Odeszła sama a teraz zdziwiona. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 16:33   #481
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Autorze - współczuję widzenia tylko skrajności. Serio.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:34   #482
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość

Też się cieszę ze swoich zalet.
to nawet widać. paradne


Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
To nie teza, to fakt!
skoro mówisz, że fakt-mam pewność że fałsz!


Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Na wszelki wypadek sprawdziłem jeszcze raz i ... nie jestem, ale przez moment napędziłaś mi stracha.
czyli przez moment miałeś wątpliwości?


Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Cóż znaczy rozmiar uroczego bytu skoro jest on omnipotentny? Nic.
biorąc pod uwagę, że omnipotencja to tylko złudzenie, rozmiar znowu nabiera znaczenia nie żebym chciała Cię martwić oczywiście


Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Ja nie przyjmuję żadnej wiedzy a priori.
no i są skutki...............opła kane



Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Skończyłem z tym na etapie liceum.
skończyłeś liceum?

plus punkt za to, że udało Ci się mnie zaskoczyć



Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Ja "po prostu grzecznie pytam. Nie histeryzuj jak facetka."
i kolejny punkt za posługiwanie się fajnymi cytatami

chociaż na przyszłość proszę nie przerabiać!



Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Ale brak odpowiedzi, to też cenna wskazówka i wiele mówi.
założę się, że tego się trzymałeś ilekroć stałeś w szkole przy tablicy, a zadawane przez nauczyciela pytania trafiały w pustkę
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:34   #483
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
A rzeczywistość jest taka ,że prawie kazda kobieta na widok, jak ktoś to nazwał samca alfa ma kisiel w pewnym miejscu.
A prawie kazdy mezczyzna jest impotentem.

Cytat:
Czyli mam rozumieć ,że Was pociąga facet niezdecydowany,pytający się was o wszystko,taki którego trzeba prowadzić za rączke przez życie?Facet ,który zanim "otworzy drzwiczki" do waszej myszki to zapyta sie z 5 razy i zastanowi sie z 10 razy.Czyż tak?
Uwazasz ze TYLKO SKRAJNOSCI sa na swiecie?

Az sie musze zapytac: ile ty masz lat?
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-20 o 16:39
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:49   #484
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
O kurcze jaki to ja jestem niedobry i bez serca.Klawiatura wszystko przyjmie ,prawda? A rzeczywistość jest taka ,że prawie kazda kobieta na widok, jak ktoś to nazwał samca alfa ma kisiel w pewnym miejscu.Jakie to Wy wszystkie odpowiedzialne i cnotliwe.Takie bajki to powinniście opowiadać dzieciom na dobranoc.
Czyli mam rozumieć ,że Was pociąga facet niezdecydowany,pytający się was o wszystko,taki którego trzeba prowadzić za rączke przez życie?Facet ,który zanim "otworzy drzwiczki" do waszej myszki to zapyta sie z 5 razy i zastanowi sie z 10 razy.Czyż tak?
nie wiem skad Ty sie urwales z takimi pogladami... masakra...
jak jakas kobieta sie kiedys dowie o tych Twoich pogladach to "kisielu" w majtkach miec nie bedzie na pewno
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:56   #485
menn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 262
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Tu mój wiek nie ma znaczenia.Z reszto nie będe go podawał bo moge zostać rozszyfrowany i skojarzony.Ale na pewno nie jestem nastolatkiem a i mam swój zasób doswiadczen na temat relacji z kobietami.
Czy to są skrajności ,być może ale tylko powołując sie na skrajności łatwiej jest przekazać swoją myśl.
menn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:02   #486
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

[QUOTE=A kuku;26474631]A która z teorii behawioralnych tłumaczy szczególne zamiłowanie kobiet do odpowiadania pytaniem na pytanie?

Ta sama która tłumaczy identyczną rzypadłość mężczyzn


Nie wciskaj w moje usta stereotypów Kasiu!
Reguły są dla ludzi ograniczonych? Lenz, Gibbs i inni ograniczeni! Nawet nie zdajecie sobie sprawy z własnej durnowatości. Klasyfikacje też? Mendelejew ty durniu! To może i prawa, równania, wzory?

Asiu nie Kasiu
Jeśli w odniesieniu do skomplikowanej natury ludzkiej to jak najbardziej też.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Do akuku .

Jeśli naprawde uważasz, że mężczyźni nie posiadają cech które przypisujesz kobietom (nielogiczność, zmienność, skłonność do manipulacji) to spójrz na polityków w Polsce, którzy są w większości mężczyznami.

Wiem, że to oklepane, ale prawdziwe
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:04
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:12   #487
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
Tu mój wiek nie ma znaczenia.Z reszto nie będe go podawał bo moge zostać rozszyfrowany i skojarzony.Ale na pewno nie jestem nastolatkiem a i mam swój zasób doswiadczen na temat relacji z kobietami.
Czy to są skrajności ,być może ale tylko powołując sie na skrajności łatwiej jest przekazać swoją myśl.
Nie nastolatek, czyli masz ile? 20?
Wielkiej roznicy nie ma
Nie wpadlo Ci do glowy, ze po tak dokladnym opisie (zwiazku z byla, jej reakcji, imprezy, rocznicy, twojej osoby towarzyszacej, pisaniu ze wlasnie dostales smsa itd...) i tak juz na pewno bedziesz rozszyfrowany? Nawet jak to skasujesz to i tak pozostaja nasze quote'y
Rusz glowka! Ta na karku!
Anonimowosc w internecie nie istnieje!

No to jaki masz ten zasob doswiadczen? Szczenieca milosc z dziewczynkami?
To nie "byc moze" skrajnosci - a na pewno. Chyba musisz nieco zycia zaznac aby to zrozumiec, szczegolnie jesli uwarzasz, ze "skrajnosciami latwiej przekazac mysli". Dowodzi to, ze ty jedynie myslisz skrajnosciami. A to pokazuje jak waski masz zakres myslenia - u normalnych ludzi ten zakres sie zwieksza wraz z wiekiem... u Ciebie tez sie zwiekszy
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:24
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 17:21   #488
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
O kurcze jaki to ja jestem niedobry i bez serca.Klawiatura wszystko przyjmie ,prawda? A rzeczywistość jest taka ,że prawie kazda kobieta na widok, jak ktoś to nazwał samca alfa ma kisiel w pewnym miejscu.Jakie to Wy wszystkie odpowiedzialne i cnotliwe.Takie bajki to powinniście opowiadać dzieciom na dobranoc.
Czyli mam rozumieć ,że Was pociąga facet niezdecydowany,pytający się was o wszystko,taki którego trzeba prowadzić za rączke przez życie?Facet ,który zanim "otworzy drzwiczki" do waszej myszki to zapyta sie z 5 razy i zastanowi sie z 10 razy.Czyż tak?
-to mój ideał faceta

idę,bo mój pan kazał robić kolację
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:28   #489
menn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 262
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Koralik a nie wpadło Ci do głowy ,że pewne fakty zmieniłem na tyle dużo ,żeby ewentualnie jak moja eks wpadnie na ten wątek to bedzie miała watpliwości czy menn to faktycznie ja.I nie mam 20 lat a dużo blizej mi do 30 lat.
menn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:35   #490
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
Koralik a nie wpadło Ci do głowy ,że pewne fakty zmieniłem na tyle dużo ,żeby ewentualnie jak moja eks wpadnie na ten wątek to bedzie miała watpliwości czy menn to faktycznie ja.I nie mam 20 lat a dużo blizej mi do 30 lat.
Tak? Blizej do 30stki?

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
O kurcze jaki to ja jestem niedobry i bez serca.Klawiatura wszystko przyjmie ,prawda?
I mam w to uwierzyc po takim dojrzalym wystapieniu...
Kto wie, moze od mamusi wyprowadziles sie dopiero roczek czy dwa temu - moze dlatego masz wciaz gowniarski sposob myslenia... A moze problem lezy glebiej w mózgu i niewykstalceniu sie pewnych osrodków...
Wiecej nie powiem bo jak cie chlopcem nazwe to znowu ostrzezenie dostane

Kilku facetow tu pisalo, jednak tylko Ty wyrozniles sie takimi pieknymi wypowiedziami...
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:48
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:06   #491
menn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 262
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Ja Ci moge tylko powiedzieć ,że to tylko Twoje zdanie ,którym wcale ale to wcale się nie przejmuje.
menn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 18:21   #492
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
O kurcze jaki to ja jestem niedobry i bez serca.Klawiatura wszystko przyjmie ,prawda? A rzeczywistość jest taka ,że prawie kazda kobieta na widok, jak ktoś to nazwał samca alfa ma kisiel w pewnym miejscu.Jakie to Wy wszystkie odpowiedzialne i cnotliwe.Takie bajki to powinniście opowiadać dzieciom na dobranoc.
Czyli mam rozumieć ,że Was pociąga facet niezdecydowany,pytający się was o wszystko,taki którego trzeba prowadzić za rączke przez życie?Facet ,który zanim "otworzy drzwiczki" do waszej myszki to zapyta sie z 5 razy i zastanowi sie z 10 razy.Czyż tak?

Weź się wielki samcu i mennie już nie kompromituj. Wróć do swojego ograniczonego i wąskiego światka i nadal próbuj mierzyć wszystkich swoją miarą ale wcześniej przeczytaj ten zacytowany post a najlepiej tylko to co pogrubiłam i zastanów się nad swoim poziomem intelektualnym i cywilizacyjnym bo jak dla mnie to chyba dopiero co wyszedłeś z jaskini lub zszedłeś z drzewa !!!
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:36   #493
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
Ja Ci moge tylko powiedzieć ,że to tylko Twoje zdanie ,którym wcale ale to wcale się nie przejmuje.
Osoba dorosla by zachowala taki komentarz dla siebie nie czujac potrzeby informowania o tym swiata
__________________
1. Rzucilam palenie.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:49   #494
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Zapewne, jak to zawsze bywa wina leży po obu stronach.

Tylko, jeśli dzień wcześniej Ona mówi, że kocha a na drugi dzień pakuje manatki, to czy założyciela tematu, nie zainteresowało, co tak w ogóle mogło się stać, że Ona odeszła?
Po 2 latach?
Może Ona liczyła na zainteresowanie? Może odeszła, bo chciała zobaczyć, czy zależy partnerowi?

A On Nam tutaj tylko zadaje pytanie, o co Jej chodzi, że sie wpienia, jak jej były (ex kilka dni) przyprowadza nową pannę na imprezę. Ciekawe, o co chodzi??!!!

To nie jest normalne!

Założycielu wątku, Ty po prostu Ją olałeś!!! Nawet nie chciałeś walczyć!!!
W związku - takim normalnym, w którym ludzie są zaangażowani oboje, dbają o siebie nawzajem. Przejmują się sobą.

Ona odeszła a Ty to przyjąłeś 'ot tak'. Dziwi mnie to chyba bardziej, niż odejście Twojej ex-dziewczyny. Ale pewnie dlatego, że jestem kobietą i oczywiście 'solidarność jajników'

Oboje postąpiliście jak dzieciaki.


P.S. Gdy ja odeszłam od mojego byłego, miałam nadzieję, że On będzie walczył a On? To samo co założyciel tematu, olał to. A potem ryczał do słuchawki, że jednak kocha... Tylko było już za późno. Całe szczęście!!!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3


Edytowane przez dziuba85
Czas edycji: 2011-04-20 o 18:50
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:00   #495
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

sorki ja tego czytac juz nie moge...jesli kazda tutaj sprawdza faceta "rzucajac go na niby" czy mu zalezy to ja wysiadam z tego watku i zrazam sie do kobiet chyba...
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:04   #496
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Oj bez przesady!

My (kobiety, jak mamy tak uogólniać) nie jesteśmy takie same, tak jak WY ( mężczyźni).

Ale dziwne jest to, że Jego nawet nie zaciekawiło, dlaczego odeszła?
No pomyśl, każdy byłby ciekawy.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:13   #497
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Oj bez przesady!

My (kobiety, jak mamy tak uogólniać) nie jesteśmy takie same, tak jak WY ( mężczyźni).

Ale dziwne jest to, że Jego nawet nie zaciekawiło, dlaczego odeszła?
No pomyśl, każdy byłby ciekawy.
slabo czytalas watek....wyraznie pisal ze cala noc rozmawiali i ona byla nieugieta.....a czlowiek ROZSADNY honorowy i nie lamentujacy nie bedzie wlazil jej do tylka ...

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-04-20 o 19:14
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:18   #498
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Przyznam słabo czytałam. Bo jak popatrzyłam na te kłótnie, to

Ludzie są ze sobą latami i czasem, jak odbije to nic nie zrobisz.

Oby mi tak "nie odbiło"
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:43   #499
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
O kurcze jaki to ja jestem niedobry i bez serca.Klawiatura wszystko przyjmie ,prawda? A rzeczywistość jest taka ,że prawie kazda kobieta na widok, jak ktoś to nazwał samca alfa ma kisiel w pewnym miejscu.Jakie to Wy wszystkie odpowiedzialne i cnotliwe.Takie bajki to powinniście opowiadać dzieciom na dobranoc.
Czyli mam rozumieć ,że Was pociąga facet niezdecydowany,pytający się was o wszystko,taki którego trzeba prowadzić za rączke przez życie?Facet ,który zanim "otworzy drzwiczki" do waszej myszki to zapyta sie z 5 razy i zastanowi sie z 10 razy.Czyż tak?

hahahaha a Ty myslałeś, że wszystkie laski lecą na facetów, którzy zdradzają, są tak uparci, że nie dają dziewczynie dojsc do słowa i każą o siebie walczyć otóż nie...
I bardzo żal, że dla cioebie facet, który nie jest taki jak ty to od razu dzieciak, którego trzeba prowadzić za rączke, jak napisała elvegirl widzisz tylko skrajności.

Sorry, ale jakbym usłyszała od faceta, że mam sie o niego starać a on to o mnie nie musi to bym go szczerze wyśmiała. I pomyślałabym sobie, że ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. I nie, nie każda dziewczyna na widok pacana, który ma o sobie za wysokie mniemanie i uwaza sie za pępek swiata, który nie przyjmuje do siebie zdania innych osób (nie mowie tu o tobie ale ogolnie o facetach, których mozna podciagnac pod typ samca alfa, czyli takich zbyt pewnych siebie majacych wygórowane mniemanie o sobie i myslacych penisem a nie mozgiem) ma jak to ujales kisiel w gaciach.
Ja wiem, ze jest to niesamowicie irytujące jak facet uważa, że wie wszystko i próbuje nieudolnie zgrywać macho. Tak samo żal mi facetów, którzy np. na imprezach ślinią się na widok każdej fajnej laski, która wchodzi do klubu, to jest po prostu śmieszne. Jak do mnie podchodzi obcy facet i zaczyna mnie obmacywać to zazwyczaj odpycham a wręcz mam ochotę zdzielić w twarz takiego, bo na za dużo sobie pozwala.
A facet, który tak się nie zachowuje niekoniecznie musi byc nieudacznikiem, którego trzeba za rączkę prowadzić przez życie. Wystarczy żeby szanował innych i liczył się z ich zdaniem.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 20:04   #500
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
sorki ja tego czytac juz nie moge...jesli kazda tutaj sprawdza faceta "rzucajac go na niby" czy mu zalezy to ja wysiadam z tego watku i zrazam sie do kobiet chyba...
Chcesz sie zrazac to prosze bardzo. Tylko jak uraz za wielki to bedziesz musial sie do sztucznej pochwy ograniczyc na starosc

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
a Ty myslałeś, że wszystkie laski lecą na facetów, którzy zdradzają, są tak uparci, że nie dają dziewczynie dojsc do słowa i każą o siebie walczyć otóż nie...
I bardzo żal, że dla cioebie facet, który nie jest taki jak ty to od razu dzieciak, którego trzeba prowadzić za rączke, jak napisała elvegirl widzisz tylko skrajności.
A czemu zal?
Niech sobie bedzie jaki jest. Gowniarz jest jeszcze. Dorosnie to zmieni zdanie a jak nie to niech Ci zal tej ktora z nim bedzie a nie jego.
Samotnosc jest dobrym nauczycielem

Zal to by bylo jakby dorosli mezczyzni tak mysleli, a ze on - bez sensu

Cytat:
I nie, nie każda dziewczyna na widok pacana, który ma o sobie za wysokie mniemanie i uwaza sie za pępek swiata, który nie przyjmuje do siebie zdania innych osób (...) ma jak to ujales kisiel w gaciach.
Oczywiscie, ze nie kazda. Malo tego - rzadko ktora. Glownie to tylko nastolatki, ale tez niezle autko trzeba miec Bo nastolatki juz tez nie takie glupie jak kiedys

Cytat:
Tak samo żal mi facetów, którzy np. na imprezach ślinią się na widok każdej fajnej laski, która wchodzi do klubu, to jest po prostu śmieszne.
Zal Ci facetow? Mi tych lasek, jakby podeszly i w ryj walnely za obsceniczny slinotok to inaczej by sie z pozadaniem obnosili.
Ale co prawda, to prawda - komiczni sa

Cytat:
Jak do mnie podchodzi obcy facet i zaczyna mnie obmacywać to zazwyczaj odpycham a wręcz mam ochotę zdzielić w twarz takiego, bo na za dużo sobie pozwala.
Masz ochote?
Powinnas to zrobic. Przy okazji na stres pomaga

Cytat:
A facet, który tak się nie zachowuje niekoniecznie musi byc nieudacznikiem, którego trzeba za rączkę prowadzić przez życie.
Zwykle nieudacznikami sa Ci ktorzy sa jak pepek-swiata. Fajnie im za mlodu ale jak dojrzalosc wali obuchem w leb to rzeczywistosc okazuje sie okrutniejsza niz im sie to w koszmarach widzalo. Wtedy to wiekszosc takich sie jednak zmienia
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-20 o 20:18
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:25   #501
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Znowu awantura - ale fajnie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 13:42   #502
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

czy może ktoś mi powiedziec co jest z tym forum? w pracy widze nowy wyglad a w domu stary wyglad i nie mam tych wiadomosci ktore wpisywalam w watkach w tym nowym
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 14:40   #503
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
czy może ktoś mi powiedziec co jest z tym forum? w pracy widze nowy wyglad a w domu stary wyglad i nie mam tych wiadomosci ktore wpisywalam w watkach w tym nowym
https://wizaz.pl/forum/announcement.php?f=17
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524840
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524843

tyle wiadomo jak sie wejdzie na technicznym...
wczoraj byl nowy wyglad
dzisiaj wrocil stary i watki poszly w nicosc... troche nieladnie ze nie poinformowali z gory
i jeszcze nieladniej ze trzeba szukac po forum aby znalezc odpowiedz co jest grane...
ciekawe czy watki sie odnajda
mi taka zabawa sie nie podoba...
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-04-22 o 14:52
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 17:13   #504
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/announcement.php?f=17
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524840
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524843

tyle wiadomo jak sie wejdzie na technicznym...
wczoraj byl nowy wyglad
dzisiaj wrocil stary i watki poszly w nicosc... troche nieladnie ze nie poinformowali z gory
i jeszcze nieladniej ze trzeba szukac po forum aby znalezc odpowiedz co jest grane...
ciekawe czy watki sie odnajda
mi taka zabawa sie nie podoba...
Jest forum techniczne, jak coś się dzieje, to dobrze tam uderzać, porozglądać się i poczytać

Ale mieli po domach chodzić i informować wszystkie wizażanki? Bez przesady, użytkownikom nic się nie stanie, jak przez chwilę jest jakiś problem i chwilowy brak dostępu do forum. Problem to może ma administracja, bo nie śpi ze 3 dni

Rozumiem, gdyby ktoś wstawiał tutaj instrukcję przeprowadzenia pilnej operacji na otwartym sercu przy użyciu młotka i igły i mu tę wypowiedź zjadło... ale chyba nic nikomu się nie stanie jak jeszcze raz napisze co myśli o jakiejś trochę bardziej błahej sprawie
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 18:02   #505
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Moj komentarz : Autorze jestes beznadziejny !
Wnioskuje z tego co Ty piszesz, ze tej dziewczyny nie kochasz. Bo gdybys ja naprawde kochal i by Ci na niej zalezalo nie zachowywał bys sie tak beznadziejnie.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 09:51   #506
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez menn Pokaż wiadomość
O kurcze jaki to ja jestem niedobry i bez serca.Klawiatura wszystko przyjmie ,prawda? A rzeczywistość jest taka ,że prawie kazda kobieta na widok, jak ktoś to nazwał samca alfa ma kisiel w pewnym miejscu.Jakie to Wy wszystkie odpowiedzialne i cnotliwe.Takie bajki to powinniście opowiadać dzieciom na dobranoc.
Czyli mam rozumieć ,że Was pociąga facet niezdecydowany,pytający się was o wszystko,taki którego trzeba prowadzić za rączke przez życie?Facet ,który zanim "otworzy drzwiczki" do waszej myszki to zapyta sie z 5 razy i zastanowi sie z 10 razy.Czyż tak?
Całe szczescie, ze tego wpisu nie skasowali bo jak mi sie nudzi to lubie sie z niego posmiac
Tu tez sie ujawnia ciekawe podejscie facetów do kobiet. Wyobraźcie sobie, ze spora część facetów uważa, że dziewczyny lecą na bad boysów, którzy jarają trawke, piją, biją swoje dziewczyny i zdradzają :P Wczoraj w innym miejscu klocilam sie z facetami, którzy są przekonani, ze nie maja powodzenia, bo sa za grzeczni i tak to sobie tlumacza :P

Moze dlatego wiekszosc facetow kieruje sie tym kretynskim tokiem rozumowania i staja sie 'samcami alfa' z przekonaniem, ze takie zezwierzęcenie kogos kreci albo robi na kims wrazenie :P
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.

Edytowane przez whitechocolateraspberry
Czas edycji: 2011-04-23 o 09:53
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:34   #507
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

po prostu autorze niektore rzeczy powinienes zachowac tylko dla siebie hehe
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 12:28   #508
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
po prostu autorze niektore rzeczy powinienes zachowac tylko dla siebie hehe
i liczyć się z różnymi pogladami.
jedna grupa cię wesprze,druga zlinczuje,a trzecia tylko pokiwa głową.
rób tak,jak uważasz za słuszne i tak,abyś TY był szczęśliwy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 16:07   #509
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Całe szczescie, ze tego wpisu nie skasowali bo jak mi sie nudzi to lubie sie z niego posmiac
Tu tez sie ujawnia ciekawe podejscie facetów do kobiet. Wyobraźcie sobie, ze spora część facetów uważa, że dziewczyny lecą na bad boysów, którzy jarają trawke, piją, biją swoje dziewczyny i zdradzają :P Wczoraj w innym miejscu klocilam sie z facetami, którzy są przekonani, ze nie maja powodzenia, bo sa za grzeczni i tak to sobie tlumacza :P

Moze dlatego wiekszosc facetow kieruje sie tym kretynskim tokiem rozumowania i staja sie 'samcami alfa' z przekonaniem, ze takie zezwierzęcenie kogos kreci albo robi na kims wrazenie :P

Przecież menn nie powiedział, że wszystkie. On ma swój target i na te dziewczyny to działa. Poza tym porównanie bicia,zdradzania, narkotyzowania się do tego, że autor jako wolny człowiek rzespał się z dziewczyną po tyg znajomości i nazwał pewien narząd płciowy myszką

Napisał wyraźnie, że swoją dziewczynę kochał, szanował, NIE ZDRADZAŁ, nie bił. PO PROSTU DŁUGO PRACOWAŁ.

Fakt, później się troszke zagalopował , ale to jest wynikiem ataku na niego.

Gdyby nie było kobiet, które lubią takich facetów to nie istnieliby tacy kolesie.(Bez popytu nie ma podaży)

Dla mnie szowinistyczne są stwierdzenia, że dziewczyna , która śpi z facetem jest wykorzystana. Kobiety nie są tak głupie, naiwne i bezwolne, że nie wiedzą co robią.

A że komuś się to w głowie nie mieści....cóż musi z tym żyć.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:26   #510
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Odeszła sama a teraz zdziwiona.

Ale z posta którego napisał wynika, że on myśli, że dziewczyny lecą na na facetów typu macho, takich, którzy mają je kompletnie gdzieś, którzy kaza o siebie walczyc i traktuja je z obojetnoscia. Na dodatek widzi tylko skrajnosci i nie zdaje sobie sprawy z tego, ze jak facet jest mily i kulturalny to wcale nie musi byc zyciowym nieudacznikiem, ktory nie umie sobie z niczym poradzic.
Moze i sa na swiecie dziewczyny, ktore leca tylko na bad dresików, którzy szukaja zaczepki i nie szanuja nikogo, ale to zazwyczaj sa takie dresgirls dresiarki, ktore obracaja sie w towarzystwie takich ludzi. Raczej rzadko sie zdarza zeby dziewczyna lubila faceta, ktory nie liczy sie z jej zdaniem nie stara sie o nia tylko kaze za sobą latać.
I nie ma tu znaczenia czy autor zdradzał swoja dziewczyne, tylko skoro tydzien po rozstaniu przeleciał inną a do tamtej nie probuje wrocic tylko to ona ma sie teraz starac a jemu wszystko jedno to na 99% mu na niej w ogole nie zależy.
Zreszta ja nie jego porownywalam do narkotyzowania sie i bicia tylko ogolnie zauwazylam ze mezczyzni maja jakies bledne teorie ktore wysnuwaja na podstawie nie wiem czego, ze dziewczyny leca na bad boysow.
I teraz np. autor sie na takiego stylizuje bo mysli, ze laski beda mialy kisiel w gaciach na jego widok.
No wybacz ale stwierdzenie ze dziewczyny maja kisiel w majtkach jak widza samca alfa jest po prostu smieszne, zal mi facetow, ze naprawde tak mysla.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.