Mamy październikowe 2018 cz. IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-31, 14:19   #481
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Dzięki dziewczyny!
Ja mam termin na 31.10 więc dopiero powoli myślę co tam do torby wrzucić Super jest lista chupacabry na 1 stronie <3 A rozdzielacie wyprawkę szpitalną na okres porodu i poporodowy? Ja bym chętnie podzieliła tylko jak to ogarnąć w 1 torbie podróżnej
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 14:23   #482
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

[QUOTE=niemampomyslu91;857 62651]Dzięki dziewczyny!
Ja mam termin na 31.10 więc dopiero powoli myślę co tam do torby wrzucić Super jest lista chupacabry na 1 stronie

Pakuje się też w walizkę, bo przy 1 porodzie 2 torby byly porazką...zanim tz coś znalazł to polowe wyrzucił i już nic nie umiał znaleźć. Pakuje tak, żeby wszystko co potrzebne na porodowce było na wierzchu.
__________________

Edytowane przez krysztalek88
Czas edycji: 2018-08-31 o 14:26
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 14:44   #483
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Pakuje się też w walizkę, bo przy 1 porodzie 2 torby byly porazką...zanim tz coś znalazł to polowe wyrzucił i już nic nie umiał znaleźć. Pakuje tak, żeby wszystko co potrzebne na porodowce było na wierzchu.

TEŻ, czyli walizka + torba? Tak myślałam właśnie czy nie rozdzielić tego w ten sposób lub ewentualnie na dwie torby ale czy nie wygląda to jakoś... dziwnie z takim ekwipunkiem wpadać? Wybaczcie, NIGDY nie byłam na porodówce ani położniczym
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 14:48   #484
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!
Ja mam termin na 31.10 więc dopiero powoli myślę co tam do torby wrzucić Super jest lista chupacabry na 1 stronie <3 A rozdzielacie wyprawkę szpitalną na okres porodu i poporodowy? Ja bym chętnie podzieliła tylko jak to ogarnąć w 1 torbie podróżnej
Masakra ty na 31 a ja na 9 i tez dopiero zaczynam
Wogole jak pomysle to chyba wiekszosc z was juz ma wszystko ogarniete poprane poukladane a ja mam cala garderobe w salonie na krzeslach i workacha
Po weekendzie dopiero zaczne najpierw ogarne nasze rzeczy do nowej szafy a potem zaczne Emilki a w weekend zaczne sobie prac i akurat beda sobie schnac na spokojnie
Musze przyczepic pelno tych saszetek z coccolino co by sie pozbyc zapachu nowych mebli chociaz mi nie przeszkadza ale wole jak mi ladnie pachnie a nie takie cos
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 14:52   #485
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Masakra ty na 31 a ja na 9 i tez dopiero zaczynam

Wogole jak pomysle to chyba wiekszosc z was juz ma wszystko ogarniete poprane poukladane a ja mam cala garderobe w salonie na krzeslach i workacha

Po weekendzie dopiero zaczne najpierw ogarne nasze rzeczy do nowej szafy a potem zaczne Emilki a w weekend zaczne sobie prac i akurat beda sobie schnac na spokojnie

Musze przyczepic pelno tych saszetek z coccolino co by sie pozbyc zapachu nowych mebli chociaz mi nie przeszkadza ale wole jak mi ladnie pachnie a nie takie cos


Szybko to ogarniesz , szczególnie ze już nie ma takich upałów. Mnie wyszły 3-4 prania , a prasowanie na prawdę idzie ekspresowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 14:54   #486
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ja mam termin na 7 i pakowanie torby mi ewidentnie nie idzie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 14:56   #487
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ja na 13 i jestem już spakowana prawie.

Zostało mi dopasowanie 2 koszul do karmienia, kapci , dokumentów, naczyń

No i uszykować ubrania na wyjście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-31, 15:00   #488
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Dziewczyny bo ja nadal nie moge sie zdecydowac na pizamy ale te juz dokarmienia po porodzie . Polecacie jakies konkretne z bawelny wygodne? Ma ktoras moze jakies w ciemnych kolorach bo takie bym raczej wolala i zeby byly luzniejsze na dole a nie takie dopasowane
A jakis cieznki szlafroczek ktos kupowal czy wszystkie ogolem macie juz szlafroki i zadna nie potrzebowala?
Ja ogolem nie lubie i nie mam bo nie uzywam ale do szpitala pewnie trzeba jakis zabrac ?
Szukam najchetniej czarnego ktos cos poleca ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:03   #489
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Też mam water wipes jedną paczkę A czego będę używać to wyjdzie w praniu
A bierzecie chusteczki do szpitala? Nie wiem czy ze środków higienicznych potrzebne są tylko pampki a resztę mają czy trzeba brać coś jeszcze? Octanisept na pępuszek wiem że jeszcze trzeba.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
U mnie trzeba wszystko raczej: pampki, chusteczki, krem, coś do pępka, waciki, patyczki, ubranka.

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Jaki macie stosunek do obecności studentów przy porodzie? U nas na sr położna prosiła, żeby im pozwolić, ale mi się to jakoś nie widzi

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Ja chyba pozwolę, im więcej rąk do pracy tym lepiej Ale wiadomo, tak jak ktoś pisał - nie tłum ludzi, ale maks. 2 os Ogólnie czytałam pozytywne opinie na temat tego jak pomocne są studentki położnictwa podczas porodu, więc myślę, że może mi wyjść na dobre ich obecność.

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
A czym bedziecie smarowac ciałko po kąpieli?
Mam nadzieję, że niczym, że nie będzie takiej potrzeby Mam tylko płyn do kąpieli z emolientem. Z tego co nam mówili to u dzieci ze zdrową skórą nie trzeba niczym smarować, u mojego niestety może być coś nie tak, bo mąż ma AZS - jak się okaże, że mały też ma, to coś dokupię specjalistycznego.

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was majtki poporodowe Akuku? Jak wypada rozmiarówka? Nie wiem, czy brać te pakowane po 2 sztuki czy po 6 sztuk...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam, bierz większe mają dość mocną gumkę, myślę, że mogłabym wziąć nawet XL (a wzięłam chyba Lkę, normalnie noszę ubrania S), i by się trzymały dobrze, a po porodzie wiadomo, nie chcemy żeby nas coś cisnęło.

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Ja mam .od tygodnia tak że mogłabym jeść co 10 min. I to niestety same słodycze albo kanapeczki albo dobry obiadek hmmm

Przytyje jak hipopotam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie skutecznie do jedzenia zniechęca gotowanie. W gościach jem sporo, cudze smakuje lepiej, no i nie trzeba ani robić ani sprzątać. A sama to jakoś nie mam weny i ostatecznie jem mało (gotowce też mi średnio smakują).

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile pakujecie
- podkładów poporodowych
- podkładów na łóżko
- majtek siateczkowych?


Niedługo i mój czas pakowania torby


Też mam te majtki z Canpolu, normalnie noszę (a raczej nosiłam przed ciążą...) XS/S i te S/M są OK

Podkładów podpasek (do wkładania w majty) - 10szt do torby i 10szt do samochodu (ogółem dwie paczki), mąż doniesie, bo torba i tak już pęka w szwach
Podkładów na łóżko - 5szt
majtek poporodowych - 4szt

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!
Ja mam termin na 31.10 więc dopiero powoli myślę co tam do torby wrzucić Super jest lista chupacabry na 1 stronie <3 A rozdzielacie wyprawkę szpitalną na okres porodu i poporodowy? Ja bym chętnie podzieliła tylko jak to ogarnąć w 1 torbie podróżnej
Ja miałam to podzielić na 'rzeczy do porodu' i 'rzeczy na oddział' - dwie torby, ale ostatecznie wyszła mi torba dla mnie i druga torba dla dziecka.
Te higieniczne rzeczy typu podkłady, pampki, chusteczki zajmują bardzo dużo miejsca. Ja mam bagaż 2 razy większy niż na weekendowy wyjazd.

Ja się spakowałam już teraz mimo, że oficjalnie termin na 21.10, ale już mi parę razy dziecko napędziło stracha i bałam się, że pojadę na IP, zostanę bo coś nie tak i urodzę, a tu żadnych rzeczy przyszykowanych nie będzie.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:06   #490
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo ja nadal nie moge sie zdecydowac na pizamy ale te juz dokarmienia po porodzie . Polecacie jakies konkretne z bawelny wygodne? Ma ktoras moze jakies w ciemnych kolorach bo takie bym raczej wolala i zeby byly luzniejsze na dole a nie takie dopasowane
A jakis cieznki szlafroczek ktos kupowal czy wszystkie ogolem macie juz szlafroki i zadna nie potrzebowala?
Ja ogolem nie lubie i nie mam bo nie uzywam ale do szpitala pewnie trzeba jakis zabrac ?
Szukam najchetniej czarnego ktos cos poleca ?
Ja kupiłam 2 granatowe koszule do karmienia z Dolce Sonno na allegro, fajne miękkie, długość do kolan i takie luźniejsze są Szlafrok jakiś tani cienki bawełniany też kupiłam, bo w domu miałam tylko taki gruby misiowy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:15   #491
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Szybko to ogarniesz , szczególnie ze już nie ma takich upałów. Mnie wyszły 3-4 prania , a prasowanie na prawdę idzie ekspresowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie znosze prasowac i sobie jak nie musze to nie prasuje
Takze zobacze moze nie bede prasowac tylko te rzeczy na wyjscie ze szpitala co by sie ladnie prezentowala na te krotka chwile
A tak w domu do ciaglego lezenia spania po co jej wyprasowane ? Tak wiem jestem okropna
Nie no zartuje zobacze jak to bedzie poki co byle poprac

No wlasnie teraz jest tak przyjemnie a w niedziele juz kolo 30st znowu a akurat idziemy do restauracji na obiad oby mieli tam klime bo jak nie to
Wogole jak pomysle to teraz 3 weekndy pod rzad ciagle cos robimy za tydz jedziemy do Warszawy na wielki mecz rok temu tez bylismy i bylo bardzo fajnie
A 15 go znowu impreza urodziny brata tez do lokalu takze lepiej zebym w te wszystkie wyjsciowe dni sie dobrze czula bo jak nie to oszaleje No ale wiadomo nie przewidze juz tego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 granatowe koszule do karmienia z Dolce Sonno na allegro, fajne miękkie, długość do kolan i takie luźniejsze są Szlafrok jakiś tani cienki bawełniany też kupiłam, bo w domu miałam tylko taki gruby misiowy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ok dzieki zarkne sobie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-31, 15:20   #492
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Nie znosze prasowac i sobie jak nie musze to nie prasuje
Takze zobacze moze nie bede prasowac tylko te rzeczy na wyjscie ze szpitala co by sie ladnie prezentowala na te krotka chwile
A tak w domu do ciaglego lezenia spania po co jej wyprasowane ? Tak wiem jestem okropna
Nie no zartuje zobacze jak to bedzie poki co byle poprac

No wlasnie teraz jest tak przyjemnie a w niedziele juz kolo 30st znowu a akurat idziemy do restauracji na obiad oby mieli tam klime bo jak nie to
Wogole jak pomysle to teraz 3 weekndy pod rzad ciagle cos robimy za tydz jedziemy do Warszawy na wielki mecz rok temu tez bylismy i bylo bardzo fajnie
A 15 go znowu impreza urodziny brata tez do lokalu takze lepiej zebym w te wszystkie wyjsciowe dni sie dobrze czula bo jak nie to oszaleje No ale wiadomo nie przewidze juz tego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



Ok dzieki zarkne sobie
ja tez nie znosze prasowac i sobie nie prasuje nic oprocz 1 sukienki co teraz w ciazy latam ale to i tak zazwyczaj lapie TZ jak prasuje sobie cos i mu podrzucam ;D

ja biore taki cieplejszy szlafrok z domu, nie kupuje specjalnie do szpitala cienkiego. Ja jak lezalam w maju to szlafrok mi sie mega przydal bo jakos tak niekomfortowo bylo mi chodzic w samej koszuli, wiec zawsze zarzucalam na siebie jak szlam na jakas konsultacje czy do bufetu
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:29   #493
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ja tez nie znosze prasowac i sobie nie prasuje nic oprocz 1 sukienki co teraz w ciazy latam ale to i tak zazwyczaj lapie TZ jak prasuje sobie cos i mu podrzucam ;D

ja biore taki cieplejszy szlafrok z domu, nie kupuje specjalnie do szpitala cienkiego. Ja jak lezalam w maju to szlafrok mi sie mega przydal bo jakos tak niekomfortowo bylo mi chodzic w samej koszuli, wiec zawsze zarzucalam na siebie jak szlam na jakas konsultacje czy do bufetu
No ja mam taki w malpki z aeropostale i rok temu po poronieniu go musialam uzyc a pizame mialam w myszke miki takze na pewno super wygladalam
No ale nie bylam wtedy kompletnie przygotowana na takie cos wiec no jakos trzeba bylo to ogarnac moj sobie dzielnie poradzil ze znalezieniem wszystkiego gdy ja juz czekalam w rejestracji na oddzial takze kumaty chlopak z niego na szczescie
No ale teraz to chyba nie wypada takie malpki ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:33   #494
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No ja mam taki w malpki z aeropostale i rok temu po poronieniu go musialam uzyc a pizame mialam w myszke miki takze na pewno super wygladalam
No ale nie bylam wtedy kompletnie przygotowana na takie cos wiec no jakos trzeba bylo to ogarnac moj sobie dzielnie poradzil ze znalezieniem wszystkiego gdy ja juz czekalam w rejestracji na oddzial takze kumaty chlopak z niego na szczescie
No ale teraz to chyba nie wypada takie malpki ?
no jakto nie?! wesole malpki na wesole wydarzenie ;D
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:43   #495
Bzuk2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 35
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Tez mam koszule i szlafrok z dolce sonno.
Sa ok.
Dobrze ze Was czytam bo mam majtki z canpolu tylko m dzieki Wam wpadlam na genialny pomysl zeby je zmierzyc no i sa troche ciasne ...
Dobrze ze nie wydalo sie to dopiero w szpitalu ...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Bzuk2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:56   #496
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Nie bierz tego g... Rozmiar 40 naciągnęłam do kolan a noszę 36/38. Nie wiem jaki musiałabym wziąć aby wciągnąc na pupę. Chyba 5xl
O to faktycznie dziwne te rozmiary...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Ja mam, bierz większe mają dość mocną gumkę, myślę, że mogłabym wziąć nawet XL (a wzięłam chyba Lkę, normalnie noszę ubrania S), i by się trzymały dobrze, a po porodzie wiadomo, nie chcemy żeby nas coś cisnęło.
Ok, dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 16:02   #497
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Też mam water wipes jedną paczkę A czego będę używać to wyjdzie w praniu
A bierzecie chusteczki do szpitala? Nie wiem czy ze środków higienicznych potrzebne są tylko pampki a resztę mają czy trzeba brać coś jeszcze? Octanisept na pępuszek wiem że jeszcze trzeba.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
U nas dają kilkanaście pieluszek, resztę i chusteczki trzeba mieć swoje. Żadnych kremów, ubranek itd nie biorę.

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Jaki macie stosunek do obecności studentów przy porodzie? U nas na sr położna prosiła, żeby im pozwolić, ale mi się to jakoś nie widzi
Ja przy pierwszym porodzie na obchodzie miałam sporą grupę, ale to było mi wszystko jedno. Zresztą popatrzyli i poszli

Teraz troszkę dziwnie, bo być może trafię jakichś moich studentów niby praktyki mają w czasie semestru ale czasem i we wrześniu się zdarzają

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
A czym bedziecie smarowac ciałko po kąpieli?
Niczym, płyn do kąpieli wystarczy

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile pakujecie
- podkładów poporodowych
- podkładów na łóżko
- majtek siateczkowych?
Paczkę 10 sztuk (dają bez pytania więc biorę awaryjnie); 3 szt, siateczkowych 3 + 3 bawełnianych

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!
Ja mam termin na 31.10 więc dopiero powoli myślę co tam do torby wrzucić Super jest lista chupacabry na 1 stronie <3 A rozdzielacie wyprawkę szpitalną na okres porodu i poporodowy? Ja bym chętnie podzieliła tylko jak to ogarnąć w 1 torbie podróżnej
Ja mam małą na poród i większą na oddział. Z tą mniejszą idę na porodòwkę, zresztą walizka by się do szafki nie zmieściła, a drugą zostawiamy na oddziale.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo ja nadal nie moge sie zdecydowac na pizamy ale te juz dokarmienia po porodzie . Polecacie jakies konkretne z bawelny wygodne? Ma ktoras moze jakies w ciemnych kolorach bo takie bym raczej wolala i zeby byly luzniejsze na dole a nie takie dopasowane
A jakis cieznki szlafroczek ktos kupowal czy wszystkie ogolem macie juz szlafroki i zadna nie potrzebowala?
Ja ogolem nie lubie i nie mam bo nie uzywam ale do szpitala pewnie trzeba jakis zabrac ?
Szukam najchetniej czarnego ktos cos poleca ?
Koszule mam różne, wg mnie najfajniejsze są z Biedronki
Szlafrok mam cienki a ciepły i przydawał się jak szłam pod prysznic albo do dzieci leżących na neonatologii pod lampami na żółtaczkę.
-------
Nie ma u nas jeszcze tych ekstra chusteczek Babydream kupiłam tylko butlę płynu na zapas i woreczki na pieluchy, bo ostatnio zapomniałam.

A z tym wycieraniem pupy to nie dajmy się zwariować - przy synku byłam zakochana w niebieskich Babydream i tylko te kupowałam. Wtedy jakoś nie buszowałam tyle w necie i nie szukałam lepszych pod kątem składu. Wtedy też wody i wacików używałam tylko przy biegunkach, albo porządnych kupach.
Przy còrze patrzyłam już na składy, ale używałam od początku wody+ wacikòw. Do chusteczek wròciłam na kupy w okolicach roczku jak już wacikiem było ciężko ogarnąć bardziej zbitą zawartość
Teraz planuję jak wyżej

Pupy nie smarowałam niczym profilaktycznie, jak się coś działo kartoflanka, ew. jakieś kremy co miałam z próbek, a ostatnio wywaliłam kilka nie otwartych po terminie a u moich dzieci niezależnie od pieluch i chusteczek tylko podczas biegunki ząbkowej pupcia była zaczerwieniona.


U mnie torby spakowane, czekają w łòżeczku. Tylko wody z dziubkiem brakuje. No i szczoteczki do zębòw i dokumentòw, ale to i tak na ostatnią chwilę trzeba

No i doszła reszta zamòwionej wyprawki - przescieradła, przewijak, kolorowe tetròwki i ozdoba nad łòżeczko
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 16:05   #498
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 granatowe koszule do karmienia z Dolce Sonno na allegro, fajne miękkie, długość do kolan i takie luźniejsze są Szlafrok jakiś tani cienki bawełniany też kupiłam, bo w domu miałam tylko taki gruby misiowy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Też mam granatowe z dolce sonno, fajne są

https://allegro.pl/koszula-nocna-cia...ant=5695052836

dość długa i ten rękaw też taki długi, ale przyjemne za tą cenę, ja wzięłam S, bo akurat te wypadają dość duże wg wymiarów w tabelce

Wzięłam też ten szlafrok, bo nie miałam wcale, a jednak nie chciałabym paradować w samej koszuli w szpitalu, też S, bo dość spory

https://allegro.pl/elegancki-szlafro...159732397.html
__________

Ja się cieszę, że już mam ogarnięte ciuszki i torbę, jeszcze tylko jedzenie i wodę muszę dokupić, bo po ostatnich akcjach to różnie to bywa

Edytowane przez lykki
Czas edycji: 2018-08-31 o 16:07
lykki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 16:10   #499
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Też mam granatowe z dolce sonno, fajne są

https://allegro.pl/koszula-nocna-cia...ant=5695052836

dość długa i ten rękaw też taki długi, ale przyjemne za tą cenę, ja wzięłam S, bo akurat te wypadają dość duże wg wymiarów w tabelce

Wzięłam też ten szlafrok, bo nie miałam wcale, a jednak nie chciałabym paradować w samej koszuli w szpitalu, też S, bo dość spory

https://allegro.pl/elegancki-szlafro...159732397.html
__________

Ja się cieszę, że już mam ogarnięte ciuszki i torbę, jeszcze tylko jedzenie i wodę muszę dokupić, bo po ostatnich akcjach to różnie to bywa
Dokładnie tą samą koszulę kupiłam i też rozmiar S i jest super

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-31, 16:11   #500
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
TEŻ, czyli walizka + torba? Tak myślałam właśnie czy nie rozdzielić tego w ten sposób lub ewentualnie na dwie torby ale czy nie wygląda to jakoś... dziwnie z takim ekwipunkiem wpadać? Wybaczcie, NIGDY nie byłam na porodówce ani położniczym
Wszystko w jednej walizce mam spakowane.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 16:12   #501
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 granatowe koszule do karmienia z Dolce Sonno na allegro, fajne miękkie, długość do kolan i takie luźniejsze są Szlafrok jakiś tani cienki bawełniany też kupiłam, bo w domu miałam tylko taki gruby misiowy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tą samą koszulę kupiłam i też rozmiar S i jest super

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Też jestem zadowolona i ze szlafroka też, normalne, granatowe, bez kwiatków, misiów i fajne gatunkowo
lykki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 17:01   #502
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Też mam granatowe z dolce sonno, fajne są

https://allegro.pl/koszula-nocna-cia...ant=5695052836

dość długa i ten rękaw też taki długi, ale przyjemne za tą cenę, ja wzięłam S, bo akurat te wypadają dość duże wg wymiarów w tabelce

Wzięłam też ten szlafrok, bo nie miałam wcale, a jednak nie chciałabym paradować w samej koszuli w szpitalu, też S, bo dość spory

https://allegro.pl/elegancki-szlafro...159732397.html
__________

Ja się cieszę, że już mam ogarnięte ciuszki i torbę, jeszcze tylko jedzenie i wodę muszę dokupić, bo po ostatnich akcjach to różnie to bywa
A jestes waska w biodrach czy masz kraglosci? Bo jak patrze na ta pania to raczej nie jest chwile po porodzie i jesli ona ma S to na mnie na pewnoe nie bedzie dobra i nie wiem jaki rozmiar kupic zeby na dupie nie byla opieta bo potem na allegro to nie wiem jakos nigdy odziezy nie zwracalam to nie wiem jak to tam wyglada takze sie boje ze kupie i bedzie zla ech
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 17:04   #503
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
A jestes waska w biodrach czy masz kraglosci? Bo jak patrze na ta pania to raczej nie jest chwile po porodzie i jesli ona ma S to na mnie na pewnoe nie bedzie dobra i nie wiem jaki rozmiar kupic zeby na dupie nie byla opieta bo potem na allegro to nie wiem jakos nigdy odziezy nie zwracalam to nie wiem jak to tam wyglada takze sie boje ze kupie i bedzie zla ech
Wiesz co raczej gruszka, teraz mam w biodrach w ciazy 103 cm, a ona jest rozszerzana, ma 108 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez lykki
Czas edycji: 2018-08-31 o 17:11
lykki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 17:16   #504
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

A te chusteczki z Babydream nie są w dwupaku?

Ja kupiłam dziś koszulę w Textilmarkecie. Dvpy nie urywa, ale nie jest bardzo infantylna, niebieska w paski.

Ja do pakowania zakupiłam worki strunowe takie niby na jedzenie, mam nadzieję, że to pozwoli jakoś to ogarnąć.

Od poniedziałku mam zamiar zacząć prać. Z córką w 31 tc byłam już w szpitalu, teraz modle się, żeby ta cholestaza się nie powtórzyła, ale już do porodu będę siedzieć jak na bombie
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 17:34   #505
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
A te chusteczki z Babydream nie są w dwupaku?

Ja kupiłam dziś koszulę w Textilmarkecie. Dvpy nie urywa, ale nie jest bardzo infantylna, niebieska w paski.

Ja do pakowania zakupiłam worki strunowe takie niby na jedzenie, mam nadzieję, że to pozwoli jakoś to ogarnąć.

Od poniedziałku mam zamiar zacząć prać. Z córką w 31 tc byłam już w szpitalu, teraz modle się, żeby ta cholestaza się nie powtórzyła, ale już do porodu będę siedzieć jak na bombie
Ja całą walizkę na oddzial i plecak na porodowke popakowalam w te woreczki strunowe z Ikei. Porobiłam sobie całe zestawy np. startowy dla mnie, dla dziecka, przebranie dla mnie itp. Tak, że wyjmuję i mam. I moim zdaniem super to wyszło no jest bardzo przejrzyste i zorganizowane

Wysłane z mojego HTC6535LVW przy użyciu Tapatalka
So_close jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 18:13   #506
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że większość tak właśnie podchodzi do tych water wipes ale temat urósł do rangi przesadzania i marnowania pieniędzy. Nawet jeżeli ktoś będzie chciał je używać na co dzień to mi nic do tego, niech używa z resztą strach się tu przyznać, gdyby ktoś tak zamierzał
Ja mam zamiar używać je na początku Jestem za leniwa na waciki i wodę, a zalezy mi na dobrym składzie. Potem pewnie hipp będę używać.



Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Też mam water wipes jedną paczkę A czego będę używać to wyjdzie w praniu
A bierzecie chusteczki do szpitala? Nie wiem czy ze środków higienicznych potrzebne są tylko pampki a resztę mają czy trzeba brać coś jeszcze? Octanisept na pępuszek wiem że jeszcze trzeba.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
U mnie trzeba brać, bo przecież jesteś z dzieckiem cały czas i je ogarniasz więc nie będziesz wołać pieluch od pielęgniarek.


Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
A czym bedziecie smarowac ciałko po kąpieli?
Olejem kokosowym.



Cytat:
Napisane przez niemampomyslu91 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!
Ja mam termin na 31.10 więc dopiero powoli myślę co tam do torby wrzucić Super jest lista chupacabry na 1 stronie <3 A rozdzielacie wyprawkę szpitalną na okres porodu i poporodowy? Ja bym chętnie podzieliła tylko jak to ogarnąć w 1 torbie podróżnej
Tak, dużą walizkę na pobyt i tam pieluchy, chusteczki, ubranka itp. a na poród mała torbę. Sprawdziło się to ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 18:22   #507
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Nie znosze prasowac i sobie jak nie musze to nie prasuje
Takze zobacze moze nie bede prasowac tylko te rzeczy na wyjscie ze szpitala co by sie ladnie prezentowala na te krotka chwile
A tak w domu do ciaglego lezenia spania po co jej wyprasowane ? Tak wiem jestem okropna
Nie no zartuje zobacze jak to bedzie poki co byle poprac

No wlasnie teraz jest tak przyjemnie a w niedziele juz kolo 30st znowu a akurat idziemy do restauracji na obiad oby mieli tam klime bo jak nie to
Wogole jak pomysle to teraz 3 weekndy pod rzad ciagle cos robimy za tydz jedziemy do Warszawy na wielki mecz rok temu tez bylismy i bylo bardzo fajnie
A 15 go znowu impreza urodziny brata tez do lokalu takze lepiej zebym w te wszystkie wyjsciowe dni sie dobrze czula bo jak nie to oszaleje No ale wiadomo nie przewidze juz tego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



Ok dzieki zarkne sobie
No ja wyprasowalam, zeby bylo odkazone.. ja w ogole mam schiz na pkt temperatury prania i bakterii..
Przyszedl moj podklad motherhood. W porownaniu z tym z allegro do gondoli to mega fajna jakosc i jest faktycznie bawelniany.. powinna trwac jeszcze promka w smyku, bo na stronie motherhood nie bylo i trafilam taniej. No i spiworek trafilam za 20zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 18:44   #508
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bzuk2000 Pokaż wiadomość
Tez mam koszule i szlafrok z dolce sonno.
Sa ok.
Dobrze ze Was czytam bo mam majtki z canpolu tylko m dzieki Wam wpadlam na genialny pomysl zeby je zmierzyc no i sa troche ciasne ...
Dobrze ze nie wydalo sie to dopiero w szpitalu ...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Musze też przymierzyć, jeszcze 10kg temu były ok

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo ja nadal nie moge sie zdecydowac na pizamy ale te juz dokarmienia po porodzie . Polecacie jakies konkretne z bawelny wygodne? Ma ktoras moze jakies w ciemnych kolorach bo takie bym raczej wolala i zeby byly luzniejsze na dole a nie takie dopasowane
A jakis cieznki szlafroczek ktos kupowal czy wszystkie ogolem macie juz szlafroki i zadna nie potrzebowala?
Ja ogolem nie lubie i nie mam bo nie uzywam ale do szpitala pewnie trzeba jakis zabrac ?
Szukam najchetniej czarnego ktos cos poleca ?
Ja mam z italian fashion, kupione w outlecie stacjonarnie więc taniej niz na stronach. Nawet udało mi się kupić koszulę rozpinaną na całej długości
Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
A czym bedziecie smarowac ciałko po kąpieli?
Niczym nie planuje, mam oliwkę babydream ale bardziej z myślą o masażu
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 21:33   #509
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Wiesz co raczej gruszka, teraz mam w biodrach w ciazy 103 cm, a ona jest rozszerzana, ma 108 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Acha ok dzieki

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Musze też przymierzyć, jeszcze 10kg temu były ok


Ja mam z italian fashion, kupione w outlecie stacjonarnie więc taniej niz na stronach. Nawet udało mi się kupić koszulę rozpinaną na całej długości


Niczym nie planuje, mam oliwkę babydream ale bardziej z myślą o masażu
No patrz to ci sie udalo fajnie tez kiedys ogladalam te z italian fajne takie ciemne byly na promocji a potem juz znikly teraz tylko takie jasne kolory szkoda

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
No ja wyprasowalam, zeby bylo odkazone.. ja w ogole mam schiz na pkt temperatury prania i bakterii..
Przyszedl moj podklad motherhood. W porownaniu z tym z allegro do gondoli to mega fajna jakosc i jest faktycznie bawelniany.. powinna trwac jeszcze promka w smyku, bo na stronie motherhood nie bylo i trafilam taniej. No i spiworek trafilam za 20zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No no pamietam mowilas cos o tym na spotakniu tez i o ekologii i wogole
Ja az tak nie mam wiec mi obojetne nie musze prasowac ale zobaczymy jak wyjdzie

Chodzi ci o ten podklad pod przescieradlo do lozeczka czy jak?

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
A te chusteczki z Babydream nie są w dwupaku?

Ja kupiłam dziś koszulę w Textilmarkecie. Dvpy nie urywa, ale nie jest bardzo infantylna, niebieska w paski.

Ja do pakowania zakupiłam worki strunowe takie niby na jedzenie, mam nadzieję, że to pozwoli jakoś to ogarnąć.

Od poniedziałku mam zamiar zacząć prać. Z córką w 31 tc byłam już w szpitalu, teraz modle się, żeby ta cholestaza się nie powtórzyła, ale już do porodu będę siedzieć jak na bombie
No na stronce wlasnie sa pokazane w dwupaku dobrze kojarzysz
Dlatego gdyby kosztowaly 10zl to 5zl za opakowanie cena calkiem fajna

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

A ma ktoras z was ta na Napy tez od nich ? Bo akurat jest czarna i bez tego odciecia pod biustem chyba bym wolala taka ale nie wiem jak te napy sie sprawuja czy bardzo to klopotliwe albo zeby nie bylo ze jak taka tania to odpadna zaraz te guziki

https://allegro.pl/koszula-koszulka-...ant=5695052836
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010

Edytowane przez Esti10
Czas edycji: 2018-08-31 o 21:11
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 23:15   #510
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Acha ok dzieki

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------



No patrz to ci sie udalo fajnie tez kiedys ogladalam te z italian fajne takie ciemne byly na promocji a potem juz znikly teraz tylko takie jasne kolory szkoda

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------



No no pamietam mowilas cos o tym na spotakniu tez i o ekologii i wogole
Ja az tak nie mam wiec mi obojetne nie musze prasowac ale zobaczymy jak wyjdzie

Chodzi ci o ten podklad pod przescieradlo do lozeczka czy jak?

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



No na stronce wlasnie sa pokazane w dwupaku dobrze kojarzysz
Dlatego gdyby kosztowaly 10zl to 5zl za opakowanie cena calkiem fajna

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

A ma ktoras z was ta na Napy tez od nich ? Bo akurat jest czarna i bez tego odciecia pod biustem chyba bym wolala taka ale nie wiem jak te napy sie sprawuja czy bardzo to klopotliwe albo zeby nie bylo ze jak taka tania to odpadna zaraz te guziki

https://allegro.pl/koszula-koszulka-...ant=5695052836
Tak pod materac. Polecam mega! Dokupie jeszcze. Zobacze jak w ogole bedzie z sikaniem i przemakaniem najpierw. Ten podklad mozna prac w 95°.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Ja sie dzisiaj zapakowalam. Tworze liste dla TZ brakuje jeszcze pare rzeczy(np. czekolady :p), ale juz jestem spokojniejsza troche. Tyle czekalam na ten moment a najchetniej bym go teraz odsunela od siebie. Czuje lekka panike, ze sie nie odnajde w tym calym rodzicielstwie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-28 15:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.