Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-16, 10:06   #541
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja rozumiem Was w sytuacji "na co dzień", bo w święta nawet mi pasuje, że nie mam własnej rodziny, nie wyobrażam sobie na razie spędzać świąt z kimś innym ani mieć dylematów "idziemy do mojej czy do twojej rodziny?" czy ganiać od jednych do drugich moja rodzina jest naprawdę fajna, mimo, że też spędzamy święta w swoim najbliższym gronie, uwielbiam z nimi spędzać święta. Ale faktycznie też czasem mnie nachodzą takie myśli, że fajnie byłoby mieć z kim się dzielić tymi radościami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby te święta okazały się dla was magiczne i zupełnie inne niż te do tej pory! Na pewno się w końcu odmieni Ja zanim nie wyszłam za mąż też siedziałam jak jakaś babcia w domu. Również nie odwiedzaliśmy/nie przyjmowaliśmy gości i całe święta spędzałam w gronie najbliższej rodziny. Wspólne wyjście do kościoła czy oglądanie tv jest ok, jednak wiem o czym mówicie, że brakuje faceta czy własnej rodziny. Nie traćcie nadziei, w końcu i na was przyjdzie pora. Ala, w Twoim przypadku tym bardziej mi przykro, że masz takie wspomnienia przez tate Ale za to już wiesz, jak będą wyglądać Twoje święta w Twoim domu z Twoją rodziną
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny <3 Bardzo podniosłyście na duchu i zaczynam mieć nadzieję na lepsze jutro
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 12:24   #542
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Na okno kuchenne już upatrzyłam
http://allegro.pl/firanka-mikolaj-sw...874421287.html

Zapachy Ar Vick - 3 różne zapachy w jednym -co 1 psik to pachnie inaczej
Air Wick Automatyczny odświeżacz powietrza Life Scents Soczysta pomarańcza-cynamon-drewno kominkowe 250ml

Ja kupiłam ten w Rossmannie -Air Wick Fresh Matic Wkład do odświeżacza Life Scents Magia Świąt Przy Choince 250 ml /
O matulu!!! Jaka piękna firaneczka! chyba się skuszę i też kupię. Tylko nie pamiętam jaką mam szerokość i czy 3m to nie zbyt dużo a jestem chwilowo u teściów Ale oczy mi się zaświeciły na widok tej firanki niczym Reksiowi na widok boczku
Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Te zapachy świąteczne są jako sezony i są teraz w promkach

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję dobre kobiety za info, czas buszować po rosskach w poszukiwaniu tych zapaszków

Ja wysłałam dziś mojego chłopa do sklepów (jest w uk) w poszukiwaniu świeczek i wosków yankee candle, z nadzieją że są tańsze niż w polsce. Niestety w sklepach gdzie był nie było tej firmy
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 21:48   #543
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Firanka z tego co doczytalam ma 3metry rozciagnieta bez marszczenia jej ,wiec spokojnie mozna ja "zmarszczyc " i sie zmiesci ,ja tez 3mokna nie mam ale fieranki nie odpuszcze 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-16, 22:08   #544
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja nigdy nie narzekałam na święta, bo zawsze były udane. Nigdy nie brakowało klimatu, tyle że wiadomo- mąż chłopak dzieci to już inaczej i może w ramach czegoś nowego chciałbym tego spróbować.
Choć nie powiem, bo od małego miałam w sobie zmysł obserwacji i bardzo lubiłam patrzeć na całe rodziny przychodzące np do kosciola, całe rodziny zmierzające po choinkę itd. Aspekt rodziny szczególnie w święta jest u mnie na 1 miejscu.
Wczoraj widziałam w Auchan wódkę w kształcie choinki za 50zł, ale nie pije wiec się nie skusilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 07:05   #545
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie narzekałam na święta, bo zawsze były udane. Nigdy nie brakowało klimatu, tyle że wiadomo- mąż chłopak dzieci to już inaczej i może w ramach czegoś nowego chciałbym tego spróbować.
Choć nie powiem, bo od małego miałam w sobie zmysł obserwacji i bardzo lubiłam patrzeć na całe rodziny przychodzące np do kosciola, całe rodziny zmierzające po choinkę itd. Aspekt rodziny szczególnie w święta jest u mnie na 1 miejscu.
Wczoraj widziałam w Auchan wódkę w kształcie choinki za 50zł, ale nie pije wiec się nie skusilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za kolei bardzo lubię zaglądać ludziom do okien we Wigilię Nie, żeby przyklejała się nosem do szyb , ale np. idąc na spacer z psem uwielbiam zerkać po oknach i obserwować co dzieje się u innych w ten wyjątkowy dzień

Wódki raczej nie piję, ale jakiś czas temu widziałam w Tesco wino w pięknym świątecznym wydaniu - głupia nie kupiłam, a później już nie mogłam znaleźć

Z racji przeprowadzki na mniejszy metraż, postanowiłam wprowadzić trochę klimatu do sypialnianego kącika Mąż najpierw rżał ze mnie, bo zanim się ogarnęłam, pomotałam się w światełkach i firankach, ale ostatecznie sam był pod wrażeniem
Teraz mogę włączyć świąteczne radio i planować zakupy, bo Święta już za 159 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170717_061712.jpg (108,4 KB, 52 załadowań)
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 09:27   #546
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cześć dziewczyny 😊 wreszcie znalazłam miejsce dla siebie! Jestem mega świąteczna wariatką 😁
Można dołączyć?

Powiem Wam, że nie przepadam za latem, wolę zdecydowanie okres od października do grudnia, trochę mnie to lato zaczyna już męczyć i tęsknię za zimą.
Obejrzałam ostatnio cudowny świąteczny film - Śnieżne Anioły - daje do myślenia 😊
A potem utonęłam w temacie bożonarodzeniowym na Pintereście - no cóż, w końcu coraz bliżej Święta 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 09:36   #547
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hej dziewczyny,witam się po urlopie
Piękna Teneryfa była i co ? I się zmyła ,trzeba było zawijać tyłek do domu z powrotem.
Teraz juz mogę mieć święta .
Dzięki bogu nie jest gorąco,choć fala upałów ma niby wrócić.
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 11:50   #548
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Firanka z tego co doczytalam ma 3metry rozciagnieta bez marszczenia jej ,wiec spokojnie mozna ja "zmarszczyc " i sie zmiesci ,ja tez 3mokna nie mam ale fieranki nie odpuszcze 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, ja mam 1,6m szerokości okno w kuchni. Z teściową obgadałam i mówi, że to troszkę za gęsto i nie będzie widać mikołaja na firance muszę poszukać jakiejś węższej
Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie narzekałam na święta, bo zawsze były udane. Nigdy nie brakowało klimatu, tyle że wiadomo- mąż chłopak dzieci to już inaczej i może w ramach czegoś nowego chciałbym tego spróbować.
Choć nie powiem, bo od małego miałam w sobie zmysł obserwacji i bardzo lubiłam patrzeć na całe rodziny przychodzące np do kosciola, całe rodziny zmierzające po choinkę itd. Aspekt rodziny szczególnie w święta jest u mnie na 1 miejscu.
Wczoraj widziałam w Auchan wódkę w kształcie choinki za 50zł, ale nie pije wiec się nie skusilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z racji ciąży i planowanego karmienia cyckiem też nie piję, ale kupiłabym i napawała się widokiem butelczyny a potem po opróżnieniu bym robiła do tej buteleczki likiery świąteczne
Ja tak samo mam z tą kwestią rodziny. Cały rok każdy gna w swoją stronę. A w święta każdy zwalnia i ludzie mają dla siebie więcej czasu. Dla mnie ważną kwestią oprócz świętowania samego w sobie w trakcie świąt jest również integracja w trakcie przygotowań. Wspólne wyjścia np na jarmark, wyprawa po choinkę o której wspomniałaś, czy np na lodowisko
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja za kolei bardzo lubię zaglądać ludziom do okien we Wigilię Nie, żeby przyklejała się nosem do szyb , ale np. idąc na spacer z psem uwielbiam zerkać po oknach i obserwować co dzieje się u innych w ten wyjątkowy dzień

Wódki raczej nie piję, ale jakiś czas temu widziałam w Tesco wino w pięknym świątecznym wydaniu - głupia nie kupiłam, a później już nie mogłam znaleźć

Z racji przeprowadzki na mniejszy metraż, postanowiłam wprowadzić trochę klimatu do sypialnianego kącika Mąż najpierw rżał ze mnie, bo zanim się ogarnęłam, pomotałam się w światełkach i firankach, ale ostatecznie sam był pod wrażeniem
Teraz mogę włączyć świąteczne radio i planować zakupy, bo Święta już za 159 dni
Hahahaha też lubię patrzeć ludziom w okna Może nie typowo w okna, ale lubię zerkać na wieczornych spacerkach jak mają ubrane choinki, jak mają ozdobione okna czy ogródki.
Świąteczne winko bym nie odpuściła, tym bardziej że buteleczka klimatyczna
Małżonem się nie przejmuj, nie zna się a efekt piorunująco piękny
159 dni :banan:
Cytat:
Napisane przez kot_manipulator Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😊 wreszcie znalazłam miejsce dla siebie! Jestem mega świąteczna wariatką 😁
Można dołączyć?

Powiem Wam, że nie przepadam za latem, wolę zdecydowanie okres od października do grudnia, trochę mnie to lato zaczyna już męczyć i tęsknię za zimą.
Obejrzałam ostatnio cudowny świąteczny film - Śnieżne Anioły - daje do myślenia 😊
A potem utonęłam w temacie bożonarodzeniowym na Pintereście - no cóż, w końcu coraz bliżej Święta 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siemanko kocie
Ooo tego filmu nie znam, przyjemnie familijny czy smutnawy ale myśli się o nim przez cały wieczór?
Ja mam apke na telefonie z Pina i ciągle coś dodaję do tablicy żebym miała takie zdolności jak Ci ludzie którzy produkują te piękności
Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,witam się po urlopie
Piękna Teneryfa była i co ? I się zmyła ,trzeba było zawijać tyłek do domu z powrotem.
Teraz juz mogę mieć święta .
Dzięki bogu nie jest gorąco,choć fala upałów ma niby wrócić.
mam nadzieję, że wypoczęłaś i jesteś pięknie opalona do tego stopnia, że mój tyłek zacznie chudnąć z zazdrości?
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 11:53   #549
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Yabadabaooo, witam 😊
Film smutnawy ale z przesłaniem.
Ja też mam tablice na Pintereście świąteczną , ciągle uzupełniam 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 13:01   #550
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

mam nadzieję, że wypoczęłaś i jesteś pięknie opalona do tego stopnia, że mój tyłek zacznie chudnąć z zazdrości? [/QUOTE]

hahaha.no jestem czarna,ale to z racji też ciemnej karnacji , jeden dzień i murzyn .
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 16:26   #551
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Wlasnie odebralam przesylke z ksiazka zamowiona za nie cale 5zl ...z przepisami ,za taka cene skusilam sie i jestem w szoku ...Ksiazka pieknie wydana ,gruba ,duzy format ,twarda okladka ,cena na okladce 69 zl spokojnie mogla by byc jako prezent ....i te przepisy na swieta 😍😍😍 juz odpłynełam 😍IMAG0258.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 19:17   #552
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja za kolei bardzo lubię zaglądać ludziom do okien we Wigilię Nie, żeby przyklejała się nosem do szyb , ale np. idąc na spacer z psem uwielbiam zerkać po oknach i obserwować co dzieje się u innych w ten wyjątkowy dzień

Wódki raczej nie piję, ale jakiś czas temu widziałam w Tesco wino w pięknym świątecznym wydaniu - głupia nie kupiłam, a później już nie mogłam znaleźć

Z racji przeprowadzki na mniejszy metraż, postanowiłam wprowadzić trochę klimatu do sypialnianego kącika Mąż najpierw rżał ze mnie, bo zanim się ogarnęłam, pomotałam się w światełkach i firankach, ale ostatecznie sam był pod wrażeniem
Teraz mogę włączyć świąteczne radio i planować zakupy, bo Święta już za 159 dni
prześlicznie, bajkowo i naprawdę cudnie ile tam jest ledow i jak to zrobiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kot_manipulator Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😊 wreszcie znalazłam miejsce dla siebie! Jestem mega świąteczna wariatką 😁
Można dołączyć?

Powiem Wam, że nie przepadam za latem, wolę zdecydowanie okres od października do grudnia, trochę mnie to lato zaczyna już męczyć i tęsknię za zimą.
Obejrzałam ostatnio cudowny świąteczny film - Śnieżne Anioły - daje do myślenia 😊
A potem utonęłam w temacie bożonarodzeniowym na Pintereście - no cóż, w końcu coraz bliżej Święta 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to tak jak ja, lata mogłoby nie być a w szczególności upałów, wiosnę jeszcze zdzierże ale i tak najbardziej na świecie Lubie jesien i zime, wtedy jest naprawdę nastrojowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Wlasnie odebralam przesylke z ksiazka zamowiona za nie cale 5zl ...z przepisami ,za taka cene skusilam sie i jestem w szoku ...Ksiazka pieknie wydana ,gruba ,duzy format ,twarda okladka ,cena na okladce 69 zl spokojnie mogla by byc jako prezent ....i te przepisy na swieta 😍😍😍 juz odpłynełam 😍Załącznik 7153826

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
podlinkujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 19:52   #553
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Niestety w tej ksiegarni nie znalazlam juz ale znalazlam nie wiele drozej za 8zl http://lubimyczytac.pl/ksiazka/27921...en-i-na-swieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 22:20   #554
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez kot_manipulator Pokaż wiadomość
Yabadabaooo, witam ��
Film smutnawy ale z przesłaniem.
Ja też mam tablice na Pintereście świąteczną , ciągle uzupełniam ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile tam piękności już nie umiem się doczekać, aż wprowadzę coś zapożyczonego z Pina do mojego domku
Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że wypoczęłaś i jesteś pięknie opalona do tego stopnia, że mój tyłek zacznie chudnąć z zazdrości?
hahaha.no jestem czarna,ale to z racji też ciemnej karnacji , jeden dzień i murzyn .[/QUOTE]
Zazdraszczam karnacji! Mój tz tak ma, pół godziny na słońcu i już mudzin. A ja tydzień i cała czerwona, czasem uda się, że skóra nie zejdzie to później zbrązowieje
Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Wlasnie odebralam przesylke z ksiazka zamowiona za nie cale 5zl ...z przepisami ,za taka cene skusilam sie i jestem w szoku ...Ksiazka pieknie wydana ,gruba ,duzy format ,twarda okladka ,cena na okladce 69 zl spokojnie mogla by byc jako prezent ....i te przepisy na swieta ������ juz odpłynełam ��Załącznik 7153826

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jezusie! Super książka! Gdzie udało Ci się upolować?

edit: doczytalam

A dzierwczyny, co myślicie o książce Nigelli Lawson, Nigella świątecznie? Dośc droga, ale nie wiem czy sobie jej nie zażyczyć na prezent z jakiejś okazji

Edytowane przez yabadabadooo
Czas edycji: 2017-07-17 o 22:22
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 08:07   #555
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dzięki za link

Ja w tym roku musze sporządzić koniecznie filmy które bezapelacyjnie obejrzę przed świętami aby się nastroić. Oczywiście poza klasykami typu Kevin, czy Listy do M, bo znam je na pamięć.

W sumie też mogłabym przeczytać jakieś książki świąteczne, zacząć już w październiku aż do samiutkich świat, tylko ciekawe jak będę stała z czasem studiując dziennie i zaocznie, hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 09:06   #556
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Medi, jak sie zorganizujesz czasowo to starczy Ci i na naukę i na przyjemności

Poranki i wieczory z jesiennym powietrzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 09:17   #557
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Wczoraj koło 21 wracałam do domu i właśnie było takie jesienne powietrze, chłodne 😍 ono specyficznie pachnie.
Ale dziś już gorąco , ma powrócić fala upałów 😑 nie chcę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 09:24   #558
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Uwielbiam to powietrze <3 też nie chce upałów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 10:52   #559
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Dzięki za link

Ja w tym roku musze sporządzić koniecznie filmy które bezapelacyjnie obejrzę przed świętami aby się nastroić. Oczywiście poza klasykami typu Kevin, czy Listy do M, bo znam je na pamięć.

W sumie też mogłabym przeczytać jakieś książki świąteczne, zacząć już w październiku aż do samiutkich świat, tylko ciekawe jak będę stała z czasem studiując dziennie i zaocznie, hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogliby juz puścić w telewizji listy do m 2 w tym roku Widziałam juz ten film, ale uwielbiam takie świąteczne oglądać bo one sieja taki nastrój za☠☠☠isty <3 a jak nie to pójdę do kina znowu Marzę o złotej jesieni mmmm

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Medi, jak sie zorganizujesz czasowo to starczy Ci i na naukę i na przyjemności

Poranki i wieczory z jesiennym powietrzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 11:34   #560
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Hahahaha też lubię patrzeć ludziom w okna Może nie typowo w okna, ale lubię zerkać na wieczornych spacerkach jak mają ubrane choinki, jak mają ozdobione okna czy ogródki.
Świąteczne winko bym nie odpuściła, tym bardziej że buteleczka klimatyczna
Małżonem się nie przejmuj, nie zna się a efekt piorunująco piękny
159 dni :banan:
Dziękuję
Nie no, małżonek też jest bardzo zadowolony z efektu, ale w trakcie pracy nad tą dekoracją tak zamotałam się we firankach i lampkach, że przez dłuższą chwilę nie potrafiłam z tego wyjść i przez to miał polewkę

Ja zauważyłam, że niestety w moich okolicach coraz mniej osób zdobi na zewnątrz domy, ogródki itd. Za dzieciaka uwielbiałam przejeżdżać jedną ulicą, bo praktycznie każda posesja na zewnątrz mieniła się od światełek. Teraz już mało kto cokolwiek tam ozdabia


Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
prześlicznie, bajkowo i naprawdę cudnie ile tam jest ledow i jak to zrobiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

to tak jak ja, lata mogłoby nie być a w szczególności upałów, wiosnę jeszcze zdzierże ale i tak najbardziej na świecie Lubie jesien i zime, wtedy jest naprawdę nastrojowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo
Ledów jest 300 (później żałowałam, że nie dałam 500 ). Dekorację zrobiłam w dość prosty sposób. Kupiłam taki minikarnisz o regulowanej długości, na niego nawlekłam 6 firanek Ikea Lill (niestety miałam tylko lampki na ciemnym kablu i chciałam, aby nie był widoczny za dnia - gdybym miała lampki na białym przewodzie, wystarczyłyby mi 2 firanki). Od tyłu poprzyczepiałam żabki od zwykłego karnisza i na nie złapałam ledy. Później wszystko umieściłam na ścianie, związałam po bokach i gotowe

Ja również nie przepadam za latem. Upały są moim koszmarem, dosłownie wypruwają ze mnie chęci do życia i ledwo wtedy funkcjonuję. Dziś jest właśnie jeden z takich upalnych dni, a do tego dostałam okres, więc czuję się jak przejechana walcem i generalnie mam ochotę mordować

Jesień i zima faktycznie są cudne

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Poranki i wieczory z jesiennym powietrzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, uwielbiam! I kolorowe liście
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 11:40   #561
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Lato to dla mnie pora taka zwykła. W autobusach i wokolo pełno złoconych i smierdzacych ludzi. A jesienią zaczyna się magia
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:02   #562
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja uwielbiam zimową porą wieczorem zakopać się pod kocami, poduszkami i kołdrą , coś obejrzeć z TŻ tem , wypić herbatę czy czekoladę. Takie przytulne wieczory.
A teraz co? Ślizgam się na tym łóżku spocona , nie mogę zasnąć, gorąco mi i w ogóle 😭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:30   #563
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nie no, małżonek też jest bardzo zadowolony z efektu, ale w trakcie pracy nad tą dekoracją tak zamotałam się we firankach i lampkach, że przez dłuższą chwilę nie potrafiłam z tego wyjść i przez to miał polewkę

Ja zauważyłam, że niestety w moich okolicach coraz mniej osób zdobi na zewnątrz domy, ogródki itd. Za dzieciaka uwielbiałam przejeżdżać jedną ulicą, bo praktycznie każda posesja na zewnątrz mieniła się od światełek. Teraz już mało kto cokolwiek tam ozdabia
Dziękuję bardzo

Ja również nie przepadam za latem. Upały są moim koszmarem, dosłownie wypruwają ze mnie chęci do życia i ledwo wtedy funkcjonuję. Dziś jest właśnie jeden z takich upalnych dni, a do tego dostałam okres, więc czuję się jak przejechana walcem i generalnie mam ochotę mordować
A no to faktycznie też bym pewnie się uśmiechnęła na widok Ciebie zaplątanej w kabelki
Też zauważyłam tendencję spadkową co do ilości ozdabianych domów czy ogródków na osiedlu rodziców jest kilka ulic domów jednorodzinnych i kurcze, naprawdę zawsze pięknie ustrojone domy, choinki i drzewka w ogródkach ozdobione lampkami, czy jakieś figurki świetlne, a teraz biednie. Bardzo biednie. Nie wiem czy to kwestia oszczędności prądu?
[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;75579071]Lato to dla mnie pora taka zwykła. W autobusach i wokolo pełno złoconych i smierdzacych ludzi. A jesienią zaczyna się magia [/QUOTE]
pogrubione- moja zmora kiedy jeździłam komunikacją miejską. Nie dało się wysiedzieć obok takiego osobnika
Cytat:
Napisane przez kot_manipulator Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam zimową porą wieczorem zakopać się pod kocami, poduszkami i kołdrą , coś obejrzeć z TŻ tem , wypić herbatę czy czekoladę. Takie przytulne wieczory.
A teraz co? Ślizgam się na tym łóżku spocona , nie mogę zasnąć, gorąco mi i w ogóle 😭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak lubię spędzać wieczorki Hahahahahah ja tak samo, ciągle spocona, mam wrażenie, że wychodząc spod prysznica już się ze mnie leje pot

Dziewczyny, a czekoladę na gorąco robicie same, czy macie jakieś sprawdzone mieszanki ze sklepu?
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:38   #564
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez kot_manipulator Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam zimową porą wieczorem zakopać się pod kocami, poduszkami i kołdrą , coś obejrzeć z TŻ tem , wypić herbatę czy czekoladę. Takie przytulne wieczory.
A teraz co? Ślizgam się na tym łóżku spocona , nie mogę zasnąć, gorąco mi i w ogóle 😭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noooo, to jest strasznie uciążliwe dla mnie. Miałam za gruba koldre to sobie w poszewke wlozylam koc i nadal się przekrecam w nocy z 20 razy.... A jeśli chodzi o ozdoby na domach, to ja się nie dzwie wcale z jest biednie. Kiedyś prąd był o wiele tańszy a teraz ? Szkoda ze przez takie rzeczy nie ma juz tego nastroju tak bardzo. Kiedyś to co drugi dom oblepiony swiatelkami. A teraz ?
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 13:32   #565
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja czasem kupuje czekoladę mleczną Decomoreno czy jakoś tak 😁 ale to tak na szybko żeby zalać wrzątkiem. Byle by była w moim kubku z reniferem 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 17:16   #566
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez kot_manipulator Pokaż wiadomość
Ja czasem kupuje czekoladę mleczną Decomoreno czy jakoś tak ale to tak na szybko żeby zalać wrzątkiem. Byle by była w moim kubku z reniferem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sweet
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 17:43   #567
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 776
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Byłam wczoraj w kinie i dawali zwiastun Listów do M. 3. Premiera 10 listopada
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 18:11   #568
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w kinie i dawali zwiastun Listów do M. 3. Premiera 10 listopada
I tak pójdę obejrzeć, ale druga część mnie rozczarowała. Pierwsza była świetna. A druga przereklamowana. Nie dość, że reklamy z niedopowiedzeniami emitowane pół roku wcześniej, to nic a nic nie było warto pójść
Cytat:
Napisane przez kot_manipulator Pokaż wiadomość
Ja czasem kupuje czekoladę mleczną Decomoreno czy jakoś tak 😁 ale to tak na szybko żeby zalać wrzątkiem. Byle by była w moim kubku z reniferem 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam na pinie różne mieszanki czekoladowo-kakaowe i myslę, czy nie zrobić. Ale troszkę leniuszek ze mnie i myślałam, że macie do polecenia coś sprawdzonego ze sklepu
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 19:03   #569
kot_manipulator
Rozeznanie
 
Avatar kot_manipulator
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 799
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Yabadabaooo, dokładnie listy 1 były super!
A jeżeli chodzi o czekoladę to ja jeszcze takiej porządnej domowej nie robiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kot_manipulator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 21:02   #570
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Jak będę miała sekundę to znajdę na pinie to zdjęcie z opisem napoju czekoladowo-kakaowego z tymi piankami i maleńkimi wiórkami czekolady do rozpuszczenia. Normalnie można się zaślinić

Więc ciekawa jestem jaka będzie trzecia część. Czy jeszcze gorsza niż dwójka, czy wzięli coś do głowy po porażce i wymyślili coś fajnego
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.