Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 11:18   #5011
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

helou

mój syn mnie wykańcza z jego drzemkami w dzień, zanim go uśpię to spocę się jak mysz, no i wczoraj nic nie chciał jeść (tzn łyżeczką) bo banana i chrupki to chciał może w koncu to te zębiska

Lusia, Malvinka i Laura piękności jakie już dorosłe się wydają! noi włoski Laury zabójcze

do Tajlandii też bym pojechała (ale na masaż z happyfinishem bym się jednak nie zdecydowała )

zdrówka dla Malvi i Ami

kardashi wiem, że dobrą opinię na plaże i do wody mają crocsy i sandałki aqua wash (chyba taka nazwa) z adidasa

curly nie trać humoru przez gbura! zajmij się sobą i małą i nie nadskakuj aż sam zechce być milszy

margo za rozmowę z małżem, wiem, że taka sytuacja jest strasznie przytłaczająca bo sama to przechodziłam ale wszystko da się naprawić no i powtórzę się ale nie nadskakuj! żadne pyszne obiadki jak przeskrobie bo faceci szybko się do takiej sytuacji przyzwyczajają i nie chce im się starać
a tak poza tym dziewczyny to polecam książkę: dlaczego mężczyźni kochają zołzy


a silpe czy ja już wspominałam, że do ciebie z Wiktorkiem wpadniemy tak na tydzień? heheh (żartuję oczywiście)


no i szogun wstał, spał aż 30 min
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:53   #5012
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

velluto, lea, Dilayla

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
No i pamietaj, ze u nas miesiac pozniej wszystko kwitnie. Dam czas roslinom na dopelnienie wlasnego piekna aby moc w pelni wyeksponowac cala esencje ich bytu



sliczna jest Luiza i juz!

:

Jak poetycko napisane



Malvinka jest czaderska i ma super rumieńce




Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

u nas w domu dalej nieciekawie. szykuję się do rozmowy na dzisiejszy wieczór, żeby w koncu oczyścić atmosferę. tylko czemu zawsze ja?
w tej chwili rozmawiamy ze sobą, jak musimy. a zachowujemy się jak dalecy znajomi albo obce osoby. dziś wychodząc do pracy, małż czule pożegnał się z Ewcia, mnie nawet "cześć" nie powiedział...
co czuję? hm... już mi zlość minęła. głównie smutek, ze się oddaliliśmy od siebie i jakąś pustkę. niefajnie jest.


.
Wiem co czujesz, u nas też było nieciekawie i to baaaardzo. Wiele razy rozmawialiśmy na temat naszego oddalenia sie od siebie. Ale sie udało i teraz jest jak dawniej czyli super
Życzę aby i Wam się udało

U nas znowu fajna nocka, tym razem 2 pobudki.
Luiza jest teraz trochę marudna, na spacerze nie chciała chodzić Od 12 śpi.

Kupujecie dla dzieci jakieś opalacze? Czy tylko pielucha i jakies majteczki?

My chyba 10.06 pojedziemy na 2 dni nad morze i nie wiem, czy cos kupić. Dzieci zazwyczaj biegają bez niczego, ale jak będzie gorąco, to muszę jej chyba cos ubrac, żeby się nie spiekła. Mam krem z filtrem 30, a Luiza bardzo szybko sie opala. Ona w ogóle ma świetna karnację Nie to co ja, bladzioch i do tego opalam sie najpierw na czerwono
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:09   #5013
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Araczki dzieki za foto Malvinki śliczna jak elf świetego mikołaja
po kim ona ma urode i czy moge zapytac czy Twój mąż jest finem

No i czekam na foty ogrodu - dajmy czas roślinom

panna migotka nie wspominałaś , albo wspominałas i mi umkneło fajnie , że sie przypomniałas , powiedz jeszcze kiedy , co bym miała czas zorganizowac sie

dzieki za odpowiedzi odnośnie kłpieli
użyjemy tych pieluszek co kupiłam do pływania , majteczek nie mam to sie kupi i myśle że na golaska też można , nikt nas nie bedzie podglądał

A czy sika do kąpieli wieczorem wole o tym nie myslec , choc juz sie zastanawiałam , nigdy nie przyłapałam .

Donosze , że wychodzą nam 3 zeby na raz - wczoraj przebiła sie górna dwójka , dzis na widoku są jedynki i prawa dwójka oczywiscie u góry , w rezultacie młoda troszke ma gorączke i marudzi , czemu sie nie dziwie ale ratujemy sie Ibum
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:38   #5014
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Kupujecie dla dzieci jakieś opalacze? Czy tylko pielucha i jakies majteczki?

My chyba 10.06 pojedziemy na 2 dni nad morze i nie wiem, czy cos kupić. Dzieci zazwyczaj biegają bez niczego, ale jak będzie gorąco, to muszę jej chyba cos ubrac, żeby się nie spiekła. Mam krem z filtrem 30, a Luiza bardzo szybko sie opala. Ona w ogóle ma świetna karnację Nie to co ja, bladzioch i do tego opalam sie najpierw na czerwono
Ja mam 2 czaderskie stroje kąpielowe Jak nie zapomne to sztrzele fotki i wrzuce
Ja na plaży w miejscu publicznym na pewno ubrałabym dziecko przynajmniej w majteczki zwykłe bawełniane
Poza tym ja bardzo boje sie słońca, więc wyjazd w upały nad morze nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
A czy sika do kąpieli wieczorem wole o tym nie myslec , choc juz sie zastanawiałam , nigdy nie przyłapałam .
na pewno sika ja moją nie raz przyłapałam jak była mniejsza to naturalna reakcja na wodę
Teraz wysadzam ja na nocnik przed kąpielą, więc mam nadzieje, że kapie sie w bardziej przyjaznym środowisku
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:50   #5015
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Jak poetycko napisane



Malvinka jest czaderska i ma super rumieńce


za rumianka

Ja bym zalozyla na plaze jakies gatki chociaz. Nasza ma 2 komplety kostiumow kapielowych - oba w muminki

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Araczki dzieki za foto Malvinki śliczna jak elf świetego mikołaja
po kim ona ma urode i czy moge zapytac czy Twój mąż jest finem

No i czekam na foty ogrodu - dajmy czas roślinom
Donosze , że wychodzą nam 3 zeby na raz - wczoraj przebiła sie górna dwójka , dzis na widoku są jedynki i prawa dwójka oczywiscie u góry , w rezultacie młoda troszke ma gorączke i marudzi , czemu sie nie dziwie ale ratujemy sie Ibum

no to teraz mi namieszalas i musze policzyc czy to meza dziecko a nie elfowe
Ale chyba nie, maz fin a mala ma urode po nim. Podobni do siebie jak nic Tylko oczy jakby po mnie odziedziczyla. Chociaz tesciowa twierdzi, ze po jej corce

Brawa dla gryzonia tylko bidna cierpi troszke

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
na pewno sika ja moją nie raz przyłapałam jak była mniejsza to naturalna reakcja na wodę
Teraz wysadzam ja na nocnik przed kąpielą, więc mam nadzieje, że kapie sie w bardziej przyjaznym środowisku
moja sika przed kapiela. Sciagam jej pieluche a ona staje obok wanny i tak z radosci przebiera nogami bo nie moze sie doczekac chyba kapieli i sobie nasika....na podloge
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:51   #5016
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

araczki , Malvinka jak zwykle kudłato urocza.
Tajlandii zazdroszczę.

NO TO GASZĘ ŚWIATŁO.
Aktualne wyniki:

1. "Roczek już za nami, teraz wszyscy się puszczamy! V.-VI.2010, cz. V" Darianna, Curly. ona, margo, JolaOO
2. "Biegamy, broimy, mamusiom na głowy wchodzimy". Darianna, Curly araczki
3. "Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek" Darianna, Curly, Kardashi, ona, bianka, annLee, pannaMigotka, justin. velluto
4. "Rozrabiamy, marudzimy, na dwóch nóżkach już chodzimy" djerba, Curly, ona, Edzia araczki.
5. "Naszych roczniaków dalsze perypetie"
6. "Rozrabiamy i dreptamy, bo już Roczek mamy" Kardashi, margo szaja
7. "Psotniki roczek już mają, na całego rozrabiają" Dilayla, Karashi , pannaMigotka, bydgosia
8. "Kochane roczniaki dają czadu"
itd.itp.
Czekam na Wasze propozycje.

9. " Rozrabiamy i biegamy mama tata tez wołamy" Darianna, Curly, Kardashi, margo

Czyli wygrał tytuł numer: 3. "Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek"

Pędzę wątek zakładac, zaraz linka zapodam.


---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

ZAPRASZAM DO NOWEGO WĄTKU:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=27204733 #post27204733
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:48   #5017
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Amelko i Lauro wszystkiego najlepszego, moc buziaków i uścisków:cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:od Adasia i cioci:D :D :D :D
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja jestem za podróżowaniem z dzieckiem. Moze nie malutkim niemowlęciem, ale z dzieckiem od roku, które potrafi się samo zająć, chodzić jak najbardziej! Jedna dziewczyna z innego wątku ma córeczkę z lutego 10r. i często gdzies wyjeżdzają.. i jakoś nie słyszałam żeby to była mordęga dla nich wszystkich a na zdjęciach widziałam i szczęśliwe dziecko w baseniku i szczęśliwych odpoczywajacych rodziców. Ja osobiście do Egiptu bym nie pojechała bo mnie nie kręci tam wyjazd, ale gdzies w Europie jak najbardziej.







Ojjj Malvina na pewno szybko się zaaklimatyzuje w przedszkolu :)

Blanka rusza od następnego września.. :]

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Wszystkiego najlepszego dla Laury i Amelii :roza: :roza: :roza:
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
dziewczyny padam, moje dziecko wczoraj postanowilo mi zrobić prezent na dzień matki i był tak nieznośny (jest do dziś) że nie dawałam sobie z nim rady, nie wiem co w niego wstąpiło( np. wlazł do szafki pod zlewem i najadł się obierek z kosza) :confused: teraz ma w końcu drzemkę a jak się obudzi to tż bierze go ze sobą do blacharza więc będe mieć jakąś godzinkę żeby cokolwiek w domu zrobić


dla Laury i Amelki sto lat! sto lat! Wszystkiego najlepszego, mnóstwa uśmiechu, niezapomnianego dzieciństwa i spełnienia wszystkich marzeń


:oklaski: dla Zosi i Adasia za wczorajsze miesięcznice
:oklaski: dla Blanki za chodzenie i dla Adasia za kroczki

Szaja, Araczki :przytul:

ja też kocham kubki i osobne mam do kawy i do herbaty :D

podobnie jak Araczki jestem za podróżami z dzieckiem, wiadomo, że nie jak są temp 40 st ale nasze dzieciaki są już ciekawskie i można z nimi fajnie spędzać czas :ehem:

edzia ja bym jeszcze poczekała z wizytą bo ewidentnie wygląda to na ząbki ale jak się martwisz to może chociaż zadzwoń do lekarza?

justin jak rozmowa z szefem?

bydgoś Lusia śliczna :love:

bratkab aleBoguś się zmienił! przystojniak :love: świnka widać, że się spodobała, a umie już wrzucać pieniążki? bo Wiktor najczęściej idzie na skróty i wkłada przez tą klapkę :rolleyes:
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Serdeczne życzonka dla Laury i Amelki :dziekuje-kwiatek: :dziekuje-kwiatek: :dziekuje-kwiatek:

Djerba fajny balkon :ehem: My też mamy spory, ale niestety kształt wagonu. Shade jak zwykle cudna :)

Araczki będzie dobrze z tym przedszkolem :cmok:

Edzia zdrówka dla Amelki :cmok:

Która ma jeszcze FB? Kilka dodałam, reszty nie poznaję :)


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Najlepsze życzenia urodzinowe dla Lury i Amelii


:roza::roza::roza::roza:: roza:


---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Uprzejmie donoszę, że w Tesco sa przeceny na dzieciowe ubranka -30%, kupiłam małej spodenki ogrodniczki i bluzeczkę :ehem:
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Dla Laury i Amelii najlepsze życzenia urodzinowe :cmok::cmok:




ona, fotki REWELACJA :oklaski:
Mnie już masz na FB :-)

djerba, fajnie zrobilaś na balkonie placyk dla małej. A Sh jak zwykle urocza :love:

araczki, będzie dobrze w przedszkolu. :cmok: U mnie jak Łuki szedł, to ja ryczałam, a on zrobil mi papa i poszedł z panią do sali :D

Luiza od jakiegoś czasu ma jedną drzemkę w domu. Na spacerach szkoda jej spać, woli sobie chodzić :-) ale mnie tak bardziej pasuje.
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Najlepsze życzonka dla LAURY I AMELKI :cmok:

gratuluję też nowych umiejętności Waszym dzieciaczkom :oklaski:

Djerba, Ona - cudne macie dziatki :D
Djerba - ja bym stawiała na Europę. i tak - jak najbardziej z dzieckiem. my akurat nie jesteśmy za chodzeniem na dicho ani drinkowaniem, więc nie byłoby problemu. w tym roku chcielibyśmy się wyrwać nad nasze morze, ale w przyszłym może już gdzieś dalej.

Szaja - jakie talenty jeszcze skrywasz? ;)

czy Wasze chłopy wymyśliły wczoraj coś w imieniu Waszych dzieci? bo mój niestety nie... nie wiem, czy z powodu focha, czy dlatego, że on taki mało domyślny... ja w każdym razie zamierzam w Dzien Ojca dać mu coś od Ewci, niech mu głupio będzie, to może się w końcu nauczy i zapamięta, że to miło obchodzić takie święta.

u nas ciut lepiej, trochę ze sobą gadaliśmy, ale nie poruszyliśmy tematu, który doprowadził do calej sytuacji. ja się chwilowo zacięłam. skoro powiedział "nie gadajmy", to się nie odzywałam jeśli nie musiałam. :p:
ale obiadek mu dobry zrobilam, nie ma to jak przez żołądek do serca :)

Ewcia wczoraj pięknie zasnęła, bez płaczu. budzi się w nocy koło 0.00 i koło 4 albo tylko raz. wypija trochę wody, potem szuka cycka, ale zauważyłam, ze nie wypija wiele, bardziej sobie tylko ciamka, więc możliwe, że całkowite odstawienie nie będzie bolesne :)

czy któraś z Was używała takich gotowych kaszek do picia? czy to się podgrzewa? jakie to gęste? poszłoby przez niekapek? (myślę nad alternatywą dla cycka, gdyby dziecku zachciało się wstać o 5 rano...)

co do butków:
na razie mamy pełne z elefanten. szukaliśmy sandałków, ale nie bylo nic fajnego z pełnymi przodami albo nie było rozmiaru i kupiliśmy Befado - mają dziurki w podeszwie i model, który wzięliśmy jest trochę powycinany jak sandałki, więc dosyć przewiewny. sandałków będziemy szukać dalej.
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witam:)

Wszystkiego Najlepszego dla solenizentek Laury i Amelii!moc buziaczków :cmok: :cmok: :cmok: :roza::roza::roza:
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Ja dostałam w poprzednich latach życzenia i kwiatki,w tym niestety weny na kwiatki nie starczyło :brzydal:

Najlepsze życzenia dla Laury i Amelki !:roza:

Blaneczka super śmiga!:oklaski:
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Witam najpierw

Wszystkiego Naj dla naszej Amelci i Laury :oklaski::roza:

slipe - nie wiem czy pisałam ze masz super urzadzony ogród
ona :pala: kurde przez ciebia złapałam mega zazdrosnika zdiecia :love: chłopaki zreszta też :love:

kardashi hihih blanka superasssstaaaa :D

djerba- balkon fajowski taki przytulasny

bydgos lusia z dnia na dzien pieknieje super z tym misiem

Lea ale tymek sie zmienia wow super :love:

margo u nas chyba z 2 razy zagrzmiało i nic wiecej teraz tylko pada
a co do grzmotów kiedys była u nas super burza z pieknymi piorunami no i ja chciałam to nagrac to nic ze wtedy była 3 rano :D wchodze na stół on taki stary i z kafelek (płytek był) no to ja cyk nagrywam zaraz jak nie rąbnie i nie walnie patrze a koło mnie moj tz i sie mnie pyta co ja tu robie :D:brzydal: odwracam głowe patrze a ja na ziemi koło tż leze
tak na niego popatrzałam i mówie całkiem powaznie -- a nie wiedzisz leze ,,,,,,,:hahaha:
stół połamałam i tak byłam zaangazowana tym filmowaniem ze nie zuwazyłam :D:brzydal:
moja mama sie bała burzy bo w dzicinstwie mieszkała blisko takiego masztu i kiedys taka ognista klula im do domu wpadła dziadek a jej tata szybko otworzył drzwi i zrobił sie przeciąg i ja wywiało

ja kocham burze :love: o teraz cos zaczyna cichutko grzmieć

ale za to boje sie wiatru

curly- masz fajowa osłone na balkon

moja ami tez nie lubi sie nigdzie wpinać nie lubi tez ciagnąc obrusów ale za to jak zobaczy komórki słuchawki to az sie trzesie :D

moj tez tez z tych niejasnomyslacych :D

jak jeszcze komus zapomniałam cos odpisac to sorki

ona i inne dziewczynki dziekuje za słowa o zdrówko

szaja szkoda ale moze nastepnym razem sie uda

----------------------------------------------------------------------

a u nas tak pojechałam jednak do lekarza bo młoda wysypało :D

i wiec tak lekarka sie za głowe złapała jak Ami do buzi zajrzała powiedziała ze to cud ze Ami prawie całe noce spi bo ida jej wszystkie 3 i 4 na raz i wiec tak Ami ma lekkie zapalenie gardła przeszła 3 dniówke i jeszcze to zabkowanie wszystkie 3 rzeczy na raz od nocy wczorajszej juz goraczki niet :jupi: za to jest piekna wysypka na brzuchu :D
camilla działa cuda kosztowałam ja i nie ma smaku wcale ale po niej uwaga spała 2,5 godz i az otwiera dziobek co by jej zaaplikowac :D

wsio idzie w dobrym kierunku

i tez sie musze pochwalic Ami od 2 dni umie sama wstac znaczy ona zawsze sobie kucneła i wstała ale nie umiała zakapowac jak sie wstaje z siadu płaskiego :) jak sie jej udawało wstac bilismy jej brawo a ona co dwa kroki siadała i wstawała i kazała sobie bic to brawo :hahaha:

i dziewczyny raz jej pokazałam gdzie jest puk puk na czole i teraz jak ja pytam gdzie mama ma puk puk to fajnie pokaze hahaha ale jak powiem gdzie tato ma puk puk tylko sie zawstydzi i sie smieje :brzydal:


margo napisaj nam jak tylko umiesz czy maz wrócił moim zdaniem to tylko zbieg okolicznosci

jej ale sie rozpisałam :)

ok lece do wyrka


o widzisz :) margo pisałam ze nie masz sie o co martwic


lea no co ty Amelia ma tyle samo wzrostu tylko ze wazy 9500 i nie jest małym pulpetem :P

DZIEKUJEMY SLICZNIE ZA ZYCZENIA URODZINOWE
-AMELIA z mamusia

oraz zyczymy Laurze, Natalii i Adriankowi duzo zdrówka oraz wszystkiego co sie szczesciem zwie!!!!!!!
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.