Wszyscy studenci łączmy się :-)))))))))) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-17, 15:30   #481
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Dziewczyny, a ja mam do Was ogromną prośbę - doinformujcie biedną koleżankę
Czy któraś może mi dokładnie opisać sesję? Chodzi mi o to, jak wyglądają zaliczenia, zaliczenia z oceną, jak wyglądają egzaminy, na czym polega przedłużenie sesji (tzn. wiem, że płaci się 500 zł, ale jakie mogą być powody jej przedłużenia), i co się stanie, jeżeli w tej sesji na pierwszym roku czegoś nie zdam - mogę to jakoś zaliczyć? Bo słyszałam, że jak się raz coś obleje na pierwszej sesji to się odpada i nie wiem, czy to prawda :/ ogólnie mile widziane również wszelkie cenne wskazówki odnośnie wszystkiego, co związane z systemem eliminacji studentów
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 15:47   #482
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam do Was ogromną prośbę - doinformujcie biedną koleżankę
Czy któraś może mi dokładnie opisać sesję? Chodzi mi o to, jak wyglądają zaliczenia,
Chodzi Ci o zaliczenia kończące się wpisem zal.? Czyli nie oceną? To tę zalkę można uzyskać w różny sposób, zależy od konkretnego prowadzącego zajęcia. I wiadomo, że niewiele przedmiotów kończy się samym wpisem zal. Wpis ten można dostać np. za samo chodzenie na zajęcia, ale prowadzący może sobie zażyczyć np. napisanie jakijeś pracy. U mnie samą zalką kończyły się np. zajęcia w pracowni komputerowej (na koniec musiałam oddać parę prac wykonanych w ms office) czy wpis z wykładu w semestrze zimowym, gdy wykład ten trwał jeszcze potem w sem. letnim i dopiero wtedy kończył się egzaminem.


Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
zaliczenia z oceną,
Zaliczeniem kończą się ćwiczenia. Na koniec semstru dostajesz z danego przedmiotu ocenę. I też zależy, w jaki sposób ją uzyskasz. Np. można dostać '3' za samo chodzenie na zajęcia, jak prowadzący tak pozwoli, może przedmiot kończyć się kolokwium z całego semestru, odpowiedzią ustną, napisaniem pracy, a można czasem dostać dobrą ocenę za aktywność na zajęciach. Czasem db, a zwłaszcza bdb zwalniają z egzaminu z danego przedmiotu.

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
jak wyglądają egzaminy,
Egzaminy mogą być ustne lub pisemne. Ustne: wchodzi się do gabinetu profesora zazwyczaj parami (mogą być i trójki etc, czy pojedynczo) i odpowiada na pytania, które zadaje on lub losuje się zestawy pytań/pojedyncze pytania.
Pisemne to wiadomo, może to być test, test i opisowe lub same opisowe.

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
na czym polega przedłużenie sesji (tzn. wiem, że płaci się 500 zł, ale jakie mogą być powody jej przedłużenia),
Nie wiem, gdzie studiujesz, ale u mnie nie płaci się za przedłużenie sesji. Mam na myśli sytuację, gdy przedłużasz sesję o kilka/kilkanaście dni poza ostateczny termin zakończenia sesji. Podanie o przedłużenie składa się do prodziekana ds. studenckich z uzasadnieniem swojej prośby. Jak uzyskasz przedłużenie, to musisz zdać brakujące egzaminy do terminu wyznaczonego przez dziekana.

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
i co się stanie, jeżeli w tej sesji na pierwszym roku czegoś nie zdam - mogę to jakoś zaliczyć? Bo słyszałam, że jak się raz coś obleje na pierwszej sesji to się odpada i nie wiem, czy to prawda :/ ogólnie mile widziane również wszelkie cenne wskazówki odnośnie wszystkiego, co związane z systemem eliminacji studentów
Jak nie zdasz egzaminu, czeka się poprawka - zdaje się w czasie trwania sesji w terminie wyznaczonym przez egzaminującego. Jeśli nie zdasz poprawki, czeka Cię egzamin komisyjny, który zdaje się przed egzaminatorem i jeszcze 2 profesorami/dziekanem/prodziekanem (nie znam dokładnych wytycznych). Jak nie zdasz komisu to masz tzw. warunek, czyli warunkowy wpis na następny semestr/rok. Za to się już płaci. Podczas następnego semestru/roku musisz zdać ten egzamin.
Inna sprawa, że czasem są tacy profesorowie, że po pierwszym oblaniu egzaminu nie wysyłają Cię na poprawkę, ale od razu na komis.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:05   #483
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Ally, bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź czyli wychodzi na to, że przy pierwszej sesji na pierwszym roku również mogę jeszcze utrzymać się na studiach, jeśli w pierwszym terminie nie zdam egzaminu?
Co do opłat - jestem na PWSZ w Tarnowie i tu, niestety, płaci się praktycznie za wszystko za przedłużenie sesji właśnie 500 zł.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:15   #484
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

u mnie za przedłużenie sesji też jest bezpłatne, jeśli chcesz przedłużyć sesje do końca listopada. jeśli do końca listopada nie zaliczysz danego przedmiotu to trzeba płacić 200 albo 300 zł, to zależy podobno od przedmiotu, ale w sumie nie musiałam póki co z tego korzystać, choć byłam o krok jeśli chcesz przez cały następny semestr czy też rok uzyskać zaliczenie z danego przedmiotu. z tym, że przedłużenie można brać max z 2 przedmiotów na rok
poza tym co do warunku to zależy przynajmniej u mnie jest tak, że jak egzamin jest rygorystyczny czyli sesyjny, warunku wziąć nie można. pozostaje tylko komis, a jak nie zdasz komisa to powtarzasz rok. jeśli natomisat egzamin jest posesyjny to jak nie zdasz komisa, warunek możesz wziąć ponadto więcej jak 2 egzaminów komisyjnych na rok mieć nie można, bo wtedy tak czy siak trzeba powtarzać
co uczelnia, to inne zasady
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 17:21   #485
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

U mnie jest zupełnie inaczej:

U mnie teoretycznie jest 1 egzamin i 2 poprawki, a w praktyce to jest z 4-5terminów, jeśli i tak się nie zda, lepiej mieć warunek, a można mieć ich kilka, tzreba sie w punktach zmieścić, ewentualnie można zdawać komisa, ale jak się nie zda, to jest się skreślanym z listy.

Za przedłużenie sesji się w ogóle nie płaci.
Płaci się za warunki, w zależnaości od tego, ile się ich ma, ale max. 1000zł, na 1 roku. Powtarzanie semestru kosztuje 1.600zł, a całego roku 3.200
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:56   #486
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Co uczelnia to inna bajka
Na politechnice na pierwszym roku jak nie zaliczy sie matematyki = wylot. Nie mozna dostac z tego warunku..

U mnie sa dwa terminy egzaminow - 1. normalny egzamin; 2. poprawka
Jak poprawka nie pojdzie, to zaleznie od fartu albo cichy termin albo waruneczek.

Z cwiczeniami to tez dwa terminy zaliczen. Nie pojdzie na pierwszym, to albo poprawka i wtedy nie mozna egzaminu zdawac w 1 terminie = automatycznie 2 jest z egzamu albo jak fart to ciche zaliczenie, co by moc podejsc do egzamu.

Warunki oczywiscie platne. A przedluzenie sesji bezplatne, tylko podanie trzeba pisac. No i jak nie pojdzie jakis egzam na przedluzeniu, to ponoc nie mozna warunku brac tylko od razu poprawa calego semestru;/
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 11:48   #487
jusz
Raczkowanie
 
Avatar jusz
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Jak o niedoświadczona studentka pierwszego roku mam pytanie. Chodzi mi o sesję. Czy w czasie kiedy jest sesja, mamy zajęcia tak jak dotychczas? Czy sesja oznacza, że nie ma żadnych innych zajęć tylko egzaminy? Nawet jeśli osobiście w danym dniu nie mam egzaminu?
__________________
jusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 12:26   #488
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Cytat:
Napisane przez jusz Pokaż wiadomość
Jak o niedoświadczona studentka pierwszego roku mam pytanie. Chodzi mi o sesję. Czy w czasie kiedy jest sesja, mamy zajęcia tak jak dotychczas? Czy sesja oznacza, że nie ma żadnych innych zajęć tylko egzaminy? Nawet jeśli osobiście w danym dniu nie mam egzaminu?
U mnie podczas sesji nie mamy żadnych zajęć. Nie wiem, czy tak jest na każdej uczelni - chyba tak
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 12:27   #489
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Cytat:
Napisane przez jusz Pokaż wiadomość
Jak o niedoświadczona studentka pierwszego roku mam pytanie. Chodzi mi o sesję. Czy w czasie kiedy jest sesja, mamy zajęcia tak jak dotychczas? Czy sesja oznacza, że nie ma żadnych innych zajęć tylko egzaminy? Nawet jeśli osobiście w danym dniu nie mam egzaminu?
Jak jest sesja=nie ma zajęć, tylko egz. jakieś zaliczenia. Sesja się kończy jest chyba tydzień przerwy, zaczyna się nowy semestr, nowe przedmioty i się wtedy zaczyna na zajęcia chodzić.
Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
U mnie podczas sesji nie mamy żadnych zajęć. Nie wiem, czy tak jest na każdej uczelni - chyba tak
Na wszystkich tak jest. Sesja=brak zajęć, nawet trudno byłoby zgrać 160 osób (bo u mnie na roku okołu tylu jest) w jednym czasie, na egzamin i jeszcze znależć wolną aulę (która u nas na wydziale jest dopiero w budowei), a na sąsiednim jest jedna, na innych też jest jedna max 2. Wiem, że nie wszytskie egz. są na auli to po pierwsze i nie wszystkie całym rokiem, ale przeciez jest 5 roczników (każdy, no może prócz 5-go), ma po 2-4 egzaminy, swsja jest w tym samym czasie... trudno byłoby to wszytsko zgrać w czasie. W każdym bądź razie wniosek jest taki, że jak jest sesja nie ma zajęć (na całe szczęście )
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 17:22   #490
jusz
Raczkowanie
 
Avatar jusz
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Wielkie dzięki za odpowiedź
__________________
jusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 19:58   #491
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

hejka. Jestem studentką 4 roku prawa na uniwerku w białymstoku i 1go europeistyki tamże jest tu może ktoś z miasta kononowicza...?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 14:41   #492
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

kurcze pierwsza sesja przedmna...troche sie boje ;( caly styuczen mam rozne kolokwia a w lutym egzaminy, jak sie tego wszystkiego nauczyc..masakra...;/
ciezko bedzie, nie ma co...ale damy rade
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 14:44   #493
smerfeta3
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta3
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Przytulny pokoik
Wiadomości: 4 442
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Widze że zaczyna sie juz panika bo niedługo sesja
Ja tez się troszke boje bo to będzie dopiero moja pierwsza sesja... i mam nadzieje że nie ostatnia.

Aha i zapomniałam dopisać....
AR Kraków-Technologia Żywności
__________________
"Prosiaczku miłość to jest wtedy jak się kogoś lubi za bardzo.."
(Kubuś Puchatek)
smerfeta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 15:29   #494
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

ja na swojej pierwszej sesji sie wylozylam i zrezygnowalam ze studiow.teraz na tej samej uczelni studiuje inny kierunek i na razie odpukac jest dobrze
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 17:54   #495
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Ja jestem (jeszcze) na pierwszym roku... pierwsza sesja zbliża się nieubłaganie No i jak narazie kiepsko ze mną... nie posłuchałam rad "starszych" (w szerokim tego słowa znaczeniu) i korzystam z pozornej wolności jak się da... Czuje że będzie gorąco na koniec i licze sięz tym że odpadne... niestety eeeh, nie wiem co to systematyka i takie są tego efekty... Całe gimnazjum i liceum przebimbałam na ściągach, kombinacjach itp (bo w podstawówce to jeszcze się dziecko ładnie uczyło ) i tak to teraz (niewesoło) wygląda.
Ostatnio nawet dziadek żeby mnie zmotywować powiedział że jak zalicze pierwszy semestr to da mi 1 000 zł Fajny dziadziuś ?
Więc nic tylko brać siędo zakówania... ale od jutra
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 01:40   #496
MUSErine
Przyczajenie
 
Avatar MUSErine
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
GG do MUSErine Wyślij wiadomość przez MSN do MUSErine Send a message via Skype™ to MUSErine
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

czesc!!
wita was przyszla filolożka fińska z Poznania

hmm, wlasnie powinnam robic prezentacje na lektorat, ale jak widzicie, zajmuje sie czyms zupelnie innym...
__________________
No one's going to take me alive, the time has come to make things right...
You and I must for our rights, You and I must fight to survive...
MUSE "Knights of Cydonia"

www.musepl.prv.pl || www.mandodiao.prv.pl
MUSErine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:52   #497
agnieszka_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 391
Question Co studiujecie??

Takie małe pytanko
Co dziewczyny obecnie studiujecie ( lub studiowałyście)i dlaczego wybrałyście taki kierunek a nie inny? Jakie są wasze wrażenia? Co chcecie robi po studiach? Sama jestem na 1 roku i tak się zastanawiam jakie są wrażenia innych.



P.S przy okazji maturzystki skorzystają z naszych wypowiedzi
agnieszka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 13:20   #498
kasius
Raczkowanie
 
Avatar kasius
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 180
Exclamation Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

hej dziewczyny zwracam się do Was z wielką prośbą zwłaszcza do studentek geografii, które miały taki przedmiot jak wstęp do geografii. Mam do napisania pracę zaliczeniową z tego właśnie przedmiotu (praca ma dotyczyć historii geografii lub początków istnienia geografii jako nauki) i nie mam pomysłu, może ktoraś z Was ma jakiś pomysł na temat lub pisała podobną pracę będę wdzięczna za pomoc. pozdrowionka
kasius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:02   #499
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Co studiujecie??

b y ł | t a k i | w ą t ek
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 22:20   #500
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Co studiujecie??

wyszukiwarka nie gryzie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:21   #501
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Co studiujecie??

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
b y ł | t a k i | w ą t ek


Po pierwsze:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php

Po drugie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=jaki+kierunek
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:36   #502
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Co studiujecie??

Połączone
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:21   #503
pati22letnia
Raczkowanie
 
Avatar pati22letnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 187
GG do pati22letnia
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

A ja studiuję 2 rok na kierunku administracja w Częstochowie na Akademii im.Jana Długosza .Szczerze mówiąc dość nudny kierunek ale jakoś wytrzymuje. Naszczęście egzaminy jakimś cudem udaje mi się zaliczać, więc nie jest az tak źle.
pati22letnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 15:50   #504
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Uniwersytet Warszawski - filologia germańska (Vrok) tyb dzienny.

Już właściwie kończę jeszcze tylko muszę sie obronić, jestem bardzo zadowolona zarówno z uczelni jak i z kierunku.

Polecam wszystkim zainteresowanym j. niemieckim
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 16:12   #505
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Cytat:
Napisane przez msroczka Pokaż wiadomość
Uniwersytet Warszawski - filologia germańska (Vrok) tyb dzienny.

Już właściwie kończę jeszcze tylko muszę sie obronić, jestem bardzo zadowolona zarówno z uczelni jak i z kierunku.

Polecam wszystkim zainteresowanym j. niemieckim
czy u was tez juz sie zaczyna "sesyjna goraczka.." ?
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 16:19   #506
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
czy u was tez juz sie zaczyna "sesyjna goraczka.." ?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:02   #507
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
czy u was tez juz sie zaczyna "sesyjna goraczka.." ?
U mnie trwa gorączka "obronna"
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 06:59   #508
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

odswiezam
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:21   #509
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

ja juz od 2 tygodni po sesji
a od pazdziernika prace licencjacka czas zaczac
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:28   #510
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Wszyscy studenci łączmy się :-))))))))))

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
ja juz od 2 tygodni po sesji
a od pazdziernika prace licencjacka czas zaczac
ale Ci dobrzeeee !!

ja caly czas "w trakcie" pomalu mam dosc ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.