Podchody przez cegłę - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 22:29   #481
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Podchody przez cegłę

Szugarbejb mylisz pojecia; Osoba z nadwaga, tradzikiem i ktora jest 'dosc przecietna', moze miec, tak jak kazdy wymagania co do wygladu drugiej osoby, to normalne i kazdy takie wymagania posiada.
Ale, jesli ktos stawia to bardzo wysoko, jezeli ktos uzywa okreslenia 'szaraczek', 'pasztet' -> ktore sa slowami obraźliwymi i są zwyczajnie nie na miejscu, to kazdy sie zastanawia 'szaraczek w odniesieniu do kogo?'-> W odniesieniu do autorki, skoro dla niej ktos jest szaraczkiem to jej punkt odniesienia musi byc o wiele wyzszy niz przyslowiowy 'szaraczek'.
Ja np. czuje sie szaraczkiem (pod wzgledem wygladu), do kogos innego na uczelni, kto wyglada o wiele lepiej niz ja, kogos bardzo wysokiego, szczuplego etc...
To, to samo jakbys nazwala kogos za przeproszeniem 'kurduplem', a sama mialabys 150 cm. - Spojrz najpierw na siebie, a potem oceniaj.
[Gdybym chciala byc zlosliwa, to bym napisala autorce, ze miala szczescie, ze trafil sie jej ktos z 180 cm, i taki wrazliwy, bo nie jestem tego taka pewna, czy wielu innych erhh 'szaraczkow', bedzie sklonna zauwazyc jej urode, nie wspominajac juz o tym jak sie odezwie i podzieli swoimi przymyselniami.]

Wiecej w tym watku sie wypowiadac nie bede, bo jest on zwyczajnie przykry i jak juz wczesniej pisalam zal mi obu stron.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:29   #482
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Podchody przez cegłę

spokojnie dziewczyny, spokojnie. Myślę, że ten wątek najlepiej będzie już zamknąć, by nie wywiązywały się niepotrzebne kłótnie.
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:30   #483
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Podchody przez cegłę

Niepotrzebna afera, która, jak myślę, tylko potęguje w autorce i tak widoczne kompleksy (z całym szacunkiem).

Edytowane przez hello_Moscow
Czas edycji: 2010-06-13 o 22:32
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:32   #484
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez musskat Pokaż wiadomość
Hahaha. No to mnie teraz rozśmieszyłaś. Sama dokładnie to zrobiłaś. Zazdrość, kompleksy...?

Spójrz najpierw na siebie.
Moja opinia jest taka. Wszystko uklada sie w spojna calosc. OP studiuje teologie, wiec zapewne jest zagorzala katoliczka (vide zdjecia z obiektami sakralnymi). Osoby gleboko religijne zwykle maja wysokie mniemanie o sobie (zwykle podyktowane dychotomia my-oni).

Ba, kolejnym dowodem, ktory przemawia za takim stanem rzeczy jest przytoczony epizod z "glupim" pytaniem. Rozumiem - studentka prawa, medycyny czy nauk scislych moze sie tak wyrazic, ale osoba, ktora udaje, ze studiuje (teologii studiami nazwac nie mozna)? Taka sytuacje uwazam za co najmniej smieszna.
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:35   #485
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaak, to polski standard. Jak taki ktoś z trądzikiem i nadwagą może mieć jakiekolwiek wymagania, gdyby była chociaż miss województwa zachodnipomorskiego to moooże jeszcze, ale w tej tragicznej sytuacji ?!

Szczyt.
ja akurat nie pisałam nic o wyglądzie autorki, ale trochę rozumiem dziewczyny ;] bo jeśli ktoś zwraca szczególną uwagę na wygląd, boi się spotkać paszteta, zastanawia się, czy na spotkanie przyjdzie Adonis czy zwykły studencik w wyciągniętym swetrze, bo przecież ideału się oczekuje to ... mnie przynajmniej odrzuca od takiej osoby. I również oczekuję, że jeśli się wymaga, to od siebie też trzeba coś dać (czy w tym przypadku - zaprezentować równie idealny wygląd, co by ze swoim idealnym księciem się dopasować ). Krytykować innych i oceniać mianem 'paszteta' to już można, ale gdy ktoś nas tak nazwie -to już jest coś nie tak? ewentualnie trzeba oskarżyć o zazdrość i kompleksy? (na punkcie czego ?)
I dopóki nie widziałam zdjęć autorki, nie wiedziałam co studiuje - chłopak faktycznie wydawał mi się dziwny i w sumie też bym się trochę bała ;] bo mimo wszystko wysyłanie ikon dziewczynie, której się nie zna, teksty o jakichś dzieciach i ich zapędach morderczych na 1wszej randce ;] to jednak dziwne lekko są ;]
ale gdy zobaczyłam jej całe albumy etc, to naprawdę - nie wiem, jak autorka mogła się dziwić, że facet wpadł na akurat taki pomysł - ikona jako prezent, etc. Po prostu próbował się przypodobać, zaskarbić sympatię i być na plusie.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-06-13 o 22:36
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:41   #486
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Podchody przez cegłę

Dziewczyny, czy z Wami jest wszystko ok? Zastanówcie się trochę zanim zaczniecie się nawzajem obrażać.
Po pierwsze, nazywanie kogoś przeciętniakiem czy szarakiem nie jest w żaden sposób obraźliwe. Owszem, może być odebrane negatywnie, ale to też zależy przez kogo, jedni ludzie chcą się wyróżniać, inni wolą pozostać przeciętnymi i nie oszukujmy się, na świecie jest pełno takich osób przeciętnych. Każdy, bez względu na urodę ma prawo mieć własne preferencje - jeśli są, powiedzmy, zbyt wygórowane, to życie samo to prędzej czy później zweryfikuje i nie ma potrzeby rzucać komuś tekstów typu "jak ktoś taki brzydki może mieć takie wymagania". Nie sądzę, żeby samo to, że chłopak się stara było powodem do tego, żeby autorka kontynuowała z nim znajomość. Widać nie jest w jej typie i to jest JEJ sprawa, kto jest w jej typie i dlaczego.
Po drugie komentowanie w ten sposób czyichś zdjęć jest w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu, co ma tutaj do rzeczy to czy autorka ma trądzik i ile waży?
Naprawdę, nie rozumiem Was, czy to co piszecie oznacza, że Wy umawiacie się z każdym chłopakiem który do Was startuje i w ogóle nigdy ale to nigdy nie patrzycie na jego wygląd? Już to widzę. Nie oszukujmy się, każda z nas na pewno w jakimś stopniu na ten wygląd faceta patrzy. Ja bym się nie umówiła z facetem, który według mnie brzydko wygląda i nikt nie ma prawa mi wmawiać, że z jakiegoś powodu powinnam to zrobić.
I także nie rozumiem tekstów typu "chłopcze nie przejmuj się, nie chciała cię, więc pewnie jest mało wartościowa" - co to ma niby znaczyć? Chyba nie ma obowiązku chcenia każdego kto się mną interesuje i to w żaden sposób nie świadczy o mojej wartości. Po prostu pewni ludzie nie są w typie innych ludzi i koniec kropka. Chłopak widać nie był w typie autorki, ma do tego prawo, nie obraziła go na tym wątku ANI RAZU, więc w czym w ogóle problem?
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:41   #487
musskat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja akurat nie pisałam nic o wyglądzie autorki, ale trochę rozumiem dziewczyny ;] bo jeśli ktoś zwraca szczególną uwagę na wygląd, boi się spotkać paszteta, zastanawia się, czy na spotkanie przyjdzie Adonis czy zwykły studencik w wyciągniętym swetrze, bo przecież ideału się oczekuje to ... mnie przynajmniej odrzuca od takiej osoby. I również oczekuję, że jeśli się wymaga, to od siebie też trzeba coś dać (czy w tym przypadku - zaprezentować równie idealny wygląd, co by ze swoim idealnym księciem się dopasować ).
I dopóki nie widziałam zdjęć autorki, nie wiedziałam co studiuje - chłopak faktycznie wydawał mi się dziwny i w sumie też bym się trochę bała ;] bo mimo wszystko wysyłanie ikon dziewczynie, której się nie zna, teksty o jakichś dzieciach i ich zapędach morderczych na 1wszej randce ;] to jednak dziwne lekko są ;]
ale gdy zobaczyłam jej całe albumy etc, to naprawdę - nie wiem, jak autorka mogła się dziwić, że facet wpadł na akurat taki pomysł - ikona jako prezent, etc. Po prostu próbował się przypodobać, zaskarbić sympatię i być na plusie.
Dokładnie!

I też nie mogę zrozumieć jak autorka mogła się dziwić, że dostała ikonę z Maryją i Jezusem. Studiuje teologię, w albumach ma ikony... no po prostu SZOK

Pomijając już to, że wszędzie w internecie występuje pod jednym nickiem i do tego tak się ekshibicjonizuje!

Edytowane przez musskat
Czas edycji: 2010-06-13 o 22:42
musskat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 22:47   #488
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 776
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez zkrainyoz Pokaż wiadomość
Ostatnio trochę jeżdżę po świecie i doszłam do wniosku, że polacy w rodzaju męskim nie są zbyt interesujący (prawdopodobnie takiego jeszcze nie spotkałam). Dlatego to jest źródło moich wątpliwości, bo nie chcę być z kimś przeciętnym (wybaczcie moje wymagania) stąd te obawy. Tak, wiem że wygląd to kwestia drugoplanowa, a są narody gdzie rozum/ osobowość idzie w parze z wyglądem, także kolega od cegły będzie mieć naprawdę wyzwanie. Chyba muszę to spotkanie traktować jakoś mniej serio ...
Cytat:
Napisane przez zkrainyoz Pokaż wiadomość
Tylko, że ja nie proszę nikogo o ocene siebie, tylko sytuacji ... więc nie rozumiem po co tyle krytyki pod moim adresem. Czemu tak łatwo przychodzi wam ocenianie? zazdrość, kompleksy ...? nie o tym jest wątek, więc błagam ... darujcie sobie.

To Ty pierwsza zaczełaś oceniać. Ty możesz inni nie?
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:50   #489
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Podchody przez cegłę

Mieć jakieś tam wymagania do wyglądu, jakiś typ urody, który się lubi to jedno.

Natomiast rzucać tekstami: Polacy do najładniejszych to nie należą, ja tam nie chce być z jakimś przeciętniakiem, są narody, które łączą rozum z urodą itd....

Same takie teksty są żenujące. Nawet jeśli autorka byłaby miss świata.

Można napisać: bardzo mi się podobają wysocy bruneci, o zielonych oczasz i wysocy, fajnie by było jakby się trochę wpasował w moją wizję faceta.

I tu i tu przedstawienie czegoś co by się chciało. Jednocześnie nie jadąc po całej nacji, bez pretensjonalno żałosnego tonu wielkiej królowej niezadowolonej z mieszkania w Polsce gdzie sami przeciętniacy.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:54   #490
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
To Ty pierwsza zaczełaś oceniać. Ty możesz inni nie?
trafna uwaga
hmmm, nie załapałam się na obejrzenie zdjęć autorki w necie, ale cóż mówi się trudno. Szkoda chłopaka który się tyle starał, a dziewczyna tak go potraktowała. Najwidoczniej potrzebny zimny prysznic. Zastanawiam się tylko co będzie kiedy autorka zacznie spotykać się z kimś na kim jej zależy, a ten ktoś powie że jest przeciętna...
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:55   #491
musskat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Mieć jakieś tam wymagania do wyglądu, jakiś typ urody, który się lubi to jedno.

Natomiast rzucać tekstami: Polacy do najładniejszych to nie należą, ja tam nie chce być z jakimś przeciętniakiem, są narody, które łączą rozum z urodą itd....

Same takie teksty są żenujące. Nawet jeśli autorka byłaby miss świata.

Można napisać: bardzo mi się podobają wysocy bruneci, o zielonych oczasz i wysocy, fajnie by było jakby się trochę wpasował w moją wizję faceta.

I tu i tu przedstawienie czegoś co by się chciało. Jednocześnie nie jadąc po całej nacji, bez pretensjonalno żałosnego tonu wielkiej królowej niezadowolonej z mieszkania w Polsce gdzie sami przeciętniacy.
Otóż to. Same "szaraczki, przeciętniaczki".

Autorka usuwa zdjęcia z internetu, nawet na wizażu ukryła swój profil... Szkoda tylko, że teraz to na niewiele się zda .

No cóż, masz nauczkę .

Ciekawe czy chłopak trafi/trafił na wątek.
musskat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 23:07   #492
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość
trafna uwaga
hmmm, nie załapałam się na obejrzenie zdjęć autorki w necie, ale cóż mówi się trudno. Szkoda chłopaka który się tyle starał, a dziewczyna tak go potraktowała. Najwidoczniej potrzebny zimny prysznic. Zastanawiam się tylko co będzie kiedy autorka zacznie spotykać się z kimś na kim jej zależy, a ten ktoś powie że jest przeciętna...
Gwoli ciekawosci: /ciach link do zdjęć - chamstwo podchodzące pod trollizm/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-14 o 05:57
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 23:43   #493
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Podchody przez cegłę

Prawo do oceniania ma każdy.
Pytanie tylko czy wypada.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 23:55   #494
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Podchody przez cegłę

Y.
Ale się rozczarowałam.
Miałam inne oczekiwania co do tego wątku , inne wyobrażenia co do autorki , nie tylko wizualności , ale także zachowania w pewnych sytuacjach ...

Jedyne co w tym wątku było ciekawe to - pomysłowość tego faceta. I plus dla niego.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 06:09   #495
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy z Wami jest wszystko ok? Zastanówcie się trochę zanim zaczniecie się nawzajem obrażać.
Po pierwsze, nazywanie kogoś przeciętniakiem czy szarakiem nie jest w żaden sposób obraźliwe. Owszem, może być odebrane negatywnie, ale to też zależy przez kogo, jedni ludzie chcą się wyróżniać, inni wolą pozostać przeciętnymi i nie oszukujmy się, na świecie jest pełno takich osób przeciętnych. Każdy, bez względu na urodę ma prawo mieć własne preferencje - jeśli są, powiedzmy, zbyt wygórowane, to życie samo to prędzej czy później zweryfikuje i nie ma potrzeby rzucać komuś tekstów typu "jak ktoś taki brzydki może mieć takie wymagania". Nie sądzę, żeby samo to, że chłopak się stara było powodem do tego, żeby autorka kontynuowała z nim znajomość. Widać nie jest w jej typie i to jest JEJ sprawa, kto jest w jej typie i dlaczego.
Po drugie komentowanie w ten sposób czyichś zdjęć jest w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu, co ma tutaj do rzeczy to czy autorka ma trądzik i ile waży?
Naprawdę, nie rozumiem Was, czy to co piszecie oznacza, że Wy umawiacie się z każdym chłopakiem który do Was startuje i w ogóle nigdy ale to nigdy nie patrzycie na jego wygląd? Już to widzę. Nie oszukujmy się, każda z nas na pewno w jakimś stopniu na ten wygląd faceta patrzy. Ja bym się nie umówiła z facetem, który według mnie brzydko wygląda i nikt nie ma prawa mi wmawiać, że z jakiegoś powodu powinnam to zrobić.
I także nie rozumiem tekstów typu "chłopcze nie przejmuj się, nie chciała cię, więc pewnie jest mało wartościowa" - co to ma niby znaczyć? Chyba nie ma obowiązku chcenia każdego kto się mną interesuje i to w żaden sposób nie świadczy o mojej wartości. Po prostu pewni ludzie nie są w typie innych ludzi i koniec kropka. Chłopak widać nie był w typie autorki, ma do tego prawo, nie obraziła go na tym wątku ANI RAZU, więc w czym w ogóle problem?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 07:29   #496
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez KaerbEmEvig Pokaż wiadomość
Gwoli ciekawosci: /ciach link do zdjęć - chamstwo podchodzące pod trollizm/
Jakie znowu chamstwo? Dalem link do zdjec, ktore autorka sama opublikowala w sieci - do strony, na ktorej publikowala. Prosze mi wytlumaczyc, ktory punkt regulaminu zostal zlamany.
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:26   #497
Ona_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 222
Dot.: Podchody przez cegłę

Ojej ale się narobiło. Nie będę pisała nic na temat wyglądu Autorki bo każdy wygląda jak wygląda i może mieć swoje wymagania co do fizyczności swojego partnera. Dziwię się tylko oburzeniem Autorki co do braku prywatności. Chłopak skorzystał tylko z tego co Ona sam upubliczniła w internecie. Jak można publikować filmiki na you tube gdzie widać wejściowe drzwi do mieszkania z numerem domu a później być zaskoczoną, ze ktoś zna dokładny adres mieszkania. A najbardziej rozbawiło mnie zaskoczenie Autorki po otrzymaniu ikony sorki ale to jest strasznie głupiutkie biorąc pod uwagę zdjęcia, które umieszczała w internecie i jeszcze ta informacja o studiach teologicznych... Szkoda, ze wszystko się tak potoczyło. A chłopak wydaje się interesujący
Ona_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:46   #498
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez KaerbEmEvig Pokaż wiadomość
Moja opinia jest taka. Wszystko uklada sie w spojna calosc. OP studiuje teologie, wiec zapewne jest zagorzala katoliczka (vide zdjecia z obiektami sakralnymi). Osoby gleboko religijne zwykle maja wysokie mniemanie o sobie (zwykle podyktowane dychotomia my-oni).

Ba, kolejnym dowodem, ktory przemawia za takim stanem rzeczy jest przytoczony epizod z "glupim" pytaniem. Rozumiem - studentka prawa, medycyny czy nauk scislych moze sie tak wyrazic, ale osoba, ktora udaje, ze studiuje (teologii studiami nazwac nie mozna)? Taka sytuacje uwazam za co najmniej smieszna.
Ciekawa teoria. Czy mógłbyś dla tego przykładu wymienić inne prawdziwe studia i inne pseudokierunki, bo sama już nie wiem - robić ten doktorat, czy dać sobie spokój, bo zostanę uznana za pseudodoktora...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 09:01   #499
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
tu mial byc biały cytat madmuazelle: Mam też odczucie,że niby pan adorator ją tu znajdzie i napisze coś od siebie. A na konic dowiemy się,że posty te są piane z jednego kompa/ip.



no tak!

przecież napisała, ze on zna ją z forum, nie napisała jakiego, ale z forum. Ja od razu zapytałam, czy z wizażu, ale autorka poszła odpoczywać, także nie wiem...
ale to co piszesz jest mega prawdopodobne

A może to Wyrak

Nie wiem co tam dalej będzie bo nadrabiam i jestem dopiero o północy
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 09:47   #500
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Podchody przez cegłę

Cytat:
Dziewczyny, czy z Wami jest wszystko ok? Zastanówcie się trochę zanim zaczniecie się nawzajem obrażać.
Po pierwsze, nazywanie kogoś przeciętniakiem czy szarakiem nie jest w żaden sposób obraźliwe. Owszem, może być odebrane negatywnie, ale to też zależy przez kogo, jedni ludzie chcą się wyróżniać, inni wolą pozostać przeciętnymi i nie oszukujmy się, na świecie jest pełno takich osób przeciętnych
no ale skoro sama uważasz, że nazywanie kogoś przeciętniaczkiem i szaraczkiem nie jest obraźliwe, to chyba nie ma problemu, ze ktos tak nazywa autorke wątku
ona ma swoja ocene przeciętności i szaraczkowatości a my swoja i wszyscy możemy ją wyrazić a że akurat wiekszośc z tych , którym udało się obejrzec autorke na fotkach oceniło ja na własnie na przeciętną...nieco wbrew jej wyobrażeniu o sobie samej, no to juz jej problem


Cytat:
Dziwię się tylko oburzeniem Autorki co do braku prywatności. Chłopak skorzystał tylko z tego co Ona sam upubliczniła w internecie. Jak można publikować filmiki na you tube gdzie widać wejściowe drzwi do mieszkania z numerem domu a później być zaskoczoną, ze ktoś zna dokładny adres mieszkania. A najbardziej rozbawiło mnie zaskoczenie Autorki po otrzymaniu ikony sorki ale to jest strasznie głupiutkie biorąc pod uwagę zdjęcia, które umieszczała w internecie i jeszcze ta informacja o studiach teologicznych... Szkoda, ze wszystko się tak potoczyło. A chłopak wydaje się interesujący


Cytat:
Ale się rozczarowałam.
Miałam inne oczekiwania co do tego wątku , inne wyobrażenia co do autorki , nie tylko wizualności , ale także zachowania w pewnych sytuacjach ...

Jedyne co w tym wątku było ciekawe to
- pomysłowość tego faceta. I plus dla niego.
ja tak samo


Cytat:
A może to Wyrak



Wyrak, czy masz imie na M. ?
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-06-14 o 09:58
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:08   #501
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Podchody przez cegłę

a ja się poniekad ciesze. w sumie wyszło na to ze mialam troche racji. te prezenty dla nas wyrwane z kontekstu miały jednak jakies powiazania z autorka którego ona sama nie zauwazyla (lub udawała ze nie zauwazyla). nie bede komentowac niczyjego zachowania ale pomyslalam sobie ze ten watek to moze byc doskonala ilustracja tego jak latwo wiele osob oceniło tu kogos po pozorach. autorke jako (zartobliwie) miss swiata a chlopaka jako psychopate. smutne to , niestety tak jest bardzo czesto i chyba moze to byc jakas pozytywna nauka na przyszłosc - nie oceniać ludzi tak łatwo. zauwazylam na wizazu ze czesto tak jest ze bierze sie strone osoby piszącej dany watek, zna sie tylko jej racje a kazdy kij ma dwa konce przeciez....

Edytowane przez n_omi
Czas edycji: 2010-06-14 o 11:09
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:28   #502
Nastaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Podchody przez cegłę

Historia dość ciekawa ze strony tego chłopaka na pewno, starał się jak mógł zaimponować autorce, stać go było na taką oryginalność co rzadko się zdarza. A co do autorki to widać że posiada charakter egocentryczny i potrzebuje się dowartościowywać. Jeżeli ktoś określa innych mianem "pasztetu" itp. zwrotami to pokazuje tym samym że ma problem z
zaakceptowaniem siebie. Widać tutaj dość powszechne zjawisko kiedy to osoba przeciętna, nie wyróżniając się niczym posiada o sobie bardzo wysokie mniemanie, co dość wyraźnie mija się z rzeczywistością.
Nastaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:40   #503
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Podchody przez cegłę

Zdjęć nie widziałam, ale z życia wiem, że dziewczyny z teologii do najpiękniejszych nie należą, bo przyszłe katechetki z definicji nie są seksowne

I chciałam jeszcze dodać, że usuwanie zdjęć niewiele czasem daje, bo w wyszukiwarce google jest opcja "Kopia". Nie wiem, jak jest w tym przypadku, ale tak na przyszłość
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.