Stepper II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 17:34   #481
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Stepper II

Godzina steppera zaliczona i ćwiczenia na ramiona

dygotko i omiomi gratuluję spadku wagi Mam nadzieję, że też zacznę chudnąć
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:48   #482
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Stepper II

czesc dziewczyny
po tygodniu choroby chcialam wskoczyc na stepper a tu niestety- stepper zakonczyl swoj zywot chce sobie kupic drugi, ale tym razem jakis tanszy i prostszy
mam pytanie do dziewczyn, ktore maja wlasnie tansze steppery czy warto? ja juz widze, ze nie bylo warto wydaac kasy na swoj
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:51   #483
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
madziunia ja Cię nie podpuszczam tylko wierzę w Ciebie... ostatnio bardziej w Ciebie niż w siebie

no tak jak mówiłam,cały dzień stepper omijałam szerokim łukiem
teraz z zakupów wróciłam..trochę polenię się jeszcze i na noc do pracy ale mi się nie chce

dygotka nie wiem czemu się nie uśmiecham..jestem tak przejęta...makijażem..ze nie zwracam uwagi na uśmiech..dopiero zaczynam...sama widziałaś jakie tam dzieła sztuki... super dziewczynki si,e malują

Jak to po co makijaż jak ze szmatą latasz...???? a dla własnego dobrego samopoczucia....Ja tak mam ,że jak się troszkę podmaluje to od razu lepiej się czuję...nie mówię tu o czymś wielkim ,ale rzęsy..itd....
POZDRÓWKA
to ja poproszę byś się uśmiechała na jakimś zdjęciu
no ja też lubię być umalowana,chociaż delikatnie,ale zawsze-raczej nie wyjdę z domu bez makijażu,a wtedy to sobie popłakałam i dlatego zmyłam ten makijaż...a właśnie dziś był grzeszny wieczór...pyszne pszeniczne piwko i odwiedziny w kfc gdzie zjadłam kanapkę...rzadko tam bywam-raz na jakieś 3 m-ce,ale za to przynajmniej wyrwaliśmy się z domu z tż od razu humorek lepszy
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:09   #484
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Stepper II

Melduję :
- 60 min steppera
- 8 min buns
- ćw. na brzuszek ufff ...
Jutro jednodniowa przerwa, nie ma bata Do zobaczenia w poniedziałek dziewczynki
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:25   #485
Isabel14
Przyczajenie
 
Avatar Isabel14
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Stepper II

Gratuluję wszystkim dziewczynkom sukcesów
Oby tak dalej
Madziarellko-życzę ci dużo energii do pracyAle proszę cię z ćwiczonkami to się nie rozleniwiaj.W końcu jesteś moim motorem
Stwierdziłam że w oczekiwaniu na mój stepperek dzisiaj zaczynam A6W.
Może któraś się przyłączy??
Pozdrowionka
Isabel14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:33   #486
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II

melduję:
30mnsteppera
8minute legs
ćwiczenia na biodra.

Jak mi się będzie jeszcze chciało to trzasnę 30min steppera.

Miłego wieczorku


No i zrobiłam , ale tylko 20min

Edytowane przez magda270
Czas edycji: 2009-03-14 o 20:41
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 21:38   #487
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Stepper II

Dobry wieczor.Bardzo Wam dziekuje za mile przyjecie,nawet nie sadzilam,ze pare cieplych slow potrafi tak wiele zdzialac.Meldunek rozpoczne od tego,ze opetalo mnie dzis szalenstwo sprzatania,prasowania i domowej krzataniny.Rano,zgodnie z obietnica,wzielam smoka za lapke i poszlismy na spacer.Wialo jak w kieleckim,wiec nie byl on tak dlugi jak planowalam.Stepper dzis lezy w szafie.Pan Maz ma dzis wolne a ja sie nie zdradzilam,ze zakupilam dreptadlo.Nie powiedzialam mu dlatego,ze w ciagu 10 letniego stazu malzenskiego przerobil ze mna 2 rowery treningowe,agrafke itp.Wszystkie sprzety sluzyly pozniej jako wieszaki na kurtki,gdyz moj zapal mijal srednio po miesiacu.Pan mial za to uzywanie-a nie mowilem,ze tak bedzie itd.Wole robic w konspiracji.Po pierwsze wciaz mam nadzieje,ze ktoregos dnia Pan zobaczy moje odnoza i zastygnie w zachwycie.Po drugie w razie wtopy(oby nie)nie bedzie mial powodu do gadania.Troche mi zal straconych krokow,ale i tak dzis polazilam galancie wiec licze,ze sie wyrownaPozdrawiam serdecznie
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 21:47   #488
Motylka77
Przyczajenie
 
Avatar Motylka77
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Stepper II

..a ja melduję że sobotni wieczór spędziłam pracowicie - 45min steppera, 5550 kroków do tego na deserek ćwiczenia na brzucho
. Wczoraj zafundowałam sobie dzień bez treningu ale nie powiem, żebym czuła się z tym dobrze - jak zaliczę wieczorem stepper to zaczynam kolejny dzień z dużą dawką energii

Spokojnej nocki
Motylka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:58   #489
WhyNotPL
Raczkowanie
 
Avatar WhyNotPL
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Silesia.
Wiadomości: 310
Dot.: Stepper II

Wczoraj się obijałam i należą mi się .
Miałam tak zły dzień że wolę o nim nie myśleć.
Wino okazało się kiepskim 'zapominaczem', tak mnie boli głowa że nie wiem już gdzie ją wsadzić
Chyba się dziś nie zmobilizuję do ćwiczeń, odechciało mi się wszystkiego.
weźcie mnie pocieszcie
__________________
WhyNotPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:43   #490
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Stepper II

Witajcie dziewczyny, mam kiilka pytań i liczę na rady od Was
Stepper mam od dwóch tygodni,
nie zalezy mi na schudnieciu, wrecz przeciwnie mam niedowagę i chcę przytyć ale nie chcę sie "otłuścić" tylko umięśnić poza tym miesnie sa ciezsze niz tluszcz przeciez, chcialabym zeby umiesnily mi sie uda i posladki,bo obecnie pupy brak;p i teraz moje pytanie jak cwiczyc na uda i pupe? Nad łydkami nie chce pracowac. No i jak dlugo? Codziennie?
Licze na pomoc dziewczyynki
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:52   #491
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mam kiilka pytań i liczę na rady od Was
Stepper mam od dwóch tygodni,
nie zalezy mi na schudnieciu, wrecz przeciwnie mam niedowagę i chcę przytyć ale nie chcę sie "otłuścić" tylko umięśnić poza tym miesnie sa ciezsze niz tluszcz przeciez, chcialabym zeby umiesnily mi sie uda i posladki,bo obecnie pupy brak;p i teraz moje pytanie jak cwiczyc na uda i pupe? Nad łydkami nie chce pracowac. No i jak dlugo? Codziennie?
Licze na pomoc dziewczyynki
poczytaj proszę chociażby te kilka stron drugiej części wątku-na pewno znajdziesz informację na temat jak ćwiczyć by umięśnić/ujędrnić pupę...
pozdrawiam i powowdzenia
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 09:57   #492
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
poczytaj proszę chociażby te kilka stron drugiej części wątku-na pewno znajdziesz informację na temat jak ćwiczyć by umięśnić/ujędrnić pupę...
pozdrawiam i powowdzenia
czytałam i nic sie nie dowiedziałam
przede wszystkim chcialabym wiedziec jak dlugo cwiczyc i jak czesto...bo wyczytalam,ze na pupe i nogi trzeba pietami dociskac i "wypiac" sie do tyluuu
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:05   #493
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
czytałam i nic sie nie dowiedziałam
przede wszystkim chcialabym wiedziec jak dlugo cwiczyc i jak czesto...bo wyczytalam,ze na pupe i nogi trzeba pietami dociskac i "wypiac" sie do tyluuu
o tym ile czasu ćw jest napisane
30-45 min
3-5 dni w tyg
jest jeszcze jeden wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60761
może tam znajdziesz inf
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:36   #494
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mam kiilka pytań i liczę na rady od Was
Stepper mam od dwóch tygodni,
nie zalezy mi na schudnieciu, wrecz przeciwnie mam niedowagę i chcę przytyć ale nie chcę sie "otłuścić" tylko umięśnić poza tym miesnie sa ciezsze niz tluszcz przeciez, chcialabym zeby umiesnily mi sie uda i posladki,bo obecnie pupy brak;p i teraz moje pytanie jak cwiczyc na uda i pupe? Nad łydkami nie chce pracowac. No i jak dlugo? Codziennie?
Licze na pomoc dziewczyynki
Cześć
Jeżeli chcesz od razu umięśnić to musisz ćwiczyć na duzym obciążeniu albo na najwyższej wysokości pedałów , nie wiem jaki masz stepper czy z obciążeniem , czy z regulacją wysokości pedałów.
I nacisk kłaść na pięty żeby bardziej pracowały uda i pupa , a nie łydki.
To tak w skrócie , więcej znajdziesz w poprzednich postach tak jak radziła koleżanka dygotka. Powodzenia


Cytat:
Napisane przez WhyNotPL Pokaż wiadomość
Wczoraj się obijałam i należą mi się .
Miałam tak zły dzień że wolę o nim nie myśleć.
Wino okazało się kiepskim 'zapominaczem', tak mnie boli głowa że nie wiem już gdzie ją wsadzić
Chyba się dziś nie zmobilizuję do ćwiczeń, odechciało mi się wszystkiego.
weźcie mnie pocieszcie
Głowa do góry, każda ma z Nas czasem zły dzień, ale nie odpuszczaj steppera.
Ja tak miałam kilka miesięcy temu , miałam bardzo złe dni i całkowicie odpuściłam i teraz musiałam zaczynać od początku,
Nie przejmuj się staraj się szukać samych pozytywnych rzeczy i wskakuj na stepper, może troche wysiłku poprawi Ci samopoczucie
A z tym winem to może za duzo go wypiłaś, mi tam zawsze mała ilość poprawia humorek Zapominamy o złym dniu i do przodu Pozdrawiam.
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:38   #495
anarKa_
Raczkowanie
 
Avatar anarKa_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Stepper II

Cześć dziewczyny, no cóż ja dopiero zaczynam swoją przygodę ze stepperem No i jak to początkująca potrzebuję rad expertów - czyli Waszych rad!!!!! Do tej pory korzystałam z pożyczonego steppera ale czas w końcu zainwestować we własny. Znalazłam pare aukcji na allegro, do których linki wklejam poniżej - może któraś z Was mogłaby mi doradzić który z tych stepperów będzie najlepszy?? Z góry dziękuję bardzo za pomoc
http://allegro.pl/item572984924_step...w_24_m_ce.html

http://allegro.pl/item573275375_step...cwiczenia.html

http://allegro.pl/item578142684_step...iej_firmy.html

http://allegro.pl/item574054634_step...gwarancja.html
__________________
W chwili, w której umiera w nas dziecko, zaczyna się starość.
anarKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:53   #496
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II

illka11 masz tak samo jak ja z moim szanownym mężulkiem .
Tylko się wyśmiewał jak chciałam stepper, twierdził że będzie leżał i się kurzył.
Fakt był taki okres , że rzeczywiście się kurzył. Ale teraz jak codziennie śmigam na nim to mąż już inaczej do tego podchodzi. Czasami jeszcze próbuje mi dogryźć i twierdzi że za chwile i tak Mi przejdzie
Więc się nie przejmuj gadaniem faceta i nie marnuj czasu ćwicz nawet i przy nim, zobaczysz jak mu szczęka opadnie jak zobaczy pierwsze efekty.
Więc do boju trzeba im udowodnić że jesteśmy wytrwałe w postanowieniach
Powodzenia i dużo wytrwałości

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez anarKa_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, no cóż ja dopiero zaczynam swoją przygodę ze stepperem No i jak to początkująca potrzebuję rad expertów - czyli Waszych rad!!!!! Do tej pory korzystałam z pożyczonego steppera ale czas w końcu zainwestować we własny. Znalazłam pare aukcji na allegro, do których linki wklejam poniżej - może któraś z Was mogłaby mi doradzić który z tych stepperów będzie najlepszy?? Z góry dziękuję bardzo za pomoc
http://allegro.pl/item572984924_step...w_24_m_ce.html

http://allegro.pl/item573275375_step...cwiczenia.html

http://allegro.pl/item578142684_step...iej_firmy.html

http://allegro.pl/item574054634_step...gwarancja.html
Witam
Ja mam bardzo podobny do tego z trzeciego linku i nawet cena ta sama
I ten z pierwszego linku wydaje się tez bardzo solidny.
Pozostałe jakoś mi się nie widzą, nie wiem może dlatego że maja tą obudowę i nie widzę co jest pod nią
Ale wybór należy do Ciebie, trzeci link
Daj znać , jaki zamówiłaś. Pozdrawiam
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:07   #497
WhyNotPL
Raczkowanie
 
Avatar WhyNotPL
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Silesia.
Wiadomości: 310
Dot.: Stepper II

dzięki magda270. faktycznie wina było o wiele za dużo jak na moją słabą główkę.
'gorszy dzień' chyba nie jest w stanie wyrazić tego jak się czułam bo już mi przechodzi.
Po niespełna 5 tygodniach zrzuciłam 3,5kg, parę cm w talii i magiczne 3cm na udkach co mnie cieszy. Moje nogi zaczynają jakoś wyglądać.. (ach jak sobie słodzę...)

Stojąc przed lustrem doszłam do wniosku że nie warto przez jakiegoś dupka się zaniedbywać (jaka ja byłam naiwna).
Moja motywacja się drastycznie zmieniła, z opcji 'po części dla niego' na 'tylko i wyłącznie dla mnie i mojego samopoczucia'.
Zobaczymy w wakacje komu będzie głupio, bo mam zamiar wyglądać naprawdę dobrze. Humor mi wraca niach niach.
__________________
WhyNotPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:15   #498
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez WhyNotPL Pokaż wiadomość
dzięki magda270. faktycznie wina było o wiele za dużo jak na moją słabą główkę.
'gorszy dzień' chyba nie jest w stanie wyrazić tego jak się czułam bo już mi przechodzi.
Po niespełna 5 tygodniach zrzuciłam 3,5kg, parę cm w talii i magiczne 3cm na udkach co mnie cieszy. Moje nogi zaczynają jakoś wyglądać.. (ach jak sobie słodzę...)

Stojąc przed lustrem doszłam do wniosku że nie warto przez jakiegoś dupka się zaniedbywać (jaka ja byłam naiwna).
Moja motywacja się drastycznie zmieniła, z opcji 'po części dla niego' na 'tylko i wyłącznie dla mnie i mojego samopoczucia'.
Zobaczymy w wakacje komu będzie głupio, bo mam zamiar wyglądać naprawdę dobrze. Humor mi wraca niach niach.
To przez faceta miałaś zły humor! O nie kochana to tym bardzie sie nie przejmuj i śmigaj dalej, tym bardziej że masz już takie świetne efekty, brawo
I nie przejmuj się popaprańcem , nie wiem o co dokładnie chodzi, ale czasami nie warto. I tym bardziej dawaj czadu na stepperze, niech mu ślina cieknie po brodzie Do boju. I miłego dnia

Edytowane przez magda270
Czas edycji: 2009-03-15 o 11:16
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:58   #499
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez anarKa_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, no cóż ja dopiero zaczynam swoją przygodę ze stepperem No i jak to początkująca potrzebuję rad expertów - czyli Waszych rad!!!!! Do tej pory korzystałam z pożyczonego steppera ale czas w końcu zainwestować we własny. Znalazłam pare aukcji na allegro, do których linki wklejam poniżej - może któraś z Was mogłaby mi doradzić który z tych stepperów będzie najlepszy?? Z góry dziękuję bardzo za pomoc
http://allegro.pl/item572984924_step...w_24_m_ce.html

http://allegro.pl/item573275375_step...cwiczenia.html

http://allegro.pl/item578142684_step...iej_firmy.html

http://allegro.pl/item574054634_step...gwarancja.html
ja mam taki jak z pierwszego linku.jest duży i waży około 10 kg więc musisz mieć gdzie go postawić-u mnie aktualnie zbiera kurz i nie mam za bardzo gdzie go posatwić więc stoi niby za drzwiami wkurzało mnie,że musze go zawsze wyciagać i dźwigać jak chciałam poćwiczyć....jak mieszkałam w domu to stepper spokojnie miała miejsce bo pokój miałąm duży,a teraz...
mało na nim ćwiczyłam.robiąc łytkie kroczki nie liczy mi kroków i spalanyh kalorii,ale nie potrzebuje tej inf.
Dziś ciąg dalszy kiepskiego dnia Zaczynam wierzyć,że rozumem nie grzeszę...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 12:10   #500
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja mam taki jak z pierwszego linku.jest duży i waży około 10 kg więc musisz mieć gdzie go postawić-u mnie aktualnie zbiera kurz i nie mam za bardzo gdzie go posatwić więc stoi niby za drzwiami wkurzało mnie,że musze go zawsze wyciagać i dźwigać jak chciałam poćwiczyć....jak mieszkałam w domu to stepper spokojnie miała miejsce bo pokój miałąm duży,a teraz...
mało na nim ćwiczyłam.robiąc łytkie kroczki nie liczy mi kroków i spalanyh kalorii,ale nie potrzebuje tej inf.
Dziś ciąg dalszy kiepskiego dnia Zaczynam wierzyć,że rozumem nie grzeszę...
Hej kochana co z Tobą , co to za kiepska forma? I dlaczego piszesz że nie grzeszysz rozumem, co nabroiłaś ?


Dzisiaj w końcu u Mnie piękna pogoda, świeci mocno słoneczko . Od razu chce się żyć.
Zaliczyłam już dzisiaj 30min steppera, a później to nie wiem jak będzie bo zapowiada się trochę % wieczorek
dygotko jak Cię ząbki nie bolą , to co Ci dolega? Normalnie aż Mi się żal zrobiło że masz takie kiepskie samopoczucie
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:36   #501
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez anarKa_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, no cóż ja dopiero zaczynam swoją przygodę ze stepperem No i jak to początkująca potrzebuję rad expertów - czyli Waszych rad!!!!! Do tej pory korzystałam z pożyczonego steppera ale czas w końcu zainwestować we własny. Znalazłam pare aukcji na allegro, do których linki wklejam poniżej - może któraś z Was mogłaby mi doradzić który z tych stepperów będzie najlepszy?? Z góry dziękuję bardzo za pomoc
http://allegro.pl/item572984924_step...w_24_m_ce.html

http://allegro.pl/item573275375_step...cwiczenia.html

http://allegro.pl/item578142684_step...iej_firmy.html

http://allegro.pl/item574054634_step...gwarancja.html
nie wiem, ktory Ci poradzic, ale moge odradzic

http://allegro.pl/item573275375_step...cwiczenia.html

mam wlasnie ten stepper (albo innej firmy, ale wyglada tak samo) i nie dosc, ze od razu prawie zaczal skrzypiec i zaczal leciec smar to jeszcze juz kilka razy zdazyl sie zepsuc- teraz juz chyba go nie naprawie i wlasnie przymierzam sie do zakupu nowego....
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:29   #502
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Stepper II

Godzina steppera zaliczona
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:32   #503
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Stepper II

Witam Dziewczynki czy moge do was dolaczyc?? Mieszkam w Nimeczech... no i ostatnio wracalam do domku i byly wystawki i otoz wylukalam stepper )) i mnie skusilo i go wzielam do domku ) no i chodzi wszystko cacy wiec mysle zeby go zaczac uzytkowac )
Dzisiaj zrobilam 500 krokow... czy jak to sie nazywa i nie mam sily )
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:51   #504
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Stepper II

moniaaaaaaa86 Witaj pewnie, że możesz dołączyć im nas więcej, tym lepiej
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:01   #505
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki czy moge do was dolaczyc?? Mieszkam w Nimeczech... no i ostatnio wracalam do domku i byly wystawki i otoz wylukalam stepper )) i mnie skusilo i go wzielam do domku ) no i chodzi wszystko cacy wiec mysle zeby go zaczac uzytkowac )
Dzisiaj zrobilam 500 krokow... czy jak to sie nazywa i nie mam sily )
Witaj w Naszym gronie
Powodzeni i wytrwałości
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:14   #506
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Stepper II

a ja tęsknię za stepperem.. poprzedni z allegro się rozwalił po niecałym miesiącu i teraz jakoś niemam zaufania heh. jesli któras z Was ma sprawdzony stepper z allegro już dłuuugo to poprosze o nazwy sprzedawców, bo tyle nieprzyjemności co się najadłam przy reklamacjach to masakra :P
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:51   #507
anarKa_
Raczkowanie
 
Avatar anarKa_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Stepper II

magda270, dygotka8, andziuchna dziekuję wam bardzo dziewczyny, ide póki co smigac jeszcze na pożyczonym sprzęcie jak tylko cos wybiorę to pochwale sie nowym sprzętem
__________________
W chwili, w której umiera w nas dziecko, zaczyna się starość.
anarKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:44   #508
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Isabel14 Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim dziewczynkom sukcesów
Oby tak dalej
Madziarellko-życzę ci dużo energii do pracyAle proszę cię z ćwiczonkami to się nie rozleniwiaj.W końcu jesteś moim motorem
Stwierdziłam że w oczekiwaniu na mój stepperek dzisiaj zaczynam A6W.
Może któraś się przyłączy??
Pozdrowionka

hmmm moze ja bym sie skusiła na a6w tylko nie wiem ile wytrzymam bo ostatnio dalam sobie spokój po 8albo 10dniach ale spróbować zawsze można a zaczęłaś już, bo jak nie to moze zaczniemy od poniedzialku??
razem bedzie raźniej bo co dwie laski to nie jedna
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:18   #509
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Stepper II

Zaliczyłam dzisiaj 30 minut .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:28   #510
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Stepper II

Dzisiaj 60 minut średnim tempem (653kcal) zaliczone
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 14:30:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.