Mamy Marzec 2020 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 17:37   #481
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dodawanie zdjęć to ja mam problem w aplikacji. Wcześniej mogłam jako załącznik dodać a teraz niestety coś nie działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Jesteś moim mistrzem!

Ja jeszcze się boję cokolwiek kupić... Ale jak minie te 12 magicznych tygodni... Oj biedna będę bez pensji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To nie pierwszy taki zakup
Ja jestem dobrej myśli, a zawsze można komuś podarować - jakoś tak dużo ciężarnych wokół mnie, łącznie z moja najlepsza przyjaciółka (która mnie „zaraziła” chyba )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 17:50   #482
luiza_88
Przyczajenie
 
Avatar luiza_88
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy Marzec 2020

Witajcie
postanowiłam znaleźć forum i się udało przy pierwszym dziecku korzystałam i super się sprawdziło
Parę dni temu zrobiłam test bo okres mi się spóźnia i wyszła druga kreseczka delikatna, dziś zrobiłam kolejny i już jest bardziej widoczna według ostatniej miesiączki wychodzi że termin jakoś będzie pod koniec marca. Pierwszą wizytę mam dopiero 21 sierpnia troszkę każą mi poczekać :P
Mam 31 lat , na imię Luiza i jestem mamą już 7 latka i pochodzę z Warszawy
luiza_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:04   #483
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
To może być problem z aplikacją, bo widzę, że zdjęcia można dodawać z komputera... Może uaktualnij aplikację jesli jest nowa wersja?

Edytowałam pierwszy post i proszę o podesłanie wiadomości z brakującymi danymi Również uporządkowałam listę od najwcześniejszego do najpóźniejszego terminu porodu.
Mam też pomysł. Może prześlecie mi informacje co obstawiacie u siebie (intuicja?) chłopiec czy dziewczynka? Ja dopiszę tą informację i potem zweryfikujemy czy się sprawdziło
Ja myślę, że się dopiszę po pierwszej wizycie, bo termin porodu znam tylko z apki a co do pomysłu czujesz że to chłopiec czy dziewczynka, myślę że super sprawa Ja od razu mogę zaznaczyć - czuję, że to chłopiec. Oboje chyba wolelibyśmy dziewczynkę, ale ja wiem że to chłopiec, na dodatek śniło mi się wczoraj że urodziłam dziewczynkę, a moje sny zawsze sprawdzają się odwrotnie. Także będzie chłopak

Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Przepraszam że się nie odzywałam ale dwa dni wycięte z życiorysu ledwo jedno ucho wyleczyłam i atak na drugie z taką siłą ze myślałam ze skoczę z balkonu ale dom jedno piętrowy . I cofam co powiedziałam zaczęłam mieć mdłości haha ale moze to i lepiej bo boję się przez te antybiotyki cały czas. W środę mam gina na nfz ciekwe czy zrobi jakieś usg , zależy mi na skierowaniu na badania Byłam dziś ze skierowaniem do endo a pani do mnie terminy na 2021 na szczęście ja mialam ze ciężarna i pilne także na 16 sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło matko ciekawe czy i mnie mdłości dopadną.

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
To nie pierwszy taki zakup
Ja jestem dobrej myśli, a zawsze można komuś podarować - jakoś tak dużo ciężarnych wokół mnie, łącznie z moja najlepsza przyjaciółka (która mnie „zaraziła” chyba )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pewnie,lepiej mieć więcej niż mniej


Cytat:
Napisane przez luiza_88 Pokaż wiadomość
Witajcie
postanowiłam znaleźć forum i się udało przy pierwszym dziecku korzystałam i super się sprawdziło
Parę dni temu zrobiłam test bo okres mi się spóźnia i wyszła druga kreseczka delikatna, dziś zrobiłam kolejny i już jest bardziej widoczna według ostatniej miesiączki wychodzi że termin jakoś będzie pod koniec marca. Pierwszą wizytę mam dopiero 21 sierpnia troszkę każą mi poczekać
Mam 31 lat , na imię Luiza i jestem mamą już 7 latka i pochodzę z Warszawy
Witaj Luiza Piękne imię masz Ja też mam 31 lat i moja wizyta też dopiero w drugiej połowie sierpnia . Witaj w klubie

Jedyyy ale nas się tu fajnie dużo zrobiło

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Meamia
Czas edycji: 2019-07-29 o 18:06
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:08   #484
luiza_88
Przyczajenie
 
Avatar luiza_88
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy Marzec 2020

Witaj Luiza Piękne imię masz Ja też mam 31 lat i moja wizyta też dopiero w drugiej połowie sierpnia . Witaj w klubie

Dziękuje
no z terminami niestety strasznie w Warszawie jakiś kocił jest ... bo w większości przychodniach przyszpitalnych terminy na wrzesień :/
luiza_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:24   #485
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez luiza_88 Pokaż wiadomość
Witajcie
postanowiłam znaleźć forum i się udało przy pierwszym dziecku korzystałam i super się sprawdziło
Parę dni temu zrobiłam test bo okres mi się spóźnia i wyszła druga kreseczka delikatna, dziś zrobiłam kolejny i już jest bardziej widoczna według ostatniej miesiączki wychodzi że termin jakoś będzie pod koniec marca. Pierwszą wizytę mam dopiero 21 sierpnia troszkę każą mi poczekać :P
Mam 31 lat , na imię Luiza i jestem mamą już 7 latka i pochodzę z Warszawy
Witamy i oczywiście gratulacje! od razu dopisałam Cię do listy jak już dzisiaj edytuję!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Ja myślę, że się dopiszę po pierwszej wizycie, bo termin porodu znam tylko z apki a co do pomysłu czujesz że to chłopiec czy dziewczynka, myślę że super sprawa Ja od razu mogę zaznaczyć - czuję, że to chłopiec. Oboje chyba wolelibyśmy dziewczynkę, ale ja wiem że to chłopiec, na dodatek śniło mi się wczoraj że urodziłam dziewczynkę, a moje sny zawsze sprawdzają się odwrotnie. Także będzie chłopak
Nie ma sprawy, termin porodu zawsze możemy edytować! Wpisałam Cię i już dwie na niebiesko jesteśmy
Ja też czuję, że noszę chłopca! Bardzo bym chciała dziewczynkę, ale jakoś nie pasuje mi wyobrażenie, że to dziewczynka. Naprawdę się zdziwię, jeśli okaże się odwrotnie! U nas w rodzinie w sumie same babki (2 siostry i ja, dwie siostrzenice i tylko jeden siostrzeniec), a u męża pół na pół. Więc zobaczymy! Okaże się za miesiąc
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:29   #486
luiza_88
Przyczajenie
 
Avatar luiza_88
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Witamy i oczywiście gratulacje! od razu dopisałam Cię do listy jak już dzisiaj edytuję!


Nie ma sprawy, termin porodu zawsze możemy edytować! Wpisałam Cię i już dwie na niebiesko jesteśmy
Ja też czuję, że noszę chłopca! Bardzo bym chciała dziewczynkę, ale jakoś nie pasuje mi wyobrażenie, że to dziewczynka. Naprawdę się zdziwię, jeśli okaże się odwrotnie! U nas w rodzinie w sumie same babki (2 siostry i ja, dwie siostrzenice i tylko jeden siostrzeniec), a u męża pół na pół. Więc zobaczymy! Okaże się za miesiąc
OK ja też jak będę już po wizycie to podam datę
luiza_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:31   #487
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja raczej żadnych przeczyć nie mam, ale nie wiem czemu, razem z tż przez cały czas mówimy o dziecku w wersji męskiej . Zobaczymy na jak długo tak zostanie.
W ogóle to chciałam was zapytać jak to jest możliwe, że podchodzicie do tego wszystkiego tak na spokojnie. Ja już nawet serduszko słyszałam a dalej przez cały czas się stresuje . Nie umiem myśleć pozytywnie jakoś.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 18:39   #488
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Agnimay spodnie ciążowe z przeceny to nie głupi pomysł choć ja jeszcze boję się cos kupować, a potem pewnie będę żałować że nie skorzystałam z promocji
Ja się dopisze do listy jak usłyszę serduszko, wizytę mam w czwartek ale to będzie 5 tydzień 4 dzień więc pewnie za wcześnie, co do przeczyć ja myślę, że chłopak
Lola2828 powodzenia w środę na wizycie
Luiza witaj
Cisa89 jak wyniki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:40   #489
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć Luiza

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Ja raczej żadnych przeczyć nie mam, ale nie wiem czemu, razem z tż przez cały czas mówimy o dziecku w wersji męskiej . Zobaczymy na jak długo tak zostanie.
W ogóle to chciałam was zapytać jak to jest możliwe, że podchodzicie do tego wszystkiego tak na spokojnie. Ja już nawet serduszko słyszałam a dalej przez cały czas się stresuje . Nie umiem myśleć pozytywnie jakoś.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Nie jesteś sama, ja też się gdzieś w środku cały czas stresuje, mimo że naprawdę staram się myśleć pozytywnie. Tłumaczę sobie, że nie mam na pewne rzeczy wpływu i zamartwianie się nie pomoże.

Ja nadal utrzymuję, że nie mam przeczuć co do płci
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:43   #490
luiza_88
Przyczajenie
 
Avatar luiza_88
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Cześć Luiza


Nie jesteś sama, ja też się gdzieś w środku cały czas stresuje, mimo że naprawdę staram się myśleć pozytywnie. Tłumaczę sobie, że nie mam na pewne rzeczy wpływu i zamartwianie się nie pomoże.

Ja nadal utrzymuję, że nie mam przeczuć co do płci
Ja w pierwszej ciąży jak tylko się dowiedziałam że jestem w ciąży to czułam że to będzie chłopak i tak się stało teraz nie mam pojęcia ...hmmm... puki co nic nie czuję :P
luiza_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:49   #491
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Ja raczej żadnych przeczyć nie mam, ale nie wiem czemu, razem z tż przez cały czas mówimy o dziecku w wersji męskiej . Zobaczymy na jak długo tak zostanie.
W ogóle to chciałam was zapytać jak to jest możliwe, że podchodzicie do tego wszystkiego tak na spokojnie. Ja już nawet serduszko słyszałam a dalej przez cały czas się stresuje . Nie umiem myśleć pozytywnie jakoś.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
oj to chyba pozory, ja się stresuję bardzo... ale każdy dzień ciąży statystycznie zwiększa szanse na powodzenie

Cytat:
Napisane przez fiolek_31 Pokaż wiadomość
Agnimay spodnie ciążowe z przeceny to nie głupi pomysł choć ja jeszcze boję się cos kupować, a potem pewnie będę żałować że nie skorzystałam z promocji
Ja się dopisze do listy jak usłyszę serduszko, wizytę mam w czwartek ale to będzie 5 tydzień 4 dzień więc pewnie za wcześnie, co do przeczyć ja myślę, że chłopak
Lola2828 powodzenia w środę na wizycie
Luiza witaj
Cisa89 jak wyniki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja stwierdziłam, że zawsze można komuś oddać albo wyrzucić (tzn pewnie oddałabym dla potrzebujących).
Same chłopaki na wątku pewnie któraś z nas się myli. Ciekawe która
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 18:53   #492
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Ja raczej żadnych przeczyć nie mam, ale nie wiem czemu, razem z tż przez cały czas mówimy o dziecku w wersji męskiej . Zobaczymy na jak długo tak zostanie.
W ogóle to chciałam was zapytać jak to jest możliwe, że podchodzicie do tego wszystkiego tak na spokojnie. Ja już nawet serduszko słyszałam a dalej przez cały czas się stresuje . Nie umiem myśleć pozytywnie jakoś.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Po co stresować się czymś na co nie masz wpływu? Przyznaję, że strasznie się bałam wizyty serduszkowej ale po niej czuję totalny luz

Wczoraj nawet zaszaleliśmy z Tż i przytulaliśmy się To później faktycznie miałam stes, ale okazuje się że wszystko ok A było tak przyjemnie że nie wiem czy dzisiaj też się nie przytulę

Kiedy jest dobry termin na kurs w szkole rodzenia? To zależy od zaawansowania ciąży czy od widzimisię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:07   #493
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Po co stresować się czymś na co nie masz wpływu? Przyznaję, że strasznie się bałam wizyty serduszkowej ale po niej czuję totalny luz

Wczoraj nawet zaszaleliśmy z Tż i przytulaliśmy się To później faktycznie miałam stes, ale okazuje się że wszystko ok A było tak przyjemnie że nie wiem czy dzisiaj też się nie przytulę

Kiedy jest dobry termin na kurs w szkole rodzenia? To zależy od zaawansowania ciąży czy od widzimisię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to wszystko wiem, ale jakoś tak przychodzi wieczór i ja łapie doła, i zaczynam myśleć o głupich rzeczach .

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:13   #494
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Po co stresować się czymś na co nie masz wpływu? Przyznaję, że strasznie się bałam wizyty serduszkowej ale po niej czuję totalny luz

Wczoraj nawet zaszaleliśmy z Tż i przytulaliśmy się To później faktycznie miałam stes, ale okazuje się że wszystko ok A było tak przyjemnie że nie wiem czy dzisiaj też się nie przytulę

Kiedy jest dobry termin na kurs w szkole rodzenia? To zależy od zaawansowania ciąży czy od widzimisię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozumiem ten stres, też jestem ostrożna, ale nic się nigdy nie stało
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:35   #495
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny a jak tam stan waszej skóry? U mnie twarz spoko, ale niestety ramiona i dekolt to dramat . I w ogóle na całym ciele mam strasznie suchą skórę i chyba po raz pierwszy w życiu mi się łuszczy . Mam nadzieję, że za kilka tygodni to wszystko się uspokoi.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:39   #496
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny, mam wyniki i ciąża się rozwija

Co prawda nadal przyrost bety poniżej normy (wychodzi 58% na 48h) ale z 1089 w czwartek dziś urosło do 2504, a od 1200 ponoć beta zwalnia i może się podwajać co 3-4 dni, więc po cichutku zaczynam mieć nadzieję, że być może z tej ciąży jeszcze będą ludzie.

No zobaczymy co powie gin, jutro po południu pierwsza wizyta i oby nie ostatnia, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

kiperka, u mnie w szpitalu zapisy i kurs szkoły rodzenia można rozpocząć od 25 tygodnia ciąży, to najlepszy okres moim zdaniem (po 30tyg już coraz ciężej się poruszać i lepiej siły przeznaczyć na przygotowania w domku).
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:43   #497
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Ja to wszystko wiem, ale jakoś tak przychodzi wieczór i ja łapie doła, i zaczynam myśleć o głupich rzeczach .

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 serduszko bije, teraz już napewno będzie dobrze
Cisa89 a który to tydzień ? Trzymam kciuki za wyzyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:54   #498
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dopiero końcówka 6-tego (termin mi wypada ok 26.03.) ale też nie wiem kiedy była owulacja.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:55   #499
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki i ciąża się rozwija

Co prawda nadal przyrost bety poniżej normy (wychodzi 58% na 48h) ale z 1089 w czwartek dziś urosło do 2504, a od 1200 ponoć beta zwalnia i może się podwajać co 3-4 dni, więc po cichutku zaczynam mieć nadzieję, że być może z tej ciąży jeszcze będą ludzie.

No zobaczymy co powie gin, jutro po południu pierwsza wizyta i oby nie ostatnia, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

kiperka, u mnie w szpitalu zapisy i kurs szkoły rodzenia można rozpocząć od 25 tygodnia ciąży, to najlepszy okres moim zdaniem (po 30tyg już coraz ciężej się poruszać i lepiej siły przeznaczyć na przygotowania w domku).
super wiadomości! oby tak dalej
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 19:58   #500
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak tam stan waszej skóry? U mnie twarz spoko, ale niestety ramiona i dekolt to dramat . I w ogóle na całym ciele mam strasznie suchą skórę i chyba po raz pierwszy w życiu mi się łuszczy . Mam nadzieję, że za kilka tygodni to wszystko się uspokoi.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Mi za to twarz się bardzo nieładnie świeci. A reszta ciała fajnie nawilżona
Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki i ciąża się rozwija

Co prawda nadal przyrost bety poniżej normy (wychodzi 58% na 48h) ale z 1089 w czwartek dziś urosło do 2504, a od 1200 ponoć beta zwalnia i może się podwajać co 3-4 dni, więc po cichutku zaczynam mieć nadzieję, że być może z tej ciąży jeszcze będą ludzie.

No zobaczymy co powie gin, jutro po południu pierwsza wizyta i oby nie ostatnia, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

kiperka, u mnie w szpitalu zapisy i kurs szkoły rodzenia można rozpocząć od 25 tygodnia ciąży, to najlepszy okres moim zdaniem (po 30tyg już coraz ciężej się poruszać i lepiej siły przeznaczyć na przygotowania w domku).
Super! Bardzo się cieszę że rośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 19:59   #501
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki i ciąża się rozwija

Co prawda nadal przyrost bety poniżej normy (wychodzi 58% na 48h) ale z 1089 w czwartek dziś urosło do 2504, a od 1200 ponoć beta zwalnia i może się podwajać co 3-4 dni, więc po cichutku zaczynam mieć nadzieję, że być może z tej ciąży jeszcze będą ludzie.

No zobaczymy co powie gin, jutro po południu pierwsza wizyta i oby nie ostatnia, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

kiperka, u mnie w szpitalu zapisy i kurs szkoły rodzenia można rozpocząć od 25 tygodnia ciąży, to najlepszy okres moim zdaniem (po 30tyg już coraz ciężej się poruszać i lepiej siły przeznaczyć na przygotowania w domku).
Super wiadomości!

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 20:17   #502
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
To może być problem z aplikacją, bo widzę, że zdjęcia można dodawać z komputera... Może uaktualnij aplikację jesli jest nowa wersja?

Edytowałam pierwszy post i proszę o podesłanie wiadomości z brakującymi danymi Również uporządkowałam listę od najwcześniejszego do najpóźniejszego terminu porodu.
Mam też pomysł. Może prześlecie mi informacje co obstawiacie u siebie (intuicja?) chłopiec czy dziewczynka? Ja dopiszę tą informację i potem zweryfikujemy czy się sprawdziło
Nie sprawdzałam czy już jestem na pierwszej stronie,ale już podam że typuje u siebie chłopca takie przeczucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 20:20   #503
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Witam Luizę i cieszę się razem z Cisą


Dziewczyny, trochę mnie pocieszyłyście, że da się tego nauczyć. Książkę czytam, ale wiecie, to nie to samo co żywy człowiek, którego zabierasz ze szpitala z jednym pytaniem "i co teraz?"
Wolałabym uniknąć kupowania jak największej ilości rzeczy i liczę, że coś do mnie spłynie od mam z mojego otoczenia, a poza tym będę kupować używane na olx itp. To i tak wszystko jest na chwilę, bo te małe to rosną w oczach. Jeśli kupię coś nowego, to może po nowym roku jak będą ciekawe wyprzedaże. Jest nadzieja, że wtedy już moja postawa słonia dobitnie mi uświadomi, że będę matką. Choć do tego czasu, to pewnie jakieś spodnie ciążowe będę musiała nabyć, bo w obecnych i tak mam guzik na gumkę recepturkę jak któraś z Was mnie natchnęła. Zakupów nie znoszę, więc im później, tym lepiej.

Za to mniej więcej wymyśliłam co i gdzie będzie w pokoju dziecka. Obecnie jest tam suszarka, deska do prasowania i duży stół na puzzle



Moja cera to koszmar, teraz w ciąży niczego nie mogę używać z dawnych kosmetyków i cierpię nie wiem co robić, z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Pod koniec sierpnia mam wizytę u dermatologa, może coś zaradzi.


Spokojna jestem zupełnie, ale ja mam tu najbardziej lightowy stosunek do ciąży, będzie co ma być, jak będziemy mieli mieć dziecko, to będzie, a jak nie, to też dobrze. Może inaczej będzie jak coś zacznę czuć, na razie bez zmian.


Dzięki za namiary na Mamarin, poszukam! I jutro sobie colę kupię.
A, frytki też mi wchodzą ładnie


Aha, ja nie mam żadnych przeczuć co do płci, choć gadamy z mężem zazwyczaj o chłopaku. I podoba mi się jedno imię męskie.

Edytowane przez shinypearl
Czas edycji: 2019-07-29 o 20:22
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 20:23   #504
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mam propozycję. Może będziemy sobie pisać w pierwszym poście daty wizyty u lekarza ? Żebyśmy wiedziały która dzisiaj podgląda maleństwo i będziemy wspólnie trzymać kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 20:36   #505
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Nie sprawdzałam czy już jestem na pierwszej stronie,ale już podam że typuje u siebie chłopca takie przeczucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jesteś jesteś! i już teraz na niebiesko

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Witam Luizę i cieszę się razem z Cisą

Dziewczyny, trochę mnie pocieszyłyście, że da się tego nauczyć. Książkę czytam, ale wiecie, to nie to samo co żywy człowiek, którego zabierasz ze szpitala z jednym pytaniem "i co teraz?"
Wolałabym uniknąć kupowania jak największej ilości rzeczy i liczę, że coś do mnie spłynie od mam z mojego otoczenia, a poza tym będę kupować używane na olx itp. To i tak wszystko jest na chwilę, bo te małe to rosną w oczach. Jeśli kupię coś nowego, to może po nowym roku jak będą ciekawe wyprzedaże. Jest nadzieja, że wtedy już moja postawa słonia dobitnie mi uświadomi, że będę matką. Choć do tego czasu, to pewnie jakieś spodnie ciążowe będę musiała nabyć, bo w obecnych i tak mam guzik na gumkę recepturkę jak któraś z Was mnie natchnęła. Zakupów nie znoszę, więc im później, tym lepiej.

Za to mniej więcej wymyśliłam co i gdzie będzie w pokoju dziecka. Obecnie jest tam suszarka, deska do prasowania i duży stół na puzzle

Moja cera to koszmar, teraz w ciąży niczego nie mogę używać z dawnych kosmetyków i cierpię nie wiem co robić, z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Pod koniec sierpnia mam wizytę u dermatologa, może coś zaradzi.


Spokojna jestem zupełnie, ale ja mam tu najbardziej lightowy stosunek do ciąży, będzie co ma być, jak będziemy mieli mieć dziecko, to będzie, a jak nie, to też dobrze. Może inaczej będzie jak coś zacznę czuć, na razie bez zmian.


Dzięki za namiary na Mamarin, poszukam! I jutro sobie colę kupię.
A, frytki też mi wchodzą ładnie


Aha, ja nie mam żadnych przeczuć co do płci, choć gadamy z mężem zazwyczaj o chłopaku. I podoba mi się jedno imię męskie.
Ooo a my właśnie imię od zawsze mamy dla dziewczynki, a dla chłopca nic. Tzn mąż ma, ale jak dla mnie odpada. Uwaga, jego typ to... : KEANU Rodzina w Polsce język połamie
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 22:23   #506
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
jesteś jesteś! i już teraz na niebiesko





Ooo a my właśnie imię od zawsze mamy dla dziewczynki, a dla chłopca nic. Tzn mąż ma, ale jak dla mnie odpada. Uwaga, jego typ to... : KEANU Rodzina w Polsce język połamie


Jak połamie, będzie KIJANEK


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 23:27   #507
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Jak połamie, będzie KIJANEK


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


o nie! W skrócie Kijek


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 05:01   #508
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
o nie! W skrócie Kijek


Sent from my iPhone using Tapatalk


Gdzie tam! Janek albo JANUSZ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 06:33   #509
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam problem z malymi krostkami na szyji. Zawsze wysypywalo mnie delikatnie przed @ a teraz to juz mam konkretnie caly czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 06:59   #510
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez luiza_88 Pokaż wiadomość
Witajcie
postanowiłam znaleźć forum i się udało przy pierwszym dziecku korzystałam i super się sprawdziło
Parę dni temu zrobiłam test bo okres mi się spóźnia i wyszła druga kreseczka delikatna, dziś zrobiłam kolejny i już jest bardziej widoczna według ostatniej miesiączki wychodzi że termin jakoś będzie pod koniec marca. Pierwszą wizytę mam dopiero 21 sierpnia troszkę każą mi poczekać
Mam 31 lat , na imię Luiza i jestem mamą już 7 latka i pochodzę z Warszawy
Witaj !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Ja myślę, że się dopiszę po pierwszej wizycie, bo termin porodu znam tylko z apki a co do pomysłu czujesz że to chłopiec czy dziewczynka, myślę że super sprawa Ja od razu mogę zaznaczyć - czuję, że to chłopiec. Oboje chyba wolelibyśmy dziewczynkę, ale ja wiem że to chłopiec, na dodatek śniło mi się wczoraj że urodziłam dziewczynkę, a moje sny zawsze sprawdzają się odwrotnie. Także będzie chłopak



Ło matko ciekawe czy i mnie mdłości dopadną.


Pewnie,lepiej mieć więcej niż mniej




Witaj Luiza Piękne imię masz Ja też mam 31 lat i moja wizyta też dopiero w drugiej połowie sierpnia . Witaj w klubie

Jedyyy ale nas się tu fajnie dużo zrobiło

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Mnie w pierwszej ciąży też się śniło usg i ze to dziewczynka więc byłem przekonana ze to synek a jedak córeczka wiec i czasem sny są prorocze a nie na przekór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Po co stresować się czymś na co nie masz wpływu? Przyznaję, że strasznie się bałam wizyty serduszkowej ale po niej czuję totalny luz

Wczoraj nawet zaszaleliśmy z Tż i przytulaliśmy się To później faktycznie miałam stes, ale okazuje się że wszystko ok A było tak przyjemnie że nie wiem czy dzisiaj też się nie przytulę

Kiedy jest dobry termin na kurs w szkole rodzenia? To zależy od zaawansowania ciąży czy od widzimisię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam bardzo ochotę na przytulanki a mąż w uk i wraca 22 sierpnia na 3 tyg takze trochę sobie poczekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki i ciąża się rozwija

Co prawda nadal przyrost bety poniżej normy (wychodzi 58% na 48h) ale z 1089 w czwartek dziś urosło do 2504, a od 1200 ponoć beta zwalnia i może się podwajać co 3-4 dni, więc po cichutku zaczynam mieć nadzieję, że być może z tej ciąży jeszcze będą ludzie.

No zobaczymy co powie gin, jutro po południu pierwsza wizyta i oby nie ostatnia, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

kiperka, u mnie w szpitalu zapisy i kurs szkoły rodzenia można rozpocząć od 25 tygodnia ciąży, to najlepszy okres moim zdaniem (po 30tyg już coraz ciężej się poruszać i lepiej siły przeznaczyć na przygotowania w domku).
Super ze beta w górę to dobry znak ! Powodzenia na wizycie i mocne kciuki ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz aniołek 02.2015
25.01.2016 nasze słoneczko jest już z nami Ninka
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.