Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 09:49   #481
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
jmw
wlasnie doczytalam , jak to z tym moim ryziem przebojowo było
rozpakowalam go i sie zastanawiam, w co przesypywac
faktycznie drobniutki bardzo, jedwabisty bardzo, nawet "trzeszczy" jak skrobia ziemniaczana
grunt że doszlo uff - ja go dalej trzymam w gustownym worze hehe i tylko raz na tydzien robie bajzel w domu jak cos próbuję z niego umyslić albo odsypuję

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
co do staników

zresztą chyba w 65c trudno dostac cos, co nie byloby w designie "moje pierwsze piersi", bez uwzględnienia, że i pier(w)si mogą być ostatnimi
hehe swietne sformulowanie - ja sie nigdy w każdym razie za ten etap nie przeniosłam biustowo - troche mnie to wpitala, baba jak szafa a cycków niet
w każdym razie dalej nie wiem jaki jest mój rozmiar chwilowo podejrzewam 32D
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:57   #482
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

phy tam, na co komu cycki
wolę nadal uważać FF za przycisk na sprzecie muzycznym
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:57   #483
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja też budzika nie używam ale wstaję o godz. 7.30 (mam na później do pracy). W weekendy też się tak budzę, ale zdarza się, że wstaję o 10-tej, a zdarza się też że się budzę o 5 i już nie zasypiam. Bezsenność mnie dość często męczy
JMW a nie chcesz się do jakiegoś sklepu przejść i poprzymierzać? Bo ja też na początku myślałam, że 32e, a potem w sklepie okazało się, że 30f/30ff, no i teraz też mam do sprzedania na all jeden stanik właśnie 70e, parę razy ubrany, ale niestety nie pasujący Szkoda kaski na eksperymenty stanikowe. Koszty wyższe niż przy próbkach minerałowych
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:49   #484
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Szkoda kaski na eksperymenty stanikowe. Koszty wyższe niż przy próbkach minerałowych
no i trudniej znaleźć kogoś, komu będzie pasowało
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:16   #485
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też budzika nie używam ale wstaję o godz. 7.30 (mam na później do pracy). W weekendy też się tak budzę, ale zdarza się, że wstaję o 10-tej, a zdarza się też że się budzę o 5 i już nie zasypiam. Bezsenność mnie dość często męczy
JMW a nie chcesz się do jakiegoś sklepu przejść i poprzymierzać? Bo ja też na początku myślałam, że 32e, a potem w sklepie okazało się, że 30f/30ff, no i teraz też mam do sprzedania na all jeden stanik właśnie 70e, parę razy ubrany, ale niestety nie pasujący Szkoda kaski na eksperymenty stanikowe. Koszty wyższe niż przy próbkach minerałowych
Dominka ja tam lubie kupowac przez internet (a nienawidze na zywo) - w końcu kiedyś odsprzedam a zamrożenie kasy mi nie przeszkadza 32 to chyba jednak bedzie to - ja mam wprawdzie wychudzoną górę ale kościec wciąż duży i w 30 bym sie po prostu nie wcisła - to ma byc wygoda a nie męczarnie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:47   #486
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Dominka ja tam lubie kupowac przez internet (a nienawidze na zywo) - w końcu kiedyś odsprzedam a zamrożenie kasy mi nie przeszkadza 32 to chyba jednak bedzie to - ja mam wprawdzie wychudzoną górę ale kościec wciąż duży i w 30 bym sie po prostu nie wcisła - to ma byc wygoda a nie męczarnie
ja też przez internet wolę, ale dobrze jest chociaż poprzymierzać, żeby swój rozmiar poznać. Ja mam w Gdyni taki fajny sklepik, który prowadzi tak miła babeczka, że i tak będę sobie tam kupować (Cotka mi dała namiar ). Nie wszystko będę tam kupować, bo aż takich promocji jak na ebay to nie mają, ale fajnie jest poprzymierzać kilka rodzajów i w różnych rozmiarach. Dzięki temu wiem, że nie każdy stanik na mnie ładnie leży oraz że co stanik to inny rozmiar nieraz. Np. Cleo Robyn to 30F, Maskaradka Isis to 30FF, a Freya Eleanor to 28ff. A pod biustem mam 76 więc wydawałoby się że 32 powinno być
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:58   #487
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja chcę nowy stanik
po zebraniu piersi z plecow mam ich prawie 2 razy więcej i żaden z dotychczasowych piersionośników na mnie nie wygląda dobrze

a tu muszę oszczędzać pienuiążki na urlop, bo wtedy będzie istne zakupowe szaleństwo

ale póki co...
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 13:40   #488
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Yyy, momencik. 34E jest o oczko za duży w misce tak? Czyli powinnaś mieć 34DD. Jak zmniejszasz o oczko obwód to miseczkę musisz zwiększyć o dwa, czyli wychodzi 32F. Chyba, że czegoś nie rozumiem, to mnie oświeć proszę, bo też się przymierzam do kupna stroju

Idę spać. Miłych snów wszystkim
dokładnie!
32D bedzie na 100% za mały, bo pomeidzy nim a 32F jest jeszcze DD i E

swoja droga ja tez na openera mam nadzieje, ze mineraly go przetrwaja

Cytat:
Maskaradka Isis to 30FF, a Freya Eleanor to 28ff
serio?
30FF jest na jakies 94 cm w biuscie a 28FF na 89 eleanor jest duzomiskowa no to powiedzmy ze na 91,5, ale i tak rozbierznosc spora.
Ciezko mi w to uwierzyc, na pewno obydwa leza dobrze?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 13:40   #489
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
ja też przez internet wolę, ale dobrze jest chociaż poprzymierzać, żeby swój rozmiar poznać. Ja mam w Gdyni taki fajny sklepik, który prowadzi tak miła babeczka, że i tak będę sobie tam kupować (Cotka mi dała namiar ). Nie wszystko będę tam kupować, bo aż takich promocji jak na ebay to nie mają, ale fajnie jest poprzymierzać kilka rodzajów i w różnych rozmiarach. Dzięki temu wiem, że nie każdy stanik na mnie ładnie leży oraz że co stanik to inny rozmiar nieraz. Np. Cleo Robyn to 30F, Maskaradka Isis to 30FF, a Freya Eleanor to 28ff. A pod biustem mam 76 więc wydawałoby się że 32 powinno być
Przy 76 pod biustem powinnaś nosić 65 Generalnie większość Frei ma lekko większe miseczki i luźniejsze obwody, a Maskaradki są z reguły małomiseczkowe, tak samo Cleo. Ale oczywiście wszystko zależy od konkretnego modelu. Obejrzyj sobie już uporządkowaną tabelkę obwodów http://spreadsheets.google.com/pub?k...Hw&output=html

W Rio naprzykład rozciągliwość zależy ok koloru

Ja też wolę w stacjonarnym poprzymierzać, ale zwykle nie mają tego, co chcę, a w necie taniej
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:27   #490
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Znam tą tabelkę i też się nią kieruję, ale i tak wolę poprzymierzać, bo co ciekawe eleanor leży dobrze a arabella fatalnie. Jedno zastrzeżenie to miałam wrażenie że eleanor tnie mi trochę pachy. Z tych miękkich to najlepiej leży na mnie Confetti 30ff, a Robyn Cleo 30f jest jak na mnie szyta
Isis jest małomiseczkowa, a poza tym delikatnie odstaje, ale mniejsza mega bułkowała. Poza tym myślę, że sztywniejsze staniki są bardziej wybaczające czyli łatwiej je dopasować.
Acha w biuście mam ok. 93 cm więc jestem wg tabelki pomiędzy miseczkami więc pewnie stąd ta rozbieżność A ta eleanor to strasznie rozciągliwa jest. Kiedyś ją kupię, ale wszystko pokolei
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:41   #491
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja uszczesliwiłam mamę TZ pieknym stanikiem - co prawda jak zobaczyła ze E to lekko zawyła ale jak przymierzyła to stwierdziła że jak na nią szyty i że dekolt to jej taki robi, że nic tylko bluzki w głeboki szpic nosić
ciesze sie bardzo, szczegolnie że i tak miała kupować (bo schudła ostatnio - ma figure 25 latki, jestem absolutnie pełna podziwu, w końcu ma 60 na karku a wyglada 15 jak nie 20 lat mlodziej)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 16:47   #492
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja też już noszę dobrany stanik Co za różnica!
Stwierdzam, że 30D mogłoby być ociupinkę większe
Mam nadzieje, że jutro nadleci ten od Pastereczki
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:49   #493
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Poza tym myślę, że sztywniejsze staniki są bardziej wybaczające czyli łatwiej je dopasować.
A właśnie, że jest zupełnie odwrotnie Przy miękkich stanikach po pierwsze od razu widzisz, że coś jest nie tak, po drugie są bardziej anatomiczne- nie wiem, jak to inaczej nazwać, ale w większości mają szansę po krótkim noszeniu leżeć, jak druga skóra. Z usztywnianymi jest ten problem, że raczej nie dostosują się do kształtu piesi, wiadomo, każda z nas jest inna, a poza tym łatwiej o źle dobrany stanik, np chcesz efektu maskaradkowego, przymierzasz F- po dokładnym wygarnięciu bułkuje, przymierzasz FF, nie daje aż tak wyraźnych jabłuszek, więc bierzesz F, nie wygarniasz do końca i wmawiasz sobie, że tak jest ok. To szczególnie kuszące dla zaczynających uświadomienie i/lub bojących się literek ( nie mówię o Tobie, tylko ogólnie). No, to się pomądrzyłam


Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a ja uszczesliwiłam mamę TZ pieknym stanikiem - co prawda jak zobaczyła ze E to lekko zawyła ale jak przymierzyła to stwierdziła że jak na nią szyty i że dekolt to jej taki robi, że nic tylko bluzki w głeboki szpic nosić
ciesze sie bardzo, szczegolnie że i tak miała kupować (bo schudła ostatnio - ma figure 25 latki, jestem absolutnie pełna podziwu, w końcu ma 60 na karku a wyglada 15 jak nie 20 lat mlodziej)
A jaki wzięłaś? Mój TŻ ostatnio wspominał Alexis z Dynastii, że kobieta miała 60 na karku, a wyglądała, jak dobrze zakonserwowana 40, nie wspominając o figurze. I w przeważającej większości to nie był efekt operacji plastycznych (usunęła sobie tylko 2 pary żeber rzekomych i bodajże robiła korektę kości podbródka). Niektórzy tak już mają

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-11 o 16:52
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:31   #494
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja też już noszę dobrany stanik Co za różnica!
Stwierdzam, że 30D mogłoby być ociupinkę większe
Mam nadzieje, że jutro nadleci ten od Pastereczki
a jak Ci przemigruje to zobaczysz (biust )!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:01   #495
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie piszcie nic o stanikach, bo mi się płakać chce Przy moim 65 G (podejrzewam, że 60 H byłoby lepsze, ale nie miałam jeszcze okazji przymierzyć) nie mam dużego pola do popisu niestety.
Już od jakiegoś czasu szukam białego/ecri biustonosza z półsztywną miseczką w rozsądnej cenie i nici. Na allegro już nawet nie patrzę, na ebayu też ciężko coś znaleźć W sklepach internetowych pewnie coś by się znalazło, ale ceny odstraszają, a urlop juz za chwilę
Staniki kupuję głównie na angielskim ebayu, często za kilka funtów. Wtedy nietrafione rozmiaro sprzedaję na allegro i nic na tym nie tracę.
Teraz czekam na zestaw: stanik z pasem do pończoch z M&S, oczywiście nowy, kupiony za 1 Ł+3 wysyłki
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:21   #496
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a jak Ci przemigruje to zobaczysz (biust )!

no nie strasz mnie ledwo co zdążyłam sie trochę tego pozbyć, a tu ma powrócić????? to ja się chyba uśmiechnę znów do Pastereczki o zamówienie tym razem apteczne: bandaż elastyczny
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:25   #497
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja cale szczescie znalazlam swoja firme stanikowa juz jakis czas temu i to w PL Venus 70C-D leza na mnie super, robia bardzo fajne staniki na cienkiej gabce, ukladaja sie swietnie i w ogole ich nie czuje (nareszcie cos wygodnego, bo ja najchetniej to w ogole bym tego wynalazku nie nosila) plus pzryjazna cena. Polecam sprobowac, na pewno znajdziecie w swoich miastach cos z ich oferty Ja zauwazylam, ze wszystkei biustniki, ktore mam obecne mam wlasnie z Venus (poza jednym) i wszystkie sa dobre, juz nie dumam, w ktorym mi bedzie wygodniej, tylko wybieram kolor
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:41   #498
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Nie piszcie nic o stanikach, bo mi się płakać chce Przy moim 65 G (podejrzewam, że 60 H byłoby lepsze, ale nie miałam jeszcze okazji przymierzyć) nie mam dużego pola do popisu niestety.
Już od jakiegoś czasu szukam białego/ecri biustonosza z półsztywną miseczką w rozsądnej cenie i nici. Na allegro już nawet nie patrzę, na ebayu też ciężko coś znaleźć W sklepach internetowych pewnie coś by się znalazło, ale ceny odstraszają, a urlop juz za chwilę
Staniki kupuję głównie na angielskim ebayu, często za kilka funtów. Wtedy nietrafione rozmiaro sprzedaję na allegro i nic na tym nie tracę.
Teraz czekam na zestaw: stanik z pasem do pończoch z M&S, oczywiście nowy, kupiony za 1 Ł+3 wysyłki
Tootsie, to prawda 60-tki ciężko upolować. Ja w dodatku jestem międzymiseczkowa 65G/GG//60H/HH, to już zupełnie. Teraz czekam na Rio 65G, mam nadzieję, że różowy i biały będą ścisłe, bo nie widzi mi się podszywanie. No i żby miseczka była dobra. Do tej pory miałam CK i dwa Panache, ale za zerokie fiszbiny dla mnie, więc tak naprawdę we Freyowe rozmiary celowałam trochę na ślepo. Zobaczymy. Mam nadzieję, że listonosz będzie tak mily, jak Pastereczka i jutro mi przyniesie moje skarby
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:47   #499
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Evelinek_r a jak fiszbiny sie wbijaja pod pachy to co to znaczy
a jak sa minibuleczki przy ramiaczkach przy pachach to co to znaczy, moze byc na PW, nie moge sie dokopac na watkach stanikowych...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 18:54   #500
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A jaki wzięłaś? Mój TŻ ostatnio wspominał Alexis z Dynastii, że kobieta miała 60 na karku, a wyglądała, jak dobrze zakonserwowana 40, nie wspominając o figurze. I w przeważającej większości to nie był efekt operacji plastycznych (usunęła sobie tylko 2 pary żeber rzekomych i bodajże robiła korektę kości podbródka). Niektórzy tak już mają
taa dobre geny - mój TZ jest 6 lat starszy ode mnie a wyglada jak chłopaczek
wziełam maskaradkę Polka - myslę że jest na nią optymalny, zapinała się na ten zewnętrzny rządek i mówiła że jej ciasno, ale na szczęście widziała na jakims TVN style albo czyms takim jakis program stanikowy i wiedziała ze tak ma być...
ale jak na nią patrzę czasem jest mi az przykro że moja mama tak nie wyglada
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Evelinek_r a jak fiszbiny sie wbijaja pod pachy to co to znaczy
a jak sa minibuleczki przy ramiaczkach przy pachach to co to znaczy, moze byc na PW, nie moge sie dokopac na watkach stanikowych...
żadnej tu prywaty - tez się chętnie podokształcam bo evelinek ma bardzo fajne zacięcie pedagogiczne pisze jasno na temat i przystepnie
na wizażu łowcy głow mieliby prosto - pastereczka do zarzadzania logistyką, evelinek pion szkoleń, lorri do badań, faa czarodziejskie omijanie UC i inne kontakty zewnętzrne dominkę do PR, cathy do inspekcji wewnętrznej a młode siksy hihi wystarczy że będą młode i ładne i jakos sie będzie biznas kręcił
moderatorek nie zatrudniam bo musza tu sie udzielać
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:04
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:01   #501
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Evelinek_r a jak fiszbiny sie wbijaja pod pachy to co to znaczy
a jak sa minibuleczki przy ramiaczkach przy pachach to co to znaczy, moze byc na PW, nie moge sie dokopac na watkach stanikowych...
Tam jak się łączy klatka piersiowa z ręką, od strony ręki? (nie wiem jak to opisać obrazowo ) Jeśli tak, to jest to chyba kwestia wygarniania i zabudowania stanika. Pewnie powstało Ci to od niedobrych staników.
A wbijanie się fiszbin w pachę może oznaczać że jest to stanik dla wyższej osoby
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:11   #502
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tootsie, to prawda 60-tki ciężko upolować. Ja w dodatku jestem międzymiseczkowa 65G/GG//60H/HH, to już zupełnie. Teraz czekam na Rio 65G, mam nadzieję, że różowy i biały będą ścisłe, bo nie widzi mi się podszywanie. No i żby miseczka była dobra. Do tej pory miałam CK i dwa Panache, ale za zerokie fiszbiny dla mnie, więc tak naprawdę we Freyowe rozmiary celowałam trochę na ślepo. Zobaczymy. Mam nadzieję, że listonosz będzie tak mily, jak Pastereczka i jutro mi przyniesie moje skarby
Jest w Lublinie jakiś sklep, gdzie można trafić 60/65? Widzę, że jesteś podobna rozmiarowo do mnie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Evelinek_r a jak fiszbiny sie wbijaja pod pachy to co to znaczy
a jak sa minibuleczki przy ramiaczkach przy pachach to co to znaczy, moze byc na PW, nie moge sie dokopac na watkach stanikowych...
Jeżeli fiszbina wbija się pod pachy to znaczy, że jest za długa/za szeroka.
Mój biust preferuje tylko staniki wąskofiszbinowe
Minibułeczki przy pachach są efektem noszenia zbyt małego stanika. Piersi nie mieszczą się w miseczkach i uciekają właśnie pod pachy, z przodu robia się bułki.
Mi takie podpachowe bułeczki zniknęły gdy zaczęłam nosić odpowiedni rozmiar stanika-przerzuciłam się z 75 D na 70F, a później na 65 G.
Aby pozbyć się bułeczek należy wygarniać całe piersi do miseczki. Dlatego często po zamianie stanika na dobry na daną chwilę rozmiar, trzeba kupić kolejny-większy.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:12   #503
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no bo jakos polka lezy fajnie a regency nie. Agusia o to mi chodzi wlasnie.
tootsi dziekuje mozliwe bo ostatnie dwa lata 110-115cm/83- kosmos i chociaz G mialam to i tak chyba malo bylo.... teraz w koncu mi ubylo i musialam pozmieniac. A skad mam wiedziec ktore to waskofiszbinowe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:15
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:21   #504
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

może powinnysmy zrobić watek plotki i porady stanikowe dla minerałoholiczek , bo cos czuje jak do reszty dziewczyn dojda przesyłki od pastereczki to będzie dominujący temat i znów bedzie kwękanie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:22   #505
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jest w Lublinie jakiś sklep, gdzie można trafić 60/65? Widzę, że jesteś podobna rozmiarowo do mnie


Jeżeli fiszbina wbija się pod pachy to znaczy, że jest za długa/za szeroka.
Mój biust preferuje tylko staniki wąskofiszbinowe
Minibułeczki przy pachach są efektem noszenia zbyt małego stanika. Piersi nie mieszczą się w miseczkach i uciekają właśnie pod pachy, z przodu robia się bułki.
Mi takie podpachowe bułeczki zniknęły gdy zaczęłam nosić odpowiedni rozmiar stanika-przerzuciłam się z 75 D na 70F, a później na 65 G.
Aby pozbyć się bułeczek należy wygarniać całe piersi do miseczki. Dlatego często po zamianie stanika na dobry na daną chwilę rozmiar, trzeba kupić kolejny-większy.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no bo jakos polka lezy fajnie a regency nie. Agusia o to mi chodzi wlasnie.
tootsi dziekuje mozliwe bo ostatnie dwa lata 110-115cm/83- kosmos i chociaz G mialam to i tak chyba malo bylo.... teraz w koncu mi ubylo i musialam pozmieniac. A skad mam wiedziec ktore to waskofiszbinowe
Pastereczko, w opisach zwykle podawane jest albo czy stanik jest wąsko- czy szerokofiszbinowy, albo jaką ma długość fiszbiny.
Najlepiej zmierzyć ile ma fiszbina w tym najlepiej dobranym staniku i tym się dalej sugerować.

Stanikowo dla zainteresowanych(nie wiem czy te linki już były podawane):
http://stanikomania.blox.pl/2008/12/...struktaze.html

http://stanikomania.blox.pl/2008/11/Wyjdzie-bula.html

http://stanikomania.blox.pl/2008/08/...-podstawa.html

http://stanikomania.blox.pl/2008/11/...sie-piers.html

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obc...as=2&startsz=x

http://bra-fitting.eu/

itd
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:28   #506
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no dobra kupię sobie miękki stanik .... kiedyś w końcu
JMW dzięki za ten PR . Zapomniałaś jeszcze o sobie do zarządzania produkcją
Te bułeczki to gdzieś widziałam, że właśnie od noszenia przez lata za małego stanika i że trzeba zgarniać do stanika i masować też, żeby się ten tłuszczyk przemieścił. Też z tym walczę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:29   #507
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jest w Lublinie jakiś sklep, gdzie można trafić 60/65? Widzę, że jesteś podobna rozmiarowo do mnie
kiedyś w takiej uliczce równoległej do deptaka, za kościołem św. ducha, na samym rogu kupowałam 65 rozmiar to było 3lata temu, ale miejmy nadzieję że z zaopatrzeniem u nich lepiej sklep zdaje się bardotka zwał się
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:32   #508
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jest w Lublinie jakiś sklep, gdzie można trafić 60/65?
kopiuję z Lobby wypowiedź właścicielki biuściastego sklepu w Lublinie:
W końcu się udało Zapraszam do nowego sklepu z biustonoszami w szerokiej
rozmiarówce. W ofercie Curvy Kate, Panache, Freya, Dalia. Obwody od 60,
miseczki do K. Adres sklepu to Al. Kraśnicka 34 (odcinek między ul. Zana i
Boh. Monte Cassino, na przeciwko Zeto).
Godziny otwarcia - poniedziałek 11-18, wtorek-piątek 10-18, sobota 10-14.
Otwarcie w sobotę, 30 maja. Zapraszam serdecznie
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:39   #509
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a jak Ci przemigruje to zobaczysz (biust )!
Mam nadzieję
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:43   #510
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Evelinek_r a jak fiszbiny sie wbijaja pod pachy to co to znaczy
a jak sa minibuleczki przy ramiaczkach przy pachach to co to znaczy, moze byc na PW, nie moge sie dokopac na watkach stanikowych...
Zakładając, że wygarnęłaś wszystko dokładnie (bo jeśli nie, to winne są bułeczki podpachowe), to albo stanik jest zbyt wysoko zabudowany, albo, co bardziej prawdopodobne nosisz Panache, a one mają nie dość, że szerokie, to w dodatku rozciągliwe i dlugie fiszbiny i u niektórych daje to właśnie taki efekt (u mnie też). Poza tym wrażenie wbijania się fiszbin daje też ostre wykończenie szwu, tam, jak się zaszywa wylkot kanaliku od fiszbiny, ale jeśli czujesz, że kłuje Cię drut, to stawiałabym na opcję drugą.

Minibułeczki przy ramiążkach z przodu, tak? Każdy je ma, ale robią się większe przez noszenie zamałych misek (piersi rozpłaszczają się po klatce piersiowej, bo iska za mała, a obwód nie trzyma i lądują na plecach, pod pachami i właśnie na tych wałeczkach przypachowych. Ponosisz trochę dobrego stanika, powmasowujesz, powinnaś zauważyć zmniejszenie, ale tak, jak napisałam wcześniej, każdy je ma, oprócz wypotoszopowanych modelek Poza tym jest takie ćwiczenie z hantlami, ale to jak Ci się będzie chciało, to napiszę.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
taa dobre geny - mój TZ jest 6 lat starszy ode mnie a wyglada jak chłopaczek
wziełam maskaradkę Polka - myslę że jest na nią optymalny, zapinała się na ten zewnętrzny rządek i mówiła że jej ciasno, ale na szczęście widziała na jakims TVN style albo czyms takim jakis program stanikowy i wiedziała ze tak ma być...
ale jak na nią patrzę czasem jest mi az przykro że moja mama tak nie wyglada

żadnej tu prywaty - tez się chętnie podokształcam bo evelinek ma bardzo fajne zacięcie pedagogiczne pisze jasno na temat i przystepnie
na wizażu łowcy głow mieliby prosto - pastereczka do zarzadzania logistyką, evelinek pion szkoleń, lorri do badań, faa czarodziejskie omijanie UC i inne kontakty zewnętzrne dominkę do PR, cathy do inspekcji wewnętrznej a młode siksy hihi wystarczy że będą młode i ładne i jakos sie będzie biznas kręcił
moderatorek nie zatrudniam bo musza tu sie udzielać
Polka jet śliczna Kurczę, dziewczyny przepraszam, pół godziny tego posta produkuję, bo ciągle mi ktoś przeszkadza. JMW dzięki

Tootsie, sklep jest od niedawna na Kraśnickiej 34, bardzo miła obsługa, mają Panache, Freye i CK, oczywiście nie wszystkie, ale dają jakieś pojęcie (ponoć jest u nich już CK Showgirl.

Pastereczko z tych najbardziej popularnych- Panache są szerokofiszbinowe i mają rozciągliwe fiszbiny (więc robią się jeszcze szersze i mogą kłuć), Maskaradki są trochę węższe i bardziej stabilne, CK podobnie. Klasyczne wąskie fiszbiny ma większość Freyi, ale zwykle do miseczki G, dalej bywa różnie. M&S ma fiszbiny szerokości CK, ale piekielnie rozciągliwe.

Ja tu nie uchodzę za żadną specjalistkę, z bardziej zaawansowanymi pytaniami trzeba by chyba iść na nasz wątek stanikowy (luizka- respect), ale co wiem, to pomogę

Edit: Już mnie kilka dziewcząt ubiegło

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:44
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.