle widzi je często, czy tylko niektóre z nich ? Bo z tych grup zdjęciowych wywnioskowałam jakoś że niektóre maluchy mieszkają daleko (no własnie - jak daleko ? ) i tylko czasem przychodzą.

Dobra, to na tyle tym razem. Duży buziak
Jak wejdziesz na naszą stronkę to kliknij sobie na galerie i tam poszukaj sklepiku.
Siostra pracuje w szpitalu wiem e zajmuje sie sprawami ocznymi.Dzieci wydaje mi sie że widzi przy okazji leczenia,żywienia i organizacji czasu wolnego.Niektóre faktycznie mieszkaja daleko ale nasza siostra jest wspaniałą osoba i ze wszystkim sobie radzi
Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:29   #5015
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Ponieważ wątek przekroczył magiczną liczbę 5000 postów i - ponieważ nie czuję się osobą odpowiednią do założenia nowego - proszę założycielkę tego wątku, _MAMĘ_ o założenie nowego, koniecznie z linkiem do starego (tego) wątku
Wtedy ja zamknę obecny, zdejmę i podwieszę nowy jako redakcyjny.
no cóż szkoda bo ja sie juz przyzwyczaiłam do tych 168stron
Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 10:46   #5016
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Ponieważ wątek przekroczył magiczną liczbę 5000 postów i - ponieważ nie czuję się osobą odpowiednią do założenia nowego - proszę założycielkę tego wątku, _MAMĘ_ o założenie nowego, koniecznie z linkiem do starego (tego) wątku
Wtedy ja zamknę obecny, zdejmę i podwieszę nowy jako redakcyjny.
no cóż nawet nie zauważyłam kiedy to się stało i kto jest tym szczęśliwcem zapraszam wszystkich do nowego wątku
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.