Randki przez Internet cz. 4. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-15, 21:49   #541
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Zależy jak te jego wypowiedzi brzmią. Być może chce tylko w ten sposób zaimponować. Roznie bywa. Jak dziewczyny wyżej - spotkałbym się z ciekawości.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Chyba nic z tego jednak nie będzie, bo gościu stwierdził, że myślał, iż mnie interesują takie tematy, patrząc na jeden z moich opisów pod zdjęciem na ig (to zdjęcie było z 2020 roku, od tego czasu wstawiłam kilkadziesiąt innych zdjęć z totalnie innymi podpisami, nie wiem, jak on to w ogóle znalazł), który brzmiał: "Nic się nie dzieje bez przyczyny". Nie wiem, jak z tego można wyczytać, że lubię filozofować na tematy egzystencjonalne, to chyba jeden z bardziej oklepanych cytatów krążących po internecie xd Jak mu powiedziałam, że totalnie nie to miałam na myśli, to już nie odpisał
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 01:24   #542
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Chyba nic z tego jednak nie będzie, bo gościu stwierdził, że myślał, iż mnie interesują takie tematy, patrząc na jeden z moich opisów pod zdjęciem na ig (to zdjęcie było z 2020 roku, od tego czasu wstawiłam kilkadziesiąt innych zdjęć z totalnie innymi podpisami, nie wiem, jak on to w ogóle znalazł), który brzmiał: "Nic się nie dzieje bez przyczyny". Nie wiem, jak z tego można wyczytać, że lubię filozofować na tematy egzystencjonalne, to chyba jeden z bardziej oklepanych cytatów krążących po internecie xd Jak mu powiedziałam, że totalnie nie to miałam na myśli, to już nie odpisał
Nieźle. To się nazywa wyciągać daleko idące wnioski. Koleś totalnie nudny, bo monotematyczny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 08:19   #543
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Chyba nic z tego jednak nie będzie, bo gościu stwierdził, że myślał, iż mnie interesują takie tematy, patrząc na jeden z moich opisów pod zdjęciem na ig (to zdjęcie było z 2020 roku, od tego czasu wstawiłam kilkadziesiąt innych zdjęć z totalnie innymi podpisami, nie wiem, jak on to w ogóle znalazł), który brzmiał: "Nic się nie dzieje bez przyczyny". Nie wiem, jak z tego można wyczytać, że lubię filozofować na tematy egzystencjonalne, to chyba jeden z bardziej oklepanych cytatów krążących po internecie xd Jak mu powiedziałam, że totalnie nie to miałam na myśli, to już nie odpisał

Hahaha, o kurde


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 13:06   #544
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Przesadził ze swoją interpretacją 😀

Piszę kilka dni z facetem, ale pewne jego teksty mnie w pewien sposób przytłaczają

Wyjechałam na urlop i on do mnie pisze: postaram się nie przeszkadzać, ale będzie mnie kusiło

- stwierdził też że on ma już tyle lat, że że wspólnym mieszkaniem nie chce czekać dłużej niż rok

- wie, że lubię podróże i dobre kino to napisał, że wreszcie będzie miał z kim zwiedzać i oglądac filmy

- dziś, gdy dowiedział się że wróciłam z urlopu napisał: gdybysmy kiedyś wyjechali razem to będziemy zwiedzać, odpoczywać robić zdjęcia itp.

Chciał się spotkać tyle, że dziś i jutro jestem u rodziców. Stwierdził, że trudno to w tygodniu na chwilę, a jeśli się sobie spodobamy to będziemy spędzać ze sobą dużo czasu.

Słusznie tu wyczuwam Red flags?
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 15:05   #545
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Przesadził ze swoją interpretacją 😀

Piszę kilka dni z facetem, ale pewne jego teksty mnie w pewien sposób przytłaczają

Wyjechałam na urlop i on do mnie pisze: postaram się nie przeszkadzać, ale będzie mnie kusiło

- stwierdził też że on ma już tyle lat, że że wspólnym mieszkaniem nie chce czekać dłużej niż rok

- wie, że lubię podróże i dobre kino to napisał, że wreszcie będzie miał z kim zwiedzać i oglądac filmy

- dziś, gdy dowiedział się że wróciłam z urlopu napisał: gdybysmy kiedyś wyjechali razem to będziemy zwiedzać, odpoczywać robić zdjęcia itp.

Chciał się spotkać tyle, że dziś i jutro jestem u rodziców. Stwierdził, że trudno to w tygodniu na chwilę, a jeśli się sobie spodobamy to będziemy spędzać ze sobą dużo czasu.

Słusznie tu wyczuwam Red flags?
To zależy... wyrwane z kontekstu brzmi słabo, ale jak reszta? Ile on ma lat?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 15:56   #546
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Na samym początku wydawało się ok, ale potem zaczął sobie coraz więcej wyobrażać. Do tego każda jego wiadomość zawiera dużo emotikonek. Czasem też mam wrażenie, że facet chce mi się przypodobać. Pisal np., że nie przepada za alkoholem, ale gdy napisałam, że jeśli o mnie chodzi to lubię wino to...nagle mu się przypomniało, że wino jednak czasem wypije. Ma 33 lata.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 16:07   #547
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Za dużo gada i "planuje" jak dla mnie. Potem się może okazać, że Ty się w to wkręcisz, a mu słomiany zapał przejdzie. Także bardziej tego, że to przylepa, bałabym się, że to takie czcze gadanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-17, 16:14   #548
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Wy się już widzieliście w ogóle na żywo? Jeśli nie, to takie planowanie znając osobę tylko z rozmów przez aplikację, wydało by mi się niepokojące... Nawet już po jednym spotkaniu i tyle planów byłoby dla mnie jakimś sygnałem alarmowym. Ale mój były toksyk miał na początku podobne teksty, to mogę być przewrażliwiona.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 16:33   #549
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Właśnie my się nie widzieliśmy i właśnie odebrałam to w ten sposób, że facet ma parcie na bycie z kimś. Chyba, że jest zwykłym stulejarzem.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 17:12   #550
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

To zaufaj intuicji i pożegnaj go
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 17:22   #551
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Skoro się nawet nie widzieliście, a on już wysuwa takie plany na przyszłość czego by to nie robił z Tobą☠itd to serio śmierdzi desperactwem na kilometry, pożegnałabym.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-17, 18:02   #552
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

No i ten "moj" co to nie wiadomo w jakich godzonach pracuje wyjechal z tekstem, ze zmienia prace z pracy w IT na prace fizyczna, bo tak. Juz pomijam fakt ze weekend, a on nawet wczorajszej wiadomosci nie odczytal szkoda mojego czasu i w ogole.
W miedzyczasie pisalam z innym, mielismy sie spotkac dziaiaj, dogadac szczegoly w piatek, ale stwierdzil ze maja impreze firmowa i idzie, wiec jak mozna sie domyslic nic nie ustalone, a wrocil z niej ponoc o 6 rano. a potem cisza. W ogole to stwierdzil ze na tinderze szuka dziewczyny, ale jej nie znajdzie, bo sie tam nie da znalezc...
Ciekawe podejscie

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 19:01   #553
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Na samym początku wydawało się ok, ale potem zaczął sobie coraz więcej wyobrażać. Do tego każda jego wiadomość zawiera dużo emotikonek. Czasem też mam wrażenie, że facet chce mi się przypodobać. Pisal np., że nie przepada za alkoholem, ale gdy napisałam, że jeśli o mnie chodzi to lubię wino to...nagle mu się przypomniało, że wino jednak czasem wypije. Ma 33 lata.

Facet jest kontrolujący i ja bym się wymiksowala.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
No i ten "moj" co to nie wiadomo w jakich godzonach pracuje wyjechal z tekstem, ze zmienia prace z pracy w IT na prace fizyczna, bo tak. Juz pomijam fakt ze weekend, a on nawet wczorajszej wiadomosci nie odczytal szkoda mojego czasu i w ogole.
W miedzyczasie pisalam z innym, mielismy sie spotkac dziaiaj, dogadac szczegoly w piatek, ale stwierdzil ze maja impreze firmowa i idzie, wiec jak mozna sie domyslic nic nie ustalone, a wrocil z niej ponoc o 6 rano. a potem cisza. W ogole to stwierdzil ze na tinderze szuka dziewczyny, ale jej nie znajdzie, bo sie tam nie da znalezc...
Ciekawe podejscie

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Może zmyśla scenariusze i tak bawi się w necie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 20:10   #554
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Jak napisał, że do oglądania wybrałby taki film, żeby nam obojgu odpowiadał to już stwierdziłam, że nie dam rady🙂
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 20:16   #555
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
No i ten "moj" co to nie wiadomo w jakich godzonach pracuje wyjechal z tekstem, ze zmienia prace z pracy w IT na prace fizyczna, bo tak. Juz pomijam fakt ze weekend, a on nawet wczorajszej wiadomosci nie odczytal szkoda mojego czasu i w ogole.
W miedzyczasie pisalam z innym, mielismy sie spotkac dziaiaj, dogadac szczegoly w piatek, ale stwierdzil ze maja impreze firmowa i idzie, wiec jak mozna sie domyslic nic nie ustalone, a wrocil z niej ponoc o 6 rano. a potem cisza. W ogole to stwierdzil ze na tinderze szuka dziewczyny, ale jej nie znajdzie, bo sie tam nie da znalezc...
Ciekawe podejscie
Koleś dziwny. Pewnie od początku kręci z miejscem oraz stanowiskiem pracy i teraz próbuje wybrnąć. Tak, teraz go nagle naszło na zmianę pracy na fizyczną. Z pracy w banku na stanowisku IT (fajna fucha). Obstawiam ochroniarza z marketu lub dyskontu (godziny zmian) i żeby nie było, że coś w tym złego, tylko po co kłamać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 20:30   #556
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Koleś dziwny. Pewnie od początku kręci z miejscem oraz stanowiskiem pracy i teraz próbuje wybrnąć. Tak, teraz go nagle naszło na zmianę pracy na fizyczną. Z pracy w banku na stanowisku IT (fajna fucha). Obstawiam ochroniarza z marketu lub dyskontu (godziny zmian) i żeby nie było, że coś w tym złego, tylko po co kłamać.
Tez uwazam ze zadna praca nie hanbi, nawet smieciarza (ktora czesto jest skreana od razu), ale chodzi o uczciwosc. Ja jeszcze obstawiam, ze moze byc w ziazku i pisze rano bedac w pracy, bo popoludniami i weekendy (to drugi weekend gdzie milczy) nawet nie odczytuje wiadomoci tak czy siak cos mi tu smierdzi

Tem drugi znowu malo konkretny, niby sie umawiamy, mamy digadac szczegoly a zapija na imprezie z kolegami z pracy, kilka dni wczesniej tez mowil ze wieczorek z kolegami ze kazdy glaszke zrobil. Dla mnie osobiscie czeste picie i to w takich ilosciach ( flaszka na glowe czy picie do 6 rano) to automatyczny odrzut

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 20:47   #557
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Tez uwazam ze zadna praca nie hanbi, nawet smieciarza (ktora czesto jest skreana od razu), ale chodzi o uczciwosc. Ja jeszcze obstawiam, ze moze byc w ziazku i pisze rano bedac w pracy, bo popoludniami i weekendy (to drugi weekend gdzie milczy) nawet nie odczytuje wiadomoci tak czy siak cos mi tu smierdzi

Tem drugi znowu malo konkretny, niby sie umawiamy, mamy digadac szczegoly a zapija na imprezie z kolegami z pracy, kilka dni wczesniej tez mowil ze wieczorek z kolegami ze kazdy glaszke zrobil. Dla mnie osobiscie czeste picie i to w takich ilosciach ( flaszka na glowe czy picie do 6 rano) to automatyczny odrzut
Yellow, "weź" Ty go zablokuj i tyle. Nie wiem po co Ci kontakt (nawet rwany) z kimś takim. Niepotrzebnie tracisz czas (wydaje Ci się, że nie, ale tracisz jednak nieco i czasu i energii na takich). Ucz się na błędach - m.in. aby nie marnować czasu na takich.

Ten drugi nie rokuje również. I również bym już ucięła temat.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-09-17 o 20:48
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 16:41   #558
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja wczoraj byłam na spacerze. Ogólnie było spoko, ale minusa koleś złapał za spóźnienie się 15 min. Sama rozmowa ok, ale się nie odezwał. A dziś w sumie idę na spontaniczne spotkanie z kimś innym:p
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 13:01   #559
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Pisałyście tu kiedyś, że odzywają się do was faceci z przeszłości. I jak już przyzwyczaiłam się do tego, że ciągle wypisuje do mnie były, który wie, że już dawno jestem w związku (próbował nawet zaprosić mnie na wesele i na wyjazd!), to dzisiaj doznałam już totalnego szoku. Odezwał się do mnie facet z którym spotykałam się z 2 lata temu i zaproponował wspólny wyjazd za granicę. W pierwszym zdaniu! Nie pojmuję. Nawet nie potrafią się wysilić, żeby jakoś zdobyć kobietę, postarać się. I myślą, że czekam na nich tyle lat. Już pomijam fakt, że ten chłopak kiedyś do mnie wydzwaniał i nie odebrałam. To już chyba powinien być sygnał, że nie jestem zainteresowana. Skąd w ludziach tyle desperacji…
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-19, 13:12   #560
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na spacerze. Ogólnie było spoko, ale minusa koleś złapał za spóźnienie się 15 min. Sama rozmowa ok, ale się nie odezwał. A dziś w sumie idę na spontaniczne spotkanie z kimś innym:p
Mnie kiedyś ktoś przesunął spotkanie o 1,5h, gdy ja już czekałam na niego w kawiarni, więc kwadrans studencki bym nawet nie kwalifikowała jako spóźnienie

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Skąd w ludziach tyle desperacji…
To nie desperacja, tylko nuda albo zwykła podpucha Chłopaki mają czasem głupie pomysły na imprezach.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 13:15   #561
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś ktoś przesunął spotkanie o 1,5h, gdy ja już czekałam na niego w kawiarni, więc kwadrans studencki bym nawet nie kwalifikowała jako spóźnienie

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


To nie desperacja, tylko nuda albo zwykła podpucha Chłopaki mają czasem głupie pomysły na imprezach.
Ja 15 minut spóźnienia zazwyczaj wybaczam, bo samej mi się zdarzyło tak parę razy spóźnić na spotkania, nawet nie z facetami, ale i z koleżanką/do szkoły/ na studia, jak nie mogłam znaleźć miejsca do parkowania, był korek albo pociąg miał opóźnienie. Jakby chłopak wytłumaczył i przeprosił dlaczego się tyle spóźnił (ja zawsze to robię, a też zawsze staram się poinformować, że stoję w korku czy coś, żeby ta osoba się nie stresowała), to nie traktowałabym tego jak minusa, są różne sytuacje losowe. No, chyba że przyszedł i w ogóle nie poruszył tego tematu, to byłby trochę sygnał ostrzegawczy.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 13:36   #562
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Też nie lubię takich którzy się spóźniają, więcej niż 5 minut. Kojarzy mi się to z brakiem szacunku.
Napisał do mnie facet z informacją, że szuka towarzyszki do Peru początkiem października i czy bym się nie wybrała Ludzie to mają pomysły. Wątpię, żeby znalazł kobietę, która wyjedzie z obcym kolesiem w taką podróż...
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 13:42   #563
Sofiane
Raczkowanie
 
Avatar Sofiane
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 139
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Pisałyście tu kiedyś, że odzywają się do was faceci z przeszłości. I jak już przyzwyczaiłam się do tego, że ciągle wypisuje do mnie były, który wie, że już dawno jestem w związku (próbował nawet zaprosić mnie na wesele i na wyjazd!), to dzisiaj doznałam już totalnego szoku. Odezwał się do mnie facet z którym spotykałam się z 2 lata temu i zaproponował wspólny wyjazd za granicę. W pierwszym zdaniu! Nie pojmuję. Nawet nie potrafią się wysilić, żeby jakoś zdobyć kobietę, postarać się. I myślą, że czekam na nich tyle lat. Już pomijam fakt, że ten chłopak kiedyś do mnie wydzwaniał i nie odebrałam. To już chyba powinien być sygnał, że nie jestem zainteresowana. Skąd w ludziach tyle desperacji…
Traktowanie jako opcje zapasową. A nóż wyjdzie. Sam miałem parę takich akcji.
Sofiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 13:53   #564
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Napisał do mnie facet z informacją, że szuka towarzyszki do Peru początkiem października i czy bym się nie wybrała
Ta jasne Przecież to ściema Nie bierz tego poważnie.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 13:55   #565
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sofiane Pokaż wiadomość
Traktowanie jako opcje zapasową. A nóż wyjdzie. Sam miałem parę takich akcji.

No ale jak może wyjść przy takim „staraniu się”. Rozumiem, że nie udało im się nikogo znaleźć i pewnie piszą po wszystkich byłych, no ale bez jaj. Wypadałoby choć minimalnie się postarać.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 14:00   #566
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Ta jasne Przecież to ściema Nie bierz tego poważnie.
Haha nigdy nic nie wiadomo. Już nic mnie nie zdziwi.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 14:03   #567
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
(...)
To nie desperacja, tylko nuda albo zwykła podpucha Chłopaki mają czasem głupie pomysły na imprezach.
Ja to bym się bała, że koleś robi szemrane biznesy i mnie do burdelu sprzeda.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 15:28   #568
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Ja 15 minut spóźnienia zazwyczaj wybaczam, bo samej mi się zdarzyło tak parę razy spóźnić na spotkania, nawet nie z facetami, ale i z koleżanką/do szkoły/ na studia, jak nie mogłam znaleźć miejsca do parkowania, był korek albo pociąg miał opóźnienie. Jakby chłopak wytłumaczył i przeprosił dlaczego się tyle spóźnił (ja zawsze to robię, a też zawsze staram się poinformować, że stoję w korku czy coś, żeby ta osoba się nie stresowała), to nie traktowałabym tego jak minusa, są różne sytuacje losowe. No, chyba że przyszedł i w ogóle nie poruszył tego tematu, to byłby trochę sygnał ostrzegawczy.
Nie no, wytłumaczył się z tego, więc teoretycznie wszystko ok. Ale właśnie po spotkaniu cisza. Dobrze się gadało, ale też bez wielkiej rewelacji, także zobaczymy
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 07:08   #569
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Pisałyście tu kiedyś, że odzywają się do was faceci z przeszłości. I jak już przyzwyczaiłam się do tego, że ciągle wypisuje do mnie były, który wie, że już dawno jestem w związku (próbował nawet zaprosić mnie na wesele i na wyjazd!), to dzisiaj doznałam już totalnego szoku. Odezwał się do mnie facet z którym spotykałam się z 2 lata temu i zaproponował wspólny wyjazd za granicę. W pierwszym zdaniu! Nie pojmuję. Nawet nie potrafią się wysilić, żeby jakoś zdobyć kobietę, postarać się. I myślą, że czekam na nich tyle lat. Już pomijam fakt, że ten chłopak kiedyś do mnie wydzwaniał i nie odebrałam. To już chyba powinien być sygnał, że nie jestem zainteresowana. Skąd w ludziach tyle desperacji…

Wg mnie nie chodzi o desperację.
Do mnie kiedyś po roku odezwał się chłopak, który porzucił mnie bez słowa nagle, bardzo to przeżyłam haha, długo zajęło mi dojście do siebie, jak już było ok, to nagle pisze, ze może się spotkamy, on może przyjechać. XD


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 07:33   #570
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wg mnie nie chodzi o desperację.
Do mnie kiedyś po roku odezwał się chłopak, który porzucił mnie bez słowa nagle, bardzo to przeżyłam haha, długo zajęło mi dojście do siebie, jak już było ok, to nagle pisze, ze może się spotkamy, on może przyjechać. XD


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja tego nie rozumiem, bo nigdy nie odezwałabym się do nikogo z kim nie rozmawiałam tak długo proponując od razu spotkanie, czy co lepsze, wyjazd. Jeśli już to popytałabym najpierw co słychać, wybadała czy dziewczyna w ogóle jest sama i czy jest zainteresowana, a dopiero później wyjeżdżała ze spotkaniami.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.