Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-15, 21:04   #511
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Zrobiłam dzisiaj zdjęcie głosowania, jakby ktoś był ciekawy. Wydaje mi się, że Madzia jest bardziej skromna niż niedojrzała. Najbardziej nie lubię Magdy Zając, która wydaje mi się zarozumiała, co idzie w parze chyba z niskim poczuciem własnej wartości, np. czasami mówi o sobie coś w rodzaju "my z Radkiem", "my w Izą" a nie np. ja, jakby asekurując się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190515_205321.jpg (68,9 KB, 98 załadowań)
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 21:12   #512
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wiedzialam, ze po pokazaniu wczoraj wynikow tak bedzie. Kurde, blagam, niech ten cwaniak wyleci...

Madzia jest strasznie niedojrzala. Akcje jak sie poplakala, bo ktos sie poklocil, bo ona jest wolniejsza od innych, zero inteligencji emocjonalnej, jakiegos myslenia dalej niz chwila obecna, naiwnosc, masa tego. Ciezko jej nie lubic, ale niedojrzala to ona jest strasznie.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 22:54   #513
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj zdjęcie głosowania, jakby ktoś był ciekawy. Wydaje mi się, że Madzia jest bardziej skromna niż niedojrzała. Najbardziej nie lubię Magdy Zając, która wydaje mi się zarozumiała, co idzie w parze chyba z niskim poczuciem własnej wartości, np. czasami mówi o sobie coś w rodzaju "my z Radkiem", "my w Izą" a nie np. ja, jakby asekurując się.
Obecne zadanie ukazało paskudne cechy charakteru Magdy Z. Już wcześniej była cięta na Kasię, ale teraz już przesadza. Każde wyjście z patogrupą zaczyna od obrabiania tyłka Kaśce i ostro wychodzi w tym poza zadanie. Dodatkowo nie mogę już patrzeć jak wielką przyjemność jej to sprawia, jest to dla mnie wręcz chore.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 07:40   #514
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Oj tak, wyrośnie z niej taka złośliwa plotkara wiejska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 07:50   #515
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Dla mnie chore bylo zachowanie Madzi wczoraj
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 08:00   #516
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Na instagramie jest zdjecie z ktorejs nocy z Igorem i tekstem o nim i o Magdzie. Ona znow mu wlazla do lozka czy to ta sytuacja sprzed paru dni? To byla masakra jak mowila, ze go obmacala bo miala sen... lol
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 12:21   #517
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Mnie ta cała Zajacowa przypomina koleżanki z czasów szkolnych z którymi nie chciałam mieć komtaktu . Wstrętna baba.
Dzieje się coś ? Nie mam jak Nadrobilc forum media....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 13:18   #518
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mnie ta cała Zajacowa przypomina koleżanki z czasów szkolnych z którymi nie chciałam mieć komtaktu . Wstrętna baba.
Dzieje się coś ? Nie mam jak Nadrobilc forum media....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zawsze unikałam takich dziewczyn. Czytam forum media na bieżąco ale tam teraz tyle się dzieje że się ciężko połapać kto co psuje kto się kłóci specjalnie a kogo poniosło, może bardziej czytelnie pokażą to w odcinkach o 20. Magda Z jeździ po Kaśce a nie wie że było zadanie żeby skrócić Kaśkę z Izą i dała się ponieść, wlazła też znowu Igorowi do łóżka, czy może być większa żenada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 13:19   #519
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Jezu. A ta Iza mnie też denerwuje. Dobra ciotka , a fałszywa ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 13:45   #520
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Rodzinka Magdy Zajac powinna sie zmobilizować i postarać sie zeby to ona wyszła w niedzielę, bo raczej nic dobrego z jej pobytu tam nie wynika, a ma przecież 9-letnie dziecko, które chodzi do szkoły i rówieśnicy ogladają i TV i przegladaja internet... A im dalej w las tym gorzej... Akcje z Igorem... Juz nie wspomnę o tym jakie kolezanki z pracy w urzędzie mają tematy do rozmów
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 13:55   #521
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mnie ta cała Zajacowa przypomina koleżanki z czasów szkolnych z którymi nie chciałam mieć komtaktuWysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 14:35   #522
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Rodzinka Magdy Zajac powinna sie zmobilizować i postarać sie zeby to ona wyszła w niedzielę, bo raczej nic dobrego z jej pobytu tam nie wynika, a ma przecież 9-letnie dziecko, które chodzi do szkoły i rówieśnicy ogladają i TV i przegladaja internet... A im dalej w las tym gorzej... Akcje z Igorem... Juz nie wspomnę o tym jakie kolezanki z pracy w urzędzie mają tematy do rozmów
W tej świątecznej arenie jak miała wypaść Magda a nikogo nie wywalili była na widowni jej córka i cały czas płakała, potem ją chyba przesadzili albo zabrali całkiem, od tamtej pory jej nie widziałam, ale to strasznie przykre dla takiego dziecka, mamusia się meneli w tv a ona czeka bidulka I hejtu wysłuchuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 14:57   #523
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Współczuję jej, 9-letnie dzieci już sporo ogarniaja i są bardzo wrażliwe na takie rzeczy. Sama mam 8-latke i w życiu bym jej nie chciala takiego wstydu przynieść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 15:49   #524
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

No tak samo Justyna Żyła w TZG . Jej syn tez był załamany , mimo że był starszy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 16:01   #525
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Magda Z. dodatkowo mieszka w dość małej miejscowości, wydaje mi się, że w większym mieście szybciej rozeszłoby się to po kościach.
Jestem ciekawa jak program wpłynie na zewnętrzne relacje międzyludzkie uczestników. Ciekawe czy pod wpływem programu osoby z ich środowisk nie wyrobią sobie o nich nowego zdania .

Tymczasem w domu Wielkiego Brata chyba dojdzie do obalenia komunizmu, bo Kasia w małej sypialni ćwiczyła "Wind of change" Scorpionsów.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 09:15   #526
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

dlaczego Iza spała z igorem poza pokojem? wiecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 09:40   #527
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

O kurde. Iza jaka zadowolona . Nie dość , że ja obejmował , to jeszcze mam wrażenie , że pocałował ja . Czy to było po alko ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Ona mogłaby być jego matka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 11:26   #528
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ej wiecie co, cos mi nie gra w postaci Madzi i zastanawiam sie czy serio to nie jest rola do odegrania.
Rola zahukanej laski, która mentalnie ma 13 lat i jest pod pantoflem rodziców.
Gdyby serio ona by się tak ich bała to przecież nie wystąpiłaby w takim programie, a co dopiero w warsaw shore. Ponoć bedzie w przyszłym odcinku WS. Tak ciagle mówi, ze sie boi opinii rodziców i nie chce im przynieść wstydu, a występuje w takich programach??? Cos tu nie gra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 11:34   #529
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Może mi się wydaje, że ale już jakiś czas temu zauważyłam, że Igorowi podoba się Iza.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-05-17 o 11:36
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 12:02   #530
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Może mi się wydaje, że ale już jakiś czas temu zauważyłam, że Igorowi podoba się Iza.
Rany, myślałam, że tylko ja to widzę, ale serio, oni naprawdę mają się ku sobie.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 12:18   #531
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ej wiecie co, cos mi nie gra w postaci Madzi i zastanawiam sie czy serio to nie jest rola do odegrania.
Rola zahukanej laski, która mentalnie ma 13 lat i jest pod pantoflem rodziców.
Gdyby serio ona by się tak ich bała to przecież nie wystąpiłaby w takim programie, a co dopiero w warsaw shore. Ponoć bedzie w przyszłym odcinku WS. Tak ciagle mówi, ze sie boi opinii rodziców i nie chce im przynieść wstydu, a występuje w takich programach??? Cos tu nie gra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zaczynam się zastanawiać czy Madzia jest jaka jest, bo rodzice trzymali ją pod kloszem, czy może rodzice trzymali ją pod kloszem, bo widzieli jaki charakter ma Madzia. Pewnie po trochu jedno i drugie. Zastanawiam się na ile teksty Madzi o relacjach z rodzicami to prawda, a na ile jej nadinterpretacja i nieumiejętność odczytywania intencji, zbytnia prostota w myśleniu. Mam znajomą, która w niektórych cechach przypomina mi Madzię i o ile bardzo ją lubię, to podejmowanie poważniejszych, bardziej złożonych tematów z nią mnie męczy, ponieważ często nie łapie co rozmówca miał na myśli.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:10   #532
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam się zastanawiać czy Madzia jest jaka jest, bo rodzice trzymali ją pod kloszem, czy może rodzice trzymali ją pod kloszem, bo widzieli jaki charakter ma Madzia. Pewnie po trochu jedno i drugie. Zastanawiam się na ile teksty Madzi o relacjach z rodzicami to prawda, a na ile jej nadinterpretacja i nieumiejętność odczytywania intencji, zbytnia prostota w myśleniu. Mam znajomą, która w niektórych cechach przypomina mi Madzię i o ile bardzo ją lubię, to podejmowanie poważniejszych, bardziej złożonych tematów z nią mnie męczy, ponieważ często nie łapie co rozmówca miał na myśli.
Ja myślę, że mogłabyś się zaskoczyć, podejmując z Madzią poważniejsze i bardziej złożone tematy. Jej "problemem" (a właściwie zaletą) jest to, że ona nie stara się pokazać, jaka to jest mądra, elokwentna, dojrzała, itp. Bez przerwy zastanawia się głośno nad różnymi rzeczami, analizuje, zastanawia się nad tym, jak jej zachowanie zostanie odebrane przez rodziców, czy ich zrani i nie ma z tym problemu, że ktoś ją odbierze jako uzależnioną od rodziców. A tak naprawdę jej chodzi nie tylko o uzależnienie od rodziców a o to, jak zostanie ona odebrana przez internautów (ale nie chwali się tym, mówiąc jaka to ona jest wszystko analizują lub świadoma jak Justyna się chwaliła i podkreślała na każdym kroku. I teraz weź ją porównaj z Magdą Zając, która bezrefleksyjnie kąpie się nago i obmacuje Igora i która z nich jest bardziej dojrzała? Gdyby Madzia była na jej miejscu, pewnie stale by chodziła i zastanawiała się, co jej córka sobie o tym pomyśli i w efekcie pewnie by doszła do wniosku, że lepiej jest nie kąpać się nago, bo może kogoś zranić.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-05-17 o 13:20
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:43   #533
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że mogłabyś się zaskoczyć, podejmując z Madzią poważniejsze i bardziej złożone tematy. Jej "problemem" (a właściwie zaletą) jest to, że ona nie stara się pokazać, jaka to jest mądra, elokwentna, dojrzała, itp. Bez przerwy zastanawia się głośno nad różnymi rzeczami, analizuje, zastanawia się nad tym, jak jej zachowanie zostanie odebrane przez rodziców, czy ich zrani i nie ma z tym problemu, że ktoś ją odbierze jako uzależnioną od rodziców. A tak naprawdę jej chodzi nie tylko o uzależnienie od rodziców a o to, jak zostanie ona odebrana przez internautów (ale nie chwali się tym, mówiąc jaka to ona jest wszystko analizują lub świadoma jak Justyna się chwaliła i podkreślała na każdym kroku. I teraz weź ją porównaj z Magdą Zając, która bezrefleksyjnie kąpie się nago i obmacuje Igora i która z nich jest bardziej dojrzała? Gdyby Madzia była na jej miejscu, pewnie stale by chodziła i zastanawiała się, co jej córka sobie o tym pomyśli i w efekcie pewnie by doszła do wniosku, że lepiej jest nie kąpać się nago, bo może kogoś zranić.
Parę razy widziałam na streamie jej rozmowy i czasami mi ręce opadały, mimo że bardzo jej postać lubię. Niby analizuje, zastanawia się i co z tego wychodzi? Nie wpadła na to, że największą przykrość jej rodzicom może sprawić to jak ich przedstawiła, a nie to z jakim chłopakiem kręci i co z nim robi?
I nie bardzo rozumiem co ma do tego co napisałam Magda Z.? Dla mnie każdej z nich brakuje dojrzałości, tylko że w innych aspektach.
Popatrzmy chociażby na podejście Madzi do kur, wcale nie dziwiło mnie poirytowanie Juszes w tej kwestii. Fajnie jest nadać kurkom imiona i szczebiotać do nich, ale zadbać o wybieg i karmę na czas już trudno.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:46   #534
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Parę razy widziałam na streamie jej rozmowy i czasami mi ręce opadały, mimo że bardzo jej postać lubię.
A jak z nimi rozmawiała? Ja widziałam tylko raz przekaz od jej mamy, a to jak rozmawia z rodzicami nie widziałam.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:12   #535
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
A jak z nimi rozmawiała? Ja widziałam tylko raz przekaz od jej mamy, a to jak rozmawia z rodzicami nie widziałam.
Ja piszę o rozmowach z innymi uczestnikami. Ogólnie rzecz biorąc nie podejmuje tematów, zazwycza jest "acha", "no nie wiem", "no wiem". Nie załapała do końca, że w sprzeczce Kasi i Pawła nie chodziło o kromkę chleba. To powtarzanie, że ona nie lubi dram, lubi jak wszyscy są razem. Ale przecież to jest nierealne w prawdziwym życiu. Grupa pato jawnie traktuje ją jak słodką idiotkę, a ona ciągle do nich lgnie, bo oni dają jej to poczucie bycia w grupie, gdzie wszyscy są razem i nie ma kłótni, a na czym ta grupa jest zbudowana, to każdy widzi.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:50   #536
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
O kurde. Iza jaka zadowolona . Nie dość , że ja obejmował , to jeszcze mam wrażenie , że pocałował ja . Czy to było po alko ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Ona mogłaby być jego matka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bez przesady, on ma 26 lat, a ona 42.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:50   #537
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Nie załapała do końca, że w sprzeczce Kasi i Pawła nie chodziło o kromkę chleba.
Nie załapała? Czyli co powiedziała?

Być może (choć nie jestem pewna, ale tak pomyślałam teraz) za zachowaniem Madzi stoi jej wychowanie. Osoby o niskim poczuciu własnej wartości (jak Justyna) czują potrzebę nieustannego podkreślania swojej inteligencji, nawracania, a Madzia z racji tego że jest rozpieszczona przez rodziców, dostała być może od nich poczucie własnej wartości (sprawia wrażenie takiej bananowej młodzieży) i ona może nie ma tej potrzeby ujawniania wszystkim, że ona rozumie to i to. Po prostu może rozumie i tyle, nie mówi o tym. Jak ją przycisnąć do muru to potrafi coś wydedukować, ale na co dzień może nie dba o to.

No i jeszcze jest coś takiego w niektórych kobietach, taka potrzeba udawania na zewnątrz tzw. "słodkiej idiotki". Być może taka dziewczyna podświadomie czuje, że będzie przez to odbierana jako atrakcyjniejsza.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-05-17 o 15:05
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 15:19   #538
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
No bez przesady, on ma 26 lat, a ona 42.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 15:31   #539
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Nie załapała? Czyli co powiedziała?

Być może (choć nie jestem pewna, ale tak pomyślałam teraz) za zachowaniem Madzi stoi jej wychowanie. Osoby o niskim poczuciu własnej wartości (jak Justyna) czują potrzebę nieustannego podkreślania swojej inteligencji, nawracania, a Madzia z racji tego że jest rozpieszczona przez rodziców, dostała być może od nich poczucie własnej wartości (sprawia wrażenie takiej bananowej młodzieży) i ona może nie ma tej potrzeby ujawniania wszystkim, że ona rozumie to i to. Po prostu może rozumie i tyle, nie mówi o tym. Jak ją przycisnąć do muru to potrafi coś wydedukować, ale na co dzień może nie dba o to.
Jeszcze wczoraj powiedziała, że nie rozumie jak można robić dramę o kromkę chleba.

Ja tu widzę bardziej lekkoducha, który co jakiś czas ma przebłyski " co ludzie powiedzą". Trochę się pomartwi i zastanowi, a za chwilę z powrotem płynie z chwilą. Sama mówi, że szybko wybacza ludziom, bo woli jak jest miła atmosfera. Tylko, że są granice wybaczania, często też warto głębiej zastanowić się nad konfliktem, a nie puszczać go szybko w niepamięć, bo więcej z tego wyniesiemy. Zresztą jej poprzedni związek bardzo dobrze to pokazuje.
Moim zdaniem ona próbuje stworzyć wokół siebie jakąś utopijną krainę, w której każdy jest dla siebie miły i nie ma konfliktów. Ludzie mówią, że Madzia jest jak 15-latka, a ja widzę w niej trochę mojego 6-letniego siostrzeńca, który jest bystry, ciekawy świata, ale wciąż jest dzieckiem i nie potrafi myśleć tak racjonalnie, jak osoba dorosła.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 15:53   #540
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Madzia robi sie strasznie wkurzajaca. Olek nie lepszy, ale to ciagle rozkminianie, pytanie kazdego o zdanie nt tej relacji, zero jakiejs szczerej rozmowy z nim, a tekst o tych rodzicach, co ludzie powiedza, matko kochana, ta dziewczyna jest przerazajaca. Juz ten Olek zdaje sie byc bystrzejszy. Ale tutaj, no nie, nad czym ona sie wlasciwie tak zastanawia? Dramat

Ten tydzien w ogole jest okropny. Znowu klotnia o byle gowno, tym razem o papier. Kaska tez nie do wytrzymania, wszedzie musi wcisnac swoje 3 grosze i zaznaczyc swoja obecnosc, ciagle tylko drama, zreszta tym tekstem, ktory walnela po odebraniu tel, ze cos tam, mimo ze nikt mnie tutaj nie lubi, to zapachnialo mi Justyna, no, nie. Serio, wszedzie gdzie sie pojawia jest niezadowolenie. Fakt, ludzie jej nie lubia, ale skoro ona ciagle sie tak zachowuje, to nic dziwnego. Cala ta akcja z jury w konkursie, sama wszystko chciala ustalic, gdzies miala to, ze byli tez inni i taka byla zabawa, nie, jeszcze na koniec ten zenujacy komentarz.

Teraz to juz mi wszystko jedno czy wyleci ona czy Radek, oboje sa nie do zniesienia.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.