Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 15:55   #511
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Kolonie bakterii. Na pożywce mikrobiologicznej pomacanej moimi łapkami. Wszystko było sterylne poza nimi więc to z nich mikroby "przelazły"
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:06   #512
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

W sumie dobrze, że temat się rozwinął, bo myślałam o zrobieniu za jakiś czas sutaszowego lookbooka z jakąś ładną modelką (mam sprzęt i warunki ), wzorem niektórych sklepów. Do tej pory sądziłam, że wystarczy odkazić kolczyki po takiej sesji, a teraz jednak zmienię plan działania i porobię foty na niewykończonych biżutach i powymieniam potem bigle

Mam na uczelni koleżankę profesjonalną modelkę (taką chudą i wysoką, i śliczną ) może się zgodzi mi pomóc
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:18   #513
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Ja za to jestem mała, gruba i brzydka ale jak coś służę uszami^^
A tak serio, z wizażanek-biżuteryjek Wilczex jest modelką, tyle że rejon Polski nie ten...
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:29   #514
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
To słabo czytasz. Ja nigdy w życiu nie przymierzam kolczyków na biglach przeznaczonych dla klienta. A jeśli chodzi o to, że w życiu bym nie kupiła kolczyków, które widziałam prezentowane na uchu to właśnie dlatego, że mi się ten proceder nie podoba, uważam go za niebezpieczny i niehigieniczny.
Np. żółtaczką możesz się zarazić u fryzjera czy dentysty, który nie przestrzega porządnie zasad higieny. Od noszenia używanych przez kogoś kolczyków przy niepomyślnych wiatrach też. A jeśli nie widzę takich zdjęć, na których biżuteryjka prezentuje kolczyki w uchu, to i tak zakładam, że może być jednak na tyle niepoważna żeby je nosić - stąd staranna dezynfekcja.
Taki jest sens mojej wypowiedzi i innego nie dostrzegam.

Co do tego jak można sprawdzić, czy kolczyk dobrze się układa - można to zrobić na wiele sposobów - sprawdzić na ekspozytorze, na przedziurawionej kartce, brzegu kartonu i na tysiąc innych sposobów. Dla mnie to działa.
Nie czytam słabo, tylko sama napisałaś "A jak już kupuję w ogóle kolczyki, to i tak zawsze dokładnie dezynfekuję bigle, bo wiem, że niejedna biżuteryjka nie odmówi sobie powieszenia kolczyków na własnych uszach, żeby sprawdzić jak leżą, jak wyglądają, żeby sobie ponosić, czy co tam jeszcze".

Może to Ty słabo pamiętasz, co sama napisałaś?
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
W sumie dobrze, że temat się rozwinął, bo myślałam o zrobieniu za jakiś czas sutaszowego lookbooka z jakąś ładną modelką (mam sprzęt i warunki ), wzorem niektórych sklepów. Do tej pory sądziłam, że wystarczy odkazić kolczyki po takiej sesji, a teraz jednak zmienię plan działania i porobię foty na niewykończonych biżutach i powymieniam potem bigle
Oho, paranoja została rozsiana

Ale wierzę, że lookbook wyjdzie rewelacyjnie

Edytowane przez jagagaga
Czas edycji: 2011-04-12 o 16:48
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 17:04   #515
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Jej, tak teraz siedzę i czytam i tak sobie myślę, że nawet w takim aparcie to klientki mierzą kolczyki przed zakupem, a przecież nie wszystkie kupują. I przychodzi następna i też mierzy. I jakoś panie sprzedające ani tego nie wycierają, ani nic nie mówią.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 17:07   #516
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jej, tak teraz siedzę i czytam i tak sobie myślę, że nawet w takim aparcie to klientki mierzą kolczyki przed zakupem, a przecież nie wszystkie kupują. I przychodzi następna i też mierzy. I jakoś panie sprzedające ani tego nie wycierają, ani nic nie mówią.
No dokładnie.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:02   #517
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez zanna4 Pokaż wiadomość
Proponuję UWAŻNIE przeczytać sposoby zarażenia np. żółtaczką typu C . Wybaczcie, że tekst z nie przez wszystkich poważanej wikipedii, ale nie chce mi się głębiej kopać w necie.
Smoczku, nikt nie mówił o noszeniu WSPÓLNYCH kolczyków z osobą chorą. O ile mnie pamięć nie myli chodziło o PRZYMIERZENIE lub ZAPRZENTOWANIE kolczyka na uchu. ZDROWYM uchu, dodam! Nie krwawiącym, z wybroczynami, kapiącym śluzem.... no, 'Obcy ósmy pasażer Nostromo' dosłownie mi przed oczami staje!
Zakładam, że nosiciel choroby zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń, a nieświadomy nosiciel nie mierzy kolczyka na rozdrapanym uchu! Współczuję Twojej znajomej (ja przez pół roku mieszkałam z osobą chorą na WZW typu A, a moja znajoma choruje na WZW typu C), ale wiesz, że o wiele większe prawdopodobieństwo zarażenia miałaś w szpitalu (w którym, o ile opamiętam, pisałaś, że byłaś nie tak dawno?)

Naprawdę, dziewczyny, proszę!, bez histerii, bez licytowania się, kto bardziej sterylnym sposobem mierzy, mocuje bigle itp.... naprawdę, niedługo okaże się, że telekinezą tego dokonujecie
Ja doskonale rozumiem, że ktoś się brzydzi nosić po kimś kolczyki, że je odkazi, np. wodą utlenioną, no, srebro może nawet wygotować, niech mu będzie, ciekawa jestem natomiast "wyżarzania" sztyftów czy bigli z sutaszem. Chciałabym to zobaczyć!

Apeluję do was o zdrowy rozsądek! Tylko tyle i aż tyle!
Jak jesteś taka na 100% pewna, że jesteś zdrowa to gratuluję, to dopiero się kwalifikuje na tele-coś, pewnie jasnowidztwo. A mi jakoś, mimo, że w żadne ryzykowane zachowania z tą osobą chorą na żółtaczkę typu B (mieszkam z nią) nie jestem zaangażowana, nie pozwalają być dawcą krwi, bo ZAWSZE istnieje ryzyko, że jednak się zakaziłam, a jeszcze o tym nie wiem. Nie jest potrzebna ociekająca ropą rana. Wystarczy mini zadrapanie. Jak lubisz ryzyko, bardzo proszę. Ja jakoś nie odnajduję przyjemności we wsadzaniu sobie w ucho tego samego druta, który wsadzała sobie osoba być może chora na coś poważnego. Po co narażać innych (no tak, po to, żeby sobie kolczyki przymierzyć). Życie jest wystarczająco pełne niespodzianek.
Zresztą whatever, nie będę się bawić w moralizatora. Każdy ma swój rozum.

No a temat nie jest o żółtaczce więc kończę tym samym, bo się zrobił offtop .

Edytowane przez smoczek
Czas edycji: 2011-04-12 o 18:03
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 18:18   #518
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

"Nie będę się bawić w moralizatora", ale to robię

Nie można lekceważyć tego problemu, ale Ty Smoczku jakąś paranoję siejesz. Dezynfekcja i już.

Edytowane przez jagagaga
Czas edycji: 2011-04-12 o 18:21
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:40   #519
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez maly_karaluszek Pokaż wiadomość
z wizażanek-biżuteryjek Wilczex jest modelką, tyle że rejon Polski nie ten...
Spoko, raczej nie będę musiała ciągnąć żadnej Wilczex do zdjęć, poza modelką mam jeszcze dużo ładnych koleżanek (mam pecha mówi się, że powinno się dobierać brzydkie koleżanki haha xD), które chętnie mi zapozują. Albo na wydziale obok, rok niżej, jest Emilka, która brała udział w TopModel Ale pewnie nie zapozowałaby mi, za wysokie progi xDDD Jak już pracowała z Marcinem Tyszką xDDD


A tak jeszcze a propos robienia zdjęć na kimś i na dłoniach to doszłam do wniosku, że ręce mamy różnej wielkości, ale głowy przecież też, więc to również byłoby niemiarodajne Chyba najlepszy jest sposób Frydzi - i wcale nie uważam, żeby był mało profesjonalny, bo często widywałam takie fotografie.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Jeszcze wstawiam linki do 2 ślicznych lookbooków biżuterii i akcesoriów

http://bubblefactory.blox.pl/2010/08...la-Delamo.html
http://bubblefactory.blox.pl/2011/01...z-jeszcze.html

Właśnie o zrobieniu czegoś takiego myślałam

No cóż, Anja Rubik by Marcin Tyszka dla Apart toto nie będzie xDDD Ale jednak

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-04-12 o 19:41
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:05   #520
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

[/COLOR]Jeszcze wstawiam linki do 2 ślicznych lookbooków biżuterii i akcesoriów

http://bubblefactory.blox.pl/2010/08...la-Delamo.html
http://bubblefactory.blox.pl/2011/01...z-jeszcze.html

Właśnie o zrobieniu czegoś takiego myślałam

No cóż, Anja Rubik by Marcin Tyszka dla Apart toto nie będzie xDDD Ale jednak
super są takie lookbooki, bardzo profesjonalne, miłe dla oka. Uważam, że jak ktoś myśli poważnie o projektowaniu, to może pokusic się na wykonanie kilku biżutów tylko i wyłącznie na potrzeby takiego lookbooka, i zachowac je dla siebie

A ja jestem po pierwszych wprawkach z żyłką...nie plącze mi się o dziwo bardziej niż nici jednak jej największa zaleta stała się moim najwiekszym utrapieniem...żyłki nie widac, ale też i ja jej nie widzę i 2 razy miałam akcję pt. o kurna, własnie odcięłam tą żyłkę niechcący...i dawaj, pruj i szyj na nowo ;p
Wprawki żyłkowe wklejam na moim wąteczku
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:36   #521
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Noo, ja też miałam akcje z tą żyłką nieszczęsną Potrafiła mi się oplątać dookoła kolczyka, i zauważałam ją dopiero, kiedy miałam go już podszywać od spodu!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 19:07   #522
mirosek
Zakorzenienie
 
Avatar mirosek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 325
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Ojej, jak tu sterylnie się zrobiło Myślałam, że wątek pomyliłam.
Mierzę kolczyki w sklepie wyjmuje swoje i wkładam takie, które ktoś macał i ślinił Mam to gdzieś czy są na nich zarazki czy też nie.
Dlaczego mierzycie pierścionki? Jaką macie pewność, że poprzednia osoba nie miała grzybicy, łuszczycy czy kurzajek. Paranoja jakaś z tymi zarazkami
Mam poważniejsze problemy. Nie przesadzajcie i tak na coś kiedyś trzeba umrzeć. Nie zarazi mnie zarazek to samochód mnie trzepnie.
zanna4
mirosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:12   #523
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez mirosek Pokaż wiadomość
Ojej, jak tu sterylnie się zrobiło Myślałam, że wątek pomyliłam.
Mierzę kolczyki w sklepie wyjmuje swoje i wkładam takie, które ktoś macał i ślinił Mam to gdzieś czy są na nich zarazki czy też nie.
Dlaczego mierzycie pierścionki? Jaką macie pewność, że poprzednia osoba nie miała grzybicy, łuszczycy czy kurzajek. Paranoja jakaś z tymi zarazkami
Mam poważniejsze problemy. Nie przesadzajcie i tak na coś kiedyś trzeba umrzeć. Nie zarazi mnie zarazek to samochód mnie trzepnie.
zanna4
...wolę świadomie nie przyczyniac się do grzybicy, świeżba czy żółtaczki...ot co... kolczyk jest dla mnie biżuterią tak osobistą jak bielizna...
A o skaleczony palec przy mierzeniu pierścionka znacznie trudniej niż o zadrapaną dziurkę w uchu, niestety.
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:46   #524
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
...wolę świadomie nie przyczyniac się do grzybicy, świeżba czy żółtaczki...ot co... kolczyk jest dla mnie biżuterią tak osobistą jak bielizna...
A o skaleczony palec przy mierzeniu pierścionka znacznie trudniej niż o zadrapaną dziurkę w uchu, niestety.
Ekhmm..., ja już nie dyskutuję, bo i po co, każdy ma swoje fobie, przesądy, zwyczaje... ale tylko wtrącę, że ja nigdy w życiu nie miałam zadrapanej dziurki w uchu... a palec to i owszem, bardzo często .

Mirosek, dziękuję za wsparcie duchowe
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 22:28   #525
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
(mam pecha mówi się, że powinno się dobierać brzydkie koleżanki haha xD),
brzydka sie odezwała pffffff
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:32   #526
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez obywatelka planety Ziemia Pokaż wiadomość
brzydka sie odezwała pffffff



może nie uważam się za jakąś potworę, ale koleżanki mam jeszcze ładniejsze
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:36   #527
andape
Rozeznanie
 
Avatar andape
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 565
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

zanna4 - popieram całkowicie Dodam tylko, żenie spotkałam jeszce nikogo z poranionymi przez kolczyki uszami a palcami (oczywiście nie od kolczyków)owczem. Ale może ja mam dziwne znajome

Jak tak sobie czytam co piszecie to stwierdzam, że muszę ma blogu zrobić mały przypis. Zrobiłam ostatnio zdjęcie moich nowych kolczyków na uchu siostry - tylko dlatego, że kolczyki zrobiłam dla siebie. O mierzeniu tych dla kogoś nie pomyslałam ale z drugiej strony nigdy nie miałabym nic przeciwko gdyby ktoś zmierzył moje. I nie chcę nikogo obrazić ale zastanawia mnie to, czy Wam faktycznie chce się bawić w wymiany bigli czy sztyftów tylko po to aby sprawdzić jak leżą ?
__________________
Moje sutaszki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28037804

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/2...010113.png</a>

http://s5.suwaczek.com/200807094674.png
andape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:02   #528
kageki
Raczkowanie
 
Avatar kageki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 478
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

http://kwejk.pl/obrazek/8947/kwejk.html

To na głowie to sutasz? Robicie takie opaski? Może warto? Źle to chyba nie wygląda?
__________________
Mój wątek
kageki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 14:03   #529
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez kageki Pokaż wiadomość
http://kwejk.pl/obrazek/8947/kwejk.html

To na głowie to sutasz? Robicie takie opaski? Może warto? Źle to chyba nie wygląda?
Czy to na zdjęciu to sutasz, to nie wiem... ale wiem, że prześliczne sutaszowe opaski robi ak_pinki
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 21:22   #530
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez kageki Pokaż wiadomość
http://kwejk.pl/obrazek/8947/kwejk.html

To na głowie to sutasz? Robicie takie opaski? Może warto? Źle to chyba nie wygląda?
Nie, to raczej nie jest sutasz, tylko ćwieki naszyte na filc tudzież skórę. Szalenie modne to było ostatnimi czasy, chyba dwa lata temu nastąpił na to boom.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:54   #531
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

opaski robi ak_pinki, ja bede sie przymierzac do spinek do włosów
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:50   #532
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Dziewczęta, życzę wszystkim wesołych Świąt Wielkiej Nocy i mokrego Dyngusa

Ehh święta, święta, a mi wcale nie chce się nic robić ;P Taka ładna pogoda, idealna do drzemania na słoneczku... (brakuje mi emotki "buja w obłokach )
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 09:25   #533
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Ja również życzę wszystkim wesołych świąt
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:23   #534
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Wszystkim Wesołych Świąt!
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 08:05   #535
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Witajcie dziewczyny dwa dni zajęło mi prześledzenie waszego wątku od A do Z. Ale w końcu mi się udało Do tej pory zajmowałam się decoupage, ale chyba zdradzę go troszkę na rzecz sutaszu. Podziwiam wasze prace są tak różnorodne i dopracowane. Nie wiem czy kiedykolwiek wam dorównam ale chociaż spróbuję, czy ja się nadaję do tej dziedziny rękodzieła. Dobrze że długi weekend mamy przed sobą to na spokojnie zamówię parę rzeczy w Bukowcu i przejrzę wasze wątki żeby się ponatychać pięknymi rzeczami. Pozdrawiam was słonecznie. Sylwia.
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 20:43   #536
kasiuleczka25
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczka25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 583
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

hejka ja tak samo jak przedmówczyni choruje na sutasz od kilku dni , macie moze jakies sprawdzone sklepy internetowe gdzie moglabym zakupic tasiemki i ladne kamienie???? ja tylko znalazlam sklep baza dekoracji
kasiuleczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:04   #537
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Poszukaj Sklep Bukowiec. I na allegro mają sporo.
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 07:29   #538
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez kasiuleczka25 Pokaż wiadomość
hejka ja tak samo jak przedmówczyni choruje na sutasz od kilku dni , macie moze jakies sprawdzone sklepy internetowe gdzie moglabym zakupic tasiemki i ladne kamienie???? ja tylko znalazlam sklep baza dekoracji
Sklepów jest całe mnóstwo zwłaszcza z kamieniami ale i z tasiemkami do sutaszu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ja już zamówiłam no i troszkę kaski wydałam, ale jak widziałam piękne okazy minerałów (a z zawodu jestem geografem więc zawsze uwielbiałam minerały) nie mogłam się powstrzymać i tak przed ostatecznym naciśnięciem "złóż zamówienie" weryfikowałam koszyk co nie było łatwe Teraz niecierpliwie czekam na zamówione rzeczy.
Mam jeszcze pytanie do was dziewczyny. Czy w najbliższym czasie wiecie może o kursach sutaszu? Może któraś z was organizuje? Wydaje mi się, że czytałam na wątku, że Solciuchna organizowała? Wpisałam w wyszukiwarkę, ale pokazywało mi kursy ale w zachodniej i północnej Polsce, a mnie bardziej interesuje coś w centrum z racji zamieszkania w woj. świętokrzyskim. Jeśli byście coś wiedziały będę wdzięczna o informację na PW Pozdrawiam serdecznie
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 09:29   #539
kasiuleczka25
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczka25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 583
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

cycol11 no wlasnie wpisywalam w wyszukiwarke i wyskoczyl mi tylko jeden a reszta juz z gotowa bizuteria sutaszowá

zanna4 bardzo ci dziekuje za pomocbardzo fajuniutki sklep i jest wszystko do sutaszu.
kasiuleczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:26   #540
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Kasiuleczka a może tu jeszcze zobacz:
http://decorscrap.pl/?id=view_subcat...ki%20i%20druty
http://www.bazardekoracji.pl/cat-pol...ki-sutasz.html
http://www.stoklasa.pl/sutasz-x2s01413
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 11:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.