Miss World 2006 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-30, 23:13   #511
coconutka
Raczkowanie
 
Avatar coconutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 192
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
oj mialam dokladnie takie same odczucia!!!!!!! żenada... kompletnie nie umieli prowadzic. szcescie ze przynajmniej Torbicka jest w maire na poziomie, ma doswiadczenie, wyszla calkiem profesjonalnie
Torbicka mnie sie tez podobala.Nie mylila sie,plynnie mowila,no moze w innej kreacji wygladalaby korzystniej
coconutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:13   #512
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
tego nie finasuje kraj-organizator, a biuro MW
Za prawo organizacji wyborów Polska musiała zapłacić kilka milionów dolarów dla biura Miss World .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:19   #513
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Miss World 2006

Kurcze dziewczyny, tak piszecie o organizacji i prowadzących ja pamiętam, kiedy ogladałam zagraniczne wybory, nigdy na cos takiego nie zwracałam uwagi, zwracałam uwagę tylko i wyłącznie na dziewczyny biorącę udział w konkursie, nie obchodzili mnie prowadzący ani miejsce w którym to się odbywało. Fakt - zwracałam uwagę na osobę która tłumaczyła na zywo, ona się mogła mylić i to było nieprofesjonalne, czasem żenujące, czasem głupie.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:21   #514
coconutka
Raczkowanie
 
Avatar coconutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 192
Dot.: Miss World 2006

Analizujemy doglebnie wybory miss w Warszawie bo to sie dzialo u nas.Powszechnie wiadomo,ze Polacy to narzekajacy narod wiec i tu musimy ponarzekac
coconutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:22   #515
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Za prawo organizacji wyborów Polska musiała zapłacić kilka milionów dolarów dla biura Miss World .
teoretycznie mogla to byc korzystna transakcja dla polski pod wzgledem promocji... tyle ze my nie potrafimy korzystac z szans. a zreszta juz tyle mamy negatywnej promocji naszego kraju w swiecie ostatnimi czasy ze nawet miss world nic tu nie pomoze...

zapomnialam dodac ze moja mama pracuje na politechnice wroclawskiej i cos wspominala, ze jak byly misski na dolnym slasku to do pracownikow wysylano goraczkowe mejle ze kto moze to niech pomoże cos zorganizowac, jakis pokaz, demonstracje dla missek itp. na spotkanie z nimi. na prędce bo wczesniej nie bylo nic wiadomo...
swietna organizacja nie ma co
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:22   #516
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Miss World 2006

Kurczę, nie podoba mi się nowa Miss World. Tzn. uważam, że jest bardzo ładna i od początku sądziłam, że ma szanse na wygraną, ale to nie to, o co chodzi w Miss World I po co ta cała szopka "Piękno z przesłaniem" skoro i tak wygrała lalka barbie? . Co ona sobą reprezentuje? W życiu nie dałabym jej 18 lat, raczej ze 30. Do tego jest opalona mocniej niż Wenezuelka Wogóle brakowało jej naturalności i klasy. W porównaniu do zeszłorocznej miss wypada żałośnie. Pamiętam, że ktoś z głównych organizatorów miss world, mówił, że teraz na miss będą wybierane dziewczyny o oryginalnej, niepowtarzalnej urodzie, czego dowodem miała być miss Islandii ( i zgadzam sie z tym). A teraz co? Ano właśnie jajco Poza tym gala nie podobała mi się, miałam wrażenie, że scena jest za mała, artyści nie podobali mi się, jeden plus za to, że Torbicka sobie o dziwo poradziła. A czy zauważyłyście, że temu śpiewającemu "zdechlakowi" w pewnej chwili wyłączył się mikrofon i przez chwilę zbiło go to z tropu?

Edit: Zmroziła mnie informacja, że następna miss world odbędzie się znowu W Sanji w Chinach Co oni się tak na te Chiny uparli? Przynajmniej wiadomo po co się tam pałętała ta Chinka, bo przez całą gale patrzyłam na nią jakby się z choinki urwała
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:23   #517
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez coconutka Pokaż wiadomość
Powszechnie wiadomo,ze Polacy to narzekajacy narod wiec i tu musimy ponarzekac
ło to se wlasnie ponarzekałam
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 23:29   #518
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Miss World 2006

Muszę jeszcze dodać, że z finałowej 17 najbardziej podobała mi się miss Libanu, miała piękne oczy. A co do Rumunii, to nie była najładniejsza, ale miała w sobie coś nieokreślonego, co robi wrażenie i dlatego mi się podobała.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:32   #519
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Miss World 2006

Przede wszystkim sprawa rozbijała się o to, że nie ma sposora generalnego, który wyłożyłby większą część gotówki na wybory.
POzyskano na to miejsce kilku mniejszych sponsorów, którzy dali pieniądzę. I najważniejsze Polska za późno wzięła się za organizację wyborów, bo 4 miesiące przed faktem szukać sponsora i wszystko organizować, to jest grube nie halo. Zwłaszcza, że większość firma ma zaplanowany budżet i nie jest tak łatwo znajść "wolne środki" w budżecie firmy i wyłożyć na konkurs piękności. Dlatego prawdopodobnie konkurs się marnie sprzedał, a stworzyli go po prostu z oparów finansowych...
Eh i po co my się bierzemy za takie rzeczy jak mamy za dużo fantazji, a za mało forsy na takie ceregiele.

Oczywiście cały konkurs miał posłużyć jak promocja PL i Warszawy, bo MW ma dużą popularność i oglądalność. Nie wzięto jednak pod uwagę tego, że lwia część ludzi oglądających konkurs mieszka w Azji, Australii i raczej nikt nie przyjedzie tutaj inwestować...

No, ale nic straconego, może za rok znowu MW będzie w PL, to tym razem się bardziej wypromujemy. Zwłaszcza, że będziemy mieć zeszłoroczne doświadczenie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:35   #520
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Eh i po co my się bierzemy za takie rzeczy jak mamy za dużo fantazji, a za mało forsy na takie ceregiele.
juz widze jak organizujemy ME w pilce noznej
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:37   #521
coconutka
Raczkowanie
 
Avatar coconutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 192
Dot.: Miss World 2006

Mnie sie wydaje,ze nie bylo nawet kwiatow dla zwycieskiej 3
coconutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 23:37   #522
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

No, ale nic straconego, może za rok znowu MW będzie w PL, to tym razem się bardziej wypromujemy. Zwłaszcza, że będziemy mieć zeszłoroczne doświadczenie.
o wlasnie o tej sznsie na pokute, zal i poprawe nie mamy chyba co marzyc bo ja tez slyszalam ze nastepny konkurs znow w chinach...
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:40   #523
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez coconutka Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje,ze nie bylo nawet kwiatow dla zwycieskiej 3
Jak mieli kupić kwiatki jak już kasy nie mięli.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:42   #524
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Miss World 2006

dawno juz nie oglądałam miss world- nie znałam się na zasadach i w ogole jak to teraz wygląda, ale z braku ciekawszego zajęcia w ten kacowy dzien postanowilam obejrzec. zaprosilam ekipkę przyjaciolek i doznalysmy szoku.
formuła wybierania z kazdego regionu jak dla mnie idiotyczna- niektore rejony mialy multum ladnych kobiet,a inne zero. po drugie po co wybierac dwie jak i tak za chwile ktoras odleci (?) Torbicka spoko obleci, kobietka z klasą, ale ta Chinka? nie mowiac o lovelasie z wysp...- porażka
Obrzydliwa scenorgafia-co to w ogole było? jakies kwadraty kolorowe... hmm
Poza tym wszystko odbyło sie za szybko, za mało tych relacji z pobytu kobiet w Polsce ale i za mało zaprezentowania kazdej z osobna- przedstawienia w roznych kreacjach, usłyszenia od kazdej paru zdań, zbliżenia na twarze na jakis dłuższy moment... zero emocji- ogłoszenie wyników szybkie i suche...
nie chce juz mowic o GOŚCIACH MUZYCZNYCH czytaj tandetny boysband i odrestaurowany dinozaur z bee gees - klapa
co do Miss- absolutnie plastikowy wybor- spodziewałam się czegoś wiecej po najpiekniejszej kobiecie świata... moze chociazby wiecej naturalnosci? Nie mialam faworytki, choc kilka Afrykanek zachwyciło mnie egzotyką

albo się starzeję, albo kiedyś było to o wiele ciekawsze widowisko- pewnie i to i to
a szkoda, bo takie miss world jest idealne do ukazania kultur roznych narodów, jakies takiej integracji i zachwytu nad roznorodnoscia swiata...
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:43   #525
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
I po co ta cała szopka "Piękno z przesłaniem" skoro i tak wygrała lalka barbie? .
hehe wiadomo ze to jedna wielka sciema z tym peace in the world i gadkami tego typu
ja najbardziej lubie kiedy kandydatki sie wypowiadaja na tematy co by chcialy zrobic i takie tam - ale mozna sie posmiac jak zacieta plyta normalnie
kolega fotograf mial to "szczescie" fotografowac misski jak byly u nas, mowi ze one tylko usmiechac sie potrafia jednak i z zadna nie udalo mu sie za bardzo pogawedzic jedynie jedna byla calkiem "spoko" - ta z gibraltaru

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Co ona sobą reprezentuje? W życiu nie dałabym jej 18 lat, raczej ze 30. Do tego jest opalona mocniej niż Wenezuelka
w pradze co prawda slonca tego lata bylo duuuuuuuuuuuzo i cieplutko ale ja sie tak nie opalilam a tez jestem blondi wydaje mi sie ze ona na twarzy miala najgrubsza tapete z kandydatek i to ja chyba tak postarzalo

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
A czy zauważyłyście, że temu śpiewającemu "zdechlakowi" w pewnej chwili wyłączył się mikrofon i przez chwilę zbiło go to z tropu?
ło matko serio? nie zauwazylam bo wychodzilam jak spiewali bp to bylo ponad moje skromne sily
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:53   #526
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez Lee Pokaż wiadomość
albo się starzeję, albo kiedyś było to o wiele ciekawsze widowisko- pewnie i to i to
eee tam nie starzejesz sie
po prostu to tandetny konkurs, smiem twierdzic...
kiedys bylo duzo lepiej chociazby z tego wzgledu ze nie dzielili tak na grupy moim zdaniem - to kompletnie bez sensu.
dawno juz nie ogladalam wyboru miss od czasow dziecinstwa, jedyna przyjemnosc z ogladania to ladne kreacje i niektore makijaze
ogladalam glownie dlatego ze lubie wiedziec co sie u nas dzieje i jakie rzeczy firmowane nazwą naszego kraju emitujemy w świat
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 00:12   #527
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Dot.: Miss World 2006

Cześć!

Mnie najbardziej podoba się Miss Polski, MIss Rumunii i Miss Brazylii. Uważam, że miss Czech jako Miss World to jakaś pomyłka i jedno wielkie nieporozumienie. Taka Barbie, pff... schematyczna uroda, nic nadzwyczajnego. Wyróżniała się sympatyczną buzią - to fakt. Ale zbyt sztuczna. Druga Rabczewska. I to na pewno nie jest słowiańska uroda.

A ogólna organizacja nie była najgorsza, choć te nudne ballady powodowały moją sennosć, natomiast żałosne gadki Prokopa i tej Pani przyprawiały o mdłości.

Wybornie się bawiłam słuchając Missek, gdzie niemal każda mówiła o akcjach charytatywnych i chęci pomocy dzieciom.

Z drugiej strony nie narzekajmy znowu aż tak bardzo, Polska pod względem organizacji się nie zbłaźniła, było całkiem dobrze. Nie przeszkadzał mi czerwony dywan ani kwadraty
Pani Torbicka też się spisała dobrze. Żeby już nie narzekać, to nie skomentuję tłumacza. Ja na jego miejscu bym się nie przyznawała, że to ja tłumaczyłam. :P
Ostatecznie ballady dało się przeżyć, a gadki Prokopa pewnie nie były emitowane w telewizji międzynarodowej.

Pozdrawiam!
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 06:02   #528
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Miss World 2006

Rozczarowanie... Moja uwagę najbardziej zwróciła Miss Indii i to ją najchętniej widziałabym w koronie. Przepiękny uśmiech! I w ogóle miała w sobie bardzo dużo uroku.

A jeśli chodzi o nową Miss World - odrzucił mnie od niej makijaz - zdecydowanie przesadzili z pudrem brązującym. Na dodatek miałam wrażenie że był nierówno nałożony i przez to rysy twarzy Czeszki wygladaly na nieregularne...
Nie podobała mi się.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 07:26   #529
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o nową Miss World - odrzucił mnie od niej makijaz - zdecydowanie przesadzili z pudrem brązującym. Na dodatek miałam wrażenie że był nierówno nałożony i przez to rysy twarzy Czeszki wygladaly na nieregularne...
Nie oglądałam całości, ale zgadzam się, ze makijaż Czeszki byl do niczego i znacznie ją postarzał.

Mimo to uwazam, że to piękna dziewczyna! Wydaje mi się, że wrzucanie wszystkich zgrabnych i długowłosych blondynek do jednego worka z Barbie jest dla nich bardzo krzywdzące. Chociaż sama preferuję inny typ urody (najbardziej podobały mi się Brazylia, Indie, Chorwacja, Szkocja), to potrafię docenić ładną blondynkę i nie krzyczę wkoło, ze to żenada, bo moja faworytka nie wygrała.

Bardzo mi się nie spodobało stwierdzenie jednej z wizażanek: "a co ona sobą reprezentuje?"
Bardzo przepraszam, ktoś zna ją osobiście i wie, że ma pusto w głowie? Bo na konkursie, to każda zasuwa te same gadki - szmatki.

Troszkę więcej obiektywizmu, dziewczyny!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 07:33   #530
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Miss World 2006

Nowa Miss World brzydka może nie jest, ale były ładniejsze dziewczyny.
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 08:27   #531
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: Miss World 2006

Nasza miss (Marzena) sprawiala wrazenie "nabuczonej"; Ogolnie nie podobala mi sie, myslalam jednak, ze na wybory MW zostanie "przygotowana", a tu szok. Nie wiem kto dobieral jej ta fryzurke :/
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 08:33   #532
Tamlin
Raczkowanie
 
Avatar Tamlin
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 404
GG do Tamlin
Dot.: Miss World 2006

Ku...rde tego naszego polskiego tlumacza to bym normalnie
__________________
,,Chcę czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pragnę być wolny" F. Mercury


60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Tamlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 08:56   #533
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Miss World 2006

Wiecie co,to był pierwszy konkurs ,który oglądałam,także nie mam za bardzo do czego porównywać,ale na pewno zgodzę się co do suknii pTorbickiej-fatalna,na ''zwyklejszych'' imprezach była ubrana o wiele ,wiele gustowniej,całe szczęście p Grazyna ma bardzo dużą klasę i takt,czego nie mogę powiedzieć o Prokopie,jego wstawki o ''męskim ideale i rozchylonych ustach ''(tak widział czeszke)
albo''miały pareo,więc nie mogłem ocenić ich wdzięków''i wiele innych były co najmniej żenujące.
A mi się Robert Geeb podobał ,wiadomo ''odgrzewaniec''ale co tam.
Co do wyborów w Chinach ,ja zrozumiałam ,ze to chodzi o wybory mistera.

moją faworytką też były INDIE,jak odpadła nawet z trójki ,to nie mogłam uwierzyć,widziałam ją w ścisłym finale!
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:06   #534
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: Miss World 2006

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
A mi się Robert Geeb podobał ,wiadomo ''odgrzewaniec''ale co tam.
Co do wyborów w Chinach ,ja zrozumiałam ,ze to chodzi o wybory mistera.

moją faworytką też były INDIE,jak odpadła nawet z trójki ,to nie mogłam uwierzyć,widziałam ją w ścisłym finale!
Co do Roberta Geeba, to sie nie zle przerazilismy z moim mezem Mozliwe, ze bardzo przezyl smierc brata, stad jego wyglad (moje wrazenie, choc on chyba zawsze taki chudy byl )
Jesli chodzi zas o wybory w Chinach, to tez slyszalam o misterach Chetnie bym to obejzala
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:20   #535
AgnieszkaDr
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaDr
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 73
Dot.: Miss World 2006

ja również wczoraj ogladałam wybory ale niestety zaczełam je ogladac dopiero od 21 gdyz wczesniej nie mogłam i jestem troszke w szoku przez godzine słyszałam same gotowe wyniki oraz pytania i odpowiedzi, jakie słyszymy co roku moje zainteresowanie wzbudzily najbardziej kreacje gdyz szykuje sie do takiego zakupu i musze przyznac ze miejwiecej kroje mi sie podobaly gdyz ogolnie kroje sie powtarzaly i szczerze mowiac moglo byc troszke wiecej tego
a co do calej tej ceremoni to musze przyznac ze brak kasy swoja droga ale wydaje mi sie ze jak Polska chciala sie dzieki temu konkursowi wypromowac to mogli juz wcisnac jakies polskie zespoly, no ale coz moze ja sie nie znam
ogolnie bylo widac ze wiekszosc przygotowania wlozyli brytyjczycy niz polacy a polski akcent to p. Torbicka i krotkie filmiki z Polski... chyba moglo byc lepiej
a napewno zabraklo kwiatów, bo p. Marcinkiewicz tam nie potrzebnie wyskoczył do tej mis dajac jakis dyplomik ktory od razu ktos szybko wziol
AgnieszkaDr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:27   #536
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Miss World 2006

zdziwilam sie bardzo, ze Polka nie przeszla
ja chcialam zeby miss Jamajki wygrala a ta z Angoli?? boszzz coza brzydactwo ;P

nowa miss taka srednia ... tzn blondynka z powiekszonym biustem i ustami jak dla mnie taka gwiazda porno
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:32   #537
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Miss World 2006

Ja sie ciesze,że wygrała Czeszka,od początku na nią stawiałam,bardzo ładna dziewczyna,nie za chuda-wyglądająca nawet "zdrowo",śliczny uśmiech.
NO I WRESZCIE OD DŁUŻSZEGO CZASU MISS WORLD ZOSTAŁA BLONDYNKA!!!!
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:41   #538
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Miss World 2006

Ech, a ja wczoraj nie obejrzałam gali, bo byłam na randce i sobie o niej zupełnie zapomniałam

Nie wiecie kochaniutkie, czy jakaś powtóreczka będzie? Jeśli tak to kiedy?
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:48   #539
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Miss World 2006

Czeszka - nie jest, zła, ale były ładniejsze dziewczyny... Np. śliczna Brazylijka i bardzo dziewczęca Rumunka.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:51   #540
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Miss World 2006

Moim zdaniem Czeszka wyglądała tandetnie, a to że jest blondynką jeszcze ją pogłębiało. Zdecydowanie nie powinna wygrać.
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.