W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-09-25, 15:00   #481
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cucciola - Polek nie ma - w mojej starej klasie 2 lata temu bylo nas na poczatku 3.
Jedna wrocila doPolski, druga znalazla prace i przestala przychodzic (to ta co bylam na jej weselu i co jest teraz w ciazy) a ja chodze sobie.

Najwiecej chyba ostatnio to Ukrainek i Moldawek oraz innych poradzieckich repubik.

No i przynajmniej na troche to duzo Hindusow przychodzi - ale oni tylko zlapia troche lekcji i juz ich nie ma.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:32   #482
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej dziewczyny jestem wsciekla...
Dzisiaj mialam juz dostac pokoj w akademiku..ale sie okazalo, ze jeden kole od tygodnia jeszcze mi nie podpisal, ze zaliczylam rozmowe o przyjecie i dupa... Jutro musze znowu biegac i szukac..m oczywiscie oba biura sa na dwoch roznych koncach miasta i sa otwarte od 10 do 12 ahhh... Jak ja nienawidze jak z powodu czyjegos lenistwa/zapominalstwa mam problemy... Zwlaszcze ze np dzisiaj koncze zajecia o 20 i nie ma juz autobusu do mojej wsi wiec musze jechac kolejka i potem 5km z buta
A jeszcze dzisiaj nowe buty zalozylam i mnie obcieraja.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:46   #483
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
to bylo diritto di lavoro subordinato i diritto sindacale

same kobyly zostaly mi na sam koniec, no ale co nas nie zabije to nas wzmocni prawda? Tylko szkoda ze na mojej uczelni to taka pamieciowka jest, kiedys sobie to inaczej wyobrazalam mimo ze na prawie zawsze jest pamieciowka. Nie myslalam ze az tak.

To siê zgadza ten kierunek to sporo zakuwania na pamiêæ. Uwa¿am jednak,¿e praktyka, æwiczenia pomagaj± zrozumieæ problematykê. Niestety ja nie mia³am æwiczeñ... Czêsto by³o tak,¿e nie rozumia³am czego¶ tzn. uczy³am siê tego na pamiêæ, a potem mieli¶my jakie¶ spotkanie z praktykiem np. z prof. Jaskierni± i od razu siê rozja¶nia³o. Najgorsze,¿e czêsto ju¿ po egzaminie.

sjoanna ci Hindusi u Ciebie, to jak u mnie Grecy i Turcy - totalne leniuchy...
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2012-09-25 o 16:47
alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:02   #484
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Paulinka - bidactwo ty moje!
A tego goscia to
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:01   #485
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny jestem wsciekla...
Dzisiaj mialam juz dostac pokoj w akademiku..ale sie okazalo, ze jeden kole od tygodnia jeszcze mi nie podpisal, ze zaliczylam rozmowe o przyjecie i dupa... Jutro musze znowu biegac i szukac..m oczywiscie oba biura sa na dwoch roznych koncach miasta i sa otwarte od 10 do 12 ahhh... Jak ja nienawidze jak z powodu czyjegos lenistwa/zapominalstwa mam problemy... Zwlaszcze ze np dzisiaj koncze zajecia o 20 i nie ma juz autobusu do mojej wsi wiec musze jechac kolejka i potem 5km z buta
A jeszcze dzisiaj nowe buty zalozylam i mnie obcieraja.


gdybym miala helikopter to bym nim do Ciebie przyleciala i Cie poratowala
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-25, 19:16   #486
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Sjoanna co to za impreza co wstawilas zdjecia??
Bardzo ladna restauracja.


W ogole wiecie najbardziej mnie wkurza, ze ciagle musze sie pytac mojego ex szefa czy moge zostac na kolejna noc. Najpierw mialam sie wyniesc w piatek, potem poniedzialek, wtorek i teraz co mam znowu do niego isc to mnie skreca nie lubie byc stawiana w takiej sytuacji.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:01   #487
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Ehh cuciola polegla na egzaminie
trafilam w komisji na profesorke i wymagala zebym ksiazke umiala spiewajaco bo ona jest jej autorem
uffa... przykro mi troche, tyle nauki i dalej musze powtarzac
po co ja poszlam na takie studia.. ???
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
kolejny termin 11.10.
Ksiazki sa 2 plus jeszcze takie notatki tez od profesorki. I jak tu czlowiek ma wszystko dokladnie umiec? Tylko 1 komisja na 3 jest znosna wiec szanse zdania tez 1 na 3. Uffa! Trzeba utrafic.

kochana trzymaj sie, chociaz wiem jak to jest, kiedy pomimo takiego przygotowania i ciaglego powtarzania wracasz do domu bez oceny
Ja w ogole nie poszlam na egzamin z diritto privato wiec brakuje mi 2 egzaminow z pierwszego roku

Dziewczyny wybaczcie ze sie nie odzywam ale mam powazne klopoty w domu i jakos nic mi sie nie chce i na nic nie mam czasu Mam nadzieje, ze jakos to sie wyjasni i wroce do Was szybciutko. Trzymajcie za mnie kciuki, buziaki
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 10:14   #488
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wybaczcie ze sie nie odzywam ale mam powazne klopoty w domu i jakos nic mi sie nie chce i na nic nie mam czasu Mam nadzieje, ze jakos to sie wyjasni i wroce do Was szybciutko. Trzymajcie za mnie kciuki, buziaki
Oby wszystko sie dobrze skonczylo!

Paulinka - to bylo wesele - pisalam o nim 2 tygodnie temu.

U mnie padalo w nocy - nic nie slyszalam, spalam cala noc. Rano wstaje - patrze a tu mokre dachy i ulica.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-26, 18:04   #489
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Co dzi¶ tak cicho siedzicie dziewuszki?

Za dwa tygodnie A. jedzie do Pordenone , ale nie s±dzê,¿e uda mi siê wróciæ do tego czasu z Pl. No nic... pozosta³o mi tylko i mam czas do 20.pa¼.

A tak poza tym to chyba bêdzie ¶lub! - po raz drugi wstêpnie my¶limy o 15. sierpnia

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
.W ogole wiecie najbardziej mnie wkurza, ze ciagle musze sie pytac mojego ex szefa czy moge zostac na kolejna noc. Najpierw mialam sie wyniesc w piatek, potem poniedzialek, wtorek i teraz co mam znowu do niego isc to mnie skreca nie lubie byc stawiana w takiej sytuacji.
To taka niezrêczna sytuacja, te¿ nie lubiê "nadu¿ywaæ" uprzejmo¶ci innych. Trzymam kciuki,¿e szybko wydadz± decyzjê.

Wczoraj spotka³am w bibliotece dziewczynê, która by³a w Catanii na erasmusie, teraz wróci³a. Zakocha³a siê we W³ochu i ju¿ planuje za³atwiæ sobie tam sta¿. Sêk w tym,¿e ukochany nie zna angielskiego, a ona w³oskiego.

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ

kochana trzymaj sie, chociaz wiem jak to jest, kiedy pomimo takiego przygotowania i ciaglego powtarzania wracasz do domu bez oceny
Ja w ogole nie poszlam na egzamin z diritto privato wiec brakuje mi 2 egzaminow z pierwszego roku

Dziewczyny wybaczcie ze sie nie odzywam ale mam powazne klopoty w domu i jakos nic mi sie nie chce i na nic nie mam czasu Mam nadzieje, ze jakos to sie wyjasni i wroce do Was szybciutko. Trzymajcie za mnie kciuki, buziaki
Trzymam kciuki Nolqa


__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-26, 18:14   #490
sofialu
Raczkowanie
 
Avatar sofialu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej ragazze przyjmiecie jeszcze jedna poleczke do grona ? jestem we W³oszech od 8 lat, i strasznie têskniê za pl. Mi³o poklikac po polsku. Baci
sofialu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-26, 18:44   #491
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Co dzi¶ tak cicho siedzicie dziewuszki?

Za dwa tygodnie A. jedzie do Pordenone , ale nie s±dzê,¿e uda mi siê wróciæ do tego czasu z Pl. No nic... pozosta³o mi tylko i mam czas do 20.pa¼.

A tak poza tym to chyba bêdzie ¶lub! - po raz drugi wstêpnie my¶limy o 15. sierpnia



To taka niezrêczna sytuacja, te¿ nie lubiê "nadu¿ywaæ" uprzejmo¶ci innych. Trzymam kciuki,¿e szybko wydadz± decyzjê.

Wczoraj spotka³am w bibliotece dziewczynê, która by³a w Catanii na erasmusie, teraz wróci³a. Zakocha³a siê we W³ochu i ju¿ planuje za³atwiæ sobie tam sta¿. Sêk w tym,¿e ukochany nie zna angielskiego, a ona w³oskiego.



Trzymam kciuki Nolqa

to w jakim jezyku sie dogadali?

wiec bedziecie brac slub koscielny? w PL?
Cytat:
Napisane przez sofialu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ragazze przyjmiecie jeszcze jedna poleczke do grona ? jestem we W³oszech od 8 lat, i strasznie têskniê za pl. Mi³o poklikac po polsku. Baci
Hej skad jestes, ile masz lat i co tu robisz ? ja tez tu jestem od 8 lat. ale zlecialo
Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Sjoanna co to za impreza co wstawilas zdjecia??
Bardzo ladna restauracja.


W ogole wiecie najbardziej mnie wkurza, ze ciagle musze sie pytac mojego ex szefa czy moge zostac na kolejna noc. Najpierw mialam sie wyniesc w piatek, potem poniedzialek, wtorek i teraz co mam znowu do niego isc to mnie skreca nie lubie byc stawiana w takiej sytuacji.
troche niezreczna sytuacja. oby szybko sie poprawilo
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 18:51   #492
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3677156 9]to w jakim jezyku sie dogadali?

wiec bedziecie brac slub koscielny? w PL?
[/QUOTE]

To by³a chemia Trochê przesadzi³am... ona do¶æ szybko ³yknê³a podstaw, ale wiemy ¿e w 4 miesiêcy nie nauczy siê cz³owiek jêzyka. Pyta³a siê jak ja siê nauczy³am i by³a zdziwiona,¿e A. zna angielski.

Ko¶cielny bêdzie w PL, w Toruniu.

Hej Sofialu! napisz co¶ o sobie
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-26, 22:17   #493
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Alconsuper przeGratulacje!!!co do sukni slubnej wybralas juz kreacje??
nolqatrzymaj sie kochana!!!
sofialuhej hejjaki region Wloch??
cuccico do czeresni to lepiej bede siedziala cicho to tez moj nalog
paulinkajak poszlo z akademikiem??
princi
no wracaj juz tu do nas!!boje sie ze jeszcze im sie za bardzo w Polsce spodoba i do nas tu nie wroca
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:14   #494
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Alcon - wiec temat slubny rozpoczynamy na nowo.
Suknia, dodatki, sala, muzyka, hotel dla gosci, zaproszenia, wodka, tort, ciasta, wystroj kosciola, bukiet, fryzura, fotograf, filmowanie itp.
Powiem ci ze warto poszukac watku z Pannami Mlodymi z Twojej okolicy - info bedziesz miec z pierwszej reki.
Ja tak i tort i DJ wybralam.

Hej Sofialu - mam nadzieje ze zagoscisz na dluzej.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:33   #495
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
to bylo diritto di lavoro subordinato i diritto sindacale

same kobyly zostaly mi na sam koniec, no ale co nas nie zabije to nas wzmocni prawda? Tylko szkoda ze na mojej uczelni to taka pamieciowka jest, kiedys sobie to inaczej wyobrazalam mimo ze na prawie zawsze jest pamieciowka. Nie myslalam ze az tak.
ale przedmioty Ci sie trafily straszna nuda, prawda???
ogolnie nienawidze prawa pracy (no i podatkowego)...

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny jestem wsciekla...
Dzisiaj mialam juz dostac pokoj w akademiku..ale sie okazalo, ze jeden kole od tygodnia jeszcze mi nie podpisal, ze zaliczylam rozmowe o przyjecie i dupa... Jutro musze znowu biegac i szukac..m oczywiscie oba biura sa na dwoch roznych koncach miasta i sa otwarte od 10 do 12 ahhh... Jak ja nienawidze jak z powodu czyjegos lenistwa/zapominalstwa mam problemy... Zwlaszcze ze np dzisiaj koncze zajecia o 20 i nie ma juz autobusu do mojej wsi wiec musze jechac kolejka i potem 5km z buta
A jeszcze dzisiaj nowe buty zalozylam i mnie obcieraja.
Trzyma kciuk zeby Ci sie wszystko jak najszybciej poukladalo

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
kochana trzymaj sie, chociaz wiem jak to jest, kiedy pomimo takiego przygotowania i ciaglego powtarzania wracasz do domu bez oceny
Ja w ogole nie poszlam na egzamin z diritto privato wiec brakuje mi 2 egzaminow z pierwszego roku

Dziewczyny wybaczcie ze sie nie odzywam ale mam powazne klopoty w domu i jakos nic mi sie nie chce i na nic nie mam czasu Mam nadzieje, ze jakos to sie wyjasni i wroce do Was szybciutko. Trzymajcie za mnie kciuki, buziaki
Za Ciebie tez trzymam kciuki - mam nadzieje ze Twoje problemy sie szybko rozwiaza

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Co dzi¶ tak cicho siedzicie dziewuszki?

Za dwa tygodnie A. jedzie do Pordenone , ale nie s±dzê,¿e uda mi siê wróciæ do tego czasu z Pl. No nic... pozosta³o mi tylko i mam czas do 20.pa¼.

A tak poza tym to chyba bêdzie ¶lub! - po raz drugi wstêpnie my¶limy o 15. sierpnia



To taka niezrêczna sytuacja, te¿ nie lubiê "nadu¿ywaæ" uprzejmo¶ci innych. Trzymam kciuki,¿e szybko wydadz± decyzjê.

Wczoraj spotka³am w bibliotece dziewczynê, która by³a w Catanii na erasmusie, teraz wróci³a. Zakocha³a siê we W³ochu i ju¿ planuje za³atwiæ sobie tam sta¿. Sêk w tym,¿e ukochany nie zna angielskiego, a ona w³oskiego.



Trzymam kciuki Nolqa


Ale fajnie
...my w sumie tez zaczynamy planowac...ale chyba dopiero na 2014 rok...
w kazdym razie dziel sie informacjami z przygotowac

Cytat:
Napisane przez sofialu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ragazze przyjmiecie jeszcze jedna poleczke do grona ? jestem we W³oszech od 8 lat, i strasznie têskniê za pl. Mi³o poklikac po polsku. Baci
Witaj, opowiedz o sobie

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3677156 9]to w jakim jezyku sie dogadali?

wiec bedziecie brac slub koscielny? w PL?

Hej skad jestes, ile masz lat i co tu robisz ? ja tez tu jestem od 8 lat. ale zlecialo


troche niezreczna sytuacja. oby szybko sie poprawilo [/QUOTE]
No wlasnie... chyba w jezyku ciala

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
To by³a chemia Trochê przesadzi³am... ona do¶æ szybko ³yknê³a podstaw, ale wiemy ¿e w 4 miesiêcy nie nauczy siê cz³owiek jêzyka. Pyta³a siê jak ja siê nauczy³am i by³a zdziwiona,¿e A. zna angielski.

Ko¶cielny bêdzie w PL, w Toruniu.

Hej Sofialu! napisz co¶ o sobie
Bardzo lubie Torun, mam tam rodzine

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
Alconsuper przeGratulacje!!!co do sukni slubnej wybralas juz kreacje??
nolqatrzymaj sie kochana!!!
sofialuhej hejjaki region Wloch??
cuccico do czeresni to lepiej bede siedziala cicho to tez moj nalog
paulinkajak poszlo z akademikiem??
princi
no wracaj juz tu do nas!!boje sie ze jeszcze im sie za bardzo w Polsce spodoba i do nas tu nie wroca
oj moj tez

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Alcon - wiec temat slubny rozpoczynamy na nowo.
Suknia, dodatki, sala, muzyka, hotel dla gosci, zaproszenia, wodka, tort, ciasta, wystroj kosciola, bukiet, fryzura, fotograf, filmowanie itp.
Powiem ci ze warto poszukac watku z Pannami Mlodymi z Twojej okolicy - info bedziesz miec z pierwszej reki.
Ja tak i tort i DJ wybralam.

Hej Sofialu - mam nadzieje ze zagoscisz na dluzej.
slubne tematy
a tak w ogole ktore z Was organizowala slub tu we Wloszech???
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:44   #496
sofialu
Raczkowanie
 
Avatar sofialu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Jestem ponownie,
a wiec.... mam juuuz 30 lat, mam corcie (mieszanca polka-wloch) 4 letnia,cora mowi w dwoch jezykach; to moja obsesja, bardzo zwracam na to uwage. mieszkam na zapomnienej przez Boga wyspie (sardegnia) i tak poza tym to codziennosc. prowadze biznesik na wlasna reke, mama na tempo pieno, zona, praczka, sprzataczka, kuchara i tak w kolko. czyli nudyyy. fajnie ze znalazlam to forum to kolorowsz dni bede miala, i mnostwo nowych znajomych.
sofialu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:20   #497
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Alcon - wiec temat slubny rozpoczynamy na nowo.
Suknia, dodatki, sala, muzyka, hotel dla gosci, zaproszenia, wodka, tort, ciasta, wystroj kosciola, bukiet, fryzura, fotograf, filmowanie itp.
Powiem ci ze warto poszukac watku z Pannami Mlodymi z Twojej okolicy - info bedziesz miec z pierwszej reki.
Ja tak i tort i DJ wybralam.

Hej Sofialu - mam nadzieje ze zagoscisz na dluzej.
oj nic nie mów... przera¿a mnie to...za³o¿y³am w±tek jaki¶ czas temu,¿eby zrobiæ wywiad, ale dopiero w tym miesi±cu zacz±³ siê rozkrêcaæ
sala - najbardziej spodoba³a mi siê
http://www.rubbens.pl/index.php?opti...=21&Itemid=156
jednak czekam na A. ( mo¿e przyjedzie 5-7.10).Jak j± widzia³am to by³am przekonana,¿e to jest to miejsce, ale teraz to zaczynam my¶leæ czy mo¿e co¶ jeszcze poszukaæ...

fotograf ten ->
http://www.krzysztofzietarski.pl/albo ten http://www.ulanowski.pl/ albo mo¿e jeszcze kto¶ inny.

I to tyle...




Cytat:
Napisane przez sofialu Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ponownie,
a wiec.... mam juuuz 30 lat, mam corcie (mieszanca polka-wloch) 4 letnia,cora mowi w dwoch jezykach; to moja obsesja, bardzo zwracam na to uwage. mieszkam na zapomnienej przez Boga wyspie (sardegnia) i tak poza tym to codziennosc. prowadze biznesik na wlasna reke, mama na tempo pieno, zona, praczka, sprzataczka, kuchara i tak w kolko. czyli nudyyy. fajnie ze znalazlam to forum to kolorowsz dni bede miala, i mnostwo nowych znajomych.
Wpadaj do nas pogadaæ o wszystkim Brawo dla córci

P.S. te¿ jestem fank± MM

__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:29   #498
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej hej
marcepanja bralam slub koscielny tutaj jakbys cos chciala wiecej wiedziec to pisz smialo
sofialuno to witaj w klubie mam maluszkow mieszanych jest w nim tezprinci
super dzielna z Ciebie mamusia przy tym calym rozgardiaszu bycia mama i zona masz jeszcze czas na swoj biznesikNa Sardegni mam kolezanke Agate tez ma coreczkeprzepieknie tam chcemy z Tz.em wybrac sie na wczasy w przyszlym rokumoze mi cos zaproponujeszw jakiej czesci wyspy jestes??
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 14:36   #499
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ

Wczoraj spotka³am w bibliotece dziewczynê, która by³a w Catanii na erasmusie, teraz wróci³a. Zakocha³a siê we W³ochu i ju¿ planuje za³atwiæ sobie tam sta¿. Sêk w tym,¿e ukochany nie zna angielskiego, a ona w³oskiego.
Z moim pierwszym facetem z wloch tez tak bylo on kulawy angelski ja kulawy wloski ale jakos sie dogadywalismy

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
paulinkajak poszlo z akademikiem??
Zalatwione wczoraj wieczorem sie wprowadzilam....powiem wam, ze jestem zszokowana troche standardem. Pokoj mam jednosobowy z lazienka. Dostepne sa silownie, sale tv, czytelnie, internet w kazdym pokoju.... Jednak wydaje sie baaaardzo spkonie....jak przyjechalam wczoraj weczorem ok.23 to nikogo nie bylo w salonie ani w kuchni.... troche dziwne w porownaniu d trybu zycia w naszych akademikach w polsce

Cytat:
Napisane przez sofialu Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ponownie,
a wiec.... mam juuuz 30 lat, mam corcie (mieszanca polka-wloch) 4 letnia,cora mowi w dwoch jezykach; to moja obsesja, bardzo zwracam na to uwage. mieszkam na zapomnienej przez Boga wyspie (sardegnia) i tak poza tym to codziennosc. prowadze biznesik na wlasna reke, mama na tempo pieno, zona, praczka, sprzataczka, kuchara i tak w kolko. czyli nudyyy. fajnie ze znalazlam to forum to kolorowsz dni bede miala, i mnostwo nowych znajomych.
ohhh pieknie jest na sardyni.....mam znajomych w Cala-gonone i zaawsze chetnie korzystam z zaproszen na przyjazd
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 16:25   #500
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Czesc

bylam przymierzyc sukienke na slub "przyjaciolki" na...lipiec 2013
ubzdurala sobie ze juz mam ja mierzyc bo bede druhna
wybrala ciemna zielen jako kolor, jakos niezbyt mi pasuje na lato no ale skoro to jej slub

mmarcepan no niestety na studiach trzeba pozaliczac wszystkie przedmioty. Tez mnie ani to nie kreci ani podatkowe (te na szczescie juz mam z glowy)

witaj sofialu


__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:46   #501
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sofialu Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ponownie,
a wiec.... mam juuuz 30 lat, mam corcie (mieszanca polka-wloch) 4 letnia,cora mowi w dwoch jezykach; to moja obsesja, bardzo zwracam na to uwage. mieszkam na zapomnienej przez Boga wyspie (sardegnia) i tak poza tym to codziennosc. prowadze biznesik na wlasna reke, mama na tempo pieno, zona, praczka, sprzataczka, kuchara i tak w kolko. czyli nudyyy. fajnie ze znalazlam to forum to kolorowsz dni bede miala, i mnostwo nowych znajomych.
Witam

Jak cora ma na imie ? ,jak ci sie zyje we wloszech ? ,jak sie tu znalazlas ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:47   #502
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc

bylam przymierzyc sukienke na slub "przyjaciolki" na...lipiec 2013
ubzdurala sobie ze juz mam ja mierzyc bo bede druhna
wybrala ciemna zielen jako kolor, jakos niezbyt mi pasuje na lato no ale skoro to jej slub

mmarcepan no niestety na studiach trzeba pozaliczac wszystkie przedmioty. Tez mnie ani to nie kreci ani podatkowe (te na szczescie juz mam z glowy)

witaj sofialu

to we Wloszech panna mloda wybiera i kupuje sukienke dla druhny?
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Jak cora ma na imie ? ,jak ci sie zyje we wloszech ? ,jak sie tu znalazlas ?
pewnie Sofialu juz sie czuje jak na posterunku
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:03   #503
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

evelinarav no jak ona pochodzi z bogatego domu to sobie ubzdurala ze chce miec druzby, jak w filmie haha i kolor wybrala swoj ulubiony. Wg mnie kompletnie nie pasuje na lato!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:50   #504
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3679298 7]pewnie Sofialu juz sie czuje jak na posterunku [/QUOTE]

To jeszcze nie koniec przesluchania

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:52   #505
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Evelina - jak PMka ma kaprysy to niech kupuje kiecki dla druhen, no ale powinna uwzglêdniæ ich gusta itd.


Wiecie w³a¶nie ogl±dam na tvp1 nowy serial"wszystko przed nami" , podstaw± jest historia emigrantów, którzy mieszkaj± w Milano, ale potem wracaj± do Lublina. co¶ w stylu Londyñczyków.
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:20   #506
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej moje Kochane, jestemy z powrotem dziekuje, ze sie o nas martwilyscie
cucciola79

Witam nowa "Wloszke" sofialu bylam kilka lat temu na Sardynii na wakacjach na Costa Maddalena, pieknie tam, ale moge sobie wyobrazic, ze jest tam podobnie jak u mnie, w lato fajnie, bo duzo turystow i cos sie dzieje, a w miesiacach zimowych fantazmy na ulicach
napisz jak tam poczatki mowy polskiej u Twojej corci, kiedy zaczela mowic? my tu tez z cucciola79 rozmawiamy do naszych pociech po polsku, dosc czesto latam do Pl, ciekawe kiedy synek zacznie mowic, teraz na wyjezdzie nauczyl sie paru nowych slowek, ale chyba jeszcze za wczesnie na mownienie...dobra nie zasypuje Cie tu pytaniami, bo jak zwykle z watku wloskiego robie mamusiowy

eh Dziewczyny jaka ja mialam przygode z powrotem, ide spac zaraz, bo ledwo na oczy patrze, bylo opoznienie z Rzymu, czekama z Flavciem bez wozka z torba i walizka podreczna ponad 4 godz, no a walizki te duze nie dolecialy i jeszcze siedzialam godzine na lotnisku zeby to zglosic, maz dzis wieczorem po nie jedzie, bo dzwonili ze sa! nasza podroz trwala w sumie 12 godzin, no myslalam ze padne!!!

pozniej Was nadrobie papa
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:47   #507
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
no a walizki te duze nie dolecialy i jeszcze siedzialam godzine na lotnisku zeby to zglosic, maz dzis wieczorem po nie jedzie, bo dzwonili ze sa!
super princi, ¿e ju¿ jeste¶cie w domu
a tych walizek to dlaczego Wam nie przywioz± sami do domu? Jak emek przylecia³ do mnie do PL i w Warszawiw wyl±dowa³ bez baga¿u g³ownego to po 2 lub 3 dniach przywióz³ walizkê kurier (mieszka³am ponad 200km od Wa-wy). Nic oczywi¶cie nie p³acili¶my.
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:55   #508
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

princi jak fajnie ze juz wrocilas!
Ty to zawsze na przygody trafisz
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:09   #509
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
evelinarav no jak ona pochodzi z bogatego domu to sobie ubzdurala ze chce miec druzby, jak w filmie haha i kolor wybrala swoj ulubiony. Wg mnie kompletnie nie pasuje na lato!
w sumie to lato juz prawie minelo dzieki Bogu, ale mi tez nie podoba sie kolor zielony oprocz stylu militare
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Hej moje Kochane, jestemy z powrotem dziekuje, ze sie o nas martwilyscie
cucciola79

Witam nowa "Wloszke" sofialu bylam kilka lat temu na Sardynii na wakacjach na Costa Maddalena, pieknie tam, ale moge sobie wyobrazic, ze jest tam podobnie jak u mnie, w lato fajnie, bo duzo turystow i cos sie dzieje, a w miesiacach zimowych fantazmy na ulicach
napisz jak tam poczatki mowy polskiej u Twojej corci, kiedy zaczela mowic? my tu tez z cucciola79 rozmawiamy do naszych pociech po polsku, dosc czesto latam do Pl, ciekawe kiedy synek zacznie mowic, teraz na wyjezdzie nauczyl sie paru nowych slowek, ale chyba jeszcze za wczesnie na mownienie...dobra nie zasypuje Cie tu pytaniami, bo jak zwykle z watku wloskiego robie mamusiowy

eh Dziewczyny jaka ja mialam przygode z powrotem, ide spac zaraz, bo ledwo na oczy patrze, bylo opoznienie z Rzymu, czekama z Flavciem bez wozka z torba i walizka podreczna ponad 4 godz, no a walizki te duze nie dolecialy i jeszcze siedzialam godzine na lotnisku zeby to zglosic, maz dzis wieczorem po nie jedzie, bo dzwonili ze sa! nasza podroz trwala w sumie 12 godzin, no myslalam ze padne!!!

pozniej Was nadrobie papa
widze, ze Ci sie bardzo podobalo w PL Flavciowi tez ? ale wariaty z tymi walizkami. a ciekawe co by sie stalo, ze zwierzetami, bo wiem, ze psy wkladaja do klatek i pozniej je sie odbiera z walizkami
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:53   #510
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

witam wszystkie emigrantki! caly czas was tutaj czytam, ale w codziennym stresie rzadko moge w spokoju usiasc i cos dopisac.
Witam nowa kolezanke Sofialu no i welcome back Principessina, jakie wiesci przywoszisz z naszej ojczyzny?
Bylam w zeszlym tygodniu na otwarciu tego nowego muzeum w Louvre, to wygladalo mniej wiecej tak:
http://www.youtube.com/watch?v=Z66UOtscLQ8

takie trojkatne panele na przekryciu to wlasnie dzielo firmy dla kt. pracuje. Caly ten paryski weekend to byl dla mnie maraton. W piatek musialam wstac o 4.00 w sobote o 5.00 w niedziele idem, a w poniedzialek mi sie juz tak poprzestawialo, ze do pracy wstalam o 5.00 ubralam sie, umylam, umalowalam i gdy mialam wychodzic zorientowalam sie ze jestem o godzine za wczesnie!
Za tydzien z kolei jede do Amsterdamu - ale to tez bedzie szarpaczka od 4.00 rano do nocy a na drugi dzien do biura.
Ostatnio tak mnie ta bieganina dobija ze w polowie dnia pozbieralam sie i wrocilam do domu - bo psychicznie nie wytrzymalam. Moj tz zadzwonil do biura mowiac ze zle sie czuje. No to juz w biurze powstala plotka, ze jestem w ciazy! Szef caly w stresie - powiedzial mi "jakby co - to masz mi takie rzeczy zapowiedziec z rocznym wyprzedzeniem" Eee tam 9 miesiecy powinno mu wystarczyc.
Alcon - informuj na biezaco o tych sprawach organizacyjnych, co do slubu. A co "robicie" z Wlochami? Tzn. jak to powinno byc jesli wesele jest w Pl? Zaprasza sie ich, i placi przelot i hotel? Mnie ten fakt najbardziej przeraza, bo zorganizowac wesele to jeden wydatek ale placic za "sprowadzenie"wloskie j czesci rodziny - to dla mnie bariera..
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.