WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 19:11   #541
patrunia86
Raczkowanie
 
Avatar patrunia86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 75
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Relacja z Magnolii Park we Wrocławiu:

Sklepy, które mnie interesowały:

ZARA- zawiodłam się, przeceny są minimalne i nie było szału.. i ku mojemu zdziwieniu długie kolejki do przymierzalni i kas! (gdzie ten kryzys?

Cubus- były przeceny, fakt, na sweterki, koszulki i ogólnie na prawie cały asortyment..
Bershka- tu moge napisać, ze były przeceny, prawie na wszystko i moge napisać, że konkretne..

Stradivarius- tak samo jak Bershka

H&M- totalna nuda i bez szału...oni chyba co sezon to samo przeceniają, czyli zawsze sweterki i beznadziejne topy i koszule!A i rękawiczki;/ a tak reszta bez zmian..

Wolę poczekać na połowę stycznia, a nawet poczatek lutego...moze i mały wybór będzie ale zawsze można znależć jakaś perełkę w okazyjnej cenie)
patrunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:19   #542
sparrow_lady
Raczkowanie
 
Avatar sparrow_lady
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

w topshopie przeceny 50%, jednak jestem zawiedziona ponieważ promocje obejmują wyłącznie ubrania. niestety jeśli chodzi o buty, biżuterie i bieliznę to obniżek nie ma.

zawiodłam się jeszcze na zarze, nie dość, że przeceny kiepskie to część rzeczy powędrowała na dział "new collection", o dziwo te produkty są przecenione na brytyjskiej stronie zary! nie wiem dlaczego tak się dzieje.
sparrow_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:36   #543
Tola1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

W Porcie Łódź dzisiaj tłumy straszne. Najwięcej ludzi w sklepach Inditexu - kolejki do kas i przymierzalni. Wysokość przecen jednak nie powala - jeśli się chce coś upatrzonego kupić, to mimo wszystko zachęcam brać już teraz, później jak już ceny spadną, to nie będzie. Tak było dziś z torbą w stradi - rano było ich sporo, za 3h jak już po nią wróciłam wzięłam ostatnią (!). Niestety fajne fasony i popularne rozmiary znikają szybko.
Niestety reserved przeceniło tylko słabe fasony albo te ubrania, z których pozostały pojedyncze sztuki. Ja wciąż czekam na jeansy - mam nadzieję, że będą jak zawsze po 50 - 60 zł, póki co jeszcze są drogie. W housie/croppie można się skusić na biżuterię i akcesoria - ja nabyłam bransoletkę i naszyjnik po 9,99, ale jeśli ktoś liczył na fajny portfel z housa bądź croppa to niestety nic z tego - większość modeli "wyparowała" - sądzę, że te fajne są schowane (przed świętami widziałam ciekawe modele), mają się sprzedać te beznadziejne. Kolekcja karnawałowa też chyba przeceniona - nabyłam spódniczkę za 20 zł mniej niż była wcześniej.
H&m - nic ciekawego, przed świętami było kilka fajnych kiecek na dziale sale i już śladu po nich nie ma.
Mohito niestety podobnie jak reserved - przeceną objęte tylko beznadziejne fasony, do tego obniżki wciąż niewielkie - ceny sukienek poniżej 90zł nie schodzą, a ja liczyłam, że będą jak ostatnio ok. 60 - 70zł.
W Mango już też zostały same beznadziejne fasony, wcześniej do Mango nie wchodziłam, więc nie wiem czy było w czym wybierać przed świętami jak zaczynali wyprzedaże. Mimo to nabyłam wymarzoną koszule w kratę (bez żadnych paskudnych żabotów czy innych udziwnien, taki "męski" krój) za 49,99zł
Jeśli chodzi o buty to kazar niestety nie widziałam, żeby jakieś info o wyprzedaży były. Za to w prima modzie wiele fasonów nawet -120zł!, ale ludzi też było tam mnóstwo i z tego co usłyszałam już brakuje popularnych rozmiarów. Szczęściary, które noszą spory rozmiar (40) lub malutki (36) mają szansę coś ciekawego upolować.
Tola1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:36   #544
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Dzisiaj nie miałam czasu na bieganie po sklepach i wpadłam tylko do Stradiego. Niestety się nie popisali. Dużo cen poleciało w dół o całe 10zł. Na dodatek S-ki mocno przebrane z co fajniejszych rzeczy/kolorów. Najbardziej zależało mi na jeansach, ale przecenili same brzydkie modele. Za to wszystkie chusty w bardzo miłych cenach i wyborze, plus trochę toreb za 49.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:42   #545
anna2411
Rozeznanie
 
Avatar anna2411
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 623
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Relacja z Kaskady (Szczecin):

Stradivarius- wg mnie bardzo fajne przeceny, szczególnie torebek i spódniczek, na pewno warto odwiedzić. Ja kupiłam torbę za 29,90zł: http://www.stradivarius.com/webapp/w...liczna%2Btorba
oraz żakiet, co prawda nie z przeceny, ale była tylko jedna XS więc postanowiłam nie czekać i przełknąć cenę- 129,90zł
Przed świętami zaopatrzyłam się w jeszcze dwa metlaiczne sweterki w super cenie 44,90zł : http://www.stradivarius.com/webapp/w...2Bz%2Bguzikami
Zara- jak dla mnie ciągle za drogo, przeceny o 10 lub 20 zł to dla mnie za mało. Myślę, że warto jeszcze poczekać ze dwa tygodnie
Pull&Bear- pozytywne zaskoczenie. Dużo w miarę tanich t-shirtów, ja kupiłam grantowe spodnie za 59,90zł z których jestem bardzo dumna (na żywo i w innym kolorze wyglądają dużo lepiej ): http://www.pullandbear.com/webapp/wc...80279/KOLOROWE SPODNIE ZWĘŻANE U DOŁU Z DIAGONALU
New Look- najwięcej można zaoszczędzić kupując szpilki, większość par przeceniona o 50%. Jeśli chodzi o ciuchy, to nie są jakoś zauważalnie bardziej przecenione niż przed świętami.
Cubus- gdyby wciskali mi coś za darmo, i tak bym chyba nic nie chciała
Reserved- dużo poprzecenianych koszul na 39,90, niestety zostały same dużo rozmiary. Co do reszty asortymentu mam wrażenie, że lepiej się jeszcze wstrzymać z zakupami.
Terranova- kolejne pozytywne zaskoczenie. Dużo fajnych bluzek za 19,90 i swetrów za 29,90. Mi się spodobały eleganckie garniturowe spodnie za 39,90 oraz sztruksy, również za 39,90.

Generalnie cieszę się, że poszłam z samego rano, warto było
anna2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:13   #546
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Czy macie jakieś info odnośnie levisa? Kiedy startuje wyprzedaż?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:18   #547
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś info odnośnie levisa? Kiedy startuje wyprzedaż?
W ubiegłym roku czekałam na wyprzedaż w levisie i w końcu w styczniu się doczekałam, ale nie wiem jak będzie teraz
Venise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 20:24   #548
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Czy ktoś coś wie o Solarze ... bo te 20% na wybraną część kolekcji przy ich cenach to żart ... a upatrzyłam sobie kilka rzeczy
__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:35   #549
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Czy któryś z tych sweterków jest przeceniony?

http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...3655/71136556/

http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...1084/71110842/

A w przypadku tego - http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...e/31/70987286/ to jest cena po przecenie czy regularna?
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:38   #550
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
Czy ktoś coś wie o Solarze ... bo te 20% na wybraną część kolekcji przy ich cenach to żart ... a upatrzyłam sobie kilka rzeczy
nadal bez zmian
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:39   #551
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Czy któryś z tych sweterków jest przeceniony?

http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...3655/71136556/

http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...1084/71110842/

A w przypadku tego - http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...e/31/70987286/ to jest cena po przecenie czy regularna?
Ten drugi jest za 90 zł
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 20:44   #552
Tola1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

W Porcie Łódź dzisiaj tłumy straszne. Najwięcej ludzi w sklepach Inditexu - kolejki do kas i przymierzalni. Wysokość przecen jednak nie powala - jeśli się chce coś upatrzonego kupić, to mimo wszystko zachęcam brać już teraz, później jak już ceny spadną, to nie będzie. Tak było dziś z torbą w stradi - rano było ich sporo, za 3h jak już po nią wróciłam wzięłam ostatnią (!). Niestety fajne fasony i popularne rozmiary znikają szybko.
Niestety reserved przeceniło tylko słabe fasony albo te ubrania, z których pozostały pojedyncze sztuki. Ja wciąż czekam na jeansy - mam nadzieję, że będą jak zawsze po 50 - 60 zł, póki co jeszcze są drogie. W housie/croppie można się skusić na biżuterię i akcesoria - ja nabyłam bransoletkę i naszyjnik po 9,99, ale jeśli ktoś liczył na fajny portfel z housa bądź croppa to niestety nic z tego - większość modeli "wyparowała" - sądzę, że te fajne są schowane (przed świętami widziałam ciekawe modele), mają się sprzedać te beznadziejne. Kolekcja karnawałowa też chyba przeceniona - nabyłam spódniczkę za 20 zł mniej niż była wcześniej.
H&m - nic ciekawego, przed świętami było kilka fajnych kiecek na dziale sale i już śladu po nich nie ma.
Mohito niestety podobnie jak reserved - przeceną objęte tylko beznadziejne fasony, do tego obniżki wciąż niewielkie - ceny sukienek poniżej 90zł nie schodzą, a ja liczyłam, że będą jak ostatnio ok. 60 - 70zł.
W Mango już też zostały same beznadziejne fasony, wcześniej do Mango nie wchodziłam, więc nie wiem czy było w czym wybierać przed świętami jak zaczynali wyprzedaże. Mimo to nabyłam wymarzoną koszule w kratę (bez żadnych paskudnych żabotów czy innych udziwnien, taki "męski" krój) za 49,99zł
Jeśli chodzi o buty to kazar niestety nie widziałam, żeby jakieś info o wyprzedaży były. Za to w prima modzie wiele fasonów nawet -120zł!, ale ludzi też było tam mnóstwo i z tego co usłyszałam już brakuje popularnych rozmiarów. Szczęściary, które noszą spory rozmiar (40) lub malutki (36) mają szansę coś ciekawego upolować.
Tola1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:46   #553
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Dziewczyny aaaa nie wiem czy tu mogę, ale wiecie może czy w River island jest przeceniona takaa... czapa z funkcją szalika i rękawiczek ? No wiecie, taka w formie kaptura z takim długim.. czymś i na końcu mozna włożyć sobie tam łapki. A i uszka na tej czapce też były:P I kosztowala 175 zl...
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:49   #554
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
nadal bez zmian
dzięki ... to czekam dalej.. a pamiętasz od ilu % startowali w ubiegłym roku?
__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:59   #555
marthaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Babeczka w CALZEDONI mi dziś mówiła, że startują 2 stycznia. INTIMMISIMMI podejrzewam pewnie też wtedy.

A myślałam, że dziś
się zdziwiłam
marthaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:05   #556
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny aaaa nie wiem czy tu mogę, ale wiecie może czy w River island jest przeceniona takaa... czapa z funkcją szalika i rękawiczek ? No wiecie, taka w formie kaptura z takim długim.. czymś i na końcu mozna włożyć sobie tam łapki. A i uszka na tej czapce też były:P I kosztowala 175 zl...

Będę pewnie jutro to mogę zobaczyć
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:09   #557
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Dziewczęta orientujecie sie może czy rzeczy z przecen ze Stradivariusa można oddawać?
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:11   #558
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Będę pewnie jutro to mogę zobaczyć
ooooo dzięki chodzi mi konkretnie o szarą i jakbyś też mogła luknąć na taką kremową futrzaną torebkę, ona wisiała dłuższy czas na tym stole zaraz przy wejściu
Oczywiscie wszystkie rzeczy o które mi chodzi zniknęły ze strony i muszę się męczyć w opisywanie
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:12   #559
callinecka
Raczkowanie
 
Avatar callinecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 122
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

mozna wymieniac i oddawac do 30 dni z paragonem.
callinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 21:22   #560
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
W ubiegłym roku czekałam na wyprzedaż w levisie i w końcu w styczniu się doczekałam, ale nie wiem jak będzie teraz

Właśnie na FB wyczytałam że zaczęła się dzisiaj wyprzedaż i ceny spadły dop 60%. Pewnie tylko niektóre modele. Jutro będę to zdam relację

Cytat:
Napisane przez katarzynasz Pokaż wiadomość
Dziewczęta orientujecie sie może czy rzeczy z przecen ze Stradivariusa można oddawać?
Można

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
ooooo dzięki chodzi mi konkretnie o szarą i jakbyś też mogła luknąć na taką kremową futrzaną torebkę, ona wisiała dłuższy czas na tym stole zaraz przy wejściu
Oczywiscie wszystkie rzeczy o które mi chodzi zniknęły ze strony i muszę się męczyć w opisywanie

Zapamiętane spróbuję się je namierzyć
__________________



Edytowane przez innocencee
Czas edycji: 2011-12-27 o 21:23
innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:30   #561
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Czy któryś z tych sweterków jest przeceniony?

http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...3655/71136556/

http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...1084/71110842/

A w przypadku tego - http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/...e/31/70987286/ to jest cena po przecenie czy regularna?
niektóre kolory tego trzeciego swetra są za 30zł (na pewno taki ceglano-czerwony) ale większość za 59zł
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:43   #562
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

A byl ktos w Wola parku? Jak tam z przecenami w inditexie?
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:49   #563
cherryxgirl
Raczkowanie
 
Avatar cherryxgirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Dzisiaj byłam w Galerii Bałtyckiej.... Cóż, Zara raczej nie powala, w Stradivariusie tłumy,straszny bałagan, jednak jeśli ktoś ma cierpliwość to można upolować coś ciekawego w dobrej cenie, bershka tak samo ; )
I mam mały pytanie... Czy którakolwiek z was widziała te sukienki w Zarze lub Pull&Bear? (Warszawa,Toruń, Bydgoszcz)
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2/ZIP-UP+DRESS
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...1/LACE%2BDRESS
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...TUBA+KORONKOWA
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ULLE%2BSLEEVES
http://www.pullandbear.com/webapp/wc.../SUKIENKA+TUBA
Byłabym baardzo wdzięczna za pomoc ; )
cherryxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:50   #564
sybel24
Raczkowanie
 
Avatar sybel24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 152
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

A kojarzy ktoś kiedy zaczyna się druga tura w Bsk? Bo spodobała mi się jedna kurtka, ale nie ma takiej zimy, żeby na nią 160 zł wydawać i może akurat się utrzyma do następnego etapu
sybel24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:52   #565
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez sybel24 Pokaż wiadomość
A kojarzy ktoś kiedy zaczyna się druga tura w Bsk? Bo spodobała mi się jedna kurtka, ale nie ma takiej zimy, żeby na nią 160 zł wydawać i może akurat się utrzyma do następnego etapu
zazwyczaj po 2tyg
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:57   #566
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

W Sephorze też już się zaczęło...
A tu link Kolegi z konkretami ze Stradivariusa Stradivarius -wyprzedaż zimowa
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:08   #567
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
dzięki ... to czekam dalej.. a pamiętasz od ilu % startowali w ubiegłym roku?
niestety nie wiem
sytuację można kontrolować na stronie sklepu tu
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:15   #568
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Relacja ze Słupska, gdzie od 2 tygodni jest dopiero Zara (która wygląda jak sklep typu Gucci czy Armani), ponieważ prawie nikt tam nie wchodzi, więc nic nie jest przebrane jak w 1. dniu zniżek, mimo, że były one mało zadowalające (-20zl np.) pełno butów, płaszczy, swetrów, wisi, leży, nie ma co poprawiać
największą popularnością cieszył się Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, obniżki interesujące, ale i tak kupiłam piękna sukienkęk którą wyciągali mi za magazynu http://www.pullandbear.com/webapp/wc...UKIENKA%20TUBA

H&M wieje nudą, dużo "szmat"

w razie pytań, proszę pisać
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:15   #569
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Cubusie. Część rzeczy przecenionych, kupiłam 2 swetry i kurtkę.
Zastanawiam się nad kurtką, czy orientujecie się czy przecenione rzeczy można zwrócić do sklepu? Dziewczyna, która kupowała przede mną, pytała kasjerki czy może zwrócić towar, a ta jej odpowiedziała, że ma na to 30 dni. Nie wiem tylko czy kupowała rzeczy przecenione?
Czy może orientujecie się?
Mozna rowniez przecenione Kupilam 2 spodniczki podczas letniej wyprzedazy i pytalam sie, czy ewentualnie mozna je zwrocic Tak, w ciagu 30 dni
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:22   #570
__Karolcia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: WYPRZEDAŻE jesień/zima 2011

Hej ja rowniez dzis skoczylam do centrum handlowym, bylam tam okolo 5 godzin z racji olbrzymich kolejek
H&m- niezbyt miłe zaskoczenie.. przeceny dosc spore, nawet widzialam bluzki za 10 zl, ale przecenione były rzeczy, które im się chyba najmniej sprzedawały...nic specjalnego...
Mile zaskoczylo mnie tally weijl, bo bardzo ladne sukienki sylwestrowe przecenione o okolo 50%... ja kupiłam sliczna sukienke juz na sylwestra za 60 zl... a była za 119 zł..Sukienki "bombki" za około 39zł...
Oprócz sukienek cały wieszak przecen, więc warto wstąpic!
Jeszcze SUPER wyprzedaze w terranovej/vie!!!
leginsy - 9.90zl, torebka przecena z okolo 70 zl na 39! idealna na studia,
spodnie prawie wszystkie max 40 zl ... spodnie sztruksowe- około 30 zł, spodnie białe -19.90, spodnie a'la lateks 19.90zl...
swetry welniane srednio 29.90 -39.90
Jezeli chodzi o inne sklepy to w stradivariusie legginsy 29.90... bardzo duzy wybor fasonów...
Kupilam kamizelke futrzana, ale przeceniona tylko o 10 zl z 59 na 49

Podsumowujac polecam terranova, tally weijl i stradivarius
__Karolcia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.