Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 18:42   #511
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Nie panikować mi tu
Czy to możliwe ,że po odstawieniu tabsów nagle z ładnego szczupłego ciałka wyrosły mi boczki i oponka na brzuchu?i nagle dostałam apetyt że mogę jeść non stop bo inaczej burczy w brzuchu nawet jak jestem najedzona :P w połowe spodni się nie mieszczę już :P pupa urosła
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:14   #512
erythick
Raczkowanie
 
Avatar erythick
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Z Polski ;)
Wiadomości: 105
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez XxCzarnotkaxX Pokaż wiadomość
Nie panikować mi tu
Czy to możliwe ,że po odstawieniu tabsów nagle z ładnego szczupłego ciałka wyrosły mi boczki i oponka na brzuchu?i nagle dostałam apetyt że mogę jeść non stop bo inaczej burczy w brzuchu nawet jak jestem najedzona :P w połowe spodni się nie mieszczę już :P pupa urosła
nie mam zbyt duzego doswiadczenia z tabletkami, bo zaczelam je brac i zaraz skonczylam, ale z tego co mi wiadomo po tabletkach moze dziac sie duuuuzo dziwnych rzeczy z naszym organizmem....
__________________
.
erythick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 08:45   #513
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Oj tam wontrubka mnie przez miesiąc non stop piersi bolały i jajnik i co? Okres jest taki jak zawsze, dzieciaka nie ma. Ja zauważyłam u siebie że nie mogę oglądać takiego programu na TLC "Ciąża z zaskoczenia" bo wtedy mi się schiza włącza, a tak póki sobie nie przypomnę tego programu to w sumie spokojnie.
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 08:50   #514
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Akcila Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam u siebie że nie mogę oglądać takiego programu na TLC "Ciąża z zaskoczenia" bo wtedy mi się schiza włącza, a tak póki sobie nie przypomnę tego programu to w sumie spokojnie.
A no właśnie. Juz nawet starczy, że zapowiedź zobaczę, żeby się poschizować. A teraz mi się wydaje tak poza tym, że brzuch większy. Ale może po prostu przytyłam na zimę - w sumie to nawet powinnam. Tylo z jednej strony przytyć trzeba, a z drugiej już schizy. Zazdroszczę facetom, że nie mają tkich problemów.
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:18   #515
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Mariatta Pokaż wiadomość
A no właśnie. Juz nawet starczy, że zapowiedź zobaczę, żeby się poschizować. A teraz mi się wydaje tak poza tym, że brzuch większy. Ale może po prostu przytyłam na zimę - w sumie to nawet powinnam. Tylo z jednej strony przytyć trzeba, a z drugiej już schizy. Zazdroszczę facetom, że nie mają tkich problemów.
No właśnie ja też przytyłam i schiz lekki jest, ale po chwili odzywa się rozsądek- Ty głupia przecież miałaś okres normalnie po prostu za dużo żarłaś ot co
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:32   #516
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Ja zauważyłam u siebie że nie mogę oglądać takiego programu na TLC "Ciąża z zaskoczenia" bo wtedy mi się schiza włącza, a tak póki sobie nie przypomnę tego programu to w sumie spokojnie.

Bosh też czasami to oglądam,i wtedy to mam takie schizy że szok.jak lekarz podsumowuje dlaczego jest babka w ciązy w tym programie( tabletki nie zadziałały lub PREZERWATYWA nie była pęknięta a ciąża i tak była) to aż odechciewa mi się seksu na najbliższy miesiąc ;p
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:46   #517
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

ja na szczęście nie mam tego programu i nie zamierzam się katować

XxCzarnotkaxX też przytyłam po odstawieniu tabsów. A raczej wróciłam do starej wagi, co mi wcale nie odpowiada. Ogólnie apetyt miałam większy, i jakoś o wiele szybciej było po mnie widać zjedzone chipsy czy snikersa ... no ale wzięłam się za siebie, tylko, że walka z kg jest okropnie żmudna, a tyle pysznych pokus wokół, więc stoję w miejscu

sutki przestały boleć, ale są strasznie wrażliwe ... paskudas, mnie też brzuch boli praktycznie od samej owulacji, tak jakbym miała tuż tuż dostać okres... a to jeszcze tydzień nie podoba mi się to, że nic mi nie dolega tylko od 6 do 14 dnia cyklu a w pozostałe dni czuję się obolała... no ale oby ten okres był, nie będę narzekać
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 11:37   #518
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

No właśnie u mnie jest ten problem, że to przytycie parę kilo jest bardzo wskazane - tak z 5 najlepiej. A brzuch też mnie boli, ale może to nerwy - bo dwie rozmowy kwalifikacyjen czekają i wizyta u dentysty.Takze nie zdziwię się nawet jak mi się okres przesunie przez to.
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 18:09   #519
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Mariatta trzymamy kciuki za powodzenie na rozmowach!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 19:35   #520
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Hej dziewczynki ja właśnie wróciłam z uczelni i padam na fejsa. A mnie dalej brzuch boli i o
Co do tabsów- mi się waga nie zmieniła ani podczas brania ani po odstawieniu (jednak bez nich więcej + niż - dla mnie), ale ciekawie reaguje Twoje ciałko
Dokładnie- trzymamy kciuki na rozmowach- daj znać jak poszło!
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:20   #521
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Akcila Pokaż wiadomość
Oj tam wontrubka mnie przez miesiąc non stop piersi bolały i jajnik i co? Okres jest taki jak zawsze, dzieciaka nie ma. Ja zauważyłam u siebie że nie mogę oglądać takiego programu na TLC "Ciąża z zaskoczenia" bo wtedy mi się schiza włącza, a tak póki sobie nie przypomnę tego programu to w sumie spokojnie.
Eh.. Skąd ja to znam. Z TŻ przez rok kochaliśmy się tylko lub "aż" z prezerwatywą, ale gdy tylko na wakacjach, bo wtedy miałam sporo czasu na oglądanie TV przez operację natrafiłam na ten program, natychmiast wyłączałam. Żeby później nie było dodatkowe dopatrywania się objawów ciąży u siebie ;P A teraz mam tableteczki, więc jestem ciut spokojniejsza. Ale ogólnie byłam zadowolona z gumek. Tylko miałam problem z nawilżeniem, bo bez względu jak "gorąco" by nie było, to nawilżenie prawie żadne Na tabletkach myślałam, że się to troszkę zmieni, ale jest tak samo. Dodam, że byłam u gin i stwierdził, że tak już mam. Bo żadnej grzybicy itp. nie stwierdził. Czy któraś z was miała podobny problem?
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 06:47   #522
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
Eh.. Skąd ja to znam. Z TŻ przez rok kochaliśmy się tylko lub "aż" z prezerwatywą, ale gdy tylko na wakacjach, bo wtedy miałam sporo czasu na oglądanie TV przez operację natrafiłam na ten program, natychmiast wyłączałam. Żeby później nie było dodatkowe dopatrywania się objawów ciąży u siebie ;P A teraz mam tableteczki, więc jestem ciut spokojniejsza. Ale ogólnie byłam zadowolona z gumek. Tylko miałam problem z nawilżeniem, bo bez względu jak "gorąco" by nie było, to nawilżenie prawie żadne Na tabletkach myślałam, że się to troszkę zmieni, ale jest tak samo. Dodam, że byłam u gin i stwierdził, że tak już mam. Bo żadnej grzybicy itp. nie stwierdził. Czy któraś z was miała podobny problem?
Ja też mam ten problem, ale kupujemy żelik nawilżający i jest po problemie polecam jest ich duży wybór
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 07:22   #523
malgosia87
Przyczajenie
 
Avatar malgosia87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Co prawda jest to wątek stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, ale my stosowaliśmy i w ciążę zaszłam. I nic nie pękło, nie zsunęło się. lekarz powiedział: no cóż czasami się zdarza. Chyba zacznę grać w totolotka.
I nie chcę straszyć. Niektórzy po prostu mają to szczęście.
malgosia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 07:45   #524
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez malgosia87 Pokaż wiadomość
Co prawda jest to wątek stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, ale my stosowaliśmy i w ciążę zaszłam. I nic nie pękło, nie zsunęło się. lekarz powiedział: no cóż czasami się zdarza. Chyba zacznę grać w totolotka.
I nie chcę straszyć. Niektórzy po prostu mają to szczęście.
No to nam rozruszasz wątek
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 08:50   #525
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

malgosia87 o ludu nie strasz :P bo nagle z mojego bezstresowego nastawienia stanę się całodobową panikarą po każdym stosunku aż do okresu ;///):P

A co do pytań o nawilżenie to ja mam tego nadmiar Tż pogłaska po pupie a ja już mokra i gotowa do boju :P
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:14   #526
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Hymm dziwne ale w końcu jest te 93%. Znam osoby które od N lat używają prezerwatyw i mają dzieci tylko planowane, a może się zdarzyć że nawet uważając może być niespodzianka.;/
Co do żeli u mnie zależy od dnia cyklu, ale z zasady ja tylko pomyślę co bym mogła robić z TZ to mam tam mokro a pod czas samej już akcji to wysycham i musimy się wspomagać żelem.
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:19   #527
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez maggies07 Pokaż wiadomość
Hymm dziwne ale w końcu jest te 93%. Znam osoby które od N lat używają prezerwatyw i mają dzieci tylko planowane, a może się zdarzyć że nawet uważając może być niespodzianka.;/
Co do żeli u mnie zależy od dnia cyklu, ale z zasady ja tylko pomyślę co bym mogła robić z TZ to mam tam mokro a pod czas samej już akcji to wysycham i musimy się wspomagać żelem.
Ja uwazam, ze to wina prezerwatyw, tzn uczucie suchosci, tez tak mam. My uzywamy prawie od zawsze zelu do USG, polecam. Jest na bazie wody(wiec mozna uzywac z prezerwatywami) a co najwazniejsze jest tani jak barszcz. Nie mam po nim zadnych infekcji.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:33   #528
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja uwazam, ze to wina prezerwatyw, tzn uczucie suchosci, tez tak mam. My uzywamy prawie od zawsze zelu do USG, polecam. Jest na bazie wody(wiec mozna uzywac z prezerwatywami) a co najwazniejsze jest tani jak barszcz. Nie mam po nim zadnych infekcji.
A ile kosztuje taki żel? Kupuje się go w aptece? Ale pewnie duże opakowanie a nam duże nie jest potrzebne...
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:40   #529
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
A ile kosztuje taki żel? Kupuje się go w aptece? Ale pewnie duże opakowanie a nam duże nie jest potrzebne...
6 zl za 500g, to ponad pol litra, w aptece, ja mam taki z czerwona nakrętką. Na opakowaniu jest napisane, ze nadaje sie do badania usg dopochwowego. Ja przelewam do mniejszego pojemniczka od zelu Unimila(ma wygodny dozownik), ma dluga date waznosci, na pewno zuzyjemy Bo ceny np takiego k-y to przegiecie, 17 zl za malutka tubke. Ja nie widze roznicy, wiec po co 10-krotnie przeplacac.
O stosowaniu zelu w ten sposob przeczytalam oczywiscie na wizazu

Edit. Widze, ze sa tez mniejsze opakowania np 250g http://w w w .d o z .p l /apteka/p488-Zel_do_USG_250_ml
Trzeba usunac spacje z linka.
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-11-07 o 10:46
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 10:59   #530
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
6 zl za 500g, to ponad pol litra, w aptece, ja mam taki z czerwona nakrętką. Na opakowaniu jest napisane, ze nadaje sie do badania usg dopochwowego. Ja przelewam do mniejszego pojemniczka od zelu Unimila(ma wygodny dozownik), ma dluga date waznosci, na pewno zuzyjemy Bo ceny np takiego k-y to przegiecie, 17 zl za malutka tubke. Ja nie widze roznicy, wiec po co 10-krotnie przeplacac.
O stosowaniu zelu w ten sposob przeczytalam oczywiscie na wizazu

Edit. Widze, ze sa tez mniejsze opakowania np 250g http://w w w .d o z .p l /apteka/p488-Zel_do_USG_250_ml
Trzeba usunac spacje z linka.
Dzięki kochana, właśnie te drogeryjne to piekielnie drogie...
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:09   #531
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Polecam, lepiej za te pieniadze isc do kina albo teatru Mnie po zelu nic nie piecze, nie mam infekcji ani uplawow, ma fajna konsystencje, nie splywa(pisze o tym z czerwona nakretka bo innych nie mialam).
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-11-07 o 11:10
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:36   #532
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Polecam, lepiej za te pieniadze isc do kina albo teatru Mnie po zelu nic nie piecze, nie mam infekcji ani uplawow, ma fajna konsystencje, nie splywa(pisze o tym z czerwona nakretka bo innych nie mialam).
Albo na gumki hihihih
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:38   #533
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Trzeba się będzie nad tym zastanowić. My żele unimila stosujemy bo są lepsze niż durexa.
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:44   #534
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

o ludu!!!! zeschizowałam potwornie... kochałam się w dni płodne przecież i tez nic się nie zsunęło nie pękło, ale ciąża jest możliwa???? OSZALAŁAM ZE STRACHU!!!!!

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

która to kochała się w płodne? paskudas Ty? Schizujemy razem? Oszaleję, zwariuję ze strachu a do okresu jeszcze tydzień!!!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:45   #535
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
o ludu!!!! zeschizowałam potwornie... kochałam się w dni płodne przecież i tez nic się nie zsunęło nie pękło, ale ciąża jest możliwa???? OSZALAŁAM ZE STRACHU!!!!!

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

która to kochała się w płodne? paskudas Ty? Schizujemy razem? Oszaleję, zwariuję ze strachu a do okresu jeszcze tydzień!!!
No ja też i ten brzuch mnie ciągle dalej boli (właśnie od tamtego płodniowego seksu) i chyba mi się stres włączył... jak coś będę miała za swoje... razem razem
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:06   #536
malgosia87
Przyczajenie
 
Avatar malgosia87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Jak się uprawia seks nawet z zabezpieczeniem to ciąża jest możliwa . Ale ile jest takich przypadków? chyba jednak nie tak dużo. Poza tym stres i tak nic nie zmieni. Tak zastanawiałam się właśnie, czy was nie nastraszę za bardzo.
malgosia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:10   #537
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez malgosia87 Pokaż wiadomość
Jak się uprawia seks nawet z zabezpieczeniem to ciąża jest możliwa . Ale ile jest takich przypadków? chyba jednak nie tak dużo. Poza tym stres i tak nic nie zmieni. Tak zastanawiałam się właśnie, czy was nie nastraszę za bardzo.
Za późno
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:32   #538
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
No ja też i ten brzuch mnie ciągle dalej boli (właśnie od tamtego płodniowego seksu) i chyba mi się stres włączył... jak coś będę miała za swoje... razem razem
Oj no ja też. I brzuch też róznie, raz boli, raz nie. DO okresu tydzień z hakiem, żależy kiedy przyjdzie, waha sie tak o do 26-31 dni. Plus śniło mi się, że byłam w ciąży
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:11   #539
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Nie schizujemy ej.ja też kochałam się w płodne i okres był ładnie na czas.
Chociaż malgosia87 też mnie z lekka nastraszyła
Nie stresować się bo to tylko może opóznić okres.
Dziewczynki dostaniecie okresiki
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:39   #540
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Również się przestraszyłam czytając post malgosi87, tym bardziej, że mam cukrzycę i problemy z tarczycą, tsh 5,2 ciąża teraz to by była tragedia w moim przypadku
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.