Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 17:46   #541
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
O, dobry pomysł z tym pisaniem w recenzjach. Czy na KWC ktoś już to praktykował?
ja pisze w recenzjach który kosmetyk jst testowany, a który nie
robie tak od lat i edytuje jak cos sie zmienia
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 17:49   #542
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Silwena, to super!!! Szkoda, że nie trafiłam na takie recenzje wcześniej, wcześniej być może bym się zainteresowała sprawą... Ale jeśli przypuścimy skomasowany atak na portale typu ceneo itd, coś to być może da
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:29   #543
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Linusiaczek ja oczywiscie optuję za lista pomarańczową dla NARSa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:50   #544
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Absolutnie się zgadzam. Są firmy, które nie weszły do Chin? Są. Mają zyski? Mają. Więc jeżeli YR zależałoby, też mogliby tam nie iść. A miałam nadzieję, że będzie im zależało, bo przecież imidż firmy przyjaznej środowisku też jest czegoś wart (coraz więcej jest konsumentów, dla których to ma znaczenie). Ale wybrali drogę prostszą i bardziej pieniężną.
a możesz podać jakie? tzn z czystej ciekawości bo ja w sumie interesuję się tylko bingo/barwa/rossmanowskie więc o tym kto nie produkuje w chinach nie mam bladego pojęcia. wiem, że ze względów ekonomicznych YR i Avon i w sumie tylko tyle wiem

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
A tutaj zaproszenie do wydarzenia, wpadłam na pomysł, aby jakoś naszymi siłami zwiększyć świadomość w społeczeństwie, przypadkowych, zwyczajnych konsumentów, nie zaangażowanych i nie wiedzących o sprawie, że takie testy są w ogóle przeprowadzane:
http://www.facebook.com/events/179065015544931/
ja już jestem od jakiegoś czasu w tym wydarzeniu i wczoraj pierwszą recenzję o garnierze BB wystawiłam z TESTUJĄ a co mi tam
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:44   #545
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
ja już jestem od jakiegoś czasu w tym wydarzeniu i wczoraj pierwszą recenzję o garnierze BB wystawiłam z TESTUJĄ a co mi tam
Super, ja też już kilka wystawiłam, ale to była jakiś czas temu - teraz sobie myślę, że jeśli wszyscy, którzy tym tematem są zainteresowani będą tak robić, to może będzie to zauważalne w końcu A ja postanowiłam napisać zaległe recenzje wszytskim kosmetykom, których używałam, a nie chciało mi się o nich pisać - tylko teraz dodam małą adnotację o testach
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:52   #546
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Super, ja też już kilka wystawiłam, ale to była jakiś czas temu - teraz sobie myślę, że jeśli wszyscy, którzy tym tematem są zainteresowani będą tak robić, to może będzie to zauważalne w końcu A ja postanowiłam napisać zaległe recenzje wszytskim kosmetykom, których używałam, a nie chciało mi się o nich pisać - tylko teraz dodam małą adnotację o testach
dobry pomysł, też tak zrobię
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:01   #547
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Super, ja też już kilka wystawiłam, ale to była jakiś czas temu - teraz sobie myślę, że jeśli wszyscy, którzy tym tematem są zainteresowani będą tak robić, to może będzie to zauważalne w końcu A ja postanowiłam napisać zaległe recenzje wszytskim kosmetykom, których używałam, a nie chciało mi się o nich pisać - tylko teraz dodam małą adnotację o testach
hmmm to w takim razie powiedz mi, oceniłam perfumki Moschino i Occitane - moje najukochańsze ^^ ale czy to oznacza, że do produkcji perfum/testowania tez nie cierpiały zwierzątka ? Wiesz o co mi chodzi? Bo o ile krem / szampon potrafie sobie wyobrazić jak się testuje to o tyle gumki/perfumy nie bardzo
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 08:16   #548
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
a możesz podać jakie? tzn z czystej ciekawości bo ja w sumie interesuję się tylko bingo/barwa/rossmanowskie więc o tym kto nie produkuje w chinach nie mam bladego pojęcia. wiem, że ze względów ekonomicznych YR i Avon i w sumie tylko tyle wiem


ja już jestem od jakiegoś czasu w tym wydarzeniu i wczoraj pierwszą recenzję o garnierze BB wystawiłam z TESTUJĄ a co mi tam
Na przykład, Lush, Lavera i pewnie sporo innych firm tego typu. Mają stabilną pozycję na rynku, coraz większą ofertę i nieobecność w Chinach im w tym nie przeszkadza.
Bingo też pewnie w Chinach nie ma

A propos FB, chętnie dodałabym do swoich znajomych kogoś prozwierzęcego I oczywiście, dołączyłam do wydarzenia.
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 09:59   #549
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Ja kiedyś skomentowałam na KWC, że coś tam (Avon to był chyba, ale już nie pamiętam za dobrze) nie testuje i potem się okazało, że mijam się z prawdą. . . Jeśli chodzi o testowanie to jest to kalejdoskop i jeśli ktoś usmaży recenzję opiewającą firmę X, a za dwa tygodnie firma zostanie oskarżona o wprowadzanie w błąd konsumenta to niestety można się wpienić. Oczywiście można edytować recenzję, ale jeśli jakiejś lasce utkwi w głowie, że ten krem nie testuje, a nie siedzi nałogowo w tym wątku to potem może się zniechęcić jak odkryje druzgocącą prawdę. To tak na marginesie, bo za rozprzestrzenianiem idei jestem jak najbardziej za, a nawet za

W kwietniowym Glamour jest cała strona o nowej eko linii Oriflame, wspominają o wszystkich certyfikatach, także o testowaniu na zwierzętach. Jest też coś o Kindzi Rusin i Pat&Rub. I znalazłam adres do tej strony: vegebox.pl Lubię tą gazetę, bo dużo gada o ekologii. Jest oczywiście dużo kosmetyków, których nie kupujemy np reklama tuszy maybelline, ale gazeta nie jest strikte wegańska czy ekologiczna, więc rozumiem, że dla każdego coś musi być.

anna3101 - fajny blog, zaraz parę komentów zostawię Zrób tak, żeby po kliknięciu w podpis od razu przeniesie do strony.
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2012-03-27 o 10:10
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:31   #550
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
hmmm to w takim razie powiedz mi, oceniłam perfumki Moschino i Occitane - moje najukochańsze ^^ ale czy to oznacza, że do produkcji perfum/testowania tez nie cierpiały zwierzątka ? Wiesz o co mi chodzi? Bo o ile krem / szampon potrafie sobie wyobrazić jak się testuje to o tyle gumki/perfumy nie bardzo
Nie wiem Vanadis, perfumy i kremy testuje się tak samo, ponieważ na pewnym etapie produkcji wyglądają zupełnie tak samo, są to po prostu składniki w różnych formach, substancje chemiczne, olejki i wyciągi - tak mi się wydaje. Jesli wiesz, że firma produkująca perfumy testuje i masz chęć o tym napisać wraz z dobrą recenzją, to czemu nie? Chociaż ja bym nie łączyła bardzo dobrych opinii ze stwierdzeniem "testowane", ponieważ może to dać przeświadczenie, że "to nic" i umniejszyć zło jakie jest w testach. Większość perfum jest testowanych, wiemy przecież, że Chanel i Dior jest testowany. To chyba też zależy z jakiego założenia wychodzimy. Ja na przykład wychodzę z takiego, że jeśli jakaś marka firmy testującej jest nie testowana, to dla mnie i tak jest "no go", dlatego, że sprzedaż z nietestowanej marki zasili testy na zwierzętach. Rozumiesz? Dlatego nie sięgnę już Body Shop. Więc sprawdź, czy producent Twoich zapachów jest na listach zielonych czy czerwonych. A to czy sama perfuma była testowana - to już trudno stwierdzić. Przy każdych testach na zwierzętach zwierzęta cierpią. Nawet przy testach na jadzeniu dla zwierząt. Żyją w ciemności, małych klateczkach, są źle traktowane...
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Ja kiedyś skomentowałam na KWC, że coś tam (Avon to był chyba, ale już nie pamiętam za dobrze) nie testuje i potem się okazało, że mijam się z prawdą. . . Jeśli chodzi o testowanie to jest to kalejdoskop i jeśli ktoś usmaży recenzję opiewającą firmę X, a za dwa tygodnie firma zostanie oskarżona o wprowadzanie w błąd konsumenta to niestety można się wpienić. Oczywiście można edytować recenzję, ale jeśli jakiejś lasce utkwi w głowie, że ten krem nie testuje, a nie siedzi nałogowo w tym wątku to potem może się zniechęcić jak odkryje druzgocącą prawdę. To tak na marginesie, bo za rozprzestrzenianiem idei jestem jak najbardziej za, a nawet za

W kwietniowym Glamour jest cała strona o nowej eko linii Oriflame, wspominają o wszystkich certyfikatach, także o testowaniu na zwierzętach. Jest też coś o Kindzi Rusin i Pat&Rub. I znalazłam adres do tej strony: vegebox.pl Lubię tą gazetę, bo dużo gada o ekologii. Jest oczywiście dużo kosmetyków, których nie kupujemy np reklama tuszy maybelline, ale gazeta nie jest strikte wegańska czy ekologiczna, więc rozumiem, że dla każdego coś musi być.
Hmm, no cóż, wszystko ulega zmianie... Czasami sam produkt staje się gorszy bądź inny z czasem i wydane recenzje nie są aktualne po jakimś czasie. Ale ja myślę, że recenzje zazwyczaj pojawiają się od najnowszych, więc może te bardzo stare nie będą miały takiego znaczenia Jak zwykle, każdy medal ma dwie strony

Co do Glamour, to mnie bardzo cieszy, że jest zaszczepiana w narodzie troska o takie rzeczy jak "eko". Małymi kroczkami - ale dojdziemy tam gdzie trzeba - wierze w to!! I myślę, że na korzyść tych idei działa to, że Glamour nie jest wegańska, czy wegetariańska, trafia tym samym w ręce ludzi nie parających się tym, a tym samym zwraca uwagę na problem i wciąga "nowych". Super!!
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:55   #551
Fugonetka
Raczkowanie
 
Avatar Fugonetka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 42
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Wysłałam maila do Himalaya'i (http://www.himalayaherbs.pl/), zobaczymy jak bardzo są naturalni.
Mam nadzieję, że nie testują bo odżywkę do włosów znalazłam genialną.
P.S. Dziewczyny gdzie mogę znaleźć linka do nowej listy?
Fugonetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 13:00   #552
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Fugonetka Pokaż wiadomość
Wysłałam maila do Himalaya'i (http://www.himalayaherbs.pl/), zobaczymy jak bardzo są naturalni.
Mam nadzieję, że nie testują bo odżywkę do włosów znalazłam genialną.
P.S. Dziewczyny gdzie mogę znaleźć linka do nowej listy?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:08   #553
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Ja również widziałam artykuł w Glamour i uczucia mam mieszane. Tekst o nowej serii Oriflame umieszczono w całym dziale o eko - i niestety w tym samym dziale pojawiły się produkty np. Chanel czy Diora. Zamierzam napisać do Glamour, żeby wgłębili się w temat i jeśli piszą o eko, niech zaprezentują zagadnienie w całości, a nie wybiórczo. Mam bowiem wrażenie, że skupiają się na składnikach i ich działaniu na ludzki organizm (a więc eko jako kosmetyki naturalne), a o pozostałych aspektach (ochrona środowiska, testowanie na zwierzętach) tylko napomykają - ot, jako dodatkowa zaleta produktu.

A propos Oriflame - weszłam kiedyś na stronę międzynarodową i zobaczyłam, że firma ta działa także w Chinach. Chciałam to teraz sprawdzić, ale gdy wpisałam oriflame.com, od razu przekierowało mnie na stronę napisaną właśnie chińskimi albo japońskimi krzaczkami...
Zastanawiało mnie swoją drogą, dlaczego jeszcze niedawno na zielonej liście PETY napisane było Oriflame US (skoro firma jest szwedzka). Piszę "było", bo Oriflame'u nie ma już na tej liście. I nie wiem, jak to rozumieć? Zaistniały podejrzenia co do testowania czy chodzi o składniki zwierzęce?
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:25   #554
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Fugonetka Pokaż wiadomość
Wysłałam maila do Himalaya'i (http://www.himalayaherbs.pl/), zobaczymy jak bardzo są naturalni.
Mam nadzieję, że nie testują bo odżywkę do włosów znalazłam genialną.
P.S. Dziewczyny gdzie mogę znaleźć linka do nowej listy?
O! To świetnie, czekamy. A jeśli się okaże, ze nie testują, to powiedz co to za odżywka, chętnie spróbuję

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Barwinek Pokaż wiadomość
Ja również widziałam artykuł w Glamour i uczucia mam mieszane. Tekst o nowej serii Oriflame umieszczono w całym dziale o eko - i niestety w tym samym dziale pojawiły się produkty np. Chanel czy Diora. Zamierzam napisać do Glamour, żeby wgłębili się w temat i jeśli piszą o eko, niech zaprezentują zagadnienie w całości, a nie wybiórczo. Mam bowiem wrażenie, że skupiają się na składnikach i ich działaniu na ludzki organizm (a więc eko jako kosmetyki naturalne), a o pozostałych aspektach (ochrona środowiska, testowanie na zwierzętach) tylko napomykają - ot, jako dodatkowa zaleta produktu.
A ja nie widziałam i jak zwykle ucieszyłam się za wcześnie
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 15:10   #555
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

napisałam tydzień temu do Inter Fragrances i nie odp jeszcze... i napisałam dziś do Elfa green pharmacy... czy one są ok a a ja nie wiem?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 16:52   #556
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Nie wiem Vanadis, perfumy i kremy testuje się tak samo, ponieważ na pewnym etapie produkcji wyglądają zupełnie tak samo, są to po prostu składniki w różnych formach, substancje chemiczne, olejki i wyciągi - tak mi się wydaje. Jesli wiesz, że firma produkująca perfumy testuje i masz chęć o tym napisać wraz z dobrą recenzją, to czemu nie? Chociaż ja bym nie łączyła bardzo dobrych opinii ze stwierdzeniem "testowane", ponieważ może to dać przeświadczenie, że "to nic" i umniejszyć zło jakie jest w testach. Większość perfum jest testowanych, wiemy przecież, że Chanel i Dior jest testowany.
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam
Faktycznie napisałam jak potłuczona Ale tak napisałaś to co chciałam Nie pomyślałam, że na wczesnym etapie kremy i perfumy wyglądają tak samo i to mnie właśnie zmyliło. W każdym razie wymienione przeze mnie firmy są zielone więc teraz mam duże zaufanie, że i w stosunku do perfum są w porządku. Może trwałoscie occitane nie grzeszy no ale zapach ma mega no i jest na zielonej także dopisze zaraz recenzję
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 17:45   #557
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez liliana27 Pokaż wiadomość
A ja po raz kolejny zapytam o markę Clovin, która robi chemię gospodarczą - ja zaczynałam przygodę z produktami cf, to właśnie tu na forum i na forum o perełkach dziewczyny podpowiadały mi, że jak chemia to produkty Clovinu - np. proszki, płyny do płukania i odplamiacze Clever, odkażacze do kibelka Trix, mydła Clovin i cała reszta ...
Dziewczyny, przepraszam, ze jeszcze do tego wracam, ale mam pytanie, gdzie można kupić te produkty chemii gospodarczej Clovin? Może w jakiejś sieciówce?

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Vanadis, nie napisałaś jak potłuczona, to ja czasami mam na prawdę kłopoty z jarzeniem bo lubię sobie sama zagmatwać i skomplikować sprawę

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2012-03-27 o 17:44
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:46   #558
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, ze jeszcze do tego wracam, ale mam pytanie, gdzie można kupić te produkty chemii gospodarczej Clovin? Może w jakiejś sieciówce?

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Vanadis, nie napisałaś jak potłuczona, to ja czasami mam na prawdę kłopoty z jarzeniem bo lubię sobie sama zagmatwać i skomplikować sprawę
znam siebie już tyle lat i wiem jak potrafię zawile pisać kiedyś dostanę za to nobla

a o Clovin i ja sie z chęcią dowiem

aha i jeszcze jedno, czy wiecie coś o środkach W5 z Lidla ? Chyba gdzieś to było poruszane ale bliżej mi te zagadnienie nie znane
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:06   #559
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Aaa dziewczyny, nie znacie jakichś farb do włosów z firm nietestujących? Bo gdzie się nie rozejrzę to loreale, garniery i inne cholery
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 19:11   #560
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny, nie znacie jakichś farb do włosów z firm nietestujących? Bo gdzie się nie rozejrzę to loreale, garniery i inne cholery
Jest Joanna. Tylko trzeba uważać, bo chyba w farbach Multi Cream jest kolagen, więc składnik niewegetariański (nie wiem czy jesteś wegetarianką czy nie, ostrzegam na wszelki wypadek).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:31   #561
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

jeszcze uwaga z Joanną bo strasznie niszczy włosy - ale też jej używam - są jakieś naturalne ale w ogóle ich dostać nie można i ich cena lekko odstrasza.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:41   #562
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Joanna niszczy włosy? A ile razy już nią farbowałaś? Ja właśnie kilka dni temu po raz pierwszy użyłam farby Joanny i moim cieniutkim włosom nic nie jest. Ale fakt, że użyłam słabszego utleniacza niż zalecany i po farbowaniu nakładałam kolejno: odżywkę ze spłukiwaniem, maskę, odżywkę bez spłukiwania...

Poza tym, Dziewczyny wymieniały farby Goldwell i Biokap. I jest jeszcze Delia.
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:46   #563
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

ja farbuję już ładne kilka lat, systematycznie co 2-3 miesiące, teraz idę na rekord i rozjaśniam je płukankami z delii i jakoś to idzie . Zresztą jeszcze zależy jaki kolor, ja na jasny blond więc to chyba przez te rozjaśniające składniki. A maseczek robię multum bez tego bym już miała pędzel na głowie zamiast włosów a tak na razie są w miare
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:51   #564
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Najlepiej farbować włosy, na których jest olej Wtedy farba ich tak nie zniszczy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:55   #565
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny, nie znacie jakichś farb do włosów z firm nietestujących? Bo gdzie się nie rozejrzę to loreale, garniery i inne cholery
zamówiłam farbę Sante
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:59   #566
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Chatul - jaki olej? Nigdy nie słyszałam o takim sposobie I farba łapie mimo takiej ochronnej warstwy?
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:07   #567
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Barwinek Pokaż wiadomość
Chatul - jaki olej? Nigdy nie słyszałam o takim sposobie I farba łapie mimo takiej ochronnej warstwy?
Łapie, łapie. A jaki olej, to pytaj w wątku kręconowłosych (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=592027). Moim zdaniem każdy dobry, ale mogę się mylić.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:08   #568
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Wilkinson testuje z tego, co wiem...
Jeśli chodzi o maszynki do golenia, to używam tych z Biedronki. Robi je jakaś polska firma.
chodzi o nozyki 10szt Lady z paskiem aloe vera+ wit E (różowe)?
po kodzie kreskowym wyszło, że jest to - MVP Sp. z o.o.
ul. Elektronowa 2
65-730 Zielona Góra

są lepsze niż te od Isany (równiez nietestowane)
bo Isana Bikini za drogie jak dla mnie, choć je lubie bardzo
ale szukam lepszych, zncie jakies jesio nietestowane?
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:13   #569
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
chodzi o nozyki 10szt Lady z paskiem aloe vera+ wit E (różowe)?
po kodzie kreskowym wyszło, że jest to - MVP Sp. z o.o.
ul. Elektronowa 2
65-730 Zielona Góra

są lepsze niż te od Isany (równiez nietestowane)
bo Isana Bikini za drogie jak dla mnie, choć je lubie bardzo
ale szukam lepszych, zncie jakies jesio nietestowane?
Tak, o te Lady chodziło. Moim zdaniem są spoko... Chociaż ja po wszystkich maszynkach mam masakrę na skórze, więc teraz radośnie sobie sierścią obrastam
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:23   #570
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Tak, o te Lady chodziło. Moim zdaniem są spoko... Chociaż ja po wszystkich maszynkach mam masakrę na skórze, więc teraz radośnie sobie sierścią obrastam
moim też są spoko, polecam je, super gola paszki i bobra
ale szukam lepszych = jakichś bez paska nawilżającego


Dziewczyny kupiłyście świeczkę-pniaka z Rossmańca?
Znacie akcję WWF i Rossa [31 marca Godzina Dla Ziemi] ?

Wiecej tutaj - G D Z zRossmannem [klik!]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WWF & Ross.jpg (40,1 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2012-03-27 o 20:25
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 15:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.