Postinor, Escapelle, Ellaone, metoda Yuzpe, tabletka "po" - wątek zbiorczy! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: postinor
zażywałam i zadziałał 26 50,98%
zażywałam i nie zadziałał 2 3,92%
nie zażywałam 23 45,10%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 14:05   #511
malajka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

Może któraś z was drogie panie miała podobna sytuacje: okres miałam 8 września od tego czasu do dziś jeszcze nie miałam kolejnej miesiączki, po incydencie z pękniętą prezerwatywą było to 14 dni temu po 19 godzinach od tej wpadki wzięłam postinor duo i dziś mija 14 dzień od wzięcia tego środka i 46 dzień cyklu a ja nadal nie mam okresu, dodam jeszcze że cykle mam od 31 do 36 dni. Dodam jeszcze że robiłam test ciążowy po 11 dniach od wpadki i wyszedł negatywny boję się jednak że może zrobiłam go zbyt wcześnie i wynik może być jeszcze nie wiarygodny. Nie miałam po postinorze żadnych skutków ubocznych, w postaci krwawienia czy złego samopoczucia, teraz bolą mnie tylko piersi są jakby większe i pełniejsze tak jak przed okresem, nie wiem co już mam o tym myśleć.
Proszę napiszcie co o tym sądzicie bo ja chyba zaraz zeświruje.
malajka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 18:02   #512
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

powtórz test po 21 dniach od stosunku, ale mi się wydaje, że po prostu wzięłaś postinor pod koniec swojego normalnego cyklu i w związku z tym okres może Ci się jeszcze dłużej spóźnić. wg mnie jak zażyłaś w pierwszej dobie, to jest ok zwłaszcza, że prawdopodobnie ta wpadka miała miejsce przed okresem czyli w dni niepłodne
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 09:44   #513
malajka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy właśnie dziś dostałam upragniony okres po 48 dniach od ostatniej miesiączki, wiec postinor duo zadziałał albo zwyczajnie wpadka zdarzyła sie pod koniec mojego normalnego cyklu i miałam wówczas dni niepłodnie.
Jeżeli chodzi o pytanie Luny1986 nie nie miałam żadnych problemów u swojej pani ginekolog z dostaniem od niej recepty na ten środek, to bardzo miła i konkretna osoba i dokładnie wie jak to w życiu bywa, że jedni oczekują upragnionego dziecka i tym też pomaga żeby byli szczęśliwi, my z mężem mamy już 5 córeczkę i ona nam w zupełności wystarcza i takie osoby jak ja też potrafi zrozumieć,
przecież nie każdy chce mieć zaraz gromadkę dzieci bo dziś czasy są jakie są i wiele młodych ludzi ma kłopoty finansowe.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za otuchę.
malajka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 07:21   #514
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

ok tydzien po tabletce mialam 2 plamienia, do okresu jeszcze troche czasu. Czy ktoras z Was miala plamienia i wyszla z tego calo (w sensie ze nie w ciązy, a cykl się wyregulował;p) przczytalam wiekszosc tego watku i jestem przerażona przypadkami w stylu >dni nieplodne, ale wzielam postinor po 5 h i jestem ciazy< Ja mialam dni plodne i wzielam po ok 3,5h i panika zabija mnie;p
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:50   #515
milionmyslii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 139
novynette - pytanie

w niedziele tydzine temu (21.10) wzielam postinor...-nagla sytuacja, pekla nam prezerwatywa, a nei maialm ejszce wtedy rozpoczetego opakowania....
wczorja dostalam okres (w terminie) i zaczelam brac novynette - moje pierwsze opakowanie, moje pierwsze tabletki...

zastanawiam sie czy dobrze zrobilam birac novynette zaledwie tydizne po postinorze?
okres dostalam w terminie, postinor zadzialal,w ciayz nei ejstem....

jak myslicie kochane?
milionmyslii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:01   #516
Gabryysia
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 134
Dot.: novynette - pytanie

Milionmyslii wydaje mi się, że jedno drugiemu nie przeszkadza. Ja przez ponad półtora roku brałam Novynette i nie narzekałam, bo bardzo przypasowały mi te tabletki, nie odczuwałam po nich żadnych skutków ubocznych. Także głowa do góry i uważajcie na siebie

Ps. Postinor-Duo też zażyłam raz, ale wtedy tabletek nie brałam.
Gabryysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:06   #517
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: novynette - pytanie

hmmm nie chyba nic nie bedzie najwazniejsze ze nie jestes w ciazy !
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 22:57   #518
milionmyslii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 139
postinor, okres, novynette

20.10 mialam z chlopakiem mala wpadke: pekla prezerwatywa(ze srodkeim pelmnikobojczym), nie bylo wytrysku, mialam ostatni dzien dni plodnych (wg wyliczen)...
21.10 kolo 13.30 mialam juz postinor, druga tabletke powinnam przyajc o 1.30 w nocy a przyjelam o 5 rano...
spodziewany okres mialam na sobote/niedziele (27/28.10)
zawsze przed okresem mam 2-3 dni plamien...

po postinorze mialam normmalne plamienei (trcoszke wecej krwi bylo) ale okres dostalam w sobote 27.10-tak ajk bylo przewidywane.... czyli moje obawy co do zajscia w ciaze czy zadzialania postinoru spaldy... bylam juz spokojna... od soboty biore tabletki novenette.... nidlugo ide do gina na badanie kontrolne + recepte...

czy dobrze zrobilam biorac novynette po niecalym tygodnei od postinoru? wiem ze postinor zaburza troche cykl, ale jednak okres dostaal w terminie...

slyszalam o czyms atkim ze nawet jak sie ejste w ciayz to mzoan meic okres...
czy w moim przypadku tak moglo sie zdarzyc?
wydaje mi sie ze nei, ale ejdnak chcialabym uslyszec opinie lekarza ginekologa oraz wizazanek...
pozdrawim goraco!!
milionmyslii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:34   #519
iloonaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
GG do iloonaa89
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

moze nie tyle typowy okres a bardziej plamienia..........ja tez bylam w podobnej sytuacji, kiedys pekla nam prezerwatywa...niby najlepsza... bylam przed samym okresem i niestety byl wytrysk we mnie i wolalam nie ryzykowac i poszlam do lekarza do osrodka zdrowia bo prywatnie przyjmuja po poludniu a ja nie moglam juz zwlekac i lekarz odmowil mi przepisania tabletki, nawet klotnia nie podzialala, jeszcze zarzucil mi ze wagarowalam na lekcjach kiedy byla mowa o dniach plodnych i nie, ale obiecalam ze w razie czego jeszcze zjawie sie u niego.....tamten okres mialam normalny ale dla pelnej pewnosci czekam jeszcze na kolejny Pozdrawiam
iloonaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 22:35   #520
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

a mi babka wypisala bez problemu Escapelle... bo pekla nam prezerwatywa ale chlopak nie skonczyl:P wahalam sie ok 8 godzin czy wykupic no i wykupilam na wszelki wypadek (mialam dni plodne) bo nigdy w zyciu nie chcialabym teraz dziecka choc uwazam ze bylo male prawdopodobienstwo ale zawsze... teraz czekam na okres
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 22:27   #521
dziubek2306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

hej laski jestem w podobnej sytuacji 28 wrzesnia kochalismy sie z chlopakiem pekla nam gumka (mialam dni plodne)ale do wytrysku nie doszlo na drugi dzien wzielam escapelle okres powinnam dostac 14 pazdziernika i do dzis nic robilam kilka testow i wychodzily negatywnie dzis rano zrobilam jeszcze jeden (pro-test) i po 5 min byla 1 kreska po 1,5 godziny cos mnie tklo i spojrzalam jeszcze raz i zobaczylam druga kreseczke taka bardzo delikatna tylko ze po takim czasie?????????? to mnie wlasni zastanawia boje sie bardzo chce miec dziecko ale jeszcze nie teraz odpiszcie mi cosik pozdrawiam
dziubek2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 08:37   #522
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

test po 5 minutach nalezy wyrzucic.
wynik po 1,5 h jest absolutnie niewazny, potwierdzaja to wszystkie ulotki i lekarze.
escapelle moglo porzadnie zachwiac Twoim cyklem, wiec skoro robilas testy, i ciagle sa negatywne, to w ciazy nie jestes.
musisz cierpliwie czekac.
ostatecznie mozesz zrobic test na bete z krwi
a potem leczyc sie z paranoi ciązowej
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 07:12   #523
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

Mam 2 pytania z czystej ciekawości, może któraś z Was sie orientuje i zaspokoi moją ciekawość

1. Czy postinor wzięty po 72h może mieć JAKIEKOLWIEK działanie, czy jest chociaż minimalny %szansy, że zapobiegnie zapłodnieniu?

2. Kiedy widać pierwsze objawy ciąży, w którym tygodniu/miesiącu, typu rośnięcie piersi, wymioty etc.?
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 09:54   #524
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

Kosmiteczko - nie wiem dokladnie jak Postinor, ale metoda Yuzpe dziala ponoc do 120 godziny po niezabezpieczonym stosunku ( amerykanscy naukowcy twierdza, ze nawet 200)
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:01   #525
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

aha, tak po prostu ciekawa byłam

Ja cierpię na ciążo-paranoję. Postinor wzięty 3,5h po stosunku (dni najbardziej płodne). Tydzień po wzięciu tabletki (i tydzien przed spodziewanym okresem) miałam krwawienie, 2 dni dosć mocne i ok 4 dni b. słabe. 2 dni temu powinnam dostać okres- nie ma go, ale nic w tym dziwnego. Po pierwsze i tak mam nieregularne cykle, po drugie podobno postinor mocno zachwiewa cyklem. Ale stres jest.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 14:54   #526
andziia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Postinor-Duo .a okres

Witam.. Brałam te 2 tabletki 72godz po Postinor - duo , lecz zapodziała mi się gdzieś ulotka.. Okres spóźnia mi się 4 dni. Czy to może być wina tych tabletek ? czy mam zacząć sie martwić? Czy kupić już test ciążowy.. dodam, że brałam te tabletki jakos tydzien po tamtym okresie.
andziia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 15:50   #527
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Postinor-Duo .a okres

archiwum zamkneli czy cos ?

ile razy mozna walkowac ten sam temat???
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 15:57   #528
andziia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Postinor-Duo .a okres

stało by ci coś gdybyś napisala czy to wina tabletek ? sorry zgubilam ulotke.. a forrum jest ogromne.
andziia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:00   #529
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Postinor-Duo .a okres

po postinorze moze nawet zaniknac okres nawet na ok miesiac, bo jest to ogromna dawka hormonow.
nie powinnas sie przejmowac zbytnio wazne tez ile godzin po "wpadce" zazylas tabletki.

a tak na przyszlosc : to korzystaj z wyszukiwarki - ulatwia przeszukiwanie forum wystarczy wpisac: postinor duo no i troche grzeczniej tak w ogole
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 16:03   #530
andziia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Postinor-Duo .a okres

dzięki za odpowiedź i sorry ;P
andziia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:10   #531
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Postinor-Duo .a okres

a tak na marginesie-4 dni to nie zadne spoznienie jeszcze. Stres, zmiana pogody, przeziebienie wszystko ma na to wplyw. A w Twoim przypadku najbardziej stres.. wiec sie nie przejmuj.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:30   #532
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Postinor-Duo .a okres

Cytat:
Napisane przez andziia89 Pokaż wiadomość
stało by ci coś gdybyś napisala czy to wina tabletek ? sorry zgubilam ulotke.. a forrum jest ogromne.
a staloby Ci sie cos jakbys uzyla wyszukiwarki? Rownie dobrze mozna bylo przejzec dwie ostatnie strony i sprawdzic czy byl juz taki temat.

Poza tym w watku, ktory jest przypiety na gorze strony "Vademecum antykoncepcji" jest link do internetowej wersji ulotki zarowno Escapelle jak i Postinoru. Trzeba tylko chciec.

I grzeczniej prosze.

Lacze!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:38   #533
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Postinor-Duo .a okres

[quote=truskaffka;5730745]po postinorze moze nawet zaniknac okres nawet na ok miesiac, bo jest to ogromna dawka hormonow.
nie powinnas sie przejmowac zbytnio


naprawde na miesiąc? Słyszałaś kiedyś (z pierwszej ręki) o takim przypadku?? Bo ja podejrzewałam, że kilka dni, ale, ze aż miesiąc to nigdy nie słyszałam.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:00   #534
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Postinor-Duo .a okres

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość

naprawde na miesiąc? Słyszałaś kiedyś (z pierwszej ręki) o takim przypadku?? Bo ja podejrzewałam, że kilka dni, ale, ze aż miesiąc to nigdy nie słyszałam.
postinor-ulotka1.jpg

postinor-ulotka2.jpg

postinor-ulotka3.jpg

__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:07   #535
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Postinor-Duo .a okres

ale ja to rozumiem tak, że jeśli spóźnia się więcej niż 5 dni to już może oznaczać ciążę, więc okres raczej nie spóźnia się więcej niż 5 dni
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:43   #536
andziia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
a staloby Ci sie cos jakbys uzyla wyszukiwarki? Rownie dobrze mozna bylo przejzec dwie ostatnie strony i sprawdzic czy byl juz taki temat.

Poza tym w watku, ktory jest przypiety na gorze strony "Vademecum antykoncepcji" jest link do internetowej wersji ulotki zarowno Escapelle jak i Postinoru. Trzeba tylko chciec.

I grzeczniej prosze.

Lacze!

sorry po co te nerwy;> dzieki za ulotke..

wiecej niz 5 dni moze oznaczac ciaze?:| przeciez na tej ulotce pisze w objawach ze u 1 na 100 kobiet okres spoznia sie o ponad 7 dni .. wiec czekamyy..

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-11-11 o 13:22 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
andziia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:53   #537
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

1 na 100 to nie tak wiele:P postinor daje pewnosć 95% przy przyjęciu w 1 dobie, więc 5 na sto kobiet zachodzi w ciąże:P ja mam od zawsze rozregulowany cykl wiec sie az tak nie przejmuje ze sie spoznia no i test negatywny

Ja tez brałam postinor tydzien po okresie i tez sie spoznia tyle ze 5 dni wiec czekamy czekamy, a po ilu h wzielas postinor??

Edytowane przez kosmiteczka
Czas edycji: 2007-11-08 o 17:55 Powód: dopisek
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:08   #538
andziia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
1 na 100 to nie tak wiele:P postinor daje pewnosć 95% przy przyjęciu w 1 dobie, więc 5 na sto kobiet zachodzi w ciąże:P ja mam od zawsze rozregulowany cykl wiec sie az tak nie przejmuje ze sie spoznia no i test negatywny

Ja tez brałam postinor tydzien po okresie i tez sie spoznia tyle ze 5 dni wiec czekamy czekamy, a po ilu h wzielas postinor??

ja to wogole o niczym nie wiedziałam dopiero chłopak mnie uświadomił że mogło coś sie stać i trzymał wszystko w tajemnicy, bo wie, że nie spałabym po nocach, aż dał mi tabletki a wzięłam tak po 35godzinach czyli już nie 95%, a cykle zazwyczaj mam już regularne więc ajj temu się martwie.. No to czekamy ;D test chyba kupie jutro i zrobie pojutrze
andziia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:13   #539
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

ja wziełam po 3,5 i jestem swiadoma co sie stało byłam cała roztrzęsiona:P najważniejsze jest nie stresować sie ja po 18dniach zrobiłam test
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:21   #540
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Postinor, Escapelle - wątek zbiorczy!

dziewczyny mam pytanko
15 września połknęłam Postinor, wszystko pieknie ładnie, okres przyszedł na czas jakos 28. niestey terz znów powinnam pod konieć października dostać okres a tu nic test zrobiłam po 18 dniach od ewentualnie ryzykownego stosunku, wyszedł negatywny. czy Postinor mógł zaburzyć kolejną miesiączkę?
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 16:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.