Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 09:29   #511
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Powrot do blondu

ja mam boniulko pytanie. obecnie mam granatowa czern farbowalam pallet bardzo dawno temu z jakies pol roku moze i nawet wiecej farba mi sie "sprala" mam tak jakbym miala swoj wlasny kolor naturalny (odrostow brak) chcialabym sie przzefarbowac na blond i zrobic brazowe pasemka. moja kolezanka ktora chodzi do szkoly fryzjerskiej powiedziala ze jakbym 2 razy rozjasnila i nalozyla farbe to by mi wyszlo (ona co chwile zmienia kolory i z czarno- czerwonych rozjasniala raz nalozyla farbe i wyszedl jej blond ale "zmutowany" jajko i mowi ze jakby rozjasnila 2 raz to by jej wyszlo) znalazlam na necie rozjasniacz dekoloryzujacy http://www.joanna.pl/produkty/rozjas...loryzujacy.asp
i jakbym nalozyla po nim na to farbe to wyszedl by mi kolor? czy musialabym 2 razy rozjasniacz? kolor chce miec cos takiego jak na opakowaniu : http://www.joanna.pl/produkty/naturia_color/211.asp lub http://www.joanna.pl/produkty/festiv...blond_5414.asp niewiem ktory ladniejszy doradcie. na to chcialabym zrobic sobie duzo pasemek brazowych http://www.joanna.pl/produkty/naturia_color/244.asp lub http://www.joanna.pl/produkty/naturia_color/241.asp
moze znacie jakies sposoby rozne na zejscie do blondu chociaz szukalam po forum to doradzaja zeby robic pasemka itd ale ja jestem strasznie niecierpliwa
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 09:36   #512
tyskar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 40
Dot.: Powrot do blondu

czesc ja kiedys mialam ten sam problem....meczylam sie dlugo ale znalazlam sposob na moje wloski....uzylam dekoloryzatora(czy jak to tam sie pisze:P) a pozniej nalozylam farbe z loreal excellence creme kolor jasny blond popielaty 81..po farbowaniu wlosy maja odcien brudnego dosc ciemnego blondu..(mi sie bardzo podoba) ale po ok. 2 tygodniach ten brudny blond sie zmywa i zostaje sliczny jasny naturalny blondzik...tylko to mi pomoglo zadne rozjasniacze inne farby nic...polecam i pozdrawiam
tyskar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 09:49   #513
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Powrot do blondu

teraz mi sie przypomnialo jakas dziewczyna pisala o rozjasniaczu ze jest supe ce ce ce czy jakos tak i kontra super blond farba ale strasznie drogie ok 80zł wiec to odpada
tyskar a jaki masz naturalny kolor wlosow? bo ja mam czarny wiec niewiem czy by odrazu mi chwycilo z tego co sie orientuje to dekoloryzator schodzi do naturalnego koloru (tak mi sie wydaje niewiem czy dobrze ale niechce mi sie narazie szukac o tym)
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 09:58   #514
tyskar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 40
Dot.: Powrot do blondu

naturalny mam ciemny blond to uzyj rozjasniacza
tyskar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 10:50   #515
KASSIIA
Raczkowanie
 
Avatar KASSIIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 86
Dot.: Powrot do blondu

Dekoloryzator nie powoduje powrotu do naturalnego koloru, tylko rozjaśnia o ileś tonów. Ten podany przez Lalalad rozjaśnia od 4 do 5 tonów. W moim przypadku przy włosach o odcieniu czerwonym dekoloryzacja doprowadziła do koloru rudego, a mój naturalnu kolor to średni brąz. Ja bym polecała najpierw robić pasemka i to najlepiej u dobrego fryzjera, bo z ciemnych włosów ciężko wrócic do blondu.
KASSIIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 17:56   #516
MoOoNiA
Raczkowanie
 
Avatar MoOoNiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 469
Dot.: czarne włosy - pomocy!!

jej to mnie przestraszyłyście:P
jakiś czas temu coś mi odbiło i śliczne blond włosy pofarobwałam na jasny brąz no ale na początku wyszedł czarny <lol> teraz już jest lepiej są brązowe ale pojawiły się bląd odrosty
chciałam ściagnąć kolor ale mam zbyt zniszczone więc fryzjerka kazała mi stosować maseczki i odczekać aż sie troszke zregenerują.
no ale teraz nie wime co mam robic? nie chce chodzic łysa:P
MoOoNiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 13:39   #517
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Powrot do blondu

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witaj
Mozliwe na dwa sposoby pierwszy poprzez całkowitą dekoloryzację drugi pasemka.Wpisz w wyszukiwarkę hasło dekoloryzacja a dowiesz się dużo ciekawych rzeczy.Jeśli jesteś bardzo niecierplia to tylko dekoloryzacja,chociażmoże skusiłabyś się na pasemkana swoim bazowym kolorze?Mogłoby to całkiem przyzwoicie wyglądać,apotem stopniowo co raz wiecej ich pasememi uzyskasz blond Jeśli masz jakieś pytania to chetnie odpowiem bo już nie raz robiłam domową koloryzację.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
No wlasnie problem w tym ze boje sie ze wlosy moje beda w tragicznym stanie albo co gorsze beda mi sie lamac i wypadac
Przeciez pod tymi brazowymi mam rozjasnione wlosy
A z pasemkami nie che sie bawic
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 13:58   #518
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Powrot do blondu

Powrót do blondu to ciężka sprawa, mi sie kiedyś zamarzyło aby miec brązowe włosy, no i walnełam sobie brązem, niestety bardzo długo czekałam aż wrócę do naturalnego kolorku. Najpierw odrosty, potem zrobiłam sobie blond pasemka co mi strasznie zniszczyło włosy. Kiedy spora część odrosła wyrównałam farbą w kolorze naturalnego blondu, to była porazka, na szczęśćie juz mi odrosły. Ale to wszystko trwało ponad 2 lata! Oczywiście sukcesywnie ścinałam końcówki!

Z dekoloryzacją to bym uważała, chyba ze wykona ją naprawde dobry specjalista, nie załuj pieniedzy na porządnego, ale sprawdzonegoi polecanego fryzjera. Po dekoloryzacji zastosuje odpowiednią serię zabiegów wzmacniających i odzywczych!

Pomysl jednak lepiej o pasemkach, chociaz na odzyskanie swojego kolorku bedziesz musiała poczekać!
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:03   #519
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Thumbs up dekoloryzacja :)

Witam, jestem tu nowa.
To tu znalazlam w ogole rade na moje czarne jeszcze kilka godzin temu wlosy. Nie slyszalam nigdy o dekoloryzacji, fryzjerki polecaly mi zejscie pasemkami - nie chcialam rozjasniacza, bo niszczy wlosy. Pisalyscie tu, ze dekoloryzacja tez niszczy. ABSOLUTNIE! Moje wlosy sa w jeszcze lepszym stanie niz byly (i tak sa zniszczone od prostowania), bo fryzjerka po sciagnieciu koloru i zafarbowaniu mnie na braz nalozyla mi roznego rodzaju odzywki, maseczki, serum, spraye. Jestem niesamowicie zadowolona. A wydalam 150 zl. Fryzjerka sciagnela mi kolor jakims preparatem L'oreala, a potem zafarbowala na braz farba tej samej firmy. Kolor co prawda jest jeszcze troche nierowny, ale juz nie czarny. Rozswietlilo mnie, w czarnym wygladalam smutno. Za miesiac znow pojde je zafarbowac i powinno byc juz strasznie pieknie.
Wiec nie bojcie sie dekoloryzacji, ja jestem zachwycona!
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:37   #520
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: dekoloryzacja :)

Zobaczymy co będzie jak umyjesz wlosy :P Od fryzjera zawsze ładnie wyglądają. Napisz czy efekt również jest taki rewelacyjny za tydzień.
Pozdrawiam!
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 21:39   #521
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: dekoloryzacja :)

własnie umylam, bo mialam jeszcze troche brazowa skore glowy i sa calkiem w porzadku. :P
nie strasz mnie nawet, ze moze mi sie zrobic jakies siano. mysle pozytywnie. ;P
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 21:41   #522
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: dekoloryzacja :)

tez miałam dekoloryzacje..na poczatku włosy były ok a pozniej? suche jak siano.
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 22:01   #523
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: dekoloryzacja :)

naprawde az tak zle..? i nic z tym sianem juz nie zrobilas? ja mam przesuszone wlosy ale od prostownicy. zobacze co bedzie za tydzien.... ale zainwestowalam w kosmetyki do przesuszonych wlosow.
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 10:18   #524
ratsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
dekoloryzacja konieczna?

Mam naturalnie jasne włosy. Pół roku temu ufarbowałam je farbą L'Oreal Diocolor na kolor miedziany i powtórzyłam to jeszcze dwa razy. Miesiąc temu chciałam wrócić do naturalnego jasnego koloru włosów. Ufarbowano mi wlosy farbą Diocolor "Jasny blond", uprzedzajac jednocześnie, że miedziany odcień będzie przebijał. Efektem farbowania były włosy w ciemnobrązowym smutnym kolorze.
Mam dwa pytania: 1. Czy to możliwe, że rzeczywiście użyto odcienia "Jasny blond", skoro wlosy wyszły dużo ciemniejsze, niż były przed farbowaniem (miedziany) i niz są naturalnie (blond)?
2. Czy to prawda, że, aby w moim przypadku powrócic do naturalnego jasnego koloru włosów konieczna jest dekoloryzacja (słyszałam, ze dekoloryzacja bardzo niszczy włosy)?
Pozdrawiam serdecznie.
ratsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 11:05   #525
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: dekoloryzacja konieczna?

teoretycznie dekoloryzacja nie jest potrzeba ale w warunkach domowych ciezko jest powrócic do pierwotnego koloru włosów.
Idz do fryzjera On pofarbuje tobie wlosy na kolor podobny do naturlanego. Przynajmniej powinien to zrobic!
Ja z natury mam wlosy cos w odcieniu kasztana. Będąc pol roku emu u fryzjera z 2-4 cm odrostami chcialam aby dobrała mi cos w odcieniu naturalnego koloru bo chce do niego wrócic (chciałam!). I wybrala z palety kolorów najbardziej podobny (ponoc jasny brąz ale wyglądał jak ciemny szatyn, haha). W kazdym razie pokryly one czarne włosy, które uprzednio miałam a gdy zaczeły pojawiac sie odrosty (widoczne na pasemkach) kolor róznił się jedynie blaskiem naturalne mialam z blond refleksami a farbowane mialy złoto-czerwono-rudawe. Ale trzeba bylo sie przyjrzec aby dostrzec róznicę
tak więc gorąco polecam wizyte w salonie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 17:10   #526
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Question Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Chcialam was prosic o pomoc i odp. na pare dreczacych mnie pytan... Otoz chodzi mi o to czy jest mozliwosc powrotu do swojego naturalnego koloru. Slyszalam i czytalam o dekoloryzacji, ale czy zabieg ten sprawi, ze bede miala znow swoj kolor? Hmm na glowie mam obecnie "orzechowy braz" <uzyskany szamponem koloryzujacym> , pod tym juz jakis czas temu polozona byla farba "jasny zloty braz" no i jestem ciekawa czy dalo by sie w jakis sposob usunas ten kolor. Dziewczyny pisaly, ze zmywaly dekoloryzatorem czarny kolor i wychodzil marchewkowy .... :/ na jakiej zasadzie wiec to dziala... - jak rozjasniacz?

Mam nadzieje, ze ktos cos wie na ten temat ...
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 17:11   #527
PauliPri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
jak zdjac kolor?

Mam mały problem.Mam na czarno pofarbowane włosy ale juz mi troche zbrzudł ten kolor.Słyszałam ze jest jakis specyfik do zdejmowania koloru.Co to za specyfik i jaka jest cena?
PauliPri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 17:29   #528
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: jak zdjac kolor?

Niestety, jeśli farbowałaś trwałą farbą, zwłaszcza palette (tak jak większość farbujących się na czarno) to z koloru nie zejdziesz, chyba, że chcesz sobie spalić włosy dekolorantem kosztem przejścia do włosów o ton jaśniejszych. I proszę, uwierz mi na słowo, bo ja nie wierzyłam fryzjerom i skończyło się to fatalnie. ;]

Czarna farba ma takie barwniki, że po użyciu mocnego środka dekoloryzującego obraz na głowie to białe odrosty a następnie wszystkie kolory jesieni od wściekłego rudego bliżej skóry, tam gdzie było mniej warstw farby, aż do znikomego efektu w postaci ciemnobrązowoczerwonego koloru na końcach włosów (jeśli są długie i mają dużo warstw farby). Finał romantycznej przygody z dekoloryzacją jest taki, że włosy trzeba i tak zafarbować na jakiś ludzki, kryjący te wszystkie rudości kolor, więc ogólnie kicha.

Można schodzić stopniowo pasemkami, u fryzjera.
Albo czekać aż włosy odrosną, farbując je np na jaśniejsze odcienie, najlepiej łagodnymi szamponami na 24 mycia (dobra jest Wella, albo ta sklepowa albo Color Touch ze sklepu fryzjerskiego) -ja tak robiłam za drugim podejściem.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 18:05   #529
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: jak zdjac kolor?

Witaj Żeby zejść z czarnego koloru należy zastosować dekoloryzator Można taki zabieg wykonać w salonie fryzjerskim,albo samodzielnie w domu. Dekoloryzator L'oreala kosztuje ok. 50 zł. Potem stosuje się wybrany kolor farby oczywiście z tej samej firmy co dekoloryzator Ja dekoloryzację robiłam dwa razy sama w domu Raz schodziłam z kruczoczarnych użyłam dekoloryzatora z L'oreal potem farbę również z tej firmy Byłam zadowolona, nie zniszczyły mi się włosy,potem profilaktycznie stosowałam maseczke do włosów farbowanych Drugi raz dekoloryzacje wykonałam dekoloryzatorem z Garnier, w tym przypadku nie byłam zadowolona Włosy rozjaśniły się na pomarańczowy kolor ufarbowałam je wtedy na kasztanowy brąz. Gdybym miała polecać dekloryzator do domowego użytku zdecydowanie stawiam na L'oreal
Musisz wiziąść pod uwagę to w jakim stanie są twoje włosy Jeżeli nie masz wprawy w samodzielnym farbowaniu włosów lepiej wybierz się do fryzjera- koszty są porównywalne ( dekoloryzator-50 zł, farba ok30zł= 80zł) musi ci ktoś pomóc bo samej z tyłu cieżko jest nałożyć kosmetyk Wizyta u fryzjera to ok. 100-150 zł. (zależy od salonu) Warto wcześniej się zastanowić żeby później nie żałować Pozdrawiam serdecznie
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 18:11   #530
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: jak zdjac kolor?

Wcale nie jest to taki straszny proces i nie musi zniszczyc wlosow.
Fryzjerka zrobila mi z czarnych (farbowanych) brazowe wlosy i nie sa one w tragicznym stanie. Nie dekoloryzowala wszystkich wlosow tak samo tylko zrobila mi pasemka, gdzie niektore sa ciemniejsze.
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:55   #531
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: jak zdjac kolor?

ja schodziłam poprzez pasemka
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 22:22   #532
PauliPri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: jak zdjac kolor?

dzieki dziewczyny Ja mam naturalny kolor rudy tazkze nic sie nie stanie jak wyjdzie marchewka jestem przyzwyczajona.Musze sie chyba nad tym faktem zastanwic choc wiem ze nie moge pozwolic sobie na samoiste odrastanie bo moja praca mi na to nie pozwala.Ale mysle ze skorzystam z waszych rad.
PauliPri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 22:42   #533
PauliPri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: jak zdjac kolor?

a myslicie ze udało by mi sie zafarbowac czarne na rudy? ja zawsze farbowałam garnier to moze mi sie udac:/ kurcze jestem niepocieszonka troche
PauliPri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 00:39   #534
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: jak zdjac kolor?

PauliPri: jeśli farbowałaś garnierem to myślę, że nie będzie wielkiego problemu, zwłaszcza z uzyskaniem rudego koloru, ale bez dekoloryzacji się nie obejdzie.

Z całą pewnością jednak odradzam samodzielne babranie się dekoloryzatorem. Dekoloryzacja jest kilkukrotnie mocniejsza niż zwykłe rozjaśnianie więc eksperymenty są ryzykowne dla włosów i skóry głowy. Fryzjer profesjonalnie dobierze odpowiedni rodzaj i moc dekoloryzatora i farby do stanu Twoich włosów.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 07:42   #535
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: jak zdjac kolor?

Tak, można zejść z czarnego na rudy Jeżeli wybierasz farby Garnier, to również dekoloryzator powinien być z tej firmy. Kosztuje ok. 30 zł Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 12:32   #536
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: jak zdjac kolor?

Ja takze zdecydowanie odradzam domowa zabawe dekoloryzatorem. Dobra fryzjerka wie jak uzyc dekoloryzator aby jak naj mniej zniszczyl wlosy.
Tak czy tak bedziesz musiala na dekoloryzowane wloski naniesc jeszcze farbe.

Polecam droge przez pasemka
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 15:33   #537
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: jak zdjac kolor?

Cytat:
Napisane przez Vivien
Niestety, jeśli farbowałaś trwałą farbą, zwłaszcza palette (tak jak większość farbujących się na czarno) to z koloru nie zejdziesz, chyba, że chcesz sobie spalić włosy dekolorantem kosztem przejścia do włosów o ton jaśniejszych. I proszę, uwierz mi na słowo, bo ja nie wierzyłam fryzjerom i skończyło się to fatalnie. ;]

C

Można schodzić stopniowo pasemkami, u fryzjera.
Albo czekać aż włosy odrosną, farbując je np na jaśniejsze odcienie, najlepiej łagodnymi szamponami na 24 mycia (dobra jest Wella, albo ta sklepowa albo Color Touch ze sklepu fryzjerskiego) -ja tak robiłam za drugim podejściem.
Zdecywdowanie się nie zgadzam, ale po kolei
Po pierwsze było wiele, wiele watków na ten temat i tu kłania się wyszukiwarka.
Po drugie blond na pewno nie wyjdzie , ale rudy, brąz tak i nie mówie tu o brzydkich kolorach. Dekoloryzacja niszczy włosy to fakt, ale wszystko zalezy od ich kondycji , grubości. Faktycznie może wyjść Ci jakiś nierównomierny kolor , ale na to spokojnie możesz nałożyć szampon koloryzujący lub farbę.
Po trzecie miałam robiony zabieg "demakijażu"( skorzystaj prosze z wyszukiwarki pisałam o tym kilka razy, myślę, że to jakaś słabsza dekoloryzacjia i z czarnych mam średni miedziany brąż ( swoją drogą ładny kolorek , oczywiscie miałam po demakijazu kładziony kolor -złoty kasztan Loreal Mariel, bez amoniaku , żeby łatwiej to było potem ściągnąc, gdyż chce powtórzyc zabieg by uzyskac jeszcze jasniesze włosy)W moim przypadku była to zmiana o 5 tonów a więc wyraźna.Ale jestem zadowolona i włosy mam nie zniszczone.
Tak jak pisałay dziewczyny możesz też schodzic przez pasemka,tak więc choc wymaga to troche czasu to ściągnie koloru czarnego nie jest dzis takie straszne, jęli zdecydujesz się to robić u dobrego fryzjera.
Domowe dekoloryzatory tez kiedys stosowałam, ale zdecydownie polecam fryzjera.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 19:27   #538
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Ymmm szkoda, ze nikt nie odp. na moje pytanie ... Chyba sama bede musiala sobie jakos poradzic...
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 19:34   #539
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Najlepiej jakbyś poszla do fryzjera i on Ci doradzi,oceni twoje wlosy,ich kolor i stan.Zabieg dekoloryzacji napewno zniszczy troche wlosy.Ale slyszalam,ze szampony przeciwłupieżowe zmywaja farbe z wlosow więc możesz spróbować.Albo w najgorszej sytuacji poczekasz az odrosną Ci naturalne włosy
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 19:37   #540
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak odzyskać naturalny kolor włosów...

Pa-ti prosze skorzystaj z wyszukiwarki! wpisz dekoloryzacja lub demakijaż (włosów), podobnych wątków była cała masa.
Napisze tylko, że ani dekoloryzacją, ani rozjaśnianiem ani demakijazem nie odzyskasz naturalnego koloru włosów( nastąpią bowiem zmiany odnośnie pigmentu,więc będą one albo jasniejsze, albo ciemniejsze, jeśli używałas ciemnej farby , która trudno schodzi ), ale po zabiegu ( w zalezności jak mocno włosy zostaną rozjasnione, o ile tonów) możesz połozyc jaśniejsza farbe oczywiście też odpowiadającą barwie Twoich naturalnych włosów.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.