Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 14:19   #511
MARECKI 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 63
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

droga do raju - pasek ja zostawiam pasek albo "podstrzygam" hahahaha

ja lubie gołe albo pasek - ale nie taki pasek na 30 cm szerokości tylko na 1 cm max hahaha

a jajeczka - gole - brrr włosy fe
__________________
MARECKI 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:15   #512
lady butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

No to będę wśród was wyjątkiem. Nie uważam że włoski w "tych" miejscach uwłaczają kobiecie. Poza niewątpliwie ważną rolą jaką tam pełnią (ochraniają najdelikatniejsze kobiece miejsca przed otarciami i infekcjami), włoski dodają kobiecości, odróżniają kobietę od dziecka.
Włoski przeszkadzają w utrzymaniu higieny?? BZDURA. A czy włosy na głowie przeszkadzają w utrzymaniu higieny skóry głowy?? O higienę trzeba dbać tak samo - czy się ma włoski czy nie. A w czasie okresu jeśli stosuje się tampony to włoski nie mają żadengo wpływu na zachowanie czystości i świeżości .
Włoski nieestetyczne?? A czy bardziej estetyczne są wielkie czerwone i piekące krostki?? hehe Oczywiście że jak wychodzą spod bielizny wygląda to nieładne, ale równy zadbany pasek albo trójkącik - tylko dodaje uroku, tajemniczości i erotyki...

Osobiście mam uroczy trójkącik, który zawsze wyrównuję żeby wyglądał ładnie. Mój Kochany uwielbia bawić się tymi włoskami uważa że są podniecające. Nigdy w życiu nie zgoliłabym ich na łyso. A wy róbcie jak wolicie
lady butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:55   #513
Imorth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 289
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Dziewczyny a co robicie z wrastajacymi wloskami ? ja co akies 2 3 tygodnie sie mecze bo depiluje a jak wyrastaja to tragedia cala w krostkach jestem i nie wiem co mam z tym zrobic ;(
Imorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 23:41   #514
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lady butterfly Pokaż wiadomość
No to będę wśród was wyjątkiem. Nie uważam że włoski w "tych" miejscach uwłaczają kobiecie. Poza niewątpliwie ważną rolą jaką tam pełnią (ochraniają najdelikatniejsze kobiece miejsca przed otarciami i infekcjami), włoski dodają kobiecości, odróżniają kobietę od dziecka.
Włoski przeszkadzają w utrzymaniu higieny?? BZDURA. A czy włosy na głowie przeszkadzają w utrzymaniu higieny skóry głowy?? O higienę trzeba dbać tak samo - czy się ma włoski czy nie. A w czasie okresu jeśli stosuje się tampony to włoski nie mają żadengo wpływu na zachowanie czystości i świeżości .
Włoski nieestetyczne?? A czy bardziej estetyczne są wielkie czerwone i piekące krostki?? hehe Oczywiście że jak wychodzą spod bielizny wygląda to nieładne, ale równy zadbany pasek albo trójkącik - tylko dodaje uroku, tajemniczości i erotyki...

Osobiście mam uroczy trójkącik, który zawsze wyrównuję żeby wyglądał ładnie. Mój Kochany uwielbia bawić się tymi włoskami uważa że są podniecające. Nigdy w życiu nie zgoliłabym ich na łyso. A wy róbcie jak wolicie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:35   #515
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Ja również uważam że włosy to nic strasznego !! Oczywiscie nie mowie tu o dlugich , komplrtnie nie regulowanych kłaczkach ale o normalnej , przycietej na krotko "fryzurce" , z podgolonymi jedynie bokami ( żeby nic nie wystawalo poza majtki) . Dla mnie depilacja calej okolicy intymnej to mordęga , swędzenie , krosty - ogólnie nic dla czego warto by sie bardzo poswiecac. Co do higieny - jesli kobieta uzywa tamponow to nie ma z nią problemu - gorzej kiedy używa podpasek , wowczas trzeba czesciej sie myc - ale to chyba jasne. Alternatywa jest depilacvja laserowa - jest niestety droga i podobno bolesna , wiec to tylko dla odwaznych - z drugiej jednak strony chwila cierpienia a potem dluuugo wolne
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:12   #516
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Depilacja laserowa w tych miejscach?! Moim zdaniem głupota. Nie jest powiedziane, że zawsze będziemy chciały mieć tam włosy takie, takie czy siakie. Zawsze możemy to zmienic dzieki temu, że odrastają. Ja uważam to za fajną zabawę, w której udział mogą wziąć obie strony
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:19   #517
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez thalia_fashion Pokaż wiadomość
Ja również uważam że włosy to nic strasznego !! Oczywiscie nie mowie tu o dlugich , komplrtnie nie regulowanych kłaczkach ale o normalnej , przycietej na krotko "fryzurce" , z podgolonymi jedynie bokami ( żeby nic nie wystawalo poza majtki) . Dla mnie depilacja calej okolicy intymnej to mordęga , swędzenie , krosty - ogólnie nic dla czego warto by sie bardzo poswiecac. Co do higieny - jesli kobieta uzywa tamponow to nie ma z nią problemu - gorzej kiedy używa podpasek , wowczas trzeba czesciej sie myc - ale to chyba jasne. Alternatywa jest depilacvja laserowa - jest niestety droga i podobno bolesna , wiec to tylko dla odwaznych - z drugiej jednak strony chwila cierpienia a potem dluuugo wolne
Podobno całe życie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 21:44   #518
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

lubię mieć TAM porządek ale laserowe usuwanie włosków to dla mnie przesada.. aż tak źle nie jest żebym chciala się ich pozbyć na zawsze a jak mi się pewnego dnia znudzi golizna to co wtedy zrobie? przecież nie kupie sztucznego futerka na mały paseczek na tym właśnie polega sztuka dbania o siebie żeby zawsze mieć coś przy sobie do zrobienia hehe nie wyobrażam sobie np żebym raz obcięła włosy i do konca zycia miala spokoj, albo raz wklepala cudowny balsam i by mi do menopauzy starczyl hehe fajnie jest móc przebierać w tych wszystkich bajerach jakie daje nam pielęgnacja
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:47   #519
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Dokladnie Tancerka. Właśnie w tym jest magia... że raz możemy mieć choinkę, innym razem paseczke, następnie goło, a później zapuszczoną jak TŻ pojedzie gdzieś:P

A ja mam pytanie do tych co się orientują. Jak dać sobie zdjęcie, żeby mi sie pojawiało tak jak Wam pod "nickiem". Bo ja też taki kcem...
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 14:06   #520
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rider Pokaż wiadomość
Dokladnie Tancerka. Właśnie w tym jest magia... że raz możemy mieć choinkę, innym razem paseczke, następnie goło, a później zapuszczoną jak TŻ pojedzie gdzieś:P

A ja mam pytanie do tych co się orientują. Jak dać sobie zdjęcie, żeby mi sie pojawiało tak jak Wam pod "nickiem". Bo ja też taki kcem...
Skoro kcesz to Ci poffiem

panel użytkownika -> edytuj Avatar i ładujesz fotkę.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:18   #521
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Dziękuje:P na szczęście sama to znalazłam co świadczy, że wcale nie jestem taka "be" Tylko jeszcze nad tym pracuje
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 07:37   #522
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Przede wszystkim mowilam tu o depilacji okolic bikini - nie wierze ze ktos zachce sobie na starosc chodowac tam wlosy - pozatym depilacja calego wzgorka jest bardzo bolesna , droga i uwazam bezsensowna. Pozatym depilacja laserowa jest niestety niekoniecznie na cale zycie - wlosy moga zaczas odrastac po ciazy , gdyz zmienia nam sie gospodarka hormonalna (moga ale nie musza). Jestem jak najbardziej za depilacja okolicy bikini , i czekam tylko zeby urodzic dziecko i szybciutko pomaszeruje sobie taki zabieg zafundowac Oczywiscie wszystko wg uznania ale uwazam ze depilacja calosci i pozniejsze tego konsekwencje to skorka niewarta wyprawki - nie mozna cale zycie sie drapac:P Pozatym uwazam ze zaczerwienione i zesypane chrostani cialo nie jest estetyczne
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 08:05   #523
Imorth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 289
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ehh nikt nie zauwazyl chya mojego posta Dziewczyny depiluje sie tam depilatorem lub peseta ale wloski mi strasznie wrastaja i roba sie okropne krostki ;/ nie wiecie co z tym zrobic ? zanim krostki znikna to wloski juz znow wyrastaja ehh ;/
Imorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 08:20   #524
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Imorth Pokaż wiadomość
ehh nikt nie zauwazyl chya mojego posta Dziewczyny depiluje sie tam depilatorem lub peseta ale wloski mi strasznie wrastaja i roba sie okropne krostki ;/ nie wiecie co z tym zrobic ? zanim krostki znikna to wloski juz znow wyrastaja ehh ;/
Ja tam nie wiem, ale SiSleyS napisała tak:

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja zaraz po depilacji przemywam wydepilowane, intymne miejsca wacikiem nasączonym spirytusem salicylowym z apteki- dopiero niedawno to odkryłam i dzięki temu mam zero podrażnień i swędzenia...
Nie wiem, czy pomaga też na krostki, ale warto spróbować... Ale niech lepiej jakaś bardziej doświadczona w tym wizażanka się wypowie.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 09:56   #525
PaNNa^aNNa
Raczkowanie
 
Avatar PaNNa^aNNa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 265
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

z pewnością je wysusza i powoduje że szybciej znikają i wydaje mi się (z tego co zaobserwowałam) ze zapobiega powstawaniu nowych (?)
w kazdym bądz razie s.salicylowy+szorstka gabka mi równiez pomagają
__________________







PaNNa^aNNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 11:30   #526
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

hej dziewczyny nie wiem co sie stalo ale moje konto tancerka 21 nie dziala wiec zalozylam nowe i jestem tu teraz jako tancerka212 co poznacie po obrazku. a co do krostek to rzeczywiscie mozna je przecierac spirytusem, a moja kolezanka kupila z sorai balsam lagodzący po depilacji z rumiankiem i jest zadowolona
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 11:32   #527
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Potwierdzam ponownie- dzięki przemywaniu spirytusem salicylowym po depilacji, wreszcie nie mam podrażnień. Kiedyś nie miałam tak wrażliwej tam skóry. A teraz latem to bałam się czasem, że w mocno wyciętym bikini nie dam rady wyjść z takim podrażnieniem.

Obecnie problemu nie mam Ja przemywam zaraz po depilacji i zawsze jeszcze wieczorem po kąpieli
Wcześniej próbowałam też z wodą utleniona i także działała- ale chyba trochę słabiej.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 12:18   #528
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Ach... Jak tu wiele można się dowiedzieć
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 12:48   #529
Imorth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 289
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

no tak ale co zrobic z wrastajacymi wloskami ;/ bo na to spirytus ni pomoze niestety a piling tez malo daje bo nie mozna codziennie robic za bardzo podraznia skore ;/
Imorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 13:14   #530
moni00
Raczkowanie
 
Avatar moni00
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Imorth, mnie się wydaję,że jeśli masz tendencje do wrastania włosków to nic na to nie poradzisz , możesz stosować peelingi albo masaże rękawicą i to wszystko ;/ sama musiałam przestać depilować bikini (depilatorem,pęsetę czy woskiem/pastą cukrową-wszystkiego próbowałam) bo mam z tym problemy czasem nawet przy codziennym goleniu maszynką potrafi coś wrosnąć
__________________
" Pozwól mi być sobą,
chcę mieć swoje życie,
kroczyć drogą swą ... "
COALITION
--------------------------------------
www.fiziaponczoszanka.blox.pl
moni00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 14:00   #531
Imorth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 289
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ehh no wlansie sie tego obawiam ;/ no nic z takim razie pozostaje golenie ;] co jednak nie odpowiada mi zabardzo ale te wrastajace wloski sa okropne ;
Imorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 07:33   #532
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

tez mam problem z wrastajacymi włoskami, traktowałam sie depilatorem i mam juz z rok gole sie maszynką ale dalej wrastaja i te brzydkie "blizny" po włoskach goic sie nie chca :/ ( w sensie ze zniknac )
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 08:47   #533
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

a chciałam was zapytac dziewczyny (zwlaszcza te golace się codzinie maszynką) ile czasu zajmuje wam uzyskanie opcji na full gładko?

*tak w celach porownawczych pytam
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 10:38   #534
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

mi zajmuje to chwileczkę dosłownie raz dwa trzy! tylko trzeba uważać kiedy maszynka jest jeszcze nowa i bardzo ostra bo można się niepotrzebnie pokaleczyc szczególnie w miejscu gdzie niedawno była krostka itp. ale golenie idzie mi coraz szybciej! kwestia wprawy bo na początku to bardzo sie przejmowalam zeby sobie krzywdy nie zrobic a teraz ciach i po włoskach
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 22:33   #535
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

"Chwileczka" to pojęcie wzgledne hmm.. mnie zajmuje to troche więcej, może dlatego, że nie gole się co dzień, bo mi się nie chce. Ze swoim TŻ jestem czwarty rok, wiec... a on i tak lubi "ją" zawsze i wszedzie.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 11:53   #536
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ja tez nie golę sie tam codziennie bo bym chyba miala wiecej krost niz wosków hehe ale serio zajmuje mi to tyle co ciach! ciach! ciach! kwestia wprawy
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:00   #537
moni00
Raczkowanie
 
Avatar moni00
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
a chciałam was zapytac dziewczyny (zwlaszcza te golace się codzinie maszynką) ile czasu zajmuje wam uzyskanie opcji na full gładko?
mi to nie zajmuje dużo czasu- 5 minut i po sprawie, byłoby krócej gdyby nie to,że muszę uważać, bo skórki mi sie tak jakby zadzierają mimo że nawilżam skórę to zarówno na nogach, wzgórku i pod pachami zawsze mi się pozadzierają poszczególne skórki, potem trzeba tonę balsamu,żeby to doprowadzić do porządku
__________________
" Pozwól mi być sobą,
chcę mieć swoje życie,
kroczyć drogą swą ... "
COALITION
--------------------------------------
www.fiziaponczoszanka.blox.pl
moni00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 14:25   #538
Angie:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 66
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ja tam gole na gładziutko i nikt nie narzeka - ani ja ani TŻ . Ostatnio nawet powiedział : mhm....a moja piękna jak zawsze ślicznie doprowadzona do porządku Więc chyba mu się to podoba
__________________
Gdy spojrzenia się spotkały...mocniej zabiło serce ...
Angie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 18:02   #539
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

mój Tż też najbardziej lubi na gładziutko przekonałam się o tym tego weekendu kiedy wydepilowałam wszystkie włosy jakie tylko miałam ale było cudownie mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm; )
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 19:21   #540
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

hmmm a ja nie wiem... ale chyba lubi na gładko albo z maleńką ilością
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.