Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 20:55   #511
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ja bym nie odmieniała i napisała: pod.red. Maria Żmigdordzka-wolska - zawsze to bezpieczniej i wywaliła bym : pod.red.
Właśnie nie moge wywalić tego pod red. - chyba zostanę przy wersji Marii Żmigrociej - Wolskiej - a moze jeszcze ktos pomoze w tej sprawie ..


Mam jeszcze jedno pytanie
Kowalczyk A., Romantyzm: podręcznik do szkół ponadpodstawowych, Warszawa 1989.



to jest dobrze, czy Podręcznik z wielkiej litery ma być ?
__________________
Liczą sie myśli, pragnienia ..
Liczą sie uczucia i marzenia ..

dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 19:47   #512
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

dziewczyny blagam pomozcie jutro ostatni dzien na napisanie bibliografii( moj temat to rozne kanony kobiecej urody w literaturze i sztuce nie wiem jakie ksiazki dac(((
roxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:25   #513
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Toś się szybko zorientowała nie ma co :P i nie ma co, ale ja nie wiem co masz dać =]

dzasmina89- pewnie że z dużej
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:50   #514
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
dziewczyny blagam pomozcie jutro ostatni dzien na napisanie bibliografii( moj temat to rozne kanony kobiecej urody w literaturze i sztuce nie wiem jakie ksiazki dac(((
A tak z ciekawości to co dałas jako przykład ze sztuki?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:53   #515
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Hej

Dziewczyny, a może któraś z Was ma temat "Portrety szatana i ich funkcje w literaturze i malarstwie. Przedstaw na wybranych przykładach."

??
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 17:03   #516
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzasmina89 Pokaż wiadomość
Właśnie nie moge wywalić tego pod red. - chyba zostanę przy wersji Marii Żmigrociej - Wolskiej - a moze jeszcze ktos pomoze w tej sprawie ..


Mam jeszcze jedno pytanie
Kowalczyk A., Romantyzm: podręcznik do szkół ponadpodstawowych, Warszawa 1989.



to jest dobrze, czy Podręcznik z wielkiej litery ma być ?
pod. red. Marii Żmigrockiej-Wolskiej
To są 2 nazwiska i oba się odmieniają.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:56   #517
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam do Was wielką prośbę, otóz wybrałam temat na ustną z polaka: Funkcjonowanie motywu theatrum mundi. Omów na wybranych przykładach literackich z dwóch różnych epok.
Prace mam napisaną, już zaczęłam się uczyć a facetka stwierdza, że źle dobrałam utwory. Podobno Księga Hioba i Król Edyp nie pasują. Kurna tylko, że przed pisaniem dokładnie pytałam się koleżanke i pisałam z osobami które zajmują się prezentacjami maturalnymi. Mówili, że w tym kontekście oba utwory nadają się. Śmierdzi mi podstepem, bo dziewczyna z mojej klasy ma taki sam temat. ja pierwsza wybrałam a ona mi jeszcze kazała zmieniać i pozostało na tym, że obie mamy taki sam. Myślę, że ona też wybrała te utwory i nauczycielka specjalnie tak dla mnie powiedziała, żebym zmieniła. Pisałam do laski ale zero reakcji, jutro muszę dorwać ją w szkole.
Jestem zrozpaczona bo to nie jest dla mnie tak ważne. Wolę skupić się na pisemnej, prezentacji tej nawet pod uwagę nie biorą na uczelniach. Czy mogłybyście zapytać się swoich nauczycieli czy te 2 utwory pasują do tego tematu??
Gdybym miała kogoś zaufanego to nawet
bym nie pisała ale niestety tak nie jest
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 20:12   #518
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

wiesz co ? U mnie w klasie dwóch kolesi wybrało taki sam temat odności przyrody czy coś. Jeden oddał pierwszy i ma wszytsko dobrze, a drugi musi wywalić lektury, które ma ten pierwszy też, żeby prace rzekomo nie były identyczne. Moim zdaniem jesli ty oddałaś do sprawdzenia pierwsza to ona powinna zmieniać, jeśli jak twierdzisz ma takie same utwory.
Ja bym ją jeszcze dorwała
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:51   #519
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was wielką prośbę, otóz wybrałam temat na ustną z polaka: Funkcjonowanie motywu theatrum mundi. Omów na wybranych przykładach literackich z dwóch różnych epok.
Prace mam napisaną, już zaczęłam się uczyć a facetka stwierdza, że źle dobrałam utwory. Podobno Księga Hioba i Król Edyp nie pasują. Kurna tylko, że przed pisaniem dokładnie pytałam się koleżanke i pisałam z osobami które zajmują się prezentacjami maturalnymi. Mówili, że w tym kontekście oba utwory nadają się. Śmierdzi mi podstepem, bo dziewczyna z mojej klasy ma taki sam temat. ja pierwsza wybrałam a ona mi jeszcze kazała zmieniać i pozostało na tym, że obie mamy taki sam. Myślę, że ona też wybrała te utwory i nauczycielka specjalnie tak dla mnie powiedziała, żebym zmieniła. Pisałam do laski ale zero reakcji, jutro muszę dorwać ją w szkole.
Jestem zrozpaczona bo to nie jest dla mnie tak ważne. Wolę skupić się na pisemnej, prezentacji tej nawet pod uwagę nie biorą na uczelniach. Czy mogłybyście zapytać się swoich nauczycieli czy te 2 utwory pasują do tego tematu??
Gdybym miała kogoś zaufanego to nawet
bym nie pisała ale niestety tak nie jest
Ale przecież to Twoja prezentacja, a nie nauczycielki. Moja polonistka mówi, że jeżeli coś jest dobrze uargumentowane, to jest dobre. I tyle.
Dlatego też nie pomogę i nie spytam mojej nauczycielki, bo właśnie to powie, ale wydaje mi się, że Twoja prezentacja to Twoja sprawa i ona nie może nakazać Ci zmienić lektury. Tym bardziej teraz, po terminie oddana bibliografii.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 22:09   #520
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Exclamation Werbalne i niewerbalne środki komunikacji międzyludzkiej.

Witam,
Temat mojej prezentacji to:
Werbalne i niewerbalne środki komunikacji międzyludzkiej. Analizując wybrane przykłady komunikatów, omów wzajemne zależności i sposoby funkcjonowania zastosowanych środków.
Wybrałam go, bo książki i magazyny psychologiczne to jedne z niewielu, które czytam z przyjemnością. Jednak tu zaczyna się problem, temat jest dosyć rozległy, mam mnóstwo pomysłów co chciałabym powiedzieć jednak próbując cokolwiek napisać wychodzi mi wykład całkowicie pozbawiony sensu ze zbyt dużą ilością informacji. Nie mam pojęcia jaką mogę postawić tezę/hipotezę. Czy mogę moją pracę skupić na dobrej komunikacji i zamiast tezy/hipotezy postawić na początku pytanie typu " co jest potrzebne do dobrej komunikacji? ". Czy musi być to konkretna opinia, a jeśli tak może mi ktoś podać przykładową do mojego tematu bo nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc Z góry dzięki, Pozdrawiam
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 22:40   #521
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

A ja mam takie pytanie dotyczące ogólnie matury i raczej niezwiązane z tematem prac, ale i tak proszę o odp., a więc rok temu zdałam maturę, niestety na amnestii (kochana historia), jednak dzięki wysokim wynikom z reszty i tak dostałam się na studia. Mimo wszystko złożyłam podnanie o poprawkę, teraz jednak zrozumiałam, że chcę zostać na tych studiach, a poprawka trochę mi nie odpowiada co do terminów, więc moje pytanie brzmi: czy nic mi nie grozi jak się nie stawię, bo amnestii przecież już nie ma?
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 12:05   #522
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Na prezentację maturalną wybrałam temat : "Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów problem na przykładzie wybranych utworów."

Do literatury podmiotu wybrałam :
-Dziady
-Potop
-Kordiana
-Balladynę
-wiersz T.Różewicza Ocalony

Prosić chciałam o jakieś sugestie dot. pytań ,które może zadać komisja.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 12:06   #523
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

Na prezentację maturalną wybrałam temat : "Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów problem na przykładzie wybranych utworów."

Do literatury podmiotu wybrałam :
-Dziady
-Potop
-Kordiana
-Balladynę
-wiersz T.Różewicza Ocalony

Prosić chciałam o jakieś sugestie dot. pytań ,które może zadać komisja.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:56   #524
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

może cię zapytać co ty sądzisz o przemianie któregoś z tych bohaterów, często pytają się o twój stosunek do tematu który omawiasz.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:45   #525
lolitaj
Raczkowanie
 
Avatar lolitaj
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni
Wiadomości: 168
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

co do trików na maturze... powiem wam.. ze na ustna przyszedł chłopak jaki tamat mial to nie pamietam ale przyszedł w przebraniu zakonnika i zdal na maximum punktow.. ciekawe jakie miny miala komisja..a swoja droga jak ktos ma temat o smierci to niech sie za nią przebierze to zawsze wzbudza zainteresowanie
__________________

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

19.08.09 prawko
01.10.09 studentka
lolitaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:41   #526
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

niewiem moze mnie ktos poratowac i powiedziec gdzie znajde jak przykladowo powinna wygladac kartka z cytatami jako material dodatkowy bo ja chyba jestes slepa i nigdzie nie moge tego znalezc a nie wiem jak sie do tego zabrac
WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:07   #527
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

hej dziewczyny ja jednak musiałam zmienić tezę w swojej prezentacji. w ogóle wczoraj miałam lekka załamkę, bo moja polonistka oczywiście stwierdziła po raz kolejny, że mój konspekt jest do bani...klnęłam na czym świat stoi, bo sama mnie zmyliła jak mam to poprawnie zrobić. Ostatecznie wygląda to tak:

TEMAT: Różne sposoby kreacji „portretu Polaków” w wybranych tekstach literackich.
TEZA INTERPRETACYJNA: Literatura polska na przestrzeni wieków przedstawiała cechy Polaków odnoszące się do usposobienia całego narodu.
1.Sarmata- przykład dwoistej moralności.
2.„Nasz naród jak lawa…”- różne postawy wobec spraw narodowych.
3.Upadek moralny i społeczny arystokracji polskiej na przykładzie „Lalki” B. Prusa.
4.Rodzina Dulskich- hipokryzja i kołtuneria mieszczaństwa polskiego.
5.Wnioski:
a)Historia była czynnikiem wpływającym na formowanie cech narodowych
b)„Portret Polaków” nie pozostawał jednoznaczny na przestrzeni wieków
c)Arystokracja jako przewodnia grupa społeczna popularyzowała narodowe cechy.


jak myślicie może być
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:09   #528
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

a ja sie dopiero teraz obudzilam z tym ze trzeba napisac teze ;| juz mam ramowy plan wypowiedzi i nie chce go zmieniac;/ a z ta teza nie mam pojecia :/
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:20   #529
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

Jaka u Was w szkołach obowiązuje najmniejsza czcionka możliwa do użycia w konspekcie? Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo okazało się, że mogę wszystko napisać nawet ósemką, a więc nawet łącznie z bibliografią na jednaj stronie zmieści mi się super szczegółowy plan
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 20:07   #530
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

10 minimum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:56   #531
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Matura - prezentacje, tricki, materiały - wątek zbiorczy

U mnie babka powiedziała, że nawet b. malutką aby na jednej stronie zmieściła się bibliografia, plan ramowy i jeśli są cytaty to żeby też to zamieścić. Ja mam 6 dłuższych cytatów ale jakoś to wcisnęłam. Mnie się nie podoba, bo czionka jest naprawdę mała ale jak nauczycielka nie ma nic przeciwko to co będę sobie głowę zawracała

A propo tej prezentacji, to jednak zmieniałam, wzięłam oprócz wierszy Kochanowskiego, Lalkę i 2 wiersze Asnyka. Dzięki pomocy przyjaciela stworzyliśmy pracę, nawet już umiem......wstęp Mam nadzieje, ze do 12maja wyrobię się z nauczeniem tego na pamięć.
Tak w sumie ta prezentacja to jedna istna głupota, co z tego jak nauczymy się tego jak później to nawet pod uwagę nie jest brane. Już bym wolała normalnie przeczytać pracę i odpowiadać na pytania komisji. Niż takie bezsensowane kucie 5 stron
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:28   #532
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Matura ustna z polskiego - Impresjonizm

Hey
7 maja mam maturę ustną z polskiego....Temat:"Anali zując wybrane przykłady zaprezentuj impresjonizm jako kierunek w literaturze i innych dziedzinach sztuki przełomu XIX i XX wieku" Umiem już ponad połowę prezentacji, mam nadzieję że mnie stres nie dosięgnie...Jest tu ktoś z podobną prezentacją? Jak myślicie, jakie pytania dodatkowo może komisja zadać do tego tematu?
pozdrawiam
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:29   #533
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Matura ustna z polskiego - Impresjonizm

Cytat:
Napisane przez flyhigh17 Pokaż wiadomość
Hey
7 maja mam maturę ustną z polskiego....Temat:"Anali zując wybrane przykłady zaprezentuj impresjonizm jako kierunek w literaturze i innych dziedzinach sztuki przełomu XIX i XX wieku" Umiem już ponad połowę prezentacji, mam nadzieję że mnie stres nie dosięgnie...Jest tu ktoś z podobną prezentacją? Jak myślicie, jakie pytania dodatkowo może komisja zadać do tego tematu?
pozdrawiam
jest temat zbiorczy o prezentacjach maturalnych to zerknij tam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:37   #534
A-l-a
Raczkowanie
 
Avatar A-l-a
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 157
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

Dziś wiekszosc z nas miała ustny polski - jak wam poszło???

Mi całkiem całkiem, 18/20
Jak pozostałe matury?
A-l-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:56   #535
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Czemu, według Ciebie, nie może być na maturze? Z moich wiadomości wynika, że może być. Jeśli sie chce, książki wykorzystane w naszej prezentacji mogą być spoza kanonu lektur (mogą się zapytać podczas egzaminu, czemu tak jest). Znam przypadki, że ludzie biorą "W pustyni i w puszczy", a przecież to lektura z podstawówki...
Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Oczywiście że może być na maturze Wszystkie szkolne lektury moga pojawić się na maturze zarówno pisemnej jak i ustnej ( w ustnej oczywiscie nie tylko szkolne). Moja kolezanka wykorzystuje w prezentacji "Plastusiowy pamiętnik"
ok może, ale jak Twoim zdaniem wypadniesz w oczach komisji biorąc do matury ksiązkę dla gimnazjalistów ?
Mi powiedziała moja babka z polskiego która już 40 lat jest egzaminatorem że żona modna być nie może! Chyba że ktoś woli zabłyszczeć ksiązką z gimnazjum niż jakąs inną lepszą ...spoza kanonu lektur.
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:01   #536
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

ja też 18/20
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:29   #537
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

ehehe jak taką samą notę 18 pkt a myślałam, że ledwo zaliczę:P
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:41   #538
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

Ale wam fajnie ,ja za swoją prace dostałam 12 pkt
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:17   #539
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Matura ustna z polskiego - Impresjonizm

już po 20/20
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:19   #540
PoLa17
Raczkowanie
 
Avatar PoLa17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 84
Dot.: Maturzystki 2008 :) Prezentacje maturalne

Ehh ja już mam wszystko skończone ale bardzo się boję prezentacji. Martwie się że pogubie sie mówiąc, że o czymś zapomne, że nagle będę miała pustkę w głowie...
__________________
Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
PoLa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-23 20:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.