Zestaw startowy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 19:15   #511
Najs Bejbe
Przyczajenie
 
Avatar Najs Bejbe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Praga / Shanghai
Wiadomości: 17
Dot.: Zestaw startowy- Eurofashion firmy NSI. Polecacie?

http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...&nr_rodzica=29 co myślicie to tym żelu? Skoro jest '1 step' to chyba jednofazowy... ale firmy nie znam.
Najs Bejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 17:35   #512
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Jaki powinien być "zestaw startowy"?

Hej,

Ostatnio zrobiłam sobie żele na swoje paznokcie. Za parę dni należałoby iść na pierwsze uzupełnienie. Postanowiłam, że nie pójdę i sama wezmę się za uzupełnianie.
W tym momencie potrzebuje waszej pomocy. Jakie żele, urządzenia itd są mi potrzebne?
Lampa uv, pilniczek, pędzelek, frezarka?
Żel budujący, french i zabezpieczający?
Cleaner, waciki?
To wszystko?
Co do frezarki to ceny są strasznie różne, od 15 zł do 4 tys. Taka zwykła do użytku własnego mi wystarczy?

Dzięki za odpowiedzi i rady
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:56   #513
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Jaki powinien być "zestaw startowy"?

Po pierwsze radziłabym jednak iść do kogoś kto sie na tym zna i wykona usługę profesjonalnie, bo jeśli sie sama za to weźmiesz to możesz sobie zniszczyć paznokcie np przepiłować płytkę. Po drugie żeby paznokcie sie trzymały i nie złamały/pękły przy pierwszej lepszej okazji muszą być prawidłowo wykonane m.in. zbudowana krzywa C.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 13:49   #514
Fryciaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Fryciaaaak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 201
Dot.: Jaki powinien być "zestaw startowy"?

Jeżeli naprawdę nie chce Ci się płacić kosmetyczce tylo sama chcesz sobie robić paznokcie to i tak Cię od tego pomysłu nie odwiedziemy.

Jednak radę Ci iść przynajmniej na uzupełnienie, żeby zobaczyć jak się to robi. (oczywiście o poprawnie zbudowanych krzywych nie będziesz miała pojęcia ale to Cię raczej nie interesuje)

Jeżeli chcesz zainwestować w miarę dobre produkty będziesz musiała wydać przynajmniej 400 zł. Odradzam.
Fryciaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:31   #515
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Jaki powinien być "zestaw startowy"?

Skoro chcesz się za uzupełnianie zabrać, nie mając nawet zbyt dużego pojęcia o produktach to raczej nie zabieraj się za uzupełnianie. To wcale nie jest takie łatwe
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 16:46   #516
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Jaki powinien być "zestaw startowy"?

Dodam jeszcze że nikt tutaj że zamierza Cie straszyć, ani nic takiego, tylko uświadomić Ci że sama sobie możesz zrobić krzywdę.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 11:07   #517
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Jaki powinien być "zestaw startowy"?

ja tylko dodam, że uzupełnienie raczej wyjdzie Ci taniej niż zakup wszystkich produktów...
a zważywszy, że nie masz o stylizacji bladego pojęcia, co jak zakupy okażą się nie trafione i wyrzucisz pieniążki w błoto?
nie będę też truła, że kompletnie nie widze tam żadnych środków do dezynfekcji!
I o tym, że w najlepszym wypadku możesz "tylko" zniszczyć swoją płytkę, a w najgorszym czymś ją zarazić- jakąś bakterią...

ps. zakup frezarki odradzam! naucz sie najpierw jak dobrze posługiwać się pilnikiem, a praca z profesjonalną frezarka jest bardziej niebezpieczna dla płytki paznokcia, więc jeszcze łatwiej sobie zrobić krzywde.....
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 09:52   #518
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Jaki powinien być "zestaw startowy"?

Dziękuję za wszystkie złote rady Wczoraj dostałam mój cały zestaw (kosztował mniej niż 300zł) i już dzisiaj mam uzupełnione paznokietki. Jestem z siebie zadowolona i będę kontynuować moją zabawę
Wiem, że wam się nie podoba, że ktoś może być samoukiem ale cóż, wiele rzeczy nauczyłam się sama i z paznokciami też dojdę do perfekcji

ADIOOOOOOOS!
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 14:36   #519
efectus
Raczkowanie
 
Avatar efectus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 42
GG do efectus
Dot.: Jaki powinien być "zestaw startowy"?

To nie jest kwesti atego, ze nam sie to nie podoba, ja zanim poszlam na kurs robilam pazokcie dobre poltora roku, na kurs poszlam tak dumna, ze prawie sie o swoja dume potykalam, bo w koncu czego nowego moge sie dowiedziec?! Z kursu natomiast wyszlam tak pokorna... Jest wiele rzeczy o ktorych nie masz bladego pojecia i eksperymentujac bez zadnych podstaw mozesz zrobic krzywde sobie lub osobom, ktorym paznokcie zakladasz i tylko o to sie tu rozchodzi.
__________________

Get better or die ;D


efectus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:06   #520
monia_Kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

Witam was wszystkie
Mam do was pytanko ! Jaki jest najlepszy zestaw do robienia samemu paznokci akrylowych albo żelowych .?! jeszcze nigdy ich nie robilam ale chcialabym zamowic na allegro jakiś zestawik maly i sprobowac robić pazurki. bardzo prosze o rady
Z góry dziękuje
monia_Kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:52   #521
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

Dziewczyny, które się tym zajmują pewnie odradzą Ci zakup zestawu z racji tego, że robienie paznokci akrylem czy żelem nie jest takie łatwe, a większość Wizażanek które się tym zajmują są po kursach
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 07:37   #522
monia_Kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

Ale własnie znam takie osoby ktore robią takie paznokci bez zadnych kursow poprostu z czasem nauczyly sie je robic! nawet ostatnio rozmawialam na innym portalu z pewna dziewczyna ktora jest kosmetyczka i doradzila mi fajny zestaw na allegro!
monia_Kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:33   #523
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

powodzenia... a potem bedziesz płakac ze paznokcie zniszczone... samemu wcale nie jest tak łatwo jak sie wydaje

tak pozatym watek nie na to forum.. tu pokazujemy swoje prace....i polecam wyszukiwarkę... takich watków jak Twój było juz multum
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:26   #524
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

jak już chcesz robić sama to wykaż się troche i poszukaj na forum, bo takie wątki były już poruszane...
i czego byś nie wybrała pamiętaj też o srodkach do dezynfekcji...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:42   #525
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

no to życzę powodzenia w kupowaniu- albo zainwestujesz 300zł na byle jaki zestaw albo 3000 które możesz uznać że wyrzuciłaś w błoto po tym jak się okaże że nie poradzisz sobie z robieniem paznokci... to nie takie proste jak tu już wcześniej dziewczyny napisały...
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 07:46   #526
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

no cóz ostrzegałam że to Ci dziewczyny powiedzą, też słysząłam o dziewczynie że dostała zestaw, a teraz 6 paznokci ma 4 bo nie umie poradzić sobie z prawą ręką. jesli miala bym na zbyciu pieniadze to kupila bym zestaw bez kursu ale jesli sa to pieniadze ktore musiala bym np. zbierac to wolala bym zainwestowac w ciuch albo dozbieraz i isc na kurs plus kupic dobry zestaw...
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 08:13   #527
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: ierwszy zestaw do zrobienia paznokci żelowych i akrylowych?!

Robiąc sobie tanim zestawem z Allegro mozna sie zniechęcic do stylizcji paznokci na długo- po pierwsze poniszczyc swoje paznkcie, a po drugie wekszośc z tych zestawó nie jest najwyzeszj jakosci- trudno sie na nich praxuje i maja małą trwałość.
Jednak jezeli ktos chce koniecznie na SOBIE popróbować, to droga wolna- Twoje paznokcie, Twój czas i pieniądze... Byleby nie experymentować na gronie kolezanek....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:30   #528
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Przedłużanie akrylem i żelem.

Mam parę pytań dotyczących przedłużania paznokci żelem.
Nie mam zrobionego kursu ale się do tego przymierzam. Ale tak... Czy żel niszczą paznokcie? Przedłużając paznokcie żelem przedłuża się je rozprowadzając żel na tipsie nałożonym na paznokieć? Macie jakieś filmiki dotyczące przedłużania paznokci żelem ? Dziękuję z góry

PS. Czy ten zestaw jest dobry wg. was?
http://allegro.pl/item419202972_zest..._lampa_uv.html
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:50   #529
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

sidorcia, ani żel ani akryl nie niszcza paznokci. paznokcie niszczy złe przygotowanie płytki przed nałożeniem masy (czli piłowanie paznokcia zamiast delikatnego matowienia) lub niewłaściwie ściągnięcie masy (przepiłowanie płytki podczas ściagania żelu /akrylu).
Co do sposobu nakładania żel / akrylu to można stosować i tipsy i szablon do obu metod.

Zestawy na allegro nie są za dobre. Przewiduje, że tylko z lampki będziesz zadowolona. Nie warto kupować niemarkowych żeli, bo moga sie nie poziomowac, mogą się zapowietrzać lub szybko żółknąć.
jesli wybierasz sie na kurs to poczekaj z wyborem materiałów do ukończenia kursu bo na nim instruktorzy pomogą ci wybrać naprawde dobre produkty.
Natomist jesli rzeczywiście upierasz sie nad zakuper materiałów już teraz to ja proponuję żele i akryle IBD. Możesz je łatwo dostać na allegro w przystepnej cenie.

Co do filmików, można je ściągnąć z youtube lub z pomocnych linków z tego forum ( jest tam też film instruktażowy do żeli IBD i innych dobrych marek)
Pozdrawiam
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 17:56   #530
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
sidorcia, ani żel ani akryl nie niszcza paznokci. paznokcie niszczy złe przygotowanie płytki przed nałożeniem masy (czli piłowanie paznokcia zamiast delikatnego matowienia) lub niewłaściwie ściągnięcie masy (przepiłowanie płytki podczas ściagania żelu /akrylu).
Co do sposobu nakładania żel / akrylu to można stosować i tipsy i szablon do obu metod.
a nakładając żel najpierw powinnam nałożyć cienką warstwę żelu french na końcowkę, później np. żelu rożowego na płytkę a póxniej na całoćś żelu przezroczystego, tak? i po nałożeniu każdego żelu wkładać paznokcie do lampy, tak?
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:11   #531
CarlaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

mam pytanie. w jaki sposób tipsy podczas przedłużania żelem tracą swój biały kolor? co na to wpływa???
__________________


CarlaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:44   #532
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
a nakładając żel najpierw powinnam nałożyć cienką warstwę żelu french na końcowkę, później np. żelu rożowego na płytkę a póxniej na całoćś żelu przezroczystego, tak? i po nałożeniu każdego żelu wkładać paznokcie do lampy, tak?

takich odpowiedzi krok po kroku nie udzielamy bo to na kursie
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:46   #533
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

Cytat:
Napisane przez CarlaR Pokaż wiadomość
mam pytanie. w jaki sposób tipsy podczas przedłużania żelem tracą swój biały kolor? co na to wpływa???
ja nie bardzo rozumiem pytania:confuse d:
są tipsy clear - przeźroczyste, naturalne - takie mleczne no i tipsy french - mają różne kolory, również biały, ale one nie tracą koloru.
hmmmm..... więc nie bardzo rozumiem
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:01   #534
CarlaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

hm... ja sie na tym nie znam, a durna jestem bo koleżanka się uczy robić paznokcie BEZ KURSU (nie krzyczcie) no i zrobiła mi żelowe... jeśli można to co mam na rekach tak określić. Po pierwsze żele wcale nie chciały jej twardnieć, nie wiem czy to wina żelów czy tego dziwacznego urządzenia, a po drugie moje paznokcie wyglądają jakbym nałożyła na nie placki plasteliny. Przyklejony tips chyba jest zbyt duży na moja płytkę więc widać gołym okiem koniec mojego naturalnego paznokcia i początek sztucznego. Poza tym tak jak wspominałam tips odróżnia sie kolorem od mojego naturalnego pazura i to nawet po 3 warstwach lakieru do francuskiego m. widać gołym okiem. Miałam już kiedyś przedłużone paznokcie i nie było tak widać paznokcia, w sumie z tego co pamiętam to paznokcie były jak moje naturalne, zupełnie nie było widać że to przedłużone. Proszę więc wyjaśnijcie mi co zostało zrobione źle w tym wszystkim. Z góry dziękuję.
__________________


CarlaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 11:04   #535
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

oj chciałabym zobaczyc te pazurki..... możesz wstawic fotkę? Z tego co zrozumiałam, to nie została zatarta kieszonka tipsa i dlatego on sie tak odróznia od naturalnej płytki. Po przyklejeniu tipsa, cały tips nalezy zmatowić a różnice miedzy tipsem a pazurkiem zatrzec poprzez piłowanie. Jeżli żel sie nie chciał utwardzic to albo o jakieś żele no name, albo lampka miała zbyt słabe żatóweczki. A była to w ogóle lampka uv?
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 12:51   #536
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

Cytat:
Napisane przez CarlaR Pokaż wiadomość
hm... ja sie na tym nie znam, a durna jestem bo koleżanka się uczy robić paznokcie BEZ KURSU (nie krzyczcie) no i zrobiła mi żelowe... jeśli można to co mam na rekach tak określić. Po pierwsze żele wcale nie chciały jej twardnieć, nie wiem czy to wina żelów czy tego dziwacznego urządzenia, a po drugie moje paznokcie wyglądają jakbym nałożyła na nie placki plasteliny. Przyklejony tips chyba jest zbyt duży na moja płytkę więc widać gołym okiem koniec mojego naturalnego paznokcia i początek sztucznego. Poza tym tak jak wspominałam tips odróżnia sie kolorem od mojego naturalnego pazura i to nawet po 3 warstwach lakieru do francuskiego m. widać gołym okiem. Miałam już kiedyś przedłużone paznokcie i nie było tak widać paznokcia, w sumie z tego co pamiętam to paznokcie były jak moje naturalne, zupełnie nie było widać że to przedłużone. Proszę więc wyjaśnijcie mi co zostało zrobione źle w tym wszystkim. Z góry dziękuję.

i po to wlasnie potrzebny jest kurs,zeby przedluzone paznokcie wygladaly jak naturalne.
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:46   #537
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

Cytat:
Napisane przez CarlaR Pokaż wiadomość
hm... ja sie na tym nie znam, a durna jestem bo koleżanka się uczy robić paznokcie BEZ KURSU (nie krzyczcie) no i zrobiła mi żelowe... jeśli można to co mam na rekach tak określić. Po pierwsze żele wcale nie chciały jej twardnieć, nie wiem czy to wina żelów czy tego dziwacznego urządzenia, a po drugie moje paznokcie wyglądają jakbym nałożyła na nie placki plasteliny. Przyklejony tips chyba jest zbyt duży na moja płytkę więc widać gołym okiem koniec mojego naturalnego paznokcia i początek sztucznego. Poza tym tak jak wspominałam tips odróżnia sie kolorem od mojego naturalnego pazura i to nawet po 3 warstwach lakieru do francuskiego m. widać gołym okiem. Miałam już kiedyś przedłużone paznokcie i nie było tak widać paznokcia, w sumie z tego co pamiętam to paznokcie były jak moje naturalne, zupełnie nie było widać że to przedłużone. Proszę więc wyjaśnijcie mi co zostało zrobione źle w tym wszystkim. Z góry dziękuję.
No, to teraz widzisz po co jest kurs. Po to by:
-paznokcie nie wygladaly jak z "packi z modeliny"
-by wiedziec jak dobrac odpowieni rozmiar tipsa
-by wiedziec jak zatrzec kieszonke tipsa
-by wiedziec jak utwradza sie zele, oraz co to jest warstwa dyspresyjna

Czyli by wiedziec jak robic ladne i trwale(!!!) paznokietki nie niszczac swoich naturalnych....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:22   #538
Sheelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

No właśnie, trwałych...
Mam pytanie odnośnie właśnie paznokci żelowych.
Wesele wypada mi w tą sobotę- czy jeżeli zrobię je sobie jutro (paznokcie, nie wesele ;D ) [wtorek], to wytrzymają i pozostaną właściwie niezmienione?
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

-Paulo Coelho



Sheelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:39   #539
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Przedłużanie akrylem i żelem.

jeśli zostana załozone poprawnie to wytrzymaja i 4 tygodnie
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 01:09   #540
sami260
Przyczajenie
 
Avatar sami260
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Akryl-zestaw startowy-pomózcie!!!

a ja powiem tak, jak dziewczyna chce to niech probuje sama. :P ja tez nie mialam zadnych kursow itp, niedawno kupilam zestwaw do akrylu i wyszedl calkiem, calkiem. wiem, ze do perfekcji jeszcze mi brakuje, ale paznokcie robie tylko sobie i nie robie nikomu krzywdy! choc mialam juz jedna propozycje, ale odmowilam bo boje sie...
sami260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.