Licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 16:44   #511
jodimes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Overpro Pokaż wiadomość
w VI uczniowie krzyczeli żeby nie iść do tej szkoły bo tu strasznie. bez kitu xd boje sie tam isc
też to słyszałam! ja zdaje IV, III, VIII
jodimes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:13   #512
CookieMonster__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez aneczka1995 Pokaż wiadomość
No właśnie nie. Byłam na dniach otwartych w I, II, III, IV i VI. I naprawdę w VI z tego co słyszałam jest chyba jeden z najwyższych progów, więc jeśli już to szybciej dostaniesz sie do IV niż VI. A tak wogóle to mi najbardziej do gustu przypadło III LO. Ogólnie atmosfera świetna, uczniowie mili i wogóle. A internat pare kroków od szkoły(pokoje 2-osobowe), a gdy ktoś Ci będzie przeszkadzał się uczyc to spokojnie, bo jest takie pomieszczenie specjalnie do tego celu(cisza, spokój) Potem chyba sklasyfikowałabym IV. Atmosfera tez fajna, bardzi nowoczesna szkoła, duzo tablic multimedialnych, komputery na kotytarzach, itp. II jest strasznie odwalona w sensie, że to bardzo ładna szkoła w środku, ale atmosfera podobno taka sobie. I nie jest az taka straszna jak mówi wiele osób. W środku też ładnie; uczniowie normalni mili, a nie że od razu takie chamy. A najmniej podobala mi sie VI nie wiem czemu, niby tez nie jest źle, ale każdy chodzi jakiś taki poważny, zero uśmiechu, tak jak w jakiejś filcharmonii(ale w środku tez bardzo ładnie). A więc to tylko moja sugestia, co zrobisz to twoja sprawa. Na tych dniach otwartych jeszcze zobaczyłam, że uczniowie po szkole chodza normalnie w butach, a nie w kapciach.(troche mnie to zadziwiło, bo przecież w kapciach jest o wiele wygodniej, a z resztą zimą przecież do szkoły naniesie się dużo błota). A byłaś wogóle w jakiejś szkole na dniach otwartych???

Jakoż iż jestem z okolic Białegostoku (40 km) to nie bywałam na tych Dniach Otwartych. Jutro wybieramy się z koleżankami do VIII. Kurczę, poważnie zastanawiam się nad IV. Ale 2 z fizyki, i z matematyki nie są zbyt słabymi ocenami jak na renomę "czwórki"?
No i wyróżniona też nie będę..
CookieMonster__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:41   #513
blue lipstick
Raczkowanie
 
Avatar blue lipstick
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 46
Dot.: licea w Białymstoku

Nikt z was nie był w V ? ja byłam i bardzo miłe wrażenie sprawia.Wgl to wizualnie ekstra szkoła jest piękna Sprawia też wrażenie dobrej szkoły o wysokim poziomie nauczania.Serio tak jest? A jutro sie wybieram do VII, X, XVI i chyba VIII
blue lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:44   #514
ogrycel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 31
Dot.: licea w Białymstoku

Na samym początku obstawiałam III, VI i IV, ale teraz się boje że nawet do IV się nie dostanę. Po przeliczeniu punktów będę mieć około 137, może 140. Najbardziej mi zależy na klasach architektonicznych. Rozmawiałam dzisiaj z jedną dziewczyną w III i powiedziała że trzeba było mieć 144. Wszyscy mówią że w tym roku był łatwiejszy egzamin,więc i progi będą wyższe, ale mi poszły beznadziejnie. Teraz nie wiem co robić. Masakra
ogrycel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:34   #515
Overpro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 140
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez jodimes Pokaż wiadomość
też to słyszałam! ja zdaje IV, III, VIII

a na jakie profile zdajesz?
Overpro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:14   #516
jodimes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Overpro Pokaż wiadomość
a na jakie profile zdajesz?
IV- medyk, III biol-chem, i może human z rozszerzonym wosem i historią, i VIII human, i biol-chem. A Ty jakie profile.?
jodimes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:23   #517
nachgezeichnet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: licea w Białymstoku

ja dziś odwiedziłam 4, 6 i 1 :P


6 mi się nie spodobała. nie wiem dlaczego. coś jest w tej szkole co mnie odpycha,zniechęca.

na punkcie 4 lo zawsze miałam jakiegoś bzika, ale jakoś tak...nic szczególnego nie było co mi się spodobało.

a 1... niby kujońska szkoła, ale ja jestem taka, że lubię się uczyć. i ta biblioteka! cud! zakochałam się w bibliotece! tylko jedna sprawa. język niemiecki. może ktoś wie czy w klasie humanistyczno-prawniczej1 albo uniwersyteckiej2 niemiecki jest nauczany od podstaw czy rozszerzony? zapomniałam o to zapytać :P
nachgezeichnet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 20:38   #518
jodimes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19
Dot.: licea w Białymstoku

wszystko znajdziesz na stronie http://nabor.pcss.pl/bialystok/
jodimes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:02   #519
Overpro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 140
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez jodimes Pokaż wiadomość
IV- medyk, III biol-chem, i może human z rozszerzonym wosem i historią, i VIII human, i biol-chem. A Ty jakie profile.?
w III to humanistyczny chyba ten z geografia i francuskim
Overpro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:56   #520
GimBstok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 82
Dot.: licea w Białymstoku

A jak jest w końcu z VI lo ;D?
Bo jestem laureatem z Biol i sie zastanawiam gdzie iść .
NIby pasuje mi VI bo dużo znajomych idzie ale czy jest tam wysoki poziom nauki?
Bo każdy mówi ze tam sie zmarnuje.. ;|
GimBstok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:57   #521
aneczka1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 74
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez CookieMonster__ Pokaż wiadomość
Jakoż iż jestem z okolic Białegostoku (40 km) to nie bywałam na tych Dniach Otwartych. Jutro wybieramy się z koleżankami do VIII. Kurczę, poważnie zastanawiam się nad IV. Ale 2 z fizyki, i z matematyki nie są zbyt słabymi ocenami jak na renomę "czwórki"?
No i wyróżniona też nie będę..
Ja tez jestem z okolic Białegostoku(50 km). Wiesz to zależy od tego ilu będzie chetnych, żeby iść do IV. Jeżeli będzie mało chętnych, to dlaczego nie możesz się dostać. A na jaki profil chcesz iść???

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Ja w pierwszej kolejności składam do III, potem chyba IV i I. (w I LO nie jest tak źle jak słyszałam, nie są tam sami kujoni i wogóle;normalni uczniowie) OCZEWIŚCIE JAK SIĘ DOSTANĘ. Będę miała ok. 140 pkt.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez GimBstok Pokaż wiadomość
A jak jest w końcu z VI lo ;D?
Bo jestem laureatem z Biol i sie zastanawiam gdzie iść .
NIby pasuje mi VI bo dużo znajomych idzie ale czy jest tam wysoki poziom nauki?
Bo każdy mówi ze tam sie zmarnuje.. ;|
Poziom nauki jest tam chyba wysoki(ale nie wyższy niż III LO, jedni mówią że równy z IV) ale za to jest tam wysoki próg punktowy ok.148pkt. (ale ty i tak jestes laureatką, a więc wiesz). Jednak mi się tam wogóle nie podoba(byłam na dniach otwartych). Wszyscy chodzą tacy powazni i wogóle, zero uśmiechu. Ale jeżeli sądzisz, że tam pasujesz, to czemu nie, idź!

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez jodimes Pokaż wiadomość
ten chłopak gadał jak nakręcony xD nie pozwolił mi dotknąć chomika póki nie opowie o tej klasie. Przynajmniej szybko dowiedziałam się czego chciałam. on nam tłumaczy, a na przeciw stoiska medycznego było klasy sportowej, i tamci cały czas krzyczeli "ej nie idźcie tam.! chodźcie do nas, rozdajemy laptopy" xD w III LO jeden chłopak co robił doświadczenia chemiczne, zachowywał się jak szalony naukowiec, pozytywnie .
A no pamiętam tego chłopaka; był niezły(homik tez świetny). Pamiętam doświadczenia; jedne było fajne z tą pastą(za duzo chyba tej dziewczynie jej wyszło) A chcesz iść do III???
aneczka1995 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 14:29   #522
GimBstok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 82
Dot.: licea w Białymstoku

Właśnie też sie zastanawiam jeszcze nad III lo bio chem ;D
GimBstok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:53   #523
Overpro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 140
Dot.: licea w Białymstoku

Anka nie zachecaj żeby szli do III bo konkurencje Ci robia :P
Overpro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 15:43   #524
CookieMonster__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez aneczka1995 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem z okolic Białegostoku(50 km). Wiesz to zależy od tego ilu będzie chetnych, żeby iść do IV. Jeżeli będzie mało chętnych, to dlaczego nie możesz się dostać. A na jaki profil chcesz iść???
Jeżeli o IV chodzi to unijny, i prawniczy. Ale nie jestem pewna czy składać tam podanie...
CookieMonster__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:00   #525
Overpro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 140
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez CookieMonster__ Pokaż wiadomość
Jeżeli o IV chodzi to unijny, i prawniczy. Ale nie jestem pewna czy składać tam podanie...

ja tam skladam i na te same profile ale w 2 kolejnosci;p w pierwszej kolejnosci to do III
Overpro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:02   #526
CookieMonster__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Overpro Pokaż wiadomość
ja tam skladam i na te same profile ale w 2 kolejnosci;p w pierwszej kolejnosci to do III

ja również w II kolejności : ]
w I kolejności do VIII (po dniach otwartych jestem nim zachwycona : ])
w III kolejności zaś do XI : )
CookieMonster__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:32   #527
aneczka1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 74
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Overpro Pokaż wiadomość
Anka nie zachecaj żeby szli do III bo konkurencje Ci robia :P
He he Ewa, spokojnie spokojnie jakoś dam se radę A na humanistyczny do III tez kilka osób idzie. I kto tu ma większa konkurencję???hehe
aneczka1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:39   #528
Overpro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 140
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez aneczka1995 Pokaż wiadomość
He he Ewa, spokojnie spokojnie jakoś dam se radę A na humanistyczny do III tez kilka osób idzie. I kto tu ma większa konkurencję???hehe
nieprawda nikt nie idzie xd na biol-chem jest zawsze wysoki próg punktowy :p więc zbieraj te pkt bo masz byc ze mna w szkole ^^
Overpro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:43   #529
aneczka1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 74
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Overpro Pokaż wiadomość
nieprawda nikt nie idzie xd na biol-chem jest zawsze wysoki próg punktowy :p więc zbieraj te pkt bo masz byc ze mna w szkole ^^
Ja mam punkty zbierac??? A ty to co? xd. to ty masz byś ze mną w szkole!!!
aneczka1995 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 20:48   #530
Overpro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 140
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez aneczka1995 Pokaż wiadomość
Ja mam punkty zbierac??? A ty to co? xd. to ty masz byś ze mną w szkole!!!
ja jakby co to jeszcze moze na mat-geo zloze papiery



nie wybieraj sie do I bo slyszalas co mowili;p
Overpro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:56   #531
Czarnonabialym_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: XI i VI LO BIAŁYSTOK <<help>>

Tak, masz rację. Po prostu pomyślałam schematycznie, że skoro wyższy próg punktowy (a tym samym lepiej uczący się uczniowie), to lepsza zdawalność matur i wyniki na olimpiadach ;P.

Hm, w takim wypadku można by się pokusić o stwierdzenie, że coś w tym IV jest, skoro progi punktowe przystępne, a jednak uczniowie wypadają lepiej niż ci z tych najbardziej renomowanych LO...
Czarnonabialym_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 21:51   #532
Czarnonabialym_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: licea w Białymstoku

Też byłam na dniach otwartych w II, III, IV i VI. Najmniej mi się podobało w VI - trafiłam na takich "oprowadzających", że szkoda gadać ;P najbardziej mi zachwalali łazienki z lusterkami, bo są tam dobre warunki do malowania się . W IV LO dosyć ciasno, sala gim. mnie przeraziła (śmierdzi i generalny remont by się przydał) i ponoć często kończy się tam późnym popołudniem (w sumie to dziwne by nie było - uczniów sporo, a szkoła nie największa, może uczą się na 2 zmiany?), ale słyszałam o nim same dobre opinie. III natomiast zauroczyło mnie budynkiem i tak jakoś będąc tam miałam wrażenie, że jest tam fajny klimat ;D I świetnie dobrali kolesia do oprowadzania - tak zabawnie opowiadał, że aż chciało się tam zostać na dłużej Ech, ciężko będzie wybrać...

Odnośnie I - o tej szkole chyba najwięcej plotek się słyszy, specyficzna jest bardzo. Nie byłam tam, mam znajomych, wiem, że rygory związane z wyglądem to wcale nie mit, nauczyciele dużo wymagają, ale że chodzą tam same kujony to akurat bzdura Progi punktowe zapewne nie są jakieś kosmiczne, bo uczniowie po prostu boją się tej szkoły i nie składa tam tylu ludzi podań, jak np. do IV.
Czarnonabialym_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:48   #533
aneczka1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 74
Dot.: licea w Białymstoku



---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Tak to prawda w I nie jest jeczsze aż tak strasznie. Progi punktowe nie są duże(największe w VI) i nie chodzą tam sami kujoni, bez przesady. Ale to prawda w IV jest okropna sala gim. (o Boże a Ci wokaliści, co tam śpiewali- masakra, ja nie umiem śpiewać ale ich śpiew to po prostu wycie. Moja koleżanka spytała się jednej dziewczyny o ten zespół, a ona powiedziała jej, że oni każdego przyjmują)

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnonabialym_ Pokaż wiadomość
Też byłam na dniach otwartych w II, III, IV i VI. Najmniej mi się podobało w VI - trafiłam na takich "oprowadzających", że szkoda gadać ;P najbardziej mi zachwalali łazienki z lusterkami, bo są tam dobre warunki do malowania się . W IV LO dosyć ciasno, sala gim. mnie przeraziła (śmierdzi i generalny remont by się przydał) i ponoć często kończy się tam późnym popołudniem (w sumie to dziwne by nie było - uczniów sporo, a szkoła nie największa, może uczą się na 2 zmiany?), ale słyszałam o nim same dobre opinie. III natomiast zauroczyło mnie budynkiem i tak jakoś będąc tam miałam wrażenie, że jest tam fajny klimat ;D I świetnie dobrali kolesia do oprowadzania - tak zabawnie opowiadał, że aż chciało się tam zostać na dłużej Ech, ciężko będzie wybrać...

Odnośnie I - o tej szkole chyba najwięcej plotek się słyszy, specyficzna jest bardzo. Nie byłam tam, mam znajomych, wiem, że rygory związane z wyglądem to wcale nie mit, nauczyciele dużo wymagają, ale że chodzą tam same kujony to akurat bzdura Progi punktowe zapewne nie są jakieś kosmiczne, bo uczniowie po prostu boją się tej szkoły i nie składa tam tylu ludzi podań, jak np. do IV.
Tak masz racje w III jest świetny klimat i świetna atmosfera, ale gdzie Ci się najbardziej podoba i na jaki profil chcesz najbardziej iśc???
aneczka1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:07   #534
Czarnonabialym_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez aneczka1995 Pokaż wiadomość
Tak masz racje w III jest świetny klimat i świetna atmosfera, ale gdzie Ci się najbardziej podoba i na jaki profil chcesz najbardziej iśc???
Jeszcze niedawno byłam pewna, że pójdę do IV, bo tam biol-chem bez fizyki rozszerzonej, której troszkę się boję, ale jakoś mi się tam zbytnio nie spodobało ;P. III i II zrobiły na mnie najlepsze wrażenie. No nic, muszę jeszcze pomyśleć
Czarnonabialym_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:27   #535
aneczka1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 74
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Czarnonabialym_ Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno byłam pewna, że pójdę do IV, bo tam biol-chem bez fizyki rozszerzonej, której troszkę się boję, ale jakoś mi się tam zbytnio nie spodobało ;P. III i II zrobiły na mnie najlepsze wrażenie. No nic, muszę jeszcze pomyśleć
Wiesz Twój wybór zrobisz jak chcesz ale mówiła mi moja pani od w-f-u, że jej syn też poszedł na biol.chem. ale bez rozszerzonej fizyki i teraz bardzo się żałuje, bo na każdych studiach strasznie wymagają fizyki. A więc ja też składam papiery do IV ale wątpię, że tam pójdę, bo nie ma tam fizyki. I dlatego (między innymi)ide do III. A zresztą fizyki się nie boję, bo w gimnazjum mam świetną nauczycielkę od fizyki, która bardzo dobrze uczy i dużo wymaga. Najbardziej boje się biologii, bo tak w zasadzie I gimnazjum biologię to sobie "przebimbałam", bo na każdym spr. i kartk. można było ściągać. Ale myśl szybciej, bo niedługo upływa termin składania dokumentów(3 czerwiec)
aneczka1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 20:16   #536
Czarnonabialym_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: licea w Białymstoku

A ja właśnie odwrotnie! Biola mi nie straszna, laureata zresztą z niej mam. jakieśtam teściki maturalne mi moja biolożka podsuwała - materiału ogrom, ale jak ktoś choć trochę to lubi, da się przejść Z fizy niby też głąbem nie jestem, ale tak jakoś mnie sama w sobie przeraża ;P. Ale ponoć właśnie jest tak jak mówisz - od ścisłych przedmiotów nie uciekniesz i nawet studentów socjologii, co myśleli, że z matmą rozstali się na zawsze w LO, gnębią zajęciami z logiki i statystyki
Czarnonabialym_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:22   #537
laadypaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: licea w Białymstoku

tak patrząc na poprzednie wpisy, to nie sugerujcie się angielskim , bo ten egzamin się nie wlicza przecież.


Od ilu pkt w tamtym roku przyjmowali do 7 LO ??
laadypaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:10   #538
aneczka1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 74
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Czarnonabialym_ Pokaż wiadomość
A ja właśnie odwrotnie! Biola mi nie straszna, laureata zresztą z niej mam. jakieśtam teściki maturalne mi moja biolożka podsuwała - materiału ogrom, ale jak ktoś choć trochę to lubi, da się przejść Z fizy niby też głąbem nie jestem, ale tak jakoś mnie sama w sobie przeraża ;P. Ale ponoć właśnie jest tak jak mówisz - od ścisłych przedmiotów nie uciekniesz i nawet studentów socjologii, co myśleli, że z matmą rozstali się na zawsze w LO, gnębią zajęciami z logiki i statystyki
Aaaa.... Laureatka! To rzeczewiście nie masz co się bać(jeszcze w dodatku z biologii!) Według mnie powinnaś iść do III lub II, bo jest tam po prostu lepszy poziom niz w IV. Ale jeżeli już byś się zdecydowała(przypuśćmy)iś ć do III to nie idź na francuski, bo ja ide na niego i mi konkurencję robisz! hehe
aneczka1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:14   #539
Czarnonabialym_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez aneczka1995 Pokaż wiadomość
Aaaa.... Laureatka! To rzeczewiście nie masz co się bać(jeszcze w dodatku z biologii!) Według mnie powinnaś iść do III lub II, bo jest tam po prostu lepszy poziom niz w IV. Ale jeżeli już byś się zdecydowała(przypuśćmy)iś ć do III to nie idź na francuski, bo ja ide na niego i mi konkurencję robisz! hehe
Hehe, bez obaw, bardziej mnie niemiecki interesuje ;D
Czarnonabialym_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:41   #540
marrritaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: licea w Białymstoku

a czy to prawda ze 6 lo to jest bardziej sportowe?;P czy tam wszyscy sa dobrzy w sporcie?
marrritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 19:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.