Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-01, 09:13   #541
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Macie racje z tym ze lepiej predzej skręcić łóżeczko,jak by było cis nie tak zawsze mozna reklamować i zamówić inne a tak to potem ba szybko.Lozeczko oczywiście TŻ podkręca to bedzie jego działka
Ja bede prac ciuszki to niech tez na zajęcie
Nie straszcie z tymi reklamacjami. Nasze łóżeczko już chwile temu kupiliśmy, 100 km od domu a nikomu nie przyszło do głowy sprawdzić czy niczego nie brakuje Leży grzecznie w kartonie i czeka na miejsce w sypialni.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:14   #542
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

My też składamy już dzisiaj łóżeczko Wczoraj mąż składał nasz najnowszy nabytek:


http://www.mulan.pl/krzeselko-hustaw...-eurobaby.html

Jest śliczne, kolorowe, gra fajną muzyczkę i samo huśta

A u nas ciąg dalszy choroby, do kataru doszedł kaszel który mnie dzisiaj obudził robię co mogę, ale jakoś nic nie chce przejść, ogólnie jestem dość osłabiona no ale jakoś damy radę.
Uwazaj na chorubsko... Ja tez zaczynalam z katarem potem kaszel i w efekcie zapalenie oskrzeli. Takze lepiej sie wybrac do lekarza. Zdrowia zycze





Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja się witam dziś w 9 miesiącu
gratuluje i witaam w 9 miesiacu






Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
I ja sie w witam w 33 tc GULP - coraz blizej....


Dzien dobry
Czekam jak na szpilkach na dzisiejsze ktg a to dopiero o 16....
Milego dlugiego weekendu

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:36   #543
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Macie racje z tym ze lepiej predzej skręcić łóżeczko,jak by było cis nie tak zawsze mozna reklamować i zamówić inne a tak to potem ba szybko.Lozeczko oczywiście TŻ podkręca to bedzie jego działka
Ja bede prac ciuszki to niech tez na zajęcie
no i racja
niech się chłop czymś zajmie, w końcu to wspólne dziecię
mój się tak zaangażował, ze w pokoju zaczał prostować ściany, co to miały zostać tak jak są, nadgorliwy nooo tym samym remont przeciągnął się już do 4 tygodni, a w tym tygodniu chyba nie skończy
chociaz dziś malowanie sufitu, jutro kanału, a pojutrze ściany, z tym że na 2 razy pójdzie, więc kolejne 4 dni czeka mnie jeszcze brak kącika dla dziecka, a już bym chciała znieść łóżeczko, rozpakowac materacyk, złożyć wózek, ehhh.....
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:36   #544
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Hej Dziś za nami nocka w innym miejscu niż zwykle, a była dużo lepsza niż ta wczoraj Przespałam bez problemu całą noc, co więcej, obudziłam się tyko raz na siku, no szok

Pisałam Wam ostatnio o tym, co zrobiło się Adasiowi... I chyba w poniedziałek będę lecieć po skierowanie na badania, bo ta maść powinna już pomóc, a jest to, co było, bez zmian



Cytat:
Napisane przez choc0late Pokaż wiadomość
hej mamuski
dzis mialam usg i moja szyjka znow niestety sie troszke skrocila.. ma 12mm wiec zostaje juz w szpitalu do porodu
chlopaki przybraly o pol kg w tydz wiec chyba ladnie
no ale czeka mnie szpital niewiadomo jak dlugo dzis zaczynamy 33tc wiec jeszcze z 2tyg by sie przydaly no ale zobaczymy
buziaki dla was
gratulacje i zaciskaj nogi


Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
cześć mamuśki witam się w 36 tc czyli rozpoczynamy 9 miesiac.
Byłam też dzisiaj na wizycie i jest dobrze a nawet super, szyjka się trzyma i jest zamknięta, młody jest duży, baaaaardzo duży bo ma już 2950 więc lekarz się trochę o mnie boi i jak nie urodzę do 38tc to 20 maja mam jechać do szpitali i podają mi oxy oby wtedy ta skracająca się szyjka mi służyła i grzecznie udało mi się urodzić jedyny minus wizyty to GBS bo jest dodatni i potrzebny będzie antybiotyk przy porodzie
super wiadomości i gratuluję tc spora waga, swoją drogą ciekawe ile teraz mój waży, bo obstawiam, że też coś w tych okolicach... A ile Twój mały ważył około 33 tc??


Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A dziewczyny pomóżcie bo nie wiem czy zamawiać
Kupowałyście takie falbanki maskujące do łóżeczka:

http://allegro.pl/baby-raj-falbanka-...166632974.html
ja nie zamawiałam


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja sobie uzmysłowiłam, że za mniej więcej dwa tygodnie mogą rozpocząć się u nas porody u dziewczyn z terminem na początek czerwca
Ale to będzie gorący okres
nie strasz


Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Wspolczuje nocki, mialam to samo niedawno, ale od kilku dni (odpukac) lepiej. Z czkawka to tak niestety jest, moja tez ma czesto maluchy po urodzeniu tez czesto maja czkawke takze przyzwyczajaj sie
mój Adaś też miał póki był w brzuchu częste czkawki, ale nie aż tak. A jak się urodził to już rzadko kiedy mu się zdarzyło...


Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Oj tak... Moja tak boleśnie każdego popołudnia się rozpycha, że mam wrażenie że próbuje zrobić sobie więcej miejsca. I to cholera naprawdę boli, a wszyscy machają ręką i mówią "aaaa przecież to takie miłe czuć ruchy"... Bzdura! Nieraz chce mi się wyć, aż nie mogę się wyprostować! Noce też bywają koszmarne bo jej się mało która pozycja podoba.
no właśnie.. . A jeszcze moja mama stwierdziła wczoraj, że dziwne jest niby to, że nie mogę spać, kiedy mały się wierci.. A przy Adasiu miałam tak samo i z tego co mi wszystkie ciężarne opowiadają, to też tak mają/miały.. Dla mnie dziwne jest to, że ktoś śpi


Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja się witam dziś w 9 miesiącu
gratulacje


Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Zaczynamy dzisiaj 33 tydzień
gratulacje


Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
I ja sie w witam w 33 tc GULP - coraz blizej....
gratulacje


Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Ja też mam 33 tydz ale gdy się zaczął byłam w polsce akurat i jakoś całkiem straciłam rachubę
no to spóźnione gratulacje
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 09:50   #545
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46256428]
Pisałam Wam ostatnio o tym, co zrobiło się Adasiowi... I chyba w poniedziałek będę lecieć po skierowanie na badania, bo ta maść powinna już pomóc, a jest to, co było, bez zmian
:[/QUOTE]

współczuję, zdrówka dla Adasia, oby się coś w końcu poprawiło

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-05-01 o 09:57
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 10:19   #546
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Mam prośbę do dziewczyn, które mają konto na gemini... Sprawdźcie proszę, czy możecie się dziś zalogować. Bo chciałam zamówienie sprawdzić i uporządkować, i nie mogę się zalogować. Wpisuje poprawne dane, nie wyskakuje mi nic, że coś jest nie tak, tylko wciskam zaloguj, a tu ładuje się niby i za chwilę jest ta sama strona logowania z wpisanym moim loginem i hasłem. I nic się nie dzieje dalej.... Cały czas tak jakby nie chce się zalogować. A gdy biorę "zarejestruj się", to wyskakuje mi, że użytkownik już istnieje.. Czy tylko ja tak mam, czy coś im się z serwerem popsuło.??
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 10:22   #547
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46256952]Mam prośbę do dziewczyn, które mają konto na gemini... Sprawdźcie proszę, czy możecie się dziś zalogować. [/QUOTE]

nie mogę aktualizuje mi od nowa całą stronę po kliknięciu "zaloguj"
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 10:33   #548
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

hej gratuluję nowych tygodni
ANTERIA super wygląda ta huśtawka
Może powinnaś się wybrać do lekarza, żeby coś poważniejszego się nie przyszwendało...
Ramona_85 jeszcze tydzień i będziesz wszystko ustawiać, szykować i organizować kącik a to, że mąż chce żeby było idealnie to tylko się cieszyć
Berenika_26 no masz racje, że już powinna być poprawa... Pewnie konsultacja Cię nie minie, mi zawsze szkoda dzieci jak coś im doskwiera i trzeba ich po lekarzach ciągać... Zdrówka dużo dla małego...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 10:37   #549
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46256952]Mam prośbę do dziewczyn, które mają konto na gemini... Sprawdźcie proszę, czy możecie się dziś zalogować. Bo chciałam zamówienie sprawdzić i uporządkować, i nie mogę się zalogować. Wpisuje poprawne dane, nie wyskakuje mi nic, że coś jest nie tak, tylko wciskam zaloguj, a tu ładuje się niby i za chwilę jest ta sama strona logowania z wpisanym moim loginem i hasłem. I nic się nie dzieje dalej.... Cały czas tak jakby nie chce się zalogować. A gdy biorę "zarejestruj się", to wyskakuje mi, że użytkownik już istnieje.. Czy tylko ja tak mam, czy coś im się z serwerem popsuło.??[/QUOTE]

Sprawdziłam. Mam dokładnie tak samo jak Ramona. Chwile wczytuje logowanie a później wraca do nowego logowania.
Wogóle ta ich wyszukiwarka też często nie działa poprawnie. Poprawnie wpisuje to czego szukam i pojawia się komunikat że nie ma takiego produktu. A wiem że jest bo jest na ogólnej liście.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 10:41   #550
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

hej hej
Jakie plany na majówkę? Ja mam zamiar trochę pogrilować, spędzić czas z rodzinką i przyjaciółmi najlepiej na świeżym powietrzu- zobaczymy jak pogoda będzie dopisywać
Sola takie są realia... za 2 tygodnie będę miała 38 tydzień, więc ciąza donoszona, i wszytko się może już wtedy dziać

Ja dziś napisałam plan porodu, także kolejna rzecz już zrobiona. W poniedziałek wizyta, we wtorek pewnie badania będę musiała zrobić,
A w poniedziałek popołudniu spotykam się z moją położną do porodu, żeby ustalić co i jak mam nadzieję, że opinie się potwierdzą i wykona dobrą pracę
Berenika_26 mam nadzieję, że Adaś szybko wróci do formy
choc0late Ściskam całą trójeczkę, mam nadzieję, że dotrzymacie 38 tygodnia
Ramona_85 Gratulacje
NecroKitty u mnie w brzuchu też regularnie czkawka- przez to wiem, że główka cały czas jest wysoko
ANTERIA Fajnie, że będziecie mieć już złożone łóżeczko. My póki co stoimy przed wizją porodu u teściowej
Bo ekipa i remont się przeciąga ale nic, już jestem z tym pogodzona, trudno!
alingles tak, mój pępek już ze 2 tygodnie jest na wierzchu

Udanej majóweczki
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 11:30   #551
Mala_Czarno_Biala
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Czarno_Biala
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 480
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Hihi, u mnie to samo Jak syn sie rodzil to mielismy dwa koty, wszystkie miejsca "dzieciowe" byly oczywiscie najatrakcyjniejsze - przewijak, lozeczko, wozek Dobrze jest najpierw zlozyc, wystawic lozeczko czy wozek, niech sie naciesza,, polaza, a potem wyprac - jak juz im sie troche znudzi. Ale nie ma co liczyc na to ze sie calkiem odczepia, spiace dziecko to tez smakowity kasek - cieplutkie Dzieci wychowywane od poczatku ze zwierzetami maja mniej problemow z alergiami, takze nic im nie bedzie
Jedyne co mnie wkurzalo i to nie tylko ze wzgledu na dziecko, tylko w ogole - to siersc.. teraz mamy kota ktory prawie w ogole nie traci siersci i jest to jednak mega komfort.


I ja sie w witam w 33 tc GULP - coraz blizej....
No właśnie, to tak jakby mówić dziecku że nie wolno jeść tego co smaczne Kto ma kota wie, że nakłonienie go do robienia/ nierobienia czegokolwiek jest marnowaniem czasu, bo wystarczy że człowiek obróci się na pięcie, a kot siup! i już jest tam gdzie chce
Moja kocica do tego stopnia ukochała łóżeczko że jak zablokowałam jej wejście do szuflady, to spłaszczyła się jak chomik i bokiem przecisnęła między szczebelkami

Ja też dziś zaczynam 33 tc Dużo nas

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość

Ja bym nie zniosła gdyby kot czy pies wpakował się do dziecięcego łóżeczka. Rozumiem że taki kontakt ze zwierzętami jest dobry dla dziecka ale mimo wszystko. Nie musi od razu z dzieckiem spać.

Jak nie lubię kotów tak te bardzo mi się podobają. Nie ma problemu z sierścią.
Mam nadzieję, że z dzieckiem spać nie będą, one są niedotykalskie kiedy chcą spać, nawet przy nas nie śpią... Ale gdybyś lubiła koty to raczej nie byłby to taki problem Poza tym, jak wyżej - spróbowałabyś kotu zabronić to by Ci pokazał gdzie ma zakazy To się po prostu nie udaje. Może biciem dałoby się coś wskórać, ale tego to ja sobie nie wyobrażam...



A u nas demolka, mężu rozbiera właśnie korytarz, a tam same kwiatki - dziury w ścianach, mega długie kołki które trzeba wyrwać (i zrobić kolejne głębokie dziury), ubytki w płytkach pod szafą... grrr, a on myślał że jeszcze dziś pomalujemy, naiwniak
__________________
Blog: Projekt Rodzice
Mala_Czarno_Biala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 11:41   #552
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
hej hej
Jakie plany na majówkę? Ja mam zamiar trochę pogrilować, spędzić czas z rodzinką i przyjaciółmi najlepiej na świeżym powietrzu- zobaczymy jak pogoda będzie dopisywać
my dziś też liczyliśmy na jakiegoś grila, ale się rozpadało

super, ze plan gotowy


Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość

Ja też dziś zaczynam 33 tc
gratulacje
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 11:50   #553
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;46256428]Hej Dziś za nami nocka w innym miejscu niż zwykle, a była dużo lepsza niż ta wczoraj Przespałam bez problemu całą noc, co więcej, obudziłam się tyko raz na siku, no szok

Pisałam Wam ostatnio o tym, co zrobiło się Adasiowi... I chyba w poniedziałek będę lecieć po skierowanie na badania, bo ta maść powinna już pomóc, a jest to, co było, bez zmian





gratulacje i zaciskaj nogi




super wiadomości i gratuluję tc spora waga, swoją drogą ciekawe ile teraz mój waży, bo obstawiam, że też coś w tych okolicach... A ile Twój mały ważył około 33 tc??




ja nie zamawiałam




nie strasz




mój Adaś też miał póki był w brzuchu częste czkawki, ale nie aż tak. A jak się urodził to już rzadko kiedy mu się zdarzyło...



[/QUOTE]


zdrówka dla Adasia

będąc w szpitalu w 33-34 tygodniu mały miał 2550-2600 za 1.5 tygodnia podskoczył o 400 więc rośnie nam kluseczka rośnie

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
hej hej
Jakie plany na majówkę? Ja mam zamiar trochę pogrilować, spędzić czas z rodzinką i przyjaciółmi najlepiej na świeżym powietrzu- zobaczymy jak pogoda będzie dopisywać
Sola takie są realia... za 2 tygodnie będę miała 38 tydzień, więc ciąza donoszona, i wszytko się może już wtedy dziać
ja nie mam planów niby jakieś grille z rodzinką a tak to lenistwo ale ja bym wolała spotkania ze znajomymi i jakiś wypad gdzieś a tutaj leżeć trzeba


Wczoraj się zmobilizowałam i przygotowałam wszystko do torby do szpitala ale jest tego tyle, że nie wiem jak mam to spakować, wiec wszystko sobie leży na kanapie
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 12:04   #554
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
hej hej
Jakie plany na majówkę? Ja mam zamiar trochę pogrilować, spędzić czas z rodzinką i przyjaciółmi najlepiej na świeżym powietrzu- zobaczymy jak pogoda będzie dopisywać

NecroKitty u mnie w brzuchu też regularnie czkawka- przez to wiem, że główka cały czas jest wysoko

alingles tak, mój pępek już ze 2 tygodnie jest na wierzchu
Planów brak. Tzn nie wiem co tam tż planuje bo od 2 dni nie raczył do mnie przemówić po kłótni. Mieliśmy jechać na stadnine koni do znajomych, tam ognisko i te sprawy. I jeszcze w planach było odwiedzić znajomych którzy na majówkę mają domek 60 km od nas wynajęty. Ale to to wie jak będzie. Do tego mąż dziś w pracy, jutro pewnie też.
Więc ja dziś uskuteczniam prasowanie. W sumie to już skończyłam- 2 prania wyprasowałam i opadłam z sił totalnie.

Czkawka- mój Maluch wczoraj miał 3 razy, przed wczoraj też chyba 2. Nie lubię jak go męczy bo sama nie cierpię czkawki bo zawsze jak szybko nie przechodzi to po niej boli mnie głowa

Pępek mój się zrównał z powierzchnią brzucha i ani w tą ani w tą. W zasadzie jest płaski. I jakoś nie czekam aż wyjdzie.

Aldrin za spakowanie torby. To już taki namacalny znak że już niedługo.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

Edytowane przez __Sylwia__88
Czas edycji: 2014-05-01 o 12:05
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 14:23   #555
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

__Sylwia__88 czyzby mąż Ci się ofoszył ?

mój długo tak by nie wytrzymał, bo bym go zadręczała pytaniami co chwila wczesniej jak się pokłócilismy, to cały dzień się nie odezwał słowem, teraz nie daję mu za bardzo wyboru

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-05-01 o 14:28
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 15:32   #556
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Ogarnęłam dzisiaj sprzątanie przed malowaniem. Znowu mi się pełno śmieci nazbierało nie wiadomo skąd
Byliśmy z pieskiem na spacerze i teraz odpoczywam.

Myślicie, że kłucie w szyjce może oznaczać coś złego Wczoraj po chodzeniu mnie zakuwała i teraz po spacerze też ją czuje.


Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
gratuluję nowego tc
ja kupowałam od sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=12789069
to jest chyba producent nawet
pościel b. dobrej jakości, nie zmieniła kolorów, fasonu po wypraniu
dziewczyny na wątku majowych polecały jeszcze te pościele:
http://allegro.pl/3el-komplet-poscie...128228887.html
http://allegro.pl/posciel-dziecieca-...191630217.html

największa popularnością cieszyły się te w sówki
Sówki fajne, a Tż uparł się na różowe dinozaury ostatecznie bierzemy te dinozaury i ja wybrałam jeszcze tą http://allegro.pl/3-el-posciel-do-lo...177812012.html
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 15:39   #557
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość



Sówki fajne, a Tż uparł się na różowe dinozaury ostatecznie bierzemy te dinozaury i ja wybrałam jeszcze tą http://allegro.pl/3-el-posciel-do-lo...177812012.html
te różowe dinożdżarły ma moja siostra
a ta w kropki śliczna
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 17:03   #558
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Myślicie, że kłucie w szyjce może oznaczać coś złego Wczoraj po chodzeniu mnie zakuwała i teraz po spacerze też ją czuje.
Sówki fajne, a Tż uparł się na różowe dinozaury ostatecznie bierzemy te dinozaury i ja wybrałam jeszcze tą http://allegro.pl/3-el-posciel-do-lo...177812012.html
Oj niestety nie wiem co to kłucie może oznaczać, mnie bez żadnych objawów szyjka zmiękła i skróciła... Może po prostu więcej odpoczywaj...
Pościel w kropeczki piękna Też dziś wybieraliśmy pościel i mąż mnie przekonał do takich bardziej dzieciowych bo mi też takie stonowane się podobały, w kropeczki czy paseczki, jednokolorowe ewentualnie z jakimś dodatkiem Ale on stwierdził, że to nie nam ma się podobać tylko małemu dziecku, które sobie na coś powinno patrzeć, na jakieś misie, owieczki czy inne stworki
Poza tym jak wiecie mam się oszczędzać i jak najwięcej leżeć przez tą nieszczęsną szyjkę, a tu na weekend przyjeżdżają do nas znajomi... Oczywiście wiedzą o całej sytuacji i pytali czy nie mam nic przeciwko, a ja nie umiałam powiedzieć, że może to jednak nie jest najlepszy pomysł... Z jednej strony nie mam nic przeciwko, bo wszystko może robić mąż, ale same wiecie jak to jest... No bo niby nic nie trzeba robić, ale to zakupy, sprzątanie, gotowanie, mycie garów, to coś podać to wodę nastawić itd. Nie chcę wszystko zostawić na głowie męża... Zresztą on i tak od rana sprząta, mył okna, prasował ciuszki, jutro będzie robił zakupy, na sałatkę to już ja mogę kroić na siedząco, ale na pewno będę więcej na nogach niż normalnie... Może przesadzam i jakoś się to wszystko ogarnie...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 17:06   #559
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
__Sylwia__88 czyzby mąż Ci się ofoszył ?

mój długo tak by nie wytrzymał, bo bym go zadręczała pytaniami co chwila wczesniej jak się pokłócilismy, to cały dzień się nie odezwał słowem, teraz nie daję mu za bardzo wyboru
Tak ofoszył się jak struś. Druga taka kilku dniowa odzywkowa przerwa od ślubu. A w zasadzie o nic jak zwykle. Ale jak foch to foch.

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość

Myślicie, że kłucie w szyjce może oznaczać coś złego Wczoraj po chodzeniu mnie zakuwała i teraz po spacerze też ją czuje.
Mnie tak czasem kuło, jak by bolała mnie szyjka. Mówiłam gin ale nie stwierdziła żeby to było coś poważnego.
Kurcze znów Mały miał dziś 2 razy czkawkę. Ciekawe od czego się ona bierze.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 17:26   #560
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Ja też dziś zaczynam 33 tc Dużo nas
gratulacje


Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
będąc w szpitalu w 33-34 tygodniu mały miał 2550-2600 za 1.5 tygodnia podskoczył o 400 więc rośnie nam kluseczka rośnie
aha bo tak się właśnie zastanawiałam, czy mój nie będzie miał teraz podobnej wagi, jak Twój mały.. Ile dziecko powinno przybrać w ciągu 3 tygodni?? Mój miał w 33tc 2091g...



Zazdroszczę Wam tych grilli Ja moją majówkę spędzam z mamą, babcią i Adasiem w bloku 4 piętrze
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 19:04   #561
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość

Ja też dziś zaczynam 33 tc Dużo nas
Ja też, ja też


Dziś cały dzień chodze przymulona, czuję się tak jakbym miała kaca, takiego mega, mega..

Wczoraj się z Tż trochę posprzeczaliśmy. W sumie ma rację, mówiąc, że czasami zamiast z nim spędzić czas sam na sam to siedzę z rodzicami.
Trochę łez się polało, ale obyło się bez gniewania i fochów.
No i po kłótni trzeba było się pogodzić Jedynym problemem w 'tej' sprawie jest ciągle rosnący brzuszek...
Poszliśmy spać koło 2, pewnie dlatego taki zamuł dziś..
No i nie próżnowałam: wyprasowałam dziś dwa bębny prania Małego, na jutro czeka mnie kolejny + rzeczy które jeszcze nie doschły. I powoli będę pakować ciuszki do szpitala. Znaczy chyba je przygotuję w jednym miejscu a jak coś się będzie działo, to Tż, mama czy nawet sąsiadka zapakuje i dowiezie.

Idę dalej. Muszę się lekko ogarnąć, wykorzystać sytuację, że nikogo w domu nie ma i na spokojnie wydepilować. Co też nie jest już łatwe.

Miłęgo wieczoru brzuchatki.
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 19:18   #562
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Dzisiejsza pogoda zainspirowała mnie do wyciągnięcia letnich sukienek... wchodzę w jedną mama wyciągnęła mi jeszcze dwie swoje bo akurat nosi rozmiar wyżej ode mnie. Dobrze, że pogoda puki co dopisuje bo w spodniach czuje się jak czołg, normalnie ciężko mi się przemieszcza, w rajstopach to samo, cisną, drapią

Z racji tego, że wszelkie spacerki i wycieczki nie są dla mnie teraz wskazane Tż przyniósł mi od kolegi wszystkie sezony South Parku, majówkę mamy z głowy

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Oj niestety nie wiem co to kłucie może oznaczać, mnie bez żadnych objawów szyjka zmiękła i skróciła... Może po prostu więcej odpoczywaj...
Pościel w kropeczki piękna Też dziś wybieraliśmy pościel i mąż mnie przekonał do takich bardziej dzieciowych bo mi też takie stonowane się podobały, w kropeczki czy paseczki, jednokolorowe ewentualnie z jakimś dodatkiem Ale on stwierdził, że to nie nam ma się podobać tylko małemu dziecku, które sobie na coś powinno patrzeć, na jakieś misie, owieczki czy inne stworki
W poniedziałek mam wizytę, mam nadzieję że to tylko mała mi głowę pcha gdzie nie trzeba
A co do pościeli to ja chciałam jeden komplet takiej neutralnej z ochraniaczem do którego potem można bez problemu dopasować każdą inną pościel. Bo już ochraniacz w jakieś misie i pościel też w jakieś stworki dziecięce za bardzo mi się naćkane wydaje

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Mnie tak czasem kuło, jak by bolała mnie szyjka. Mówiłam gin ale nie stwierdziła żeby to było coś poważnego.
Kurcze znów Mały miał dziś 2 razy czkawkę. Ciekawe od czego się ona bierze.
Pewnie też bym się tym nie przejęła ale już wiem, że jest skrócona, tylko nie wiem o ile i czy to kłucie nie jest objawem, że skraca się bardziej.
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 20:00   #563
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Witam się i ja do kompletu w 33 tc !!!

Gratuluję Wam wszystkim zbiorowo zaczetych tygodni i miesięcy

My grillowaliśmy wczoraj Jak nie przepadam za kiełbasą tak wczoraj pochłonęłam 3

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
No i po kłótni trzeba było się pogodzić Jedynym problemem w 'tej' sprawie jest ciągle rosnący brzuszek...
Poszliśmy spać koło 2, pewnie dlatego taki zamuł dziś..
Zazdroszczę Ci tego godzenia Mój mąż ma jakąś blokadę i za nic nie da się namówić go na jakieś bara bara Powiedział, że dziwnie by się czuł wiedząc, że tam jest dziecko tym sposobem od 8 miesięcy żyjemy w celibacie i jedyna rozrywka to masaż krocz, który akurat do przyjemnych nie należy
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 20:20   #564
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Witam się i ja do kompletu w 33 tc !!!
gratulacje !!!
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 20:29   #565
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Ja juz po KTG. Wszystko dobrze zadnych skurczy, mala zlosnica musiala byc obudzona, bo nie chciala sie ruszac i zapis by byl nieprzydatny. Ale po podudce skakalo tetno jak trzeba razem z ruchami

Ja niestety odczuwam skutki antybiotykoterapi... Jakas infekcja chyba grzybkowa sie przyplatuje powoli... Jak nie urok to .... No ale jutro ide do gin to moze mi cos zaradzi.

Czkawka - u mnie bardzo czesto Mala czka nawet do 5 razy dziennie. Nie ma co sie tym przejmowac dzieciaczki tak cwicza pluca poprostu. I nie odczuwaja tego tak jak mu nieprzyjemnie.
Dobrej nocy

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 21:11   #566
TroppoSensibile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za dobre słowa.. nie chciałam wprowadzić tu grobowej atmosfery, po prostu mam się z Wami zżyłam i dlatego chciałam Was o tym poinformować.
Bardzo Ci współczuję i przykro mi z powodu Twojej Mamy... Widzę, że silna z Ciebie kobitka i na pewno będziesz dla mamy oparciem w tych ciężkich chwilach... Nie zapominaj o młodszym bracie, bo pewnie też bardzo to wszystko przeżywa... Dbaj o siebie i Małą, bo stres na pewno Wam nie służy... Wierzę, że będziesz silna i dasz radę pamiętaj, że zawsze się możesz wygadać... zawsze to człowiekowi lżej jak wyleje z siebie żal i smutki... Ech... niesprawiedliwy ten los...

Cytat:
Napisane przez choc0late Pokaż wiadomość
dzis mialam usg i moja szyjka znow niestety sie troszke skrocila.. ma 12mm wiec zostaje juz w szpitalu do porodu
chlopaki przybraly o pol kg w tydz wiec chyba ladnie
no ale czeka mnie szpital niewiadomo jak dlugo dzis zaczynamy 33tc wiec jeszcze z 2tyg by sie przydaly no ale zobaczymy
Chocolate Twoi Panowie pięknie rosną. Oby jeszcze z 2,3 tygodnie sobie posiedzieli w Twoim pięknym domku, choć wierzę, że pewnie już im tam niewygodnie trzymam kciuki za Was

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja dostałam zielone światło po 8 maja, także ....


Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

My też składamy już dzisiaj łóżeczko Wczoraj mąż składał nasz najnowszy nabytek:


http://www.mulan.pl/krzeselko-hustaw...-eurobaby.html

Jest śliczne, kolorowe, gra fajną muzyczkę i samo huśta

A u nas ciąg dalszy choroby, do kataru doszedł kaszel który mnie dzisiaj obudził robię co mogę, ale jakoś nic nie chce przejść, ogólnie jestem dość osłabiona no ale jakoś damy radę.
dużo zdrówka nowy nabytek super

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
fajnaaa


ja się witam dziś w 9 miesiącu
Gratuuuuuluję
Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Hihi, u mnie to samo Jak syn sie rodzil to mielismy dwa koty, wszystkie miejsca "dzieciowe" byly oczywiscie najatrakcyjniejsze - przewijak, lozeczko, wozek Dobrze jest najpierw zlozyc, wystawic lozeczko czy wozek, niech sie naciesza,, polaza, a potem wyprac - jak juz im sie troche znudzi. Ale nie ma co liczyc na to ze sie calkiem odczepia, spiace dziecko to tez smakowity kasek - cieplutkie Dzieci wychowywane od poczatku ze zwierzetami maja mniej problemow z alergiami, takze nic im nie bedzie
Jedyne co mnie wkurzalo i to nie tylko ze wzgledu na dziecko, tylko w ogole - to siersc.. teraz mamy kota ktory prawie w ogole nie traci siersci i jest to jednak mega komfort.

I ja sie w witam w 33 tc GULP - coraz blizej....
za 33 tydzień
też liczę, że zwierzęta pozwolą uchronić dziecko przez alergią. W końcu nawet słyszałam opinię, że przy alergii przebywanie z alergenem pomaga go zwalczyć, choć nie wiem ile w tym prawdy. Pewnie zależy od przypadku. No, ale jakby nie było nie jestem zwolenniczką zbyt sterylnych pomieszczeń itd. i u mnie nikt nie jest uczulony. Choć o sierść mojego kota się martwię, bo wszędzie jej pełno więc na pewno będę musiała częściej wszystko czyścić...
Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
No właśnie, to tak jakby mówić dziecku że nie wolno jeść tego co smaczne Kto ma kota wie, że nakłonienie go do robienia/ nierobienia czegokolwiek jest marnowaniem czasu, bo wystarczy że człowiek obróci się na pięcie, a kot siup! i już jest tam gdzie chce
Moja kocica do tego stopnia ukochała łóżeczko że jak zablokowałam jej wejście do szuflady, to spłaszczyła się jak chomik i bokiem przecisnęła między szczebelkami

Ja też dziś zaczynam 33 tc Dużo nas

Mam nadzieję, że z dzieckiem spać nie będą, one są niedotykalskie kiedy chcą spać, nawet przy nas nie śpią... Ale gdybyś lubiła koty to raczej nie byłby to taki problem Poza tym, jak wyżej - spróbowałabyś kotu zabronić to by Ci pokazał gdzie ma zakazy To się po prostu nie udaje. Może biciem dałoby się coś wskórać, ale tego to ja sobie nie wyobrażam...
za 33 tydzień

a kocicę to masz zdolną mój grubas przeciska się pod drzwiami od pokoju; mamy takie spore wycięcie, ale i tak zawsze komicznie to wygląda, bo mój rudy to taka gabarytowa bestia

a co do kotów to nie do końca się zgadzam, że one takie uparte i oporne. Owszem to nie pies, ale pewnych zachowań można ich wyuczyć. Choć na pewno oporniej to idzie

ja rozłożyłam wcześniej łóżeczko m.in. właśnie dlatego żeby tą moją upartą rudą wredotę przyzwyczaić do łóżeczka. Z początku wskakiwał tam, ale za każdym razem go wyciągałam, mówiłam, że nie wolno do tego groziłam paluchem i cwaniak już dobrze wiedział o co kaman. Jak tylko próbował wskoczyć i zaczynałam grozić i ględzić to po jakimś czasie darował sobie włażenie. Oczywiście wszystkie nowe rzeczy dla Adaśka musi obwąchać itd, ale nie pozwalam mu na siedzenie na 'dzieciowych' szpargałach. Poza tym kupiłam mu legowisko, bo zwykle usadawia się na różnych kanapach, ciuchach, pufach itd (po zlikwidowaniu legowiska psa, w którym się lubował). I nawet, nawet mu się spodobało. Kolejną rewolucją będzie zmiana kuwety na zamkniętą, ale jeszcze takowej nie zakupiłam. Mam łazienkę tuż obok pokoju więc już oczami wyobraźni mam wizję raczkującego dziecka grzebiącego w żwirku mój kocur wychowywał się z psami; często przechwytywał ich zachowania więc być może dlatego mimo, że jest wredny i chodzi własnymi drogami, jest w miarę skory do nauk.

____
Kurcze dziewczyny mam straszny problem żeby Was nadrobić rodzinne wizyty, praktyki, spotkania... czas leci jak szalony. Na szczęście w miarę mi się udało

Też myślę nad falbanką do łóżeczka - bardzo estetycznie to wygląda, a brak szuflady i szpargały trzeba będzie jakoś ukryć Ale chyba wolałabym kupić kawałek jakiegoś materiału i dać parę groszy krawcowej niż kupować, bo niespecjalnie podobają mi się wzory. Niestety na pościel iluś tam elementową z tą właśnie falbanką to szkoda mi kasy... bo ceny czasem powalają

Pater ale narobiłaś mi smaka na taką młodą kapustkę

Życzę miłej majówki ja liczę na jakieś spacery, ruch na powietrzu i mocne ograniczenia w ilości spożywanego ciasta na rodzinnych spotkaniach, bo moja waga już wskazuje 14 kg na plusie choć podobno nie widać
TroppoSensibile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 06:41   #567
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Witajcie.

Miałam straszna noc.z bólu brzucha i zdenerwowania nie mogłam zasnąć. Męczyłam się prawie do 4. O 5 obudził mnie mąż. I po 6 już nie spałam.
Zdenerwowałam się jeszcze wczoraj bo mąż wśród znajomych powiedział coś co straszliwie mnie zabolalo. A dotyczyło dziecka. Z tego wszystkiego postanowiłam spać w salonie a ten teraz wstał i nawet nie zapytał co się dzieję..
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 07:09   #568
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Sylwia, dla męża!
Ale może powiedział to bez przemyślenia, faceci tak czasem mają, że najpierw mówią a na końcu myślą

My wczoraj mieliśmy intensywny dzień, ja sobie przesadzałam kwiatki, Tz wyczyścił auto na błysk, później robiłam z mamą pierogi, ruskie i z truskawkami a popołudniu pojechaliśmy na wycieczkę i później myślałam, że mi nogi odpadna

Ja sama złożyłam łóżeczko łatwo nie było, ale nie mogłam się doczekać aż Tż wróci z pracy
Gratuluję nowych tygodni
Zaczęłam się zastanawiać nad tą falbanką do łóżeczka bo ten dół właśnie taki pusty może gdzieś w domu znajdę taki materiał na to a jak nie to chyba zamówię, bo w sumie koszt niewielki

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 07:35   #569
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Heloł

Prowansja bardzo mi przykro... Za dużo nieszczęść ostatnio na Ciebie spadło.. Współczuję ogromnie


Co do kotów to inaczej się patrzy, jak jest się ich miłośnikiem Ja uwielbiam koty i niewyobrażam sobie nie mieć sierściucha Rzeczywiście kota trudno wychować. Bo koty są uparte i konsekwentne... Więc my musimy być jeszcze bardziej uparci i konsekwentni
Moja kotka doskonale wie czego jej nie wolno.. Wie ale nadal próbuje nas złamać..

Mam takie małe szczęście, bo trafiła mi się kotka wyjątkowo mało wysportowana
Mam porównanie do innych kotów i ta naprawdę jest łamagą. Nie potrafi wskoczyć do łóżeczka... Nawet nie próbuje Tak samo blat w kuchni to dla niej Mont Everest
Do wózka też nie wskoczy na pewno. Nawet jakby się jej udało, to trudno, gonić jej nie będę. Kotu najbardziej smakuje owoc zakazany... Więc lepiej pozwolić, bo zaraz się i tak znudzi.
Dzieci unika jak ognia więc myślę że nie będzie zbytnio zainteresowana małym.
Łóżeczko juz mamy (dostaliśmy używane i skręcone). Stoi już w sypialni. Ma pod spodem kryjówke i czasem sobie pod nim siedzi. Z tego względu kupiłam tez falbane
Żeby kotek miał skrytke

Kupiłam całą niebieską, bez wzorków,taki sam śpiworek, rogal do karmienia i niebieskie napisy na ścianę. Dostałam gratis niebieski ochraniacz na łóżeczko (ale ma misie jako wzorek). Pościeli nie kupuje. Na lato nie potrzebne, wystarczy kocyk lub rożek, a jesienią będzie spał w śpiworku.

Zamówiliśmy wczoraj wózek O taki na białym stelażu
http://www.aroshop.pl/product-pol-89...-NR-UL353.html
I parasolka pod kolor wózka

Miłego weekendu dla wszystkich


Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 08:14   #570
TroppoSensibile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Miałam straszna noc.z bólu brzucha i zdenerwowania nie mogłam zasnąć. Męczyłam się prawie do 4. O 5 obudził mnie mąż. I po 6 już nie spałam.
Zdenerwowałam się jeszcze wczoraj bo mąż wśród znajomych powiedział coś co straszliwie mnie zabolalo. A dotyczyło dziecka. Z tego wszystkiego postanowiłam spać w salonie a ten teraz wstał i nawet nie zapytał co się dzieję..
Miałam to samo. Naszych tż-tów trzeba by zesłać gdzieś na czasową banicję żeby się nauczyli, że kobiet w ciąży denerwować nie wolno nie mogłam zasnąć z nerwów, mały się strasznie nisko wiercił, a do tego w nocy śniło mi się, że miałam wyciek zielonych wód..... Trzymaj się, a Męża trzeba by faktycznie potraktować - odpowiednio.
Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Ja sama złożyłam łóżeczko łatwo nie było, ale nie mogłam się doczekać aż Tż wróci z pracy

Zaczęłam się zastanawiać nad tą falbanką do łóżeczka bo ten dół właśnie taki pusty może gdzieś w domu znajdę taki materiał na to a jak nie to chyba zamówię, bo w sumie koszt niewielki
Ale z Ciebie zdolna dziewczyna! U mnie trzech menów składało łóżeczko i mieli problem tyle, że moje jakieś takie niestandardowe z opuszczanym bokiem a i uznali, że instrukcja jest zbędna

A na pierogi robisz smakaaaa - truskawki

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość

Co do kotów to inaczej się patrzy, jak jest się ich miłośnikiem Ja uwielbiam koty i niewyobrażam sobie nie mieć sierściucha Rzeczywiście kota trudno wychować. Bo koty są uparte i konsekwentne... Więc my musimy być jeszcze bardziej uparci i konsekwentni
Moja kotka doskonale wie czego jej nie wolno.. Wie ale nadal próbuje nas złamać..

Mam takie małe szczęście, bo trafiła mi się kotka wyjątkowo mało wysportowana
Mam porównanie do innych kotów i ta naprawdę jest łamagą. Nie potrafi wskoczyć do łóżeczka... Nawet nie próbuje Tak samo blat w kuchni to dla niej Mont Everest
Do wózka też nie wskoczy na pewno. Nawet jakby się jej udało, to trudno, gonić jej nie będę. Kotu najbardziej smakuje owoc zakazany... Więc lepiej pozwolić, bo zaraz się i tak znudzi.
Dzieci unika jak ognia więc myślę że nie będzie zbytnio zainteresowana małym.
Łóżeczko juz mamy (dostaliśmy używane i skręcone). Stoi już w sypialni. Ma pod spodem kryjówke i czasem sobie pod nim siedzi. Z tego względu kupiłam tez falbane
Żeby kotek miał skrytke

Kupiłam całą niebieską, bez wzorków,taki sam śpiworek, rogal do karmienia i niebieskie napisy na ścianę. Dostałam gratis niebieski ochraniacz na łóżeczko (ale ma misie jako wzorek). Pościeli nie kupuje. Na lato nie potrzebne, wystarczy kocyk lub rożek, a jesienią będzie spał w śpiworku.

Zamówiliśmy wczoraj wózek O taki na białym stelażu
http://www.aroshop.pl/product-pol-89...-NR-UL353.html
I parasolka pod kolor wózka
za wózek. Zazdroszczę leniwej kotki choć przyznam, że mój dopiero z wiekiem zrobił się coraz bardziej skoczny. Dawniej lubił tylko parter teraz lata po najwyższych meblach. Z wiekiem mu to przyszło ja mojemu nie popuszczę, bo koty można tak samo rozpieścić jak psy i potem ciężko ogarnąć takiego ważniaka

też sobie nie wyobrażam domu bez zwierząt, oczywiście rodzina swoje: "Jak Ty będziesz dziecko wychowywać z kotem, zagryzie, podrapie bla bla bla bla". W grudniu zdechła nam suczka więc oczywiście uznali, że to dobrze "jedno mniej" . A ja tylko cierpliwie czekam, Mały się urodzi, podrośnie i na pewno dom nie będzie pusty
Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Witam się i ja do kompletu w 33 tc !!!

My grillowaliśmy wczoraj Jak nie przepadam za kiełbasą tak wczoraj pochłonęłam 3


Zazdroszczę Ci tego godzenia Mój mąż ma jakąś blokadę i za nic nie da się namówić go na jakieś bara bara Powiedział, że dziwnie by się czuł wiedząc, że tam jest dziecko tym sposobem od 8 miesięcy żyjemy w celibacie i jedyna rozrywka to masaż krocz, który akurat do przyjemnych nie należy
Gratuluję kolejnego tygodnia

Co do 'TYCH' spraw to łączę się w bólu, mam tak samo choć to pewnie żadne pocieszenie my najpierw nie mogliśmy, potem tż uznał, że on nie da rady wiedząc, że tam jest Mały i tak do teraz. Ale obiecałam sobie, że jak będę blisko terminu to mu nie popuszczę

______
Ale dziś pięknie mam nadzieję, że pogoda się utrzyma Miłego dnia
TroppoSensibile jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 13:10:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.