Kobiece autko:P - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 13:27   #481
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Talking Dot.: Kobiece autko:P

ostatnio zobaczylam Citroen 'a C1 to po prostu się zakochałam ;D
na szczęście jeszcze nie mam własnej rodziny, więc takie autko potrzebne by mi było do jazd do szkoły, zakupy i o tyle
ale nieżły jest też C2
tylko mają jeden minus, zbyt mały bagażnik
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:38   #482
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Hej
jesli nie ograniczałby mnie stan konta kupiłabym albo duże auto - jakąś "terenówkę" lub seata (podobają mi się prawie wszystkie nowe modele: Ibiza, Leon, Exeo, Altea Freetrack)

niestety póki co mogę pomarzyć i mam do Was prośbę - bo poszukuję pomysłu na auto; musi mieć 4/5 drzwi (wygoda przy posiadaniu małego dziecka), jako taki bagażnik (żeby można było zapakować 3 os np. na wakacje, czy zrobić większe zakupy... w grę wchodzi również nadwozie typu kombi/van/suv), musi być ekonomiczne, bo mamy nim jeździć, a nie tylko cieszyć oko, a z kasą różnie, no i koszt...10, max 12 tys... Podpowiecie coś?
Ja decydowałabym się na astrę 2-5 drzwiową albo kombi-wystarczająco obszerna,dość wygodna i co najważniejsze-tania w utrzymaniu,bo nie okłamujmy sie-używany samochód za 10-12 tys ideałem niezawodności nie będzie i wtedy tak naprawdę najważniejsze okażą się ceny części zamiennych...Zresztą,sama mam coś takiego i nie narzekam ;-).
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:28   #483
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Kobiece autko:P

Hej szukam samochodu. I podoba mi się Opel Tigra, co myslicie?
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:06   #484
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Jak jesteś malutka drobniutka,jeździsz sama,lubisz sukienką/spódnicą "zamiatać" błoto z chodników przy wsiadaniu-Tigra jest niska; i chcesz mieć żołądek wytrzęsiony na polskich "autostradach",a w dodatku podróżujesz z kartą kredytową zamiast bagażu-tigerka ma malutki bagażnik to i owszem ;-).W pozostałych przypadkach sugeruję inny model ;-).Pozatym-w opisie piszesz,że masz prawko od 16 lipca tego roku...cóż ja sugerowałabym raczej spokojniejszy samochodzik na początek,a na pewno łatwiejszy do parkowania ;-).
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:09   #485
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Kobiece autko:P

Hmm a wydawało mi się że z parkowaniem by nie było problemu..
No ja na razie bagażnika dużego nie potrzebuję
A chciałabym po prostu jakiś mały samochód.
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:20   #486
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
Hmm a wydawało mi się że z parkowaniem by nie było problemu..--Oj byłyby chyba że masz duuże wyczucie gabarytów i nie boisz się mieć obtarte zderzaki ;-).
No ja na razie bagażnika dużego nie potrzebuję
A chciałabym po prostu jakiś mały samochód.
Fajnie,ale Tigra aż tak mała nie jest-ma coś koło 4 metrów,a jak chcesz coś małego to polecam Punto,Corsę,Micrę ;-).
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:33   #487
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kobiece autko:P

Sorry wszystkie posiadaczki tigry, ale to jest dla mnie auto, które wkładam do szufladki: obciach. Ani to ładne, ani przyjemne w prowadzeniu, ani ekonomiczne czy niezawodne- takie pseudosportowe aut(k)o o trochę tandetnym wyglądzie (a coupe to ja uwielbiam).
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 16:05   #488
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Sorry wszystkie posiadaczki tigry, ale to jest dla mnie auto, które wkładam do szufladki: obciach. Ani to ładne, ani przyjemne w prowadzeniu, ani ekonomiczne czy niezawodne- takie pseudosportowe aut(k)o o trochę tandetnym wyglądzie (a coupe to ja uwielbiam).

De facto Tigra jest to po prostu Corsa z innym nadwoziem-cała mechanika i silniki są takie same jak w Corsie a o niebo mniej praktyczne.
Vivienne-ja też kocham coupe ale raczej oglądać-po tym jak musiałam dość szybko pokonać odcinek Kraśnik-Annopol samochodem na usportowionym zawieszeniu -jak z jesteś z Lubelszczyzny wiesz,że tam to się chyba najlepiej sprawdza czołg.
Inna sprawa,że po tegorocznej zimie kiedy słyszałam jak spód mojego ukochanego autka szoruje po zaspach śnieżnych "zapałałam" miłością do czegoś wyższego-np Fiat Sedici,względnie z nowych rzeczy-"misio" czyli Mitsubishi Asx-ładne,nie za duże, zgrabne i z prostą obsługą.

Eeech byłam właśnie na stronie mistubishi.de;obejrzałam asx,popatrzyłam na filmik....idealny wozik na Polskę....
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż

Edytowane przez ANETA Z
Czas edycji: 2010-07-31 o 16:55 Powód: wizyta na stronie mitsubishi deutschland ;-).
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 20:50   #489
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
Ja decydowałabym się na astrę 2-5 drzwiową albo kombi-wystarczająco obszerna,dość wygodna i co najważniejsze-tania w utrzymaniu,bo nie okłamujmy sie-używany samochód za 10-12 tys ideałem niezawodności nie będzie i wtedy tak naprawdę najważniejsze okażą się ceny części zamiennych...Zresztą,sama mam coś takiego i nie narzekam ;-).
Dziękuję dziewczyny.
Co do opla - do Astry mam jakiś uraz, bo wersją kombi jeździ pół mojej rodziny - w tym mój tato i jakoś nie lubię tego auta prowadzić, mimo że kilkakrotnie nim jeździłam, a dwa... może to przypadek, ale WSZYSTKIM moim znajomym posiadaczon Astry strasznie sypie się blacha Biorę za to pod uwagę opla vectrę, bo wizualnie dużo bardziej mi pasuje. Wstępnie na listę wrzuciłam też passata, focusa, megane i golfa - wszystkie w wersji kombi - wiekowo są max 11 letnie i cena do 11-12 tys.
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 04:01   #490
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny.
Co do opla - do Astry mam jakiś uraz, bo wersją kombi jeździ pół mojej rodziny - w tym mój tato i jakoś nie lubię tego auta prowadzić, mimo że kilkakrotnie nim jeździłam, a dwa... może to przypadek, ale WSZYSTKIM moim znajomym posiadaczon Astry strasznie sypie się blacha Biorę za to pod uwagę opla vectrę, bo wizualnie dużo bardziej mi pasuje. Wstępnie na listę wrzuciłam też passata, focusa, megane i golfa - wszystkie w wersji kombi - wiekowo są max 11 letnie i cena do 11-12 tys.
a jakimi rocznikami jeżdżą? za moim tatą ostatnio ostra chodzi po głowie ale nie kombiak. I zaciekawiłaś mnie teraz tą opinią
Za mna a to chodzi sportowiec a to sedanik ale ost jakoś tak dużo mam do czynienia z 500tką... i np taka sardynka http://www.motokobiety.pl/Fiat,500C,Sardinia,581.html bardzo mi sie podoba i wnętrze tylko cholercia nikt nie ma ze znajomych żeby sie wypowiedziec co do faktycznego odczucia jak się jeździ
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 12:04   #491
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
a jakimi rocznikami jeżdżą? za moim tatą ostatnio ostra chodzi po głowie ale nie kombiak. I zaciekawiłaś mnie teraz tą opinią
roczniki 1996, 1998, 2000, 2000 i 2002... z tym, że to wszystko kombiki - ja już bym nie kupiła
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 15:08   #492
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Kobiece autko:P

Ja jezdze brava z 2000 roku, jest swietna, wygodna, przestronna, duzo miejsca, duzy bagaznik, bezawaryjna, spala w miescie ok 7 litrow. Ale to fiat, a wiadomo jakie fiaty maja opinie chociaz blacha ocynk, wiec rdzy nie widac...

Fiacik 500 piekny!!
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 21:21   #493
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Kobiece autko:P

No i co z tego,że Fiat... ;>
Ja swojego bym nie zamieniła na nic innego
Jest wiele aut o wiele bardziej awaryjnych i w ogóle...
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:40   #494
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny.
Co do opla - do Astry mam jakiś uraz, bo wersją kombi jeździ pół mojej rodziny - w tym mój tato i jakoś nie lubię tego auta prowadzić, mimo że kilkakrotnie nim jeździłam, a dwa... może to przypadek, ale WSZYSTKIM moim znajomym posiadaczon Astry strasznie sypie się blacha Biorę za to pod uwagę opla vectrę, bo wizualnie dużo bardziej mi pasuje. Wstępnie na listę wrzuciłam też passata, focusa, megane i golfa - wszystkie w wersji kombi - wiekowo są max 11 letnie i cena do 11-12 tys.
Bodajże blacha podwójnie ocynkowana była w astrach dopiero od roku 2000,więc w starszych jest to naturalne,w "zamian" masz tanie pozostałe częście.Z vectrą będzie podobnie-chyba że kupisz taką jaką jeżdżą policjanci-czyli vectrę c-ale to już pułap>20 tys.....
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:04   #495
LoveU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
De facto Tigra jest to po prostu Corsa z innym nadwoziem-cała mechanika i silniki są takie same jak w Corsie a o niebo mniej praktyczne.
Vivienne-ja też kocham coupe ale raczej oglądać-po tym jak musiałam dość szybko pokonać odcinek Kraśnik-Annopol samochodem na usportowionym zawieszeniu -jak z jesteś z Lubelszczyzny wiesz,że tam to się chyba najlepiej sprawdza czołg.
Inna sprawa,że po tegorocznej zimie kiedy słyszałam jak spód mojego ukochanego autka szoruje po zaspach śnieżnych "zapałałam" miłością do czegoś wyższego-np Fiat Sedici,względnie z nowych rzeczy-"misio" czyli Mitsubishi Asx-ładne,nie za duże, zgrabne i z prostą obsługą.

Eeech byłam właśnie na stronie mistubishi.de;obejrzałam asx,popatrzyłam na filmik....idealny wozik na Polskę....
Mieszkam w Anno. Jeżdżę do Lublina często. Coś o tym wiem...tzw. "droga reanimacyjna".... Ale teraz ją robią więc może będzie lepiej!
LoveU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 14:13   #496
xenia37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 99
Dot.: Kobiece autko:P

a ja mam Deawoo Tico, kupiony za własne pieniądze, wiśniowy kolor...mam nawet pieszczotliwe określenia dla niego... Tikuś albo Tico-Erotico teraz ma duże problemy ze zdrowiem - hamulce, akumulator, oponki... uwielbiam moje autko...ale ostatnio trochę boję się nim jeździć..ale to opisałam w innym wątku
xenia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:11   #497
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
No i co z tego,że Fiat... ;>
Ja swojego bym nie zamieniła na nic innego
Jest wiele aut o wiele bardziej awaryjnych i w ogóle...
Nie słyszałaś słynnej wśród sporego grona facetó stwierdzenia 3F?
Fordy Fiaty Francuskie :P może dlatego takie stwierdzenie padło
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 22:42   #498
PanKalosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
Jak jesteś malutka drobniutka,jeździsz sama,lubisz sukienką/spódnicą "zamiatać" błoto z chodników przy wsiadaniu-Tigra jest niska; i chcesz mieć żołądek wytrzęsiony na polskich "autostradach",a w dodatku podróżujesz z kartą kredytową zamiast bagażu-tigerka ma malutki bagażnik to i owszem ;-).W pozostałych przypadkach sugeruję inny model ;-).Pozatym-w opisie piszesz,że masz prawko od 16 lipca tego roku...cóż ja sugerowałabym raczej spokojniejszy samochodzik na początek,a na pewno łatwiejszy do parkowania ;-).
Głupoty wypisujesz, zawieszenie jest takie same jak w Corsie. Jedynie czym sie to auto różni od corsy to tył, z tyłu nie usiadzie nikt wyższy niż 160 cm bo wadzi o szybę. Przy dachowaniu nieciekawa sprawa. Zresztą dlatego z tyłu jest tylko ławka a nie kanapa z prawdziwego zdarzenia. Tigra to tak na prawdę auto 2 osobowe. A przy 2 osobach to bagażnik jest bardzo duży.

Tak samo silnik, takie same jak w Corsie, więc polotu nie ma. Wyprzedzić też strach A parkowanie to bajka - małe auto mały problem.

Jeździłam trochę Tigrą więc wiem co piszę.
__________________
Inspiruję
Proste i szybkie doładowanie Orange i innych sieci
PanKalosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 09:58   #499
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez PanKalosz Pokaż wiadomość
Głupoty wypisujesz, zawieszenie jest takie same jak w Corsie. Jedynie czym sie to auto różni od corsy to tył, z tyłu nie usiadzie nikt wyższy niż 160 cm bo wadzi o szybę. Przy dachowaniu nieciekawa sprawa. Zresztą dlatego z tyłu jest tylko ławka a nie kanapa z prawdziwego zdarzenia. Tigra to tak na prawdę auto 2 osobowe. A przy 2 osobach to bagażnik jest bardzo duży.

Tak samo silnik, takie same jak w Corsie, więc polotu nie ma. Wyprzedzić też strach A parkowanie to bajka - małe auto mały problem.

Jeździłam trochę Tigrą więc wiem co piszę.
Owszem,może i jedźiłaś Tigrą,ale...tigra-bagażnik 215 l ,Corsa 250/280.
Przy złożonych siedzeniach...no comments bo ja nie lubię jeździć z bagażem wystawionym na wierzch,zresztą..pomyśl jak bagażnik przy 2 siedzeniach ma taki chrysler voyager....
Z miejscem z tyłu-zgoda-Tigra jest właściwie samochodem 2+2.
Silniki nie są takie same jak w Corsie-w Tigrze 1 miałaś tylko mocniejsze czyli 90 i 106 km,nie miałaś najsłabszych.Inna sprawa że i te 90 wystarczy na polskie drogi gdzie ciągle albo rozkopy albo fotoradary...
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 10:04   #500
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: Kobiece autko:P

Ford Puma rządzi!

Moja Pumcia
__________________
Never never never give up !
Winston Churchill
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 21:17   #501
PanKalosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
Owszem,może i jedźiłaś Tigrą,ale...tigra-bagażnik 215 l ,Corsa 250/280.
Przy złożonych siedzeniach...no comments bo ja nie lubię jeździć z bagażem wystawionym na wierzch,zresztą..pomyśl jak bagażnik przy 2 siedzeniach ma taki chrysler voyager....
Z miejscem z tyłu-zgoda-Tigra jest właściwie samochodem 2+2.
Silniki nie są takie same jak w Corsie-w Tigrze 1 miałaś tylko mocniejsze czyli 90 i 106 km,nie miałaś najsłabszych.Inna sprawa że i te 90 wystarczy na polskie drogi gdzie ciągle albo rozkopy albo fotoradary...
Bagażnik mniejszy bo tył jest mocno ścięty. Silniki mocniejsze, ale takie same jak w corsie. A z polskimi drogami to różnie czasami i 106 nie starcza, jak przychodzi wyprzedzić tira to nie ważne jaki silnik i tak kłaki dębem stają.
__________________
Inspiruję
Proste i szybkie doładowanie Orange i innych sieci
PanKalosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:13   #502
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Kobiece autko:P

Absolutny numer 1 dla mnie Giulietta Zielona!
Za dnia opony są zielone w nocy świecą są tam z jakiegoś tworzywa które automatycznie zmniejsza spalanie
I wizualnie jest dla mnie magiczna!

http://www.motokobiety.pl/Alfa,Romeo...elono,727.html
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 10:11   #503
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Kobiece autko:P

podejrzewam że ten stop gumy daje się uzyskac własnie tylko w zielonym kolorze poza tym one świecą w nocy a najczęściej wszystko co fluorescencyjne jest chyba zielone/żółte za dnia
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 00:58   #504
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Kobiece autko:P

Tylko i wyłacznie new beetle...sliczny garbusek, niedrogi jak na VW, za 12tys. mozna kupić naprawdę coś ciekawego!
Polecam jest cudowny...bialy,zielonkaw y,błekitny...eh
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 00:26   #505
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kobiece autko:P

Mi się strasznie podobają Nissany Micry i Citroeny C3 - oba małe, zwrotne, i jakoś takie kobiece
sadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:21   #506
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Kobiece autko:P

A czy jest tu jakaś posiadaczka Audi A2?
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:48   #507
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Kobiece autko:P

moje marzenie Audi A3 mam nadzieję ze sie kiedys spełni
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:35   #508
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
moje marzenie Audi A3 mam nadzieję ze sie kiedys spełni
Moje też
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 11:49   #509
Lunitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 137
Dot.: Kobiece autko:P

ja juz 3 rok jeżdżę Fordem Ka i jestem bardzo zadowolona, zmienię dopiero jak zacznie się za bardzo psuć więc tak jeszcze ze 3lata mam nadzieję pojeździć może 4 jak się bedzie dało a potem kupie coś w 5 drzwiach koniecznie
__________________
''Moda przemija, styl pozostaje''
Coco Chanel

Wielkie oszczędzanie


książki przeczytane 25/2012
Lunitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 15:02   #510
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Kobiece autko:P

Ja jak na razie jeżdżę Oplem Corsa B, to jest moje pierwsze autko i myślę, że z 2 lata nim pojeżdżę. Chociaż ja już chciałabym coś lepszego, większego, no ale jak na razie to początek mojej samochodowej przygody
Mój instruktor mówi, że do mnie pasowałby czerwony Mercedes CLK
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.