Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 20:40   #511
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

a jeszcze mam pytanko, jak trzeba do samochodu ubrać dziecko, i jaka ustawić temp?
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 20:52   #512
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Mojra, też mam wrażenie, że te dwie czy dwie i pół godziny trzeba odpękać, bo żadne sposoby usypiania nie działają. Młoda nie płacze, nie marudzi, tylko nie śpi
Dziewczyny, co robicie jak Wasze dziecko zrobi kupę w trakcie spania lub na jego początku? Przebieracie czy zostawiacie aż sie wybudzi? Bo ja jeszcze żadnej taktyki nie przyjęłam, raz budze a raz nie.
Pozdrawiam. K86
przebieraj, dojdziesz niedługo do wprawy i będziecie dzialac na spiocha lepiej pozbyć się kupki i uniknąć odparzenia. a dzidziuś z kupa tez pewnie prędzej się obudzi, bo nikt nie chciałby tak spac

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile to trwa, zanim się ustabilizuje laktacja? Bo troszkę mnie denerwuje, że budzę się na prześcieradle zalanym mlekiem, że jak Mały je z jednej piersi, to z drugiej leci strumieniem, że zbliża się pora karmienia i widzę to po plamach na koszulce (jak nie włożę wkładek). Poza tym nawet przy karmieniu zalewam wszystko. Mały ssie, oderwie się na chwilę, a z cycka tryska.
Czy tak będzie zawsze?
Chyba będę musiała przekonać do spania w staniku, czego nie lubię. W ogóle nie lubię w staniku chodzić, całą ciążę w domu przełaziłam bez (i nie jest to kwestia złego doboru rozmiaru).
hehe oj ja przecieki miałam długo znajdz wkładki laktacyjne, które Ci pasuja i jak najbardziej spij w staniku (ucisk tez pomaga bez stanika non stop bylam zalana). laktacja w końcu się unormuje, ale fenomen "pory karmienia" u mnie był do końca kiedy nadchodzila pora karmienia cyce zawsze dawaly znac, bez patrzenia na zegarek zresztą wystarczylo, ze pomyslalam o malym ssaczku zostawionym w domu i cyce tez dawaly czadu
diabli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 21:13   #513
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Magsik prenalen poczytaj.

Ja mam znowu doła jak poczytalam ulotki co maz/dostal od lekarza. Ile jest powiklan o panie... Az/sie boje jak ,az przeczyta wszystko...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 22:25   #514
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
A my wciaz w szpitalu... Witek ma zoltaczke i siedzimy pewnie do poniedzialku. Jestem tu juz 8 dni i mam dosc... Powiem szczerze ze dostalam chyba jskiegos baby bluesa, non stop rycze bo tak bardzo chce do domu... Jestem zmeczona juz wszystkim, boli mnie cipka, ciezko mi siedziec, maz pracuje wiec calymi dniami sama... Nocna opieka sama w sobie jest trudna a co tu mowic jak jeszcze sa 2 inne noworodki na sali. Nie wspominajac ze frustruje sie innymi rzeczami - maz musi mi non stop cos przywozic, musze mu wszystko jak krowie na rowie tlumaczyc bo on nie ma pojecia co jest potrzebne, jakie ubranka dla Witka, co dla mnie przywiezc. To takie niesprawiedliwe ze ja i tylko ja moge byc osoba ktora tu bedzie z Witkiem I nawet nie moge nigdzie na sekunde wyjsc.
Nie zrozumcie mnie zle, kocham Witu i go nie obwiniam w ogole, ale to wszystko to straszna niesprawiedliwosc dla mnie ;(

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Nie denerwuj sie i nie płacz, wytłumacz to sobie ze to dla jego dobra, bo jak mie wyleczą do końca zoltaczki to zaraz bedzie trzeba wracać tam znowu. A co do facetów to oni tacy sa, moj noc nie mógł znaleść i prawie wszystko kupował :-(
Głowa do góry, zaraz będziecie w domciu
Dla pocieszenia ja leżałam 14dni.

Purblanca w koncu sie doczekalas!!!! Gratulacje!!!
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 22:43   #515
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Fajnie czytac, jak sie spisuja Wasi Tz....
Tego wszystkiego u mnie, jak bedzie, jestem bardzooo ciekawa.

Jejuuu jak sobie wyobrazilam wyprawe z bloku po schodach z noworodkiem, samej to az dreszcze... tez ze wozka nie mozna zostawic na dole w tym przypadku ja to mam dobrze eh...

Nowa ja nie chce nic pisac, bo nie jestem w takiej sytuacji i to nie jest cos, czym mozna sie ot tak nie przejmowac, ale w miare mozliwosci postarajcie sie skupic na.mysleniu o szczesciu, ktore czeka w brzuszku
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 00:02   #516
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Ever trzymam kciuki żeby Twój tez się spisał w nowej roli

Czaruś pospal 4,5 godziny. Jestem w szoku, do tej pory najdłużej było 3,5. Pojadl i znowu ładnie usnal. Ale i tak wolę częstsze pobudki niż takie cyrki jak dzisiaj... Biedny się wymeczyl tym płaczem to teraz odsypia.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 01:33   #517
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

pozdrowienia znad cyca!! Miłek jak w transie to dzis przesuwamy godziny prawda? Bo coś mi nie pasi z karmieniami... Z 3 na 2 co nie? bo spie na siedząco!
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 02:03   #518
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

U mnie też po ciężkim dniu noc jak na razie lepsza

Kasiamagda - no dziś ale chyba nie ta noc tylko kolejna? Zawsze z soboty na niedzielę było
__________________
02.10.2014

Edytowane przez nocnyskowronek
Czas edycji: 2014-10-25 o 02:06
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 02:32   #519
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
pozdrowienia znad cyca!! Miłek jak w transie to dzis przesuwamy godziny prawda? Bo coś mi nie pasi z karmieniami... Z 3 na 2 co nie? bo spie na siedząco!
tak jak pisze nocnyskowronek czas zmieniamy z soboty na niedzielę. Moje dziecię wyspane i chyba nie zamierza już zasnąć i do tego nie chce mu się odbić

---------- Dopisano o 03:27 ---------- Poprzedni post napisano o 03:26 ----------

NOWA bardzo Ci współczuję wierzę, że sobie poradzicie tylko czasu potrzebujecie

---------- Dopisano o 03:29 ---------- Poprzedni post napisano o 03:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
pozdrowienia znad cyca!! Miłek jak w transie to dzis przesuwamy godziny prawda? Bo coś mi nie pasi z karmieniami... Z 3 na 2 co nie? bo spie na siedząco!
Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Ever trzymam kciuki żeby Twój tez się spisał w nowej roli

Czaruś pospal 4,5 godziny. Jestem w szoku, do tej pory najdłużej było 3,5. Pojadl i znowu ładnie usnal. Ale i tak wolę częstsze pobudki niż takie cyrki jak dzisiaj... Biedny się wymeczyl tym płaczem to teraz odsypia.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
4,5h zazdroszczę , ja się cieszyłam jak jednej nocy były 3h

---------- Dopisano o 03:31 ---------- Poprzedni post napisano o 03:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Magsik prenalen poczytaj.

Ja mam znowu doła jak poczytalam ulotki co maz/dostal od lekarza. Ile jest powiklan o panie... Az/sie boje jak ,az przeczyta wszystko...
chyba jutro zakupię ten syrop

---------- Dopisano o 03:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:31 ----------

no nie czkawke mamy
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 03:26   #520
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

My tez po cycu.po 23 tak mnie bolaly sutki ze polozna dokarmila mi malego.obudzil sie dopiero o 3 i godzina na cycu. Teraz spi ze smoczkiem,on ma wielka potrzebe ssania cycucha. Po tatusiu
Boli mnie ta rana,jak wstaje to mam wrazenie ze mnie rozrywa od srodka.staram sie byc samowystarczalna ale jakby mnie ktos nagral to wygladam zalosnie.z lozka staczam sie dobra chwile i zgieta w pol ide do toalety..masakra kiedy minal wam ten ostry przeszywajacy bol po cesarce?
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 04:11   #521
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

no to pięknie... Gdzieś mi się jedna godzina zapodziała :P w ogóle dziwna mam noc, ja zasypiam gdzie stoję/siedzę mąż gadal przez sen w języku kosmitów, cyce i godziny mi się mieszają, A DZIDZI JAK ANIOŁ JE I ZASYPIA, KUPKE PRZEBIERAM NA SPANIU :P
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 05:02   #522
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Dzień dobry! Kto rano w sobote wstaje, ten ma dzieci! ja tylko na szybko, PurBlanus, mnie tak mocno przestało boleć po 5 dniach, teraz sa 23 dni i szału nie na, choc jest dużo lepiej. Ja wiem, ze to trudne ale postaraj sie wyprostować i nie chodzić zgieta w pol. Bedzie dobrze!

Pozdrawiam. K86
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 05:59   #523
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Kto rano w sobote wstaje, ten ma dzieci!
też nie śpię od 6 Dzień dobry!
Jak Mała zwykle zaczyna dzień o 6 tzn że od jutra będziemy zaczynać od 5?
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 06:40   #524
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Ja na szybko Michał zrobił wodnistą kupkę, mam się już martwić. Czy to może być spowodowane zjedzeniem jabłek, albo twi twu już przeziębieniem?
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 07:05   #525
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Ale miałam noc Adaś pospał od 21wszej do 2:11 potem 5:15 7:00 .
Niestety, starszak zaraził go chyba katarem, bo wczoraj wyciągnęłam z nosa niezłe gluty... .

Miłego dnia!!
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 07:17   #526
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Kto rano w sobote wstaje, ten ma dzieci! ja tylko na szybko, PurBlanus, mnie tak mocno przestało boleć po 5 dniach, teraz sa 23 dni i szału nie na, choc jest dużo lepiej. Ja wiem, ze to trudne ale postaraj sie wyprostować i nie chodzić zgieta w pol. Bedzie dobrze!

Pozdrawiam. K86
Dzis jest troche lepiej...ale staram sie chodzic normalnie zeby dojsc do siebie. Niunius mi poplakiwal dzis sporo,nie wiem czy pokarm nie taki czy co zabraly go do kapieli i powiedzialy ze jest zolty masakra mialam nadzieje ze jutro wyjde a tu mnie straszą. Lekki baby blues we mnie wstapil
az mi glupio,nikogo nie nadrabiam. Ale net w szpitalu kuleje no i ssaczek absorbujacy...
Sciskam was wszystkie,mam nadzieje ze niedlugo wszysykie bedziemy cieszyc sie dzidziami i dawać sobie dobre rady. Pozdrawiam was cieplo
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 07:31   #527
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

dzień doberek mamusie i przyszłe mamusie
widze że w nocy sporo Was tu było

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
My tez po cycu.po 23 tak mnie bolaly sutki ze polozna dokarmila mi malego.obudzil sie dopiero o 3 i godzina na cycu. Teraz spi ze smoczkiem,on ma wielka potrzebe ssania cycucha. Po tatusiu
Boli mnie ta rana,jak wstaje to mam wrazenie ze mnie rozrywa od srodka.staram sie byc samowystarczalna ale jakby mnie ktos nagral to wygladam zalosnie.z lozka staczam sie dobra chwile i zgieta w pol ide do toalety..masakra kiedy minal wam ten ostry przeszywajacy bol po cesarce?
tak jak ktos tu juz pisał, trzeba odrazu probować chodzić prosto
a przeciwbolowe dostajesz??

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
Ja na szybko Michał zrobił wodnistą kupkę, mam się już martwić. Czy to może być spowodowane zjedzeniem jabłek, albo twi twu już przeziębieniem?
mądre czasopisma, które teraz poczytuje ( typu mam dziecko, mamo to ja),mówią aby nie panikować przy kupkach, bo mogą byc one różne. Sprawdz jakie beda nastepne.

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Ale miałam noc Adaś pospał od 21wszej do 2:11 potem 5:15 7:00 .
Niestety, starszak zaraził go chyba katarem, bo wczoraj wyciągnęłam z nosa niezłe gluty... .

Miłego dnia!!
ojj niedobrze jak by sie przeziebił
a co takiemu malenstwu mozna dać na przeziebienie?



Mnie dziś przez całą noc bołalo pobrzusze, coś podobnego jak na okres.
To normalne na tym etapie?
Bo ja juz panikuje, że dzieje się z małą coś niedobrego.
Teraz już nie czuje bólu.
Od czasu do czasu brzuszek sie stawia.


dziewczyny, a jak czuć skurcze? bolesne są? caly brzuch sie napina?
sorki za pytanie ale ja naprawde nie wiem
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 08:34   #528
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość


dziewczyny, a jak czuć skurcze? bolesne są? caly brzuch sie napina?
sorki za pytanie ale ja naprawde nie wiem
u mnie chyba na początku tyljo dół się napinał
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 09:25   #529
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
u mnie chyba na początku tyljo dół się napinał
U mnie też tylko dół początkowo i do etapu jak mnie to już mocniej bolało i leżałam na porodówce. Nawet położna zadała mi pytanie czy boli mnie u góry i wtedy się przeraziłam, że to znaczy że jeszcze do tego dojdę
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 09:32   #530
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Przykro mi jest , ze ja tylko o mezu teraz. Skupiam sie w wiekszosci na nim. Staram sie nie plakac i nie denerwowac bo Majunia w brzuszku.
Wiem, ze Majunia przesłoni nam świat, ale tym swiatem jest tez Maz dla mnie.
Ehhh wiem ze jojdam ale taki juz mam charakter.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 13:01   #531
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Purblanca: ja pierwsze 4-5 dni mialam jak Ty... ale poniewaz musialam wstawac do karmienia, wiec szybko przeszlo. dzisiaj jest juz 10 dzien i smigam. mala przybrala 250 gr od soboty, maly zarlok.

ever: nie mozesz zostawiac wozka na dole? a moze macie jakas wiate kolo bloku?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 13:04   #532
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

ponawiam, jeśli ktoras potrzebuje mini ciuszki roz. 50 dajcie znac mam kilka fajnych bodziakow z h&m z serii mum&dad.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 13:05   #533
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Dzis jest troche lepiej...ale staram sie chodzic normalnie zeby dojsc do siebie. Niunius mi poplakiwal dzis sporo,nie wiem czy pokarm nie taki czy co zabraly go do kapieli i powiedzialy ze jest zolty masakra mialam nadzieje ze jutro wyjde a tu mnie straszą. Lekki baby blues we mnie wstapil
az mi glupio,nikogo nie nadrabiam. Ale net w szpitalu kuleje no i ssaczek absorbujacy...
Sciskam was wszystkie,mam nadzieje ze niedlugo wszysykie bedziemy cieszyc sie dzidziami i dawać sobie dobre rady. Pozdrawiam was cieplo
Ja już nie pamiętam ile czasu mnie bolało po cc, ale z dnia na dzień będzie lepiej. Oby to nie żółtaczka

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Przykro mi jest , ze ja tylko o mezu teraz. Skupiam sie w wiekszosci na nim. Staram sie nie plakac i nie denerwowac bo Majunia w brzuszku.
Wiem, ze Majunia przesłoni nam świat, ale tym swiatem jest tez Maz dla mnie.
Ehhh wiem ze jojdam ale taki juz mam charakter.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 13:06   #534
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

No to od jakiś 30 minut nosimy się w chuście!
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 13:08   #535
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
No to od jakiś 30 minut nosimy się w chuście!


Która dziś rodzi?
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 14:21   #536
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
Purblanca: ja pierwsze 4-5 dni mialam jak Ty... ale poniewaz musialam wstawac do karmienia, wiec szybko przeszlo. dzisiaj jest juz 10 dzien i smigam. mala przybrala 250 gr od soboty, maly zarlok.

ever: nie mozesz zostawiac wozka na dole? a moze macie jakas wiate kolo bloku?
Nieee. Ja wlasnie nie mam problemu, mamy dom 1 rodzinny to bylo odnosnie mieszkania w bloku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Dzis troche km w ikei zrobilismy i jeszcze lidl czeka i nadal nic i nic :/ Tz mowi, ze Emily musi obrosnac w tluszczyk hehe, oby nie za bardzo, zeby mogla wyjsc

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość


Która dziś rodzi?
Hehe chyba przestoj jakis.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 14:26   #537
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

My tez pojdziemy na spacer. Zdrowo dla mnie i meza.
Czekam na tą naszą córę. Wtedy liczę na poprawę humoru.
Jutro ktg...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 15:13   #538
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

ever: fakt, zapomnialam. budyn pociazowy wita.

diabli: ja chetnie, ale jestem zagranica... ;/
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 17:59   #539
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Monic dostaje ale juz w nocy wenflon wyjeli wiec tylko doustnie a nie chce mojego Myszorka truc...lykne cos na noc.
Macierzynstwo jest cudem.zdecydowanie. boli dalej, sutki poranione...no i chyba jest zoltaczka jutro beda pobierac wynik.ale synus podnosi mnie na duchu.a tz wpatrzony w niego jak w obrazek...
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 18:52   #540
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Październikowa już kończy się porodówka, zaraz się rozpakuje ostatnia ciążówka.

Hej kochane!

nocnyskowronek o chustowanie było zbawieniem przy sebie! Ręce wolne a mały tak jak chciał- czyli przy mamie Jak się podoba? Jaką macie chustę?


mortisha84 och ja bym chciała dziś hihi dziadek ma urodzinki to miałby prezent- drugi bo już prawnuka ma z tego samego dnia

magsik poobserwuj najpierw, nie panikuj jak by się powtórzyło kilka razy to do lekarza kochana. Ale raz to nic wielkiego
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 20:55:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.