żele IBD - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 10:32   #481
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
Witam mam pewien problem. pracuje na żelach IBD około 3 lat. Wszystkim zawsze super sie trzyma oprócz kilku klientek ;/ zapowietrza sie szybko po tygodniu a po 3 tyg paznokcie wygladają beznadziejnie jestem juz zalamana, zmienilam zarowki w lampie-nie pomaga, caly czas robie tak samo i caly czas to samo, klientki te twierdza ze nic takiego nie robia i ze to nie ich wina. jednej zapowietrza sie od boków i nie wiem jaka to przyczyna? dobrze matowie, odtluszczam juz nawet klade dwie warstwy primera, uwazam przy skórkach no i nic dalej to samo. Moze poprostu ten zel nie nadaje sie dla wszystkich klientek? miłyście takie problemy? moze zel christrio bedzie lepszy? bo to nie możliwe zebym ja cos robila nie tak, innym sie super trzyma, chyba ze na te trudne plytki macie jakies sposoby? prosze pomozcie mi bo ja juz niewiem co mam robic ;/ pozdrawiam
.....
spróbuj z bardziej ''miękkim'' zelem,ibd jest żelem najtwardszym z mozliwych,a niektóre płytki potrzebują czegos bardziej elastycznego..polecam Indigo lub Mistero Milano...czy te problematyczne klientki nie maja pazurków typu''ruloniki'',wąskich i zawijajacych się do drodka na wolnym brzegu? takie najczesciej ze wzgledu na swoją budowę zapowietrzaja się od boków najpierw.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:56
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:27   #482
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: żele IBD

no wlasnie maja normalna plytke ale miekka to moze dlatego ze jest za twardy.. hmm to moze kupie te indigo, mam kamuflaz od nich i jest super. tylko moze tez duza role odgrywa nablyszczacz? te nablyszczacze w pedzelku ktorych sie nie przemywa sa twarde i one moze powoduja ze podchodzi powietrze? kupilam kiedys tez z indigo zel nablyszczajacy do przemywania i nie blyszczy sie wiec go nie uzywam, kupilam takze z ibd do przemywania i tez nie blyszczy sie po przemyciu ;/ moze polecisz mi jakis dobry nablyszczacz? z gory dzieki
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:55   #483
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
no wlasnie maja normalna plytke ale miekka to moze dlatego ze jest za twardy.. hmm to moze kupie te indigo, mam kamuflaz od nich i jest super. tylko moze tez duza role odgrywa nablyszczacz? te nablyszczacze w pedzelku ktorych sie nie przemywa sa twarde i one moze powoduja ze podchodzi powietrze? kupilam kiedys tez z indigo zel nablyszczajacy do przemywania i nie blyszczy sie wiec go nie uzywam, kupilam takze z ibd do przemywania i tez nie blyszczy sie po przemyciu ;/ moze polecisz mi jakis dobry nablyszczacz? z gory dzieki
.....
o ile to faktycznie wina nabłyszczacza to jest kilka mozliwosci.
-przed nabłyszczaczem dajesz w okolicy skórek primer bezkwasowy,ewentualnie jeszcze leciutenko bondera ibd.jak ja daje na to twardy nabłyszczacz/TopCristallo z MM./to trzyma sie swietnie.Oczywiscie pamietaj o marginesie od skórek.
- zamiast nabłyszczacza daje cienką warstwę zelu ibd..poprostu..dobrze utwardzony ładnie i długo błyszczy.
- jak to zawiedzie to kup nabłyszczacz hybrydowy taki napewno sie nie zapowietrzy i ładnie trzyma błysk.Indigo ,MM..spisują sie swietnie.
a jak to nie pomoze,spróbuj zmienic zel budujacy na inny....chociaz ja osobiscie nie wierze w zapewnienia klientek,ze to nie ich wina,moga cos robic nieumyslnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 07:43   #484
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: żele IBD

Najlepsze sa nablyszczacze hybrydowe. Eliminuja wszelkie zapowietrzenia...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:35   #485
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Najlepsze sa nablyszczacze hybrydowe. Eliminuja wszelkie zapowietrzenia...
...
no własnie ale np.miałam taki z Geenstyle chyba od doberka,strasznie slizgał sie po akrylu,ten z mistero.m za to super
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:07   #486
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
no własnie ale np.miałam taki z Geenstyle chyba od doberka,strasznie slizgał sie po akrylu,ten z mistero.m za to super
a dzisiaj na forum DR przeczytalam, ze greenstyle taki fajny i w ogole - dla mnie ten z MM jest the best - jako nablyszczacz to najlepszy jaki do tej pory mialam
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:34   #487
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
a dzisiaj na forum DR przeczytalam, ze greenstyle taki fajny i w ogole - dla mnie ten z MM jest the best - jako nablyszczacz to najlepszy jaki do tej pory mialam
......
eee..te hybrydy grinstajlowe takie se
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 19:40   #488
sroka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

witajcie,co myslicie o lakierach do paznokci IBD pojawiły się własnie na allegro po super cenie http://allegro.pl/ibd-lakier-do-pazn...469607109.html
sroka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 18:21   #489
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żele IBD

Hello. Planuję zakupić żele IBD. Z tej firmy mam odtłuszczacz oraz french. Czytałam wątek, ale większość informacji jest sprzed kilku lat. Wolałabym usłyszeć coś świeżego Właściwie skończył mi się bonder (z innej firmy) i od niego chcę zacząć zakup, następnie builder i zastanawiam się co zrobić z nabłyszczającym...czy faktycznie z IBD czy spokojnie stosować inny, lepszy (?)... Jeśli chodzi o IBD to wyczytałam, że bonder nie jest konieczny, bo spokojnie wystarcza sam primer i już zgłupiałam. Czytając opisy aukcji bonder też jest uważany za primer także trochę poplątana marka Wolałabym zrezygnować z primera i używać po prostu bonder + builder + nabłyszczacz, co Wy na to? Naprawdę wiem, że było na podobne tematy w tym wątku, ale może akurat wypowie się ktoś inny bądź bardziej elegancko to ubierze w słowa ;p Z góry dzięki.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 18:36   #490
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Hello. Planuję zakupić żele IBD. Z tej firmy mam odtłuszczacz oraz french. Czytałam wątek, ale większość informacji jest sprzed kilku lat. Wolałabym usłyszeć coś świeżego Właściwie skończył mi się bonder (z innej firmy) i od niego chcę zacząć zakup, następnie builder i zastanawiam się co zrobić z nabłyszczającym...czy faktycznie z IBD czy spokojnie stosować inny, lepszy (?)... Jeśli chodzi o IBD to wyczytałam, że bonder nie jest konieczny, bo spokojnie wystarcza sam primer i już zgłupiałam. Czytając opisy aukcji bonder też jest uważany za primer także trochę poplątana marka Wolałabym zrezygnować z primera i używać po prostu bonder + builder + nabłyszczacz, co Wy na to? Naprawdę wiem, że było na podobne tematy w tym wątku, ale może akurat wypowie się ktoś inny bądź bardziej elegancko to ubierze w słowa ;p Z góry dzięki.
....
dla spokoju sumienia lepiej zastosować :primer,bonder ,builder i nabłyszczacz....
Jesli chodzi o nabłyszczacz to nie musi byc ibd..jest wiele innych fajnych....
natomiast ja najbardziej lubię własnie nabłyszczać builderem wyobraź sobie-błysk aż do odnowy paznokci! poza tym swietnie trzyma ozdoby i malunki farbkami, nie wyciera sie tak jak twarde glosy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:11   #491
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
dla spokoju sumienia lepiej zastosować :primer,bonder ,builder i nabłyszczacz....
Jesli chodzi o nabłyszczacz to nie musi byc ibd..jest wiele innych fajnych....
natomiast ja najbardziej lubię własnie nabłyszczać builderem wyobraź sobie-błysk aż do odnowy paznokci! poza tym swietnie trzyma ozdoby i malunki farbkami, nie wyciera sie tak jak twarde glosy.
Dzięki za odpowiedź Tylko u mnie z primerem jest taka sprawa, że nie miałam go na kursie, nawet na naturalnej płytce. Pytałam o niego kiedyś na forum, kupiłam i jak go zastosowałam to powiem szczerze, że dałam odrobinę tak jakby na środek paznokcia i automatycznie cały paznokieć zrobił się mokry aż do skórek. Primer tak właśnie działa? Nie zdążyłam go nawet rozprowadzić na całość płytki. Jak Ty go rozprowadzasz? To normalne, że on taki mokry aż do skórek? Tak, więc stosujesz primer, bonder, builder...nim budujesz krzywą C, piłowanko, odłtuszczasz i cienka warstwa buildera ponownie jako nabłyszczacz?
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 21:41   #492
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Tylko u mnie z primerem jest taka sprawa, że nie miałam go na kursie, nawet na naturalnej płytce. Pytałam o niego kiedyś na forum, kupiłam i jak go zastosowałam to powiem szczerze, że dałam odrobinę tak jakby na środek paznokcia i automatycznie cały paznokieć zrobił się mokry aż do skórek. Primer tak właśnie działa? Nie zdążyłam go nawet rozprowadzić na całość płytki. Jak Ty go rozprowadzasz? To normalne, że on taki mokry aż do skórek? Tak, więc stosujesz primer, bonder, builder...nim budujesz krzywą C, piłowanko, odłtuszczasz i cienka warstwa buildera ponownie jako nabłyszczacz?
...
tak własnie robię.
apropo's...co to za kurs na którym nie mówią o tak podstawowych rzeczach jak primer??????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ?????????????????//......
primera dajesz odrobine na środek płytki i on sam sie dalej rozprowadza,tylko pamiętaj żeby odczekac aż całkowicie odparuje z płytki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:48   #493
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
tak własnie robię.
apropo's...co to za kurs na którym nie mówią o tak podstawowych rzeczach jak primer??????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ?????????????????//......
primera dajesz odrobine na środek płytki i on sam sie dalej rozprowadza,tylko pamiętaj żeby odczekac aż całkowicie odparuje z płytki.
Też właśnie nie wiem o co chodzi, bo wydawałoby się, że kurs świetny. W sensie w żadnej spelunie tylko elegancko jak nie wiem co, konkretne produkty, ceny swoje mieli, wszędzie błysk, wykonywano tam różne zabiegi... czułam się jak w raju, ale faktycznie byłam w szoku, że istnieje coś takiego jak primer. Mi właśnie się tak sam rozprowadził, ale jak zobaczyłam, że na całą płytkę jakby aż pod skórki to się przestraszyłam, że może mi skórki zalał ;/ W takim razie proszę jeszcze o wytłumaczenie IBD odtłuszczacz Nail Prep i IBD Cleanser. Kiedyś myślałam, że odtłuszczacz to odtłuszczacz w sensie cleaner. Kupiłam cleaner i czytałam, że to co innego. IBD Cleanser pisze, że przemywa lepką masę...czy tego samego nie robi odtłuszczacz? Tak mi tłumaczono. Faktycznie zacznę wątpić, że ten kurs był dobry...ale swoje też kosztował. Mam nadzieję, że Cię nie załamuję tym co piszę... ;/
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:57   #494
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Też właśnie nie wiem o co chodzi, bo wydawałoby się, że kurs świetny. W sensie w żadnej spelunie tylko elegancko jak nie wiem co, konkretne produkty, ceny swoje mieli, wszędzie błysk, wykonywano tam różne zabiegi... czułam się jak w raju, ale faktycznie byłam w szoku, że istnieje coś takiego jak primer. Mi właśnie się tak sam rozprowadził, ale jak zobaczyłam, że na całą płytkę jakby aż pod skórki to się przestraszyłam, że może mi skórki zalał ;/ W takim razie proszę jeszcze o wytłumaczenie IBD odtłuszczacz Nail Prep i IBD Cleanser. Kiedyś myślałam, że odtłuszczacz to odtłuszczacz w sensie cleaner. Kupiłam cleaner i czytałam, że to co innego. IBD Cleanser pisze, że przemywa lepką masę...czy tego samego nie robi odtłuszczacz? Tak mi tłumaczono. Faktycznie zacznę wątpić, że ten kurs był dobry...ale swoje też kosztował. Mam nadzieję, że Cię nie załamuję tym co piszę... ;/
....
nie musisz kupowac takic drogich płynnych preparatów od ibd,można je zastąpić znacznie tańszymi płynami mniej markowymi.Często cleanser własnie służy zarówno do odtłuszczania płytki jak i przmywania warstwy dyspersyjnej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:10   #495
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie musisz kupowac takic drogich płynnych preparatów od ibd,można je zastąpić znacznie tańszymi płynami mniej markowymi.Często cleanser własnie służy zarówno do odtłuszczania płytki jak i przmywania warstwy dyspersyjnej.
Tak wiem, ale już teraz chciałabym skompletować wszystko, żebym wiedziała na co zwalić jak coś nie wyjdzie czyli NA SIEBIE. Nie będę sobie tłumaczyła, że to może przez tani odtłuszczacz itp. dlatego wolałabym jednak póki co kupić z IBD, jak dojdę do wprawy to ewentualnie testować też coś tańszego i kombinować. Mam w domu odtłuszczacz Nail Prep, mogę nim odtłuszczacz i przemywać masę czy w takim wypadku jednak lepie cleanser i wtedy nim spokojnie będę robić i to i to? Primer mam w domu nowy, nie jest z IBD, ale to chyba też nie przeszkadza w niczym. Zamówiłabym bonder, builder...ten cleanser bądź znowu nail prep no i myślę co z tym nabłyszczaczem. Zrobiłabym tak jak mówisz tylko łatwiej mi "początkującej" nabłyszczaczem w pędzelku niż builderem znowu się bawić jako nabłyszczacz.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:25   #496
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Tak wiem, ale już teraz chciałabym skompletować wszystko, żebym wiedziała na co zwalić jak coś nie wyjdzie czyli NA SIEBIE. Nie będę sobie tłumaczyła, że to może przez tani odtłuszczacz itp. dlatego wolałabym jednak póki co kupić z IBD, jak dojdę do wprawy to ewentualnie testować też coś tańszego i kombinować. Mam w domu odtłuszczacz Nail Prep, mogę nim odtłuszczacz i przemywać masę czy w takim wypadku jednak lepie cleanser i wtedy nim spokojnie będę robić i to i to? Primer mam w domu nowy, nie jest z IBD, ale to chyba też nie przeszkadza w niczym. Zamówiłabym bonder, builder...ten cleanser bądź znowu nail prep no i myślę co z tym nabłyszczaczem. Zrobiłabym tak jak mówisz tylko łatwiej mi "początkującej" nabłyszczaczem w pędzelku niż builderem znowu się bawić jako nabłyszczacz.
....
nie uzywałam tych płynów z ibd,bo mi szkoda kasy,kazdy odtłuszczacz ma praktycznie ten sam skład...co do buildera,to żaden problem nakładasz go małą ilość pędzelkiem do żelu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:31   #497
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie uzywałam tych płynów z ibd,bo mi szkoda kasy,kazdy odtłuszczacz ma praktycznie ten sam skład...co do buildera,to żaden problem nakładasz go małą ilość pędzelkiem do żelu.
Rozumiem. Wiem, wiem... boję się po prostu, że będzie tak gęsty, że ciężko będzie mi nałożyć właśnie malutką ilość jako nabłyszczenie, hehe. Bardzo Ci dziękuję za cierpliwość. Biorę się za zamawianie dziś lub jutro. Jak sobie poradzę z żelami to podzielę się opinią
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:27   #498
ANNA__Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: żele IBD

Hej dziewczyny. potrzebuję na "gwałt" rady. Zakupiłam właśnie żele ibd (wcześniej pracowałam na strasznie nędznych) i mam problem z bonderem.
Przyznaję że wcześniej go nie używałam, tyko primer, ale nie sądzę by miał on tak wyglądać. Mianowicie jest zupełnie żadki (jak woda) i kompletnie nie utwardza się pod lampą a facet, u którego go kupiłam(firma mar-rus) mówi że ten żel się nigdy do końca nie utwardza co wydaje mi się kompletną bzdurą. Bardzo was proszę o szybką odpowiedź.
ANNA__Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 15:29   #499
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez ANNA__Z Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. potrzebuję na "gwałt" rady. Zakupiłam właśnie żele ibd (wcześniej pracowałam na strasznie nędznych) i mam problem z bonderem.
Przyznaję że wcześniej go nie używałam, tyko primer, ale nie sądzę by miał on tak wyglądać. Mianowicie jest zupełnie żadki (jak woda) i kompletnie nie utwardza się pod lampą a facet, u którego go kupiłam(firma mar-rus) mówi że ten żel się nigdy do końca nie utwardza co wydaje mi się kompletną bzdurą. Bardzo was proszę o szybką odpowiedź.
....
(odpisałam na drugim wątku)
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 15:29   #500
laruso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: żele IBD

Mam pytanie do osób, które mają żel IBD 56g. Jaka jest wysokość słoiczka i średnica słoiczka żelu IBD 56g builder ?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
laruso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 20:18   #501
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

o rany.... to mamy mierzyć słoiczki? skąd to pytanie???
słoiczek jest mniej więcej jak szklaneczka małej nutelli, ciut niższy, albo ciut mniejszy niż pół kubka.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:08   #502
laruso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: żele IBD

Kupiłam żel na allegro i wydaje mi się, że słoiczek żelu 56g powinien być większy i stąd moje pytanie, gdyż chciałabym to sprawdzić. Mój słoiczek ma 5cm wysokości i średnica 5cm.
laruso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:29   #503
CaramellaQuelle
Raczkowanie
 
Avatar CaramellaQuelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 49
Dot.: żele IBD

Wszystkie płyny do przemywania mam z Alle Paznokcie i są na prawdę fajne i nie drogie.
__________________
CaramellaQuelle
Zapraszam http://caramellaq.blogspot.com/
CaramellaQuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 12:03   #504
laruso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: żele IBD

Proszę napiszcie mi jakie wymiary powinien mieć słoiczek żelu IBD 56g
laruso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:54   #505
MatiAhmed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: żele IBD

Hej dziewczyny!
Mam do Was pytanie dotyczące uzupełnienia żelami IBD. Może pytanie wyda się głupie, ale do tej pory pracowałam na żelach innej firmy i z IBD nie mam doświadczenia, a mianowicie...
1. czy podczas uzupełnienia, bonder nakładam tylko na naturalną płytkę czy również na starą opiłowaną masę żelu, która pozostała na paznokciu?
2. czy biały żel do frencha mogę położyć bezpośrednio na utwardzony uprzednio bonder, czy na bonder builder lub clear a potem dopiero biały?
Z góry dziękuję z odpowiedź

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez laruso Pokaż wiadomość
Proszę napiszcie mi jakie wymiary powinien mieć słoiczek żelu IBD 56g
5cm wysokości, 5,4cm średnicy
MatiAhmed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:09   #506
sroka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Talking Dot.: żele IBD

czesc dziewczyny,mam problem,od kilku lat robie pazury produktami IBD a od ostatniego czasu podchodzi mi powietrze nie wiiem co się dzieje,płytkę ładnie przygotowuje,mam dehydrat do odtluszczania i primer ale bezkwasowy który zostawia poswite na paznokciach,mysle nad zmianą nad stick ..moze problem znknie HELP
sroka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 09:17   #507
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: żele IBD

ja też robiłam bardzo długo paznokcie żelami IBD i nic sie nie działo, dopiero po jakimś czasie coraz częściej powietrze podchodziło i też nie wiedziałam dlaczego bo wszystko robiłam tak jak zawsze, więc w końcu zmieniłam żele na inną firme i teraz nic sie w końcu nie dzieje pozdrawiam
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 09:15   #508
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

czyli co? zepsuły się ostatnio produkty Ibd?
Ktoś jeszcze ma takie zdanie?
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 15:08   #509
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
czyli co? zepsuły się ostatnio produkty Ibd?
Ktoś jeszcze ma takie zdanie?
....
a gdzie kupujecie wasze ibd?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:17   #510
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

ja tam swoje zamawiałam ze Stanów i jak narazie wszystko było cacy.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-05 18:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.